Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.05.24. 10:55:05

Leon írta: Ha jön akkor engem sem érdekel mi van hátul,elöl egy jó formában lévő Neymar-Messi-Reus hármassal mindig több gólt fogunk rúgni mint amennyit kapunk! 8) :mrgreen:
Végülis csak 30 góllal lőttünk többet mint az Atletico.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15422
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.24. 10:31:48

Leon írta: Ha jön akkor engem sem érdekel mi van hátul,elöl egy jó formában lévő Neymar-Messi-Reus hármassal mindig több gólt fogunk rúgni mint amennyit kapunk! 8) :mrgreen:
Nem.

Amúgy jó lenne mostmár néhány konkrétum,egy PSG előbb erősít hátul egy TS,Marquinhos, védelemmel,mint mi...hát igen,hol mennyire kezelik helyén a bajokat.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2581
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.24. 10:29:37

kadarzsolt85 írta:http://www.mundodeportivo.com/20140524/ ... 77529.html ha reusot leigazoljak nekem vedo sem kell :D :P
Végre egy igazán jó hír!Remélem,hogy igaz! [-o<
Ha jön akkor engem sem érdekel mi van hátul,elöl egy jó formában lévő Neymar-Messi-Reus hármassal mindig több gólt fogunk rúgni mint amennyit kapunk! 8) :mrgreen:

Amúgy ha ennyire beindul a német vonal akkor hozzuk már el Hummelst!
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2014.05.24. 09:56:41

http://www.mundodeportivo.com/20140524/ ... 77529.html" target="_blank ha reusot leigazoljak nekem vedo sem kell :D :P
Barca Barca Baaarca
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.05.24. 09:48:19

Nem tudom volt e már: Claudio Bravo (sociedad) lehet a második kapusunk írja a mundodeportivo.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3539
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.24. 09:15:06

Alcantara írta: Ebben teljesen igazat adok neked, csak valahogy a mi csapatunknál nem működik a játékoseladás.
Mi senkit nem tudunk árán eladni (árán felül már nem is említeném)sőt legtöbbször sehogy sem.
Mondanám, hogy mi vásárló klub vagyunk ez az oka, de például a Real is egészen jól adja el a felesleges játékosait, tehát ez nem lehet igaz.
Valószínű, hogy az ezzel érintett "szakemberek" a ludasak ebben.
Nem is kifejezetten csak ők, de a stilus mindenképp. Annyira egyedi amit játszunk és a játékosaink ebbe a játékrendszerbe vannak belenevelve. ( ezért is nem működik szinte egy igazolás se úgy ahogy várjuk). Bojan a tipikus eset. Sehova nem kell. A játékosaink szinte sehova nem illenek és hozzánk se illik túl sok ember.
Alcantara írta: Erről a Benatia gyerekről szégyen vagy nem, én nem sokat tudtam, (azon kívül, hogy hol játszik) de itt rengeteget olvasok róla.
Jó látni, hogy mennyien ismerik a játékát, rengeteg Roma meccset néző Barca szurkoló van.
Év közben ez eddig fel sem tűnt.:lol:

Remélem legalább őt leigazolják, nem pedig megint csak töketlenkednek a középhátvéd vételénél, majd augusztusban meg bejelentik, hogy jó nekünk Masch és Fontás, mert sokat fejlődtek a nyári szünetben! :roll:
Én is csak a Róma Juventus meg Napoli Róma meccsekken láttam igazából játszani. Ott elég meggyőző volt. LE is ismeri. Ez lehet az ok, hogy szóba került.
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2581
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.24. 09:09:42

neobarca írta:Azért ez a PSG is megnyalhatja a bal fülemet. Mindenkire lecsap, mindenkinek felnyomják az árát... :(
Kár,hogy csak jövőre vezetik be a Fair Play szabályt a fifánál...
Sajnálom,hogy nem jön Luiz,de egyrészt a vezetőség amúgy sem akarta,másrészt meg várható volt,hogy Murinnyó is inkább "másnak adja".
Na akkor maradt a 35-40es árban Kompany és Hummels!Ja és persze egy igazi világklasszis egy Maldini 2.0 azaz a 35 milliós 19éves Laporte! :mrgreen: =D>
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2014.05.24. 09:04:51

Azért ez a PSG is megnyalhatja a bal fülemet. Mindenkire lecsap, mindenkinek felnyomják az árát... :(
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2014.05.24. 08:47:16

mess2009 írta:a Luiz ügy előre vetíti a "Nagy " változásokat...!! amíg ezek itt terveket szövögetnek, mások vásárolnak.
Zubi majd Augusztus végén összesöpri a maradékot! addig lehet ábrándozni.
Majd kitalálják, hogy Bartra betört a nagycsapatba, lehet rá építeni, így megvan Puyol pótlása. :D Bár ha megy Mascherano is, akkor őt is kéne pótolni. Oda majd Bagnackot hozzák fel. :P
Kép
Kép
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8565
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.24. 08:47:08

50et nem ér, menjen nyugodtan Párizsba. Egy fénykorában lévő Nesta (vagy Puyol), esetleg, nem Luiz. Egyébként ez azt is jelenti, hogy különösebben nem is akart idejönni, akkor meg mind1.
Rajta kívül még néhány igazolást végre kell hajtani, úgyhogy attól még, hogy kell a védő, nem kell hülyének lenni, és odatolni azt a pénzt, amit Abramovics bemond a hasára ütve. 30-35 körül egy Benatia tökéletes lesz/lenne.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zozzy 5 2014.05.24. 08:49:00-kor.
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.05.24. 08:28:04

a Luiz ügy előre vetíti a "Nagy " változásokat...!! amíg ezek itt terveket szövögetnek, mások vásárolnak.
Zubi majd Augusztus végén összesöpri a maradékot! addig lehet ábrándozni.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3916
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.05.24. 06:54:58

noname írta:Amúgy Fontassal lehet el kéne játszani azt, amit anno a Real játszott el Negredoval. Visszahozzuk 1 milláért, majd azonnal továbbadjuk valakinek a reális értékéért, ami jelenleg elég magas. Egy középcsapat legjobb védője, aki ráadásul fiatal és remek szezonon van túl, ha nem rólunk lenne szó, simán elkelne vagy 10 milláért. :mrgreen:
Ebben teljesen igazat adok neked, csak valahogy a mi csapatunknál nem működik a játékoseladás.
Mi senkit nem tudunk árán eladni (árán felül már nem is említeném)sőt legtöbbször sehogy sem.
Mondanám, hogy mi vásárló klub vagyunk ez az oka, de például a Real is egészen jól adja el a felesleges játékosait, tehát ez nem lehet igaz.
Valószínű, hogy az ezzel érintett "szakemberek" a ludasak ebben.

Erről a Benatia gyerekről szégyen vagy nem, én nem sokat tudtam, (azon kívül, hogy hol játszik) de itt rengeteget olvasok róla.
Jó látni, hogy mennyien ismerik a játékát, rengeteg Roma meccset néző Barca szurkoló van.
Év közben ez eddig fel sem tűnt.:lol:

Remélem legalább őt leigazolják, nem pedig megint csak töketlenkednek a középhátvéd vételénél, majd augusztusban meg bejelentik, hogy jó nekünk Masch és Fontás, mert sokat fejlődtek a nyári szünetben! :roll:
mvik
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2009.06.05. 22:43:57

2014.05.24. 01:22:56

üdv. ezt az Agüero felvetéseket annyira viccesnek találom, hol a fenébe fog szerintetek a barca idén kidobni kb. 70-80 milliót egy csatárra amikor a védelme szorul most nagyon foltozásra és a mai árak mellett jó ha képesek leszünk 2 normális középhátvédet találni nem h még kiadjunk ennyi pénzt egy olyan posztra való igazolásra ami (ha a csatársort végre képesek lesznek mentálisan helyretenni) akkor nem is létfontosságú. de ha már neveket kell dobálni akkor szerintem sokkal többet érnék el középcsatár poszton a Suarezzel vagy a Falcaoval (mindkettő hasonló áron mozog mint Agüero), mert bár tény és való h nagyon jó játékos az argentin, de fizikálisan gyenge és egy felállt védelem ellen ugyanúgy sz@rt se ér mint Messi mert őt is kivennék a játékból, ellentétben az általam említett két játékost, mert aki látta idén Suarezt játszani a poolban az tudhatja h mennyire nem fél használni a testi erejét, ugyanez áll Falcaora is bár idén ő sokáig volt sérült.
mvik
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.05.24. 00:26:35

Nem is nagy baj, hogy nem jön Luiz, és főleg nem ennyiért, nekünk sem adták volna olcsóbban az fix.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.05.24. 00:05:56

Hat David Luiz már nem jön. :D
Nekem amúgy mindegy már hogy kik, csak 2 értelmesebb hátvéd jöjjön középre.

Agüero-t írta valaki előre. Szerintem is inkább ilyen kaliber kéne előre, viszont vele az a gondom, hogy iszonyú sérülékeny.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.05.24. 00:01:48

http://www.chelseafc.com/news-article/a ... ove-agreed" target="_blank

hát én ezen összecsinálom magam... kaphattak volna nagyobb büntit, ez a 60 misi úgytűnik zsebből jött. Na mindegy, Luiz legalább offos, mehetünk Benatiara!!!!!
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.05.23. 23:46:59

Hát, David Luiz se jön hozzánk, de 50 millióért ne is jöjjön, nevetséges ár. Psg majd megint kap egy jó kis Fair Play büntetést...

50 millióért vették azért, mert Alex-nak lejár a szerződése júliusban. Le kéne szerezni őt 4. védőnek. Tökéletes lenne.

Marquinhos-t kizárt hogy eladja a PSG, 1 éve vették és nem lett rosszabb. Ha el is adnák, 30 felett...

Benatia tényleg jó lenne középre. Ahogy néztem Roma meccseket, kiválóan passzol és fejel.
94:39 6 - 1
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.05.23. 23:26:28

Fontas témához. Egy csomóan írtak ide, miközben senki sem olvasta végig az eredeti hsz-t, amit írtam. :lol: :lol: Gratula!

Szóval mégegyszer. Ha megvennénk nagy pénzért Benatiát és Cuadradot, továbbá lelépne Alves(illetve Masch, akit az előbb kifelejtettem), akkor jó 40 millás(inkább több) mínuszban lennénk és kéne egy középső védő. Marquinhos nem rossz, de elég drága és ha a vezetőség máshol is erősíteni akar( akar!), akkor meg lehet spórolni némi pénzt azon h Fontast hozzuk vissza, aki lassú és nehézkes, de 4.!!! védőnek azért elmegy. Főleg h Masch-nák rosszabb szezont aligha produkálna. Amúgy az ideális sztem is a Benatuia, Marqunhos duó: lenne 2 rutinos, bevált védőnk(Pique és Benatia) és 2 megbízható fiatal!

Amúgy Fontassal lehet el kéne játszani azt, amit anno a Real játszott el Negredoval. Visszahozzuk 1 milláért, majd azonnal továbbadjuk valakinek a reális értékéért, ami jelenleg elég magas. Egy középcsapat legjobb védője, aki ráadásul fiatal és remek szezonon van túl, ha nem rólunk lenne szó, simán elkelne vagy 10 milláért. :mrgreen:
A Fifa egy szégyen
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2014.05.23. 23:03:25

Nos, én szerintem akik ide kellenek azok a következők:
Cserekapus: Caballero
egyértelmű, a legjobb csere kapus aki elérhető, a kupában sem kéne attól félni hogy megszór minket az Atma vagy a Real.

Középhátvéd: Benatia, (ha olcsó) Marquinhos
nálam ez is egyértelmű, Benatianak öröm nézni a játékát a Romában, igazi vezér alkat, ezzel talán Piquét is gatyába lehetne rázni, Marquinhos pedig 19 éves, ha 10-15be el lehet hozni én azt mondom jöjjön.

Jobbhátvéd: Danilo
Ellentétben Cuadradoval, ő valóban jobbhátvéd, szóval rá kéne rámozdulni, kár hogy sajnos még pletyka szinten sem merül fel a neve.

Középpálya: szerintem rendben van, bár egy Tourénak mindig örülnék.

Csatár: ide egy olyasmi ember kéne mint anno Larsson. ha ég a ház fel lehet küldeni és lehet rá ívelgetni. Viszont ha LE azon gondolkozna hogy Messit visszatenné szélre, Agüerot szíves figyelemmel ajánlom neki.
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.23. 21:07:56

visca el barca írta:termeszetesen 3 millio lesz az :D csak az a barcanotias annyira igénytelen h elképesztő.

amugy a socinál első számú kapus, minek jönne ide padozni?
http://www.sport.es/es/noticias/barca/z ... vo-3280682

Tényleg sok a hiba a cikkeikben, de most kivételesen nem ők írták el. De hát gyerekek, egy jó második számú kapust meg kell fizetni.. :lol:

A Cuadrados ügyben meg még mindig bízok, hogy csak kamu. Egyre kisebb rá az esély, de én kitartok! [-o<
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.23. 21:00:12

termeszetesen 3 millio lesz az :D csak az a barcanotias annyira igénytelen h elképesztő.

amugy a socinál első számú kapus, minek jönne ide padozni?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.05.23. 20:34:45

Alcantara írta:
Nervo írta:http://barcanoticias.blog.hu/2014/05/23 ... o_bravoval
New Barcelona coach Luis Enrique has signed off on a move for Colombian winger Juan Cuadrado. The 25-year-old is part-owned by both Fiorentina and Udinese-goal.com

Ennek a valóságalapjáról csak annyit: Hol ér ez a kapus 30 millió eurót?

Első kapusnak hozunk 12 millióért, tartalékjának meg 30 millióért? Ez igen, komoly cikk! =D>
Elírták a cikkírók szerintem 3-at akartak. :D :lol:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3916
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.05.23. 20:32:48

Nervo írta:http://barcanoticias.blog.hu/2014/05/23 ... o_bravoval
New Barcelona coach Luis Enrique has signed off on a move for Colombian winger Juan Cuadrado. The 25-year-old is part-owned by both Fiorentina and Udinese-goal.com

Ennek a valóságalapjáról csak annyit: Hol ér ez a kapus 30 millió eurót?

Első kapusnak hozunk 12 millióért, tartalékjának meg 30 millióért? Ez igen, komoly cikk! =D>
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.05.23. 20:30:55

Feast4 írta:Nem annyira túlzó ez sajna. Úgy emlékszem 39 milliót fizettek a Rómának Marquinhosért. A PSG nem aprót gurigat. Látjuk ezt most Luis leigazolásából is. Bár meggyőződésem, hogy nem ő lenne a megoldás, hanem Benaita, vagy Hummels, nekünk a védelem agya esett ki. Így olyan védőt kell venni aki vezér. Ez csak kettejükre illik aki szóban forog perpill. Marquinhos vagy Laporte túl fiatal, Pique pedig meggyőződésem, hogy csak akkor tudott világklasszis szinten teljesíteni folyamatosan ha ott volt Puyol, akit mindig követhetett, ha pedig valamit elúszúrt az öreg fedezte a hátát. Az előttem szólóhoz csatlakozva, nekünk vezér kell. Ezért Luist sem tartanám a legjobb megoldásnak. Világklasszis ez tény, de a puszta jelenléte szerintem nem húzza fel a többi védőt. Igaz ez csak az én véleményem, de ilyen kaliberü védő nem olcsós. :roll:

Az meg, hogy Neymar mennyi volt aténylegesen az azt hiszem örökre titok marad. :D
Én 35 millióra emlékszem, de az is hatalmas túlzás volt. Mi nem voltunk hajlandóak 25-öt adni érte, ők meg elvitték az említett összegért... Nyilván 35-öt most sem ér, de ha azt vesszük, hogy nem lett kezdő játékos a PSG-ben és még egy embert hoznak elé, akkor talán ésszerűbb áron is meg lehetne szerezni (20-25 millió, főleg Laporte árához képest).

Azt nem tudhatjuk, hogy a vezetőség hány védőt akar. Eddig arról szóltak az írások, hogy egy rutinosat, meg egy fiatalt akarnak. Marquinhos utóbbiba teljesen befér, de az előbbiben sem lennék biztos. Attól még mert 19 éves, attól még nem szabad elzárkózni előle. Én nem tudom, hogy egy Kompanyval, vagy egy Verthongennel (ha már slágerek) miért lennénk előrébb, mint mondjuk vele? David Luiz tűnt mozdíthatónak, de ő ugye már aligha jön ide. Benatia kérdés, ezt a jövő dönti el, most nem akarok foglalkozni vele.

Neymar ára már kiderült, ellenben másokéval. 57 millióért érkezett, plusz nagyjából 25-30 millió egyéb juttatások. Ezt nem elemezném ki. Csak ezeket az összegeket úgy állították be egyesek, hogy mintha ez kuriózum lenne a labdarúgásban... Gondolom sehol nincs aláírási pénz, marketing jogok (CR7?), játékosügynöki díj stb. Ezeket csak érdekességképpen írtam, de ez elég OFF.

Más: középcsatár.
Belekukkantottam Ibra nálunk lőtt góljaiba. Feltűnő, hogy ilyen gólokat ez a csapat képtelen lőni, mert ahonnan Ibra ezeket lőtte, oda soha nem érkezik 1 játékosunk se. Elgondolkodtató.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.05.23. 20:27:38

http://barcanoticias.blog.hu/2014/05/23 ... o_bravoval" target="_blank
Luis Enrique gives OK to Cuadrado move
New Barcelona coach Luis Enrique has signed off on a move for Colombian winger Juan Cuadrado. The 25-year-old is part-owned by both Fiorentina and Udinese-goal.com
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Nervo 2014.05.23. 20:32:09-kor.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Válasz küldése