Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2012.05.11. 12:43:02

Capon írta:
visca el barca írta:csak a játékossal állapodtunk meg, a spurssel nem. a londoniak kb azt fogják mondani, 100 millió és kész.
A jós(nő) szóljon belőled :)
próféta :lol:

Szerintem Bélt nemsokára a sorainkban tudhatjuk. Az más kérdés, hogy ennek örömlányra nem örülök. Itt van kéznél Jordi Alba, sőt most felmerült José Ángel a Romából. Mindkettő nagyon jól teljesít a bal szélen, támadásban és védekezésben is. És a maximum költség is olyan 15-20 milla körül lenne. Ángelt olyan 6-7-8 körül lehetne hozni. Nem értem miért kell csillagászati összegeket adni egy feltörekvő játékosért. Szóval jöjjön Ángel!
Csatárkérdés: Egyértelműen RvP.
KHV: Thiago Silva
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.05.11. 12:32:09

visca el barca írta:csak a játékossal állapodtunk meg, a spurssel nem. a londoniak kb azt fogják mondani, 100 millió és kész.
A jós(nő) szóljon belőled :)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2012.05.11. 12:28:18

csak a játékossal állapodtunk meg, a spurssel nem. a londoniak kb azt fogják mondani, 100 millió és kész.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2012.05.11. 12:24:29

Firefox írta:A Cselzi vinné Messit 200 millió fontért, és ezáltal csábítaná Guardiolát is.
Vélemény?
Szerintem akkora kacsa, hogy egy évig jól laknék belőle. Max a Pep-es részben lehet némi igazságtartalaom.
Az szerintem nem kacsa, hogy vinnék, más kérdés, hogy erre mennyi esély van :wink: (végül is melyik csapat nem vinné Messsit? Abramovicsnak meg meg is van rá a pénze, hogy 200 millát ajánljon)
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2012.05.11. 12:19:42

A Cselzi vinné Messit 200 millió fontért, és ezáltal csábítaná Guardiolát is.
Vélemény?
Szerintem akkora kacsa, hogy egy évig jól laknék belőle. Max a Pep-es részben lehet némi igazságtartalaom.
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
Senyera
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:23:15

2012.05.11. 12:15:51

Szerintem nagyon drága,talán 20 misit megér.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.05.11. 12:07:44

papek89 írta: Csatárnak kell még előre egy erősebb csatár, sztem Llorrente ideális lenne, hisz spanyol bajnokságban játszik évek óta. Ha ez a kettő játékos jönni fog, szinte biztos, hogy Tito vmi új rendszerrel akar próbálkozni.
Nekem magyarázza már el vki miért kellene Llorente. Nem illik ebbe a rendszerbe. Ahhoz ő túl statikus, a helyét sem igazán látom látnám a csapatban, hacsak Tito ki nem talált valami forradalmi újítást. Amúgy fájna kb. 35-40 millába, az mehetne kicsit szükségesebb igazolásra. Jól fejel? Pont ez a játékunk fő eleme. Ibra is hasonló indokkal jött és láttuk mennyi ívelgetés volt, nem hiszem hogy ez változna. És nem hiszem, hogy Messit kidobnák középről miatta, szélen meg szinte biztos, hogy ő is szenvedne. Az, hogy spanyol bajnokságban játszott legfeljebb egy plusz dolog, de közel sem döntő indok. Továbbra is tartom, hogy ha középre akarunk egy centert van egy Villánk aki azon a poszton hihetetlen.
Szóval valaki magyarázza már el nekem miért kéne kidobni ennyi pénzt egy játékosért aki ki tudja, hogy illeszkedne a játékrendszerbe és nem is igazán top-játékos.

socio: a Bale témáról én nem írnék. Csak téged tudnálak ismételni szóról-szóra.
Forca Barca!!!!
socio66

2012.05.11. 12:05:14

hm, remélem pletyka ez a bale-ügy, mert így elsőre hatalmas butaságnak tűnik.
itt van 'helyben' egy spanyol srác, jó adottságokkal, jó képességekkel, aki kompatibilis a játékunkkal, és az ára sem magas, még egy klasszis középső védőt is tudnánk venni mellé.
ezzel szemben bale egy totálisan más kultúrában játszik, nem is a balhátvéd a fő posztja már, és baromi drága is lenne.
szóval;
10-15 millióért egy nálunk nevelkedett, spanyol élcsapatban játszó, játékunkba illő megbízható spanyol válogatott, vagy;
35-40 millióért egy a miénktől teljesen idegen kultúrából érkező, itt 'ismeretlen' erényeket csillogtató (beadás, meghúzoma' szélen) brit futóbolond.
hmm, nehéz döntés. :-k
persze most sokan belelkesülnek megint, mert egy nagy nevet hoztak szóba a csapattal, de ez továbbra is a valóság, nem egy menedzserjáték, nekünk nem világválogatottat kell építeni, hanem ésszerű, okos igazolásokkal betömni az apró lyukakat, mint a balhátvéd és khv poszt.
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2012.05.11. 11:34:53

...első igazolás.......:

Sergio Lobera lesz a Barcelona másodedzője... :) =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> \:D/ \:D/ \:D/
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.05.11. 11:28:15

A pénzben egyetértek, viszont a többivel nem. Alba nem tud semmivel se többet, mint Bale. Annyi előnye van, hogy a spanyol fociban van benne és hogy nálunk nevelkedett. Ha Bale tudna alkalmazkodni a rövid passzos játékhoz, akkor simán jó lesz a bal szélre. Támadóink vannak, csak míg a jobb oldalon Alves segíti a jobbszélsőket, addig a balon ez nem történt meg. Ezt akarja Tito sztem erősíteni. Csatárnak kell még előre egy erősebb csatár, sztem Llorrente ideális lenne, hisz spanyol bajnokságban játszik évek óta. Ha ez a kettő játékos jönni fog, szinte biztos, hogy Tito vmi új rendszerrel akar próbálkozni.
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2012.05.11. 11:18:08

:) Na Tito így akarja enyhíteni a közhangulatot a fórumon, hogy megvesszük Bale-t így sem igazi védőt sem igazi csatárt nem vesz :lol: ez a köztes megoldás.

Viccet félretéve nagyon nem örülnek ennek az igazolásnak.
Barcaman1993 is írja, az rendben van hogy Xavi, Puyol és a többiek, akik már agyonnyerték trófeákkal a múzeumot megkapják a magas fizukat, de ilyen majmok akik még semmit nem csináltak szinte pályafutásuk alatt mire fől kapnának ennyi pénzt?
Remélem egy szó sem igaz ebből a hírből!!!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Capon 2012.05.11. 11:38:53-kor.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2012.05.11. 11:17:05

Bale mikor támadó poszton jött szóba a hideg kirázott. Oda édes kevés. De szélsővédőként ideális megoldás lenne szvsz. Nemhiszem, hogy szegény Abidal képes lesz folytatni a pályafutását, neki az egészsége a legfontosabb. Kíváncsi leszek ki fog érkezni bal oldalra, én Albát is kedvelem, én ilyenkor mindig bízom a vezetésben, és aki idejön, azt próbálom megkedvelni :D
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6727
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2012.05.11. 11:15:55

Senyera írta:http://www.marca.com/2012/05/11/futbol/ ... 89492.html Azt írják hogy megállapodtunk vele.
Egy bajom van ezzel: nekünk védekezni tudó balhátvéd kell, nem pedig támadó, az minek, vannak jó szélsőink. Ahogy a Che elleni meccsen nem sikerült senkinek, úgy Bale sem fogja pár méteren, szűk területen megverni az emberét. Terület kell neki, lendület, hely, az meg nagyon nincs, amikor mi támadunk. Bale tökéletes kontracsapatoknak, azt viszont szinte egy kezemen meg tudom számolni, h hány kontrát vezettünk idén, messze a legkevesebbet, mióta Barca meccseket nézek.

Ne hozzuk fel, h se Tello, se Cuenca nem tudott mit kezdeni a szélen jó pár meccsen, mert ezek a játékosok egy Arsenalban, egy futósabb csapatnál röhögve kezdők lennének. Tartom amúgy, nincsenek jó helyen nálunk, nagyon nehéz ezekkel a kvalitásokkal bekerülni az első csapatban, holott szvsz mindkettő egy egyéniség, klasszikus szélső, amolyan Overmars-féle.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára recrea 2012.05.11. 11:26:25-kor.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.05.11. 11:13:21

Én nem értem minek kéne nekünk egy futóbolond. Itt ebben a játékban nem érezné jól magát szerintem. Ráadásul ő nem is igazi balhátvéd...
Avatar
gy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 169
Csatlakozott: 2010.07.07. 10:14:16

2012.05.11. 11:12:01

zeus021 írta: Robben, óriási lenne csak az a baj, hogy ez sajnos mindkettőnknek álom marad.
Robben??? Egy öncélú barom akinek 1 db trükkje van, hogy meghúzza befelé és lövi is el. Ha pedig egyszer megkapta a labdát ott akkor meg is halt az összjáték.

Nagy tragédia lenne, ha ilyen embert igazolnánk, tönkrevágná a csapatot, mind emberileg, mind játékban. :roll:

Wake up!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.11. 10:44:10

papek89 írta:http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... es-2129785

Most már itt is lehozzák.
Mondjuk ez nem még nem jelent semmit. Ha a SPORT írja ezt és nem a MARCA, akkor azt mondom. De az agyamat el tudnám dobni, ismét... Tegyük fel, hogy ezek a hírek igazak. Mi a frászért kéne neki évi 5 millió eurót biztosítani? Nevetséges ez az egész. Megértem, hogy Messinek, Xavinak magas, vagy hogy Ibranak sokat kellett adni, de egy ilyen játékosnak évente 5-öt adni, főleg úgy, hogy Fabregas kicsit többet tett már le a futball asztalára és 4-et kap, míg ha jól emlékszem Mascherano is olyan 3-4 körül. Ha nem kapna mindenki ilyen horribilis összeget, csak tényleg az, akinek van is teljesítmény a háta mögött, akkor sokkal több pénz maradna igazolásokra. De hát utólag a szerződéseken nem lehet (vagy legalábbis nem érdemes) változtatni. Ha jól emlékszem Laporta találta ki a csillagászati fizetést minden játékosnak, most meg is ihatjuk a levét...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
papek89
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 300
Csatlakozott: 2008.12.07. 01:15:47
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.05.11. 10:36:37

Senyera írta:http://www.marca.com/2012/05/11/futbol/ ... 89492.html Azt írják hogy megállapodtunk vele.
http://www.nemzetisport.hu/spanyol_labd ... es-2129785

Most már itt is lehozzák.
Avatar
Senyera
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:23:15

2012.05.11. 10:34:42

http://www.marca.com/2012/05/11/futbol/ ... 89492.html Azt írják hogy megállapodtunk vele.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2012.05.11. 10:20:44

A védőhelyzetet szerintem eléggé bonyolulttá teszi, hogy Titonak milyen elképzeléséi vannak a háromvédős rendszerrel, ha azt fogja inkább erőltetni akár elegen is lehetnek, ennek ellenére kellene egy kv. Fontás-ról jóformán semmi nem derült ki. Én bíztam benne, hogy fut idén egy jó szezont és a köv. szezonban már biztos csere lehet, de jött az a sérülés és ezzel az egész megbukott. Az a gond, hogy hárman (puyol, Masch, Piqué) meg is oldaná, de láthattuk milyen könnyen jöhet hosszabb sérülés vagy formaingadozás. Nem is tudom mi lett volna ha Masch huzamosabb időre kidől. Ergo tényleg kellene egy kv, de 10-20 milláért is csak egy közepeset kapunk. Ha Silva hozható lenne egyértelmű a dolog, de sztem (ha Nesta tényleg dobbant) a lehetetlen kategóriába tartozik. Talán még David Luiz, de neki nem volt túlságosan jó szezonja, egy kicsit rizikós+őt se nagyon engedné a Chelsae. Más, aki igazi erősítés lenne nem is jut eszembe így hirtelen. A balosra tökéletes lenne Jordi Alba és a hozható kategória, nem tudom hogy állunk vele.

A kp-n nincs különösebb gond. Mondhatjuk, hogy öregszik Xavi, de még akkor is az egyik legstabilabb és legnélkülözhetetlenebb játékosunk. Mellette ott van Ini/Cesc/Thiago, hátrébb Busi esetenként Masch.

Elől viszont gondok vannak. Nem biztos hogy Messi még egy ilyen gólterméses szezont le tud hozni. Ha Alexis nem lesz a fél szezonban sérült , akkor stabil kezdő viszont mellettük nem csak a cserékkel hanem a másik széllel is gondok lehetnek a kezdőben. Habár Villában bízok nem életbiztosítás és a Pedro/Tello/Cuenca hármas még nagyobb kérdőjel. Én reménykedek, hogy viszontlátjuk újra a régi Pedro-t, de még akkor sem vagyunk sokkal beljebb. Meg lehet próbálni ennyi támadóval, még be is jöhet, de akkor Pedronak ÉS Villa-nak is jó formában kell lennie és akkor még ott vannak a sérülések.
Az ilyen Llorente-k meg nem is tudom, hogy kerülhetnek szóba. Miért dobjunk ki egy olyan alapvető centerre pénzt, akit úgyis kitolnánk szélre, ha pedig oda kell ember nálunk van a világ egyik legjobb középső támadója. Miért nem lehet őt használni mint szélen szenvedtetni? Viszont nem sok mozdítható ideális játékos van a piacon aki erősítés lehetne. Mondjuk az én álmom Hulk, de sajnos még kacsa szinten sem merült fel a neve.
Neymar-ral úgy vagyok, ha jön nem fogok sírni, mert nagyon nagyot is dobbanthatna és hosszú időre sok gondot megoldhatna, de kb. annyi esélye van, hogy be is bukjon, akár emberileg is.

Egy szó mint száz nagyon sok a kérdőjel, Tito-éknak okosnak kell lenni, de az biztos, hogy vmennyire kockázatos lesz a köv szezon.
Forca Barca!!!!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3732
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2012.05.11. 10:15:53

Laza írta:
öhm...
alves/montoya
piqué/mascherano
Puyol/muniesa vagy fontas,sergi(akár)
Adriano/puyol,montoya,muniesa is eljátssza adott esetben.


védőt vegyünk??van egy csomo fiatal minek vegyunk akárkit is padra??
ilyet irtok hogy azért nem nyertünk bl-t meg bajnokságot mert hátul nem voltunk meg????
Lesz 10 védőnk, abból 4-5 ember összesen 10 meccset nem játszott még az első csapatban... Ilyenekkel érdemes nekivágni egy szezonnak, főleg úgy, hogy mindenki kupát szeretne (nem jogtalanul). Gondolj már bele ember, hogy mit írsz! Alves, Piqué, Mascherano OK. És a többiek? Puyol (sajnos) csak romlani fog és kevesebbet bír, Adriano hátul messze nem a legbiztosabb és akkor még ott van Fontás-Montoya-Muniesa-Bartra 4-es, akiknek még épkézláb produkciója nem is volt, mivel nem is lehetett. Na így érdemes nekimenni egy szezonnak, de te úgy gondolod, hogy nem kell védő... Azt meg se merem említeni, hogy abból a 3-asból vki véletlenül lesérülne, akkor mi lenne... 1 hét alatt elbuktunk mindent abból, hogy a védelmünk nokedli volt és nem fejeztük rendesen a támadásokat, de utóbbi könnyen kieszközölhető. Az előbbi viszont nem, mivel 3-4 stabil emberrel nem lehet nekimenni 1 szezonnak. Kell 1 balhátvéd és egy középső. A csatár kérdést meg majd eldöntik a vezetők, hogy mi lesz, mert nem létszükség, de egy igazi gólcsászár tényleg jól jönne. Egyébként, ha már Bale szóba jött, akkor azt se felejtsük el, hogy ő gyakran (szinte mindig) szélsőt játszik. Nem lennék meglepődve (ha tényleg jönne), akkor nem mindig védő lenne, hanem szélső és akkor a csatárkérdés már is letudva.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2012.05.11. 10:03:37

messideco írta:MessiFan: pöpec az avád :) Ilythia forever.

Vertonghent már én is hangoztatom egy ideje a topicban, van der Wiel esetleges érkezése Dani távozása után? Érdekes az is.
Javi Martinezzel kapcsolatosan nincs véleményem, nem vagyok tisztában a játékos képességeivel.
Az álmom Robben :oops:
Köszke :P
Hát igen, ha Alves távozna, akkor biztosan jó esélyjel indulnánk a hollandért (wiel), de én nem adnám el Alvest.
Én mivel amikor csak tudtam, megnéztem a Bilbao meccset, így ismerem Javi Martinezt. Én már akkor szerettem volna Barca mezben látni, amikor még a középpályán volt. Egyrészt fizikuma miatt védőként is megállja helyét, másrészt beleillene a játékunkba.
Robben meg álom marad. Nekem Essien volt az álmom, most már Muniain :) Sok rejlik a srácban. 2-3 év múlva elérhet egy válogatott szintet.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2012.05.11. 09:27:05

Vissza kell hozni Kluivertet nincs mese :D Balvédőnek meg Giot, khv-nek meg Cocut és nem lesz probléma :D
zeus021
Jugador del Barça
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2008.05.26. 18:20:49

2012.05.11. 08:56:29

messideco írta:MessiFan: pöpec az avád :) Ilythia forever.

Vertonghent már én is hangoztatom egy ideje a topicban, van der Wiel esetleges érkezése Dani távozása után? Érdekes az is.
Javi Martinezzel kapcsolatosan nincs véleményem, nem vagyok tisztában a játékos képességeivel.
Az álmom Robben :oops:
Robben, óriási lenne csak az a baj, hogy ez sajnos mindkettőnknek álom marad.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2012.05.10. 23:28:08

Laza írta:
öhm...
alves/montoya
piqué/mascherano
Puyol/muniesa vagy fontas,sergi(akár)
Adriano/puyol,montoya,muniesa is eljátssza adott esetben.

csatárok:
Alexis,Villa,Afellay,Pedro,Messi,Tello,Cuenca...
"vegyunk csatárt!!! sőt ketőtt!!"
srácok kapjatok már a fejekhez...minek???

védőt vegyünk??van egy csomo fiatal minek vegyunk akárkit is padra??
ilyet irtok hogy azért nem nyertünk bl-t meg bajnokságot mert hátul nem voltunk meg????

ne haragudj hogy bele kötök de láttál ebbe az idényben barca meccset?
3 védővel álltak fel...
valószínű jövőre is 3 védő lessz...és akkor minek vegyunk védőt??
a véleményem az

-Hogy biztosan igazol a barca...lehet védőt is...vagy csatárt...nem tudni!
de ne írjunk már ide olyan "okosságokat" hogy "nem voltunk meg hátul....kell védő...nincs csatár"stb...

ebbe az idényben semmi baj nem volt mindenkit lefociztunk,többnyire a gólokat ugyan kontrábol kaptunk mert:
-nem felyeztük be a támadásokat vagyis nem lőttünk kapura,nem volt szabálytalanság ha elvesztettük a labdát és látszólag nem szerezzük vissza..

-statikus volt a támadó játék.. vagyis 4-5 támadó játékos paszolgatott 10-11 embert körbe a 16oson..nem volt üres terület ahova beinduljanak...

-nem volt beadás csak nagy csekély szinten,aminek a töbségét Alves "adta" be ami tény hogy nem az erősége,illetve nem ez az erőssége...

nem hiszem hogy igazolással kellene taktikai problémákat megoldalni,és hogy a vérfrissítést külföldről igazolt sajtósztárt meg venni...
Alap esetben elég,a keret jó ahogy van,max egy bal szélső kel...Alapesetben...No ha így gondolkodunk úszik el minden...Kell a pad,kell a minél több minőségi csere...Kell a sérülések rotálások miatt...Nem véletlen akar a vezetőség is igazolni...
alves/montoya - ok
piqué/mascherano - ok
Puyol/muniesa vagy fontas,sergi(akár) - no itt sok baj van...Puyolal eleve kb úgy számoljunk,hogy nem fog bírni 40 meccsnél többet,tehát kb 20ra kell helyére más...Ezt még Pep mondta,hogy lassan fokozatosna lehet háttérbe vonul Puyol...Nem bírj,bármennyire is szeretne,nem bír 60-70 meccset már...
Már elnézést,de taknyos kölkökkel akarjuk megoldani a center bekk posztot...no az szép lesz...Ez nem csatár poszt,hogy jóvan na megnézzük max kihagyja elbassza a passzt, megoldják...Ha itt elbassza [auto_cenzúra] egy gólt...És láthattuk hogy nem oylan egyszerű rúgni egyet...Ide kell a rutin...Tehát akkor legyen egy félig ép Puyol,meg amikor ő nincs akkor tapasztalatlan B...Aham...Center bekk pozícióban...Hát istennek av ezetőség meg Tito sem így látja...Jah meg a megbízhatóság mintaképe Sergi,aki parádés játékra is képes tény,és én birom...De meccsenként elszór vagy 3-4 labdát idiótán,no az 1-2gól ha center...Nem megoldás ez sem...
Balbebb...Felfutó védőről beszélünk, ugye,de majd Puyol 34évesen befutja...aham...Montoya(aki jobb bekk alapból),muniesa szintén a hatalmas rutinjukkal majd megoldják...

EGY VÉDŐNEK RUTIN KELL,NEM LEHET CSAKÚGY BERAKNI A B KERETESEKET SOK MECCSRE!!!

Elől:
A középpályások elől vészmegoldás,pont ezért nem rúgtuk be idén sokszor,mert ők passzolnak ha kell ha nem,csatárok kellenek...
-Villa-végülis csak a lábszára tört ketté,nem nagy sérülés...Meg sem fog látszódni rajta,pláne,hogy ilyen fiatal...
-Afellay,Pedro - lehet mindkettő megy,Pedrot a spanyol lapok kb fix távozónak írják,de no para...
-Tello - a létező össze vételünkhöz beakarjuk vonni,nyílván számítanak rá...Amúgy meg azon az egy cselén kívül hogy ballal megtolja majd befutja,nem láttam tóle mást,ennyi...Láthattuk hogy mire képes,Arbeolát is megverte,sokszor,Fifában gépen max...
-Alexis,Messi okés,
-pad: Cuenca okés...
mellé "fene tudja milyen lesz" Villa,Affelay...
+valszeg elmegy Pedro...
Aham,elég nyílván...Amúgy 1 ember kell majd Pedro helyett több nem kel sztem se...De azért ne misztifikáljuk túl a dolgokat...
3 védős rendszer...Láthattuk,emaitt ment el a szezon elején jópát meccs,illetve lett x,de az kb ugyan az...Nem működik nagy meccseken láthattuk...Túl kockázatos...Nem fogjuk csak ha muszáj játszani,akkor is úgy mint a szezon második felében,hogy Alves ott lesz,mint 4. védő,de előrébb lép...Azért ha baj van ő skerázott vissza mindíg 3 védős rendszerben is...
Jah és kedves kommented,hogy láttam e idén Barca meccset... :) Csak az összeset...Barátságos,felkészülési meccsel együtt...Amúgy az utóbbi 10 évben a meccsek 98% láttam kb...5 éve kb mióta netről utólag könnyeben le lehet szedni,meg ténylegesen az összeset...

És igen nem volt baj ebben az évben,ez tény,egyetértek...és az indokokkal is hogy miért lett mégis így...De kivesézve...
-nem fejeztük be a támadásokat vagyis nem lőttünk kapura
-statikus volt a támadó játék
No ezekért kell támadónak támadó poszton játszani mert az kapura lő és nem oxival passzol 5 méterről...És ezért hagyjuk a középpáyásokat középpályán,és ezért kell igazolni egy csatárt,ha megy Pedro...Mert 3 tényleges támadó kell előre...3 cserével...Mert 3 poszton kell helytálni...
Hiányzott Villa,a jó formában lévő Pedro,és ennyi...Ez ilyen egyszerű...Villa lesz,okés,de ha megy Pedro kell vki,és okésak vagyunk elől...De szintén a vezetőség is így gondolja...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2012.05.10. 23:24:42

MessiFan: pöpec az avád :) Ilythia forever.

Vertonghent már én is hangoztatom egy ideje a topicban, van der Wiel esetleges érkezése Dani távozása után? Érdekes az is.
Javi Martinezzel kapcsolatosan nincs véleményem, nem vagyok tisztában a játékos képességeivel.
Az álmom Robben :oops:
"And my heart will leave you never."
Válasz küldése