Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.05.09. 12:16:01

crixus írta:Én abban az esetben örülnék Laporte érkezésének, ha Mascherano (vagy Piqué, de erre semmi esély) menne és még mondjuk Thiago Silva érkezne. Laporte és Bartra tökéletesek lennének cserének, egy Silva-Piqué kettős mellé, Senor Shakira meg pár meccs után ki is szorulhatna valamelyik tini javára, ha nem játszana megfelelő koncentrációval.
A mozgása alapján mostanában már Senior Shakira.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.05.09. 11:37:10

Én abban az esetben örülnék Laporte érkezésének, ha Mascherano (vagy Piqué, de erre semmi esély) menne és még mondjuk Thiago Silva érkezne. Laporte és Bartra tökéletesek lennének cserének, egy Silva-Piqué kettős mellé, Senor Shakira meg pár meccs után ki is szorulhatna valamelyik tini javára, ha nem játszana megfelelő koncentrációval.
Avatar
djtrack
Capitá del Barça
Hozzászólások: 545
Csatlakozott: 2008.02.22. 10:20:09
Tartózkodási hely: csikszereda

2014.05.09. 11:14:08

visca el barca írta:jelenlegi helyzetben teljesen felesleges lenne ez a laporte gyerek. nekünk egy azonnal bevethető, minden hájjal megkent, kiforrott védő kell, nem egy tehetség. nem lennék nyugodt ha neki mennénk a szezonnak egy piquével meg két 20 éves tinivel.
Erre azt tudom irni hogy Mou-nak is bejött a Varane igazolása rögtön a mély vizbe dobta be.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.09. 11:11:19

jelenlegi helyzetben teljesen felesleges lenne ez a laporte gyerek. nekünk egy azonnal bevethető, minden hájjal megkent, kiforrott védő kell, nem egy tehetség. nem lennék nyugodt ha neki mennénk a szezonnak egy piquével meg két 20 éves tinivel.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.09. 10:48:31

kadarzsolt85 írta:http://www.sport.es/es/noticias/barca/l ... ca-3268605 Na na ez jo igazolas lenne de meg kene legalabb egy jo kozephatved.
Ma mar tobb oldalon is olvastam ezt a hirt, nagyon remelem, hogy nem kacsa. A kivasarlasi ara 36M, de azt irtak, hogy ilyen 15-25M-ert eltudnank hozni.
Kép
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2014.05.09. 09:25:41

http://www.sport.es/es/noticias/barca/l ... ca-3268605" target="_blank Na na ez jo igazolas lenne de meg kene legalabb egy jo kozephatved.
Barca Barca Baaarca
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.08. 23:52:58

Amúgy amíg a Hummels David Luis vonalon maradunk középső védőnek addig nincs gáz. De most már tényleg az a kérdés a középpályát és a támadósort hogyan erősítjük. Függetlenül attól, hogy Fabregas marad vagy sem Xavi-t padra kell most már tenni. És ha Alexis elmegy a támadó sorba új ember kell szélre. Akárhogy is de a 4-5 minőségi kezdőbe igazolás kell!
Kép
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.08. 23:26:36

Nem tök mindegy,csak Maschernao ne legyen ott!Legyen valami colos robot oszt jónapot! :mrgreen:
Persze ha lehetne akárkit akkor a Hummels+Kompany kettőst raknám be, a mostanában magától kicsit elszállt Mr. Shakirát meg tenném le padozni hátha elgondolkodik...
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2174
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2014.05.08. 23:24:29

Valahogy nem lennék meglepve, ha jövőre visszamászna Fontàs. Bar nem lattam sok Celta meccset idén, elvileg nagyon is jó mutatókkal rendelkezik a srác, és van elvileg egy olyan záradék a szerzodeseben hogy 1 milláert visszajohet. 24 eves, vágná a dolgokat. Így már őt el is nézném 4. számúnak!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.05.08. 23:22:49

Ja, valahogy nekem eddig ő Masip volt, megvilágosodtam. :mrgreen:
Vagy hozzuk el Henriquét, úgyis megy a VB-re. :lol:
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.08. 23:18:36

S.Agüero írta:
bence-barca írta:
Masi nem kh? :mrgreen:
Masip? Ő nem az a fiatal kapusunk? :mrgreen:
Masip igen, a fiatal kapus.
De én most Masira gondoltam, aki tavalyi szezon sztárja volt itt, a Depay generációban. Nem emlékszel? :lol:
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15433
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.08. 23:17:42

S.Agüero írta: Szerintem legyen 4 világklasszis középső védőnk, úgy lenne csak a korrekt, nem?! :)
Ennyi erővel adjuk el Adrianot is, nem elég jó cserének ő sem. :)
madridban van 3, vagy 2,5, egész jó, de még így is van,mikor elfogynak.
Először vegyünk 1 darab világklasszis védőt, aztán a többiről ráérünk diskurálni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.05.08. 23:15:14

bence-barca írta:
S.Agüero írta: És kit hoznál 4. számú védőnek? Komolyan érdekel. :)
Masi nem kh? :mrgreen:
Masip? Ő nem az a fiatal kapusunk? :mrgreen:
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.08. 23:13:18

S.Agüero írta: És kit hoznál 4. számú védőnek? Komolyan érdekel. :)
Masi nem kh? :mrgreen:
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.05.08. 23:12:00

Leon írta:Tudom,hogy mit értetek 4. védő alatt. :roll:
Tegyük fel jövőre lesz belül egy Piqué-Hummels kettős,egyik lesérül... pl 1-2hónapra, na L.E kit fog betenni?Nem,nem Barta a válasz hanem a tapasztalt "belső védőnket" Macheranot... #-o
Ha mindkettő sérült akkor meg mint idén (Puyol+Piqué sérült volt) lenne megint a masszív Barta-Mas tengely,kösz de nekem elég volt egy életre,nem Barta miatt...
Ezért kell középre legalább kettő kh:pl Hummels+XY és akkor kezdőnek ott van Piqué+Hummels,cserének meg Barta meg XY!És így Mascherano "sajnos" kimarad! :mrgreen:
Remélem érthető voltam! :D
És kit hoznál 4. számú védőnek? Komolyan érdekel. :)
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.08. 22:58:37

Tudom,hogy mit értetek 4. védő alatt. :roll:
Tegyük fel jövőre lesz belül egy Piqué-Hummels kettős,egyik lesérül... pl 1-2hónapra, na L.E kit fog betenni?Nem,nem Barta a válasz hanem a tapasztalt "belső védőnket" Macheranot... #-o
Ha mindkettő sérült akkor meg mint idén (Puyol+Piqué sérült volt) lenne megint a masszív Barta-Mas tengely,kösz de nekem elég volt egy életre,nem Barta miatt...
Ezért kell középre legalább kettő kh:pl Hummels+XY és akkor kezdőnek ott van Piqué+Hummels,cserének meg Barta meg XY!És így Mascherano "sajnos" kimarad! :mrgreen:
Remélem érthető voltam! :D
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.05.08. 21:52:09

Leon írta:Kihangsúlyoztad a lényeget:"csinált","volt"!De már sajnos közel sem olyan jó és hibát hibára halmoz,ráadásul a kh poszt is rá lett erőltetve!Adriánot írtam,hogy hülyeség eladni!
4 klasszis középső védő?Ne viccelj én egynek is örülnék! :D
Mert te nem az írtad, hogy "csinált"? Jövőbe azért még nem tudok látni. :)
Arról meg nem tehet, hogy középső hátvéd lett belőle.
Adrianot, mint hasonlat, úgy írtam.
Látom nem jött át a lényeg, nagyjából te írtad, hogy 4 klasszis védő kell, hisz neked negyedik(!!!) számú védőnek nem felel meg Mascherano, aki jövőre körülbelül annyit játszana, mint ebben a szezonban Puyol.
Na mindegy, hagyjuk.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7408
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.08. 21:32:38

Leon írta: Érdekes,hogy egyeseknek milyen szelektív a memóriája a szezont illetően... :roll:
A Real Madrid ellen a Barbenauban is mit csinált,vagy az előző Getafe meccsen,vagy tavaly a Milan ellen??Meg még ki tudja hány meccsen...
Huszadik számú belső védőnk se legyen,még csak rá se nézze a kh posztra ha pályán van! :mrgreen:

Pont ezért van arról szó, hogy 4. számú. Nem ő fog játszani Real, Atletico stb. csapatok ellen vagy a BL-ben. Hozzuk ide Hummelst meg Vertonghent, sőt Mangala sem árt, aztán Bartra meg Piqué koptassa a padot. #-o Nem lehet minden poszton klasszis a cserének a cseréje is.
Forca Barca!!!!
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.08. 21:06:28

Kihangsúlyoztad a lényeget:"csinált","volt"!De már sajnos közel sem olyan jó és hibát hibára halmoz,ráadásul a kh poszt is rá lett erőltetve!Adriánot írtam,hogy hülyeség eladni!
4 klasszis középső védő?Ne viccelj én egynek is örülnék! :D
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.05.08. 20:10:07

Érdekes,hogy egyeseknek milyen szelektív a memóriája a szezont illetően... :roll:
A Real Madrid ellen a Barbenauban is mit csinált,vagy az előző Getafe meccsen,vagy tavaly a Milan ellen??Meg még ki tudja hány meccsen...
Huszadik számú belső védőnk se legyen,még csak rá se nézze a kh posztra ha pályán van!
Ősszel a legjobb középső védőnk volt.
Ja, meg mit csinált az Arsenal ellen a BL-ben 3 éve, meg az Atma ellen az idegenbeli bajnokin, meg a City ellen, meg még ki tudja hány meccsen... :)
Szerintem legyen 4 világklasszis középső védőnk, úgy lenne csak a korrekt, nem?! :)
Ennyi erővel adjuk el Adrianot is, nem elég jó cserének ő sem. :)
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.08. 19:47:48

S.Agüero írta:
Leon írta:Szerintem mindenképp kellene valami 2. kh mert Maschernano elégtelen oda,én soha az életben nem akarom meglátni azon a poszton! :evil:
Igen, mert aztán nagyon sokat játszana Mascherano 4. számú középső védőként. Annyit, mint Puyol, azaz a kupameccseken, meg 1-2 bajnokin. Játszhatott vagy ezer percet az egész szezon alatt. Abból szerintem majdnem a fele csak kupameccs...
Én egyébként nem feltétlen hoznék 2 középső védőt. Piqué alap, mellé elhoznám Vertonghent, cserének Bartra tökéletes, sőt, 4. számúnak meg ott lenne Masche. :)
Érdekes,hogy egyeseknek milyen szelektív a memóriája a szezont illetően... :roll:
A Real Madrid ellen a Barbenauban is mit csinált,vagy az előző Getafe meccsen,vagy tavaly a Milan ellen??Meg még ki tudja hány meccsen...
Huszadik számú belső védőnk se legyen,még csak rá se nézze a kh posztra ha pályán van! :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7408
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.08. 19:34:35

Alfa írta:
S.Agüero írta:
Leon írta:Szerintem mindenképp kellene valami 2. kh mert Maschernano elégtelen oda,én soha az életben nem akarom meglátni azon a poszton! :evil:
Igen, mert aztán nagyon sokat játszana Mascherano 4. számú középső védőként. Annyit, mint Puyol, azaz a kupameccseken, meg 1-2 bajnokin. Játszhatott vagy ezer percet az egész szezon alatt. Abból szerintem majdnem a fele csak kupameccs...
Én egyébként nem feltétlen hoznék 2 középső védőt. Piqué alap, mellé elhoznám Vertonghent, cserének Bartra tökéletes, sőt, 4. számúnak meg ott lenne Masche. :)
Szerintem pedig lehetne hozni egy gyengébb játékost kevesebb pénzért és Bartrat betenni a kezdőbe mert szerintem világklasszis lehet belőle és szerintem összeállhat egy olyan páros mint anno Puyol-Piqué csak most Piqué lenne a "tanár" és kettem együtt sztem jól nyomnák
Na ezzel alá is írnánk a halálos ítéletünket.

Mascherano nem értem miért nem jó 4. számú védőnek, ugyanaakkor Busquets alternatívája. Védőként játszana kupában vagy ha sérülés esetén be kell szállni, esetleg rotálásnál. Azért idén is szinte végigvitte az egész szezont. Akkor negyedik számúnak miért nem jó?
Forca Barca!!!!
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.05.08. 19:26:02

S.Agüero írta:
Leon írta:Szerintem mindenképp kellene valami 2. kh mert Maschernano elégtelen oda,én soha az életben nem akarom meglátni azon a poszton! :evil:
Igen, mert aztán nagyon sokat játszana Mascherano 4. számú középső védőként. Annyit, mint Puyol, azaz a kupameccseken, meg 1-2 bajnokin. Játszhatott vagy ezer percet az egész szezon alatt. Abból szerintem majdnem a fele csak kupameccs...
Én egyébként nem feltétlen hoznék 2 középső védőt. Piqué alap, mellé elhoznám Vertonghent, cserének Bartra tökéletes, sőt, 4. számúnak meg ott lenne Masche. :)
Szerintem pedig lehetne hozni egy gyengébb játékost kevesebb pénzért és Bartrat betenni a kezdőbe mert szerintem világklasszis lehet belőle és szerintem összeállhat egy olyan páros mint anno Puyol-Piqué csak most Piqué lenne a "tanár" és kettem együtt sztem jól nyomnák
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.05.08. 19:19:45

Leon írta:Szerintem mindenképp kellene valami 2. kh mert Maschernano elégtelen oda,én soha az életben nem akarom meglátni azon a poszton! :evil:
Igen, mert aztán nagyon sokat játszana Mascherano 4. számú középső védőként. Annyit, mint Puyol, azaz a kupameccseken, meg 1-2 bajnokin. Játszhatott vagy ezer percet az egész szezon alatt. Abból szerintem majdnem a fele csak kupameccs...
Én egyébként nem feltétlen hoznék 2 középső védőt. Piqué alap, mellé elhoznám Vertonghent, cserének Bartra tökéletes, sőt, 4. számúnak meg ott lenne Masche. :)
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.08. 19:09:46

Szerintem mindenképp kellene valami 2. kh mert Maschernano elégtelen oda,én soha az életben nem akarom meglátni azon a poszton! :evil:
Ha Song megy akkor jó lesz Busi helyettesének.Más esetben kivágnám a csapatból.
Adrianot eladni én is nagy bűnnek tartom és szerintem nem is fogják.
Alexist remélhetőleg viszi a Juve,így egy klasszis támadó érkezése borítékolható,már csak azért is,hogy vezetőség megint verhesse a mellét a nyár bombaigazolásán.
Az ára,képessége és a motivációja (többször is mondta,hogy a Barca az álmai csapata) miatt is Reust tartom a legvalószínűbbnek ide.
Aguero csak akkor jöhet ha kiveri a balhét a Mancitynél de még így is elkérnének érte 50-60 milliót,ami csak azután férne bele a költségvetésbe (legalábbis nálam) ha megvan a kapus+1-2klasszis kh.
Nálam a többi poszt kb rendben van.A töltelék menjen és kész. :)
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Válasz küldése