Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.12.28. 14:58:55

palesz77 írta:
Kovbal88 írta:na meg mondjuk két támadó.
Hova? Minek?
visszanyúlunk az harmincas évekbe, 5 támadóval. 2-3-5. sima.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.12.28. 14:54:34

Kovbal88 írta:na meg mondjuk két támadó.
Hova? Minek?
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2171
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2014.12.28. 14:39:42

Nem lenne rossz, egy új csapatot építeni, mert például eredmények nem nagyon lesznek idén, akkor meg teljesen mindegy hogy a bajnokságban második vagy harmadik hely. Csak ezt el kell akkor kezdeni.

Kapusok vannak, hátvédek nos két ember mindenképpen kell, középpályára is szerintem, na meg mondjuk két támadó.
Bár inkább vezetőség kell, na mindegy
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2014.12.28. 10:35:10

Samper írta:
Chino írta:
Nervo írta: Mint mondtam nem tartom őket jelenleg Ini vagy Xavi szintű játékosoknak.
A fő baj, amiből senki nem hajlandó levonni a konzekvenciákat,. hogy jelenleg (és immár) Ini és Xavi se Ini és Xavi szintű játékosok!
Arról nem beszélve, hogy ki tudja mikor lesznek megint ilyen játékosok bárhol a világon.
A régi Barca leginkább rájuk épült, a kiváló meglátásaikra, indításaikra.

Tudomásul kellene venni, hogy ez már elmúlt, a jelenlegi játékosokhoz kellene alakítani a taktikát. De hát ezt nem lehet, nem szabad!
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2014.12.28. 08:17:35

Chino írta:
Nervo írta: Mint mondtam nem tartom őket jelenleg Ini vagy Xavi szintű játékosoknak.
A fő baj, amiből senki nem hajlandó levonni a konzekvenciákat,. hogy jelenleg (és immár) Ini és Xavi se Ini és Xavi szintű játékosok!
barlacy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2011.03.08. 06:26:33
Tartózkodási hely: kecskemét

2014.12.27. 18:24:50

Csodálkozom!Régebben az volt a kérdés: a labdaművészek Xavi, Ini, Messi, Busi,Pedro,Alves később Thiago,egyesek szerint ma S.R.talán Rafinha, Doulofeu,Halilovic,nyilvánvalóan Neymar mellé ma ki tud csatlakozni.
Thiago elment,Alves elmúlt,Suarez a nagy kérdés, csatlakozott szerintem Bartra,nagyon sajnálnám magunkat Montoya nélkül,Munír egy óriási talány: az ego óriási,a teljesítmény közel a zérushoz...
Szóval mi lesz a Csapattal?A L.E.féle vezénylés nagyon vegyes érzelmeket kelt.Ő nem Pep, és sosem lesz.
A Zubi féle csapatépítés veszélyes : nevenincs embereket vagy sérült, talán soha fel nem épülő versenyzőket hoz a csapatba saját már a selectiókban is bizonyító kiválóságaink helyett...


Szóval: az új évbe úgy megyünk bele, hogy nem azért aggódunk, hogy az elért eredményeink vajon tarthatóak -e, hanem úgy, hogy mi lesz velünk!!!( Hajrá Barca!!)






























Neymar, még nem bizonyító Suarez mellé.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2014.12.27. 07:50:01

Az igazolások első pontja az, hogy el kell dönteni, ki való a fiatalok közül (Samper, Halilovic,Munir, Adama,Sandro) 2015-ben az A keretbe. Ez persze függ attól is, hogy milyen felállásban játszatják a csapatot. Ha pl. 2 vkp.-vel, ami a legszerencsésebb lenne, akkor Samper nélkülözhetetlen, mint első számú tartalék. Aki viszont előre láthatólag nem kell 2015-ben az A-ba, azt sürgősen, de jól kölcsön kell adni. Tavasszal egy normális B-t már nélkülük kellene összehozni.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.12.26. 23:34:07

Ahogy olvastam bármelyik nap bejelenthetik a döntést. Szerintem hétfőn a legvalószínűbb.
"And my heart will leave you never."
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.12.26. 22:21:10

A CAS mikor hozza nyilvánosságra az ítéletet? Remélem még nem maradtam le.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.12.25. 21:08:12

http://barcanoticias.blog.hu/2014/12/24 ... a_noticias" target="_blank
A b-ben én szívesen elnézném ezt a malcolmt, nem lehet annyira rossz hogyha már a chelsea is kergetti. :D Bár Doulgas után megkellene gondolni hogy akarunk e brazíliából még ilyen csodagyerekeket. :lol:

OFF: Ja és Chino. Ennek a vitának tényleg nem itt van a helye. Te így látod én úgy ez legalább kiderült. Csak jó tanácsként mondom, hogy te is figyelj a saját hangvételedre ( korrektebben is lehetne nyilatkozni nem pedig állandó kioktató jelleggel másokkal szemben), mert én eltudom fogadni bárki véleményét legyen az krítika is a hszimel kapcsolatban. Én nem tartom senkitől sem különbnek magam, hogy elvárjam másoktól hogy emlékezenek az eddig leírt minden hszmre. És nem is várom el senkitől sem hogy olvassák vissza azokat hogyha nem szeretnék választ adni egy kérdésre.Béke veled. :mrgreen:
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.12.25. 19:41:26

Nervo írta: Mint mondtam nem tartom őket jelenleg Ini vagy Xavi szintű játékosoknak, de amit Rakitic vagy Sr tud azt ők is tudnánk, sőt szerintem jobbak lennének. :wink: Nem mondtam azt egy szóval sem hogy azonnal kezdő játékosok lehetnének, de valljuk be hogy a jelenlegi középályánkon még ők is lehet hogy többet tudnának lendíteni. Xavi helyét egy kis idő után szerintem Eriksen is átvehetné hogyha esetleg ide igazolna, mert nagyon jó képességű játékosnak tartom a dánt és nagyon nagy passz mester. De szerintem neked ezt hiába magyarázom, te úgyis azt látod amit te akarsz. És igenis fogalmaztál meg kloppal kapcsolatban is nem barca színtű mondatokat, mi szerint hogy ő csak a kontra játékot tudja. Klopp is csak a dortmundnál (Nem az ideire gondolok) tudott sikeres lenni, itt nálunk nem tudna ő sem kibontakozni. [-X Gondolom hogy ez nálad nem azt jelenti hogy barca színtű edzőről beszélünk. A személyeskedést pedig mindig te kezded másokkal szemben, hiszen nem vagy képes mások véleményét megemészteni ezért rögtön támadod le az adott személyt akivel egy bizonyos témánál nem állsz egyetértésben. :!: Senki sem örülne egy edző bukásának, minden szurkoló a csapat érdekeit nézi és ha szted az az érdek hogyha egy edző még fél táv után sem tudja hogy mi is csapat igazi arca, akkor minden rendben van és jól van minden ezek szerint. :roll:
Ezzel kapcsolatban ez az utolsó hozzászólásom.
Nem azt mondtam, egy szóval sem állítottam, hogy ne lenne jó játékos Eriksen (amúgy én nem őt, hanem a belgát említettem) én is egy tehetséges játékosnak tartom, aki idővel klasszis lehet. DE. Én alapból arra reflektáltam (amivel amúgy nem voltam egyedül), hogy te egy 15-25 milliós középpályással megoldottnak láttad volna a középpálya-kérdését és ezt miért nem tette LE meg, ha már tavaly is rozoga volt. (Rafinha pedig szerintem már van olyan jó mint mondjuk De Bruyne, pláne, hogy a bajnokság és a csapat nem idegen) Ha mondjuk azt írod, hogy egy Koke (csak példa, nem akarom, hogy a kerék beinduljon) vagy egy hasonló kaliber jelenthetett volna megoldást azzal még egyet is értettem volna.
Most viszont azzal érvelsz, hogy kiegészítő embereknek jók lettek volna, mert később akár kezdők is lehetnek. Folyamatosan olyan szavakat adsz a számba amikhez még hasonlókat sem mondtam. Itt van pl. Ancelotti is. Egyszer nem hoztam szóba, egy írásomban sem szerepelt, pláne nem rossz edzőként. Klopp-ra meg azt mondtam hogy csak kontrajátékot tud? Semmilyen kontrajátékról nem beszéltem soha. Meg, hogy csak a Dortmundnál volt. (ez miért számít) Mivel mindenki agyon istenítette meg sokak szerint biztos, hogy itt mennyország lenne vele, annyit írtam, hogy azért hol is áll a csapata, távolról sem biztos, hogy itt hawaii lenne vele. Azt meg szintén nem mondtam vele kapcsolatban, hogy rossz edző lenne. Simeone-nál említettem, hogy neki az Atletico a tökéletes, azt a játékot, amit nagyon tud, ez a játékosállomány nem alkalmas. LE-vel kapcsolatban tőlem is megkapta a kritikát, sohasem írtam hogy ő nem hibás, sőt mindig megemlítettem, hogy nem is kevés hibát vétett. Amúgy meg inkább engem támadtak le egy-egy pozitív hangú véleményemért. Ahogy tetted ma te is.

Én részemről lezártam ezt a vitát, nem is akarom már szétoffolni ezt a topicot, mert nem erre való, de a hangnemre azért figyelj és ami fő, ne adj kimondatlan szavakat a számba.
Forca Barca!!!!
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2014.12.25. 18:46:24

Nervo írta:
Chino írta: Ki mondta, hogy Sr-és Rafinha a válasz? Alapból nem is a kiegészítőkről volt szó az általad említett 15-25 milliós középpályásoknál. Hanem szerinted ennyiből meg lett volna oldva a kp. most azt mondod, hogy egy jó kiegészítő, korábban meg hogy vele tökéletesen meg lett volna oldva ez a csapatrész.( És igen kedves roby122 nem kiegészítő emberről volt szó.) A kettő nem ugyanaz. Szóval ne ferdítsd a dolgokat össze-vissza. Sergi Robertokról pláne nem írtam.

Nem tudom amúgy mit vettél be de szállj le róla. Ki mondott olyanokat, hogy Mou, Klopp, Ancelotti stb. nem Barca-szintű edző? Ne adj a számba olyat amit nem mondtam, semmi hasonló nem történt.
.
Mint mondtam nem tartom őket jelenleg Ini vagy Xavi szintű játékosoknak, de amit Rakitic vagy Sr tud azt ők is tudnánk, sőt szerintem jobbak lennének. :wink: Nem mondtam azt egy szóval sem hogy azonnal kezdő játékosok lehetnének, de valljuk be hogy a jelenlegi középályánkon még ők is lehet hogy többet tudnának lendíteni. Xavi helyét egy kis idő után szerintem Eriksen is átvehetné hogyha esetleg ide igazolna, mert nagyon jó képességű játékosnak tartom a dánt és nagyon nagy passz mester. De szerintem neked ezt hiába magyarázzom, te úgyis azt látod amit te akarsz. És igenis fogalmaztál meg kloppal kapcsolatban is nem barca szintű mondatokat, mi szerint hogy ő csak a kontra játékot tudja. Klopp is csak a jelenlegi csapatánál (Nem az ideire gondolok) tudott sikeres lenni, itt nálunk nem tudna ő sem kibontakozni. [-X Gondolom hogy ez nálad nem azt jelenti hogy barca szintű. A személyeskedést mindig te kezded másokkal szemben, hiszen nem vagy képes mások véleményét megemészteni ezért rögtön támadod le az adott személyt akivel valamilyen nem egyetértésben állsz. :!:
Az említett játékosok jóval többe kerültek volna, mint 15-20 millió, spursről nem kell szerintem elmondanom, hogy milyen pénzekért engedték el az utóbbi időben a játékosaikat, és Eriksen sem lett volna kivétel hiszen 22 éves, ígéretes első szezonon van túl, de látszik, hogy van hova, és TUD hova fejlődni, de még évek vannak hátra a szerződéséből, esélytelen lett volna olcsón hozzájutni. De Bruyne is fiatal, ígéretes játékos, akinek még évek vannak a szerződéséből szintén, nem is hozott rossz statisztikát régebben se, és túl van az ismerkedő szezonján, ami fontos a folyamatosan épülő csapata esetén. Nem lehetett tudni, hogy beválik-e Rakitic, de előző szezonban húzó embere volt a mi ligánkban szereplő nem rossz csapatnál, ennyi pénzért jó vétel volt mindenképpen, de egyedül nem megoldás a középpályánk rendbehozatalára.
Off: csak azért írtam ide, mert bántóan személyeskedésbe mentél át, ez a fórum arra való, hogy megvitassuk a csapattal kapcsolatos híreket, véleményeket ütköztessünk, de te átléptél egy vonalat.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.12.25. 18:28:36

Chino írta: Ki mondta, hogy Sr-és Rafinha a válasz? Alapból nem is a kiegészítőkről volt szó az általad említett 15-25 milliós középpályásoknál. Hanem szerinted ennyiből meg lett volna oldva a kp. most azt mondod, hogy egy jó kiegészítő, korábban meg hogy vele tökéletesen meg lett volna oldva ez a csapatrész.( És igen kedves roby122 nem kiegészítő emberről volt szó.) A kettő nem ugyanaz. Szóval ne ferdítsd a dolgokat össze-vissza. Sergi Robertokról pláne nem írtam.

Nem tudom amúgy mit vettél be de szállj le róla. Ki mondott olyanokat, hogy Mou, Klopp, Ancelotti stb. nem Barca-szintű edző? Ne adj a számba olyat amit nem mondtam, semmi hasonló nem történt.
.
Mint mondtam nem tartom őket jelenleg Ini vagy Xavi szintű játékosoknak, de amit Rakitic vagy Sr tud azt ők is tudnánk, sőt szerintem jobbak lennének. :wink: Nem mondtam azt egy szóval sem hogy azonnal kezdő játékosok lehetnének, de valljuk be hogy a jelenlegi középályánkon még ők is lehet hogy többet tudnának lendíteni. Xavi helyét egy kis idő után szerintem Eriksen is átvehetné hogyha esetleg ide igazolna, mert nagyon jó képességű játékosnak tartom a dánt és nagyon nagy passz mester. De szerintem neked ezt hiába magyarázom, te úgyis azt látod amit te akarsz. És igenis fogalmaztál meg kloppal kapcsolatban is nem barca színtű mondatokat, mi szerint hogy ő csak a kontra játékot tudja. Klopp is csak a dortmundnál (Nem az ideire gondolok) tudott sikeres lenni, itt nálunk nem tudna ő sem kibontakozni. [-X Gondolom hogy ez nálad nem azt jelenti hogy barca színtű edzőről beszélünk. A személyeskedést pedig mindig te kezded másokkal szemben, hiszen nem vagy képes mások véleményét megemészteni ezért rögtön támadod le az adott személyt akivel egy bizonyos témánál nem állsz egyetértésben. :!: Senki sem örülne egy edző bukásának, minden szurkoló a csapat érdekeit nézi és ha szted az az érdek hogyha egy edző még fél táv után sem tudja hogy mi is csapat igazi arca, akkor minden rendben van és jól van minden ezek szerint. :roll:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Nervo 2014.12.25. 18:53:16-kor.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.12.25. 17:34:45

Nervo írta: Chino, akkor legyen csak neked sr és rafinha a válasz mindenre. :? Igaza volt az egyik kollégának veled kapcsolatban, neked minden szép és minden jó úgy ahogy van. Neked nem edző sem klopp,mou vagy ancelotti pl. Számodra egyik sem barca színtű edző. Csak Le az aki erre a padra való, nem baj hogy eddig egy komoly csapata volt életében és annál is megbukott, de akkor is ő a legjobb választás.Te neked senki nem fogalmazhat meg negatív véleményt mert akkor jösz és lehurrogod az illetőt.Ezt csináltad már Martinó idejében is, és amikor már mindenki azt várta hogy elküldjék, köztük egypár modi is mint pl. Zozzy, te még akkor is optimistán fogtad fel és reménykedtél hogy x..ból lehet várat építeni és aki nem értett veled egyett azt rögtön kioktattad. :? Ugyan ez van Le-nél is, nem lehet nálad már senkinek sem a szájára venni a nevét, mert rögtön kioktatod hogy mit gondol magáról az aki kritizálni merészeli ezt az embert. A szezon végén nagyon kiváncsi leszek rá, hogy majd akkor is ilyen nagy mellény lesz e rajtad és hogy milyen kioktatást fogsz majd eszközölni hogyha esetleg nem neked lesz igazad. :roll: Director létedre nem gondoltam hogy ennyire konfliktus kereső ember vagy. :|
Ki mondta, hogy Sr-és Rafinha a válasz? Alapból nem is a kiegészítőkről volt szó az általad említett 15-25 milliós középpályásoknál. Hanem szerinted ennyiből meg lett volna oldva a kp. most azt mondod, hogy egy jó kiegészítő, korábban meg hogy vele tökéletesen meg lett volna oldva ez a csapatrész.( És igen kedves roby122 nem kiegészítő emberről volt szó.) A kettő nem ugyanaz. Szóval ne ferdítsd a dolgokat össze-vissza. Sergi Robertokról pláne nem írtam.

Nem tudom amúgy mit vettél be de szállj le róla. Ki mondott olyanokat, hogy Mou, Klopp, Ancelotti stb. nem Barca-szintű edző? Ne adj a számba olyat amit nem mondtam, semmi hasonló nem történt.

LE-vel kapcsolatban inkább én voltam lehurrogva. És látom/láttam a hibáit. Többször le is írtam, csak épp abba a táborba tartozom, aki a pozitív dolgokat is meglátja a működésében és nem akarja habzó szájjal pár hónap után kirúgni.
Szóval értékeld át amit írtál és attól, hogy moderátor valaki (nem megbántva senkit) nem szentírás a véleménye.
Úgyhogy fusd át még1x, amit írtál, és vedd ki belőle ami nem igaz (

bár akkor nem sok minden marad) a személyeskedést meg hagyjuk nem adtam rá okot.
Forca Barca!!!!
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.12.25. 16:00:11

Chino írta:
Ha ide egy De Bruyne jönne LE-t úgy akarná mindenki kirugdosni innen, hogy rossz lenne olvasni. Amellett nem is egy 20-21 éves tehetség, akire azt lehet mondani, hogy még bármi lehet belőle. Ha szerinted vele lett volna megoldva a középpálya, akkor nem tudom miért megy a sírás, hogy Mathieut meg Vermaelent vettünk.[/quote]


Miért szerinted Rakiticcel meg lett oldva a középpálya ? Közel sem az a játékos , akit mi Xavi pótlására kerestünk. Rakitic mikor fog itt irányítani ? Messi jön hátra irányítani a csapatot... Akkor miről beszélünk ? Ha ilyen alapon nézzük , akkor egy Eriksen is simán befért volna a kezdőbe.
Nervo meg De Bruyneról sem mondta , hogy Xavi szint , csak azt , hogy kiegészítőnek tökéletes lenne ... de hát ha itt SR a tökéletes kiegészítő , akkor átértékelem a fociról való eddigi tudásomat.
Rafinharól most nem ejtek szót , mert benne még sokkal de sokkal több lehet , belőle még itt lehet valaki. De azt se mondja valaki , hogy Rafinha jobb De Bruynenél , mondjuk jobb még lehet.

A másik Vermaelen , akivel szintén nem volt baj , hogy jött , mert nagyszerű erősítés lenne oda Bartra vagy Piqué mellé , hanem azzal volt a gond , hogy Zubiék a műtétet már rég letudhatták volna , ha nem lennének balfékek.
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.12.25. 15:24:32

Chino írta: Ha ide egy De Bruyne jönne LE-t úgy akarná mindenki kirugdosni innen, hogy rossz lenne olvasni. Amellett nem is egy 20-21 éves tehetség, akire azt lehet mondani, hogy még bármi lehet belőle. Ha szerinted vele lett volna megoldva a középpálya, akkor nem tudom miért megy a sírás, hogy Mathieut meg Vermaelent vettünk.
Chino, akkor legyen csak neked sr és rafinha a válasz mindenre. :? Igaza volt az egyik kollégának veled kapcsolatban, neked minden szép és minden jó úgy ahogy van. Neked nem edző sem klopp,mou vagy ancelotti pl. Számodra egyik sem barca színtű edző. Csak Le az aki erre a padra való, nem baj hogy eddig egy komoly csapata volt életében és annál is megbukott, de akkor is ő a legjobb választás.Te neked senki nem fogalmazhat meg negatív véleményt mert akkor jösz és lehurrogod az illetőt.Ezt csináltad már Martinó idejében is, és amikor már mindenki azt várta hogy elküldjék, köztük egypár modi is mint pl. Zozzy, te még akkor is optimistán fogtad fel és reménykedtél hogy x..ból lehet várat építeni és aki nem értett veled egyett azt rögtön kioktattad. :? Ugyan ez van Le-nél is, nem lehet nálad már senkinek sem a szájára venni a nevét, mert rögtön kioktatod hogy mit gondol magáról az aki kritizálni merészeli ezt az embert. A szezon végén nagyon kiváncsi leszek rá, hogy majd akkor is ilyen nagy mellény lesz e rajtad és hogy milyen kioktatást fogsz majd eszközölni hogyha esetleg nem neked lesz igazad. :roll: Director létedre nem gondoltam hogy ennyire konfliktus kereső ember vagy. :|
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Nervo 2014.12.25. 16:06:12-kor.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.12.25. 14:47:02

Nervo írta:
15-25-ért te milyen kezdő szintű középpályást találsz? Sőt, legyen akár egy közepes?
Ezt a témát át hoztam már az enrique topicból. Figyelj nálam van két ember akik szerintem itt remekül megállnák a helyüket. Az egyik Eriksen akit nem nagyon követek mostanában nyomon, de már láttam a válogatottban és az ajaxban is pl. És ezért is mondom hogy sztem nagyon nagy tehetség a srác, nem egy s.roberto vagy egy rafinha azért ezektől az emberektől már jóval érettebb egy nagy csapatra. :wink: A másik pedig De Bruyne, aki a válogatottban is remekül játszik és osztogat is egyben, nem azt mondom hogy egy Xavi vagy egy Fabre szint, de egy nagy csapatnál lehet hogy rövid időn belül megközelíthetné azt a szintet. Szerintem bőven van benne potenciál, mourinhónak nem kellett a sok konkurens miatt a középályán, pedig nagyon jó kis játékos a belga. 20 alatt egyiküket elehetett volna hozni, de mint tudjuk zubiéknak sajnos más volt a tervük. :|
Ha ide egy De Bruyne jönne LE-t úgy akarná mindenki kirugdosni innen, hogy rossz lenne olvasni. Amellett nem is egy 20-21 éves tehetség, akire azt lehet mondani, hogy még bármi lehet belőle. Ha szerinted vele lett volna megoldva a középpálya, akkor nem tudom miért megy a sírás, hogy Mathieut meg Vermaelent vettünk.
Forca Barca!!!!
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.12.25. 11:28:12

15-25-ért te milyen kezdő szintű középpályást találsz? Sőt, legyen akár egy közepes?
Ezt a témát át hoztam már az enrique topicból. Figyelj nálam van két ember akik szerintem itt remekül megállnák a helyüket. Az egyik Eriksen akit nem nagyon követek mostanában nyomon, de már láttam a válogatottban és az ajaxban is pl. És ezért is mondom hogy sztem nagyon nagy tehetség a srác, nem egy s.roberto vagy egy rafinha azért ezektől az emberektől már jóval érettebb egy nagy csapatra. :wink: A másik pedig De Bruyne, aki a válogatottban is remekül játszik és osztogat is egyben, nem azt mondom hogy egy Xavi vagy egy Fabre szint, de egy nagy csapatnál lehet hogy rövid időn belül megközelíthetné azt a szintet. Szerintem bőven van benne potenciál, mourinhónak nem kellett a sok konkurens miatt a középályán, pedig nagyon jó kis játékos a belga. 20 alatt egyiküket elehetett volna hozni, de mint tudjuk zubiéknak sajnos más volt a tervük. :|
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.12.23. 14:45:29

palesz77 írta:
Alfa írta:Sajnos ezzel én is tisztában vagyok :? . Túl jól adnak el de én akkor sem hiszem ,hogy a MU kifog adni Baleért 100 millát amikor elsősorban a védelmükkel van óriási probléma és nem a középpályával/csatársorral
Amilyen összegekért vásároltak a nyáron, én simán elhiszem ezt sajnos.. Bale amúgy ott ismét jó lehetne szerintem, úgyhogy még befektetésnek se mondanám rossznak.
Az egyértelmű , hogy ő Angliába való és az is igaz , hogy a MU mostanában elég sokszor fizetett jóval többet játékosokért mint amennyi a valós értékük volt ( Shaw,DM mondjuk ő sztem határeset és társai) . De majd lassan úgyis kiderül , hogy mi lesz :)
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.12.23. 14:37:15

Alfa írta:Sajnos ezzel én is tisztában vagyok :? . Túl jól adnak el de én akkor sem hiszem ,hogy a MU kifog adni Baleért 100 millát amikor elsősorban a védelmükkel van óriási probléma és nem a középpályával/csatársorral
Amilyen összegekért vásároltak a nyáron, én simán elhiszem ezt sajnos.. Bale amúgy ott ismét jó lehetne szerintem, úgyhogy még befektetésnek se mondanám rossznak.
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.12.23. 14:13:20

lui1698 írta:
Alfa írta:Nem lesz még 1 olyan hülye klub aki ezért az emberért kiadna 100 millát vagy akár 50-nél többet.
Olyan sincs a világon, hogy valaki egy Di María-t vegyen 70-ért, vagy Higuain-t 50-ért, esetleg Morata-t 20-ért.
Madridban valahogy nagyon értenek az eladáshoz. Szerintem tőlük Cesc se ment volna 60 alatt Londoba...
Sajnos ezzel én is tisztában vagyok :? . Túl jól adnak el de én akkor sem hiszem ,hogy a MU kifog adni Baleért 100 millát amikor elsősorban a védelmükkel van óriási probléma és nem a középpályával/csatársorral
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2014.12.23. 12:20:38

Alfa írta:Nem lesz még 1 olyan hülye klub aki ezért az emberért kiadna 100 millát vagy akár 50-nél többet.
Olyan sincs a világon, hogy valaki egy Di María-t vegyen 70-ért, vagy Higuain-t 50-ért, esetleg Morata-t 20-ért.
Madridban valahogy nagyon értenek az eladáshoz. Szerintem tőlük Cesc se ment volna 60 alatt Londoba...
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Pampalini
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2014.04.10. 12:36:22

2014.12.23. 11:28:42

Rivaldo11 írta:Reus legjobb játékait amolyan Ini poszton tolta. Ajánlom mindenki figyelmébe pl. a tavasszal lejátszott két madrid elleni párharcot. Nagyot játszott mindkettőn, a madridi derbin a többiek-elsősorban mkhitaryan-bénázása miatt nem díszelgett a neve mellett pár gólpassz...
A visszavágón két gólt szerzett, meg adott két gólpassz értékűt megint csak az örménynek-hiába...
Nagyon labdabiztos, érzi a kis játékokat, a rágyorsításokat a pálya középső részéről indulva, intelligens, és többnyire jó megoldásokat választ. abszolút alkalmasnak tartom arra a posztra is.
Végre valaki! :) Én is Iniesta utódját látom benne, Masch és Rakitic mellett szerintem jól működne a dolog (bár ezt senki sem garantálhatja, főleg a sérülései után)
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3536
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.12.23. 09:32:27

Alfa írta:
Feast4 írta:Nos úgy hiszem Reus esetében elmonhatjuk tuti nem kerül már ide ( Nem mintha annyira hiányozna):

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2384161" target="_blank

De ha ez igaz a Real most csinál neki helyet.
Ez akkora kacsa , hogy ha testet öltene egész Magyarország jóllakhatna belőle karácsonykor macskástul kutyástul mindenestül....
Nem lesz még 1 olyan hülye klub aki ezért az emberért kiadna 100 millát vagy akár 50-nél többet.

Én is hasonlóan gondoltam. Aztán eszembe jutott ki az edzőjük. :mrgreen:
Kép
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.12.22. 21:05:05

Feast4 írta:Nos úgy hiszem Reus esetében elmonhatjuk tuti nem kerül már ide ( Nem mintha annyira hiányozna):

http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... ir-2384161" target="_blank

De ha ez igaz a Real most csinál neki helyet.
Ez akkora kacsa , hogy ha testet öltene egész Magyarország jóllakhatna belőle karácsonykor macskástul kutyástul mindenestül....
Nem lesz még 1 olyan hülye klub aki ezért az emberért kiadna 100 millát vagy akár 50-nél többet.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Válasz küldése