Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.06.04. 10:40:40

Piqué, Puyol, Mascherano szinte tökéletes megoldják a feladatukat
Komolyan mondom ember, fogalmam sincs, hogy te mit néztél idén, de akár a tavalyi szezont is említhetném. Szinte minden komoly meccsen olyan zavarba vannak a belső védőink, mint Ádám anyák napján. Persze a La Liga töltelékcsapatai annyira gyengék, hogy még a védőink hibáit se tudják kihasználni, pl. egy Real ellen már nagy bajok lesznek a jelenlegi védőinkkel. Pique is már 2 éve rossz formában van, nem hinném, hogy most ez varázsütésszerűen megváltozna. Igazából én se bánnám, ha két védő is érkezne, de egy minimum kéne.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.06.04. 10:36:59

Mikaos írta:...
Részben igazad van, részben nincs.
Adott 3 középső védő, az egyik öreg, a másik bizonytalan, a harmadik nem középső védő, csak próbálják vele azt játszatni.
Masch minden mozdulatán, helyezkedésén látszik,hogy nem zsigerből teszi,hanem gondolkozik előtte. ez nagy baj.
Piqué meg hiába tehetséges, mellé kell egy biztos valaki, aki korábban Puyol volt,és jól is működtek együtt. Puyol azonban már rég nem az,aki 2-3 éve volt, sokat sérült, sebessége is kopott.
Bartra nagy kérdőjel, én látom benne a potenciált. Ezért olyan megoldást, mint Marquinos nem keresnék,arra itt van Bartra.

De kevesek vagyunk hátul, nézd meg a top csapatok belső védőpárosát, megbonthatatlanok. Nálunk meg Piqué állandó, mellé rakosgatnak be mindenféle embert.
Nem véletlen,hogy legritkábban cserélnek az edzők bármilyen szinten középső védőt, mert azt a legrosszabb megbontani a csapat szempontjából.
Nálunk meg boldog-boldogtalan középső védőt játszik, ez nonszensz.

A kettőt azért írtam, mert én Puyolra már nem számítanék,max kiegészítőként, bocsánat érte.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.06.04. 10:26:46

csababarca írta:Lassan akkor jöhetnek a tárgyalási hírek egy (jobb lenne kettő) középső védőről!
Helyenként én egy új középső védőt is soknak tartanék (elnézve az elérhetőket!), így az általad felvetett két védőt pedig erős túlzásnak érzem.

Piqué, Puyol, Mascherano szinte tökéletes megoldják a feladatukat - úgy gondolom, hogy az idei év problémája azon a pár meccsen nem az ő játékukból fakadt, hanem a két előretolt szélső védő, és a gyengülő középpálya miatt. (Ugyanis a világ állítólagos "legjobb" védői sem tudnának mit kezdeni azzal, ha 3-an rohamoznak rájuk. Márpedig nálunk állandóan ez volt a probléma.)

Egyetlen ok, amiért középső védőben gondolkodnék, az Puyol egyre gyakoribbá váló sérülései.
De ha nincs elérhető, minőségi, akkor én részemről nem foglalkoznék a kérdéssel. Bartra jobban meg tudja oldani a feladatát, mint egy "külsős", és csak kicsivel tehetségesebb játékos, akinek viszont újra kell tanulnia nálunk a focit - ami nem 1 nap lenne.
Bízom a vezetőségben, hogy talál egyetlen! olyan védőt, aki megfelel a kritériumoknak. Mert én pesszimista vagyok ezt illetően - bárcsak megcáfolnának.
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2013.06.04. 10:23:52

Bezony, David Luizzal jól járnánk mindenképpen. remélem Mounak tényleg nem kell, nekünk meg tényleg kell!!! :)
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2013.06.04. 10:16:25

csababarca írta:Lassan akkor jöhetnek a tárgyalási hírek egy (jobb lenne kettő) középső védőről! Neymar-saga hamar lezárult,szépen, szóval lehet keményen rávetődni a védelem megerősítésére.
Mundodeportivo szerint most, hogy megvan Neymar előbb a "felesleges" játékosokat szeretnék elrendezni. Afellay, Fontás, Cuenca, dos Santos. Abidal már mondjuk úgy letudva, Muniesa-nak is lejár a szerződése és közel a megállapodás a Sociedaddal (de közbeszólhat még az Ajax).
ZolTano írta:miféle Chelsea pakk?? David Luizra gondolsz, mert Chelsea-s forumokon olyasmit olvastam, h Mou nem számol vele.
David Luiz - Ivanovic pakkra gondolt :wink: Amúgy én is olvastam angol lapokon, hogy Mourinhonak "nem kell a brazil". Meglátjuk. Ha igaz akkor el kell hozni :D
Kép
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.06.04. 10:15:28

mess2009 írta: is. ezuttal AZT KIFOGÁSOLTAM, AHOGY ÉS AMIT OTT MONDOTT TITÓ ! .
osztom én is. Ennyi erővel azt is mondhatta volna, hogy nem ő az edző, nem ő állítja össze a csapatot, hanem valaki más, ő csak kiül a kispadra a meccsek alatt.
Ezzel el is temette a tekintélyét. Ha ilyeneket nyilatkozik, hogy akarja elvárni, hogy a játékosok felnézzenek rá, egy vezért lássanak benne?
Pep el tudta érni, hogy nagy ikonokat küldjenek el a csapattól, elérte, hogy Ibrát megvegyék majd elküldjék. Ő meg még azt sem tudta elérni, hogy Abidalt megtartsuk. Merthogy ugye állítólag ő akarta, csak a vezetőség nem.


Neymar meg elég szimpinek tűnik a nyilatkozata alapján. Egyáltalán nem jött le belőle az, hogy ő nagyképű lenne. Ha ilyen lesz a pályán is, akkor szerintem Messivel verhetetlen párost fognak alkotni.
Úgy érzem ezzel elkezdődött megint valami. A Messi-Henry-Eto hármas most újra éledhet a Messi-Neymar páros által.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.06.04. 10:13:31

ZolTano írta:
csababarca írta:Lassan akkor jöhetnek a tárgyalási hírek egy (jobb lenne kettő) középső védőről! Neymar-saga hamar lezárult,szépen, szóval lehet keményen rávetődni a védelem megerősítésére.

Én azt a Chelsea pakkot támogatnám,elérhető áron.
miféle Chelsea pakk?? David Luizra gondolsz, mert Chelsea-s forumokon olyasmit olvastam, h Mou nem számol vele. nyílván nem igaz, de hátha mégis, sztem Ő elég jó lenne ha TS ill Hummels nem jön.
Volt egy sport.es hír, hogy Luiz+Ivanovic, 45M-ért.
Persze igazságalapja nem biztos hogy van.

Mindenesetre, én 6 éve várok kb egy középső védőt, nah jó, 5 éve, szóval nekem még egy Vanczák is felüdülés lesz :D
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2013.06.04. 10:07:54

csababarca írta:Lassan akkor jöhetnek a tárgyalási hírek egy (jobb lenne kettő) középső védőről! Neymar-saga hamar lezárult,szépen, szóval lehet keményen rávetődni a védelem megerősítésére.

Én azt a Chelsea pakkot támogatnám,elérhető áron.
miféle Chelsea pakk?? David Luizra gondolsz, mert Chelsea-s forumokon olyasmit olvastam, h Mou nem számol vele. nyílván nem igaz, de hátha mégis, sztem Ő elég jó lenne ha TS ill Hummels nem jön.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.06.04. 09:44:43

Lassan akkor jöhetnek a tárgyalási hírek egy (jobb lenne kettő) középső védőről! Neymar-saga hamar lezárult,szépen, szóval lehet keményen rávetődni a védelem megerősítésére.

Én azt a Chelsea pakkot támogatnám,elérhető áron.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.06.04. 09:31:52

azthiszem tegap én indítottam el a lavinát azzal, hogy a Titó sajtótájékoztatójáról szóló cikkhez -annak KETTŐ! - megjegyzéséhez fűztem véleményt.örülök annak, ha olvashatok velem egyetértő (többnyire részben egyetértő) hsz.-eket és persze nem örülök, ha lehülyéznek. megtanultam azonban, hogy ez az effajta szórakozás része ezért tovább játszom, még ha egyeseknek nincs is ínyére a dolog.én az esetek többségében a meccseinkre, a felvezető cikkekre, néha (ha megszólítanak) hsz.-ekre reagálok, ahogy tettem ezt az ominózus esetben is. ezuttal AZT KIFOGÁSOLTAM, AHOGY ÉS AMIT OTT MONDOTT TITÓ ! azt is abból kiindulva amit a cikkben be idéztek. nem szapultam, nem temettem, nem tartottam(ezuttal)alkalmatlannak,...stb. a "szánalmas"jelző is arra vonatkozozz amit akkor ott mondott! az angolból fordítás - szerintem - nem félrevezető ami a lényeget érinti nevezetesen, hogy én a csapat edzője vagyok, egy alkalmazott..... ez az én olvasatomban (századszor is) a felelőség elodázása, netán sejtelmes és homályos utalás arra, hogy én nem így csináltam volna, ha nem csak egy alkalmazott lennék...és ez az ami nekem nem tettszett ebben a mondatban.
a 100 pontos dolognak mindkét olvasata hangot kapott itt, nem ismétlem. nekem az jelentette volna az emlegetett realitás érzéket, ha arról beszél mondjuk, hogy bizony jövőre is nehéz lesz ezt megismételni, sőt az is előfordulhat, hogy nem sikerül..... remélem ezzel lezárhatjuk egyelőre?! ezt a polémiát.
Avatar
ZotyaFace
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2012.08.21. 13:27:03

2013.06.03. 23:51:26

Madridista. De nem az elvakult fajtából :)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.03. 23:16:54

hmmm...

megint beindul a 300 vs. 5000 hsz vita? nem unjátok még?

hogy a témához is írjak, amiota kiderült a neymar transfer, mindenki leirta, hogy jaj akkor már nem lesz pénz senkire

"az átigazolás végső értéke 57 millió euró, amit különböző arányban fizetünk ki a feleknek. Az összegből 10 millió eurót már teljesítettünk, a hátralévő részt három év alatt kell kifizetnünk."

akkor ezek szerint idén "csak" cirka 16 milliot fizettunk ki, uhogy elvileg még van pénz. (aztán lehet h az egész átigazoláso összeget "félretették" így mégsem marad semmi :D)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.06.03. 23:08:50

Remek megint mennek a beszólogatások...Azt kb semmiről nem tudunk semmit biztosan...Olyan mint a politika...A sajtóból az ember hall dolgokat,és azoknak max 2%a ha igaz...

Nekünk az a dolgunk hogy szúrkoljuk,nem kell itt vérremenő harcokat vívni...Mi szurkolunk,örülünk ha nyerünk,szidkolózunk meg bánatosak vagyunk ha nem...Dehogy a büdös életben nem fogjuk megtudni mi zajlik a háttérben az majdhogynem fix...Ehhez képest vitatkozunk rajta,a pletykák meg a 3 nyelvre átfordított nyilatkozatok alapján...

Attól meghogy vki vészmarádokodott,"én megmondtam már ősszel is"...még nem biztos hogy igaz volt/lett...Ugyanis ha maradt volna minden úgy mint ősszel,és nem megy el Tito,sztem behúzzuk a BLt,vagy ha nem is akkor epphogy nem...És nem menne itt a cirkusz...Ugyanis míg itt volt egységes volt a gárda,tavaszra ponthogy mint csapat estünk szét...Sztem...De tök mind1,mert sosem tudjuk meg mi lett volna...Az lett amit láthattunk...Edző nélkül szétestünk...És nem nyertünk...Az hogy Tito fél évig nem lesz,senki nem tudhatta,és ez okozta a szétesést...De ez nem azért történt meg mert igaza volt az adott vészmadárkodóknak ősszel,hanem teljesen más okok miatt,amit akkor még nyomokban sem láthatott senki...Nem az hogy ő rossz edző,vagyhogy kiismertek minket...Innentől meg ugyan olyan levegőbebeszélés volt az,mint teszem azt ha vki azt mondja semmi baj nincs itt...

És igen van baj...De közel nem akkora mint lefestik itt egyesek...ÉS továbbra is rohadtul nem mérvadó a tavaszi szezon...És igen nem hoztunk egy nagy meccset sem,mert teszem azt mind a tavaszi szezonban volt,szal ez nem érv...

A labdarúgás csapat játék...A csapat vezetője az edző,ő a kapitány...Kapitány nélkül a hajó elsüllyed...Ennyi...Nem tudom mit nem lehet azon feldolgozni,hogy edző nélkül nem megy...Fejben elkalandoznak a játékosok,nem tudnak úgy koncentrálni,és vége...Ennyi történt...Ezt láthattuk...Ezen a szinten ha minden nem passzol tökéletesen,vége...És igen ígyis 100pont,ígyis rekordok,mert rohadtul erős a keret egyénileg...De mint csapat szétestünk...Ennyi...

Ettől még jövőre lehet hogy marha szarok leszünk,nyílván mindenki azt kívánja ne legyen így...De ez sem fogja igazolni azt hogy taktikailag voltunk kevések,a tiki taka megbukott...Baromság,csak jobban kéne játszani,ennyi...Ahhoz meg edző kell,aki fejben összetartja a keretet...

És kell újítani,mindíg kell,de egykét apró módosítás és megvagyunk...Nem kell drámázni...Az egyik meg is történt,van Messin kívül mégegy veszélyes csatárunk,akitől tartanak,és joggal...Akármennyi gólt is rúg majd Neymar,azt nehéz elképzelni hogy nem legyünk beljebb mint Telloval vagy Pedroval,vagy egy középpályással balon...Annyira nem tud leszerepelni...Nem vagyok Neymar fan,ahhoz még sokat kell tennie,de ne írjuk már le előre,képességei megvannak aki ezt nem látja az vak,a többi meg elválik,de adjunk már esélyt...Előszőr játszon egy szezont azt utánna ítéljünk...

Tito meg nem tehet semmiről...Nálam amúgy ez az achilles pont...Ne vádoljunk már egy embert úgy hogy itt se volt...A vezetősget vádolhatjuk hogy miért nem nevezett ki új edzőt,vagy hozott egy alakalmasabbat átmenetileg,de azt az embert aki épp haldoklott 5000kmmel arrébb nehogy már...Nem vagyok Tito fan,csak szimplán sír az agyam a logikai csapdától amit ez okoz...

Az meg hogy mi beleszólása van az igazolásokba...Nyílván van...Nyílván megvannak az elképzelései,amit "el kell adnia a vezetőségnek",akiknek meg az a dolguk hogy az elképzeléseket a lehetőségekhez képest minél jobban megvalósítsák...Nyílván a vezetőség dolga a megfelelő anyagi háttér biztosítása, fenntartása,az edzőé meg a megfelelő keret fenntartása...A kettőnek harmonizálni kell,együtt kell működni...Ennyi ez mindíg is így volt,így is lesz...

Hogy most ez meg az nem kell Titonak,ki kell Titonak kit akarunk megvenni...Marhára nem látunk bele a szakmai háttérbe...Meg elve abba sem,hogy ténylegesen kit akar kit nem...Hagyjuk most a médiát...
A múlt meg a látottak alapján okoskodunk hogy mi hogy lesz,hogy lenne a jó...Ezzel nincs is baj...

Csak nem ártana néha látni,az eredményjelzőn,meg a rúgott gólokon túl is...Meghogy mi miért történik...Egy kicsit tovább nézni az orrunknál...Netán logikájában látni a dolgokat...

És nem ráugrani minden kis szalmaszálra,hogy ócsárolhassuk akit nem szeretnénk meg isteníthessük akit igen...Gondolok itt az utáljuk Neymar klubbra,vagy a Hummlesnek arany szobrot csoportosulásra...Netán az akasszük fel magunkat Reina klubbra...Vagy nyaljuk fényesre Ter Stegen...-át társulatra...De említhetném a Neymar jobb mint CR meg Messi elmebaj csoportot is...

Nem azt mondom bevállhat,illetve nem válhat be bármelyiket is nézzük...De azért annyira rettenetesen rossz nevek nem pörgönek itt,hogy felakasszuk magunkat,miközben rovázunk az utolsó lélegzetünkig...És annyira senki sem jó hogy aranylabdát követeljünk neki látatlanban...Maradjunk már a tényeknél...Megy az okoskodás ki miért jó,vki ezt látja vkiben vki azt...De állapodjunk meg abban hogy bárki jön,nem lesz itt a világ vége,semmilyen szempontból,és ettől még nyerhetünk bármit...A 2009es,vagy a 2011es pláne a 2006os keret sem volt tökéletes,rengeteg hibája volt azoknak a kereteknek,és nevezett Guardiola vagy Rijkaard edzőnek is...Mégis nyertünk...Nem kis szerencsével sokszor...Egy egy helyez jól jött ki,alig voltak sérültek...Utólag persze a történelem gyémánttá sajtolta a szenet és uhhh hát bezzeg akkor...Akárhogyis tartózkodjuk az extrém kirohanásoktól...Nem az újpest utánpótláskeretéből hozunk embereket(nincs bajom az újpesttel,de a magyar foci nem egy szint jelenleg)...Meg nem is az Olümposzról...

Laporta ideje alatt voltak cifrák,pl minek vettünk meg mindeféle brazíliában is közepes játékost...Vagy Csigrinszkij "biznisz"...Ibra megint más...nem megyek bele...

Most minden igazolás mögött van logika,van szakmai szempont,és persze anyagi is...Beválhatnak meg bukhatunk is velük...De azért esztelen dolgok nem zajlanak...És akármi is lesz a vége,ésszerűen és jól gondolkodnak...Most az hogy beválik vmi vagy nem,az más kérdés,de ettől még ésszerű lehet az az ötlet is ami később kiderül hogy nem volt jó...És előre meg lehet okoskodni,de tudni biztos nem...

Visca el Barca!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
bubuka
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013.06.03. 19:19:45

2013.06.03. 22:25:55

Aki még mindig nem értené: A Barcelona nem az elsőszámú focicsapatról szól,érdemes megnézni!



http://www.youtube.com/watch?v=UNFA6iBJdZk
bubuka
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013.06.03. 19:19:45

2013.06.03. 21:52:07

barcalaci84 írta:
connor írta:
miihii írta:...
Elképesztő, hogy mennyire vakon vagytok és teszitek ezt mérhetetlen nagyképűen. Ha tudsz(tudtok) olvasni, akkor nem értem hol a kérdés pl. azzal kapcsolatban, hogy az átigazolásokra mit mondott? Vagy nem érted amit olvasol?
Az, hogy "azt a keretet készítem fel, amit adnak" az rohadtul nem egyenlő azzal, hogy megmondja kit szeretne és a vezetőség megpróbálja teljesíteni,

Sziasztok és elnézést ha új emberként okoskodom..

Nagyon egyetértek a hozzászólóval.
Megmagyaráznám ____
Van egy bizonyos keret,adott euroban,a legutolsó lesz akit megkérdeznek,az edző_____ Miért?
Mert aki valah futbalozott magasabb szinten,az pontosan tudja,ez nem így működik...első az anyagi biztonság,jövőre is lesz pénzünk működni,most sokan lehurrognak akik nincsenek tisztában egy spanyol bajnoksággal,pénzügyi hejzettel.
Persze megint lehet mondani__ "Mi"Katalánok sokkal jobbak vagyunk,ez is hazugság,nem állja meg a helyét!Mindenki arról beszél ,a Madrid milyen + al van ,hát ez a legnagyobb baromság..Szép lassan lehúzzák a redőnyt____Óriási a baj odaát!
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.03. 21:25:43

connor írta:
miihii írta:...
Elképesztő, hogy mennyire vakon vagytok és teszitek ezt mérhetetlen nagyképűen. Ha tudsz(tudtok) olvasni, akkor nem értem hol a kérdés pl. azzal kapcsolatban, hogy az átigazolásokra mit mondott? Vagy nem érted amit olvasol?
Az, hogy "azt a keretet készítem fel, amit adnak" az rohadtul nem egyenlő azzal, hogy megmondja kit szeretne és a vezetőség megpróbálja teljesíteni, ha nem megy ,akkor keresnek alternatívát. Ez szimplán annyit jelent - hogy értő olvasásból kisegítselek -, hogy neki annyi a feladata, hogy a kapott játékosanyagot felkészítse, abba nem tud beleszólni, hogy ki érkezzen vagy távozzon. Ha utóbbit akarta volna, akkor nem így fejezi ki magát, pláne nem azzal megtoldva, hogy "én is CSAK egy alkalmazott vagyok". Így az olyan emberek beszélnek, akiknek nincs elé önbizalmuk. Ehhez hasonlóakat mikor hallottál te egy SAF-tól, vagy Wenger-től, vagy Ancelotti-tól és még sorolhatnám.

De legalább azt végigolvasnád, amit leírtam. A 100 pontos mondatai igazak, bár közhelyek. Nyilván nem lehet mindig rekordokat döntögetni, mindig nyerni. Gratulálok megtapsolhatod magad.

Egyébként megint megvannak azok az elvakult emberkék, akik az aktuális vezetőedzőnek szobrot emelnek a fórumon és naponta 5ször imádkoznak hozzá. :roll:
Pep sem volt hibátlan, Tito sem az. Emlékszem, hogy hányan kritizálták Pep-et pl. Ibra leigazolása miatt, de a hozzád, hozzátok hasonló elvakult, (buta) emberek a legkisebb kritikára ugrottak, hogy Pep pedig Isten ő amit tesz az úgy van jól. Igen persze. És mindezt elképesztő bunkó és lenéző stílusban. Ha pedig a válasz hasonló stílusú, akkor ugattok a moderátorért. Az persze nem esik le egyiknek sem, hogy nem a véleménnyel van a baj, mert az lehet eltérő, hanem a válasz stílusával. Az pedig nyilvánvaló, hogy ez egy fórum. Ha nem tetszik a másik véleménye, ne olvasd el. Attól, hogy 5000 hszn-nél több van a nevetek mellett ugyanúgy laikusok vagytok. Csak az arc nagy - a nagy semmire. :roll:

I want Valdés to be happy. Whether he goes or not is his decision, not mine. I train the squad. I'm an employee

ha le tudod fordítani akkor érted, hogy azért vagy felháborodva mert félrefordítottak számodra egy kiragadott nyilatkozatot...

a mostani sajtótájékoztatón pl az is elhangzott, hogy Tito kifejezetten ragaszkodott Neymarhoz , meg is kapta...van azért beleszólása, ráhatása bőven az igazolásokra is bár ő nem angol manager...
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.06.03. 21:08:35

miihii írta:...
Elképesztő, hogy mennyire vakon vagytok és teszitek ezt mérhetetlen nagyképűen. Ha tudsz(tudtok) olvasni, akkor nem értem hol a kérdés pl. azzal kapcsolatban, hogy az átigazolásokra mit mondott? Vagy nem érted amit olvasol?
Az, hogy "azt a keretet készítem fel, amit adnak" az rohadtul nem egyenlő azzal, hogy megmondja kit szeretne és a vezetőség megpróbálja teljesíteni, ha nem megy ,akkor keresnek alternatívát. Ez szimplán annyit jelent - hogy értő olvasásból kisegítselek -, hogy neki annyi a feladata, hogy a kapott játékosanyagot felkészítse, abba nem tud beleszólni, hogy ki érkezzen vagy távozzon. Ha utóbbit akarta volna, akkor nem így fejezi ki magát, pláne nem azzal megtoldva, hogy "én is CSAK egy alkalmazott vagyok". Így az olyan emberek beszélnek, akiknek nincs elé önbizalmuk. Ehhez hasonlóakat mikor hallottál te egy SAF-tól, vagy Wenger-től, vagy Ancelotti-tól és még sorolhatnám.

De legalább azt végigolvasnád, amit leírtam. A 100 pontos mondatai igazak, bár közhelyek. Nyilván nem lehet mindig rekordokat döntögetni, mindig nyerni. Gratulálok megtapsolhatod magad.

Egyébként megint megvannak azok az elvakult emberkék, akik az aktuális vezetőedzőnek szobrot emelnek a fórumon és naponta 5ször imádkoznak hozzá. :roll:
Pep sem volt hibátlan, Tito sem az. Emlékszem, hogy hányan kritizálták Pep-et pl. Ibra leigazolása miatt, de a hozzád, hozzátok hasonló elvakult, (buta) emberek a legkisebb kritikára ugrottak, hogy Pep pedig Isten ő amit tesz az úgy van jól. Igen persze. És mindezt elképesztő bunkó és lenéző stílusban. Ha pedig a válasz hasonló stílusú, akkor ugattok a moderátorért. Az persze nem esik le egyiknek sem, hogy nem a véleménnyel van a baj, mert az lehet eltérő, hanem a válasz stílusával. Az pedig nyilvánvaló, hogy ez egy fórum. Ha nem tetszik a másik véleménye, ne olvasd el. Attól, hogy 5000 hszn-nél több van a nevetek mellett ugyanúgy laikusok vagytok. Csak az arc nagy - a nagy semmire. :roll:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.06.03. 21:08:34

Rohadt drága volt Neymar, így szerintem 40-nél nem maradt több pénzünk igazolni az eladott játékosokkal együtt.
Remélem ebből a ~40-ből sikerül venni egy kezdő szintű védőt, jövőre pedig jöhet egy kapus. :)
Avatar
Dr.Dre
Capitá del Barça
Hozzászólások: 592
Csatlakozott: 2012.08.23. 17:04:58
Tartózkodási hely: Szerbia,Vajdaság (Szaján)

2013.06.03. 21:06:01

Nos. Akkor nézzük sorba a dolgokat:
Kapus
Így,hogy Valdés bejelentette,hogy aláírja a szerződést,nem kell kapust igazolni.Ráér jövő nyáron szerintem,majd akkor jön ter Stegen,vagy Courtis. Csak ne Reina.
A cserekapus meg meg van oldva Pinto személyében még legalább két évig.
Hátvéd
Na,itt vannak a legnagyobb gondok.Egyszerűen MUSZÁJ lenne igazolnunk egy középhátvédet. A szélső hátvédek rendben vannak, Alves-Montoya, illetve Alba-Adriano személyében. Középen ugye ott van Piqué,Puyol,Mascherano,Bartra.És ennyi.Tudjuk,hogy Puyol mennyi sérülékeny,illetve Piqué és Masch is volt már sérült,bármikor benne van a pakliban hogy az egyik kidől,akár hosszabb időre. Az pedig nem megoldás hogy Adrianot berakjuk középre.
Jelen állás szerint ugye Hummels és Silva ki van zárva. Képben van David Luiz,Marquinhos,meg esetleg Ivanovic.
Szerintem közülük Luiz a legesélyesebb,magas,több poszton bevethető,a haja is jó(:P ) és még az ára sem vészes. Marquinhos számomra felejtős,értem én hogy fiatal meg ügyes,de tőle azért kicsit tapasztaltabb védő kéne,és sokat is kérnek érte. Ivanović-nak örülnék legjobban talán(honfitárs is számomra Ивановић barátunk :) ) ,de szerintem Ő nem fog jönni.
Középpálya
Szerintem itt nem kell semmit sem változtatni.
Busquets-Xavi-Iniesta, itt nincs miről beszélni.
A cserék is olyanok, hogy némely csapatok fél veséjüket is odadnák értük (Song-Cesc-Thiago).
Persze az is lehetséges,hogy Thiago el megy,bár nagyon remélem hogy nem így lesz. Ha véletlen mégis, akkor szerintem fel birnánk hozni S.Roberto-t,nem kéne külön igazolni még ide is valakit.
Csatár
Neymar leigazolásával szerintem készek is lennénk itt.
Villa megy, de fel lehet hozni Deulofeu-t , persze csak ha nem fog elmenni. Ugye még itt van Messi,Alexis,Pedro,Tello. Örülnék ha a kezdő 3-as egy Neymar-Messi-Alexis lenne, bár úgy gondolom hogy a veztőség inkább a falábú Pedro-t sem fogja kihagyni a mókából. Tello pedig tökéletes csere, remélem hogy maradni fog. És ugye még ott van a "ballaszt":Cuenca,Affelay,Bojan. Cuenca maradni szeretne az Ajaxnál,szerintem Affelay sem marad,és Bojan sem(ha meg veszi valaki tőlünk). Cuencának örülnék,ha itt maradna a Barcánál,de szerintem nem fog.

Így összegezve, szerintem elég lenne még egy hátvédet igazolnunk,és készen is lennénk. Nem is tudnánk szerintem megengedni magunknak még egy csatárt,vagy akár egy középpályást(persze ha Thiago el megy,lehet hogy azon a pénzen hoznak más valakit).

Kösz ha elolvastad :)
Kép

Titi - The Legend!
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.06.03. 21:05:49

miihii írta:...
Elképesztő, hogy mennyire vakon vagytok és teszitek ezt mérhetetlen nagyképűen. Ha tudsz(tudtok) olvasni, akkor nem értem hol a kérdés pl. azzal kapcsolatban, hogy az átigazolásokra mit mondott? Vagy nem érted amit olvasol?
Az, hogy "azt a keretet készítem fel, amit adnak" az rohadtul nem egyenlő azzal, hogy megmondja kit szeretne és a vezetőség megpróbálja teljesíteni, ah nem megy ,akkor keresnek alternatívát. Ez szimplán annyit jelent - hogy értő olvasásból kisegítselek -, hogy neki annyi a feladata, hogy a kapott játékosanyagot felkészítse, abba nem tud beleszólni, hogy ki érkezzen vagy távozzon. Ha utóbbit akarta volna, akkor nem így fejezi ki magát, pláne nem azzal megtoldva, hogy "én is CSAK egy alkalmazott vagyok". Így az olyan emberek beszélnek, akiknek nincs elé önbizalmuk. Ehhez hasonlóakat mikor hallottál te egy SAF-tól, vagy Wenger-től, vagy Ancelotti-tól és még sorolhatnám.

De legalább azt végigolvasnád, amit leírtam. A 100 pontos mondatai igazak, bár közhelyek. Nyilván nem lehet mindig rekordokat döntögetni, mindig nyerni. Gratulálok megtapsolhatod magad.

Egyébként megint megvannak azok az elvakult emberkék, akik az aktuális vezetőedzőnek szobrot emelnek a fórumon és naponta 5ször imádkoznak hozzá. :roll:
Pep sem volt hibátlan, Tito sem az. Emlékszem, hogy hányan kritizálták Pep-et pl. Ibra leigazolása miatt, de a hozzád, hozzátok hasonló elvakult, (buta) emberek a legkisebb kritikára ugrottak, hogy Pep pedig Isten ő amit tesz az úgy van jól. Igen persze. És mindezt elképesztő bunkó és lenéző stílusban. Ha pedig a válasz hasonló stílusú, akkor ugattok a moderátorért. Az persze nem esik le egyiknek sem, hogy nem a véleménnyel van a baj, mert az lehet eltérő, hanem a válasz stílusával. Az pedig nyilvánvaló, hogy ez egy fórum. Ha nem tetszik a másik véleménye, ne olvasd el. Attól, hogy 5000 hszn-nél több van a nevetek mellett ugyanúgy laikusok vagytok. Csak az arc nagy - a nagy semmire. :roll:
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2013.06.03. 20:51:29

Barcaman1993 írta:Na, akkor Neymar 57 millió eurójába fájt a klubnak. Na már most, ugye már mindenki fejből fújja, hogy 50 millió+az eladott játékosok árából van költési lehetőségünk. Elvileg Villa olyan 15 körül megy, a kölcsön lévő játékosokból 10 milliónál többet úgyse kasszírozunk. Nem tudom, hogy akkor a 10 millió letétünk lehetett-e, mindenesetre nem lenne hátrány. Ha ezt jól számolom, akkor ez 18, 10 milliós letét esetén 28 millió euró. Ebből nem tudom, hogyan fogunk igazán jó védőt venni.
Nem nagyon érdemes az ilyeneket számolgatni, hogy mennyi maradt a kasszába. Neymar 57 millióját sem egybe fizeti ki a klub. 10 milliót már előre leraktak Rossellék, a további 47 milliót pedig 3 éven belül fogják kifizetni. (Épp most mondta Bartomeu) Ez az összes átigazolásnál így működik..
Lesz pénz védőre is. ;)
Kép
csabi1216
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013.05.07. 12:47:31

2013.06.03. 20:32:07

Sajnos az ide csapatunk lényegében egyedül Messire lett felépítve, ami egy hosszú út következménye. Ez Pep éra alatt kezdődőt, és idén Tito alatt csúcsosodott ki. Hozzáteszem bárki lenne, lett volna az edzőnk azok is ezt csinálták volna, hiszen Messi kimagaslik az egész mezőnyből, talán csak rinyáldo közelíti meg.

Idén ősszel a csapat szerintem Messi gólrekordjára is lett felépítve, ezért ha őt megfogták, nem ment neki, vagy sérült volt, jött a tanácstalanság, a kilátástalan tili toli, a támadásainkban semmiféle lendület nem volt, a korábban meglévő letámadás nyomokban sem volt meg. Továbbá a sérülések, ilyen hullám szerintem soha sem sulytotta a csapatot. Ekkor a legrosszabb időben jött a Bayern elleni BL meccs.

Én remélem a következő szezonban elkerülnek a sérülések, továbbá Neymarral már nem csak Messire épül a csapatjáték, a támadások.

Titonak is vannak hibái, de kinek nincsenek, szerintem is a betegségének kiújulásakor lépni kellett volna, új edzőt kellett volna hozni, de könnyű később okosnak lenni. Ősztől pedig végigverjük egész Európát!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.06.03. 20:17:42

Na, akkor Neymar 57 millió eurójába fájt a klubnak. Na már most, ugye már mindenki fejből fújja, hogy 50 millió+az eladott játékosok árából van költési lehetőségünk. Elvileg Villa olyan 15 körül megy, a kölcsön lévő játékosokból 10 milliónál többet úgyse kasszírozunk. Nem tudom, hogy akkor a 10 millió letétünk lehetett-e, mindenesetre nem lenne hátrány. Ha ezt jól számolom, akkor ez 18, 10 milliós letét esetén 28 millió euró. Ebből nem tudom, hogyan fogunk igazán jó védőt venni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.06.03. 19:49:34

kristop írta: ezzel mondjuk nem értek egyet. a real ellen is ő lőtte a gólt, a milan ellen is továbbjuttatott minket, aztán a psg ellen sérülten elég volt, hogy megfordítsa a játékot.
Nem akarom ezt megint végigjátszani, de most a gólokat leszámítva gondold végig, hogy mennyit TETT HOZZÁ ezekhez a meccsekhez. Úgy mint futómennyiség, védekezés, játékszervezés, a kapu veszélyeztetése. A Milan ellenit leszámítva édeskeveset ahhoz képest h elvileg húzóemberünk, az volt az egyetlen meccs, ahol önmagához méltóan játszott. De ha úgy gondolod, h az összes többi kulcsmérkőzésen hozta azt a szintet, mint az említett Milan-visszavágón, akkor nem szóltam.
(A Bayern elleni meccsét meg ne hozd fel, épp elég ideges lettem most is arra visszagondolva, h előtte hétvégén a bajnoki gólrekordjához még egészséges volt, utána meg a félig-meddig tét nélküli visszavágóhoz már sérült.)
shevy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 547
Csatlakozott: 2004.10.09. 18:38:45

2013.06.03. 19:46:02

Láttátok Ter Stegent Usa ellen? Már-már Valdest idézte a bakijával :lol:
Válasz küldése