Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.12. 16:39:53

Villa már lassan 32 éves a szakvezetés pedig közölte vele milyen szerepet szán neki, ő meg kerek-perec kimondta hogy nem akar egy Larsson 2.0 lenni. Így nincs mit tenni. Reus miért is kellene? Van egy Neymar-Messi-Alexis-Pedro-Tello ötösfogatunk (kiegészülve Cesc-szel), akihez nagy valószínűséggel 1-2 múlva Deulofeu is csatlakozik. Akkor minek 30-40 millióért egy újabb szélső, aki egyértelműen a kezdőbe érkezne?

Először a távozókkal kellene foglalkozni, ha az megvan jöhet a védő-kérdés, utána meg a többi.

Torrest meg be kellett dobni, kb. 2 napja nem hoztak szóba minket új emberrel.
Forca Barca!!!!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21161
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.06.12. 16:25:49

pitta19 írta:
Barcaman1993 írta:Pff ez a Torres bizinisz... Elég kacsa szagú. Igazából őt akkor kellett volna leigazolni, amikor Eto'o el lett zavarva. Most már teljesen fölösleges. Szélre száműzni teljesen értelmetlen lenne, Messi meg nem hiszem, hogy bármikor is kimegy a jobbosra. 20 millió euró egy olyan játékosért, aki 29 éves és köztudottan formán kívül van 2 éve. Elég nagy túlzásnak érzem.
Plána úgy, hogy van egy Villa-nk, aki legjobban középső támadóként tudna, vagy tudott volna nálunk bizonyítani. Én inkább őt tartanám meg. Jövőre a kezdő támadósor lenne Alexis (ha tudja tartani tartósan év végi formáját) - Messi - Neymar ( ő azért még hatalmas kérdőjel, de szerintem 57 milliós vételárral a nyakában, legyen bármilyen formában, nem fog padozni - csere Pedro ( ha marad, remélem visszanyeri 2 évvel ezelőtti formáját ) - Tello (van még hová fejlődnie, néha elég butának tűnik a focihoz, de Thiagon kívül benne érzem a potenciált) és a nagy kérdőjel, hogy mi lesz Villa-val.
Ha valóban felmerült helyette Torres a vezetőség fejében, akkor nem tudom mit szednek, de küldhetnek nekem is belőle, hogy jövőre le tudjak majd ülni meccset nézni Torresszel a kezdőben, ha mondjuk Messi sérült vagy eltiltott lesz.
Ha elmegy, akkor én egy Reus-ban gondolkodnék leginkább. Fiatal, tehetséges, tudna még mit itt tanulni, és a támadószekció bármely posztján otthon érzi magát, de legszívesebben annak örülnék, ha Villa maradna, és végre játszhatna néha középen is sörmeccseken legalább.
De lehetne Messit is többet pihentetni, mert mondjuk 4-0 -nál a 60. percben nyugodtan lejöhetne, azért eléggé szokták faragni.
Csak nem biztos, hogy Villa akarna maradni kiegészítő embernek. Gondolom a VB-n játszani akar, arra pedig nagyobb esélye van, ha valahol stabil kezdőként játszik, mintha nálunk padozna. Én egyébként ha megy, nem is hoznék senkit, hisz jött Neymar, tehát létszámban megleszünk.
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2013.06.12. 15:38:39

Barcaman1993 írta:Pff ez a Torres bizinisz... Elég kacsa szagú. Igazából őt akkor kellett volna leigazolni, amikor Eto'o el lett zavarva. Most már teljesen fölösleges. Szélre száműzni teljesen értelmetlen lenne, Messi meg nem hiszem, hogy bármikor is kimegy a jobbosra. 20 millió euró egy olyan játékosért, aki 29 éves és köztudottan formán kívül van 2 éve. Elég nagy túlzásnak érzem.
Plána úgy, hogy van egy Villa-nk, aki legjobban középső támadóként tudna, vagy tudott volna nálunk bizonyítani. Én inkább őt tartanám meg. Jövőre a kezdő támadósor lenne Alexis (ha tudja tartani tartósan év végi formáját) - Messi - Neymar ( ő azért még hatalmas kérdőjel, de szerintem 57 milliós vételárral a nyakában, legyen bármilyen formában, nem fog padozni - csere Pedro ( ha marad, remélem visszanyeri 2 évvel ezelőtti formáját ) - Tello (van még hová fejlődnie, néha elég butának tűnik a focihoz, de Thiagon kívül benne érzem a potenciált) és a nagy kérdőjel, hogy mi lesz Villa-val.
Ha valóban felmerült helyette Torres a vezetőség fejében, akkor nem tudom mit szednek, de küldhetnek nekem is belőle, hogy jövőre le tudjak majd ülni meccset nézni Torresszel a kezdőben, ha mondjuk Messi sérült vagy eltiltott lesz.
Ha elmegy, akkor én egy Reus-ban gondolkodnék leginkább. Fiatal, tehetséges, tudna még mit itt tanulni, és a támadószekció bármely posztján otthon érzi magát, de legszívesebben annak örülnék, ha Villa maradna, és végre játszhatna néha középen is sörmeccseken legalább.
De lehetne Messit is többet pihentetni, mert mondjuk 4-0 -nál a 60. percben nyugodtan lejöhetne, azért eléggé szokták faragni.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.12. 14:27:54

Varatrix írta:http://www.mundodeportivo.com/20130612/ ... 67136.html

piacra került játékosaink: Valdés, Oier, Dos Santos, Bartra, Fontás, Rafinha, Thiago, Affelay, Krikic, Dufu, Cuenca, Villa, Alexis, Tello
Egy két saját nevelést azért jobban is megbecsülhetnénk. :roll: Gondolok itt elsősorban Thiagora és Bartrára. Előbbi a legnagyobb tehetségünk, ráadáásul Xavit piszok nehéz lesz pótolni, erre itt van egy srác, akiben megvan a potenciál. Persze az más kérdés, ha ő akar menni.

Bartra szintén. Még ha igazolunk is egy középső védőt, akkor is simán elfér a jövő évi keretbe. Puyol helyzetét nem kell magyarázni. Magyarul a fix középső védőink Piqué,Mascherano plusz egy esetleges érkező. Szükség lenne jövőre Bartrára, aki ráadásul bizonyította is, hogy lehetne rá építeni a jövőben.

Alexis és Tello pedig szerintem maradni fognak. Bár utóbbi helyett továbbra is szívesebben látnék mást. (pl.:Cuenca)
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.06.12. 14:08:42

Pff ez a Torres bizinisz... Elég kacsa szagú. Igazából őt akkor kellett volna leigazolni, amikor Eto'o el lett zavarva. Most már teljesen fölösleges. Szélre száműzni teljesen értelmetlen lenne, Messi meg nem hiszem, hogy bármikor is kimegy a jobbosra. 20 millió euró egy olyan játékosért, aki 29 éves és köztudottan formán kívül van 2 éve. Elég nagy túlzásnak érzem.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.12. 12:12:27

Varatrix írta:piacra került játékosaink: Valdés, Oier, Dos Santos, Bartra, Fontás, Rafinha, Thiago, Affelay, Krikic, Dufu, Cuenca, Villa, Alexis, Tello
érdekes egy névsor. kb egy honapja leníyilatkozta a vezetoseg h sanchez nem eladó. lehet eladják 40-ért és megvesszük torrest helyette :lol:

bartra örülnék ha maradna én látok benne kraftot.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2013.06.12. 12:10:06

Varatrix írta:http://www.mundodeportivo.com/20130612/ ... 67136.html

piacra került játékosaink: Valdés, Oier, Dos Santos, Bartra, Fontás, Rafinha, Thiago, Affelay, Krikic, Dufu, Cuenca, Villa, Alexis, Tello

Van ügye pár meglepetés...

Bartra- azt írják nehéz kérdés. Nagyban függ a jövője attól hogy tudnak e szerződtetni középső védőt. Tito alapvetően számol vele, de Marc fél attól, hogy ha lesz érkező akkor háttérbe szorul. Szerintem ez érthető.

Rafinha- kölcsön szerződésről lenne szó. Elvileg a Celta Vigo szeretné soraiban tudni Luis Enrique kérésére.

Dufu- kölcsön. Dortmund, Sevilla

Cuenca- az Ajax szeretné meghosszabbítani a szerződését egy évvel, és Izsák is szívesen maradna.

Thiago- örök téma. Több játéklehetőséget akar. Elvileg a két Manchesteri klub, és a Bayern érdeklődik utána.
Thiago,Sanchez,Tello ,marad a többi mehet amerre lát.
Alexis- a vezetőség elégedett vele, és megerősítették a helyét a csapatban, de az olaszok nagyon utaznak rá, és megfelelő ajánlat esetén elengedik.

Tello- komolyabb kérője a Liverpool, de az ő esete nekem kicsit hiányos.

A többiek szerintem nem szolgálnak túl sok magyarázatra, viszonylag indokoltan kerültek listára.

A mundo továbbá említi, hogy még mindig opció egy befejező csatár leigazolása, és Thiago távozása esetén Sergi Roberto pótolná a helyét.

Torres- háp háp háp
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.06.12. 11:53:46

http://www.mundodeportivo.com/20130612/ ... 67136.html

piacra került játékosaink: Valdés, Oier, Dos Santos, Bartra, Fontás, Rafinha, Thiago, Affelay, Krikic, Dufu, Cuenca, Villa, Alexis, Tello

Van ügye pár meglepetés...

Bartra- azt írják nehéz kérdés. Nagyban függ a jövője attól hogy tudnak e szerződtetni középső védőt. Tito alapvetően számol vele, de Marc fél attól, hogy ha lesz érkező akkor háttérbe szorul. Szerintem ez érthető.

Rafinha- kölcsön szerződésről lenne szó. Elvileg a Celta Vigo szeretné soraiban tudni Luis Enrique kérésére.

Dufu- kölcsön. Dortmund, Sevilla

Cuenca- az Ajax szeretné meghosszabbítani a szerződését egy évvel, és Izsák is szívesen maradna.

Thiago- örök téma. Több játéklehetőséget akar. Elvileg a két Manchesteri klub, és a Bayern érdeklődik utána.

Alexis- a vezetőség elégedett vele, és megerősítették a helyét a csapatban, de az olaszok nagyon utaznak rá, és megfelelő ajánlat esetén elengedik.

Tello- komolyabb kérője a Liverpool, de az ő esete nekem kicsit hiányos.

A többiek szerintem nem szolgálnak túl sok magyarázatra, viszonylag indokoltan kerültek listára.

A mundo továbbá említi, hogy még mindig opció egy befejező csatár leigazolása, és Thiago távozása esetén Sergi Roberto pótolná a helyét.

Torres- háp háp háp
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.06.12. 11:36:25

nemespatro írta:http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,span ... tole,56421

Kell ő nekünk ?? :O :/ fel tudja egyátalán venni ujra a spanyol ritmust ?
Szerintem ez a 22 gól minden szinten elég kevés, főleg egy ilyen kaliberű játékostól.
Ha ez alapján kell játékost venni, akkor csemegézhetnénk a spanyol játékosok között is:
Radmel Falcao Atlético Madrid 28
Álvaro Negredo Sevilla 25
Roberto Soldado Valencia 24
Rubén Castro Betis 18
Piti Rayo Vallecano 18

Ha Villa több lehetőséget kapna, ezt ő is simán teljesítené. Ne felejtsük, hogy játékpercei alapján ő a második legjobb támadó játékosunk.
Gól/perc
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2013.06.12. 11:29:04

nemespatro írta:http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,span ... tole,56421

Kell ő nekünk ?? :O :/ fel tudja egyátalán venni ujra a spanyol ritmust ?
Szerintem nem,minek ennyi támadó.Kapus kell meg védő nem csatár.Tiszta hülyék??? :evil: :evil: :evil: :evil:
Avatar
nemespatro
Jugador del Barça
Hozzászólások: 108
Csatlakozott: 2009.08.19. 22:59:25

2013.06.12. 11:14:32

http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,span ... tole,56421

Kell ő nekünk ?? :O :/ fel tudja egyátalán venni ujra a spanyol ritmust ?
csabi1216
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013.05.07. 12:47:31

2013.06.11. 17:56:22

pitta19 írta:
csabi1216 írta:Egy kis OFF!

Érdeklődni szeretnék, hogy tudja-e valaki, hogy a Konföderációs kupát melyik csatorna közvetíti majd?
M1 és M2 közvetíti majd a mérkőzéseket, részletes program:

http://www.nemzetisport.hu/foci_vb_2014 ... an-2251747
Köszönöm szépen.
Avatar
pitta19
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 327
Csatlakozott: 2006.08.25. 09:59:59
Tartózkodási hely: Acélváros

2013.06.11. 16:02:52

csabi1216 írta:Egy kis OFF!

Érdeklődni szeretnék, hogy tudja-e valaki, hogy a Konföderációs kupát melyik csatorna közvetíti majd?
M1 és M2 közvetíti majd a mérkőzéseket, részletes program:

http://www.nemzetisport.hu/foci_vb_2014 ... an-2251747
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.11. 15:36:07

csababarca írta:
Zozzy 5 írta:a SPORT szerint bevonnánk Deulofeu-t egy Inigo Martínezes üzletbe. remélem nem 80%os kacsafaktor, mert szerintem jó megoldás lenne, így 20-nál többe tuti nem kerülne és D. is játszhatna kölcsönben egy jó csapatnál fixen, na meg a BL-ben is. amikor én láttam őt játszani, mármint Martínezt akkor engem meggyőzött, kemény és határozott, plusz fiatal és fizikálisan is ott van. ami még Titoék szempontja biztosan az ugyebár a labdakihozatal, azt spec. igazán nem figyeltem, de szerintem nem lenne gond, egyáltalán nem tulok, játékintelligencia nélküli védő. mindenesetre Bartranál szintekkel jobb.
Puyol, Pique, Mascherano, Martínez és Bartra lenne középre (vészhelyzetben Song v. Busquets), én ezzel így elégedett lennék, első hallásra neki lehet vágni így a szezonnak.
Jó ötlet, de csak akkor,ha kezdettől fogva kezdőként számítunk rá.
Nekem ez a legfontosabb,hogy ha hozunk egy védőt,azt a kezdőcsapatba hozzuk, ne a padra, mert onnan az életben nem lesz képes jó teljesítményre..
Na végre valaki hasonlóan gondolkodik. Folyamatosan a padra igazolunk, mikor a vak is látja milyen lyukak vannak a kezdőben. Nem tudom milyen különbség van a spanyol és francia adótörvények között, de nettoban számítva nem sokkal lehetne alacsonyabb TS-nek a fizetése. A legjobb az lenne ha VV-t el tudnánk passzolni, az ő bérén nem keveset lehetne spórolni, ha pedig az a 30% igaz, nagyobb az esély. Nem hiszem, hogy Silva nem szeretne egy olyan csapatba jönni, ahol komoly esélye van kupákat nyerni és nem "csak" max egy francia bajnokságot. Ancelotti távozása pedig további változásokat szülhet. Leheet, hogy túl optimistán látom a dolgokat, de én még nem mondanék le a brazilról. Amellett ha minden igaz Neymarra "csak" 10 millió ment el (+maradt 7 millió tavalyról). Én mindig támogattam Rosell átigazolási politikáját, viszont most sztem egy kicsit túlzásba viszi a skótoskodást, Laporta filozófiájával már valszeg itt lenne.

persze tudom, hogy még az átigazolási szezon el sem kezdődött és sok van még hátra, de jó egy kicsit fantáziálgatni. Lehet, hogy a háttérben már folynak. Amúgy volt Sillvának valami olyan nyilatkozata, amiben megerősítette, hogy Párizsban akar maradni, mert lehet, hogy elsiklottam felette, de nem hallottam ilyet. Ellenben én leginkább az eladásokról szeretnék tájékozódni.

Amúgy mindenhonnan azt hallani, hogy nincs pénz, viszont a nyilatkozatok alapján elvileg 47 millió-Bojan+az eladások rendelkezésre állnának.
Forca Barca!!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.06.11. 14:23:59

Zozzy 5 írta:a SPORT szerint bevonnánk Deulofeu-t egy Inigo Martínezes üzletbe. remélem nem 80%os kacsafaktor, mert szerintem jó megoldás lenne, így 20-nál többe tuti nem kerülne és D. is játszhatna kölcsönben egy jó csapatnál fixen, na meg a BL-ben is. amikor én láttam őt játszani, mármint Martínezt akkor engem meggyőzött, kemény és határozott, plusz fiatal és fizikálisan is ott van. ami még Titoék szempontja biztosan az ugyebár a labdakihozatal, azt spec. igazán nem figyeltem, de szerintem nem lenne gond, egyáltalán nem tulok, játékintelligencia nélküli védő. mindenesetre Bartranál szintekkel jobb.
Puyol, Pique, Mascherano, Martínez és Bartra lenne középre (vészhelyzetben Song v. Busquets), én ezzel így elégedett lennék, első hallásra neki lehet vágni így a szezonnak.
Jó ötlet, de csak akkor,ha kezdettől fogva kezdőként számítunk rá.
Nekem ez a legfontosabb,hogy ha hozunk egy védőt,azt a kezdőcsapatba hozzuk, ne a padra, mert onnan az életben nem lesz képes jó teljesítményre..
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.11. 14:17:37

a SPORT szerint bevonnánk Deulofeu-t egy Inigo Martínezes üzletbe. remélem nem 80%os kacsafaktor, mert szerintem jó megoldás lenne, így 20-nál többe tuti nem kerülne és D. is játszhatna kölcsönben egy jó csapatnál fixen, na meg a BL-ben is. amikor én láttam őt játszani, mármint Martínezt akkor engem meggyőzött, kemény és határozott, plusz fiatal és fizikálisan is ott van. ami még Titoék szempontja biztosan az ugyebár a labdakihozatal, azt spec. igazán nem figyeltem, de szerintem nem lenne gond, egyáltalán nem tulok, játékintelligencia nélküli védő. mindenesetre Bartranál szintekkel jobb.
Puyol, Pique, Mascherano, Martínez és Bartra lenne középre (vészhelyzetben Song v. Busquets), én ezzel így elégedett lennék, első hallásra neki lehet vágni így a szezonnak.
csabi1216
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013.05.07. 12:47:31

2013.06.11. 13:38:30

Egy kis OFF!

Érdeklődni szeretnék, hogy tudja-e valaki, hogy a Konföderációs kupát melyik csatorna közvetíti majd?

Előre is köszönöm és bocs az OFF-ért.

ON!

Én úgy gondolom, hogy kamu az egész levél, akár csak a Varane féle infó is. Védőt mindenképpen kell igazolni, de csakis középső védőt, szélső védő, valamint védekező középpályás felesleges.

Xavi helyére a papíron gyengébb csapatok ellen meg kell kezdeni Thiago fokozatos beépítését. Remélem Vilanova leült már vele beszélni a jövőjéről, 18M-ért kár lenne elpazarolni.
Avatar
maister6000cm3
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2008.12.11. 21:50:12
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

2013.06.11. 12:24:03

visca el barca írta:
persze, ez lenne a legjobb, de erre én jelenleg 1% esélyt adok. xavi, majd iniesta kiválása oriasi érvágás lesz, de a vezetőségnek az edzőknek van ideje gondolkodni a hogyan továbbon, remelem megoldják, ez a dolguk.
xaviban még va 2 éve, iniben 4-5, addig csak kitalálnak valamit :D
Reméljük. :D Abban egyetértünk, hogy nem lesz egyszerű. Nem tudom milyen középpályánk lesz 5-10 év múlva, de kíváncsi leszek. A sikereink zöme a Xavi-Ini páros érdeme, még ha lett is közben egy Messink. :D
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.06.11. 12:05:22

Alexis9Sánchez írta:http://barcanoticias.blog.hu/2013/06/11 ... a_barcanal

Bár szerintem hatalmas kamu ez a levél, de azért berakom ide, hátha van valami igazság tartalma, mert én is abból a hármasból( Luiz, Silva, Hummels) örülnék ha jönne valaki.
Elég kamunak tűnik. Csak azt árulja már el, hogy ha kamu, ha nem, akkor is mi a rossebbet keres a listán Monréal és Filipe Luiz? :x Jó játékosok, de balhátvéd mindkettő. Az Agüeron, meg az Arda Turanon csak :arrow: :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.11. 11:51:16

maister6000cm3 írta:
visca el barca írta:miért? xavit csak olyan játékossal lehet potolni aki 20 éves? nem értem...
Hát igazából szerintem ez olyan dolog, mint a francia válogatottban Zidane esete. Xavi egy korszakos alak, én annyit mondok, hogy a legkényelmesebb és legszerencsésebb az lenne ha akadna egy 21-22 éves fiatal srác, aki megint 10-12 évig elirányítja a csapatot ezen a szinten. Ami viszont valószínűbb, hogy 2-3 vagy 5 évente kikiáltunk valakit "új Xavi" néven, de igazából egyik se lesz képes pótolni :/ Xavi fejben a legjobb, és ilyenből nagyon kevés van sajnos.
persze, ez lenne a legjobb, de erre én jelenleg 1% esélyt adok. xavi, majd iniesta kiválása oriasi érvágás lesz, de a vezetőségnek az edzőknek van ideje gondolkodni a hogyan továbbon, remelem megoldják, ez a dolguk.
xaviban még va 2 éve, iniben 4-5, addig csak kitalálnak valamit :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
maister6000cm3
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2008.12.11. 21:50:12
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

2013.06.11. 10:28:19

visca el barca írta:miért? xavit csak olyan játékossal lehet potolni aki 20 éves? nem értem...
Hát igazából szerintem ez olyan dolog, mint a francia válogatottban Zidane esete. Xavi egy korszakos alak, én annyit mondok, hogy a legkényelmesebb és legszerencsésebb az lenne ha akadna egy 21-22 éves fiatal srác, aki megint 10-12 évig elirányítja a csapatot ezen a szinten. Ami viszont valószínűbb, hogy 2-3 vagy 5 évente kikiáltunk valakit "új Xavi" néven, de igazából egyik se lesz képes pótolni :/ Xavi fejben a legjobb, és ilyenből nagyon kevés van sajnos.
Kép
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.06.11. 09:31:52

http://barcanoticias.blog.hu/2013/06/11 ... a_barcanal

Bár szerintem hatalmas kamu ez a levél, de azért berakom ide, hátha van valami igazság tartalma, mert én is abból a hármasból( Luiz, Silva, Hummels) örülnék ha jönne valaki.
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.10. 22:28:57

miért? xavit csak olyan játékossal lehet potolni aki 20 éves? nem értem...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
maister6000cm3
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2008.12.11. 21:50:12
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

2013.06.10. 22:08:21

visca el barca írta:
maister6000cm3 írta:Utána meddig lesz a helyén Fabre, 5 évig? Maximum, de utána mást kell nézni, nem lenne akkora jövője már.
fúúú ez a másik vesszőparipám a mellett mikor egy 30 éves játékost leörgeznek. hány évre előre akarsz tervezni? 10-20? ez a labdarugasban nem igy mukodik...
bali 15 írta:Eleve az is baj, hogy Fabregas igazi posztja nálunk nem létezik.
És most ne mondjátok, hogy de csak Messi játszik ott mert az más.

Fabregas az a tipikus playmaker akinek jó ha van egy partnere centerben.
Ilyen nálunk nincsen. Ezért is lenne jó a 4-2-3-1....de mind1.....
thiagoval is a legnagyobb baj, hogy őse passzol a 4-3-3-hoz, neki is, akárcsak fabregasnak egy közvetlen, csatármögött poszt kellen, 4-2-3-1-ben.

milyen vicces h 5 éves kora ota a 4-3-3-ban játszik még sincs helye...
Nem jól értelmezted a véleményem, azt írtam Xavi 2 szezont lehoz még, akkor Fabre már 27-28 lesz azután 5 évet írtam és az nem 30, hanem 32-3 mint most Xavi, aki 10 éve stabil kezdő... Ez nem lenne igazi pótlás.
Kép
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.10. 21:43:49

eddig én inkább Silvát favorizáltam, de a Brazil-Francia meccsen tetszett David játéka. volt több szép hosszú ("Marquez-es") lasztija, magabiztos is volt, Silva meg hát valahogy szürke volt. mindenesetre a franciák egyik védő gyorsaságát nem tették próbára.... Silva mozdíthatatlan, nem engedik, nem akar elmenni. ha valóban igaz (bár nemtom a hír honnan van???) h David Luissal nem számol Mourinho, akkor nosza, nála jobb ki lenne mozdítható???
Válasz küldése