Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.07.11. 14:15:11

Erxy írta:nem az a leütközöm az ellenfelet típusú vkp
Pedig ott van a keretünkben az egyik legjobb "leütközöm az ellenfelet és tapadok rá mint egy pitbull" játékos.
Nála jobbat nem tudom hogy hol találnánk és mennyiért.
Még mindig teljesen feleslegesnek tartok egy vkp igazolást.
Mas majd játszik itt is ott is. KH-ed és VKP is ahol éppen szükség van rá.
Van egy Busink meg Masunk erre vkp-t keresgéljünk a piacon? Főleg fiatalt? Ki az a hülye aki ilyen emberek mögé ide igazol fiatalon?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2012.07.11. 14:14:39

messideco írta:Neymar leigazolása marketingfogás lenne. Megtízszereződne a divatszurkolók száma...
Azt tudom, meg a mezekből is sok bejönne gondolom, de 50 millió euró egy játékosért, eddig ez nem volt jellemző Rosellre. Attól, hogy ő szereti Neymart, Tito pl. nem biztos, hogy vele képzeli el a jövőt. Majd meglátjuk, mi lesz. Ha jön, remélem nem 50-ért..
(nem zavarna ha jönne, látok benne potenciált bőven)

Hummels meg egy álmom lenne, nagyon megszerettem a játékát, de sajnos nem sok esélyt látok rá :/
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára geridoss 2012.07.11. 14:16:17-kor.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.07.11. 14:08:51

Neymar leigazolása marketingfogás lenne. Megtízszereződne a divatszurkolók száma...

Szerintem Keita helyett ott van JDS, középhátvédnek meg jöjjön Hummels 26-30-ért, esetleg Botia fele annyiért.
"And my heart will leave you never."
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.07.11. 14:06:27

Cabaye (26 éves) állítólag készülünk tenni egy 10M eurós ajánlatot a Newcastlenek érte
láttam pár newcastle meccsen, na meg az eb-n.
nem azt mondom, hogy jajjvegyükmeg, de 10M-ért, de még 20M-ért is jobb vétel lenne, mint 40(47)M-ért javi martinez.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2012.07.11. 14:04:14

"A brazil Neymarról hosszú ideje beszélnek már, mint várható jövőbeli átigazolásról, és ha őt a jövő nyáron akarná megszerezni a Barça – ahogyan az elképzelhető –, akkor csak érte mintegy 50 millió eurót biztosan ki kellene fizetni"

Hát én fejbe lövöm magam, ha ez bekövetkezik. Két hiányposztra van 26 millió, egy talán fölösleges igazolásra meg csak úgy 50 milliót. Persze, logikus.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2012.07.11. 13:36:27

Biztos vagyok benne hogyha Villa nem sérül le Decemberben akkor Cuenca nem kap szerződést, Tello meg még perceket sem. Viszont Villa lesérült, télen érdemben igazolni nem lehet és felesleges is, hiszen a beilleszkedéssel el is menne az idő.. Nem igazán volt más választása Pepnek minthogy felhív egy fiatalt aki ismeri a dörgést. Ha nincs Villa sérülése Izsák max annyi játékpercet kapott volna, mint amennyit kapott Tello az idény végén.

De most ezzel kicsit jobb helyzetben leszünk, reméljük nem lesz olyan kaliberű sérültünk mint Villa és akkor a fiataloknak maradnak a kupameccsek meg pár bajnoki.



Keiteee pótlására egy hasonló kaliberű játékos kellene, taktikailag sokat adott Keita hozzá a játékhoz, kb az egyetlen ütköző, jól fejelő manus volt. Kellene egy ilyen a csapatba, sok név merült fel ebben a topikban mostanában. Először a fiatalok: Sergi Roberto a b csapatban egyáltalán nem játszott vkp-t, előrébb játszik, és azon a poszton sem túl meggyőzően. Semmi extra a srác.
JdS már kicsit jobb benyomást kelt, de nem az a leütközöm az ellenfelet típusú vkp, inkább Busquetses. Szerintem nem tud most oda adni játékost a Másia.
Romeu lehet egy opció, én férfiasan bevallom nem láttam sokat játszani a Chelseabe. Egyébként megkérdezték őt a napokban az esetleges visszaigazolásáról, azt mondta nem tud semmilyen hivatalos ajánlatot.
A másik név aki pörög a spanyol sajtóba az Cabaye (26 éves) állítólag készülünk tenni egy 10M eurós ajánlatot a Newcastlenek érte.
Kép
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3473
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2012.07.11. 13:27:56

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... jozna.html

Gyakorlatilag pár napja ezt másoltam be, csak az angol nyelvű volt. A lényeg: Martinez 2 in 1.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2012.07.11. 13:15:45

messideco írta:Ez igaz, nem kellene ismét Cuencaval/Telloval nekivágni a kupatavasznak, de persze ez egyéni vélemény...
ezzel egyetértek, és félek, hogy ha nem ésszel csinálják, a saját kutyánk fog megharapni minket.

gondolok arra, hogy mindent nem lehet az utánpótlásból.

fontás,montoya,bartra,jds,roberto,cuenca,tello...nincs bajom velük, de nekem továbbra is thiago az egyetlen JELENLEG, akiről lesüt, hogy világklasszis lehet, a posztja egyik legjobbja majd.
deulofeu van még, akiben nagyon nagy potenciált lehet érezni.

pl. mai napig biztos vagyok benne, hogy ha nem tello, hanem alexis,pedro vagy cesc kezd a madrid ellen, nem kapunk ki a nou campban.

szeretem a saját neveléseket, de jobb lenne őket egyelőre kisebb téttel bíró meccseken, esetleg kupameccseken, alibi bl meccseken (BATE..) látni, nem real madrid ellen meg bl egyenes kieséses szakaszban..
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.07.11. 13:05:13

Initom írta:de inkább ők és a hagyományok, mint egy 40(+ ezek szerint 7 millió adó)-s játékos.

igen a címek számítanak,de az rengeteg pénz. más normális alternatívát meg nem látok. nem hiszem hogy van még egy fiatal (spanyol) aki jó középhátvéd valamint szűrő poszton is.
így van rengeteg pénz, de szerintem ez m1 lejjebb...ha nem akkor valóban nem kell megszerezni őt. kérdés: mit szeretne maga a játékos! Ugy mind Cesc, Mind Masch jönni akart, s tettek is ezért rendesen. Ha Martínez jönni akar, akkor 20 körül meg lehetne szerezni(+Mino játékjoga)
Amit írtál, a hagyományok, a fiatalok... osztom ezért is lettem szurkolója a klubnak, mert ez páratlan a világon... De a sikereket sajnos pénzért adják...
játékos formájában(is)! Példaként felhozhatnám az Arsenalt: tehetséges fiatalok(tőlünk is :twisted: ) akikben ott a potenciál ugyan, pénz van, de soha nem érnek oda, mert "sajnálják" a pénzt a "győztes" játékosokra. Emiatt távozott Henry, Nasri ,Cesc, s most V.Persie is, csak néhány nagy név... nincs idő mindig várni egy új generáció beérésére! Na a Barcelona ezt, és a "jelent" kombinálja meglehetősen pazarul, ez az egyik alapja a győzelmeknek mind a pályán, mind a klub nézeteiben! :)
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.07.11. 12:47:07

Castiel írta:
Initom írta: ...ott van Dos Santos és Sergi Roberto is...ha senki sem jön,akkor sem dőlök a kardomba. Ha választani kell akkor leginkább Javi Martinez de maximum 25-30 ért... [/size]
Én a Bl cimről álmodom(megint) meg a bajnoki címről, meg a kupáról!
és ha olyan kiélezett lesz a szezon mint tavaly volt (és bevállalom a véleményt, hogy olyan kiélezett lesz) akkor bármilyen tehetségesek is a fiataljaink, nem fogják bírni a mentális tehert :)
de inkább ők és a hagyományok, mint egy 40(+ ezek szerint 7 millió adó)-s játékos.

igen a címek számítanak,de az rengeteg pénz. más normális alternatívát meg nem látok. nem hiszem hogy van még egy fiatal (spanyol) aki jó középhátvéd valamint szűrő poszton is.
Abi & Tito
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.07.11. 12:27:53

Ez igaz, nem kellene ismét Cuencaval/Telloval nekivágni a kupatavasznak, de persze ez egyéni vélemény...
"And my heart will leave you never."
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.07.11. 12:23:00

Initom írta: ...ott van Dos Santos és Sergi Roberto is...ha senki sem jön,akkor sem dőlök a kardomba. Ha választani kell akkor leginkább Javi Martinez de maximum 25-30 ért... [/size]
Én a Bl cimről álmodom(megint) meg a bajnoki címről, meg a kupáról!
és ha olyan kiélezett lesz a szezon mint tavaly volt (és bevállalom a véleményt, hogy olyan kiélezett lesz) akkor bármilyen tehetségesek is a fiataljaink, nem fogják bírni a mentális tehert :)
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Alexis Sanchez7
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2012.02.17. 18:37:07

2012.07.11. 12:22:45

most hirtelen mindenki Romeut favorizálja?:o
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2012.07.11. 12:06:13

1 játékos kell. Mascht nem lenne bölcs kirobbantani hátulról,idén talán a legmegbízhatóbb középhátvédünk volt. És ugye jön fel az ifiből is 2-3 védő.
+
ott van Dos Santos és Sergi Roberto is...ha senki sem jön,akkor sem dőlök a kardomba. Ha választani kell akkor leginkább Javi Martinez de maximum 25-30 ért.

Szerintem középhátvéd vétele teljesen felesleges!minek?? Puyol,Pique,Masch,Fontas,Bartra,Muniesa + ha kell Busquets. és ha neadjisten' Abi visszatér.(amire sok esélyt nem látok)
Abi & Tito
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2012.07.11. 11:44:02

Oriol Romeu a b terv ahogy olvasom/tam... az biztos h sokkal olcsóbb lenne mint Javi!
Del Bosquet nem győzte meg Martínez. persze Sergio,és Xabi elötte van..
Amúgy mivan S.Robertoval?
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Hama
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2010.03.22. 14:23:24

2012.07.11. 09:35:08

mondjuk a kiszemelt személyek jók, csak az árakkal lehetne még alkudozni...

Nem arról van szó hogy nem jó a kiszemelt személy csak ami sok az sok :)
Még ha Thiago Silváért kérnek ennyit az reálisabb csak hát tudjuk hogy ő nem jön.
Mindegy is ők jobban értenek hozzá mint én ha ő kell hát ő kell én bízom bennük.
Rewolution5
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1089
Csatlakozott: 2009.04.11. 10:04:30
Tartózkodási hely: Felvidék
Kapcsolat:

2012.07.11. 09:22:41

Hama írta:Javi Martine ennyire jó futballista lenne, hogy közel 50 millióba kerülne?Szerintem ez erős túlzás...
Ha meg is vásárolja a Barca biztos vagyok benne hogy olcsóbban.Egyrészt mert nincs ennyi pénzük másrészt meg nem hülyék bizonyították már az elmúlt években hogy jó igazolás politikájuk van. :)
mondjuk a kiszemelt személyek jók, csak az árakkal lehetne még alkudozni...
Kép
Hama
Barça C
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2010.03.22. 14:23:24

2012.07.11. 09:19:14

Javi Martine ennyire jó futballista lenne, hogy közel 50 millióba kerülne?Szerintem ez erős túlzás...
Ha meg is vásárolja a Barca biztos vagyok benne hogy olcsóbban.Egyrészt mert nincs ennyi pénzük másrészt meg nem hülyék bizonyították már az elmúlt években hogy jó igazolás politikájuk van. :)
Avatar
K900
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 299
Csatlakozott: 2011.07.19. 19:10:29
Tartózkodási hely: "My heart is in Brazil, and the Nou Camp stadium".

2012.07.11. 09:06:08

Akiket én ismerek azok közül, ők azok akik egyszerre tudnak játszani kh-t és vkp-t : Romeu, M'Vila, Mikel, Kompany, Maduro, Rodwell, Yaya Touré, Vertonghen. :) Ezek közül Vertonghen biztosan kilőve sajnos. :cry: Egyébként én ők közülük, csakis egyértelműen Kompanyt favorizálom. :wink:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára K900 2012.07.11. 09:20:03-kor.
Horthy Gabi:"Madridban akkor szokták a legtöbb kávét főzni, hogyha a barcelona ott jár."
zeus021
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2008.05.26. 18:20:49

2012.07.11. 08:38:59

én is úgy vagyok vele, hogy lassan érdemes lenne elgondolkodni Romeu visszavásárlásán, max. 10 millióból megvan és nála jobban ennyi pénzért kevés ember ismeri a Barca játékstílusát + még maradna 16 millió amiből lehetne középső védőt is venni erre pedig egy másik saját nevelést tudnék elképzelni Alberto Botía személyében, akire aztán megint nem lehet azt mondani, hogy nem ismeri ezt a stílust és nem mellesleg lenne egy másik Pique felépítésű középső védő, aki azért már kellő rutinnal is rendelkezik a spanyol ligában
Nekem ez a megoldás tetszene leginkább, de aztán majd meg látjuk mi lesz
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.07.11. 08:33:18

T.Silva-t nem adták el a PSG-nek 45-50 milláért sem, arról nem is beszélve, hogy életemben nem láttam vkp-t játszani. Hummels-et ennyiért már lehet megkapnánk, azonban ő szintén nem játszik vkp-t. Persze ha jönne akkor játszhatna Masch Busi hhelyén ha úgy alakul, DE mivel mindenképpen univerzális játékost akarunk (aki khv és vkp is egyben), "csak" khv. fel sem merül így szinte biztos, hogy Tito nem számol az argentinnal védekező középpályásként, ha számolna akkor sima középhátvéd is felmerülne, nem egyedüli lehetőségként Martinez.
szbalint88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 244
Csatlakozott: 2009.06.02. 14:03:45

2012.07.11. 07:43:30

Attika 25 írta:
Zozzy 5 írta:
Vanczák Vilmos
Kb. erre számitottam.
Hummels, T. Silva.
Ha már ilyen pénzekkel dobálózunk ők jobbak Martineznél szerintem. És ha úgy adódik mindketten tudnak vkp-t is játszani, nem hülyék a focihoz, sőt. Bár talán jobb lenne ha Mascheranot játszatnánk ha nincs Busi.
Attika 25
Capitá del Barça
Hozzászólások: 597
Csatlakozott: 2009.07.19. 17:48:54

2012.07.11. 07:21:34

Zozzy 5 írta:
Vanczák Vilmos
Kb. erre számitottam.
blupatrik
Jugador del Barça
Hozzászólások: 195
Csatlakozott: 2009.10.30. 18:08:01

2012.07.11. 06:36:21

sokan írtátok, de nem a padra igazolunk, hanem Puyol utódját igazolnánk éppen le , jó megoldás az hogy JdS vagy ha felhozzák Sergi játszik Busi cseréjeként , de szerintem egy Real Madrid vagy a bl-ben nem lenne túl előnyös...Amúgy meg középhátvédet akartunk igazolni , most elment Keita és őt is pótolni kell valahogy ,így jött az hogy egy univerzális játékosra van szükségünk....
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.07.11. 02:29:03

Azért durva, hogy közel 50 millió lenne Javi Martínez leigazolása.
Amennyiben nem hajlandó a 40 milliós árból jelentősen csökkenteni a Bilbao, és úgy néz ki nem fognak, úgy nagyon gyorsan el kell felejteni ezt az egész történetet.
Eddig elég pozitívan álltam ehhez a dologhoz, úgy voltam vele 25-30 környékén el lehet hozni, de most a főoldalon lévő cikk lelombozott. Ha marad az ára, akkor nincs miről beszélni és más megoldás kell.
Ha ki is veri Javi a hisztit, hogy ő márpedig menni akar, akkor sem lehet olyan jelentős az árcsökkenés hogy megérje.
Hamarább venném meg Neymart és raknám be hátra védekezni, minthogy közel 50 milliót kifizessek Javi Martínezért.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Válasz küldése