Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.07.10. 17:16:40

palesz77 írta:
Van egy cikk amúgy arról, hogy Suárez mit és mit nem csinálhat a büntetése alatt.. Érdemes megnézni.
Azért a FIFA nagyon kegyes volt vele.. MEGENGEDIK neki, hogy a gyerekeivel, vagy a barátaival focizzon, vagy hogy otthon nézzen meccseket, de még azt is, hogy xboxon Fifázzon egyet.. :roll: Nemsemmi.. =D> Ha a CAS sem enyhít a büntetésen, az nagyon röhejes lesz..
Menjen Hágára ott biztos semmisé teszik mivel a munkához való jogát veszik el tőle amit az Emberi Jogok Bírósága nem biztos, h jó szemmel nézne. De így elnézve még a szabadságjogait is megcsorbították ami miatt meg szinte biztos pert nyerne.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.10. 17:06:58

Gali írta:Goal.com azt írja, hogy 88M euróért igazoljuk le Suarezt.
Annyi féle összeg jelent már meg az uruguayival kapcsolatban, hogy csak kapkodja a fejét az ember.
Egyébként az elég durva lenne, hogy Suarez = Sanchez + 50M.
Jó lenne már megtudni a részleteket.
Ezt én is olvastam, ki is hültem kicsit, aztán utána olvastam egy cikket, amiben leírták, hogy mivel Suárez jön hozzánk, ezért Benzema megy a Poolba, emiatt pedig Falcao a Realba igazol.. :D Kicsit megnyugodtam, hogy nem kell túl komolyan venni a 'goal.com'-ot. Amúgy emlékeim szerint ők hozták le azt is tavasszal, hogy David Luiz hozzánk igazol 25-30 millióért.. :lol:

De abban egyetértünk, hogy jó lenne már, ha megtörténnének a bejelentések végre, aztán minden erőnkkel a védőügy megoldására fókuszálnánk..

Van egy cikk amúgy arról, hogy Suárez mit és mit nem csinálhat a büntetése alatt.. Érdemes megnézni.
Azért a FIFA nagyon kegyes volt vele.. MEGENGEDIK neki, hogy a gyerekeivel, vagy a barátaival focizzon, vagy hogy otthon nézzen meccseket, de még azt is, hogy xboxon Fifázzon egyet.. :roll: Nemsemmi.. =D> Ha a CAS sem enyhít a büntetésen, az nagyon röhejes lesz..
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.07.10. 16:54:45

Feast4 írta:Kroos megvétele szerintem nagyobb fegyvertény lehetett volna mint Suarez idehozatala. nem volt drága és olyan hihetetlenül lát a pályán, hogy Xavit vagy Nedvedet idézi. Úgyanakkor gyors erős és elképesztően jól lő. Ha a hír igaz a Madrid sokkal erősebb lesz vele. És a legnagyobb bajom még mindig.

VÉDŐ? Komolyan ezt a vezetőséget a holdra kéne lőni...
Lényegében a Madrid ezzel a vétellel jobb lesz egyénileg, mint a Barca. Elől CR - Benzema - Bale, mögöttük Di Maria - Modric - Kroos, hátul Ramos - Pepe + 2 valaki. (mondjuk így ki védekezne, Khedira úgyis kezdő lesz ha nem adják el :D )
A védelmet nem fogják elviccelni nálunk (nagggggyon remélem). Suáreznek örülök ha jön, kell egy gólerős csatár, mert ha Messi nem lő, más sem fog, láthattuk a szezon végén is. Nevek alapján rosszabb lényegesen a védelmünk, de a bajnokságban sem kaptunk aránylag sok gólt, emellett viszont sokszor nem lőttünk 1nél többet (Végén Atletico, Elche, Granada).

VV-vel amúgy mizu? Eligazolt már?
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.07.10. 16:53:21

Leigazoltuk a B csapatba Diawandou Diagne-t. A szenegáli védő az elmúlt szezont a Belga másodosztályban töltötte az Eupenben. 19 éves, jobbhátvéd és 12 millió a kivásárlási ára.
Kép
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.07.10. 16:52:40

Feast4 írta:Kroos megvétele szerintem nagyobb fegyvertény lehetett volna mint Suarez idehozatala.
Ár /érték szempontjából pedig 100%, hogy jobb vétel lett volna.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Gali 2014.07.10. 16:54:14-kor.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.07.10. 16:41:45

Kroos megvétele szerintem nagyobb fegyvertény lehetett volna mint Suarez idehozatala. nem volt drága és olyan hihetetlenül lát a pályán, hogy Xavit vagy Nedvedet idézi. Úgyanakkor gyors erős és elképesztően jól lő. Ha a hír igaz a Madrid sokkal erősebb lesz vele. És a legnagyobb bajom még mindig.

VÉDŐ? Komolyan ezt a vezetőséget a holdra kéne lőni...
Kép
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.07.10. 16:38:54

Goal.com azt írja, hogy 88M euróért igazoljuk le Suarezt.
Annyi féle összeg jelent már meg az uruguayival kapcsolatban, hogy csak kapkodja a fejét az ember.
Egyébként az elég durva lenne, hogy Suarez = Sanchez + 50M.
Jó lenne már megtudni a részleteket.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.07.10. 16:17:54

A Fifa elutastotta Suárez fellebbezését, nem változtat a büntetésén. Maradt a sportdöntőbíróság..

Közben a RAC1 azt is tudni véli már, hogy mikor lesz Suárez bemutatása. Az időpont jövőhét Szerda. Mondjuk nem a Camp Nouban az biztos.. :D Majd dekázgat egy parkban :lol:
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.10. 16:07:22

Gali írta:...

Az amit kiemeltél az nem - csak - erre a hírre szólt, hanem a fórum alap hozzáállásának. Sokaknak egyértelmű, hogy mi hozzánk akar jönni valaki, amikor meg mégsem jön, akkor egyből csak fikázzák vagy őt, vagy a vezetőséget. Na mindegy, akinek nem inge..

A Kroos sztorihoz meg:
"Barcelona rejected this summer two times an offer of Kroos' agent, first to join now, later to join next year on a free transfer [periodico]"

Erre reagáltam leginkább. És igen, ez egy számomra hihetetlen történet.. :D Te is írtad, hogy váltani akart, akkor biztos a mi kedvünkért még egy évet ott maradt volna ha megkérjük.. Az meg valóban, lehetséges, hogy ha megkeressük, és lerakunk egy nagyon jó fizut elé, akkor minket választ, de mivel a Chelsea és a München jobb ajánlatát is elutasította csak azért, hogy a Madridhoz menjen, ezért elég valószínűtlen, hogy minket választott volna..
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.07.10. 15:54:24

palesz77 írta: Fogadjátokk el, hogy ő a Madridba szeretne igazolni - 99% -, elméletileg a Chelsea és a München is kínált neki már jobb szerződést, de ő nem fogadta el, mert Realékhoz akar menni.. Jó lenne, ha végre megértené itt pár ember, hogy nem mindenkinek az az álma, hogy nálunk játsszon.
Ki mondott ilyet?
A hírek szerint nem érezte jól magát a Bayernben, váltani akar(t).
Viszont tudta, hogy a Barca nagy változások előtt állt, ezért az ügynökén keresztül kapcsolatba lépett a klubbal, de a Barca nem élt a lehetőséggel.
Ő pedig lépett a Real felé. Ennyi.
Ez a valóságtól olyan elrugaszkodott történet? Nem. Számtalan hasonló esettel találkozhatunk.
Ez nem jeleneti azt, hogy neki a Barca az álma, de azt jelentheti, hogy a Camp Nouban is szívesen játszana/játszott volna.
Nem kell ebbe többet belemagyarázni.
S.Agüero írta:Miért kell lehurrogni előre a vezetőséget? Fingotok sincs róla, milyen játékot fogunk játszani, de már szapuljuk a vezetőséget, hogy miért nem vettük meg ezt, meg azt. Lehet, hogy megint hozunk egy hatkupás szezont, amibe nagy részt vállal Rafinha és Rakitic. Semmit nem tudhatunk előre. Majd szezon után értékeljük már a vezetőséget, hogy milyen munkát végzett. :) :wink:
Előre?
Négy éve ez a vezetőség áll a Barca élén.
Négy éve felelnek a klub átigazolási politikájáért.
Négy éve nem képesek egy épkézláb középső védőt igazolni.
Négy éve csak fél- és vészmegoldásokban gondolkodnak, amikor a védelem megerősítéséről van szó.
Eddig történt valami változás ebben az átigazolási időszakban? Nem.
Minőségi védőkre továbbra is sajnálnak egy nagyobb összeget kiadni, ugyanakkor olyan játékos után megy 2 hónapja a hajsza, aki maholnap 31 éves, és nem a khv az igazi posztja.
Engedtessék már meg nekem, hogy ne tapsoljak felállva az eddigi tevékenységükért.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2014.07.10. 15:46:59

visca el barca írta:
nagyatyesz írta:Kroos meg nem vétele szerintem nagy hiba volt, mert ilyen korú, tudású, látású játékos ritka, pláne normál áron is el lehetett volna hozni.
NEM AKART IDE JÖNNI. van akinek a real az álma, van ilyen.

Én nem olvastam még sehol, hogy az ő álma a Mardid lenne. Mondjuk olyat sem, hogy a Barca. De mindegy is, mert a mai fociban ez nem számít. Általában az átigazolásukat követően szokta mindenki elsütni ezt a mondatot, hogy elnyerje a szurkolók szimpátiáját.
Valószínű, hogy a Realba megy, mégpedig azért, mert ők akarták, és nem érezték sértésnek, hogy valaki elviszi pénzért tőlük azt a játékost, aki jövőre ingyen mehet. Mi nem akartuk igazán, és nem akartunk tiszteletlenek lenni...
Örülnék én annak, ha valamelyik csapat lenyilatkozná, hogy nem akarnak tiszteletlenek lenni velünk, ezért nem veszik meg szerződés lejárta előtt 1 évvel Danit, vagy Pedrot...egyből hívnám őket, hogy legyenek bunkók, csak vigyétek őket! :-))
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21125
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.07.10. 15:42:03

visca el barca írta:
nagyatyesz írta:Kroos meg nem vétele szerintem nagy hiba volt, mert ilyen korú, tudású, látású játékos ritka, pláne normál áron is el lehetett volna hozni.
NEM AKART IDE JÖNNI. van akinek a real az álma, van ilyen.
Ebben biztos vagy? Elképzelhető, hogy így volt, de én arról sem hallottam, hogy komolyan érdeklődnénk iránta, inkább a MU és Real nevét lehetett hallani, mint akik meg akarják szerezni. Végül is utólag kár bánkódni, kiváló játékos, de én Rakitic-csel szemben is abszolút bizalommal vagyok, sok minden nem tetszik a vezetőség munkájában, de a horvát leigazolását jó döntésnek előlegezem meg.
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2014.07.10. 15:36:16

visca el barca írta:
nagyatyesz írta:Kroos meg nem vétele szerintem nagy hiba volt, mert ilyen korú, tudású, látású játékos ritka, pláne normál áron is el lehetett volna hozni.
NEM AKART IDE JÖNNI. van akinek a real az álma, van ilyen.
De a fifába ilyen nincs.

:lol: :mrgreen:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.10. 15:34:44

Verthongen és Hummels a másik két kiszemelt védőnk, ha továbbra is ennyire nem halad semmit a Mathieu-Marquinhos ügy. Eszerint Hummels sanszosabb, hogy a MU-ban fogja folytatni, a Belgáért pedig 20 millió eurot fizetnénk.
Ő mondjuk engem nem győzött meg a VB-n, de gondolom azért volt ilyen halovány, mert balhátvédet játszott amikor láttam, ami nem az első számú posztja.

Még bedobta Rojo nevét is egy nem tudom mennyire hiteles forrás.
Egyedül annyi bajom lenne vele, hogy habár tényleg ügyes gyerek, de fiatal tehetségnek ott van már Bartra nálunk - bár ilyen szempontból Marquinhosnak se kéne örülnöm, de őt valamiért mégis várnám.. :lol: Kezdőbe szerintem kevés lenne Pique mellé - semmivel sem több, mint Bartra -, 4. számú védőnek meg túl fiatal..
Petr írta:Szerk.: Butaságot írtam, rájöttem, elnézést. Így megjegyzem, hogy igazad van, palesz. :D
Habár nem tudom mit írtál, de azért köszi.. :D
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.07.10. 15:28:15

nagyatyesz írta:Kroos meg nem vétele szerintem nagy hiba volt, mert ilyen korú, tudású, látású játékos ritka, pláne normál áron is el lehetett volna hozni.
NEM AKART IDE JÖNNI. van akinek a real az álma, van ilyen.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2014.07.10. 15:25:20

Na hátha kisöpörjük a szemetet a héten...
Nagyon várom az első edzőmeccsünket, hogy mit is tervez LE. Nekem kicsit karcsúnak tűnik a tervezett keret, főleg középen és elől.
Középen: Iniesta, Rakitic, Busi, Rafinha, Masc, Sergi R. - oké, hogy létszámban megvagyunk, sőt kezdőt tekintve még minőségben is, de azért még ha nagyon pozitívan állok is Rafinhához, hogy kirobbanó szezonja lesz, ez akkor is 5 ember, mert Sergi nekem pozitív hozzáállásom ellenére is kevésnek tűnik.
Elől: Messi, Suarez, Neymar, Pedro, Deu. Szép és jó, mert több poszton bevethetők a játékosok, de mégis csak 5-en vannak 3 posztra, és lehet úgy számolni ugyan, hogy max. Ini, vagy Rafinha feljebb lép, de középen így sincsenek sokan. És azt is vegyük számításba, hogy Neymar kb augusztus közepén kezdheti meg a felkészülést, míg Suarez elég sokáig el van tiltva. Bár szerintem az eltiltását jelentősen csökkenteni fogják, de ha még edzőmeccsen sem játszhat, akkor mikor szokik össze a csapattársakkal?

Kroos meg nem vétele szerintem nagy hiba volt, mert ilyen korú, tudású, látású játékos ritka, pláne normál áron is el lehetett volna hozni. Vele a Real sokat fog erősödni, stabilabb lesz középen.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.07.10. 15:19:30

Szerk.: Butaságot írtam, rájöttem, elnézést. Így megjegyzem, hogy igazad van, palesz. :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.07.10. 14:56:14

crixus írta:Hat kupás szezont nem hozhatunk, mivel "csak" három kupában indulunk. #-o
Akkor Pepnél se kéne hatkupás szezonnak hívni az elsőt..
crixus írta: Egyébként akármilyen játékot fogunk játszani, kell Iniesta mellé egy kreatív középpályás. Ilyennek pedig Kroos klasszisokkal jobb, mint a horvát, ez egyértelmű kell, hogy legyen. Ha pedig védekező kp-t akartunk volna, akkor nem Rakitic-et hozzuk. :wink:
Rakitic azért nem egy Keita kreativitású ember, tud ő osztogatni.. Az igaz, hogy Kroos magasabb szintet képvisel, mint a horvát - egyelőre? - de simán benne van, hogy Rakitic annyi mezőnymunkát fog végezni, hogy Ini szinte csak a támadásokra koncentrálhat, és akkor hasznosabb lesz, mint alapból lenne Kroos mellett.. Csak tudják LE-ék, hogy miért őt választották. Majd jövő ilyenkor kiderül, hogy jó döntés volt-e Rakitic leigazolása, de azért lesajnálni nem kell a srácot.
Gali írta:Barcelona didn't want Kroos now because position covered and didn't want him for free next year because of good relations with Bayern. [elp]

Barcelona rejected this summer two times an offer of Kroos' agent, first to join now, later to join next year on a free transfer [periodico]

Tehát Toni most azért nem kell, mert az Ini, Rakitic, Rafinha hármas elég lesz a 2 tkp pozícióra, nem is beszélve Alibi Robiról.
Jövőre meg azért nem, mert akkor ingyen jönne és megsértenénk a Bayern lelkivilágát.
Remélem még egy 6 éves ciklusra maradtok! =D>!
Erre meg nem is tudok mit mondani komolyan.. :lol: Egész biztosan így volt.. Sőt, szerintem Kroos azt is felajánlotta, hogy ő maga kivásárolja magát 40 millióért a Münchenből, csak hogy nálunk játszhasson, de mi óvni akartuk a jó viszonyt a Bayernnel, úgyhogy nem akartuk leigazolni. Aztán miután ő térden állva könyörgött, hogy akkor jövőre jön ingyen labdaszedőnek, még akkor is elhajtottuk csak, mert nekünk ő nem kell..

Fogadjátokk el, hogy ő a Madridba szeretne igazolni - 99% -, elméletileg a Chelsea és a München is kínált neki már jobb szerződést, de ő nem fogadta el, mert Realékhoz akar menni.. Jó lenne, ha végre megértené itt pár ember, hogy nem mindenkinek az az álma, hogy nálunk játsszon.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.07.10. 14:53:07

crixus írta:
S.Agüero írta:Miért kell lehurrogni előre a vezetőséget? Fingotok sincs róla, milyen játékot fogunk játszani, de már szapuljuk a vezetőséget, hogy miért nem vettük meg ezt, meg azt. Lehet, hogy megint hozunk egy hatkupás szezont, amibe nagy részt vállal Rafinha és Rakitic. Semmit nem tudhatunk előre. Majd szezon után értékeljük már a vezetőséget, hogy milyen munkát végzett. :) :wink:
Hat kupás szezont nem hozhatunk, mivel "csak" három kupában indulunk. #-o
Egyébként akármilyen játékot fogunk játszani, kell Iniesta mellé egy kreatív középpályás. Ilyennek pedig Kroos klasszisokkal jobb, mint a horvát, ez egyértelmű kell, hogy legyen. Ha pedig védekező kp-t akartunk volna, akkor nem Rakitic-et hozzuk. :wink:
Akkor a 08-09-es hat kupás szezon is csak kétszer három kupás volt? :wink:
Rakitic és Rafinha szerintem elég kreatív, majdcsak tudja a vezetőség, hogy kit, miért igazol le. :)
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.07.10. 14:39:48

S.Agüero írta:Miért kell lehurrogni előre a vezetőséget? Fingotok sincs róla, milyen játékot fogunk játszani, de már szapuljuk a vezetőséget, hogy miért nem vettük meg ezt, meg azt. Lehet, hogy megint hozunk egy hatkupás szezont, amibe nagy részt vállal Rafinha és Rakitic. Semmit nem tudhatunk előre. Majd szezon után értékeljük már a vezetőséget, hogy milyen munkát végzett. :) :wink:
És lehet, hogy a harapós válogatott EB döntőt játszik Pintér vezérletével. :D
Hat kupás szezont nem hozhatunk, mivel "csak" három kupában indulunk. #-o
Egyébként akármilyen játékot fogunk játszani, kell Iniesta mellé egy kreatív középpályás. Ilyennek pedig Kroos klasszisokkal jobb, mint a horvát, ez egyértelmű kell, hogy legyen. Ha pedig védekező kp-t akartunk volna, akkor nem Rakitic-et hozzuk. :wink:
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.07.10. 14:26:08

Hivatalos: Szerződést bontottunk Cuencaval.
Minden bizonnyal hamarosan aláír a Deporhoz.

Remélem sikerül magát összekapnia ott, én anno bírtam őt. :D
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.07.10. 13:53:07

Miért kell lehurrogni előre a vezetőséget? Fingotok sincs róla, milyen játékot fogunk játszani, de már szapuljuk a vezetőséget, hogy miért nem vettük meg ezt, meg azt. Lehet, hogy megint hozunk egy hatkupás szezont, amibe nagy részt vállal Rafinha és Rakitic. Semmit nem tudhatunk előre. Majd szezon után értékeljük már a vezetőséget, hogy milyen munkát végzett. :) :wink:
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.07.10. 12:53:47

Gali írta:Barcelona didn't want Kroos now because position covered and didn't want him for free next year because of good relations with Bayern. [elp]

Barcelona rejected this summer two times an offer of Kroos' agent, first to join now, later to join next year on a free transfer [periodico]

Tehát Toni most azért nem kell, mert az Ini, Rakitic, Rafinha hármas elég lesz a 2 tkp pozícióra, nem is beszélve Alibi Robiról.
Jövőre meg azért nem, mert akkor ingyen jönne és megsértenénk a Bayern lelkivilágát.
Remélem még egy 6 éves ciklusra maradtok! =D>!
Ha ez igaz, akkor megérdemeljük, hogy jövőre se nyerjünk semmit a középpálya hiányosságai miatt...Inkább a megvettük közel 20 millióért a kategóriákkal gyengébb Rakitic-et. =D>
Avatar
Balinho
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1122
Csatlakozott: 2005.06.26. 00:39:59

2014.07.10. 12:52:00

Fecooo írta:Morata 22 millióért megy a Juvéba, Alexis 30+ ójróért megy el tőlünk...
feel the difference.... #-o
Mondjuk talán helyesebb az összehasonlítás Telloval:

Tello az elmúlt 3 évben 86 tétmeccs/20 gól
Morata az elmúlt 2 évben 52 tétmeccs/ 11 gól

Mindez úgy, hogy Tello szélső, míg Morata kifejezetten befejező csatár. Nembaj, legalább megmarad a jó kapcsolat a Portóval - legalábbis addig, amíg nem akarjuk Mangalát/Danilot, mert utána egyből a portugáloknak fontosabb lesz az üzlet (helyesen). Bravo Barto & Co.
palesz77 írta: Mathieu dühös a Valenciára, mert a Münchennek eladták Juan Bernatot 12 millióért, amikor neki is 20 volt a kivásárlási ára.. Úgyhogy megint beszélni fog a vezetőséggel.
Egyfelől tényleg röhejes, hogy velünk itt szívóznak, míg a Bayernnek engednek az árból, másfelől Mathieu maradjon csak csöndben, törődjön már bele a sorsába, csak ide ne jöjjön.
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 972
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.07.10. 12:40:28

Gali írta:Barcelona didn't want Kroos now because position covered and didn't want him for free next year because of good relations with Bayern. [elp]

Barcelona rejected this summer two times an offer of Kroos' agent, first to join now, later to join next year on a free transfer [periodico]

Tehát Toni most azért nem kell, mert az Ini, Rakitic, Rafinha hármas elég lesz a 2 tkp pozícióra, nem is beszélve Alibi Robiról.
Jövőre meg azért nem, mert akkor ingyen jönne és megsértenénk a Bayern lelkivilágát.
Remélem még egy 6 éves ciklusra maradtok! =D>

Barcelona have decided to let winger Isaac Cuenca (23) leave on a free transfer. The player would have a deal with Deportivo. [md]

Helyes, így a jó kapcsolat a Bayern után a Deportivoval is megmarad!
Kár hogy a Pool nem akar velünk jó kapcsolatban lenni és mondjuk Pedrora cserélni Suarezt.

Viccet félretéve, tavaly a Bayern pont a jó viszonyunkat ápolta amikor a Thiagot elvitte tőlünk kb annyiért amennyiért most megszerezhetnénk tőlük Kroost. Good relations, aha....
Válasz küldése