Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.21. 16:48:50

hát ha hummelsben van 8 év, akkor silvában is van legalabb 4...

a futballszurkolok legnagyobb betegsége, hogy aki 30 éves az öreg. hány védőt soroljak fel neked aki 33-34 évesen olyan magas szinten focizik h elképesztő?

mellesleg hummels sztem is egy kicsit tulértékelt, tipikusan az a jelenség, h van egy csapat amelyik jo idenyt fut 1-2 éve és minden játékosa már világsztárként van kezelve. ebből a dortmunból egyedül götze log ki, nem véletlenul pont őt vette meg a bayern... nem hulyék ők sem. reus, lew4ndowsk1, gundogan sztem totál átlag játékosok. hummels meg tényleg lassu (bár piquéhez képest gyorsvonat) és bár nem rossz játékos, de ha mondjuk egy 10-es skálán 7-8, akkor silva 10. én is sokkal szivesebben látnám a brazilt, de őt már rég elcsesztük, tavaly kellett volna megvenni....arról már nem is beszélek, h van mellette egy subotic, aki legalabb olyan jol jatszik, még sincs tulsztarolva...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2013.05.21. 16:46:35

Én pont örülök sokakkal ellentétben, hogy nem Hummels jön ide. Legalábbis így, hogy Pique bombabiztos még jövőre. 2 lassú égimeszelő középső védő nálunk, akiket folyton lekontráznak.. Maradjunk annyiban, hogy nem a legjobb megoldás lenne. Minimum egyiküknek gyorsnak/dinamikusnak kéne lennie szerintem, ha jól tudom Silva inkább az. Őt elnézegetném itt szívesen, amennyit láttam játszani eddig rendre meggyőző volt, nem ügyetlen a gyerek. Hummels is ügyes és meggyőző rendre ha látom, egyedüli baja, hogy pont olyan mint Pique - mármint stílusra, formailag jelenleg sokkal jobb -, akiből egy is elég középre. Mondjuk ha Gerard barátunk így folytatja a mélyrepülését lehet jövőre az ő helyére elhozzuk a Németet - már ha tényleg marad Dortmundban -, de remélem visszatér a helyes útra. Plusznak meg ugye ott van még Bartra is, akibe szerintem lenne potenciál, csak ahhoz kéne játszania is, hogy ki tudja hozni azt magából. Majd talán jövőre..

A Neymaros cikkek meg nem tudom miről szólnak, de gondolom arról, hogy bármelyik pillanatban bejelenthetik - ha nem akkor javítsatok. Őszintén kétlem, hogy a konföderációs kupáig elhoznánk akár, de ne legyen igazam. Csak valahogy nem illene a képbe ez a gyors igazolás.. :D Bár lehet az idei saga a középső védőről fog szólni.. Meglátjuk, mindenesetre tényleg jó lenne ha már az átigazolási szezon első napján itt pózolna, de sajna nem látok rá sok esélyt. :?
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2013.05.21. 16:45:58

3-4 évnél tovább a mai fociban senki nem marad jóformán egy csapatnál, nálunk meg pláne nem a sajátneveléseken kívül.
Persze vannak kivételek, Alves pl.
Szóval Thiago Silvával se lenne semmi baj ha jönne, bár én is Hummels párti vagyok inkább, de ez nem érv TS ellen,hogy öreg. egy védőnél más a kor, TS pedig elég jó fizikálisan.
Nekem mindegy,csak jöjjön egy középhátvéd és nehogy az legyen,hogy megint veszünk egy középpályást,akit hátra erőltetünk.


Amúgy a minap gondolkoztam el, hogy mennyire stabilak tudnánk lenni hátul is egy Busi-Touré kettős védekező középpályás szekcióval. :shock: kár hogy sose próbáltuk meg, szerintem orvosolhatná a bajainkat, főleg,hogy bármelyikük be tud lépni a támadásokba, Yaya pláne nem jön zavarba,ha elől kell kreatívnak lenni.
Kár hogy ez már csak álom marad.

Neymarról nem tudok mit mondani, nem tudom értelmezni a vezetőség elképzeléseit, de akár még jól is kijöhetünk belőle. az biztató,hogy a Santosban is szélen érzi magát a legjobban, szóval talán nem lesz szélen zavarban.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára csababarca 2013.05.21. 16:48:28-kor.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.21. 16:34:56

Hunter91 írta:Egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy miért egy pályafutása végén járó drága játékost akarunk igazolni. 2 év múlva pedig ismét lecseréljük TS-t?

Most fizetünk érte 40-45 millát. Két év múlva pedig eladjuk 10 millióért a Monaconak, vagy bárkinek. Mi ebben az üzlet?

Hummels most 30-ért megszerezhető. 8 évig kirobbanthatatlan lenne a kezdőből. Akkora h.lye a vezetőség, hogy szinte fáj.

A másik marhaság az lenne, ha kicsengetnénk több tíz milliót a Romának egy olyan játékosért, akit nem lehet minden meccsen játszatni, mivel fiatal és még ingatag a formája.

Kétségeim vannak, hogy itt maradna 8 évig, ahogy abban is hogy TS a pályája végén járna. 3-4 év lazán benne van. Hummels pedig egyelőre nem a legbiztosabb megoldás. 1-2 év legalább kellene, hogy ő se kövessen el olyan amatőr hibákat mint a jelenlegi védelmünk szokott. TS egyből tudná orvosolni ezt, az egyik legjobb kh jelenleg. Ha pedig a német nem akar jönni, akkor fejre is állhat a vezetőség, vagy felajánlhatnak érte is 40-45-öt.
Forca Barca!!!!
franklin
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010.09.20. 17:42:49
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2013.05.21. 16:31:42

Neymarral kapcsolatban az egyik hír a mai napon a sport.es szerint.

http://www.sport.es/es/noticias/barca/n ... na-2396173

Nem rossz.

:D
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.05.21. 16:25:45

Tito nem akarja Hummelst,és igaza van...Lassú...Mikor a Barca védelem működött,akkor volt egy Puyol aki 30körül is nem egyszer olyan sprinteket vágott le hogy nme hittem el...Pique jól fejel,jól helyezkedik,ha egy az egyben vannak vele megoldja,deha kontrából jön az ellenfél körbefutják...Ezért kell egy gyors ember középre mellé...Puyol nincs,Mascherano sem fog már gyorsulni...Amúgy ha megfigyeljük Hummels a nagy meccseken rendre kevés,hibázik...Túl van értékelve...

Thiago Silva meg elképesztő...Nem láttam ilyen jó centert a csúcsformás Puyol óta...Igen nem fiatal,de lazán van még benne 3-4jó év...És tapasztalt,ami kell középre...Ha el tudjuk hozni ő a legjobb megoldás...

Marquinhos meg jó lenne,vagy nem...Nagy lutri...Na ő gyors,és fiatal,és tehetséges...De kérdőjeles hogy válna be...

Amúgy most egy órája kb lehozta az jópár spanyol lap,hogy Neymar jön hozzánk,holnap jelentik be hivatalosan állítólag...Az egyik brazil lapra hivatkoznak,akik állítják már megállapodtak a felek...Hát hiszem ha látom a Barca honlapján,addig ez mind csak felhajtás,példányszám eladás...A végén tuti ide fog jönni amúgy,kérdés csak az mikro lesz hivatalos...
blaugrana99 írta:http://www.mundodeportivo.com/20130521/ ... 66312.html Egy hasonló cikket olvastam néhány hete valahol.Pontosan ez volt a forgatókönyv ott is.
Erre gondoltam...Ezt hozta a marca,meg a sport is...Megint kamuszagú,de ámen...Már vége lehetne a felhajtásnak...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2013.05.21. 16:20:10

http://www.mundodeportivo.com/20130521/ ... 66312.html Egy hasonló cikket olvastam néhány hete valahol.Pontosan ez volt a forgatókönyv ott is.
Avatar
Hunter91
Capitá del Barça
Hozzászólások: 914
Csatlakozott: 2008.08.27. 23:37:04
Tartózkodási hely: Ahol a denevér is lámpával jár!

2013.05.21. 16:10:26

Egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy miért egy pályafutása végén járó drága játékost akarunk igazolni. 2 év múlva pedig ismét lecseréljük TS-t?

Most fizetünk érte 40-45 millát. Két év múlva pedig eladjuk 10 millióért a Monaconak, vagy bárkinek. Mi ebben az üzlet?

Hummels most 30-ért megszerezhető. 8 évig kirobbanthatatlan lenne a kezdőből. Akkora h.lye a vezetőség, hogy szinte fáj.

A másik marhaság az lenne, ha kicsengetnénk több tíz milliót a Romának egy olyan játékosért, akit nem lehet minden meccsen játszatni, mivel fiatal és még ingatag a formája.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.21. 15:51:31

JOseppe írta:http://barcanoticias.blog.hu/2013/05/21 ... _prioritas
Pedig jó lett volna itt látni. :cry: Marad Ts. :roll:
Ennek nem igazán örülök. Szerintem Hummels-el járnánk a legjobban, de ha valóban maradni akar, akkor maradni is fog. Az ő maradásával egyébként nagyot húzna a Dortmund, így talán több kulcsember is elgondolkodna, hogy talán érdemes lenne maradni.

De ha már nem ő, akkor valóban Silva lenne a legbiztosabb megoldás, viszont szerintem őt nem fogjuk tudni elhozni. Legalábbis olcsón nem, Rosellék pedig nem hiszem, hogy megadnák érte a 40-45 milliót, mert az elsődleges Neymar leigazolása és ő sem 1-2 fillér lesz.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.21. 15:33:54

Nem olyan kevés az a 20 millió. Annak a klubnak akarnak ennyit fizetni akinek 40-45%-os tulajdonjoga van. Mennyit kéne ajánlani nekik 40%ért cserébe 50 milliót? És akkor a több tulaj vérszemet kap és ők is 40 millát kérnek a másik feléért. És akkor 80-100 milliót fizetünk Neymarért? Ne vicceljetek már.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.21. 15:26:46

MQuC írta:De miért pont a Reáltól? nyilván úgy visszalépnék, ha a kiszemelt játékos a riválishoz is szívesen aláírna, mint a huzat.... Legyen szó bárkiről...
Ezzel csak az a bibi, hogy Neymarnak is van egy kis szava az átigazolásban. Ha pedig tényleg a Barca a prioritás számára Perez fejre is állhat. Persze nyilván naivitás arra számítani, hogy akármit ajánl a Real, nem változtat az elvein, de egyelőre még mi vagyunk a favoritok. Nem is csodálkozom amúgy, hogy másik ajánlatra is várnak, ha Rosell ilyen 18-20 milliókat kínál érte. Ezt még ő sem gondolhatta komolyan. Szerintem menni fog a huza-vona és 40 körül elhúzzuk ilyen-olyan záradékokkal.
Mindenesetre jó lenne minél hamarabb lezárni, hogy a felkészülési időszakot már a csapattal töltse és ne a Szuperkupán találkozzon a társakkal.
Forca Barca!!!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.21. 15:26:13

Hm. Ha se Silva, se Hummels, akkor ki? Bejelentkezünk megint Marquinhosért a Romához? Nem kéne eltöketlenkedni egy klasszis védő igazolását, létkérdés számunkra a dolog...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.21. 15:14:10

De miért pont a Reáltól? nyilván úgy visszalépnék, ha a kiszemelt játékos a riválishoz is szívesen aláírna, mint a huzat.... Legyen szó bárkiről...
Kép
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.05.21. 15:10:09

Napi Neymar:

A Santos megerősítette, hogy visszautasította a Barcelona Neymarért tett ajánlatát, arra számítva, hogy a Real Madrid egy vonzóbb ajánlatot tesz az ifjú brazilért.

A Santos alelnöke, Odilio Rodrigues kijelentette, hogy a tárgyalások a Barcával folytatódnak, de ő is elismerte, hogy arra várnak, hogy a Real Madriddal is tárgyaljanak.

“Nincs megállapodás Neymar ügyében, azonban vannak megbeszélések, találkoztam Rosellel és Raul Sanllehivel a múlt héten,” – mesélte a Radio A [auto_cenzúra].

“Volt egy nagyon őszinte beszélgetés. A megbeszéléseket folytatni kell, mert az ajánlat nem volt elég jó a számunkra.”

Megerősítette, hogy a Santosnál rövid időn belül egy a Realtól is várnak egy ajánlatot, majd hozzátette: “Tudjuk, hogy a Real Madrid is készül egy ajánlattal.”
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.21. 14:55:15

Gareth Tello írta: Csak kíváncsiságból, szerinted ki lenne jó Piqué párjának? Valami marseille-i gyerek? :D:
Én most olvastam az elmundon, hogy Kompany neve ismét előtérbe került.Szerintetek ő jó igazolás lenne?Mert hogyha jól tudom, akkor korban fiatalabb T.Silvától. :roll: Nem szoktam annyira mostanság nyomon követni a premier leaguet. :)
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.21. 14:27:19

visca el barca írta:nem, nálam silva meg bartra kezdene.
Részemről rendben. Kép
Látok potenciált Bartrában, jó lenne, ha minél többet játszana, csak azt nem gondolom túl valószínűnek, hogy Thiago Silva érkezése esetén a brazil első számú párja lenne a védelem tengelyében. :? Előbb lesz Piqué alapember ott hátul.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.21. 14:21:36

Gareth Tello írta: Csak kíváncsiságból, szerinted ki lenne jó Piqué párjának? Valami marseille-i gyerek? :D:
nem, nálam silva meg bartra kezdene.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.21. 14:20:21

Varatrix írta:
visca el barca írta:hát szerintem silva ugyanugy nem lenne jo piqué párjának mint hummels... :roll:
ja szóval Shakirát nem sok férfi ember cserélné le. pláne nem Silvára. Hummels még elmegy ha valaki másik kapura játszik.

am nem értem a kijelentést szerintem jol nyomnák együtt.
valaki leirta h hummels nem lenne jo piké mellé, mire én leirtam, h silva sem. hol látsz ebben olyat h nem cserélnénk le pikét? ha lenne rá lehetőség én simán kitenném a kezdőből. volt neki egy nagyon jo idenye mikor puyi végig mellette volt oszt' annyi.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.21. 14:16:10

Na, Hummels marad, bár én azt is el tudom képzelni, hogy ez csak a szokásos árfelsrófoló szöveg.
Sajnálnám, ha nem tudnánk elhozni, fiatal, ár-érték aránya kiemelkedő, szvsz jobban járnánk vele, mint Thiago Silvával, persze akkor sem követek el harakirit, ha a brazilt hozzuk el.
Csak a kettő közül vegyük is meg valamelyiket, ne egy újabb Csigrinszkijt hozzunk Barcelonába...
visca el barca írta:hát szerintem silva ugyanugy nem lenne jo piqué párjának mint hummels... :roll:
Csak kíváncsiságból, szerinted ki lenne jó Piqué párjának? Valami marseille-i gyerek? :D
Varatrix írta:ja szóval Shakirát nem sok férfi ember cserélné le. pláne nem Silvára. Hummels még elmegy ha valaki másik kapura játszik.
:lol:
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.21. 14:15:18

Mikaos írta:Ha Neymar tényleg azt nyilatkozza, hogy ő nyugodtan marad még 1 évet, azt úgyis értelmezhetjük (szerintem) mint finom fenyegetést a Santos-vezetés felé. Ergo "ne kérjetek 60 milliókat értem, különben kivárom, míg ingyen leszek igazolható".
Hát ez az ezen gondolkoztam én is. 1 év van a szerződéséből! Ha most nem adják el akkor semmi pénzt nem látnak belőle, ezt meg nem engedhetik meg maguknak. Hacsak nem tudnak vele szerződést hosszabbítani.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.05.21. 14:03:59

visca el barca írta:hát szerintem silva ugyanugy nem lenne jo piqué párjának mint hummels... :roll:
ja szóval Shakirát nem sok férfi ember cserélné le. pláne nem Silvára. Hummels még elmegy ha valaki másik kapura játszik.

am nem értem a kijelentést szerintem jol nyomnák együtt.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.21. 13:58:16

hát szerintem silva ugyanugy nem lenne jo piqué párjának mint hummels... :roll:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.05.21. 13:38:44

Ha Neymar tényleg azt nyilatkozza, hogy ő nyugodtan marad még 1 évet, azt úgyis értelmezhetjük (szerintem) mint finom fenyegetést a Santos-vezetés felé. Ergo "ne kérjetek 60 milliókat értem, különben kivárom, míg ingyen leszek igazolható". Ráadásul mindezt egy igen barátságos hangnemben teszi :)
Lehet, hogy belemagyarázom, de egyébként ő tényleg ráér, 1 év nem oszt, nem szoroz.

Hummels-nek örülök, hogy marad Dortmundban, nálunk maximum Piqué helyét vehetné el, ami szerintem nem lenne túl nagy változás. Sőt, könnyen lehet, hogy rosszabbul járnánk. Mindenképp egy mozgékonyabb középső védőre lenne szükség, és Thiago Silva a magassága ellenére is gyors (főleg gondolkozásban: igazi középhátvéd-tanár). Bár én abban is kételkedem, hogy Thiago Silva-t meg tudjuk szerezni, a PSG számára semmilyen formában nem lenne jó az üzlet.
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.21. 11:53:25

http://barcanoticias.blog.hu/2013/05/21 ... _prioritas
Pedig jó lett volna itt látni. :cry: Marad Ts. :roll:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.05.21. 09:39:45

Elvileg a klub -mivel Neymarnak egy év van hátra a szerződéséből- 18, 20 milliós ajánlatokkal nyitott a Santosnál. Mai hír, hogy a jól megszokott barátságos meccset is bedobták az ajánlatba a vezetők. :lol:
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Válasz küldése