Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2012.04.18. 13:54:57

És ha azért van hírhiány átigazolási fronton, mert be akarják vonni a döntésekbe az új edzőt?
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8563
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.18. 11:30:55

ez most lehet cinikus lesz és kötekedő, de komolyan, nem unjátok még leírni 126odjára is ugyanazokat a dolgokat neymarrol pro és kontra? fogadjuk már el, hogy úgy se tudunk újat mondani, majd a vezetőség és pep eldönti, hogy kell-e nekik a gyerek vagy sem. ennyi lenne sztem, de néhányan még mindig indokoltnak érzik a 15 bekezdéses hsz-eket olyan dolgokról, amit előtte 5 hsz-szel korábban leírtak. persze szabadnak szabad, csak na...
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2012.04.18. 11:22:53

Szerintem nem az, hogy legyalulná itt minden védő, mert azt azért nem hiszem. Inkább az, hogy feleslegesen lassítaná a játékunkat, megállna nála a labda, nem értené meg, rossz döntéseket hozna...ebbe a tökéletesen működő gépezetbe nem fér bele egyetlen lassító tényező sem, akkor se ha Neymarnak hívják.
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2012.04.18. 11:22:41

kristop írta:jóó, mondjuk ez az európában már eltörték volna a lábát, meg ott meg se tudna mozdulni számomra komolytalan,
Pedig sok igazság van benne, elég csak abba belegondolni, hogy Sánchezről is ezt írta mindenki - hű, majd jól végigszlalomozik a pályán, két ember figyelmét is leköti simán veri ezeket a védőket 1v1-ben, közben meg a chilei legnagyobb skillje, hogy iszonyat futómennyiséget produkál, és alázatos (ha az kell, a falban őrlődik például).

Biztos vagyok benne, hogy a Barca játékosainak kell a legkisebb területen játszani (átlagban kilenc ellenfél, és nyolc Barcás van a kaputól negyven méterre), ez pedig a videók alapján nem Neymar stílusa. Biztosan lennének jó meccsei itt is, akár fontos pillanatokban is, de én nem hiszem, hogy itt klasszis válhatna belőle. Elég csak abba belegondolni, mennyit fut a Messi melletti két játékos, hogy az argentinnak helyet csináljanak, (csak azért mert jelenleg ő minden támadás kulcsa, mert most ez a leghatékonyabb) - ez Neymar egójába hogy férne bele?
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2012.04.18. 11:17:05

Nem a tehetségével van a baj... Az a baj, hogy egy hülye gyerek. Nem a ruha teszi az embert, ez bölcs mondás, igen, de te választod meg, hogy mit veszel fel és hogy nézel ki. Ez a tökkelütött kakastaréj fülbevalóval, gyönyörű... Meg 19 évesen gyereke született, ha a kinézete nem is, de ez mindent elárul róla...

És nem árt megjegyezni, hogy egy dél-amerikai játékos mindig lutri. Függetlenül attól, hogy paraguayi vagy ecuadori, vagy brazil, vagy chilei, mindig azok maradnak. Nagyon nagy különbség van a két kontinens futballja és kvalitása között - szakmai kvalitás - és nem dobálgatnék 40 milliót arra, hogy vagy bejön, vagy nem. Másrészt meg sehol nem ér 40 milliót. Ez egy óriási összeg, egy serdülő kölyök sehol nem ér annyit, még ha ilyeneket is cselez... Neymar nem kell ide és soha, vagy legalábbis egy jó ideig nem is fog. Ő nem.
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
FCBPOWER
Barça B
Hozzászólások: 80
Csatlakozott: 2009.05.30. 11:21:27
Tartózkodási hely: Tápióság

2012.04.18. 11:02:49

szerintem ne induljatok ki abból hogy jaj mit csinálnak majd vele az európai védők ha esetleg érkezik, vegyünk csak egy példát Ronaldinho ő ugyanazt megcsinálta itt mint Brazíliában , szóval én szorítok Neymarnak, hiányzik egy ilyen kiváló cselező játékos aki a világsztár védőkből is hülyét tud csinálni !
, ,Hát... K... jó idényt produkáltunk. Itt van előttünk a három kupa, amit elértünk. De folytatnunk kell, mert a Barcában minden évben nyerni kell." (Eric Abidal élőben a Camp Nou gyepén)
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2012.04.18. 10:13:16

NEYMAR: igen megnéztem a videót , hatalmas amit csinál, egy ilyen zsugának mindig is lenne helye a barcában mert 1-1 az egyben ő is képes bárkit megverni!!...jöhettek itt ramossal meg pepével meg a hatalmas paraszt védőkkel, ők is csak felrugni tudnák, arra pedig sokan képesek...
Lehet h nem a legerősebb izomzatú csávó, de az egyik legfürgébb az biztos, ráadásul brazil akik azért nem vallanak nagy átlagban kudarcot nálunk, tisztelet a kivétel Rochemback, motta, stb ..Messi sem volt az a hű de nagyon nagydarab ahogy Ini vagy Xavi sem....

A Videohoz annyit füznék hozzá, hogy mindez 5-0-ás állásnál történik szerintem belefér :D , gondolom ő is igy volt vele..
Ez nem azt jelenti h ebből áll ki a 90 perces focija ahányszor hozzá kerül a labda!!!!!!!
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.04.18. 10:10:11

recrea írta:
visca el barca írta: Az általad említett védő, mire megfordulna, Neymar már a gólt ünnepelné. Csakhogy ne menjünk túl messzire, pont R10 és Messi mutatta meg, h hülyét lehet csinálni az európai védőkből.

Agyonsztárolt Ramosok fű alatt bujkálva sunnyogtak le a pályáról, miután az említett két embert kellett (volna) fogniuk.

Teljesen értelmetlen és semmivel sem alátámasztható az ilyen jellegű hsz...és megelőzve a dolgot: az ellenkezőjét sosem állítottam, tehát h befuthat Európában. A ára pedig nagyon sok.
Dehogy fog Neymar befutni Európában!Ramos túl sztárolt védő!? :shock: Ne legyünk elfogultak, a világ egyik legjobb hátvédjéről.

Kíváncsian várnám, ahogy e féle hülyeséget szeretne megcsinálni egy Pepe, Ramos, Gattuso, Terry, Ferdinand, Lucio ellen.Mire a védő megfordulna, Neymar a szájából kaparná ki a fűcsomókat.Egy Gijon ellen lehet menne ez, de komoly szinten, lásd világkupa döntőn, miért nem volt egy értelmes csele!?
Én nem mondtam, hogy be fog futni Európában, csak azt, h megvannak rá a képességei. Irigylem, h ennyire biztos vagy a dolgodban, de ilyet kijelenteni felesleges, mert esetleg tévedhetsz. Ha jól tud alkalmazkodni és jó csapatot választ, klasszis lehet Európában is. Csak nem a Realban vagy Cityben kéne majd kezdeni. Alexis útja simán példa lehet számára. Csak sajna élcsapaton kívül - és az is csak 3-4 - másnak nincs reális esélye a vételárát kifizetni.

És vannak olyan - zömmel dél-amerikai - játékosok, akik ezeket e védőket hülyére vették/veszik, és ezek után is lesznek, h köztük lesz-e Neymar, azt - sajnos - nem tudom megmondani. Mindenesetre kivételes tehetséggel áldotta meg a sors, mert ezt nem lehet elvitatni.

Példaként felhozni a Barcát némileg túlzás, manchesteri, madridi, londoni sztárjátékosok nem értek labdába egész meccsen, döntő meccseken, nehogy már ebből induljunk ki.

Ramos számomra túlsztárolt, keményen védekezik, kb. ennyi, támadásban kevés, rengeteg fault van a a játékában, sokszor elkésik, alattomos és nagyképű. Alves, Abidal, Cole vagy Maicon nekem más kategória.
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2012.04.18. 09:18:48

recrea írta:
visca el barca írta:hagyjátok már ezt a helyben táncolgató piszakafa gyereket. ez átjön európába, az ilyen boulahrouz féle védők olyat odapakolnak neki 2 másodpercen belül h a világát nem tudja...

maradjon csak braziliában, ott van ideje bohockodni, ott maradhat sztár... europában megkapná a labdát, 2védő, 2kp egybol a nyakán lenne...
Az általad említett védő, mire megfordulna, Neymar már a gólt ünnepelné. Csakhogy ne menjünk túl messzire, pont R10 és Messi mutatta meg, h hülyét lehet csinálni az európai védőkből.

Agyonsztárolt Ramosok fű alatt bujkálva sunnyogtak le a pályáról, miután az említett két embert kellett (volna) fogniuk.

Teljesen értelmetlen és semmivel sem alátámasztható az ilyen jellegű hsz...és megelőzve a dolgot: az ellenkezőjét sosem állítottam, tehát h befuthat Európában. A ára pedig nagyon sok.
Dehogy fog Neymar befutni Európában!Ramos túl sztárolt védő!? :shock: Ne legyünk elfogultak, a világ egyik legjobb hátvédjéről.

Kíváncsian várnám, ahogy e féle hülyeséget szeretne megcsinálni egy Pepe, Ramos, Gattuso, Terry, Ferdinand, Lucio ellen.Mire a védő megfordulna, Neymar a szájából kaparná ki a fűcsomókat.Egy Gijon ellen lehet menne ez, de komoly szinten, lásd világkupa döntőn, miért nem volt egy értelmes csele!?
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.04.18. 00:55:49

Varga írta:
shutterisland írta: ha valami csoda folytán nem jönne alba, én őt hoznám.
Miért gondolod, hogy az Alba üzlet már biztos? Volt arról szó hogy leigazoljuk, de pár héttel később arról is hogy hosszabbit.
annyira kézenfekvőnek tűnik nekem.
többször szóba hozták velünk, fiatal, spanyol, válogatott, katalán születésű és focizott a barca ifiben,stb...

persze nem biztos, de én úgy 90%-ra adnám, hogy őt fogjuk elhozni.
Avatar
Varga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 866
Csatlakozott: 2007.07.28. 09:24:35

2012.04.18. 00:47:00

shutterisland írta: ha valami csoda folytán nem jönne alba, én őt hoznám.
Miért gondolod, hogy az Alba üzlet már biztos? Volt arról szó hogy leigazoljuk, de pár héttel később arról is hogy hosszabbit.
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.04.18. 00:35:09

nem biztos az, a rutinnal nagyon sok minden ráragad egy játékosra, a képességei megvannak ahhoz, hogy nagy focista legyen, még ha nem is világklasszis.

de ha megnézed a potenciális balhátvédeket (vagy balhátvédként szerepeltethető játékosokat)...alig van olyan, akire rá lehet sütni, hogy "barca szint" ...cole,evra alapból felejtősek, kor miatt, meg amúgy is, lahmot szerintem sehogy nem lehetne elhozni, nem is hiszem, hogy el akarna jönni.
bale-t valahogy nem tudom itt elképzelni, a kolarov-cissokho-clichy-filipe vonal még nem rossz, de ők már nagyon nem lesznek jobbak a mostaninál.

ha valami csoda folytán nem jönne alba, én őt hoznám.
lluisllach89
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3701
Csatlakozott: 2008.07.02. 22:46:30

2012.04.18. 00:21:18

shutterisland írta:ez az alaba kölök nagyon meggyőzött ma.
tudom, egy meccsből nem szabad kiindulni (bár párszor láttam már, csak kevésbé figyeltem rá), de amiket tőle láttam eddig :

- végig ingázott fel-le, és bírta tüdővel az iramot.
- elég jól levette céronit.
- tökös.
- technikás is.
- kellően agresszív az ártatlan pofi ellenére.
- idén lesz 20.
- amúgy pedig több poszton bevethető tudtommal.

hogy ne legyek egyoldalú, negatívumként azért fel lehet róni, hogy nem elég higgadt, néha elszórja a lasztit, illetve rutintalan még. (talán a kettő össze is függ.)

bár szinte biztosra veszem, hogy jordi alba jön nyáron (semmi problémám nincs vele, méltó utódja lehet abinak, és méghozzá spanyol is...), és alabáról szó sem volt, viszont ha esetleg bekerülne a cilinderbe a neve, mint igazolás, örülnék neki.

nagyon szimpi nekem, és látok benne potenciált.
Coentrao/Marcelo fíling - parasztságot leszámítva. Inkább szélső, védelemben vészhelyzet esetén azért bevethető. De a szélen ahogy Franck-kal megértik egymást, zseniális. Technikás, gyors is. Barca szintű játékos viszont akkor se lesz ha 2 élete van. Attól függetlenül elhiszem hogy tetszik.
Kép
"Azért mert valaki hibázott nem a futballt kellene megbüntetni.
Hibáztam és megfizettem érte. De a labda nem lett mocskos."- Maradona
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.04.18. 00:15:21

ez az alaba kölök nagyon meggyőzött ma.
tudom, egy meccsből nem szabad kiindulni (bár párszor láttam már, csak kevésbé figyeltem rá), de amiket tőle láttam eddig :

- végig ingázott fel-le, és bírta tüdővel az iramot.
- elég jól levette céronit.
- tökös.
- technikás is.
- kellően agresszív az ártatlan pofi ellenére.
- idén lesz 20.
- amúgy pedig több poszton bevethető tudtommal.

hogy ne legyek egyoldalú, negatívumként azért fel lehet róni, hogy nem elég higgadt, néha elszórja a lasztit, illetve rutintalan még. (talán a kettő össze is függ.)

bár szinte biztosra veszem, hogy jordi alba jön nyáron (semmi problémám nincs vele, méltó utódja lehet abinak, és méghozzá spanyol is...), és alabáról szó sem volt, viszont ha esetleg bekerülne a cilinderbe a neve, mint igazolás, örülnék neki.

nagyon szimpi nekem, és látok benne potenciált.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2012.04.16. 20:17:05

jóó, mondjuk ez az európában már eltörték volna a lábát, meg ott meg se tudna mozdulni számomra komolytalan, de ez a videó nálam is inkább a nem kellhez adott pluszt. amennyi terület van mögötte ő meg bevár mindenkit, oké, ötnull, de nem kell ennyi bohóckodás. pedig én bírom, meg szerintem előbb vagy utóbb itt fog kikötni, de legyen inkább utóbb akkor.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4183
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2012.04.16. 20:04:29

recrea írta:http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... el-2126181

Pedro azért itt még nem tart... :D
Übertehetség a srác, viszont nagyon arcos.
ügyes a srác, talán 3. osztályú csapatok ellen kupa meccsen jól is tolná... de komoly meccsen még a csel előtt legyalulnák 2-3-an...
anno Robinho is túl volt hájpolva a bicikli cselei miatt, aztán európában nem mutatott túl sokat... most sem mutat sztem túl sokat a Milanban!!!
Messi lendületből cselei igen, az bejött az európai védők ellen. ettől a toporgástól nem vagyok elájulva... Denilson megcsinálta ugyanezt 10 évvel ezelőtt....
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2012.04.16. 16:49:32

recrea írta:
visca el barca írta:hagyjátok már ezt a helyben táncolgató piszakafa gyereket. ez átjön európába, az ilyen boulahrouz féle védők olyat odapakolnak neki 2 másodpercen belül h a világát nem tudja...

maradjon csak braziliában, ott van ideje bohockodni, ott maradhat sztár... europában megkapná a labdát, 2védő, 2kp egybol a nyakán lenne...
Az általad említett védő, mire megfordulna, Neymar már a gólt ünnepelné. Csakhogy ne menjünk túl messzire, pont R10 és Messi mutatta meg, h hülyét lehet csinálni az európai védőkből.

Agyonsztárolt Ramosok fű alatt bujkálva sunnyogtak le a pályáról, miután az említett két embert kellett (volna) fogniuk.

Teljesen értelmetlen és semmivel sem alátámasztható az ilyen jellegű hsz...és megelőzve a dolgot: az ellenkezőjét sosem állítottam, tehát h befuthat Európában. A ára pedig nagyon sok.
Ez a video engem is inkább riaszt tőle,nem kedvet hoz.
Első körben azért,h vajon miként lesz ebből a helyben táncolgatásból (amit már többször/sokszor láttam tőle) tiki-taka!? Aztán nekem is az az aggályom,h itt ez a bohóckodás nem játszik,mert nem ilyen próbababa védők futkosnak.Illegetheti magát a labda fölött,de nem fogják zsebre dugott kézzel nézni.Mire a cselt elkezdi már háromszor alávágtak. Ráadásul ha egyszer komolyabban megkínálja egy hentes szakmájú védő,mind a 13 kilóját darabokra töri.
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.16. 14:00:48

recrea írta:...
az a baj, hogy az ilyen jatekosokkal dunát lehetne rekeszteni. patotol kezdve robinhon át kit tudom én kiig, braziliában kitalálják, h megvan az uj pelé, azt mondják rá h 50 millio euro.

én nem mondom h rossz játékos, de 50 milliot akkor sem érne, ha már 3 éve a portoban, vagy az ajaxban ontaná a golokat.

ez egy lutri. vagy bejön vagy nem. ennyi pénzért inkább veszek egy fanpörszit aki évek ota bizonyit a "legerosebb" bajnokságban.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.04.16. 13:54:58

visca el barca írta:hagyjátok már ezt a helyben táncolgató piszakafa gyereket. ez átjön európába, az ilyen boulahrouz féle védők olyat odapakolnak neki 2 másodpercen belül h a világát nem tudja...

maradjon csak braziliában, ott van ideje bohockodni, ott maradhat sztár... europában megkapná a labdát, 2védő, 2kp egybol a nyakán lenne...
Az általad említett védő, mire megfordulna, Neymar már a gólt ünnepelné. Csakhogy ne menjünk túl messzire, pont R10 és Messi mutatta meg, h hülyét lehet csinálni az európai védőkből.

Agyonsztárolt Ramosok fű alatt bujkálva sunnyogtak le a pályáról, miután az említett két embert kellett (volna) fogniuk.

Teljesen értelmetlen és semmivel sem alátámasztható az ilyen jellegű hsz...és megelőzve a dolgot: az ellenkezőjét sosem állítottam, tehát h befuthat Európában. A ára pedig nagyon sok.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2012.04.16. 13:51:46

egy focista sem ér 30 millió fölött,de szerintem annyit sem. amit meg kell fizetni,az a reklámértéke. neymar brazília első számú focistái között van jelenleg,így sok mindent el lehet adni vele. szerintem a távolkeleti piac is kajálja és ha futna egy normális szezont,ami a barcánál simán benne van,akkor jöhetnének az európai reklámok. ezek visszahozzák a ráköltött pénzt még akkor is,ha esetleg nem hozza az aranylabda szintet. a realban ezért jó kaka. egy márkanév még akkor is,ha a pályán jelenleg nem tényező
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.04.16. 13:43:16

Nekem is egy kicsit felemás érzéseim vannak Neymarral szemben, de lehet szídni, hogy egyéniseskedő stb., de abba azért gondoljunk bele, hogy ha akár Messi lenne a helyében, nem ugyanezt csinálná-e. Ha egyedül beoboáztat mindenkit és játszhat látványosan miért ne tenné. Nem venném biztosra, hogy ha idejönne képtelen lenne beilleszkedni. Lehet hogy eltartana egy kis ideig, de nagyon nagyot is szakíthatnánk vele.
Szóval én nem dőlnék a késembe ha végül idejönne, de ha nem az se katasztrófa. Ha anyagilag megengedhető. megérhet egy próbát. Egy Alexis-Messi-Neymar trió üthetne, ráadásul elég sokáig megoldhatná a támadó problémákat.
Ennek ellenére leginkább Silva érkazésének szorítok, ha nem is idén, de jövőre mindenképp.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.04.16. 13:19:12

40 milla korul biztos hozhato lenne amugy... max h bukta, akkor 30-ért továbbadjuk.. ennyit lehet megér.. de usem mi dontunk uhogy mind1.. :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.04.16. 13:19:00

Ha jól tudom egyelőre Pep nem nyilatkozott semmi konkrétat a gyerekről.
Én személy szerint nem lelkesedem érte, nem láttam focizni, így véleményt sem tudok róla mondani. A videók alapján pedig értelmetlen lenne véleményt formálni róla.
"And my heart will leave you never."
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.04.16. 13:10:20

ha én döntenék, nem igazolnám le, ha viszont Pepet/Rossellt nem lehet lebeszélni a dologról, akkor nem őrjöngenék...
pontosan így vagyok vele én is.
a másik meg, elnézve az idei pedrot, sérülése előtti villát, vagy a cuenca-tello duót...nem vagyok benne biztos, hogy neymar nem adna többet a csapatnak.

de mindegy, puding próbája az evés, csak ne mi legyünk az a csapat, aki behozza európába.
Avatar
kurdt
Megmentő :)
Hozzászólások: 1884
Csatlakozott: 2006.10.30. 15:59:29
Tartózkodási hely: hütte

2012.04.16. 13:02:55

visca el barca írta: maradjon csak braziliában, ott van ideje bohockodni, ott maradhat sztár... europában megkapná a labdát, 2védő, 2kp egybol a nyakán lenne...
Egyedül a hírneve lehet komoly fegyver: gondolj abba bele, hogy ha felállnák egy Sanchez-Messi-Neymar hármassal, akkor hiába van az ellenfélnél 4 védő és két vkp, annyira megoszlik a figyelmük, hogy egyikőjüknek szinte mindig lenne területe. Márpedig ha van területe, akkor szerintem Neymar sem hasztalan.

A csapatjátékba pedig csak beletanul, annyira önzőnek most sem tűnik.
Ettől függetlenül még mindig kétlelkű vagyok vele; ha én döntenék, nem igazolnám le, ha viszont Pepet/Rossellt nem lehet lebeszélni a dologról, akkor nem őrjöngenék...
Kép
Your village called. Their idiot is missing.
Válasz küldése