Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
zsoltfree
Capitá del Barça
Hozzászólások: 972
Csatlakozott: 2006.01.10. 11:45:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.25. 09:40:26

Kövezzetek meg, de én nagyon megnéznék egy El Classicót, ahol végre Pepének lenne méltó játszótársa:) Ott mi lenne???
Avatar
k!nG
Barça C
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014.06.25. 09:06:30

2014.06.25. 09:27:09

Na szevasztok, muszaj volt regisztralnom, mert neha mar tenyleg eleg komikus ami itt zajlik. Amikor felroppent, hogy Suarez ide fog jonni es eloszor mindenki maga ala vizelt, hogy milyen jo hir erre most azt olvasom minden masodik kommentben, hogy inkabb Falcao es ha jol erzekelem mindez a tegnapi haraposdi miatt vett 180 fokos fordulatot.
Na most komolyan, miert Song mennyivel jobb (konyokles), vagy Busi aki minden szunyogcsipesre ugy feldobja magat, mintha valami uthenger ment volna at rajta, esetleg Neymar aki valoban kapja rendesen, de o is ugy reagal a faltokra, mintha egy MMA-s torte volna kette a labszarcsontjat.
Nehogymar a viselkedese levonjon barmit a jatekos kepessegeibol. En a tavalyi es tavalyelotti szezonja alapjan abszolut tamogatom, hogy ide jojjon. O nem egy tipikusan egyszezonos tehetseg, ha megnezitek az Ajaxban is nagyokat alkotott, en mar akkor is szerettem. Valoban Falcao is nagy jatekos, de itt mindenki tudja, hogy ugysem fog osszejonni es inkabb annak kene orulni ami van. Ez kicsit ilyen a szomszed kertje mindig zoldebb szitu. Amig a Realnak kellett L.S addig kapja be Perez o a mienk, most meg Falcao kell, akkor meg inkabb o.
Meg igy is jobb ez, mint a tavalyi atigazolasi idoszakunk, vagy mintha higany jott volna. Plusz hozzateszem meg bo ket honap van vissza belole es a vedokerdes is meg fog oldodni.
"A poszméh szárnyai a potrohához képest oly parányiak, hogy jelenlegi aerodinamika-ismereteink szerint a poszméh nem repülhet. A poszméh azonban ezt nem tudja, és repül."
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.06.25. 08:52:01

crixus írta:
mess2009 írta: minek örülnél?! hogy egy elmebetegért adnának euró milliókat? most harapott meg (sokadszor) egy embert milliók szemeláttára......
Nála jobb középcsatár jelen pillanatban talán nincs. Vele egy kategória talán van, de nekünk egy Ibra-típusú játékos nem valószínű, hogy beválna.
A harapás meg sportszerűtlen dolog való igaz, de ettől még nem lesz Suárez rosszabb játékos. Nem kell mindenkinek földre szállt angyalként viselkednie. Sérülést pedig aligha okozhat azzal, ha valakinek a kezébe harap, még akkor sem, ha értelmetlen mozdulat az egész. Engem nem igazán izgatna ez, ha vele eredményesebbek, jobbak lennénk. Busquets-nek vagy épp Alves-nek is megvoltak a maguk dolgai. De említhetném Zidane-t és pl. az ominózus esetet a VB-döntőben. Volt értelme lefejelni Materazzit? "Megtorolta" vele a testvérén okozott verbális sérelmet? Nem - még csak kis fájdalmat sem okozott a nagy felindulásában. Rosszabb játékos lett tőle? Nem. Sajnos a zsenik nagy részének meg vannak a maguk "beütései". De még mindig inkább csináljon pár buta dolgot, minthogy sétálgasson, tegyen a szurkolókra. :roll: Ha csak emiatt nem látnád itt szívesen napjaink egyik legjobb (ha nem a legjobb) középcsatárát, akkor válts sportot... :roll:
nem csak "azért"..! leírtam már van két világsztár már a csapatban a csillagokig érő fizetéssel, kétlem, hogy még egy hasonló karakterre lenne szükség....ami pedig a váltást illeti...., nos talán neked van rá szükséged?! javasolnám a pitbull-terrier viadalokat :lol:
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2014.06.25. 05:29:57

palesz77 írta:Ha jól értem 35 milliót + Alvest kínáltuk, de ezt nem fogadták el.. A franciák Pedrot szeretnék bevonni az üzletbe]
Két legyet egy csapásra !!! Egy teljesen fogalmatlan helyett kapnank egy igeretes fiatal tehetseget !! Engem megvett a PSG ezzel az otletevel azonnal ala kell irni, mielott meg megjon az eszuk!!!! Ez egyben AS maradasat is jelentene
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.25. 02:47:35

A PSG elutasított egy újabb ajánlatot Marquinhosért. Ha jól értem 35 milliót + Alvest kínáltuk, de ezt nem fogadták el.. A franciák Pedrot szeretnék bevonni az üzletbe.

És akkor Mangaláért meg sokalljuk a 45-öt.. :roll:
Chino írta:Én igazán most a jobbhátvéd kérdés miatt aggódok talán legjobban. Alvest minden szempontból cserélni kellene idén...
Hát a nyilatkozataiból, meg abból, hogy elvileg nem kell a PSG-nek arra következtetek, hogy marad jövőre is.. :?

De végülis lenne jó oldala is, így legalább Montoya megkaphatná a lehetőséget amit már kiérdemelt az évek alatt, és a Cuadradora szánt összeget meg Koke leigazolására fordíthatnánk.. :mrgreen:

Amúgy örülnék, ha a vezetőség meghagyná Suárezt a Madridnak, és mi rárepülnénk helyette Falcaora.. A hírek szerint szabadulna tőle a Monaco az újonnan bevezetett adókulcs miatt, úgyhogy még olcsóbb is lenne mint az uruguayi, és szerintem jobban is passzolna Neymar és Messi mellé. Neki nem kell akkora szabadság a pályán mint Leoéknak - és Suáreznek is -, neki csak az a lényeg, hogy a 16-os körül legyen, és beverhesse a helyzeteit. Úgyhogy nem lenne az, mint amit most is van Alexissel, hogy 3 olyan ember van elől, akiknek kellene a terület a jó játékhoz, de mivel ennyien nem futkozhatnak kedvük szerint szabadon, ezért valakinek a játékát "lebutítjuk". Persze ha esetleg Suárez jönne akkor se dőlnék a kardomba, de Falcaonak lényegesen jobban örülnék, jobban ki tudnánk használni a képességeit mint a vámpírnak szerintem.

off.: Új sig meg ava, én "csináltam" őket, remélem mindenkinek tetszik.. :mrgreen:
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.06.25. 09:21:35-kor.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.25. 02:30:25

Én igazán most a jobbhátvéd kérdés miatt aggódok talán legjobban. Alvest minden szempontból cserélni kellene idén. Jövőre lejár a szerződése tehát mindenképpen lép, ráadásul ingyen. Montoya még ha hasít is (amit sajnos kétlek) nem lesz csere. Hacsak nem az egyre sérülékenyebb és idősebb Adriano lesz a pótlása, aki a szintén sérülékeny Albanak is, valamint középső védő poszton is bevetik. Nagyon nem értem, hogy ezt miért nem akarják orvosolni. Vagy ide akarnak egy 35 milliós Cuadradot, mikor Mangalaért sajnálják a 45-öt. Vicc az egész.

És akkor nem beszéltünk a középső védő posztról, ami a legégetőbb lenne, plusz csináltak egy lyukat is a középpályára. (vagy így sikerült, tökmindegy) Ez így gyakorlatilag legalább 3 KEZDŐJÁTÉKOS igazolását igényli. És csak Songból, illetve Alvesből lehet pénzt csinálni, de kettőjükért is jó ha 25-26 milliót kapunk. Ergo nem kevés összeget emésztene fel.
Ha jól emlékszem év közben azt nyilatkozták Zubiék (talán még a Rossell érában, de nem biztos), hogy 65 millió+a távozókért kapott ppénzből lehet gazdálkodni. Ebből már el is ment kb. 45.
Én nem vagyok Suarez ellen, mert ha tényleg akarunk egy középcsatárt (és úgy tűnik a kezdőbe) az tényleg olyan legyen akivel jobbak leszünk, aki minőség, ne egy Llorente . Híve vagyok a megújulásnak és örülök, ha úgy tűnik van valami elképzelés, ami beválhat, de ez ne a lényegesebb igazolásokra menjen el. Viszont ha érkezik az uruguayi, akkor jobb ha Alexis megy. Neymar, Suarez és Messi mellett szó szerint nem nagyon rúgna labdába, ahhoz pedig túl jó játékos, hogy végigpadozza a szezont. És akkor még ott van Deulofeu akit így beépíteni gyakorlatilag lehetetlen, pláne Pedroval az oldalán.

Ha jönne egy Mangala/Benatia/Vertonghen stb. + jobbhátvéd (Danilo/Piszcheck) + Kroos trió utána nem bánnám ha érkezne a vámpír. Alexist és Tellot bevonva akár 40-ért megszerezhető, de szigorúan a fentebb említett trió után. nem akarok FM-ezni, de ha Kroos érkezne egy jobbhátvéddel együtt meglehetne 40-45 millió euróból, a középhátvédért kellene nagyobb összeg, így akár még nem is lehetetlen kivitelezni az üzletet a Pool-lal.

Amúgy vicc, hogy a Juve állítólag most készül Morata-t 18 misiért megvenni Madridból. Az eszem megáll komolyan.
Forca Barca!!!!
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2014.06.25. 00:44:07

albicelesteX írta:
trey88 írta:Remélem Suarez nem jön ide. Nem tud érdekelni hogyan játszik, ha közben undormány dolgokat csinál a pályán. Menjen csak a realba!
Hagyjatok már ezekkel a dolgokkal....Inkább ilyen legyen,mint színészkedjen meg dobálja magát...Pont egy ilyen "állat" hiányzik ebből a keretből...Akibe van egy kis vagányság egy kis tűz egy kis "harapósság"...Én csípem az embert és nagyon örülnék,ha jönne...Végre lenne egy kis vér a csapatba nem csak ezek a jófiúk...
Song is vagany volt, igaz? :)
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.06.25. 00:28:59

LG írta: Igen, ahogy Villa, Ibra, Alexis, Henry és Neymar is lőttek gólokat a Barca előtti és utáni klubcsapataikban, és a válogatottban is szép számmal, csak itt nem. Suarez miért lenne már?
És igen, sok játékos csinál hülyeségeket néha, ő viszont rendszeresen teszi ezeket, elég gyakran el is van tiltva. Ma is ki lehetett volna szórni, nálunk simán benne lenne, hogy egy klasszikusan kiállitatja magát.
Erről a harapós dologról gondolom nem csak én reflektálok nemzeti válogatottunkra. :mrgreen:
Én ennyire nem általánosítanék a felsorolt csatárokkal kapcsolatban. Henry,Villa,Ibra: középcsatárok, akik nálunk a szélre kényszerültek, így nyilván nem tudtak olyan hatékonyan játszani, mint előző csapataikban. Suárez érkezése esetén én feltételezem, hogy középcsatárnak érkezne, nem a szélre tennénk ki. Tehát ez nem jó hasonlat. Sánchez soha sem volt az a kimondottan gólveszélyes játékos, az Udinese-ben még kevesebb gólt ért el, mint nálunk, tehát már csak ebből a szempontból sem jó az összehasonlítás, illetve Sánchez a szélen játszott nálunk eddig, ahogy Neymar is és ismétlem, Suárez szerintem (feltételezem, hogy Lucho van olyan értelmes, hogy változtat a jelenlegi hadrenden - nem az alapokon, csak az egyes posztokon a 4-3-3-on belül) középcsatárnak jön.
Én őszintén remélem, hogy ha megvalósul az üzlet, akkor a Neymar-Suárez-Messi trió eléri a korábbi Henry-Eto'o-Messi hármas hatékonyságát, veszélyességét.
Első sorban nem Suárez-t védem, de a Barca-nak egy ilyen típusú csatár kell és nem egy lassú tank. Ilyen szempontból jelenleg pedig Suárez-nél jobb nincs.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.06.24. 22:48:26

palesz77 írta: Így gondoltad? :mrgreen:
Pontosan! :lol:

Ez a műve a legkevésbé sem szimpatikus de ha hasznos és gólokkal járul hozzá a Barca sikereihez akkor felőlem évente 1-2 harapás belefér! :oops: :twisted:
Lehet amúgy valami ketogén diétán van a srác és kell neki a sok protein! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.06.24. 22:46:41

Yokozuna írta:Miért baj az ha egy kicsit harapós? Bár szerintem az ellenfelek rájátszanak erre a legendára. Lényeg, hogy gólokat lő, amit a Barcában kevés embertől láttunk, mióta Messi gyengélkedik. Ide értem az egy év alatt nagyon keveset produkáló Neymart is. Hadd jöjjön Suarez, ha elengedik!
Igen, ahogy Villa, Ibra, Alexis, Henry és Neymar is lőttek gólokat a Barca előtti és utáni klubcsapataikban, és a válogatottban is szép számmal, csak itt nem. Suarez miért lenne már?
És igen, sok játékos csinál hülyeségeket néha, ő viszont rendszeresen teszi ezeket, elég gyakran el is van tiltva. Ma is ki lehetett volna szórni, nálunk simán benne lenne, hogy egy klasszikusan kiállitatja magát.
Erről a harapós dologról gondolom nem csak én reflektálok nemzeti válogatottunkra. :mrgreen:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2014.06.24. 22:48:38-kor.
Yokozuna
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1640
Csatlakozott: 2008.11.22. 18:54:18

2014.06.24. 22:41:17

Miért baj az ha egy kicsit harapós? Bár szerintem az ellenfelek rájátszanak erre a legendára. Lényeg, hogy gólokat lő, amit a Barcában kevés embertől láttunk, mióta Messi gyengélkedik. Ide értem az egy év alatt nagyon keveset produkáló Neymart is. Hadd jöjjön Suarez, ha elengedik!
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2014.06.24. 22:13:33

Én sem látnám szívesen Suarezt.
És igen, emiatt a harapdálása miatt. Mert nem az első eset, és lehet, nem az utolsó.
Gondold el, mi lenne, ha egy Real elleni meccsen mutatja meg a foga fehérjét mondjuk Ramos vállán, vagy fülén.
Biztos tömegverekedés alakulna ki, és kiállítanák. És persze ki tudja hány meccsre tiltanák el.

kösz.
De kösz, nem.
Nem kérünk ebből.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.24. 22:12:56

Subinho írta:Sajnos nekem is ugyanez jött le ma. Egy felállt védelem ellen teljesen nulla. Kontra csapatban a helye. Ha Falcao felépül, inkább őt látnám azon a poszton. Sajnálom, hogy nem lehet ott...
Én is jobban szeretném itt látni Falcaot, de szerinted ő mit tudna tenni azzal, ha 4-en állnak előtte a 16-oson belül..? :roll:

Múltkori Argentin meccs után Agüero "esett ki" a pakliból sokaknál egy ilyen meccs után, most Suárez, kár hogy Falcao nincs kint a VB-n, bekapnának egy bekkelős csapatot, aztán ha nem rúgna egy gólt véletlenül, akkor már ő sem kéne.
Leon írta:Én a mai alakítása után sem bánom ha jön Suarez,mondom kell neki egy szájkosár és probléma megoldva! :mrgreen:
Így gondoltad? :mrgreen:
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.06.24. 21:46:45

mess2009 írta: minek örülnél?! hogy egy elmebetegért adnának euró milliókat? most harapott meg (sokadszor) egy embert milliók szemeláttára......
Nála jobb középcsatár jelen pillanatban talán nincs. Vele egy kategória talán van, de nekünk egy Ibra-típusú játékos nem valószínű, hogy beválna.
A harapás meg sportszerűtlen dolog való igaz, de ettől még nem lesz Suárez rosszabb játékos. Nem kell mindenkinek földre szállt angyalként viselkednie. Sérülést pedig aligha okozhat azzal, ha valakinek a kezébe harap, még akkor sem, ha értelmetlen mozdulat az egész. Engem nem igazán izgatna ez, ha vele eredményesebbek, jobbak lennénk. Busquets-nek vagy épp Alves-nek is megvoltak a maguk dolgai. De említhetném Zidane-t és pl. az ominózus esetet a VB-döntőben. Volt értelme lefejelni Materazzit? "Megtorolta" vele a testvérén okozott verbális sérelmet? Nem - még csak kis fájdalmat sem okozott a nagy felindulásában. Rosszabb játékos lett tőle? Nem. Sajnos a zsenik nagy részének meg vannak a maguk "beütései". De még mindig inkább csináljon pár buta dolgot, minthogy sétálgasson, tegyen a szurkolókra. :roll: Ha csak emiatt nem látnád itt szívesen napjaink egyik legjobb (ha nem a legjobb) középcsatárát, akkor válts sportot... :roll:
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.24. 21:43:08

barca0000 írta:A mai Olasz-Uruguay meccsen szerintem egyértelművé vált hogy jól védekező csapat ellen szoros emberfogásba még Suarez se megy semmire csak úgy mint Messi és még ez a harapás is (megint) számomra bebizonyosodott hogy nem kell ide fölég nem úgy hogy Alexis mennyen
Sajnos nekem is ugyanez jött le ma. Egy felállt védelem ellen teljesen nulla. Kontra csapatban a helye. Ha Falcao felépül, inkább őt látnám azon a poszton. Sajnálom, hogy nem lehet ott...
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.06.24. 21:42:07

Én a mai alakítása után sem bánom ha jön Suarez,mondom kell neki egy szájkosár és probléma megoldva! :mrgreen:
Az viszont kezd egyre idegesítőbb lenni,hogy 1-2 normális hátvéd még csak a környéken sincs! :evil:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.06.24. 21:36:25

Hát azért, szerintem a jófiúk és közötte van egy kis átmenet. :mrgreen:
Avatar
albicelesteX
A Vadász
Hozzászólások: 3450
Csatlakozott: 2007.06.25. 12:18:01
Tartózkodási hely: Erdők,mezők,vadligetek...

2014.06.24. 21:33:48

trey88 írta:Remélem Suarez nem jön ide. Nem tud érdekelni hogyan játszik, ha közben undormány dolgokat csinál a pályán. Menjen csak a realba!
Hagyjatok már ezekkel a dolgokkal....Inkább ilyen legyen,mint színészkedjen meg dobálja magát...Pont egy ilyen "állat" hiányzik ebből a keretből...Akibe van egy kis vagányság egy kis tűz egy kis "harapósság"...Én csípem az embert és nagyon örülnék,ha jönne...Végre lenne egy kis vér a csapatba nem csak ezek a jófiúk...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21124
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2014.06.24. 21:27:21

visca el barca írta:suarez kapcsán amugy sztem ugyanaz játszik mint neymar esetén. egyszerűen nagyobb marketing értéke van mint egy mangalának vagy danilonak. a sportszakma rész most mellékes.
A Real már bele esett egyszer a hibába, 10 évre jó messzire is kerültek a BL győzelemtől, és a bajnokságban is csak akkor volt sanszuk, mikor mi gyengélkedtünk.

Egyébként szvsz jobbhátvéd is nagyon fontos lenne, mert Alves életveszély, és nem az ellenfél számára. :roll:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.06.24. 21:11:58

Suárez mai mozdulata után tuti, nőtt az ára pár millióval. :lol:
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2014.06.24. 21:10:11

Remélem Suarez nem jön ide. Nem tud érdekelni hogyan játszik, ha közben undormány dolgokat csinál a pályán. Menjen csak a realba!
barca0000
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2014.06.22. 17:32:46

2014.06.24. 21:01:07

A mai Olasz-Uruguay meccsen szerintem egyértelművé vált hogy jól védekező csapat ellen szoros emberfogásba még Suarez se megy semmire csak úgy mint Messi és még ez a harapás is (megint) számomra bebizonyosodott hogy nem kell ide fölég nem úgy hogy Alexis mennyen
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2014.06.24. 20:20:32

crixus írta:Egy dolgot nem tudhatunk biztosan: mennyi van pontosan (nyilván nem eurocentre pontosan) az igazolásokra. Egyrészt azt sem, hogy mennyi van egy nyárra, másrészt azt sem, hogy egyáltalán egyetlen nyári átigazolási büdzsével dolgozunk-e és nem-e kettővel a szóban forgó büntetés miatt.

Én örülnék Suárez érkezésének, Sánchez-t nagyon sajnálnám, de jelenleg sok a szélsőnk és egyetlen középcsatárunk sincs. Lucho pedig nagy valószínűséggel középcsatárt szeretne (a pletykákból kiindulva), aki nem Messi.
Azt sem tudhatjuk, hogy lesz-e szerkezeti változás. Egy 3-5-2-nél pl. vagy egy 3-4-3-nál nem feltétlenül kellene két középhátvéd és Alves-t sem feltétlenül kellene eladni.
Én is idiótának látom a vezetőséget és idegesítenek a Mathieu-féle pletykák, de pl. egy 3 védős rendszernél jó lenne hátul, mert relative gyors is és magas is.
Egyelőre még Bravo-t sem jelentették be.
minek örülnél?! hogy egy elmebetegért adnának euró milliókat? most harapott meg (sokadszor) egy embert milliók szemeláttára......
vadaszita10
Barça B
Hozzászólások: 48
Csatlakozott: 2008.06.26. 17:52:30
Tartózkodási hely: Miskolc

2014.06.24. 19:46:33

Godin mekkora tanár ma is az olaszok ellen. Szívesen elnézném Barca mezben, bár erre kb 0% az esély sajnos.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.06.24. 19:05:19

Egy dolgot nem tudhatunk biztosan: mennyi van pontosan (nyilván nem eurocentre pontosan) az igazolásokra. Egyrészt azt sem, hogy mennyi van egy nyárra, másrészt azt sem, hogy egyáltalán egyetlen nyári átigazolási büdzsével dolgozunk-e és nem-e kettővel a szóban forgó büntetés miatt.

Én örülnék Suárez érkezésének, Sánchez-t nagyon sajnálnám, de jelenleg sok a szélsőnk és egyetlen középcsatárunk sincs. Lucho pedig nagy valószínűséggel középcsatárt szeretne (a pletykákból kiindulva), aki nem Messi.
Azt sem tudhatjuk, hogy lesz-e szerkezeti változás. Egy 3-5-2-nél pl. vagy egy 3-4-3-nál nem feltétlenül kellene két középhátvéd és Alves-t sem feltétlenül kellene eladni.
Én is idiótának látom a vezetőséget és idegesítenek a Mathieu-féle pletykák, de pl. egy 3 védős rendszernél jó lenne hátul, mert relative gyors is és magas is.
Egyelőre még Bravo-t sem jelentették be.
Válasz küldése