Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.06.10. 10:29:02

Mi bajotok Cuadradoval?
Kell egy támadó felfogású jobb-szélső/hátvéd, aki jó korban is van.

Alves gyenge!!! Vak, aki nem látja. Van pár remek meccse, de kb minden 5. az, azonkívül mást se csinál, csak ívelget össze-vissza. Nézzétek meg azokat a meccseket, ahol nehezen megy a játék. Alvesre rá se áll egy védő se, mert tudják, hogy veszélytelen.
Le kell cserélni. Cuadrado se a védekezésben csillog, de abban Alves is pocsék.

Mi a gond?
A Fifa egy szégyen
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.06.10. 10:25:35

palesz77 írta:
Nervo írta:Ami bosszantó az Cuadradó esete, miszerint LE mostmár nagyon úgynézki hogy tényleg vele akarja pótolni majd Alvést. :cry: Titkon remélte az ember hogy pletyka az egész, de szinte minden oldalon Cuadradóval és a barcával foglalkoznak.
Most lehet bennem van a hiba, de felmentem a 'Sport'-ra és a 'Mundo'-ra is, és egyiken se láttam 1db cikket se Cuadradoval..
Igen, jó túlzás volt hogy minden oldalon, [ :mrgreen: ] mert ma valóban nem volt vele kapcsolatos hírfolyam a katalán médiában. De más oldalakon igenis foglalkoztak vele. Illetve vasárnap azt hiszem keményen pedzegették őt azért a katalán médiumok.
Vele kapcsolatos hír:
http://www.focimagazin.hu/2014/06/cuadr ... n%C3%A1hoz" target="_blank

The player's agent, Alessandro Lucci, will meet with the directors of Barcelona to study the feasibility of signing the Colombian from Fiorentina. goal.com - Sky Sport Italia

Egy biztos hogy én is csatlakozom Chinóhoz, miszerint Danilónak vagy Van der Wielnek kellene jönnie. :wink:
A hozzászólást 5 alkalommal szerkesztették, utoljára Nervo 2014.06.10. 10:44:04-kor.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.10. 09:57:39

Marquinhos akkor jön, ha Mexest megvette a PSG.
Úgy tűnik tényleg eszükbe jutott, hogy kell nekik is védő, remélem hamar leigazolják a Franciát, és nem fog befuccsolni az ügy..
Nervo írta:Ami bosszantó az Cuadradó esete, miszerint LE mostmár nagyon úgynézki hogy tényleg vele akarja pótolni majd Alvést. :cry: Titkon remélte az ember hogy pletyka az egész, de szinte minden oldalon Cuadradóval és a barcával foglalkoznak.
Most lehet bennem van a hiba, de felmentem a 'Sport'-ra és a 'Mundo'-ra is, és egyiken se láttam 1db cikket se Cuadradoval..
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.06.10. 09:08:28

A sport.es [és a mundon is fent van] szerint Rakitic már aláírt a csapathoz. A hírek szerint a mai napon lesz a hivatalos bejelentése a horvát érkezésének és egyben Fabregas távozásának is a chelseahez. :| :) Ami bosszantó az Cuadradó esete, miszerint LE mostmár nagyon úgynézki hogy tényleg vele akarja pótolni majd Alvést. :cry: Titkon remélte az ember hogy pletyka az egész, de szinte minden oldalon Cuadradóval és a barcával foglalkoznak.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2014.06.10. 08:36:20

A csatár játék is nagyon érdekes, mert nem tudjuk mit akar L.E. Marad-e a 3 csatáros játék, ha igen akkor a 2 tuti kezdőnek (Messinek és Neymarnak) milyen szerep jut, és ehhez hova igazítjuk a harmadik játékost.
Én azt az esetet valószínűsítem, hogy marad a 3 csatáros játék. A kérdés, hogy hamis vagy klasszikus 9-essel?

Ha igazolunk magas klasszikus centert, akkor az a kérdés, hogy alapfelállásnak akarjuk, vagy amolyan B-tervnek? Mert ettől függ sok minden! Ha alapnak, akkor Messivel meg kell értetni, hogy ki kell húzódnia jobbra, onnan kell indulnia. De ebben az esetben a védekezésünk nagyon romlana a jobb szélen, pláne ha marad Alves, vagy Cuadrado jönne. Ha csak B-terv lenne, akkor csak néha kéne Messinek kihúzódnia szélre. Én utóbbit favorizálnám. Egyrészt a már említett védekezés miatt, másrészt mert láttuk, hogy a klasszikus erőcsatár nálunk nem nagyon illik a gépezetbe, és annyit nem fog változni a játékunk, hogy ez változzon. Viszont! B-tervnek örülnék valami hasonló játékosnak, aki rutinosabb, és képes meccset eldönteni, ha beáll. Itt sokan Larssonnal példálóznak, aki ugyan mikor itt volt fontos gólokat szerzett, de valahogy nekem már akkor sem illett bele a gépezetbe. Életidegen volt neki az akkor még nem is ennyire sok passzra épülő játék. Viszont volt kihez nyúlni. És utólagosan a góljai őt igazolják.
Szóval nálam a rendelkezésre álló játékosokból egy Messi, Sanchez, Neymar hármast állítanék ki, ami azt jelenti, hogy Messi marad hamis 9-ben. És itt jöhetne szóba valaki középre, akire fel lehet ívelgetni a labdát, képes gólt fejelni, ott van a kapu előtt, becsorog róla a labda...Llorrente nem volt rossz anno, de ahogy már írták cserének sok, kezdőhöz kevés. De hogy ki lenne ilyen, azt nem tudom...
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.06.10. 07:16:46

Aaron3991 írta:
Tobias88 írta:Barca ellen betömörülnek az ellenfelek, nálunk még Ronaldo is fele ennyi gólt lőne, de sajnos ez van
Pont ezert lenne jo opcio egy magas jol fejelo center.nalam a favorit Mandzukic de tolem johet a padra egy veszmegoldas vagy mas a kezdobe csak legyen vegre valaki akivel ha ugy van hogy betomorulnek es nem tudjuk feltorni akkor lehet valtani a jatekon.

Nincs szerencsénk, hogy Mandzu jön el a Bayernből és nem Pizzarro. Mert ő lenne ideális nekünk a kispadra, időnként a kezdőbe és még sokba sem kerül. Ráadásul nem balhés gyerek.
Avatar
Aaron3991
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2013.08.25. 14:59:18

2014.06.10. 01:05:21

Tobias88 írta:Barca ellen betömörülnek az ellenfelek, nálunk még Ronaldo is fele ennyi gólt lőne, de sajnos ez van
Pont ezert lenne jo opcio egy magas jol fejelo center.nalam a favorit Mandzukic de tolem johet a padra egy veszmegoldas vagy mas a kezdobe csak legyen vegre valaki akivel ha ugy van hogy betomorulnek es nem tudjuk feltorni akkor lehet valtani a jatekon.
Avatar
Tobias88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1617
Csatlakozott: 2005.12.21. 20:08:13

2014.06.10. 00:48:44

Barca ellen betömörülnek az ellenfelek, nálunk még Ronaldo is fele ennyi gólt lőne, de sajnos ez van
94:39 6 - 1
Avatar
Aaron3991
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2013.08.25. 14:59:18

2014.06.09. 23:37:51

palesz77 írta:
Aaron3991 írta:
Ezzel egyetertek. Eto'o jobban illett a jatekunkba mint Ibra vagy mint illene Mandzukic, de jelenleg mondj olyan jatekost aki Eto'o kvalitasaival bir? En nem igazan tudok, es igen nem Mandzukicnak van szuksege a Barcara, hanem forditva, nekunk van szuksegunk egy olyan centerre mint o. (Legalabbis szerintem mindenkeppen kellene egy magas center)
Hát az én nagy álmom az Falcao lenne, de ő csak Fifában megszerezhető.. :D De így hirtelen beugrik Suárez, Agüero, Cavani, Higuaín azok közül, akik jobban passzolnának ide, és megütik Mandzukic szintjét - vagy jobbak nála. Az már más kérdés, hogy ki mennyire megszerezhető, ilyen téren valóban a Horvát lenne az egyik legkézenfekvőbb megoldás. De igazából felesleges is ilyenen agyalni szerintem, úgy tűnik nem akarunk a kezdőbe igazolni középcsatárt - vagy ha mégis, akkor az csak Agüero..
Agueroval az a bajom hogy alacsony :/ annyibol jo lenne h Messivel erzik egymast, haverok is meg azert ha forogni kell es kikerul szelre neha ott se szeppen meg de azert megis nekem azok a franya centik nagyon hianyoznak elorol. Falcaot amugy en nem csipem valamiert. Jo jatekos meg minden de a mozgaskulturaja idegesit.(gondolom csak en vagyok igy de olyan az erzesem h esetlen az ember, kozben tudom h nem meg klasszis de megis.)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.09. 23:33:37

Aaron3991 írta:
Ezzel egyetertek. Eto'o jobban illett a jatekunkba mint Ibra vagy mint illene Mandzukic, de jelenleg mondj olyan jatekost aki Eto'o kvalitasaival bir? En nem igazan tudok, es igen nem Mandzukicnak van szuksege a Barcara, hanem forditva, nekunk van szuksegunk egy olyan centerre mint o. (Legalabbis szerintem mindenkeppen kellene egy magas center)
Hát az én nagy álmom az Falcao lenne, de ő csak Fifában megszerezhető.. :D De így hirtelen beugrik Suárez, Cavani, Higuaín, (Agüero) azok közül, akik jobban passzolnának ide szerintem, és megütik Mandzukic szintjét - vagy jobbak nála. Az már más kérdés, hogy ki mennyire megszerezhető, ilyen téren valóban a Horvát lenne az egyik legkézenfekvőbb megoldás. De igazából felesleges is ilyenen agyalni szerintem, úgy tűnik nem akarunk a kezdőbe igazolni középcsatárt - vagy ha mégis, akkor az csak Agüero..
Avatar
Aaron3991
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2013.08.25. 14:59:18

2014.06.09. 23:09:42

palesz77 írta:
Ibra se passzolt hozzánk olyan jól mint Eto'o, mégis rúgott majdnem 20 gólt a szezonban. Bár amikor középcsatárt játszott nem volt gond vele - sőt -, de a többi csapatában lényegesen jobban feküdt neki a játék. Ha össze kéne hasonlítani a kamerunival, szerintem gólok számától függetlenül 100-ból 99 ember azt mondaná, hogy Eto'o jobban passzolt ide, sokkal mozgékonyabb volt. Én elhiszem, hogy - ekkora testtel - inkább olyan csapatban akar játszani, ahol kevesebbet kell védekeznie, több a beívelés stbstb. Ez nem azt jelenti, hogy teljesen nem passzol a mostani Münchenbe, csak máshol jobban ki tudná használni a képességeit.
.
Ezzel egyetertek. Eto'o jobban illett a jatekunkba mint Ibra vagy mint illene Mandzukic, de jelenleg mondj olyan jatekost aki Eto'o kvalitasaival bir? En nem igazan tudok, es igen nem Mandzukicnak van szuksege a Barcara, hanem forditva, nekunk van szuksegunk egy olyan centerre mint o. (Legalabbis szerintem mindenkeppen kellene egy magas center)
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.06.09. 22:39:27

Pont írni akartam, hogy Rakitic ilyen Hleb-féle igazolás.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.06.09. 22:00:12

palesz77 írta:Ivan Rakitić • All Goals & Assists 2013/2014
Érdekes, hogy a gólpasszai 90%-a vagy szögletből, vagy beívelt szabadrúgásból van. Hogy őszinte legyek, nekem ez nem túl biztató, nálunk nem sok ilyet fog elvégezni szerintem.. Viszont az pozitívum, hogy a 3 nagy hálóját bevette - a Realét 2-szer is :twisted: -, és gólpasszt egyedül csak az Atletico ellen nem adott. Legalább azt nem lehet elmondani róla, hogy eltűnik a fontos meccseken..
Nagyon jó játékos, de továbbra sem vagyok meggyőzve. Amiket a videóban láttunk, abból szinte alig tudna vmit ebben a csapatban megcsinálni, mert egyszerűen nincs hely, vagy nem engedik oda a pontrúgásokhoz. Ha nem változtatunk a csapat identitásán, akkor az ő személye még nagy bukta lehet. Tipikus Hleb, vagy Csiga érzésem van vele kapcsolatban. Fabregas sokkal inkább illik ebbe a csapatba, mint a horvát... Aztán ki tudja, lehet hogy hamar fog a kezdőbe röpülni Rafinha.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.06.09. 21:55:27

http://www.insidespanishfootball.com/11 ... o-sevilla/

Denis Suarez most megmutathatja, h mit is tud.
Ha majd lesz egy Rafinha-Busquets-Rakitics középpálya vmelyik meccsen akkor lesz esély arra, h magasabb legyen mint az ellenfélé :D
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.09. 21:28:24

Aaron3991 írta:Engem tenyleg csak az erdekel hogy szerinted akkor miert lott annyi golt amennyit ha full nem talalta a helyet? (No offenz)
Ibra se passzolt hozzánk olyan jól mint Eto'o, mégis rúgott majdnem 20 gólt a szezonban. Bár amikor középcsatárt játszott nem volt gond vele - sőt -, de a többi csapatában lényegesen jobban feküdt neki a játék. Ha össze kéne hasonlítani a kamerunival, szerintem gólok számától függetlenül 100-ból 99 ember azt mondaná, hogy Eto'o jobban passzolt ide, sokkal mozgékonyabb volt. Én elhiszem, hogy - ekkora testtel - inkább olyan csapatban akar játszani, ahol kevesebbet kell védekeznie, több a beívelés stbstb. Ez nem azt jelenti, hogy teljesen nem passzol a mostani Münchenbe, csak máshol jobban ki tudná használni a képességeit.

Ivan Rakitić • All Goals & Assists 2013/2014
Érdekes, hogy a gólpasszai 90%-a vagy szögletből, vagy beívelt szabadrúgásból van. Hogy őszinte legyek, nekem ez nem túl biztató, nálunk nem sok ilyet fog elvégezni szerintem.. Viszont az pozitívum, hogy a 3 nagy hálóját bevette - a Realét 2-szer is :twisted: -, és gólpasszt egyedül csak az Atletico ellen nem adott. Legalább azt nem lehet elmondani róla, hogy eltűnik a fontos meccseken..
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.09. 21:23:53

etooka9 írta:
hady írta:http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... on-2341617
Ezt most nem ertem, ha mi lerakjuk a 35milliot, akkor a vezetoseg mar nem szolhat bele nem?
Csak a jatekossal kell megegyezni a fizurol.
Az a lényeg hogy csak jövőre akarják elengedni.
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.06.09. 21:10:59

hady írta:http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... on-2341617
Ezt most nem ertem, ha mi lerakjuk a 35milliot, akkor a vezetoseg mar nem szolhat bele nem?
Csak a jatekossal kell megegyezni a fizurol.
Kép
Avatar
Aaron3991
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2013.08.25. 14:59:18

2014.06.09. 20:54:57

bowlinggolyo írta:
Aaron3991 írta:
bowlinggolyo írta:Véleményem szerint nem lenne jó Mandzukic, mivel a Bayernből is azért távozik, mert nem találta meg a helyét a Guardiola féle fociban. Nos a Barca focija a mai napig nem sokkal tér el a Guardiola alkotta focitól.
Egyszeruen csak nem tart ra igenyt ahogy anno Eto'ora se tartott. Szerinted fosta volna a golokat ha nem talalja a helyet? Sokkal veszelyesebb volt vele a Bayern mint nelkule egyszeruen csak Pepnek megvannak a maga hulyesegei. Anno Eto'o, Toure... Stb egyiknek se a kepessegeivel volt gond, egyszeruen csak nem olyan jatekosok amit o megalmodott. Az egyik legnagyobb igazolasunk lenne Mandzukic :) sajnos nincs ra sok esely.
Nem saját kútfőből írtam amit, hanem az ő nyilatkozatát hoztam fel.
Honnan tudod h tenyleg ezt nyilatkozta? Hanyszor forditjak felre a nyilatkozatokat, meg hanyszor krealnak ilyen nyilatkozatokat csak h legyen mivel eladni a lapokat? Engem tenyleg csak az erdekel hogy szerinted akkor miert lott annyi golt amennyit ha full nem talalta a helyet? (No offenz)

Szerk.: sorry latom h nem pletykalap hozta le. Akkor lehet igy van es tenyleg nem ellened iranyult a dolog csak hat ha ennyire nem illene hozzank hogy minden 2. meccsen golt lone en mar nagyon boldog lennek :D
bowlinggolyo
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1984
Csatlakozott: 2006.05.10. 11:15:00

2014.06.09. 20:49:24

Aaron3991 írta:
bowlinggolyo írta:Véleményem szerint nem lenne jó Mandzukic, mivel a Bayernből is azért távozik, mert nem találta meg a helyét a Guardiola féle fociban. Nos a Barca focija a mai napig nem sokkal tér el a Guardiola alkotta focitól.
Egyszeruen csak nem tart ra igenyt ahogy anno Eto'ora se tartott. Szerinted fosta volna a golokat ha nem talalja a helyet? Sokkal veszelyesebb volt vele a Bayern mint nelkule egyszeruen csak Pepnek megvannak a maga hulyesegei. Anno Eto'o, Toure... Stb egyiknek se a kepessegeivel volt gond, egyszeruen csak nem olyan jatekosok amit o megalmodott. Az egyik legnagyobb igazolasunk lenne Mandzukic :) sajnos nincs ra sok esely.
Nem saját kútfőből írtam amit, hanem az ő nyilatkozatát hoztam fel.
Visca el Barca!!!
GO Colts GO!!!
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2014.06.09. 20:41:53

hady írta:http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... on-2341617
Ez olyan, mint ahogy Bartomeu is megmondta, hogy Fabregas marad....(ettől független Reus maradhat németországban, de ettől nem szálltak el az esélyeink)
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.09. 20:41:08

hady írta:http://www.nemzetisport.hu/nemet_labdar ... on-2341617
Lehet hogy csak játssza a hülyét. :lol: :lol: :lol: :lol:
Avatar
hady
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2852
Csatlakozott: 2005.12.06. 12:18:01

2014.06.09. 20:35:26

kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2014.06.09. 20:33:42

etooka9 írta:
kadarzsolt85 írta:http://www.sport.es/es/ Rakitic kipipalva
Vegyek az iranyt dortmundba es johet Reus. :twisted:
En is nagyon szeretnem ha reus is erkezne nagyon utos csapatunk lesz ha igy igazolgatnak.
Barca Barca Baaarca
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.06.09. 20:31:57

kadarzsolt85 írta:http://www.sport.es/es/ Rakitic kipipalva
Vegyek az iranyt dortmundba es johet Reus. :twisted:
Kép
Avatar
blaugrana99
Jugador del Barça
Hozzászólások: 132
Csatlakozott: 2013.03.27. 18:51:20

2014.06.09. 20:25:35

kadarzsolt85 írta:http://www.sport.es/es/ Rakitic kipipalva
Olvastam én is,ezt gyorsan lezongorázták. :) :) :) :)
Válasz küldése