Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.25. 14:35:21

MessiFan írta:...Én isten igazából már bárkinek örülök aki a védelembe érkezik, csak jöjjön már valaki,..
Ha mindegy, akkor Besic a fradiból! ő is szuperál védőként, És pont most nyilatkozta h Beférne a Juve-Milán-Dortmund valamelyikébe is... Talán hozzánk is jöhetne :) :D :lol:
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2013.07.25. 14:30:55

Én csak egyszer láttam, az Uruguay elleni meccsen, ahol 1-0-ra kikaptak szóval az alapján nem tudok róla semmit se mondani, csak annyit, hogy egy védő sosem árt a Barcelonának, és olyan Piqué magasságú, ráadásul gyors is... várjunk még ezzel :)

Én isten igazából már bárkinek örülök aki a védelembe érkezik, csak jöjjön már valaki, mert a belüket kihajtó csapatok mind sok fejfájást és bekapott gólt fognak okozni.
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.25. 14:14:42

A legjobb, hogy védő, mégsincs róla egy összeállítás sem? Csak olyat találtam, ahol a góljai vannak, abból viszont nem egy. Feltűnően sokat van helyzetben.
Kép
Avatar
VElBarca
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013.07.23. 14:27:47

2013.07.25. 13:45:29

Castiel írta:Talán állíthatom hogy tisztában vagyok a profi futballal napi szinten, de erről a Mangala nevű egyénről még nem hallottam! :roll: Valami fiatal? Esetleg szupertehetség? vagy pedig idénre akarjuk átmeneti megoldásnak, mert jövőre ismét bejelentkezünk T.S.-ért. :?: :?: :?:
Én ellenben annál többet :D Alapember a Portoban,ha minden igaz 23 éves,rendkívül jó felépítésű,szín tiszta izom a srác,ráadásul ezek mellett elég gyors is.Nem mondom hogy rendszeresen követem a Porto meccseit,de azért elég sok meccsüket láttam így is,ezeken engem megy győzött a srác.Bennem már többször megfordult az hogy nála miért is nem próbálkozunk,ha igaz hogy ajánlatot teszünk érte akkor én ennek örülök.Engem kicsit Thuramra emlékeztet a srác.
"Engem a foci megtanított győzni és megtanított arra is, hogy az öröm úgyis felülkerekedik a bánaton, hogy a gól maga a boldogság, a megkönnyebbülés és a gyógyír, minden addigi kihagyott helyzetre."
csabi1216
Barça B
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2013.05.07. 12:47:31

2013.07.25. 13:32:49

kadarzsolt85 írta:http://www.youtube.com/watch?v=s9TEUDWsd00 TATA egyik kedvence a vedelembe
Nem hiszem, hogy ő lesz a megoldás a középső védő posztjára.
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.25. 11:07:36

Talán állíthatom hogy tisztában vagyok a profi futballal napi szinten, de erről a Mangala nevű egyénről még nem hallottam! :roll: Valami fiatal? Esetleg szupertehetség? vagy pedig idénre akarjuk átmeneti megoldásnak, mert jövőre ismét bejelentkezünk T.S.-ért. :?: :?: :?:
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.25. 10:55:04

MichaaBee írta:
Laza írta:állítólag a barcelona ajánlatot készül tenni a portonak Mangala játékjogáért.
28millió euróval kezdenék a tárgyalást,illetve készek lennének Rosellék játékost is bele vonni az üzletbe.
Forrást tudsz linkelni? Sporton és mundón sem látom egyelõre. Egyébként az árát túlzónak tartom, de jól járnánk a megszerzéséve szerintem.
portó játékos? akkor minimum 40 millio. a portugál ligának varázsereje van, ha ott valaki tud 2 egyeneset rugni máris ráakasztják a 40 milliós árcimkét :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2013.07.25. 09:30:40

http://www.youtube.com/watch?v=s9TEUDWsd00 TATA egyik kedvence a vedelembe
Barca Barca Baaarca
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5718
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.07.25. 06:24:04

Laza írta:állítólag a barcelona ajánlatot készül tenni a portonak Mangala játékjogáért.
28millió euróval kezdenék a tárgyalást,illetve készek lennének Rosellék játékost is bele vonni az üzletbe.
Forrást tudsz linkelni? Sporton és mundón sem látom egyelõre. Egyébként az árát túlzónak tartom, de jól járnánk a megszerzéséve szerintem.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.25. 03:11:42

állítólag a barcelona ajánlatot készül tenni a portonak Mangala játékjogáért.
28millió euróval kezdenék a tárgyalást,illetve készek lennének Rosellék játékost is bele vonni az üzletbe.
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2013.07.23. 13:29:13

mess2009 írta:soha nem így gondoltam, de tény én a kinevezése óta bizalmatlan voltam Titoval. most tehát "hivatalból" örülnöm kell az edzőcserének és mitagadás örülök is. ahogy sokan én sem tudtam a létezéséről sem ennek a fickónak, de amit most össze lehetett szedni róla azok alapján bizalmat szavazok neki. miért? 1./ sokakkal ellentétben én nem becsülöm le a délamerikai focikultúrát. 2./ Argentín (!?), 3./eredményes focista(is)volt, 4./ van edzői gyakorlata, 5./ van (karakteres)egyénisége ahogy látom.
amit a módszeréről, a játékfilozófiájáról írnak az is úgy tűnik passzol a Barcához én szerintem ennél többet talán nem is várhattunk. még azt is hozzáteszem nekem ez a viszonylagos ismeretlenség (de nem súlytalanság!!!!) jobban bejön mint valamelyik agyon sztárolt és a napokban itt felhozott európai "sikeredző".
Osztom. Kicsit Pepre emlékeztet, csak ő már úgy jön hozzánk, hogy gyakorlott edző. Things az ő keze alatt kiforrhatdt volna. Kíváncsi leszek, hogy hogy fog a sztárokhoz viszonyulni. Pedro padozni fog-e, és vajon Fabregas megtalálja-e magát? Mindenesetre ígéretesen hangzik az új edző hozzáállása.
Krisztian91
Jugador del Barça
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2008.03.23. 19:02:00
Kapcsolat:

2013.07.23. 13:23:20

And I'm just sitting here, still waiting for a defender... :?
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.07.23. 13:04:08

Varatrix írta:
jangamen írta:Ez esetben, bár erőteljesen terveztem -természetesen- hogy ott fogok ülni és tátott szájjal izgulni, de..... nem :D

Ez így XXL-es zakónak hangzik, barátságos ide, vagy oda.
Nemhiszem, hogy Pep nekiesik egy ezer sebből vérző Barcának. Nincs edzőnk, és majdnem minden kulcs játékosunk távol lesz. Pep is most fog próbálgatni, nem gálacsapattal fog kiálni.

Kicsit keményen hangzik, de megkímél minket.
Nem lenne baj ha kicsit meghajtaná csapatot... Keressük csak a hibáinkat... nem érdekes hányat kapunk, nem is nagyon érdekel, mivel nem ezen múlik semmi... ez pont arra jó hogy lássuk a területeket, ahol van mit javítani...
Az új edző talán a lelátón ott lesz...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.07.23. 12:58:12

jangamen írta:Ez esetben, bár erőteljesen terveztem -természetesen- hogy ott fogok ülni és tátott szájjal izgulni, de..... nem :D

Ez így XXL-es zakónak hangzik, barátságos ide, vagy oda.
Nemhiszem, hogy Pep nekiesik egy ezer sebből vérző Barcának. Nincs edzőnk, és majdnem minden kulcs játékosunk távol lesz. Pep is most fog próbálgatni, nem gálacsapattal fog kiálni.

Kicsit keményen hangzik, de megkímél minket.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
jangamen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2013.06.23. 18:11:42

2013.07.23. 12:48:50

Ez esetben, bár erőteljesen terveztem -természetesen- hogy ott fogok ülni és tátott szájjal izgulni, de..... nem :D

Ez így XXL-es zakónak hangzik, barátságos ide, vagy oda.
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.07.23. 12:46:28

ronaldinho89 írta:Ez a Martino ott lesz már holnap a Bayern ellen?
Elméletileg csütörtökön áll munkába szóval nem.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.23. 12:45:10

jangamen írta:Mit tudni, Neymar ott lesz holnap Münchenben?
Elvileg azok a játékosok, akik szerepeltek a Konföderációs Kupán, még nem állnak majd Tata rendelkezésére - így Neymar sem.
Avatar
ronaldinho89
Capitá del Barça
Hozzászólások: 806
Csatlakozott: 2005.02.03. 16:05:03
Tartózkodási hely: Lélekben Camp Nou

2013.07.23. 12:45:03

Ez a Martino ott lesz már holnap a Bayern ellen?
Kép
II.Eurobarca sigverseny 2.helyzettje
http://filmorigo.blogspot.hu/ - blogom.
Avatar
jangamen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 192
Csatlakozott: 2013.06.23. 18:11:42

2013.07.23. 12:42:14

Mit tudni, Neymar ott lesz holnap Münchenben?
Lesy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 707
Csatlakozott: 2007.08.23. 21:50:38
Tartózkodási hely: Liberty City

2013.07.23. 12:29:19

mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.07.23. 08:45:13

soha nem így gondoltam, de tény én a kinevezése óta bizalmatlan voltam Titoval. most tehát "hivatalból" örülnöm kell az edzőcserének és mitagadás örülök is. ahogy sokan én sem tudtam a létezéséről sem ennek a fickónak, de amit most össze lehetett szedni róla azok alapján bizalmat szavazok neki. miért? 1./ sokakkal ellentétben én nem becsülöm le a délamerikai focikultúrát. 2./ Argentín (!?), 3./eredményes focista(is)volt, 4./ van edzői gyakorlata, 5./ van (karakteres)egyénisége ahogy látom.
amit a módszeréről, a játékfilozófiájáról írnak az is úgy tűnik passzol a Barcához én szerintem ennél többet talán nem is várhattunk. még azt is hozzáteszem nekem ez a viszonylagos ismeretlenség (de nem súlytalanság!!!!) jobban bejön mint valamelyik agyon sztárolt és a napokban itt felhozott európai "sikeredző".
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2013.07.23. 00:53:03

barcami írta:Most én is beszóljak?
Ne nézd le a többieket.

A felsorolásomból két dolog következett amúgy.
1. A tavalyi sérülések után alig volt olyan játékos, aki a kispadról hozzá tudott volna tenni valamit a játékhoz. Eredmény: kevesebb eredmény.
2. Hány fiatalnak sikerült a tartós tagságot elérni a kezdőben az elmúlt 2-3 évben?

De biztos jó igy a keret, várom a csapat megújulását, meg aztán buta is vagyok. :)
Nem személyeskedésnek szántam, csak épp ezt a kommentet olvastam utoljára, ami hasonló jellegű volt. Mert írták már páran, hogy kevesebben lettünk, de igazából aki számításba kerülhetne, csak Thiago, Villa és Abidal az, aki távozott. Thiago és Villa helyett már írtam, hogy érkezett ember (most nem a minőségre mondom, csak létszámban) + Abidal helyett is jönni fog egy védő (az más kérdés, hogy nem balhátvéd, de Adriano és Alba szerintem elég lesz...). Létszámilag a keret nem gyengült, és szerintem minőségileg sem, főleg ha sikerül még egy épkézláb védőt is szerezni.

S. Robertonak és megelőlegezem a bizalmat, hogy fog annyit játszani, mint Thiago játszott az előző szezonban, és bizonyítani is fog.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.22. 23:08:36

barcami írta:Most én is beszóljak?
Ne nézd le a többieket.

A felsorolásomból két dolog következett amúgy.
1. A tavalyi sérülések után alig volt olyan játékos, aki a kispadról hozzá tudott volna tenni valamit a játékhoz. Eredmény: kevesebb eredmény.
2. Hány fiatalnak sikerült a tartós tagságot elérni a kezdőben az elmúlt 2-3 évben?

De biztos jó igy a keret, várom a csapat megújulását, meg aztán buta is vagyok. :)

barcami írta:Hogy is van ez játékos adok-veszek most?
Elment vagy kölcsönbe került Villa, Thiago, Abidal, Affelay, Muniesa, Deulofeu, Rafinha, Krkics.
Az első ponthoz. Egyrészt a tavalyi év ilyen szempontból kiugró volt. Nem tudom mikor volt olyan utoljára, hogy a keretből csupán egy olyan játékos van aki ne küzdött volna a szezon során kisebb-nagyobb sérüléssel. Ha pedig nincs ilyen sérüléshullám akkor az a baj, hogy miért nem játszanak azok akik a padon vannak. A középpályán mindig volt erős pótlás Az Ini-Xavi-Busquets kezdő mellett azért ott volt Song, Cesc és Thiago szóval ez OK. A támadórészlegben Messi alap, mellette Villa, Pedro, Alexis, Tello esetlegesen felhúzódott Ini vagy Cesc. Ez 3 helyre elég.
A védelem volt egyedül foghíjas, amit meg is próbálunk oldani, ezt a vezetés is felismerte, szóval ezen se kell lovagolni. Nem lehet abból kiindulni, hogy mi lesz ha 3 támadó egyszerre lesérül. Úgy néz ki 2 hely biztosítva lesz (Neymar Messi) A harmadik helyre pedig van 3 játékos. Azért tartsuk meg Krkic-et? A másik végletbe sem kell esni.

A másodikhoz. Az a baj, hogy itt sokan úgy képzelik, hogy mindent meg lehet oldani az utánpótlásból. Hogy nem sikerült tartósan beépíteni senkit. Nézzük már meg a kezdőt. A kp-ra még külsőst se nagyon lehetne hozni. Aki pedig kezdőtagságra számíthatott volna előbb-utóbb az most ment el. A védelembe ott van Bartra, Mostoya a támadóknál Tello, kp-ra egyelőre Sergi Roberto próbálkozik. Ha ebből egy, ne adj Isten kettő bejön már nagyon jó arány. Lehet mondani, hogy de hát szinte az egész kezdő saját nevelés, DE nem egy generáció. Nem jön minden évben egy Iniesta. Lehet reménykedni, hogy Rafinha, Deu és a mostani fiatalokból minél többen beváltják a hozzájuk fűzött reményeket, de nem lesz mindenkiből stabil kezdő, sőt..
Forca Barca!!!!
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2013.07.22. 22:13:30

Most én is beszóljak?
Ne nézd le a többieket.

A felsorolásomból két dolog következett amúgy.
1. A tavalyi sérülések után alig volt olyan játékos, aki a kispadról hozzá tudott volna tenni valamit a játékhoz. Eredmény: kevesebb eredmény.
2. Hány fiatalnak sikerült a tartós tagságot elérni a kezdőben az elmúlt 2-3 évben?

De biztos jó igy a keret, várom a csapat megújulását, meg aztán buta is vagyok. :)

geridoss írta:
barcami írta:Hogy is van ez játékos adok-veszek most?
Elment vagy kölcsönbe került Villa, Thiago, Abidal, Affelay, Muniesa, Deulofeu, Rafinha, Krkics.

Azért annyira ne butítsuk már a népet...

Affelay, Muniesa, Deulofeu, Rafinha vagy éppen Krkics nem voltak számításban az első keretnél az előző szezonban sem.

Villa elment, jött helyette Neymar.

Thiago elment, felkerült helyette S. Roberto.

Abidal elment, jön helyette egy hátvéd (ha minden igaz).

+ Montoya és Bartra egy évvel tapasztaltabb, érettebb lett. Szóval összességében még jobban is állunk, mint egy éve ilyenkor.
Avatar
barcami
Jugador del Barça
Hozzászólások: 237
Csatlakozott: 2008.07.25. 12:09:18

2013.07.22. 22:03:39

Örülök, ha Neymar és egy új védő érkezése 'megoldja' az összes tavalyi gondunkat.

------------
Mondjuk azért annyit hozzá lehet ehhez fűzni, hogy a tavalyi szezonban túlságosan is bő volt a keret. A középpályán és a csatársorban is túl sok volt az ember. Egyedül a védelem, ahol normális létszámban lettünk volna, de ott meg folyamatosan a vki lesérült. Egy védő kell és kész.

Bár én nagyon örülnék Ter Stegennek is, mert előrelépés lenne a srác, de Valdes addig fog maradni, amíg akar...[/quote]
Válasz küldése