Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
kova4
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.02.10. 11:14:12

2013.05.15. 18:02:49

Rivaldo11 írta:
Tobias88 írta:
diagonal írta:Én Reust is simán el tudnám képzelni bár sokan nem értik miért, de miért ne? Szerintem nagyon jó és vele fejben sem igen lennének gondok, jó a mentalitása ami persze nem is csoda hiszen német. Mondjuk olcsó egy ilyen dortmundi szezon után ő sem lenne az biztos.
Már van egy brusztoló játékos elöl Pedro személyében, nem kell még 1.
Neymar tényleg megérné hiszen a Madridtól ha a nyáron ingyen elmegy Kaka, akkor se buktak rajta még az irtózatos fizetésével együtt sem, szóval Neymar kész aranybánya lenne nekünk.

Viszont a pénzügyi Fair playt figyelembe kell vennünk, ha megvesszük Neymart 50ért (tegyük fel hogy a tavalyi +10es letét a pénzügyekben az róla szólt, így 60), akkor egy kapus és egy minőségi hátvéd (Hummels) már nem biztos hogy belefér és megint marad a 2 hátvéd a csapatban mert Puyol már nem képes egy egész, de még egy fél szezont sem végig játszani :( (Bartra meg egy gyökér szerintem)
Új dolgokat tanul meg itt az ember...
Reus mint brusztolós csatár...:D Oké, hogy nem bringakirály, de egy technikás, labdával is villámgyors, kiemelkedő játékintelligenciájú, távolról is életveszélyes playa. Ha zongorázni tudnám a különbséget közte és Pedro között, én lennék Chopin...Götzénél is többre tartom, de ezt már írtam korábban is.
Neymar-Messi-Reus az álomtrióm, de erre az esély kb 0%...
a fenti különbséget természetesen nem Pedrito javára értem...
Teljesen egyetértek Rivaldo11-gyel, Reus egy technikás gyors támadó, aki még cselezni is tud, agilis stb. És a dortmundból jönne(de nem fog), ahol szintén technikás focit játszanak
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.15. 17:50:22

Tobias88 írta:
diagonal írta:Én Reust is simán el tudnám képzelni bár sokan nem értik miért, de miért ne? Szerintem nagyon jó és vele fejben sem igen lennének gondok, jó a mentalitása ami persze nem is csoda hiszen német. Mondjuk olcsó egy ilyen dortmundi szezon után ő sem lenne az biztos.
Már van egy brusztoló játékos elöl Pedro személyében, nem kell még 1.
Neymar tényleg megérné hiszen a Madridtól ha a nyáron ingyen elmegy Kaka, akkor se buktak rajta még az irtózatos fizetésével együtt sem, szóval Neymar kész aranybánya lenne nekünk.

Viszont a pénzügyi Fair playt figyelembe kell vennünk, ha megvesszük Neymart 50ért (tegyük fel hogy a tavalyi +10es letét a pénzügyekben az róla szólt, így 60), akkor egy kapus és egy minőségi hátvéd (Hummels) már nem biztos hogy belefér és megint marad a 2 hátvéd a csapatban mert Puyol már nem képes egy egész, de még egy fél szezont sem végig játszani :( (Bartra meg egy gyökér szerintem)
Új dolgokat tanul meg itt az ember...
Reus mint brusztolós csatár...:D Oké, hogy nem bringakirály, de egy technikás, labdával is villámgyors, kiemelkedő játékintelligenciájú, távolról is életveszélyes playa. Ha zongorázni tudnám a különbséget közte és Pedro között, én lennék Chopin...Götzénél is többre tartom, de ezt már írtam korábban is.
Neymar-Messi-Reus az álomtrióm, de erre az esély kb 0%...
a fenti különbséget természetesen nem Pedrito javára értem...
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.05.15. 17:34:40

Tobias88 írta:
diagonal írta:Én Reust is simán el tudnám képzelni bár sokan nem értik miért, de miért ne? Szerintem nagyon jó és vele fejben sem igen lennének gondok, jó a mentalitása ami persze nem is csoda hiszen német. Mondjuk olcsó egy ilyen dortmundi szezon után ő sem lenne az biztos.
Már van egy brusztoló játékos elöl Pedro személyében, nem kell még 1.
Neymar tényleg megérné hiszen a Madridtól ha a nyáron ingyen elmegy Kaka, akkor se buktak rajta még az irtózatos fizetésével együtt sem, szóval Neymar kész aranybánya lenne nekünk.
És szerinted Pedro tökéletes arra a szerepkörre ugye? :lol: Ha már lehetne választani, hogy Pedro vagy Reus, hülye az aki Pedro-t választaná :lol: :roll:

2. részével amit írtál viszont egyetértek, hogy gazdaságilag nagyon jól járnánk Neymar-al az biztos! :D De szerintem egyébként is jól járnánk/járunk(?) vele majd :wink:
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.05.15. 17:28:22

Tobias88 írta: Neymar tényleg megérné hiszen a Madridtól ha a nyáron ingyen elmegy Kaka, akkor se buktak rajta még az irtózatos fizetésével együtt sem, szóval Neymar kész aranybánya lenne nekünk.

Viszont a pénzügyi Fair playt figyelembe kell vennünk, ha megvesszük Neymart 50ért (tegyük fel hogy a tavalyi +10es letét a pénzügyekben az róla szólt, így 60), akkor egy kapus és egy minőségi hátvéd (Hummels) már nem biztos hogy belefér és megint marad a 2 hátvéd a csapatban mert Puyol már nem képes egy egész, de még egy fél szezont sem végig játszani :( (Bartra meg egy gyökér szerintem)
Azért azt megnézem, hogy egyszerre hogy térült meg Ronaldo és Kaká ára... De, ha tényleg megtérült, akkor nem értem, hogy mi miért nem veszünk minden szezonban 1 "klasszist", úgyis visszajön trikókból, meg bögrékből... Nyilván, mert sem sportszakmailag, sem gazdaságilag nem indokolható. Az ázsiai szuperklasszisokat már meg sem említem... Nem kell ezen agyalni, nem térült meg a pali ára. :wink:

Hogy legyen on is. Pár éve, mikor elkezdődött ez a Neymar-saga, akkor nem úgy volt, hogy a kivásárlási ára 45 millió euró? Mert nekem nagyon ez rémlik. Emlékszem is, hogy fogtam a fejemet, amikor jöttek a 60 milliós hírek...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.15. 17:24:22

Tobias88 írta:
diagonal írta:Én Reust is simán el tudnám képzelni bár sokan nem értik miért, de miért ne? Szerintem nagyon jó és vele fejben sem igen lennének gondok, jó a mentalitása ami persze nem is csoda hiszen német. Mondjuk olcsó egy ilyen dortmundi szezon után ő sem lenne az biztos.
Már van egy brusztoló játékos elöl Pedro személyében, nem kell még 1.
Neymar tényleg megérné hiszen a Madridtól ha a nyáron ingyen elmegy Kaka, akkor se buktak rajta még az irtózatos fizetésével együtt sem, szóval Neymar kész aranybánya lenne nekünk.

Viszont a pénzügyi Fair playt figyelembe kell vennünk, ha megvesszük Neymart 50ért (tegyük fel hogy a tavalyi +10es letét a pénzügyekben az róla szólt, így 60), akkor egy kapus és egy minőségi hátvéd (Hummels) már nem biztos hogy belefér és megint marad a 2 hátvéd a csapatban mert Puyol már nem képes egy egész, de még egy fél szezont sem végig játszani :( (Bartra meg egy gyökér szerintem)
Azért nem hiszem hogy a real nem bukna rajta. Majdnem 110 millába van így nekik ha jól tudom. Nem hiszem hogy ez a mezekből, meg a Kakás gumióvszerekből visszajött volna.

Ha a Valdes, Villa, + a kölcsön és -kis játékosokból (Afellay, Cuenca, Fontás, Keirrison stb.) pakkból összejönne 15-16 millió, akkor a Hummels-Ter Stegen párosra juthatna pénz, kis kiegészítéssel a német helyett akár Silvara is. Persze nagy mák is kell, hogy legyen vevő. Azért remélem a vezetőségnél nem szigorúan 50 a plafon. A pénzügyi fair play nem csak 2014-től lesz bevezetve?
Forca Barca!!!!
kubala13
Barça C
Hozzászólások: 7
Csatlakozott: 2013.05.11. 12:10:44

2013.05.15. 17:19:12

Hello én úgy gondolom hogy Deulofeu ha ne adj isten Messi valamikor eligazolna akkor tökéletes pótló lenne . Thiago meg szerintem hozta a szintet a szezonban gólpasszt sőt még gólt is lőtt ez szinte ugyanaz a szituáció mint Fábregasé, igaz Thiago most idősebb mint Cesc akkor volt de akkor is most eladjok 5év múlva meg majd TRIPLA áron visszavásároljuk mert klasszissá
fejlődik Hát a jó ég áldja meg már a vezetőséget ésszel!!!!!
A JŐVŐ KLASSZISSAIT ELADJUK ÉS MAGUNKKAL CSESZÜNK KI!!!!! [-X [-X [-X
Més que un club
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.05.15. 17:08:38

Nem normális a vezetőség. Ha igazak a hírek. Érkezőkkel nem foglalkozok most.
Ami érthető:
Valdes, Abidal, Dos Santos és Villa érthető, bár nálam a támadósorban Villa Pedro és Sánchez előtt helyezkedne el a rangsorban, de fogjuk rá arra, hogy ő a legidősebb és akkor valahol érthető, hogy ő megy.
A többi viszont röhej.
1.Adriano. Mindkét szélen és középen is bevethető hátvéd, volt, amikor a támadósorban is játszott. A legsokoldalúbb játékosunk, aki bár nem alapember, de első számú csere. A legnagyobb probléma az lesz, ha megy, akkor Alba marad az egyetlen balszélsőnk. Magyarán szólva veszünk egy középhátvédet, ezzel megoldjuk ezt a problémát, de csinálunk helyette másikat. #-o
2. Thiago. Komolyan meg..... a jó .... ....-t Rosell meg Tito, ha tőle megszabadulnak (már elnézést). :roll: A legtehetségesebb középpályásunk, aki a legalkalmasabbnak látszik arra a posztra, ahol Xavi játszik. Ide pedig nem fogunk tudni simán venni valakit, aki hozza a szintet.

A fiatalokról annyit, hogy egy részről érthető, hogy elmennek kölcsönbe, Rafinha, Oier, Sergi Roberto és Muniesa biztos nem sok sót enne meg az első csapatban, ahogy Deulofeu is kétséges, hogy megkapná a kellő mennyiségű játékpercet. A kölcsönben lévő játékosaink is Afellay kivételével saját nevelésű játékosok: Fontás, Cuenca és Bojan.

Másrészt viszont szerintem Cuenca, Deu vagy Rafinha simán le tudná hozni azt a szintet, mint Sánchez vagy Pedro. Ha kellő rutint szereznének lehet még jobbak is lennének. Jelenleg pedig nálunk a támadórészleg elég hiányos. Ha Neymar érkezik, akkor az ő és Messi helye biztos, viszont van egy "kiadó hely", amire bármelyik fiatal jó lehetne, kezdetben rotációval, később már alapemberként. Én főleg Deulofeu-tól várnék sokat.

Arra meg, hogy Tello-t adnánk Reina-ért a Pool-nak... no comment. :roll:
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2013.05.15. 17:08:26

diagonal írta:Én Reust is simán el tudnám képzelni bár sokan nem értik miért, de miért ne? Szerintem nagyon jó és vele fejben sem igen lennének gondok, jó a mentalitása ami persze nem is csoda hiszen német. Mondjuk olcsó egy ilyen dortmundi szezon után ő sem lenne az biztos.
Már van egy brusztoló játékos elöl Pedro személyében, nem kell még 1.
Neymar tényleg megérné hiszen a Madridtól ha a nyáron ingyen elmegy Kaka, akkor se buktak rajta még az irtózatos fizetésével együtt sem, szóval Neymar kész aranybánya lenne nekünk.

Viszont a pénzügyi Fair playt figyelembe kell vennünk, ha megvesszük Neymart 50ért (tegyük fel hogy a tavalyi +10es letét a pénzügyekben az róla szólt, így 60), akkor egy kapus és egy minőségi hátvéd (Hummels) már nem biztos hogy belefér és megint marad a 2 hátvéd a csapatban mert Puyol már nem képes egy egész, de még egy fél szezont sem végig játszani :( (Bartra meg egy gyökér szerintem)
94:39 6 - 1
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3472
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2013.05.15. 17:00:14

Gareth Tello írta:
Alexis9Sánchez írta:" Players who should leave this summer: Abidal, Villa, Adriano, Bojan, Afellay, Dos Santos, Cuenca, Fontas, Muniesa, Sergi Roberto [sport] "
Adriano? Miért?
Rob meg maximum kölcsönbe menjen egy La Liga-csapatba.
Adrianoval az a baja a vezetőségnek, hogy nagyon sérülékeny. Nézzétek meg, most megint meghúzódott... Régebben úgy olvastam, hogy hosszabbítanának vele, viszont csökkentenék a fizetését, aztán utolsó hír, hogy megrekedtek a tárgyalások..

Egy kis ter Stegen:

Dominguez (Monchengladbach): "Ter Stegen has the personality and talent to adapt to Barça. Since a few months, he's learning Spanish." [ser]
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.05.15. 16:57:10

Adrianót írtam a saját topikjába, mellette nem értem még Sergi Roberto eladását, hiszen nagy reményekkel teli játékos, aki eddig megfelelő ütemben fejlődött. A nagycsapatban is kapott már szerepet, meglepő lenne, ha egy beépülni vágyó fiatalt adnánk el.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2013.05.15. 16:51:24

Gareth Tello írta:
Alexis9Sánchez írta:" Players who should leave this summer: Abidal, Villa, Adriano, Bojan, Afellay, Dos Santos, Cuenca, Fontas, Muniesa, Sergi Roberto [sport] "
Adriano? Miért?
Rob meg maximum kölcsönbe menjen egy La Liga-csapatba.
Adriano szerintem is kizárt. Messin kívül az volt a másik oka hogy bajnokságot nyertünk, hogy van 3 klasszis szélső hátvédünk. Sajnos Villa elmegy, azt sajnálom hogy Sanchez nem követi bár ha Neymar jön akkor bármi lehet :lol:

A sok kölcsön játékos esetében meg egy eladás sokkal jobban jönne a klubnak esetleges visszavásárlási opcióval.

Még mindig tartom, hogy idén nyáron kell az erősítés, név szerint Courtois (vagy ter stegen), Hummels, Neymar. És távozhat Valdes, Song (Masche is tud védekező középpályást játszani de még Pique is), Sanchez és Villa
94:39 6 - 1
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.05.15. 16:50:48

Gareth Tello írta:
Alexis9Sánchez írta:" Players who should leave this summer: Abidal, Villa, Adriano, Bojan, Afellay, Dos Santos, Cuenca, Fontas, Muniesa, Sergi Roberto [sport] "
Adriano? Miért?
Rob meg maximum kölcsönbe menjen egy La Liga-csapatba.
Fogalmam sincs,ne tőlem kérdezd! Nem én akarom eladni! :lol: De egyébként gondolom azért, mert sérülékeny nagyon. De őt én se értem,és én sem adnám el. De kismértékben megérteném ha eladnák sérülékenysége miatt. De ha viszont eladják őt is, Abidalt meg Muniesat is... Akkor ki lesz balhátvéd Alba-n kívül? :D Meg Montoya lesz 2.számú jobb- és bal hátvéd? Akkor viszont vagy venni kéne egy balhátvédet is(amire már úgyse lenne pénz, legalábbis normálisra tuti nem) vagy esetleg Planas-t felhoznák? De róla viszont nem volt hír, hogy feljönne első csapathoz nem?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Alexis9Sánchez 2013.05.15. 16:54:04-kor.
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.15. 16:45:01

http://www.mundodeportivo.com/20130515/ ... omentarios
http://barcanoticias.blog.hu/2013/05/15 ... eymar_ugye
Na végre egy jó hír!! A hírek szerint a vezetőség elutazott braziliába Neymarért.Csak legyen már vége!!! [-o<
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.15. 15:39:08

Alexis9Sánchez írta:" Players who should leave this summer: Abidal, Villa, Adriano, Bojan, Afellay, Dos Santos, Cuenca, Fontas, Muniesa, Sergi Roberto [sport] "
Adriano? Miért?
Rob meg maximum kölcsönbe menjen egy La Liga-csapatba.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.15. 15:31:10

#David Villa# írta: Részben igaz amit mondasz, de ha sikerülne megvenni a brazilt, akkor lennének új "drukkerei" is a csapatnak, ergo több mezeladás.
Ebben én biztos vagyok, de meg tudod mondani, h mennyi? Annyi, h 50-60 millió is kijön belőle? Aligha.
Mert ezzel a logikával ha megvesszük Rooneyt, Ribery-t, Neymart, a legjobb kínai focistát stb. kb. soha többé nem lennének pénzügyi gondjai a csapatnak, mert az egész világ Barca-mezt vásárolna.
#David Villa# írta:Bizony az elnök úr a sportszakmai oldal mellett erősen gondolkozik a gazdasági oldal növelésében.
Az a baj, h az elnök úr inkább CSAK a gazdasági oldal növelésében gondolkodik, mert különben nem egy épkézláb kapuson meg védőn spórolná össze a pénzt a kis kedvencére.
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.05.15. 15:24:19

visca el barca írta:mai adag:

zubizarretanak allitolag van egy listája az eladásra szántakról: villa, cuenca, sanchez, dos santos, bojan, afellay. abidal 100% h nem kap uj (jatekos) szerzodest.

http://www.sport.es/es/noticias/barca/l ... ta-2391095

ezenkivul a nagy terveket szövögető monaco falcao mellett alvest is szeretné megszerezni
Hát én nem tudom, hogy te tudsz-e spanyolul ( én nem tudok,mielőtt mondanád), de Barcastuff ugyanúgy sport-ra hivatkozva egy teljesen más listát osztott meg. ( Nem tudom, hogy melyik az igaz, én csak leírom ezt a változatot is. Ők ezt írták....)

" Players who should leave this summer: Abidal, Villa, Adriano, Bojan, Afellay, Dos Santos, Cuenca, Fontas, Muniesa, Sergi Roberto [sport] "

Sánchez-t nem szabad eladni a nyáron! És ez miatt remélem is, hogy amit én írtam, az az igazi! :D


Szerk.: na közben felnéztem barcanoticiasra is, ők is az "én listámat" írták:

http://barcanoticias.blog.hu/2013/05/15 ... tol_nyaron

De itt még szóba került, hogy lehet, hogy Deulofeu is elmegy a nyáron! :shock: Hülyék ezek ha ez igaz. :roll:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Alexis9Sánchez 2013.05.15. 15:37:26-kor.
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.15. 15:22:54

anchezt én sem értem minek akarjak eladni. biztos azért mert nem tud kabdát kezelni :D én egy évet adnék még neki, de ha tovbbra is csak bénázik mehet isten hírével. nem hinném hogy jövőre kevesebbet kapnánk érte...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.15. 15:04:19

Főoldali cikkhez: Ter Stegen 10 millióért ajándék lenne, én úgy számoltam, hogy 20 körül kell majd perkálnunk érte, ehhez képest ez a 10 milka nagyon jó ár lenne. :)
visca el barca írta:mai adag:

zubizarretanak allitolag van egy listája az eladásra szántakról: villa, cuenca, sanchez, dos santos, bojan, afellay. abidal 100% h nem kap uj (jatekos) szerzodest.

http://www.sport.es/es/noticias/barca/l ... ta-2391095

ezenkivul a nagy terveket szövögető monaco falcao mellett alvest is szeretné megszerezni
Sánchez is? Cunci is? Villa is? :arrow: Messi, Pedro, Tello, Neymar (?), Deulofeu? Érdekes lenne.
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2013.05.15. 15:03:27

kova4 írta:
visca el barca írta:mai adag:

zubizarretanak allitolag van egy listája az eladásra szántakról: villa, cuenca, sanchez, dos santos, bojan, afellay. abidal 100% h nem kap uj (jatekos) szerzodest.
Most komolyan, ha ez igaz, akkor Pedrot meddig akarjuk erőltetni?Miért nem megye ő, miért pont Alexisnek kéne menni... (jah mert nem saját nevelés) pFF...
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Avatar
kova4
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.02.10. 11:14:12

2013.05.15. 14:30:12

visca el barca írta:mai adag:

zubizarretanak allitolag van egy listája az eladásra szántakról: villa, cuenca, sanchez, dos santos, bojan, afellay. abidal 100% h nem kap uj (jatekos) szerzodest.

ezenkivul a nagy terveket szövögető monaco falcao mellett alvest is szeretné megszerezni
Ennek én mind örülnék, talán sanchez maradhatna + adriano is mehet az eladó listára
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.15. 14:09:08

mai adag:

zubizarretanak allitolag van egy listája az eladásra szántakról: villa, cuenca, sanchez, dos santos, bojan, afellay. abidal 100% h nem kap uj (jatekos) szerzodest.

http://www.sport.es/es/noticias/barca/l ... ta-2391095

ezenkivul a nagy terveket szövögető monaco falcao mellett alvest is szeretné megszerezni
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
#David Villa#
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2011.03.17. 18:29:46

2013.05.15. 10:19:41

sjd írta: Szvsz van egy nagyjából fix merchandising bevétele a klubnak, és maximum azt fogja ez befolyásolni, h ennek mekkora hányada lesz Neymar. (Meg pár brazil le fogja cserélni a Ronaldinho mezt, és ennyi)
Részben igaz amit mondasz, de ha sikerülne megvenni a brazilt, akkor lennének új "drukkerei" is a csapatnak, ergo több mezeladás.
A másik fontos tényező, hogy a jelenlegi keretben hiába van egy Iniesta, egy Xavi, egy Villa egyszerűen nincs akkora reklámértékük, mint a brazilnak.

Bizony az elnök úr a sportszakmai oldal mellett erősen gondolkozik a gazdasági oldal növelésében.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.05.15. 10:12:40

CsacsMate írta:
Poszi írta:
, nincs ez olyan bonyolult, mint Balotellinek a megkülönböztető mez...
na, ezen 10 perce röhögök! Számomra ez az év beszólása! :D :D :D
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.05.15. 10:06:57

Sanama írta: Azért mikor Ibra idejött, 10ből 4mez Ibrás volt kb. És csak 1 évig volt itt.

Kockázat pénzügyileg 0 Neymarban. Egyszerűen úgyis visszajön a pénz, főleg hogy jövőre VB.
Sztem ez egyáltalán nincs így. Most is vannak Messi meg Iniesta stb, mezeladásaink, aztán mégsem fürdünk a pénzben. Egyrészt azért, mert a kiadási oldal ellensúlyozza ezeket, másrészt sztem ez nem bővíthető korlátlanul. Én nehezen tudom elképzelni, h van a klubnak mondjuk 600 millió bevétele, aztán jön Neymar, és ez innentől kezdve 650 millió lesz.
Madridnál is mindig jönnek ezzel, hogy mennyire visszahozzák az árukat, ehhez képest viszont minden nagyobb igazoláshoz hitelbe kell verniük magukat, nem úgy néz ki, mint egy nullszaldós biznisz.
Az sem mérhető egyáltalán, h mennyi lesz az eladásokból tisztán Neymarnak köszönhető. Pl. tegyük fel, bejön ebből 50 millió, de ki tudja, lehet h ezt az 50 milliót amúgy is elköltötték volna az emberek Xavi meg Messi mezekre, csak most helyette Neymart vettek. A 10-ből 4 Ibrás meznél sem tudod megmondani, ha nincs Ibra, megveszik-e ugyanazt a 4 mezt Messivel a hátán. Fogalmunk sincs erről.
Szvsz van egy nagyjából fix merchandising bevétele a klubnak, és maximum azt fogja ez befolyásolni, h ennek mekkora hányada lesz Neymar. (Meg pár brazil le fogja cserélni a Ronaldinho mezt, és ennyi)
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.05.15. 10:04:49

Bob_Marley írta:
visca el barca írta:az a legnagyobb baj, h mindenki irja, hogy igy nem kell neymar, ugy nem kell neymar. nézzetek szét h mennyire kevés klasszikus balszélső játékos van, aki fiatal és TALÁN megütné a szintet: el-sharaaway, meg iker munian és ennyi. kiváncsiságból megnéztem a transfermarkton, h kik azok aki balszélsők és 10 millio felett vannak: dzsudszak, griezzman, ola john, podolski, diego costa meg hasonlók. ezek aztán nagy alternatívák...
A felsorolásból El Sharaawy, Griezmann, Muniain bármikor jöhetne, s jobban is járnánk mint Neymarral...
Inkább "olcsóbban" járnánk mint jobban:-) Neymar azért lényegesen jobb játékos említetteknél ami nem jelenti persze azt hogy jobban is tudna teljesíteni a Barcában mint említettek. Nem tudni, az biztos hogy Neymar egyrészt tudása másrészt egyénisége stb. miatt tisztán üzleti szempontból nagyon nagy reklámértékkel bír a másik háromhoz képest, de van kockázat a szerződtetésével az is biztos mert ha "besül" az európai fociban akkor nagy lehet a bukó is vele.
El Sharawy-t az a gyanúm csak nagyon sokért engedné el a Milan. Annyit meg nem biztos hogy ér. Párszor láttam játszani, nem rossz de annyira nem is jó, a Barca-féle rövidpasszos, gyors összjátékhoz nem annyira lenne érzéke én úgy látom.
Én Reust is simán el tudnám képzelni bár sokan nem értik miért, de miért ne? Szerintem nagyon jó és vele fejben sem igen lennének gondok, jó a mentalitása ami persze nem is csoda hiszen német. Mondjuk olcsó egy ilyen dortmundi szezon után ő sem lenne az biztos.
Válasz küldése