Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.30. 12:44:29

Tobias88 írta:Közben kezdhetünk aggódni, a Liverpool vett egy csatárt a korához képest drágán, valószínű hogy nem a kispadra megy. Viszont Sturridge és Suarez ott van, az egyik így távozik.

Szóval kezdhetünk aggódni Suarez Madridba igazolása miatt :(
Nem hiszem, hogy egy olyan kaliberű emberrel akarnák pótolni Suárezt, mint Lambert. Szerintem szimplán kiegészítő embernek ment/menne Liverpoolba a tapasztalt southamptoni. Jövőre több fronton is helyt kell majd állniuk Rodgerséknek, így kell az erősítés a csatársorba is. Ettől függetlenül Suárez persze simán igazolhat Madridba (bár most éppen Agüeróról cikkezget a madridi sajtó), de nem gondolom, hogy Lambert érkezéséből rögtön ezt a következtetést kell levonni.

Rob... Nem kellene maradnia. A Fabregas-Rafinha-Iniesta-Xavi négyes tökéletesen elég arra a két posztra szerintem. Ahogy a kolléga is írta lejjebb, Rob csak Rafinha elől venné el a játékperceket. Én két opcióban gondolkodnék Sergi kapcsán: vagy kölcsönadjuk (akár a Celtának, hogy kárpótoljuk őket Rafinha "elvesztése" miatt) vagy végleg eladjuk, visszavásárlási opcióval, hátha hirtelen ugrásszerű fejlődésnek indul.

Kokét én nagyon bírom, de nem kell ide, legfeljebb Cesc távozása esetén, de remélhetőleg ezt nem fogjuk meglépni.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.30. 12:41:45

igen, valószinuleg a poolnál olyan dilettánsok h egy noname lamberttel fogják pótolni az évi 50 góljukat :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.05.30. 12:36:42

Közben kezdhetünk aggódni, a Liverpool vett egy csatárt a korához képest drágán, valószínű hogy nem a kispadra megy. Viszont Sturridge és Suarez ott van, az egyik így távozik.

Szóval kezdhetünk aggódni Suarez Madridba igazolása miatt :(

Bojan meg így sajnos nem megy Liverpool-ba, pedig jó lenne már továbbadni az ilyen játékosokon, csak a pénzt viszik (ahogy Affelay is)
94:39 6 - 1
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.30. 12:34:48

Napi ifihírek.

Nem örülök, Sergi Roberto csak értékes játékperceket fog elvenni Rafinha elől. Sergifiút kölcsön kéne adnunk inkább, jobb lenne neki is a folyamatos játéklehetőség, akkor talán kicsit feloldódna, és merne előre is passzolni. Itt meg azalatt Rafinha kaphatná folyamatosan a lehetőséget, és fejlődhetne normálisan. De így, hogy Roberto marad, osztozhatnak a játékperceken, amivel mindketten rosszabbul járnak. Na mindegy, a vezetőség jobban tudja.. Abba bele se merek gondolni, hogy mi van, ha eladjuk Cescet a pénzért, és a Xavi-Ini-Rafinha-Sergi Roberto középpályával megyünk neki a következő évnek, de ennyire csak nem eszement a vezetőség..

Fontas meg nem jön, pár ember bonthatja a pezsgőjét.. :D
Feast4 írta:Igazából nekem úgy tűnik ez a második számú kapus kérdése eldöntetett! Arra volnék kíváncsi, hogy védő szinten hogy állunk a Marquinhos ügy a héten eléggé leült, holott azt mondták, hogy megegyezés várható. A másik középhátvéd... Miranda még oké is de Jérémy Mathieu... Nagyon nem Bánnám, ha csak a Benatia transfer előtt vetítenének, hogy lentebb menyjen az ára azt mutatva tűzön vízen keresztül nem kell!
Marquinhos épp egy válogatott tornán van, elsején végeznek, majd utána ülnek össze a PSG vezetőségével és döntenek a sorsáról. Azt mondta amúgy, hogy hízelgő a Barca ajánlata, úgyhogy akár még ki is köthet itt tényleg.. Meglátjuk, de gondolom csak másodikán fognak leülni tárgyalni, addig ne is várjatok semmi előrelépést az ügyben.

Benatiáról meg tényleg nagyon elcsendesedett minden, olyasmi ez mint a David Luiz ügy volt, szerintem máshol fog kikötni végül.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.05.30. 12:44:15-kor.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2014.05.30. 12:19:20

Nem azt kellene nezni egy jatekos leigazolasanal h Messi elfogadja-e vagy sem.ez meg mindig az FC Barcelona nem FC Messi.amilyen teljesitmennyel iden "kirukkolt" /gondolok itt a lezengesre a palyan folyamatosan/ pont nem az O erdeket kellene nezni hanem a csapatet.jojjon kh-nak demichelis,ugyis argentin,Messi biztos konnyen elfogadna.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.30. 12:04:00

Igazából nekem úgy tűnik ez a második számú kapus kérdése eldöntetett! Arra volnék kíváncsi, hogy védő szinten hogy állunk a Marquinhos ügy a héten eléggé leült, holott azt mondták, hogy megegyezés várható. A másik középhátvéd... Miranda még oké is de Jérémy Mathieu... Nagyon nem Bánnám, ha csak a Benatia transfer előtt vetítenének, hogy lentebb menyjen az ára azt mutatva tűzön vízen keresztül nem kell!
Kép
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.05.30. 11:58:48

La Pulga írta:Ahhoz képest, hogy tegnap 6-kor órákra voltak Bravo leigazolásától, ma még mindig semmi. Agüero előtt inkább egy normális vedőt kéne leigazolni és csak aztán gondolkodni támadókban
Mondjuk ezt nem is bánom,szerintem a 2.számú kapus keresése az utolsó dolgok közt kellene hogy legyen. Először a védelmet kellene erősíteni de azt nagyon,de azért ha Kun nálunk kötne ki az nem bánnám. :)
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2014.05.30. 11:46:49

Ahhoz képest, hogy tegnap 6-kor órákra voltak Bravo leigazolásától, ma még mindig semmi. Agüero előtt inkább egy normális vedőt kéne leigazolni és csak aztán gondolkodni támadókban
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1596
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.05.30. 11:44:31

Miközben mi reménykedünk Benatia ügyben / hírben, addig a City beindult. Igaz, hogy 22 milliót ajánlottak, de ők ajánlanak érte pénzt :evil:

Koke-t meg hagyjátok már, kamu az egész. Olyan mintha Xavi-t vagy Puyol-t akarta volna valaki elvinni a Barcából mikor alapember volt fiatalon is. A szíve fehér vörös gyerekkora óta.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tobias88 2014.05.30. 11:47:51-kor.
94:39 6 - 1
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.05.30. 11:40:19

Akkor viszont Sanchezt vonjuk bele az üzletbe mondjuk olyan 25 millió értékben.
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2014.05.30. 11:38:07

blaugrana99 írta:
LM10 írta:Fűűű, Agüeroért bármit megadnék. Nagyon jó csatár, erős,gyors, gólerős. Már az Atleticoban szerettem a játékát. 25 éves, remek évei lehetnek még. Egy Neymar-Aguero-Messi 3as.... tridente gyanús.

Nagyon remélem, hogy nem csak pletyka, és elhozzuk!
Akkor azt hiszem rendben is lennénk,már csak védőket kellene vennünk és kész is lenne a csapat. Szerintem hamar be tudna illeszkedni a csapatba már csak Messi miatt is,hisz a válogatottban is jól tolják egymás mellett.
Én is nagyon örülnék ha jönne, szeretem a játékát, sok City meccset néztem, az egyik legtetszetősebb focit játszották a PL-ben szerintem, és ez neki is köszönhető volt, de:
-nehogy az legyen, hogy őt leigazoljuk hatalmas összegért(gondolom a 38 milliót rögtön elutasítják), és ez a védelem megerősítésére szánt pénzből von le
-ha tényleg leigazoljuk, nehogy szélsőként játszassuk, nem lassú, biztos, hogy megoldaná azt a posztot is valamilyen szinten, de őt hiba lenne nem centerként játszatni.
Viszont a centerként való játszatása a mi játékunkban is változást hozna, amire szüksége van a csapatnak, illetve ha valakit, akkor őt igazán elfogadná Messi, hiszen az egyik legjobb barátja.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2014.05.30. 11:34:14

messideco írta:38-ért nagyon korrekt lenne :) Reméljük van valóságalapja.
Én még 45-ért is elhoznám egyébként, ha már a hidrogénezett német úgyis maradni akar.
"Hány dobja az álmait, hogy mindegy már csak legyen más, de be kell lásd, bármilyen trét hoz az élet le kell rázd"

"A látványos játék alapja a futball szeretete." - Varga Zoltán
"Szerettünk, akartunk, és tudtunk futballozni." - Puskás Ferenc
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.30. 11:33:45

Gali írta:Tegnap Bartomeuval készítettek egy interjút, amit a Sport és a Mundo is leközölt.
Ebben az elnök kijelentette, nem adják el Fabregast, ill. megemlítette, hogy Xavi és Mascherano is fontos eleme a csapatnak és számos lehetőség áll a rendelkezésre ahhoz, hogy mindketten a Camp Nouban maradjnak.
Elmondta, elegendő pénzügyi forrása van a klubnak, hogy végrehajtsák a csapatot érintő szükséges változtatásokat.
Az a baj, hogy Bartomeu azt is kijelentette, hogy Bravot nem akarjuk leigazolni, aztán láthatjuk, hogy úgy tűnik mégis.. Remélem azért a Cesc ügyben nem hazudott. [-o<

A jövő évi kapusaink:
MatS
Bravo Ferni linkje, bocs hogy megint betettem, de egybe akartam..
Nem vagyok túl nyugodt.. :mrgreen:
blaugrana99 írta:Link(Angolul) Ő már igent mondott.
Nem venném ezt túl komolyan, a 'Sport' szerintem idén már igent mondott nekünk David Luiz is meg Benatia is, mégse látom őket sehol.

Amúgy se nagyon támogatom az igazolást. Egy az, hogy Kunnál alacsonyabb csatárt keresve se találnánk, és eddig is az volt a bajunk, hogy fizikálisan nulla a csapat.. Aztán az is, hogy szélen ő se tud olyan jól játszani, középen meg ott lesz Messi, úgyhogy David Villa 2.0 lenne. Plusz ebben nem vagyok biztos, de általában ő úgy szokott játszani, hogy van egy másik csatár is még előtte nem? Torres/Forlán az Atleticoban, Dzeko/Negredo a Cityben. Az Argentin válogatottban nem tudom hogy van, de nem tudom, hogy mi lenne vele, ha egyedül ő lenen a darálóban.

Amúgy ügyes gyerek, top5 csatár jelenleg, de piszok drága is lenne, meg nem hiszem, hogy őrá lenne most pont szükségünk. De mindegy is, kétlem, hogy bármi is lenne a dologból.
blaugrana99 írta:Ez teljesen hivatalos...
Miből szűrted le, hogy ez hivatalos? Hogy a 'Sport' lehozta?
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.05.30. 11:30:52

messideco írta:38-ért nagyon korrekt lenne :) Reméljük van valóságalapja.
Ez teljesen hivatalos,csak szerintem ez ez kicsit kevés lesz érte,állítólag a reál egy 73 milliós ajánlattal készül,legalább is ezt olvastam a fórumban.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.05.30. 11:28:45

38-ért nagyon korrekt lenne :) Reméljük van valóságalapja.
"And my heart will leave you never."
Avatar
nzxtpo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 913
Csatlakozott: 2012.08.20. 18:12:58
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg, Győr

2014.05.30. 11:26:14

Cseri írta:Bocs,ha off. Szerintem a felnőtt csapat megfigyelő hálózata is megérne egy misét. Elvégre pl. a Porto is abból él,hogy "gombokért" vesz játékosokat majd busás haszonnal tovább adja Őket. De,hogy nem menjünk messzire a mostani átigazolási szezonban velünk is szóba hozott és Európa más él klubjai által is körbeudvarolt Benatiát 2010-ben 500! ezer euróért igazolta az udine,majd adta tovább 13 millióért a Romának. Nem feltétlenül csak ordenáré költekezéssel lehet jó játékosokhoz hozzájutni.
De abba is bele kell gondolnod, hogy a Porto a tehetséges fiatalokkal is képes bajnoki címért menni a jóval gyengébb portugál bajnokságban, és ha egy-két tehetség kiemelkedőt nyújt az adott szezonban akkor meg még arra is képesek, hogy európai porondon meneteljenek. Mindig van egy biztos magjuk, akik mellett abba a bajnokságban tudják próbálgatni az olcsón szerzett reménységeiket, egy-egy eladott sztárt pótolnak több fiatallal így törvényszerű, hogy valamelyik be fog válni. Lehet, hogy 3-4 játékost próbálnak ki egy másik pótlására, és csak egy lesz az aki valamilyen szinten pótolni tudja, de ő nekik van lehetőségük próbálgatni, míg nekünk az eredménykényszer miatt nincs. Ők erre álltak rá már régóta, így a szurkolók és a média is elfogadja. Valószínűnek tartom, hogy sok tehetséges dél-amerikai fiatalt tartanak számon a barca felderítői is, de általában túl drágák ahhoz, hogy a B csapatba igazoljuk őket, míg az A csapatba nem férnek be. Ugyanez a helyzet az Udinesevel is, abból a 13 millióból csak 3 milliót költenek 500.000-res fiatal játékosokra, a maradék 10-et megtartják más célokra, akkor van 6 ígéretes játékosuk, akik közül ha beválik egy, és el tudják adni pár millióért, már visszahozta a 6 játékos árát, ha meg szerencsésen belenyúlnak akkor nagy haszonra is szert tudnak tenni. Meglátásom szerint nem a felderítő hálózattal van a probléma, nyilván ha hasonló politikát folytatnánk, mint a Porto, ennél is jobban kiépített felderítőink lennének világszerte.
Kép
"I learned all about life with a ball on my feet." - Ronaldinho
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2014.05.30. 11:24:00

Sergio Leonel Agüero del Castillo nagy igazolas lenne remelem osszejon
Barca Barca Baaarca
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.05.30. 11:22:05

LM10 írta:Fűűű, Agüeroért bármit megadnék. Nagyon jó csatár, erős,gyors, gólerős. Már az Atleticoban szerettem a játékát. 25 éves, remek évei lehetnek még. Egy Neymar-Aguero-Messi 3as.... tridente gyanús.

Nagyon remélem, hogy nem csak pletyka, és elhozzuk!
Akkor azt hiszem rendben is lennénk,már csak védőket kellene vennünk és kész is lenne a csapat. Szerintem hamar be tudna illeszkedni a csapatba már csak Messi miatt is,hisz a válogatottban is jól tolják egymás mellett.
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.05.30. 11:18:39

Fűűű, Agüeroért bármit megadnék. Nagyon jó csatár, erős,gyors, gólerős. Már az Atleticoban szerettem a játékát. 25 éves, remek évei lehetnek még. Egy Neymar-Aguero-Messi 3as.... tridente gyanús.

Nagyon remélem, hogy nem csak pletyka, és elhozzuk!
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.05.30. 11:14:07

MQuC írta:Nem vágom még a spanyolt, de elhiszem neked. Érzem, lesznek itt még nagy nevek, meglepetések :lol: Teljesíteni fogják Messi kérését.
Hát legyenek is,ezt a helyzeti előnyt kell nekünk kihasználni hogy Messi hatalmas barátja.Egy kicsit még emelünk az ajánlaton szerintem és ha az arabok nem vadparasztok akkor tudják jól hogy ő is jönni akar és rábólintanak az ajánlatunkra.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.30. 11:07:36

Nem vágom még a spanyolt, de elhiszem neked. Érzem, lesznek itt még nagy nevek, meglepetések :lol: Teljesíteni fogják Messi kérését.
Kép
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.05.30. 11:04:22

http://www.sport.es/es/noticias/barca/o ... un-3286344" target="_blank Ő már igent mondott.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.30. 10:27:47

Gali írta:
Feast4 írta:Na erre kíváncsi leszek! http://barcanoticias.blog.hu/2014/05/30" target="_blank ... _barcelona
Nem hiszem, hogy megveszik Kokét, mert akkor el kell adniuk Cescet.
Tegnap Bartomeuval készítettek egy interjút, amit a Sport és a Mundo is leközölt.
Ebben az elnök kijelentette, nem adják el Fabregast, ill. megemlítette, hogy Xavi és Mascherano is fontos eleme a csapatnak és számos lehetőség áll a rendelkezésre ahhoz, hogy mindketten a Camp Nouban maradjnak.
Elmondta, elegendő pénzügyi forrása van a klubnak, hogy végrehajtsák a csapatot érintő szükséges változtatásokat.

Ez ugyanolyan nekem int az Alexis téma. Nem hiszem, hogy nem az árat akarják srófolni. De majd kiderül.
Kép
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2014.05.30. 10:24:31

Feast4 írta:Na erre kíváncsi leszek! http://barcanoticias.blog.hu/2014/05/30" target="_blank ... _barcelona
Nem hiszem, hogy megveszik Kokét, mert akkor el kell adniuk Cescet.
Tegnap Bartomeuval készítettek egy interjút, amit a Sport és a Mundo is leközölt.
Ebben az elnök kijelentette, nem adják el Fabregast, ill. megemlítette, hogy Xavi és Mascherano is fontos eleme a csapatnak és számos lehetőség áll a rendelkezésre ahhoz, hogy mindketten a Camp Nouban maradjnak.
Elmondta, elegendő pénzügyi forrása van a klubnak, hogy végrehajtsák a csapatot érintő szükséges változtatásokat.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2014.05.30. 10:18:41

Bocs,ha off. Szerintem a felnőtt csapat megfigyelő hálózata is megérne egy misét. Elvégre pl. a Porto is abból él,hogy "gombokért" vesz játékosokat majd busás haszonnal tovább adja Őket. De,hogy nem menjünk messzire a mostani átigazolási szezonban velünk is szóba hozott és Európa más él klubjai által is körbeudvarolt Benatiát 2010-ben 500! ezer euróért igazolta az udine,majd adta tovább 13 millióért a Romának. Nem feltétlenül csak ordenáré költekezéssel lehet jó játékosokhoz hozzájutni.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Válasz küldése