Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
chonggy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 959
Csatlakozott: 2008.06.03. 22:23:36
Tartózkodási hely: nagybecskerek (szerbia)

2011.12.20. 21:33:24

Csak egy olyan játékost láttam életemben,aki úgy tud táncolni a labdával mint Ronnie:Neymar. De még R10-ben sem láttam meg azt,hogy lealázza az elenfelet,úgy ahogy azt a fiatalabbik brazil rendre megcsinálja:
http://www.youtube.com/watch?v=vabS7JLg ... re=related

Na most,én imádom az ilyen játékosokat (kicsit én is ilyen voltam,mikor még fociztam),szerintem ez az,ami vonzza a népet,ami megadja a játék szépségét... :)
Az más tészta,hogy egy ilyen játékos,aki ennyire szereti dédelgetni a labdát,nem igazán való a Barcába.Nekünk megvan a ritmusunk,a passzolgatós,tili-tolis játékunk,és egy játékos,aki inkább 3 percig magánál tartja a labdát,minthogy átadja-nem kell,felbontaná a csapatot. Objektivan ezt mondanám... Szubjektivan pedig azt,hogy odaadnák mondjuk 2 trófeát azért,hogy jöjjön. :D
Kép

„Madrid, cabron, salude al campeón”-Samuel Eto`o
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2011.12.20. 21:19:35

Keita pótlására Dos Santos fog érkezni a B-ből, még a hónap elején megírta Mundo.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2011.12.20. 21:13:10

MessiFan írta: Neymar szerintem inkább a Realba fog menni mint a Barcába mivel egyszerűen nem elég ide az ő technikai képzettsége amit Brazíliában nagyon jól alkalmaz. Ide csak olyan játékosok találnak helyet maguknak akik fejben erősek, szó nélkül megcsinálja azt amit mondanak neki és megtalálja a helyét az FC Barcelona játékában.
azért, ha valamiben, akkor a technikai képzettségben nincs elmaradva a barca színvonalától, viszont az alatta említett 'fejben' részben nagyon, ha te is a taktikai fegyelmezettségre, csapatba való beleolvadásra gondolsz.

az ő stílusa ilyen húzóember féle. elmegy egy mondjuk interbe és ő lenne az aki nem védekezik, megcsinálnak helyette mindent, ezért ő cserébe osztogatja a jobbnál jobb labdákat és eldöntögeti a meccseket a klasszisával. (ez nálunk messi)

és akkor itt jön, hogy két dudás ugye. kettő ilyen embert elbírna-e a csapat? szükséges-e hogy elbírjon, ha egyel is a világ legjobbjai vagyunk? mert míg alexis jól teljesít amelett, hogy végigdolgozza a meccset, ő még konkrétan soha nem csinált ilyet. nem emésztené-e fel teljesen a védekezés?

gondolom ilyen, csak még sokkal több kérdéssel fognak foglalkozni pepék is majd most nyáron, vagy jövő nyáron, vagy utána felmerül e neve.
Avatar
Messi-Ini
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2011.03.26. 14:23:53
Tartózkodási hely: Pápa

2011.12.20. 20:47:51

maister6000cm3 írta:Én is azt mondom, hogy fölösleges igazolni Villa helyére, még kölcsönbe is...
Ott van Messi, Sanchez, Pedro, Cuenca csatárnak, és Iniesta, Cesc, Thiago, (Adriano ha már nem sérült) négyes is tud támadót játszani a legmagasabb szinten... Van itt annyi lehetőség, hogy Guardiola még rotálhat is mellé bőségesen. :)
Hát épp ezaz,hogy nem...Keita januárban nemlesz,utána csontfáradtan visszajön,kell majd neki még 1-2 hét a tökéletes fittséghez,addig meg marad a Xavi-Thiago-Ini-Cesc 4-es,ami pont elég,de középre.Csak úgy van/volt értelme a nyári igazolásoknak,ha tényleg frissen tudjuk tartani a legfontosabb embereinket a szezon végére is.Bár tudom,hogy Cesc és Alexis nem ezért jött,meg azt is hogy több van bennük meg stb...,de azért ez is az egyik fő cél volt,ezt mindenki tudja.
Cuenca meg oké hogy jól tolja,de azért sokszor eltűnik a meccseken,attól függetlenül hogy azért egy gólpasszt vagy esetleg gólt előhúzott valahonnan.Pedro bár az egyik kedvencem,meg sem közelítí legjobb önmagát.Így marad Sanchez,aki a sérülések terén nem túl szerencsés eddig,és ugye Messi.Ha netalántán megsérül még Alexis is,akkor milyen kezdővel állunk ki példáúl a Bl-ben,vagy esetleg a kupában ha egy erősebb ellenfelet kapunk???Cesc-Messi-Thiago csatársorral?Azért az necces,az meg főleg,hogy akkor a középpályára nincs is cserénk,nem hogy rotálni,de egy adott meccs közbe változtatni sem.
Játékost venni csak akkor lenne érdemes,ha egy olyan személyt hoznánk,akit tényleg akar a klubb,és Pep is,csak esetleg nem mostanra tervezték.
Bonyolult a helyzet,mindenki másképp látja a dolgokat,ez az én álláspontom.Pep álláspontja sajnos úgyis azlesz,hogy megoldjuk házon belül.A döntés lényegében nemis érdekel annyira, a lényeg,hogy egyik vagy másik lehetőség ne menjen meccsek rovására.
Kép
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.12.20. 20:38:33

socio66 írta:nézzük a tényeket; két lehetősége volt eddig bemutatni a világnak hogy mit tud,az egyik a copa america,a másik a klubvébé volt.
egyiken sem bizonyította be,hogy ő feltétlenül kellene egy európai nagy csapatnak,pláne nem a legnagyobbnak.
ugyanazokat a hiányosságokat hordozza,mint az összes többi brazil 'zseni', fizikailag nulla,minden kontaktus után úgy kell összekaparni,a játéka nem letisztult,és a védekezést még hírből sem ismeri.
jók azok a videók,amiken két percig ugrál a labda körül,majd befűzi az agyatlan brazil védőket,de bemutatott egy darab ehhez hasonlót is a két említett tornán?
a mai európai foci szerintem már túl taktikus,a védők pedig túl erősek és atletikusak ahhoz,hogy csupán zsenialitással meg lehessen élni ellenük.
már ha tényleg zseni egyáltalán a gyerek,és nem csak a leszálló ágban lévő brazil foci kétségbeesetten kikiáltott megmentője.
biztosan be fog azért próbálkozni vele valamelyik élcsapat,de könyörgöm azok ne mi legyünk már,akiknél mind anyagilag,mind szakmailag szinte biztos bukta lenne a dolog.
+1

Előbb küldjék el kondizni, pakoljon fel 5-6kilo izmot magára, aztán jelentkezhet újra . Sarkítva... De a véleményem azonos.
Nem kell ide meg főleg nem. Előbb szenvedjen 1-2-3évet egy középcsapattal EU-ban, aztán jöjjön szóba A Real vagy Barca...
socio66

2011.12.20. 20:31:24

nézzük a tényeket; két lehetősége volt eddig bemutatni a világnak hogy mit tud,az egyik a copa america,a másik a klubvébé volt.
egyiken sem bizonyította be,hogy ő feltétlenül kellene egy európai nagy csapatnak,pláne nem a legnagyobbnak.
ugyanazokat a hiányosságokat hordozza,mint az összes többi brazil 'zseni', fizikailag nulla,minden kontaktus után úgy kell összekaparni,a játéka nem letisztult,és a védekezést még hírből sem ismeri.
jók azok a videók,amiken két percig ugrál a labda körül,majd befűzi az agyatlan brazil védőket,de bemutatott egy darab ehhez hasonlót is a két említett tornán?
a mai európai foci szerintem már túl taktikus,a védők pedig túl erősek és atletikusak ahhoz,hogy csupán zsenialitással meg lehessen élni ellenük.
már ha tényleg zseni egyáltalán a gyerek,és nem csak a leszálló ágban lévő brazil foci kétségbeesetten kikiáltott megmentője.
biztosan be fog azért próbálkozni vele valamelyik élcsapat,de könyörgöm azok ne mi legyünk már,akiknél mind anyagilag,mind szakmailag szinte biztos bukta lenne a dolog.
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.12.20. 20:22:19

Bob_Marley írta:Szerintem sem kell igazolni, jelenleg Cuenca tökéletes pótlás!
Neymar meg jó hogy ide akar jönni, jelenleg az egyik legjobb klubba, ami rengeteg címet nyer!De a mi rendszerünkbe egyszerűen nem látom őt!
Én már Sanchez leigazolásánál is féltem, de szerencsére rám cáfolt, s a labda megjátszása a legfontosabb számára, s nem a cselezés, viszont Neymar csak a flikk flakk, ilyen emberre nekünk nincs szükségünk!
Taktikailag Cuenca ezerszer többet tud a mi játékunkhoz hozzátenni mint a brazil!
Oké Pep megnevelheti stb stb, de ennyi pénzt nem ér, s nem javítóintézet vagyunk, hogy minden rosszcsontot majd mi megtanítunk sorba állni!
Jól beszél uraságod.
Neymar szerintem inkább a Realba fog menni mint a Barcába mivel egyszerűen nem elég ide az ő technikai képzettsége amit Brazíliában nagyon jól alkalmaz. Ide csak olyan játékosok találnak helyet maguknak akik fejben erősek, szó nélkül megcsinálja azt amit mondanak neki és megtalálja a helyét az FC Barcelona játékában. A jó futballistáknak nem ez mindig a döntő, hanem a Peppel való összhang vagy hogy mondjam.
Neymar nem hinném hogy jól érezné itt magát de kitudja.
A Real játékába sokkal jobban beleillene, de ez az én véleményem.

Ezektől függetlenül nem mennék fejjel a falnak ha rápróbálna a vezetőség.
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2011.12.20. 20:12:58

Szerintem sem kell igazolni, jelenleg Cuenca tökéletes pótlás!
Neymar meg jó hogy ide akar jönni, jelenleg az egyik legjobb klubba, ami rengeteg címet nyer!De a mi rendszerünkbe egyszerűen nem látom őt!
Én már Sanchez leigazolásánál is féltem, de szerencsére rám cáfolt, s a labda megjátszása a legfontosabb számára, s nem a cselezés, viszont Neymar csak a flikk flakk, ilyen emberre nekünk nincs szükségünk!
Taktikailag Cuenca ezerszer többet tud a mi játékunkhoz hozzátenni mint a brazil!
Oké Pep megnevelheti stb stb, de ennyi pénzt nem ér, s nem javítóintézet vagyunk, hogy minden rosszcsontot majd mi megtanítunk sorba állni!
Kép
Kép
Kép
Avatar
Senyera
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:23:15

2011.12.20. 18:59:31

Én azért látok benne fantáziát. Itt szerintem rövidebb lenne neki a póráz.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.12.20. 18:55:55

Senyera írta:Ha jó áron el tudjuk hozni Neymart jöhet,de ha elszállnak az árral akkor szerintem nem fogjuk elhozni.Azért jó lenne egy fricska a madridnak ebben is. :) :) :)
Én szívesen lemondanék erről a fricskáról a Madrid javára! Sportszerűen viselkedett a döntőben és utána is, de ettől még nekem továbbra sem szimpatikus, és nincs is szükség rá itt!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
Senyera
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:23:15

2011.12.20. 18:51:44

Ha jó áron el tudjuk hozni Neymart jöhet,de ha elszállnak az árral akkor szerintem nem fogjuk elhozni.Azért jó lenne egy fricska a madridnak ebben is. :) :) :)
gergo9
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2902
Csatlakozott: 2007.10.02. 12:19:09
Tartózkodási hely: Miskolc

2011.12.20. 18:24:39

Nah úgy tűnik Rosell felől jöhetne is, kérdés Pep akarja-e. Utóbbi két év átigazolásai hibátlanok szval bízom a mesterben.
Tény hogy jelenleg sem Pedro sem Villa megsem közelíti azt a szintet amit kellene.
20-30 körül van realitása de odaát akkora hypja van a gyerekenek hogy hamar visszajönne reklámból,mezből.
Avatar
maister6000cm3
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2008.12.11. 21:50:12
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

2011.12.20. 18:20:15

Én is azt mondom, hogy fölösleges igazolni Villa helyére, még kölcsönbe is...
Ott van Messi, Sanchez, Pedro, Cuenca csatárnak, és Iniesta, Cesc, Thiago, (Adriano ha már nem sérült) négyes is tud támadót játszani a legmagasabb szinten... Van itt annyi lehetőség, hogy Guardiola még rotálhat is mellé bőségesen. :)
Kép
Avatar
Firefox
Capitá del Barça
Hozzászólások: 772
Csatlakozott: 2011.06.03. 21:06:35

2011.12.20. 18:04:37

noname írta:
sura írta:A Neymar - kérdés fogja mindjárt elönteni a fórumokat - lehet, hogy hosszú időre.
Valószínű. :wink:
Igazából megint kíváncsi vok az átigazolási szezonra. Rosellék nagyon okosan igazolnak és ha lesz lehetőség vki megkaparintására, le fognak csapni. Taglaltam már, hogy miért látok pl egy Torres-köcsönvételre esélyt. Azt nyilatkozták ugyebár h nem igazolnak senkit Villa helyére, de azt senki se mondta h nem vesznek vkit kölcsön amíg sérült. Bár vhogy valószínűbbenk tartom h eladás-téren leszünk inkább aktívak. Pl a B-ben biztos rápályáznak pár emberre. Soriano pl eladósorban van, csak a sérülése miatt nem ment el nyáron.
Mindenesetre kíváncsi leszek.
Afellay,Adriano,Mascherano,Cesc és Sanchez mind beváltak. Tudom, Afellay nem annyira, de nem is volt rossz, ráadásul egy BL elődöntőt neki köszönhetünk és az egyedül többet ér 3 millánál.
Sanchez esetében szkeptikus voltam, míg Cescnél azt mondtam h nagyon jó kell majd legyen h legyőzze az ellenszenvemet. Nos Cesc nem nagyon jó, hanem az egyik legjobb, míg Sanchez igen kellemes csalódás, elsősorban jellem terén. Nagyon szépen beállt a sorba, nincsenek balhéi és rengeteget dolgozik. 8)
Lehetséges h Neymart is meg lehetne nevelni, ha érezné h nem ő a sztár, hanem csak egy a sok közül?! :twisted:
Biztos, hogy meg lehetne nevelni! Remélem nyáron meg tudjuk vásárolni, mert óriási tehetség. Thiago-Neymar-Alexis :shock:
Gracias Pep Guardiola! Visca el Barcaaaaa!!!
Fuc*k off Madrid!
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.12.20. 17:55:09

sura írta:A Neymar - kérdés fogja mindjárt elönteni a fórumokat - lehet, hogy hosszú időre.
Valószínű. :wink:
Igazából megint kíváncsi vok az átigazolási szezonra. Rosellék nagyon okosan igazolnak és ha lesz lehetőség vki megkaparintására, le fognak csapni. Taglaltam már, hogy miért látok pl egy Torres-köcsönvételre esélyt. Azt nyilatkozták ugyebár h nem igazolnak senkit Villa helyére, de azt senki se mondta h nem vesznek vkit kölcsön amíg sérült. Bár vhogy valószínűbbenk tartom h eladás-téren leszünk inkább aktívak. Pl a B-ben biztos rápályáznak pár emberre. Soriano pl eladósorban van, csak a sérülése miatt nem ment el nyáron.
Mindenesetre kíváncsi leszek.
Afellay,Adriano,Mascherano,Cesc és Sanchez mind beváltak. Tudom, Afellay nem annyira, de nem is volt rossz, ráadásul egy BL elődöntőt neki köszönhetünk és az egyedül többet ér 3 millánál.
Sanchez esetében szkeptikus voltam, míg Cescnél azt mondtam h nagyon jó kell majd legyen h legyőzze az ellenszenvemet. Nos Cesc nem nagyon jó, hanem az egyik legjobb, míg Sanchez igen kellemes csalódás, elsősorban jellem terén. Nagyon szépen beállt a sorba, nincsenek balhéi és rengeteget dolgozik. 8)
Lehetséges h Neymart is meg lehetne nevelni, ha érezné h nem ő a sztár, hanem csak egy a sok közül?! :twisted:
A Fifa egy szégyen
Avatar
samy85
Capitá del Barça
Hozzászólások: 879
Csatlakozott: 2008.12.01. 18:07:58
Tartózkodási hely: Jurassic Park

2011.12.20. 17:47:17

sjd írta:Amíg Villa, Sanchez, Pedro, Afellay nélkül így megy a csapatnak, addig nem igazolnék senkit a télen. Fabregas, Thiago, Iniesta bebizonyították, hogy megállják a helyüket támadóként is
csak ez picit a rotálás rovásásra megy... hacsak nem néznek szét a b-ben...
Kép
Nincs nappalom, de kárpótol ezeregy éjszaka!
"Foglalkoztat a jövőm, mivel hátralévő napjaimat ott szeretném eltölteni."
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2011.12.20. 17:18:46

A Neymar - kérdés fogja mindjárt elönteni a fórumokat - lehet, hogy hosszú időre.
Avatar
PriNcE27
Jugador del Barça
Hozzászólások: 232
Csatlakozott: 2011.11.24. 10:21:05
Tartózkodási hely: Bukarest

2011.12.18. 13:28:11

Na kell még ide játékost igazoljunk?... dehogy, semmi értelme :wink:
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2011.12.18. 13:25:34

Amíg Villa, Sanchez, Pedro, Afellay nélkül így megy a csapatnak, addig nem igazolnék senkit a télen. Fabregas, Thiago, Iniesta bebizonyították, hogy megállják a helyüket támadóként is
Avatar
Adam Philip
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009.01.30. 23:20:32
Tartózkodási hely: Petőháza

2011.12.17. 16:43:51

ab1daL írta:
Adam Philip írta:Lenne egy kérdésem hozzátok.
Ez most teljesen eltér a Villa-ügytől.

Szerintetek Pep visszahozza nyáron Botía-t?
Az a bizonyos opció a szerződésében most nyáron tudtommal lejárna és a későbbiekben csak drágábban tudnánk szerződtetni.
Én úgy tudom, hogy már az elmúlt nyáron lejárt, szóval most már nem él az opció, de lehet rosszul tudom. Szerintem sem tér már vissza, már kopogtat Bartra, ott van még mindig Muniesa, nem megfeledkezve, hogy még van Fontásunk is.

Egyébként olvastam a Sporton egy Bartomeu nyilatkozatot, mely szerint senki sem érkezik a télen Villa sérülése miatt, a B csapatra támaszkodnak.
Tudtommal ez az opció 2010 nyarától érvényes, mivel az azt megelőző szezont anno csak kölcsönben töltötte, és a szerződés pillanatától számítva az első 3 évében van rá opciója a Barcának. Tehát 2013 nyaráig. De ne vegyétek készpénznek, de én így emlékszem. :)

A Villa-témáról meg annyit, hogy szerintem sincs szükség új igazolásra, és valóban, a B csapatra kéne támaszkodni most ez ügyben.
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.12.17. 14:03:27

Adam Philip írta:Lenne egy kérdésem hozzátok.
Ez most teljesen eltér a Villa-ügytől.

Szerintetek Pep visszahozza nyáron Botía-t?
Az a bizonyos opció a szerződésében most nyáron tudtommal lejárna és a későbbiekben csak drágábban tudnánk szerződtetni.
Én úgy tudom, hogy már az elmúlt nyáron lejárt, szóval most már nem él az opció, de lehet rosszul tudom. Szerintem sem tér már vissza, már kopogtat Bartra, ott van még mindig Muniesa, nem megfeledkezve, hogy még van Fontásunk is.

Egyébként olvastam a Sporton egy Bartomeu nyilatkozatot, mely szerint senki sem érkezik a télen Villa sérülése miatt, a B csapatra támaszkodnak.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
Adam Philip
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009.01.30. 23:20:32
Tartózkodási hely: Petőháza

2011.12.17. 14:02:38

noname írta:
Adam Philip írta:Lenne egy kérdésem hozzátok.
Ez most teljesen eltér a Villa-ügytől.

Szerintetek Pep visszahozza nyáron Botía-t?
Az a bizonyos opció a szerződésében most nyáron tudtommal lejárna és a későbbiekben csak drágábban tudnánk szerződtetni.
Kétlem. A B-ben sorban állnak a középső védők h feljöhessenek az első csapatba + Montoya is ott van. Max egy olyat tudok elképzelni h elhozzuk Botiat(mennyiért is? 5 milla?), majd 2x annyiért eladjuk egyből.
Én pont az ellenkezőjét gondolom. :D

Lassan három éve folyamatosan játszik a Gijón-ban, stabil utánpótlás válogatott volt és egyszer a felnőtt válogatott keretébe is bekerült már.

Ha összehasonlítjuk Fontás-al, Botía sokkal előrébb tart jelenleg.
Meccsrutinnal is rendelkezik már az első osztályban, míg Fontás ha 2-3 havonta kap egy lehetőséget Guardiola-tól.

Fontás-t én személy szerint a nyáron kölcsön vagy eladnám opcióval, mint ahogy tettük Botía-val, Romeu-val vagy Bojannal, mert folyamatosan a padon ülve nem fog fejlődni.
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.12.17. 13:21:36

Adam Philip írta:Lenne egy kérdésem hozzátok.
Ez most teljesen eltér a Villa-ügytől.

Szerintetek Pep visszahozza nyáron Botía-t?
Az a bizonyos opció a szerződésében most nyáron tudtommal lejárna és a későbbiekben csak drágábban tudnánk szerződtetni.
Kétlem. A B-ben sorban állnak a középső védők h feljöhessenek az első csapatba + Montoya is ott van. Max egy olyat tudok elképzelni h elhozzuk Botiat(mennyiért is? 5 milla?), majd 2x annyiért eladjuk egyből.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Adam Philip
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009.01.30. 23:20:32
Tartózkodási hely: Petőháza

2011.12.17. 13:15:40

Lenne egy kérdésem hozzátok.
Ez most teljesen eltér a Villa-ügytől.

Szerintetek Pep visszahozza nyáron Botía-t?
Az a bizonyos opció a szerződésében most nyáron tudtommal lejárna és a későbbiekben csak drágábban tudnánk szerződtetni.
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2011.12.16. 18:29:22

Nagyon bejött Pep húzása, hogy bejáratta Cuencat, mert ha Alexis se játszhat, nagy gond lenne. Sorozatsérüléshez rövid a kispad és nem támasz a B.
Válasz küldése