Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.31. 17:20:49

Alcantara írta:
Chino írta:
Ezt cáfolták és szerintem se volt túl sok valóságalapja.
Ter Stegennek viszont örülök, hogy viszonylag hamar és jutányos áron sikerül megszerezni. Legalábbis egyelőre úgy tűnik.
Nem ment át az irónia? :mrgreen:

Ter Stegen viszont a stabil jövő lesz a kapuban.
Bocs, a smilet nem vettem észre. :D

Sajnos vannak akik készpénznek vették, főleg egy olyan kritikán aluli szezon után.
Tellot nincs értelme kölcsönadni. Vissza nem jön az hótzicher, inkább menjen el 5-6 millióért és jöjjön Deu, aztán mutassa meg miért is fűznek hozzá annyi reményt.
Egy Neymar-Messi-Alexis-Pedro-Deulofeu sor szerintem a legerősebb lenne a világon minden elfogultság nélkül.

A védelem lesz a nagy kérdés. Oda ki jön. Bár ha Rosell miatt megcsesznek minket és kizárnak az átigazolási időszakból nagy gáz lesz. [-o<
Forca Barca!!!!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3935
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.01.31. 15:22:16

Chino írta:
Ezt cáfolták és szerintem se volt túl sok valóságalapja.
Ter Stegennek viszont örülök, hogy viszonylag hamar és jutányos áron sikerül megszerezni. Legalábbis egyelőre úgy tűnik.
Nem ment át az irónia? :mrgreen:

Ter Stegen viszont a stabil jövő lesz a kapuban.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.31. 15:16:51

Alcantara írta:
defender3 írta:Nyáron Pedrot állítólag 40-ért vitte volna a PSG ha tényleg igaz lett volna akkor el kellett volna adni.

Teljesen igazad van! =D>
Ezt cáfolták és szerintem se volt túl sok valóságalapja.
Ter Stegennek viszont örülök, hogy viszonylag hamar és jutányos áron sikerül megszerezni. Legalábbis egyelőre úgy tűnik.
Forca Barca!!!!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3935
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.01.31. 15:10:05

defender3 írta:Nyáron Pedrot állítólag 40-ért vitte volna a PSG ha tényleg igaz lett volna akkor el kellett volna adni.

Teljesen igazad van! =D>
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.01.31. 14:49:54

Nyáron Pedrot állítólag 40-ért vitte volna a PSG ha tényleg igaz lett volna akkor el kellett volna adni.
Tellot is simán kölcsön kéne adni nyáron, v visszavásárlási opcióval eladni, mert nincs reális esélye bekerülni a kezdőbe.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.01.31. 13:37:02

messideco írta:Állítólag az Arsenal vinné kölcsönbe Tellot. Én írnám alá :)
én meg megmondanám h 30 millió euró.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3935
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.01.31. 12:24:54

Barcaman14 írta: Az idény végéig még itt tartanám. Hosszú lesz a tavaszi menetelés és idén már kidőlt a támadók közül Messi és Neymar is. Bármikor benne lehet egy újabb sérülés szóval még szükségünk lehet rá.
Kölcsönadás helyett nyáron inkább adjunk túl rajta végleg, hosszútávon nem igazán van itt jövője.
Egyértelműen ez a legjobb megoldás. Tavasszal szükség lesz rá, még akkor is, ha februárban "kizúgnánk" a BL-ből. Hasznos, nélkülözhetetlen kiegészítő ember.

Az Arsenal meg tegye le a készpénzt, ha akarja őt,vittek már elég játékost innen ingyen, üveggolyóért stb.. megállná ott is a helyét, attól független, hogy ide nem fér be. Podolskitól biztosan többet ér a játéka.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.31. 10:41:45

messideco írta:Állítólag az Arsenal vinné kölcsönbe Tellot. Én írnám alá :)
Az idény végéig még itt tartanám. Hosszú lesz a tavaszi menetelés és idén már kidőlt a támadók közül Messi és Neymar is. Bármikor benne lehet egy újabb sérülés szóval még szükségünk lehet rá.
Kölcsönadás helyett nyáron inkább adjunk túl rajta végleg, hosszútávon nem igazán van itt jövője.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.01.31. 10:29:29

Állítólag az Arsenal vinné kölcsönbe Tellot. Én írnám alá :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.28. 15:32:44

http://barcanoticias.blog.hu/2014/01/26" target="_blank ... kosa_lehet

Minden bizonnyal kacsa, de ha mégsem, akkor nem értem mi szükség van erre?
Pont a kp-ra egy tucatjátékos. Ha már oda veszünk valakit az legyen minőségi játékos (pl. Gündogan) de jön vissza Rafinha is ha minden igaz.
Remélem tényleg hápog és meg se fordult a vezetés fejében Mandzukic-al egyetemben.
Forca Barca!!!!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.27. 16:45:12

Mondjuk mostanában Tata inkább 4-4-2-őt játszat, mint 4-3-3-at. Mondjuk az ennyire betömörülő védelmek ellen, mint a Levante nem biztos, hogy rossz taktika Messit visszább vonni, de nem kellene folyamatosan ezt játszatni. Mondjuk annak örülök, hogy Tata megpróbál így kísérletezgetni.
Ehhez viszont egy új csatár felesleges. Középen Messi ilyenkor is úgy kapott labdát, ha egy kis kényszerítővel át tudott lépni a falon, de ehhez sem egy új csatár kell. A másik lehetőség a védelem mögé betett labdák, amiből Messi kapott is, de valamiért kihagyta ezeket, pedig nem szokása. Igazán ezt nem értem. Ezen az se segített, ha Messi kihúzódott szélre, akkor is ugyanúgy kiváltott rá 3-4 védő.

Neymar és Ini visszatérése sokat számíthat majd. Hiányoznak az olyan kreatív játékosok akik meg tudják kicsit bontani a védelmet. Lehet, hogy az is az oka Messi visszalépésenek, hogy hiányoznak olyan emberek a brazil és Ini személyében akik tudnak olyan labdákat tenni, mint a Bolha. (Sajnos Xavi "elfelejtette" ezeket. Talán Rafinha lehet majd az aki orvosolni tudja ezeket.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.01.27. 11:10:50

pezZy írta:Könyörgöm, minek állnánk át 4-2-3-1 be? Mikor nem a Xavi, Ini páros volt, akkor se váltottunk. Dobjuk el azt, amit a Holland papa kitalált? Ami a legjobban megy nekünk?
ha nem lesz meg a 4-3-3-hoz a megfelelő minőség, akkor igen. eddig lehetett hajtani, hogy az utánpótlás csapatok is ezt nyomatják, és akkor aki felkerül a nagy csapathoz, annak milyen jó lesz, mert nem kell játékrendszert tanulnia, viszont azért az évente 1-2 felkerülőért (akik mellesleg játszanak össz-vissz 100 percet egy idényben) nme biztos hosszabb távon megéri fenntartani a rendszert. én nem is a 4-2-3-1-et preferálnám, hanem a 3-5-2-t. Hátul 3 középső védő, kp-n két szélen alba/adriano/alves tipusok (védekezni use tud egyik sem) középen fabre/ini/xavi/busi stb, előre meg betenni két csatárnak neymart meg messit és kezdejenek velük amit tudnak.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.01.27. 09:38:03

Szerintem a Messi-Neymar-Alexis-Pedro 4es kiegészülve 1-2 fiatallal, nagyon jó. TEljes mértékben szükségtelennek érzem egy csatár érkezését. Alexis és Pedro is megtalálták végre a góllövő cipőjüket. Inkább hátul kellene gondolkodni... 8)
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2014.01.26. 20:35:26

Könyörgöm, minek állnánk át 4-2-3-1 be? Mikor nem a Xavi, Ini páros volt, akkor se váltottunk. Dobjuk el azt, amit a Holland papa kitalált? Ami a legjobban megy nekünk?
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.01.26. 19:53:40

Zozzy 5 írta:nem, már nem az űrfocit játszó korszakunkat éljük, amikor megengedhettük magunknak, hogy nincs igazi csatárunk, mert Messi 40 gólt lő. igen is luxus manapság, hogy egy Barcelona nem számol egy klasszikus centerrel, mint alternatíva, és ennek indoklása annyi, hogy "mer' Messi középen a legjobb".
klaaszikus center alatt milyen játékost értesz? klasszist vagy tölteléket? az a legnagyobb baj azzal a poszttal nálunk, hogy klasszis játékos nem fog idejönni, hogy játsszon évi 3 kocameccset. egy töltelék center meg usem fogja megoldani a problémákat ha messi lerobban. ez ilyen tipikus két szék közé ülök eset, ami ráadásul minden nyáron előjön.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2014.01.26. 19:46:27

hagyjuk már ezt az "Ibra sem vált be", ezért ide aztán nem kell klasszikus center című, teljesen általánosító, leegyszerűsítő, önmegerősítő elképzelést. Ibra amúgy meg illett a gépezetbe, fontos gólokat lőtt és gólpasszokat adott, Classicot nyertünk a góljával. Rosszul jött ki, hogy Pep éppen Ibra idején tette le a voksát végleg amellett, hogy Messi árnyékékként korszakalkotót fog alkotni, ami nyilván a világ egyik legnárcisztikusabb játékosából kihozta a kezelhetetlen, együttműködésre alkalmatlan énjét. mit kell azon csodálkozni, hogy ha egy edző keresztül néz a szó legszorosabb értelmében egy játékoson - mert Ibrán keresztül nézett, sőt, köszönni sem köszöntek egymásnak -, miközben kialakítja maga körül a lojális magot, akikért mindent megtenne, akkor a mellőzött játékos nem teljesít? az, hogy Ibrahimivics nem maradt sokkal tovább nálunk, és egyáltalán az, hogy a tavaszi szezonban valóban minősíthetetlen volt, az sokkal többről szólt, mint hogy a Barcelonában használhatatlan lenne egy középcsatár, még akkor is, ha a világ legjobb befejezőjéről van szó.

nem, már nem az űrfocit játszó korszakunkat éljük, amikor megengedhettük magunknak, hogy nincs igazi csatárunk, mert Messi 40 gólt lő. igen is luxus manapság, hogy egy Barcelona nem számol egy klasszikus centerrel, mint alternatíva, és ennek indoklása annyi, hogy "mer' Messi középen a legjobb".
Az még hagyján, de lassan majd a két kreatív kp-s rendszert is fel kell adnunk. Csak azért működött mert két ilyen korszakos zseni volt mint Xavi és Ini. Át kell majd térni nekünk is a 4-2-3-1-re. A Bayern is ezért vert minket rommá tavaly, mert csak 1 vkp-nk volt Busquets személyében, aki csak akkor ér valamit ha a letámadással tehermentesítik őt, mert lássuk be: nem egy Makelelé a gyerek...
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.01.26. 19:39:28

Zozzy 5 írta:hagyjuk már ezt az "Ibra sem vált be", ezért ide aztán nem kell klasszikus center című, teljesen általánosító, leegyszerűsítő, önmegerősítő elképzelést. Ibra amúgy meg illett a gépezetbe, fontos gólokat lőtt és gólpasszokat adott, Classicot nyertünk a góljával. Rosszul jött ki, hogy Pep éppen Ibra idején tette le a voksát végleg amellett, hogy Messi árnyékékként korszakalkotót fog alkotni, ami nyilván a világ egyik legnárcisztikusabb játékosából kihozta a kezelhetetlen, együttműködésre alkalmatlan énjét. mit kell azon csodálkozni, hogy ha egy edző keresztül néz a szó legszorosabb értelmében egy játékoson - mert Ibrán keresztül nézett, sőt, köszönni sem köszöntek egymásnak -, miközben kialakítja maga körül a lojális magot, akikért mindent megtenne, akkor a mellőzött játékos nem teljesít? az, hogy Ibrahimivics nem maradt sokkal tovább nálunk, és egyáltalán az, hogy a tavaszi szezonban valóban minősíthetetlen volt, az sokkal többről szólt, mint hogy a Barcelonában használhatatlan lenne egy középcsatár, még akkor is, ha a világ legjobb befejezőjéről van szó.

nem, már nem az űrfocit játszó korszakunkat éljük, amikor megengedhettük magunknak, hogy nincs igazi csatárunk, mert Messi 40 gólt lő. igen is luxus manapság, hogy egy Barcelona nem számol egy klasszikus centerrel, mint alternatíva, és ennek indoklása annyi, hogy "mer' Messi középen a legjobb".
Teljesen egyetértek. Nem akarok találgatások és egyéb képtelen pletykákba belemenni, de Eto szerződése a nyáron lejár. Nála megbízhatóbb embert aligha találnánk csere center posztra.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.26. 19:29:07

hagyjuk már ezt az "Ibra sem vált be", ezért ide aztán nem kell klasszikus center című, teljesen általánosító, leegyszerűsítő, önmegerősítő elképzelést. Ibra amúgy meg illett a gépezetbe, fontos gólokat lőtt és gólpasszokat adott, Classicot nyertünk a góljával. Rosszul jött ki, hogy Pep éppen Ibra idején tette le a voksát végleg amellett, hogy Messi árnyékékként korszakalkotót fog alkotni, ami nyilván a világ egyik legnárcisztikusabb játékosából kihozta a kezelhetetlen, együttműködésre alkalmatlan énjét. mit kell azon csodálkozni, hogy ha egy edző keresztül néz a szó legszorosabb értelmében egy játékoson - mert Ibrán keresztül nézett, sőt, köszönni sem köszöntek egymásnak -, miközben kialakítja maga körül a lojális magot, akikért mindent megtenne, akkor a mellőzött játékos nem teljesít? az, hogy Ibrahimivics nem maradt sokkal tovább nálunk, és egyáltalán az, hogy a tavaszi szezonban valóban minősíthetetlen volt, az sokkal többről szólt, mint hogy a Barcelonában használhatatlan lenne egy középcsatár, még akkor is, ha a világ legjobb befejezőjéről van szó.

nem, már nem az űrfocit játszó korszakunkat éljük, amikor megengedhettük magunknak, hogy nincs igazi csatárunk, mert Messi 40 gólt lő. igen is luxus manapság, hogy egy Barcelona nem számol egy klasszikus centerrel, mint alternatíva, és ennek indoklása annyi, hogy "mer' Messi középen a legjobb".
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.01.26. 19:03:08

Ibra esete azért kicsit más volt, egy erőcsatár (nem feltétlenül Mandzukic, a hír kapcsán vetettem fel) mindenesetre bővíthetné a taktikai repertoárt.
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2014.01.26. 18:08:47

danianevem írta:A transfermarkt-on elég érdekes pletykát terjesztenek: Martino listáján Mandzukic neve is szerepelhet...
Érdekes lenne, bár Mario aligha fog jönni szerintem, de egy ilyen típusú csatár simán jól jönne a keretbe, főleg a 10 emberrel bekkelő gárdák ellen.
Ibra se nagyon vált be. Felesleges lenne Mandzukic, ha belegondolunk, akkor max csereként szállna be, ha már végképp nem tudjuk áttörni a falat. Kezdeni nem igen kezdene. Azért meg felesleges elhozni.
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.01.26. 17:17:41

A transfermarkt-on elég érdekes pletykát terjesztenek: Martino listáján Mandzukic neve is szerepelhet...
Érdekes lenne, bár Mario aligha fog jönni szerintem, de egy ilyen típusú csatár simán jól jönne a keretbe, főleg a 10 emberrel bekkelő gárdák ellen.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15431
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.01.22. 22:15:50

Deus írta:http://barcanoticias.blog.hu/2014/01/22 ... rcelonahoz


11,5 m 8)
Perez azt mondta,hogy egy ilyen kapust 50nél olcsóbban nem lehet venni, szóval 60M lesz az ára, nem kell benyelni a média általi szennyet állandóan. [-X

REmélem tényleg jön, messze ő a legjobb a lehetőségek közül.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.01.22. 21:56:39

Kovbal88 írta:Az FC Barcelona 2013/14 es keretéből
alig játszik/nem is játszik
Puyol, dos Santos, Tello, Cuenca, Roberto
5 ember csak így hirtelen akik eszembe jutnak, helyettük kell, kettő olyan akiket lehet játszatni
Roberto?
Szerintem sokszor indokolatlanul is sokat játszik. Kicsit csalódás nekem eddig a srác. Nem is a teljesítménye miatt, mert azzal szerintem nincs igazán gond, hanem a játékstílusa miatt. A "B"-ben, de még az előszezonban is egy támadóbb szellemű, kreatívabb SR játszott, most viszont nagyon szürke. Lehet, hogy még nem mer sokat vállalni, de inkább elnézegetném Rafinhat. A Celtaban is iszonyat jól tolja, ráadásul nem padmelegítő, hanem rendre kezdő játékos. Ettől féltem kicsit, de úgy néz ki LE nem felejtette el és ő is meccsről-meccsre bizonyít, a csapat legjobbjai között van szinte minden meccsen.

Még azt is el tudom képzelni, hogy nyáron csak egy védő+kapus igazolás lesz, a kp-ra SR helyett jön Rafa, előre pedig Tello helyett Deulofeu. A középpályára amúgy sem olyan égető. Ha Cesc átveszi Xavi helyét a kezdőben és a rotációban is ő lesz kedvezőbb helyzetben bőven elég lehet melléjük a kis brazil. Amúgy is, ide én talán csak Gündogant tudom elképzelni, de ő nem igazán ide tart.
Mondjuk ez így kicsit bátor lenne, de ha legalább egyikük beválik hatalmasat nyertünk.

Ter Stegen-nek örülök. Ezen viszonyok között talán a legjobb opció, így bőven maradhat pénz védőre, nem kell átmeneti/középszerű játékost hozni, hanem bele lehet csapni a lecsóba. :)
Forca Barca!!!!
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.01.22. 18:56:29

egyébként, ha alves megy és olyasmi játékost akarunk, mint ő, akkor tényleg cuadrado, esetleg zuniga, akit eltudok képzelni. de ahogy előttem írták cuadrado inkább ilyen wingback, és jobbszélsőt játszik. elől nagyon jó lenne, hátul, hát nem tudom. zuniga legalább játszott már négy védős rendszerben, de inkább még megtartanám egy évig alvest, mert tényleg még mondani se tudnék olyan embert, akiben teljesen bíznék, nem hogy hozzuk is. (lahm, lahm, lahm, lahm)

számomra az fontossági sorrend igazolások szempontjából
kapus
középső védő puyol helyére
tello helyére valaki (deulofeu?)
xavi helyettese (thiago :cry: )
jobbhátvéd

és már a harmadik, negyedik se végszükséglet, szóval ezzel még lehet várni szerintem
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2176
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2014.01.22. 18:38:31

Az FC Barcelona 2013/14 es keretéből
alig játszik/nem is játszik
Puyol, dos Santos, Tello, Cuenca, Roberto
5 ember csak így hirtelen akik eszembe jutnak, helyettük kell, kettő olyan akiket lehet játszatni
Válasz küldése