Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.24. 17:02:21

suarez kapcsán amugy sztem ugyanaz játszik mint neymar esetén. egyszerűen nagyobb marketing értéke van mint egy mangalának vagy danilonak. a sportszakma rész most mellékes.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.06.24. 16:55:21

Én nem tudom minek kell ide Suarez abból az árból amiból jön simán kiférne 2 védő! Mert Mangala aki kéne ide érte sok a 45millo de a fölösleges Suarezért nem :?: Én azt mondom inkább 1 védő 40-50-60millioér mint Suarez
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.06.24. 16:49:54

csabimo írta:
Tobias88 írta:A táblázatban sok a valótlan adat (általában kevesebb).De hát ez a Barcanoticas vagy mi borzalmas is, nem is értem minek nézitek.
Azért olvassák sokan köztük én is mert az eurobarcán 2 naponta van fél hir kb..igy ennek a topiknak nem sok értelme lenne mert tudnánk miről beszélni ha nincs hir legyen az kacsa vagy valós..
Ez off:
Nem beszélve a rövid hírekről. A legutóbbi hír 06.07-i keltezésű.
Ebből a szempontból példát vehetnénk a másik oldalról.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Poor011
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2013.05.26. 17:07:02

2014.06.24. 16:43:43

Szerintem teljesen felesleges a támadó sorral foglalkozni, miközben, egy középpályát, és egy védősort kéne ráncba szedni.

Az anyagi lehetőségek megvannak. Ha ezek után is sajnálja a vezetőség a pénzt, egy minőségi KH-ra, akkor meg is érdemlik a sorsukat... és pár évig ne is reménykedjenek a javulásban (jövőre nem igazolhatunk).

Én már azzal megelégednék, ha egy rendes nevet/neveket hallanék a védősorba, és a középpályára. Csatár nem is kéne meglátásom szerint.

Messi-ről... szerintem fáradt, kimerült. :(
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2014.06.24. 16:26:27

Tobias88 írta:A táblázatban sok a valótlan adat (általában kevesebb).De hát ez a Barcanoticas vagy mi borzalmas is, nem is értem minek nézitek.
Azért olvassák sokan köztük én is mert az eurobarcán 2 naponta van fél hir kb..igy ennek a topiknak nem sok értelme lenne mert tudnánk miről beszélni ha nincs hir legyen az kacsa vagy valós..
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.06.24. 15:49:24

Újabb jó hírek a Marca-ról:

http://www.marca.com/2014/06/23/en/foot ... 45450.html" target="_blank

Suareznek egy jó barátja szerint mindig is vágya volt a Barcában játszani,ráadásul a felesége is katalán valamint az ügynöke Pep tesója,nem rossz kombó! 8)
Persze attól még védőnk nem lesz! :oops:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.24. 15:43:02

A táblázatban sok a valótlan adat (általában kevesebb). Viszont például Puyol esetén senki ne gondolja komolyan, hogy 8.5 milliót vitt haza a 2013-14es szezonban. Teljesítményfüggők ezek a szerződések és számít mennyit lép pályára az adott játékos

De például az is érdekes, hogy 20ra írják azt a Marquinhos-t, akinél már 35nél tartanak a tárgyalások. De hát ez a Barcanoticas vagy mi borzalmas is, nem is értem minek nézitek.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tobias88 2014.06.24. 15:49:35-kor.
94:39 6 - 1
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.24. 15:11:30

Én bízom Luchoban Messivel kapcsolatban. Persze nem hiszem, hogy leordibálja a fejét és minden második meccsen padra ülteti, de azért játékosként is elég karakán volt, volt szava a csapatban nem is kicsit. Az utóbbi edzőink közül (Pep-et is beleértve) róla tudom leginkább elképzelni, hogy felveszi a kesztyűt nem tűri úgy a lazsálást.
Azt sem hiszem, hogy nem lehet Leo-t kirobbantani abból a pozícióból. A válogatottban is elég sokat volt a jobbosan, vagy éppen szinte középpályást játszott.
Tata-t még a vezetőség is földbe döngölte volna, ha kihagyja Messit a csapatból.

Tobias88 írta:Nah, végre egy jó hír is. A Kicker szerint kellene nekünk Kroos. Annak ellenére hogy a Mu is szeretné, olyan nagy árverseny nem várható érte. Én nagyon örülnék neki mert így a középpályánk felfrissülne és erős is maradna (most nem az)
Ennek a hírnek nagyon örülök. Kezdenek olyan pletykák szárnyra kapni, amiket korábban feszegettünk, de nem volt róla hír. Még ha sanszos, hogy kacsa is.
Nem hiszem, hogy kroos nem illene ide, szerintem még jobban is, mint Koke, amellett kb. harmadannyi lenne. Abszolut megvan benne az irányítói véna, amellett a fizikuma is kiváló, lövőtechnikája átlagon felüli és magas a játékintelligenciája is. Tökéletes lenne, ha már Xavi-utódot keresünk.

Ha pedig tényleg ilyen jól állunk anyagilag, nem tudom miért sajnáljuk annyira a pénzt a legégetőbb problémától (védelem), miközben 60-70 milliókat költenénk a támadósorra. Jövőre úgysem igazolhatunk, akkor pedig minek skótoskodunk annyira. Letenni Mangaláért 30-35-öt meg odaadni Tellot és csókolom.

Ezt a Tello-ügyet sem értem. LE nem számít rá, ez már tény, érdeklődés van, de nem lépnek semmit. Valami transzferre várnak amibe be lehet vonni? Mást nem nagyon tudok elképzelni.
Forca Barca!!!!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.06.24. 15:09:08

Jó ez a táblázat. Vannak érdekes fizetések benne.
Aki Bojannak adott 3 milliót, azt úgy kivágnám a klub vezetéséből, ha még ott van egyáltalán.
Pedro ugyanannyit keres, oké, hogy divat őt is lebecsülni, de hát finoman fogalmazva sem egy kategória a két játékos.
Ekkora pénzkidobást!!!
Ennyi erővel havi 5.000 Ft-ot én is kaphatnék, mert regisztrálva vagyok az Eurobarcán. :roll:

Tello ára és fizetése majdnem megegyezik egy "jó" kis középcsatáréval. Igaz a Real Madridban játszott, de csak magyar gyerek!

http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar" target="_blank ... es-2345035
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Alcantara 2014.06.24. 15:17:32-kor.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.24. 14:50:41

visca el barca írta:sztem teljesen korrekt az a táblázat. más kérdés h nem tudjuk annyiért eladni a játékosainkat mint amennyit érnek. másrészt meg ennyi igazolást borzalmasan nehéz végrehajtani egy nyár alatt. főleg a kiárusító részleg tűnik soknak.
Hát alap esetben még az is lehetne - bár Rakitic fizetése kétlem, hogy 2 millió lenne pl. -, de hogy mi nem fogunk ennyit kapni a értük abban egész biztos vagyok. Olvastam már olyat, hogy Dos Santosék szerződését felbontjuk, Songért meg Alvesért sem fogunk 34 milliót kapni összesen gondolom - főleg hogy Dani nem kell a PSG-nek, másról meg nem nagyon hallani. Pedrot meg Alexist se fogjuk egyszerre elengedni szerintem.. Úgyhogy realitása a körülményeket ismerve nincs nagyon - sajnos.
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.24. 14:41:09

palesz77 írta:Van pénze a Barcelonának Luis Suárezre!
Hát van itt lé gyerekek, nem tudom mit garasoskodunk folyton.. :lol:
barcalaci84 írta: mire gondolsz?
az h kedvetlennek tűnik ha nem megy úgy a brillírozás a csapatnak...az h gyakorlatilag hadjárat van elenne h mennyivel gyengébb mint régebben...
vagy leolt mindenkit a pályán?mert én ezt nem látom...inkább olyan beletörődősnek tűnik ha nem megy a játék...csak a többiek meg nem nagyon partnerek abban h csináljanak ők is valamit és még most is csak tőle várják a csodát...
Arra gondolok igen, hogy leoltja a csapattársakat most már ha nem tetszik neki valami, a bíróval is rendre pofázik, csomószor nemtörődöm a stílusa, belevezeti a védőbe és nemérdekli hogy elhagyta a labdát, meg se próbálja visszaszerezni.. Régen egyáltalán nem ilyen volt. Mára már teljesen eltűnt az a szerény srác, aki kezdetekben volt, ami persze érthető is ennyi siker után, de nem feltétben ilyen irányba kéne változnia.

Amúgy meg attól még, hogy "beletörődik" hogy aznap nem megy neki a játék nem kéne egész meccsen sétálni.. Nézd meg Pedrot, neki 3 éve nem megy a játék, mégis küzd.. :lol: Jó, most csak vicceltem, nem várom el, hogy annyit fusson Leo, de azért annyi elvárható lenne szerintem, hogy legalább az látszódjon, hogy zavarja ha nem megy neki. De idén ez se látszódott már rajta, konkrétan magasról tojt ilyenkor az egészre, sétálgatott egész meccsen - Atletico ellen pl -, aztán a bíróval pörölt ha nem tetszett neki valami..
maradjunk annyiban szerintem h ha csapattársak leoltogatásáról van szó ,akkor a klasszisok között még mindig a "szerényebb " réteghez tartozik...a zsenik hisztiznek máshol is ha nem megy, Messi átlag alatti ebben...
szerintem túl beletörődő is...
de szerintem ez az egész csapatra jellemző az utóbbi időben...mindenki várja h majd lesz valami, igazán meg nem tesz érte senki...és ez a szurkolókra is átragadt szeriem, rendbe h teljesen súlytalan az egész csapat, de legalább a csodagyerek tegye oda magát...sokkal elnézőbbek vagytok a csapat középpályájával kapcsolatban, pedig szerintem ők az ok mind a védekezés mind a támadás gyengélkedésében...
védőre is szükség van, de ha a középpályára nem talál ki LE valamit, akkor hiába lenne itt T.Silva, Mangala stb akkor is a [auto_cenzúra] marad...és támadásban is ők az ok szerintem...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.24. 14:40:00

palesz77 írta:Nem tudom ki hozta össze ezt a táblázatot, de pár dolgon felröhögtem..
sztem teljesen korrekt az a táblázat. más kérdés h nem tudjuk annyiért eladni a játékosainkat mint amennyit érnek. másrészt meg ennyi igazolást borzalmasan nehéz végrehajtani egy nyár alatt. főleg a kiárusító részleg tűnik soknak.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.24. 14:25:10

Van pénze a Barcelonának Luis Suárezre!
Hát van itt lé gyerekek, nem tudom mit garasoskodunk folyton.. :lol:
Nem tudom ki hozta össze ezt a táblázatot, de pár dolgon felröhögtem..

szerk.:
Avles nem kell a PSG-nek.
Van egy olyan érzésem, hogy jövőre is ő fogja hordani a 22-es mezt.. :roll:
barcalaci84 írta: mire gondolsz?
az h kedvetlennek tűnik ha nem megy úgy a brillírozás a csapatnak...az h gyakorlatilag hadjárat van elenne h mennyivel gyengébb mint régebben...
vagy leolt mindenkit a pályán?mert én ezt nem látom...inkább olyan beletörődősnek tűnik ha nem megy a játék...csak a többiek meg nem nagyon partnerek abban h csináljanak ők is valamit és még most is csak tőle várják a csodát...
Arra gondolok igen, hogy leoltja a csapattársakat most már ha nem tetszik neki valami, a bíróval is rendre pofázik, csomószor nemtörődöm a stílusa, belevezeti a védőbe és nemérdekli hogy elhagyta a labdát, meg se próbálja visszaszerezni.. Régen egyáltalán nem ilyen volt. Mára már teljesen eltűnt az a szerény srác, aki kezdetekben volt, ami persze érthető is ennyi siker után, de nem feltétben ilyen irányba kéne változnia.

Amúgy meg attól még, hogy "beletörődik" hogy aznap nem megy neki a játék nem kéne egész meccsen sétálni.. Nézd meg Pedrot, neki 3 éve nem megy a játék, mégis küzd.. :lol: Jó, most csak vicceltem, nem várom el, hogy annyit fusson Leo, de azért annyi elvárható lenne szerintem, hogy legalább az látszódjon, hogy zavarja ha nem megy neki. De idén ez se látszódott már rajta, konkrétan magasról tojt ilyenkor az egészre, sétálgatott egész meccsen - Atletico ellen pl -, aztán a bíróval pörölt ha nem tetszett neki valami..
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.24. 14:06:08

palesz77 írta:
barcalaci84 írta: és igen 2 évvel ezelőtt sokkal jobb volt mint most... ahogy Iniesta , Xavi stb is...azt a fene nagy akarást idén pl Alexisen kívül senkiben nem láttam még nyomokban sem...kicsit belefásultak a rndszerbe és önnön nagyságukba, de azért nem kell mindenkit temetni stb...új célokat, motivációt , feladatokat kell adni azoknak akik képesek lehetnek más játékra is...Messi és Iniesta pl ilyen szerintem...
Nem az akarásra gondoltam, hanem a viselkedésére, a gesztusaira.. Ezek azért sokatmondóak, és nem kell hozzá egy újságíró, hogy észrevegye az ember.. Teljesen máshogy viselkedik már a pályán, mint tette azt néhány éve.
mire gondolsz?
az h kedvetlennek tűnik ha nem megy úgy a brillírozás a csapatnak...az h gyakorlatilag hadjárat van elenne h mennyivel gyengébb mint régebben...
vagy leolt mindenkit a pályán?mert én ezt nem látom...inkább olyan beletörődősnek tűnik ha nem megy a játék...csak a többiek meg nem nagyon partnerek abban h csináljanak ők is valamit és még most is csak tőle várják a csodát...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.24. 13:58:20

barcalaci84 írta: és igen 2 évvel ezelőtt sokkal jobb volt mint most... ahogy Iniesta , Xavi stb is...azt a fene nagy akarást idén pl Alexisen kívül senkiben nem láttam még nyomokban sem...kicsit belefásultak a rndszerbe és önnön nagyságukba, de azért nem kell mindenkit temetni stb...új célokat, motivációt , feladatokat kell adni azoknak akik képesek lehetnek más játékra is...Messi és Iniesta pl ilyen szerintem...
Nem az akarásra gondoltam, hanem a viselkedésére, a gesztusaira.. Ezek azért sokatmondóak, és nem kell hozzá egy újságíró, hogy észrevegye az ember.. Teljesen máshogy viselkedik már a pályán, mint tette azt néhány éve.
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.24. 13:45:42

palesz77 írta:
barcalaci84 írta: nem tudom, a játékostársak nyilatkozatai alapján igen...a média persze diktátorként állítja be...:)
de Xavi pl a múltkor nyilatkozott nevetve mikor erről kérdezték , h egy szava nincs kb az öltözőben és azt csinálja amit mondanak neki...

furcsállom h ennyire nyelitek a média hülyeségeit...
volt ő már középpályás is az argentin válogatottban és akkor is kitűnt abból a csapatból is... persze biztos közben az edzőbuktatáson gondolkozott...:)
Mondjuk az érdekes lenne, ha olyat nyilatkoznának, hogy kicsit elszaladt vele a ló, és nem ugyan az a játékos mint aki volt pár éve..

De nézz meg pár idei meccsét, meg nézz meg párat 3-4-5 évvel ezelőttről. Azt ne mondd, hogy semmi különbséget nem látsz Messin. És nem a jó irányba változott sajnos..
Barcaman1993 írta:Na végre! Ha már pletyka szinten is, de végre legalább szóba hozták velünk:
http://www.sport.es/es/noticias/barca/o ... os-3325934

Xavi távozása esetén mindenképpen le kéne igazolnunk. Nem drága, viszont extraklasszis.
És már megint nem egy védőről cikkeznek.. :roll:

Kroos valahogy nekem nagyon nem passzol ide, inkább habfehérben tudnám elképzelni a srácot. Nem tudom miért, ügyes gyerek tényleg, de valamiért nekem nagyon "idegen" a Barcába. Persze inkább ő, mint Sergi Roberto..
Én Kokenak örülnék a legjobban mint "Xavi pótlék", de ez csak álom kategória sajnos. :?
zsoltfree írta:MIért nem csapunk le inkább mi Falcaora?????
Én se tudom, Suáreznél jobban illene a csatársorba szerintem. Falcao "csak" gólokat lő, nem akar akkora szerepet vállalni a játékból mint Luis. Ez pedig a Neymar-Messi duó mellett előnynek számít.. Suárez jobb játékos szerintem mint a kolumbiai, de ő Messiék mellett lehet már sok lenne, és csak papíron lenne félelmetes trió, a pályán meg kioltanák egymást. Persze ez csak akkor igaz, ha középen számolunk mindkét játékossal.

nyilván nem nyilatkoznák azt, de azért az h kb az öltözőben lévők nyilatkozataiban kiröhögik ezt a diktátornak való beállítást azért az szerintem hitelesebb sokatmondóbb, mint a szenzációkereső újságírók baromságai...
Argentin válogatottban ott játszott mindig is ahol az edző kérte tőle...

és igen 2 évvel ezelőtt sokkal jobb volt mint most... ahogy Iniesta , Xavi stb is...azt a fene nagy akarást idén pl Alexisen kívül senkiben nem láttam még nyomokban sem...kicsit belefásultak a rndszerbe és önnön nagyságukba, de azért nem kell mindenkit temetni stb...új célokat, motivációt , feladatokat kell adni azoknak akik képesek lehetnek más játékra is...Messi és Iniesta pl ilyen szerintem...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.24. 13:35:26

barcalaci84 írta: nem tudom, a játékostársak nyilatkozatai alapján igen...a média persze diktátorként állítja be...:)
de Xavi pl a múltkor nyilatkozott nevetve mikor erről kérdezték , h egy szava nincs kb az öltözőben és azt csinálja amit mondanak neki...

furcsállom h ennyire nyelitek a média hülyeségeit...
volt ő már középpályás is az argentin válogatottban és akkor is kitűnt abból a csapatból is... persze biztos közben az edzőbuktatáson gondolkozott...:)
Mondjuk az érdekes lenne, ha olyat nyilatkoznának, hogy kicsit elszaladt vele a ló, és nem ugyan az a játékos mint aki volt pár éve..

De nézz meg pár idei meccsét, meg nézz meg párat 3-4-5 évvel ezelőttről. Azt ne mondd, hogy semmi különbséget nem látsz Messin. És nem a jó irányba változott sajnos..
Barcaman1993 írta:Na végre! Ha már pletyka szinten is, de végre legalább szóba hozták velünk:
http://www.sport.es/es/noticias/barca/o ... os-3325934

Xavi távozása esetén mindenképpen le kéne igazolnunk. Nem drága, viszont extraklasszis.
És már megint nem egy védőről cikkeznek.. :roll:

Kroos valahogy nekem nagyon nem passzol ide, inkább habfehérben tudnám elképzelni a srácot. Nem tudom miért, ügyes gyerek tényleg, de valamiért nekem nagyon "idegen" a Barcába. Persze inkább ő, mint Sergi Roberto..
Én Kokenak örülnék a legjobban mint "Xavi pótlék", de ez csak álom kategória sajnos. :?
zsoltfree írta:MIért nem csapunk le inkább mi Falcaora?????
Én se tudom, Suáreznél jobban illene a csatársorba szerintem. Falcao "csak" gólokat lő, nem akar akkora szerepet vállalni a játékból mint Luis. Ez pedig a Neymar-Messi duó mellett előnynek számít.. Suárez jobb játékos szerintem mint a kolumbiai, de ő Messiék mellett lehet már sok lenne, és csak papíron lenne félelmetes trió, a pályán meg kioltanák egymást. Persze ez csak akkor igaz, ha középen számolunk mindkét játékossal.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.24. 13:28:47

Nah, végre egy jó hír is. A Kicker szerint kellene nekünk Kroos. Annak ellenére hogy a Mu is szeretné, olyan nagy árverseny nem várható érte. Én nagyon örülnék neki mert így a középpályánk felfrissülne és erős is maradna (most nem az)
94:39 6 - 1
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 970
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.24. 13:26:27

MIért nem csapunk le inkább mi Falcaora?????
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2014.06.24. 13:04:32

Barcaman1993 írta:Na végre! Ha már pletyka szinten is, de végre legalább szóba hozták velünk:
http://www.sport.es/es/noticias/barca/o ... os-3325934

Xavi távozása esetén mindenképpen le kéne igazolnunk. Nem drága, viszont extraklasszis. Az ilyen Suarez-féle bohózatokat meg el kéne felejteni...

1. Persze, Messi majd kimegy szélre... Ha megtenné, akkor működhetne a dolog, de tudjuk, hogy nem fog kimenni.
2. Sokalljuk a védők árát, majd pont egy teljesen fölösleges igazolásra fogunk 70-80 millió eurót kiadni. Nem vmi logikus...
3. Meg aztán azért az érdekelne, hogy a kapu előtt 3 ekkora ego hogy értené meg egymást, mert eddig sem derogált a másik kiszolgálása. Majd Suarez fog Messi alá játszani...? Felejtős.
Kroos-al csak egy bajom van, hogy hasonló gyorsaságú mint Xavi vagy még lassabb is. Mondjuk Ter Stegen-el jobban be tudnának együtt illeszkedni :D
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.24. 13:00:23

LG írta:
barcalaci84 írta:Messi oda megy ahova mondják neki kb...
Igen, Messi az alázatosságáról híres, meg, hogy mindenben engedelmeskedik az edzőnek. :mrgreen:
nem tudom, a játékostársak nyilatkozatai alapján igen...a média persze diktátorként állítja be...:)
de Xavi pl a múltkor nyilatkozott nevetve mikor erről kérdezték , h egy szava nincs kb az öltözőben és azt csinálja amit mondanak neki...

furcsállom h ennyire nyelitek a média hülyeségeit...
volt ő már középpályás is az argentin válogatottban és akkor is kitűnt abból a csapatból is... persze biztos közben az edzőbuktatáson gondolkozott...:)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.06.24. 12:52:10

barcalaci84 írta:Messi oda megy ahova mondják neki kb...
Igen, Messi az alázatosságáról híres, meg, hogy mindenben engedelmeskedik az edzőnek. :mrgreen:
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.24. 12:48:19

Messi oda megy ahova mondják neki kb...Argentin válogatottban sem azt kell játszania mint itt...
még most Sabellá-nál sem...szabadsága van , de pédául Irán ellen feltűnően sokat fordult meg a jobb szélen...és a támadóhármas tagjai folyamatosan más -más posztokon tűntek fel...
az más kérdés h Aguero és Higuain eddig óriási betli és kb haszontalan mindkettő....
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.06.24. 12:35:31

Na végre! Ha már pletyka szinten is, de végre legalább szóba hozták velünk:
http://www.sport.es/es/noticias/barca/o ... os-3325934

Xavi távozása esetén mindenképpen le kéne igazolnunk. Nem drága, viszont extraklasszis. Az ilyen Suarez-féle bohózatokat meg el kéne felejteni...

1. Persze, Messi majd kimegy szélre... Ha megtenné, akkor működhetne a dolog, de tudjuk, hogy nem fog kimenni.
2. Sokalljuk a védők árát, majd pont egy teljesen fölösleges igazolásra fogunk 70-80 millió eurót kiadni. Nem vmi logikus...
3. Meg aztán azért az érdekelne, hogy a kapu előtt 3 ekkora ego hogy értené meg egymást, mert eddig sem derogált a másik kiszolgálása. Majd Suarez fog Messi alá játszani...? Felejtős.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.06.24. 12:28:35

Varatrix írta:
La Pulga írta:Llorentétől mentsen meg minket az isten, nekünk egy Eto'o kaliberű csatár kellene, aki gyors és viszonylag magas is.
Olyan jól vizionálva van hogy Messikét hova tologatjuk: szélre, kp-ra, de többet veszítünk azzal, ha nem érzi jól magát a szerepkörében, mint amit bármelyik másik csatáron nyerünk.

Messi képes 50 gól lőni, akkor miért akarjuk, hogy ő szolgáljon ki mást. igazoljunk olyat aki képes Messi alá játszani.

Én a középpálya számlájára írom, hogy nem úgy jöttek a gólok ahogy kellet volna.
Én hagynám középen Messit, de nem kéne kizárólag csak rá építeni a támadásainkat, mert szvsz ez a csapat egyik nagy gyengesége. Nagyobb szabadságot kéne adni Neymarnak és Alexis-nek.
Válasz küldése