Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1946
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2021.06.21. 16:58:41

davi10 írta:
2021.06.21. 16:42:07
bunga írta:
2021.06.21. 16:27:04
A Barca jövője szempontjából aligha lehetne rémesebbet húzni, mint CR leigazolása. Ez még Neymarnál is rosszabb ötlet volna.
Most ez megint honnan jött?
pedig nem is hajnalban írta, amikor az isteni sugallatok jönni szoktak :D
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.06.21. 16:42:07

bunga írta:
2021.06.21. 16:27:04
A Barca jövője szempontjából aligha lehetne rémesebbet húzni, mint CR leigazolása. Ez még Neymarnál is rosszabb ötlet volna.
Most ez megint honnan jött?

Közben a héten hivatalos lehet:
Todibo :arrow: Nice, 8,5 misi + bónuszok
Konrad :arrow: Marseille, elvileg a játékjogának az 50%-át adnánk.

Todibo-ra kíváncsi leszek, van-e neki még visszaút?
Laporta-nak meg fel van adva a lecke ezzel a Dembele-sérüléssel. Szerintem meg fogja próbálni rásózni valakire.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.06.21. 16:27:04

A Barca jövője szempontjából aligha lehetne rémesebbet húzni, mint CR leigazolása. Ez még Neymarnál is rosszabb ötlet volna.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2021.06.21. 14:41:26

Szerintem működhetne ez, ha lenne egy tökös edzőnk aki megfelelően rotál, beleértve Messit is.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21121
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.06.21. 06:14:14

Fernando írta:
2021.06.21. 01:06:10
Lehet, hogy őrültségnek hangzik, de én nemes egyszerűséggel úgy oldanám meg a középpályás egyszersmind a csatár(túltengés) problémát, hogy Griezmannt ahogy van visszahúznám a kp-ra. Vedekezésből eddig is több, mint okés volt, a passzjátéka se rossz, talán nem is egy oldalpassz játékos lenne, elöl meg ami nem megy nem kell erőltetni. Pedri, de Jong, Griezmann Busquets-szel, Moribával és Puiggal élhető lenne.
Szerintem nem őrültség, a Valverde féle 4-4-2-ben, de talán 3-5-2-ben is jó lehetne szélső középpályásnak. De attól tartok 4-3-3-at fogunk játszani, különben nem nagyon látnám értelmét annak, hogy két támadót is igazoltunk, + jó esetben Fati felépül is bevethető lesz, az már +3. Ha két franciábaól kettőt eladunk, még akkor +2. Az egyik új Koaman embere, a másik Messi pajtása, szóval, ha nincs sérülés, erőltetve lesznek.

Nekem nem tetszik ez az út, jönnek Koeman emberei, aki tavaly az én szememben megbukott, jönnek Laporta emberei is. Ebből szerintem feszültség lesz.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8673
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2021.06.21. 01:06:10

Lehet, hogy őrültségnek hangzik, de én nemes egyszerűséggel úgy oldanám meg a középpályás egyszersmind a csatár(túltengés) problémát, hogy Griezmannt ahogy van visszahúznám a kp-ra. Vedekezésből eddig is több, mint okés volt, a passzjátéka se rossz, talán nem is egy oldalpassz játékos lenne, elöl meg ami nem megy nem kell erőltetni. Pedri, de Jong, Griezmann Busquets-szel, Moribával és Puiggal élhető lenne. Ettől függetlenül én Dembelét pénzé tenném. Coutinho-t sajnálom, mert mielőtt megsérült láttam benne egy megújulásra mutató jelet, de a Jóisten se akarja, hogy nálunk húzóember legyen és ő az akiért még talán kapunk is pár fillért. Braithwaite is mehet. Szimpatikus, szívesen elnézem egy Betis, Celta szintű csapatba, kb az az ő szintje. Collado kölcsön. Így maradna elöl Fati, Trincao, Aguero, Depay, Messi és Konrad nálam.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7174
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.06.20. 20:57:18

Én bevallom őszintén, nem értem az itteni írások felét. Szezon közben nem volt 9-esünk - az volt a baj (félreértés ne essék, jogosan). Most jön egy még mindig minimum félklasszis 9-es ingyen, akkor az a baj, hogy több támadó lett vele. Suarez távozásakor kb senkit nem érdekelt, hogy akkor eggyel kevesebb lett, mivel nyilván kellett volna 9-esként valaki. Tavaly nem volt balszélsőnk Fati után, akkor az volt a baj - most jött egy elég komoly számokat produkáló centerként is bevethető, az elmúlt 1-2 évben komolyan szintet lépő vagány balszélső szintén ingyen - most az a baj, hogy vele több támadó lett.
A jobbszélső +10-es poszton valóban volt egy kis túltengés tán, Dembélé, Trincao, Griez közül minium egy felesleges, de azért két szélső akkor is kell, eggyel nem lehet nekimenni a szezonnak.
Szóval jelen pillanatban van:
Két balszélsőnk, ami gondolom egyértelműen kell, tehát nincs túltengés (MD, Fati)
an egy 9-esünk, Kun, illetve nálunk alighanem Griez is ide tartozik, akkor legyen kettő. És oda Depay és Messi ott van átfedésben alternatívának, jobbra meg talán ott van Messi (?), Dembélé, Trincao, és Collado.
Tehát jelen pillanatban 8 támadónk van, és ebből csak a jobbszélen va túltengés. Griez talán aki egyértelműen nem kell, főleg a bére és a piacképessége mellett, illetve jobbról minimum egynek mennie kell. Griezt és Dembélét el akarjuk passzolni, Trincao meg könnyen lehet, hogy kölcsönbe megy. És hopp, máris 2-2-2 játékosunk lett, akik ráaadásul ténylegesen oda valók (MSN óta először). De ha valahol maradna egy 3.-nak, nem kell eret vágni.

Jött egy védő, és tervben van egy komolyabb név oda, ami tényleg kell. Jött egy erős jobboldali védő.
A kp tényleg sovány, ebben egyetértek, de...

még el sem kezdődött az átigazolási szezon, a játékosok pedig nincsenek is a Barca közelében javarészt, hogy egyáltalán beszélni lehessen velük...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.06.20. 19:00:53

baas11 írta:
2021.06.20. 18:26:19
Most akkoor higy is állunk nekem nagyon nem tiszta ez 3-4 igazolas lesz még es “ remek csapatot” építünk ?!
Jelen allas szerint akkor most;
Támadó:
van kb 10 támadónk 3 posztra , szuper
Középpálya:
van egy Busquets De Jong Pedri középpályank amibol az egyik 18 a másik bőven 30 feletti es ezzel a hármassal egyetlen rangadót sem tudtunk se dominálni, nyerni meg pláne nem, pazar
Védelem:
Emerson, oke meg egy García akit reméljük legalabb ido húzó csereként láthatunk az EB n... a többiekkel meg kaptunk 38 GoLt csak a Ligában !
Mi a koncepció tudja valaki ?
Még sterlinget meg mahrezt elhozzuk es akkor mehet egy 2-2-6 os felallas. Es minden meccsen nyerunk 10-6ra. En jol szorakoznek 🤪
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1241
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2021.06.20. 18:26:19

Most akkoor higy is állunk nekem nagyon nem tiszta ez 3-4 igazolas lesz még es “ remek csapatot” építünk ?!
Jelen allas szerint akkor most;
Támadó:
van kb 10 támadónk 3 posztra , szuper
Középpálya:
van egy Busquets De Jong Pedri középpályank amibol az egyik 18 a másik bőven 30 feletti es ezzel a hármassal egyetlen rangadót sem tudtunk se dominálni, nyerni meg pláne nem, pazar
Védelem:
Emerson, oke meg egy García akit reméljük legalabb ido húzó csereként láthatunk az EB n... a többiekkel meg kaptunk 38 GoLt csak a Ligában !
Mi a koncepció tudja valaki ?
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.06.20. 16:25:05

Úgyis marad. Kérdés, milyen feltételekkel.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.06.20. 16:19:39

Változatlanul úgy látom, hogy Messi döntése lesz kihatással a keret végső alakulására. Úgy értem, több posztot illetően is.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.06.20. 12:54:07

MessiNeymarSuarez írta:
2021.06.20. 07:48:04
Joan Laporta: "Adding onto the signings that we have already made, we will make 3 or 4 more signings. We want to make a very competitive team." [lavanguardia]

Kemény =D>
Milyen igazolások lehetnek? 1 hátvéd, 1 középpályás ? és még?
Kapus, középhátvéd, balbekk, középpályás. Nagy része gondolom ilyen fiatal tehetség lesz, akik nem is biztos, hogy az első csapatban fognak játszani.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2021.06.20. 12:04:58

Ismerve a barca elnokok megfelelesei kenyszeret vesz még 4 csatart, hogy 20an legyenek elore...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.06.20. 11:28:48

MessiNeymarSuarez írta:
2021.06.20. 07:48:04
Joan Laporta: "Adding onto the signings that we have already made, we will make 3 or 4 more signings. We want to make a very competitive team." [lavanguardia]

Kemény =D>
Milyen igazolások lehetnek? 1 hátvéd, 1 középpályás ? és még?
Szerintem egy belső védő, egy bal oldali védő, egy kp, és egy középcsatár.
Aztán, hogy mi lesz a célokból..
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6642
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.06.20. 09:35:00

MessiNeymarSuarez írta:
2021.06.20. 07:48:04
Milyen igazolások lehetnek? 1 hátvéd, 1 középpályás ? és még?
Nyugi, szerintem a B-csapatba jönnek majd ilyen brazil gyerekek :D
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1796
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2021.06.20. 08:27:50

[quote=MessiNeymarSuarez post_id=1182297
Kemény =D>
Milyen igazolások lehetnek? 1 hátvéd, 1 középpályás ? és még?
[/quote]
Meg kell nézni ki/kik van/vannak ingyé' 😂
Lehetséges távozókról is jöhetnek a hírek😁
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.06.20. 07:48:04

Joan Laporta: "Adding onto the signings that we have already made, we will make 3 or 4 more signings. We want to make a very competitive team." [lavanguardia]

Kemény =D>
Milyen igazolások lehetnek? 1 hátvéd, 1 középpályás ? és még?
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2021.06.19. 19:12:35

MatyiG írta:
2021.06.19. 18:58:38
marad: Messi, Griezmann/Dembélé, Agüero, Depay, Fati és Collado.
Collado max kupában fog játszani, Dembelére sem számítok. Nem tudom, hogy a mai sérülése mennyire súlyos, de így valószínűleg nem is fogjuk tudni eladni, de számítani sem lehet rá hosszútávon. Fatinál nem tudjuk mennyire veti vissza a sérülés, Agüero meg szerintem nem a kezdőbe jött. Ebből Messi, Depay, Griezmann/Fati hármas lesz, de ha az egyik lesérül még nincs is kérdés.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.06.19. 18:58:38

Baromi sokan vagyunk előre.

Messi, Griezmann, Agüero, Fati, Depay, Braithwaite, Coutinho, Dembélé, Konrad, Collado, Trincao. Ez 11 ember. Innen biztosan menni fog Braithwaite és Coutinho. Konrad is távozik visszavásárlásival valószínű, illetve Trincaonak kinéz egy kölcsön. Griezmann/Dembélé kettősből legalább egyet el kell adni, és akkor marad: Messi, Griezmann/Dembélé, Agüero, Depay, Fati és Collado.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5165
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2021.06.19. 18:51:11

Depay hivatalos.
Kép
Sonoma
Capitá del Barça
Hozzászólások: 603
Csatlakozott: 2021.05.25. 10:00:54

2021.06.18. 22:59:11

miro. írta:
2021.06.18. 12:08:37
Depay Messi Aguero harmas a mai vilagban mar nem fer be egy kezdobe.
Ezek kozul semelyik nem megy vissza vedekezni,ezekkel nem lehet letamadni. Ezek kiesnek harman a vedekezesbol.
Pont a futball arrafele megy,hogy mindenki a sajat terfelen kezdi a vedekezest...
We
Én is ezt mondom. Vettünk Agüero személyében egy újabb sétáló emberkét előre ( ne legyen igazam). Depayt nem tudom, de félek gyorsan hozzászokik, hogy elől nem kell megszakadni...
Pont Messi miatt nem tudunk letámadni vagy gyors kontrákat végigvinni. A vezetőség ( és Koeman) mégis Messiben bízik ennek ellenére is, csak azt felejtik el, hogy ő már rangadókat nem tud nyerni. Láthattuk tőle tavaly és idén is. De még mindig sokan hiszik itt is, hogy képes rá.

Viszont, ha a Real meg az Athletico hasonló szezont futna mint idén, akár behúzhatjuk a bajnokságot jövőre ezzel a kerettel.
A BL- ben meg sanszos egy újabb pofon, ha marad Piké a kezdőben, és Messivel együtt 90 perceket kapnak továbbra is. De Alba is egyre gyengébben tolja, ő lehet a következő fék, ha nem lesz megfelelő cseréje.
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1857
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2021.06.18. 19:26:31

gyerekek, emlekezzunk, hogyan kerult ide Braith

nem olyan nagy gond az, ha 2 jatekos van minden helyre, legalabb lehet forgatni oket, kupan, bajnokin mas jatszik, meneteles kozben is lehet pihentetni

meg ott vannak (isten ments toluk) a serulesek, jo, ha olyankor van kit beallitani a csatasorba...

ingyen jatekosnak ne nezd a fogat :)
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3280
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.06.18. 12:29:25

Egyébként a csapatunk lendületét eddig sem Gríz vagy Dembi fojtotta el.

A jövőről feltételes módban elmélkedni lehet, de azon kívül sok értelme nincs.
El kell fogadni, drukkolni Depaynak, azt lesz valami majd .... :roll:

A francia bajnokságban pedig kicsit könnyebb csillogni, villogni, mint az EB meccsein, tehát a mi lett vele kérdéshez ez is hozzátartozik.
Illetve kihagyhatatlan ziccer, hogy most nem Koeman az aktuális edzője..... :mrgreen:
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.06.18. 12:08:37

Depay Messi Aguero harmas a mai vilagban mar nem fer be egy kezdobe.
Ezek kozul semelyik nem megy vissza vedekezni,ezekkel nem lehet letamadni. Ezek kiesnek harman a vedekezesbol.
Pont a futball arrafele megy,hogy mindenki a sajat terfelen kezdi a vedekezest.
Ez a harmas a galaktikus Real kornyeken lett volna jo..Olyan 15-20 evvel ezelott.
Mar honapok ota irom,hogy nektek a kis zseni holland melle kene egy igazi btb.(nem,nem wijnaldum,o sem az) hanem pl egy barella. Aki oda er de 90percig teker.( regi di maria) ez a ketto melle vagy egy melysegi iranyito,viszont akkor de jongtol is nagyobb melo kellene,vagy egy szuro.
Akar egy Marquinhos kozeppalyan szerepeltetve.
A nevek csak peldak ,tudom dragak. De en a helyetekbe efele mennek.
Illetve az Aguero-Messi melle egy Fati boven jo.
O meg fiatal,meg lehet szakitani,be lehet torni hogy vissza kell menni akar a jobbhatvednek is segiteni.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.06.18. 11:32:35

Feast4 írta:
2021.06.18. 08:38:15
Most le lesz szedve a fejem, de komolyan kérdezem:

Leszögezem semmi bajom nincs a sráccal, szerintem nem rossz játékos.

Depay az a fajta figura, aki azt élvezi, hogy kötetlenül rohangál a szélen, be a csatár helyére visszalép a támadó középpályás helyére. Akkor tud jól játszani ha elől van szabadsága. A tegnapi meccsen ez fullra kijött.

Nem klasszikus befejező, baromi gyors ez tény, jól is passzol, szereti ráverni a kapura.

Hány ilyen játékosunk van? 3-4? Hány ilyen játékosunk van, aki egymást zavarja? 3-4? Hány ilyen játékosunk van, aki ezzel a játékkal jött ide és megfőtt? 3-4? Basszus a szélre jön, akkor a fiatalok elől fogja elvenni a perceket, Messi mellett nyilván nem játszhat kötetlenül rohangálást mert ez a csapat sajna már nem bír el ennyi ilyen játékost. Nincs már az a stabilitás ami az MSN idején volt. Be fogjuk tenni csatárba, ott meg az lesz a baja, hogy oda lesz szegezve előre.

Tényleg én nem vagyok kontinentál pro licenses edző. Sose tanultam, taktikát, amit a fociról tudok az a pályáról és a pálya széléről ragadt rám.De nekem mindig az volt az elvem, ha sok hasonló típusú játékosunk van, akik nem működnek, akkor nem kell oda hozni egy negyediket is. Nem én vagyok Pep vagy Tuchel szóval lehet rosszul látom.

Szóval a kérdésem az, azon túl, hogy holland és ingyen van, mi a franc előnye van a gyereknek? Komolyan? Mit fogunk vele kezdeni?


Én olyan felállást tudok elképzelni hogy balszélső lesz és ilyenkor Agüero a csatár, illetve Fati lesz a balszélső és Depay/Agüero a középcsatár.
Igazából ha annyit tudna hozni mint Griezmann és a franciát el tudnánk egy jó EB esetén adni akkor már megérte, lesz a helyére egy budget megoldás aki vagy beválik vagy nem, mellette megszabadulunk Grizi fizetésétől és egy korrekt vételárat is kaphatunk mellé, amivel megalapozhatunk annak hogy jövő nyáron egy top csatárt hozzunk.
Igazából ha ő jön akkor könnyen lehet hogy Dembelétől(akivel amúgy is mennek már a kérdőjeles ügyek) is szabadulnánk amivel újabb hatalmas bértömegtől szabadulnánk meg és egy EB menetelnél szintén reálisabb árat kaphatunk érte.

Előnyére szól az ingyenességén kívül az hogy Koeman nagyon ismeri, talán ki tudja hozni belőle az erősségeit, ha kicsit a lendületesebb játék felé hajlanánk akkor hasznunkra lehet.
Amúgy nem annyira kutyaütő mint amit a EB-n mutat, nem tudom mi lett vele, az összesített gól-gólpassz mutatói közelítenek az meccsenkénti 1-hez, most meg Werner-kórban szenved.
De ez a 2 éves szerződés és reális fizu felüdülés ahhoz képest hogy nemrég Lengleteknek dobáltuk az 5 éves szerződést
Válasz küldése