Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2013.06.10. 12:23:23

Vakmacska írta:Én, ha jól értem, akkor arról van szó, hogy belement, hogy 30%-kal kisebb legyen a fizetése. Valami ilyesmit hámoztam ki belőle.
De hogy ez még mindig nem elég, hogy el tudjuk hozni.

Véleményem szerint nem csak szimplán egy védő kellene, hanem olyan védő, aki össze is tudja fogni, és irányítja is a hátsó alakzatot.
Pedig nagy fogás lenne,de azért ütni kellene a vasat amíg lehet.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.06.10. 11:30:21

Én, ha jól értem, akkor arról van szó, hogy belement, hogy 30%-kal kisebb legyen a fizetése. Valami ilyesmit hámoztam ki belőle.
De hogy ez még mindig nem elég, hogy el tudjuk hozni.

Véleményem szerint nem csak szimplán egy védő kellene, hanem olyan védő, aki össze is tudja fogni, és irányítja is a hátsó alakzatot.
mrlevy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2006.05.14. 13:12:39

2013.06.10. 08:52:03

franklin írta:Egy ma reggeli friss hír Thiagó Silváról és a Barcáról a Mundón.

Kinek mi a véleménye erről?? Ez vajon mennyire lehet hiteles ?

http://www.mundodeportivo.com/20130610/ ... 01416.html
Az a véleményem hogy nem tudok spanyolul
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6725
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2013.06.10. 08:04:58

franklin írta:Egy ma reggeli friss hír Thiagó Silváról és a Barcáról a Mundón.

Kinek mi a véleménye erről?? Ez vajon mennyire lehet hiteles ?

http://www.mundodeportivo.com/20130610/ ... 01416.html
Nem tudom, itt mindenkinek természetes, h tud spanyolul?!

Én spec csak egy mondatot tudok, amit Kluivert mondott a bírónak, aki utána érthetetlenül kiállította: "Ma cago en tu puta madre!" :lol:

Azt hiszem van egy olyan szabály, ha idegen nyelven linklesz, akkor pár mondatot összefoglalva, írni kell róla.

Furcsállnám, ha (sok) pénzt (20m<) költenénk védőre.
franklin
Barça B
Hozzászólások: 36
Csatlakozott: 2010.09.20. 17:42:49
Tartózkodási hely: Nagykanizsa

2013.06.10. 07:54:30

Egy ma reggeli friss hír Thiagó Silváról és a Barcáról a Mundón.

Kinek mi a véleménye erről?? Ez vajon mennyire lehet hiteles ?

http://www.mundodeportivo.com/20130610/ ... 01416.html
Avatar
Mezner2
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1706
Csatlakozott: 2006.04.14. 13:27:29

2013.06.09. 22:03:07

Meddig filóztok még ezen a khv kérdésen??? Jött Neymar,így a védő problémáink megoldódtak :mrgreen: A kapus posztot is simán megoldhatjuk házon belül,pl. Songgal :D Úgyis előszeretettel csináljuk ezt minden játékosunkkal...
Avatar
kova4
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.02.10. 11:14:12

2013.06.09. 21:31:58

Az a baj, hogy a 4-2-3-1 akármennyire is aranykorát éli, de úgyse fogunk áttérni rá. Viszont HA esetleg áttérnénk (csak fantázia), akkor ok Fabregas, és Thiago. Jobbszél Alexis, de balszélen Neymar és Ini ugyanottlenne, szóval már ezért sem lesz átállás... Vkp-ba Busquets és Xavi lehetne esetleg, de Xavi már nem bÍr végig egy egész szezont szóval, meg lehetne venni Gündogant... De tudom, nem volt semmi értelme, csak megpróbáltam kifejteni, hogy miért nem lesz négykettőháromegy csak Thiago, és Cesc miatt...
Maradjunk a 4-3-3-nál, mert 2 spilernek nincs igy helye, úgy meg 5-nek nem lenne jó..
" A sikert az életben nem a tehetség, hanem a kitartás hozza." - (C.W. Wendte, író)

" Mérkőzés előtt soha nem gondolok döntetlenre, vagy vereségre. Mindig a győzelmen jár az eszem, bármilyen színű mez legyen rajtam." - (Ronaldo)
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.09. 20:08:26

maister6000cm3 írta:Utána meddig lesz a helyén Fabre, 5 évig? Maximum, de utána mást kell nézni, nem lenne akkora jövője már.
fúúú ez a másik vesszőparipám a mellett mikor egy 30 éves játékost leörgeznek. hány évre előre akarsz tervezni? 10-20? ez a labdarugasban nem igy mukodik...
bali 15 írta:Eleve az is baj, hogy Fabregas igazi posztja nálunk nem létezik.
És most ne mondjátok, hogy de csak Messi játszik ott mert az más.

Fabregas az a tipikus playmaker akinek jó ha van egy partnere centerben.
Ilyen nálunk nincsen. Ezért is lenne jó a 4-2-3-1....de mind1.....
thiagoval is a legnagyobb baj, hogy őse passzol a 4-3-3-hoz, neki is, akárcsak fabregasnak egy közvetlen, csatármögött poszt kellen, 4-2-3-1-ben.

milyen vicces h 5 éves kora ota a 4-3-3-ban játszik még sincs helye...
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.06.09. 20:07:38

Eleve az is baj, hogy Fabregas igazi posztja nálunk nem létezik.
És most ne mondjátok, hogy de csak Messi játszik ott mert az más.

Fabregas az a tipikus playmaker akinek jó ha van egy partnere centerben.
Ilyen nálunk nincsen. Ezért is lenne jó a 4-2-3-1....de mind1.....
Avatar
maister6000cm3
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 367
Csatlakozott: 2008.12.11. 21:50:12
Tartózkodási hely: otthon
Kapcsolat:

2013.06.09. 19:17:48

Én nem hinném, hogy Fabregas Xavi utód lehetne. Egyrészt, mert vele sem lenne hosszútávú a dolog, hisz ha azt nézzük Xavi még 2 szezont simán lehoz ezen szinten. Utána meddig lesz a helyén Fabre, 5 évig? Maximum, de utána mást kell nézni, nem lenne akkora jövője már. Thiago pedig nem Xavi kaliber, őt inkább tartanám Iniesta örökösének, ha marad, de Ini még elég fiatal. Igazából aki szerintem Xavi "stílusában" játszik az Sergi Roberto, csakhogy ő nem elég képzett technikailag. Xavi labdakezeléseit nehéz lenne megtanulni... Talán rengeteg játéklehetőséggel fel tudna fejlődni, de ez kérdőjel marad. Egyértelmű, hogy ha Xavi visszavonul játékrendszert kell váltani, mert ha nem, annak nagyon csúnya vége lehet majd... :roll:
Kép
connor
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 429
Csatlakozott: 2012.12.17. 22:18:01

2013.06.09. 19:16:49

Én egyedül Villa kapcsán adok az egyes pletykákra. Legyen szó akárki másról addig nem hiszem, hogy elmenne innen, ameddig nem a hivatalos oldalon jelenik meg. Valdes és Thiago esete kicsit "különleges", de a kapus nem hiszem, hogy idén nyáron megy, Thiago pedig az u21-es torna végéig biztosan nem lép majd semmit. Szerintem utána pedig lenyilatkozza, hogy marad.

Az érkezők kapcsán érdekes, mennyire nagy a csend a védőkérdésben az utóbbi 1-2 napban.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21114
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.06.09. 19:10:01

Castiel írta:
Akaratgyenge játékos :?: Szerintem az aki az Arsenalban kiskirály, közönség kedvenc, ahol a formája kirobbanó, gólerős, a Pl egyik legjobb irányítója, tuti kezdőtagsággal rendelkezik, eljön Barcelonába, otthagyva mindazt amit leírtam fentebb. ÉS tudja azt hogy kik játszanak a posztján... kik a konkurencia... De mégis belevág... Szerintem a Lojalitása megkérdőjelezhetetlen,és innentől az "akaratgyengeségét" sem kéne firtatni...
Vagy csak azért jött, meg kupákat akart nyerni, amire az Arsenalba nagyon kicsi esélye lett volna, itt meg szinte garantált. Szép amit mondasz, de ha így lenne, akkor anno nem megy oda. Egyébként én anno figyeltem az Arsenalban is, és a hullámzó teljesítmény ott is jellemző volt rá. Volt amikor bombaformában volt, de volt, hogy hónapokig gyatrán játszott. Mindenkinek vannak gyengébb időszakai, csak nála ezek túl gyakoriak, és túl hosszúak, ami ebben a Barcában nagy baj.

Egyébként az is igaz, amit Mikaos mond, hogy ebbe a Barcába a legjobbaknak is nehéz beilleszkedni. És pl. Xavi pótlása ezért nagy kérdőkel a jövőre nézve, Ha szerencsénk van, akkor még néhány évet lehoz magas szinten, de utána ki tudja mi lesz. Lehetséges, hogy alapjában kell majd megváltoztatnunk a játékunkat. (mondjuk lehet, hogy addigra amúgy is már elavul amit játszunk)
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.06.09. 18:19:24

Jelenleg nem látok az egész futballvilágban olyan kaliberű játékost, aki megfelelően tudná pótolni Xavi-t pár éven belül.
Hihetetlen, hogy Iniesta-val együtt egy korszakban léteznek, és mennyire kiegészítik egymást! Ha valamelyiküket kiveszem a csapatból, jól láthatóan gyengülünk, és kevésbé értik meg egymást a csapatrészek (alig pár kivétel akad az utóbbi években, amikor valamelyikük hiánya -mindössze egy kifogott rossz nap miatt- előny volt).

Szóval azt akarom mondani, hogy ha eladjuk Fabregas-t vagy Thiago-t, és hozunk helyettük valakiket, akiknek szinte a 0-ról kell kezdeniük tanulni a focit, akkor én abban semmilyen előnyt nem látok. Annyira speciális a játékunk, annyira speciális tudást követel ez meg, hogy rettentő nehéz egy maximálisan beilleszkedő, jól teljesítő játékost igazolnunk.
Rossz érzés fog el, amikor a csatárigazolásainkra gondolok, mint tipikus intő példák - ha tehetném, én csak az utánpótlásra szorítkoznék ott is. Őszintén mondom, Dani Alves az egyetlen olyan, nem Barca-iskolát megjárt igazolás, akinek a játékát teljesen elfogadhatónak tartom a Barca-stílushoz. Mascherano az, akivel még nagyon elégedett vagyok (bár még nem tökéletesen illeszkedik a Barca játékához), de a többiekkel szerintem pénzt spórolhattunk volna. Remélem, Neymar is sikeres lesz e tekintetben - vagy, ha nem is illeszkedik pontosan hozzánk, akkor is legyen végre egy olyan igazolásunk, aki minőségi változást jelent.

Egyébként nagyrészt osztom azokat a kritikákat, amelyek most éppen Fabregas, máskor meg Thiago kapcsán elhangzanak - ugyanakkor tényleg nagyítóval kellene keresgélni más csapatoknál, akiket megfelelőnek találnék helyettük. Most épp egyet sem tudok mondani.
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.06.09. 18:16:27

Thiago elkallódik???
Na akkor az már rég rossz ... ha valakit csodának titulálnak az elég hamar akkor be is robban , ha el kallódik az nem Fabre hibája hanem a saját magáé , hogy nem Barca szint és én állítom , hogy nem az ....
Öntelt és lusta...
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.06.09. 18:08:26

Pont ugyan így "pukkant ki" nálunk is Fabregas. A felsoroltak mindegyike hozná azt a szintet mint a mi fiunk.
Csak az nem mindegy hogy Barcelonában, kergeti a bőrt egy Iniesta-Xavi páros is... és eleve a posztja telített... azért nem írok többet mert már mindent leírtak elöttem... Cescnek azért nincs kolbászból a kerítés...

Akaratgyenge játékos :?: Szerintem az aki az Arsenalban kiskirály, közönség kedvenc, ahol a formája kirobbanó, gólerős, a Pl egyik legjobb irányítója, tuti kezdőtagsággal rendelkezik, eljön Barcelonába, otthagyva mindazt amit leírtam fentebb. ÉS tudja azt hogy kik játszanak a posztján... kik a konkurencia... De mégis belevág... Szerintem a Lojalitása megkérdőjelezhetetlen,és innentől az "akaratgyengeségét" sem kéne firtatni...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
barca99
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7307
Csatlakozott: 2006.07.19. 12:37:02

2013.06.09. 17:28:41

LG írta:Fabregas pedig folyton játszatva van, de a játékában sok köszönet többnyire nincs, és nem hinném, hogy jövőre ez változna.
Ez nem igaz. :) Illetve lehet cáfolni.

Egyébként alig pár napja, hogy a Jarque-emlékmeccs után nyilatkozta, jól érzi magát, és a sok, sajtóban megjelent hazugság ellenére biztosan nem igazol el.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.09. 17:13:18

nah még a végén kihozzátok h fabregas az oka annak hogy thiago elkallódik.

mind1, én megértem a Te nézőpontodat is, de nagy a valoszinusege neki h nem adják el, és jol van az így. ha xavi kikopik majd elválik h vmelyikuk tudja e megfelelően pótolni (nem, mint ahogy más sem, de ez már nem idetartozik)
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.06.09. 16:57:17

Az a bajom Fabregassal, hogy nem tudom mennyire lehet rá számítani mert egy akaratgyenge játékos.
Nem biztos, hogy az edző helyében véglegesen rá merném bízni a csapat irányítását és ő benne látnám a tökéletes és végleses Xavi helyettest. Eddig ami lejött a játékából, hogy akár kis türelemmel és egy fix poszttal be is válhatna nálunk, mert nem egy elveszett gyerek, de valahogy fejben mégis kevésnek érzem hozzá. Valahogy hiányzik belőle a küzdő szellem, nagyon hamar elkedvetlenedik. Labdaszerzésnél, labdatartásnál vagy ha versenyt kell futni a lasztiért valahogy mindig ő adja fel hamarább. Könnyű odébbrakni vagy éppen túlságosan hamar borul vagy dobja fel magát. Nem tudom róla elképzelni, hogy kiélezett helyzetekben a legjobb megoldásokat tudja választani.
Mondjuk Xavi és Ini nagyon magasra tették a lécet. Ők sem izmosak vagy magasak éppen és nem is gyorsak, de baromi jól tartják meg a labdákat és akár 2 védővel a nyakukon is képesek azt utána jól megjátszani és nem hagyják magukat elnyomni. Szépen tudják magukat tisztára játszani képesek létszámfölényes helyzeteket kialakítani. Rendkívül tudatos, okos, higgadt játékosok. Fejben Fabregas nagyon nagyon messze van ettől a szinttől szerintem.
Időnként kijön neki a lépés és vannak jó meccsei is, de utána úgy eltűnik mintha a keretben sem lenne hetekig vagy éppen hónapokig. Ezt nem lehet megengedni annak az embernek akit a csapat egyik irányítójának és eszének szánunk a közeljövőben.
Fel kell nőnie a feladathoz, mert a mostani szintje nem teszi őt alkalmassá arra amiért őt ide hozták.
Ha nem bíznak benne odafent, akkor szép pénz az a 47 millió €, de ha továbbra is számítanak rá akkor édes kevés.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21114
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.06.09. 16:50:00

visca el barca írta:
ez meg már itt egy totális paradoxon. találnál fabregasnál jobb "kiegészito embert, 4- számú embernek?"

most komolyan eladnád 40 millioért, hogy helyette egy tized annyi tudással rendelkező játékost 15-20 millioért?
Pedig egyszerű. Fabregast fölösleges igazolásnak tartottam anno a Xavi-Iniesta páros mögé, cserének egy kisebb nevű játékost is el tudtam volna képzelni, vagy már akkor is többet lehetett volna játszatni Thiagot.És pont az igazolódott be, amitől féltem, Thiago háttérbe szorult, nem nagyon látszik rajta a fejlődés, Fabregas pedig folyton játszatva van, de a játékában sok köszönet többnyire nincs, és nem hinném, hogy jövőre ez változna. Tehát ha rajtam múlna, akkor mehetne, és Thiago előrelépne 3. számú középpályássá. Viszont 3 ember 2 posztra elég karcsúnak tűnik, ezért jöhetne valaki 4. embernek, vagy a B csapatból felhozni valakit.
Ha marad, akkor valószinűnek tartom, hogy ugyanaz lesz, mint idén. Lesznek jobb időszakai, a meccsek nagy részén 0 lesz, viszont a neve miatt állandó lehetőséget fog kapni. Thiago pedig szépen elkallódik.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.06.09. 16:32:33

miihii írta:
Mondjuk Cesc ügyében valahol érthető, ha kezd kiábrándulni belőle az ember, mert ahogy Gündogan esetében érvelsz: egy jó fél éve se volt meg neki nálunk. Egy-egy kiugróbb teljesítmény, de aztán gyorsan feledteti is...
Nem értek ezzel egyet. Az előző szezonjában produkált egy nagyon jó őszt és egy pocsék tavaszt. Azért már ez fél év. :wink: Idén meg egész ősszel a gálacsapatunknak a kezdője volt és rendkívül jól játszott. Majd eljött a Milan elleni 2-0, ahol ki lett kiáltva közellenségnek, hogy mindennek ő az oka. Ez a meccs február 20-án volt. Majd jött a pocsék forma. Ez a formája eltartott a Mallorca elleni meccsig, március 6-án volt. Azóta megint jól játszik. 1-2 gyengébb meccse volt,. de összességében teljesen jó.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.06.09. 16:21:07

Gergely írta:Kipukkant Fabregas????
Hmmm... Nem hinném!
Hihetetlen , hogy leírjátok ezt az embert!

Gündogan meg egyenesen vicc! Még az egy jó év se volt meg neki könyörgöm!
Vigye csak a Madrid 3 éve figyeltem a srácra fel amikor igazán be lett dobva azóta csak kiegészítő ember volt az elmúlt időszakban lett meg kapatva kissé! Egy szürke hétköznapi, sérülékeny , hisztis , TÖRÖK játékos!
Semmi több!

De nem baj hozzuk ide...

Komolyan nem értem...
Mondjuk Cesc ügyében valahol érthető, ha kezd kiábrándulni belőle az ember, mert ahogy Gündogan esetében érvelsz: egy jó fél éve se volt meg neki nálunk. Egy-egy kiugróbb teljesítmény, de aztán gyorsan feledteti is...Ha marad, remélem nagyon összekapja magát. (Vagy ne, mert akkor Thiago több szerepet kaphat 8) )

A másik részhez:
Gündoganban azért van nagy betűkkel a TÖRÖK, mert az legnagyobb baja, mint h sérülékeny, hisztis, stb... ? :P :wink:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2013.06.09. 16:08:22

visca el barca írta: silva, mata, götze, özil, kroos, hamsik, oscar, reus, fellaini az első 10. hát én eből egyiket se cserélném el fabregasra. talán götzében meg oscarban látok fantáziát, de lehet 2 é mulva minkdettő kipukkan.
Nem cserélném el Fabregas-t érte, de azért Mata-t nagyon szívesen megnézném Barca mezben.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Gergely
Jugador del Barça
Hozzászólások: 146
Csatlakozott: 2013.05.01. 10:29:18
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2013.06.09. 15:51:31

Kipukkant Fabregas????
Hmmm... Nem hinném!
Hihetetlen , hogy leírjátok ezt az embert!

Gündogan meg egyenesen vicc! Még az egy jó év se volt meg neki könyörgöm!
Vigye csak a Madrid 3 éve figyeltem a srácra fel amikor igazán be lett dobva azóta csak kiegészítő ember volt az elmúlt időszakban lett meg kapatva kissé! Egy szürke hétköznapi, sérülékeny , hisztis , TÖRÖK játékos!
Semmi több!

De nem baj hozzuk ide...

Komolyan nem értem...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.09. 15:49:02

Tarsi88 írta:
visca el barca írta:
csak ugy kivancsisagbol lehoztam a transfermarkt listáját az irányito középpályásokrol (ahol termreszetesen fabregas a top)

silva, mata, götze, özil, kroos, hamsik, oscar, reus, fellaini az első 10. hát én eből egyiket se cserélném el fabregasra. talán götzében meg oscarban látok fantáziát, de lehet 2 é mulva minkdettő kipukkan.
Pont ugyan így "pukkant ki" nálunk is Fabregas. A felsoroltak mindegyike hozná azt a szintet mint a mi fiunk.
nem mindegy h ki hozza azt a szintet? persze benne van a pakliban h akit hozunk jobb lesz, de az is h még annyit sem fog mutatni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Tarsi88
Jugador del Barça
Hozzászólások: 236
Csatlakozott: 2013.02.01. 17:14:06

2013.06.09. 15:36:28

visca el barca írta:
csak ugy kivancsisagbol lehoztam a transfermarkt listáját az irányito középpályásokrol (ahol termreszetesen fabregas a top)

silva, mata, götze, özil, kroos, hamsik, oscar, reus, fellaini az első 10. hát én eből egyiket se cserélném el fabregasra. talán götzében meg oscarban látok fantáziát, de lehet 2 é mulva minkdettő kipukkan.
Pont ugyan így "pukkant ki" nálunk is Fabregas. A felsoroltak mindegyike hozná azt a szintet mint a mi fiunk.
Kép
Válasz küldése