Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.03.16. 10:41:39

Barcaman1993 írta:Aki látta az utóbbi időben játszani, az tudja, hogy csakis rossz vásár lenne. Rengeteget hibázik, ráadásul nem ér ennyit az én megítélésem főleg szerint ennyi hibával.
Szerintem összességében nem rossz védő és "keménységben" is felveszi a harcot. Lehet gyengébben teljesít az elmúlt hetekben, de nem ez alapján kell szerintem a tehetségét tudását megítélni, hiszen az elmúlt hetekben mutatott teljesítményeket nézzük, akkor a mi csapatunkban is, jó páran nem ide valóak lennének. :) A Belgának nem rég volt 1 sérülése ha jól tudom, és meccshiánya is lehet, pl a München ellen sem játszott. :)
összességében szerintem stabilitást adhatna... Persze a pozitív teljesítményt nézve. :)
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
StickyFingaz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 808
Csatlakozott: 2012.07.12. 20:38:58

2013.03.16. 10:40:50

Szerintem rossz hatással van rá a csapatkapitányi karszalag.Én gyakran nézek Arsenal meccset és azóta van formán kívül,amióta Ő a csk.Ez sok játékosra pont fordítva hatna,de szerintem ő ettől idegesebb lesz ezáltal a játékában is több a hiba.


Wenger meg szerintem pokolba kívánja az egész Barcát.Ha leigazolnánk Vermaelent akkor már a 3. csk-t hoznánk el tőle.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.03.16. 10:27:33

Castiel írta:http://barcanoticias.blog.hu/2013/03/16 ... n=blhshare
Most újra terítéken van! Bár nem lenne rossz vásár, fenntartással kezelendő a "hír"
Aki látta az utóbbi időben játszani, az tudja, hogy csakis rossz vásár lenne. Rengeteget hibázik, ráadásul nem ér ennyit az én megítélésem főleg szerint ennyi hibával.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.03.16. 10:21:04

http://barcanoticias.blog.hu/2013/03/16 ... n=blhshare
Most újra terítéken van! Bár nem lenne rossz vásár, fenntartással kezelendő a "hír"
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.11. 15:33:54

Ráadásul védővel nincsenek úgy eleresztve ,mint támadóval.
Kép
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.03.11. 15:23:26

Jó is lenne Kompany de ezt a gyenge 20 milliós ajánlatot szerintem még a
Barca / újságíró aki kitalálta az egész sztorit sem gondolja komolyan. :)
Ha piaci értéke 35 akkor kérnének érte vagy 40et, de amúgy is minek adnák el,hiszen tele van a City lóvéval.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.11. 08:59:09

http://sport365.hu/nemzetkozi-foci,span ... oert,50238

Nem tudom hogy tiltott oldal-e sajnos.
Kép
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.03.09. 13:03:15

De jó is lenne ha csak ráböknénk valakire aztán a miénk is lenne!
Viszont ez a Neymaros dolog már nagyon érik és nem csak azért mert mi ábrándozunk róla!
Mi motivációja lehet még a Santosban?(a bajnokságban csak 8. lett a csapat)
Ráadásul a brazil bajnokság csak május közepén kezdődik és ha kitölti a szerződését 2014.ig akkor meg ugye ingyen vihető lenne,kizárt,hogy klub kihagyna egy 30-40milliós zsíros üzletet.
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2013.03.09. 10:59:30

Ha Neymar jön, akkor is kell még egy csatár, aki gólerős. Pedró és Alexis / vagy Telló/ meg vállalják a cserét. Vagy nem. Rooney nem rosz spiler,de nem ebbe a stilusba való. Persze még egy massziv cenerhalf is kell Pique mellé. Neveket nem irok -szerintem - ez vicces, hogy mi itt kinézünk valakit az meg ugrik. Nem mindenki idevágyik és van akiért más csapat többet ad.
Neymartól nem kell félni, majd belejőm, ha Ő nem akkor ki. Tudnám sorolni a sikeres brazilokat a Barcából de máshonnan is. Pl .Rivaldó, Romárió...
Fecó
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.03.09. 10:23:19

Egy Real legenda így nyilatkozott:

Roby Carlos szerint Neymarnak, a Santos húszéves zsenijének már régen el kellett volna hagynia Brazíliát, és Európában kellene játszania.
"Kilencven százalékig biztosra veszem, hogy a Barca játékosa lesz. beszéltem vele a közelmúltban, ezért mondom ezt. A papírok már készen vannak"
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.03.09. 08:45:28

http://www.fociclub.hu/?p=15701
Egyre többen szólalnak meg a Brazil leigazolásával kapcsolatban, ahogy múlik az idő. Múltkor a játékos ügynöke is elmondta egy interjúban hogy Neymar a Barcelonát választja, és most a jelenlegi trénere is biztos benne, hogy a Campban köt ki. Na majd nem sokára úgyis kiderül. :)
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.08. 20:11:25

MichaaBee írta:De ne legyenek senkinek sem illúziói, nem fog ő hozzánk igazolni, pláne nem 25 millió euróért. :)
Ezzel egyetértek, ha eligazol, akkor a PSG-be, ők fizetnének érte jó sokat, ráadásul összeállna az Ibra-Rooney páros. :D
De szerintem távozni fog, nem véletlenül érdeklődik a United Lewandowski iránt.

Neymart meg várom, nagyon kíváncsi vagyok, mire megy majd nálunk, ha tényleg jön, remélem, Alexisnél jobb lesz. :D
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5725
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2013.03.08. 19:52:26

Ez a Rooney-s szerintem simán kamu. De egyébként a sport.es is lehozta, pár órával rá már Ferguson cáfoló nyilatkozatát is lehozták, amiben a skót azt mondta, hogy Rooney biztosan nem megy sehová.

Egyébként ő még a védekezős fajtából való, úgy emlékszem szélsőként is nyomta újabban gyakorta. Az erős középcsatárok közül az egyetlen, aki talán még illene is.

De ne legyenek senkinek sem illúziói, nem fog ő hozzánk igazolni, pláne nem 25 millió euróért. :)
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.03.08. 19:40:32

Pár napja már ábrándoztam az angol topikban Rooney-val kapcsolatban, nos íme a legfrissebb nyilatkozat róla:

- Minden évben szóba került, hogy Wayne Rooney elhagyja az idény végén az Manchester Unitedet, de most, hogy ez az utolsó szezonja, a játékos szeretne a Barcelonához menni. Minden bizonnyal sok ajánlatot fog kapni, de ha a katalánoktól is érkezik, az lesz a favorit a játékos számára. Rooney a Barcelona összes meccsét meg szokta nézni, nagy rajongója Messiéknek. Első kézből szerzett tapasztalatai vannak róluk, és csodálja a futballjukat - nyilatkozta az anonimitásba burkolózó forrás a Daily Starnak...

A 25 millió eurós ár érte szerintem több mint baráti!

Mit szólnátok egy Messi - Neymar - Rooney támadó hármashoz? :shock:
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
sura
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 427
Csatlakozott: 2011.02.06. 08:19:05

2013.03.08. 18:39:26

[quote="sörvirsli"]Szerintem ez az Európában bedarálják,stb duma, nem helyt álló.l)[/quote]

Az biztos, hogy Európában jobbak a védelmek, mint Braziliában. Az is biztos, hogy a posztok is kötöttebbek. Neymar egy meglévő rendszerű csapatba nehezen szuszakolható be. Viszont egy jó edző a kedvéért kitalálhat egy olyan játékot, amiben bekalkulálja a sajátosságait és akkor sokkal nagyobb az esélye a jó beilleszkedésnek. Amit most Messiről mondott, az jó előjel: hajlandó alkalmazkodni ahhoz, hogy egy csapatba kerülnek, ahol Messi van "otthon". De persze az edzőnek az ő szerepkörét is át kell majd szabni.
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.03.08. 17:45:51

Szerintem ez az Európában bedarálják,stb duma, nem helyt álló. Már az angolok ellen meccsen is bizonyította valamennyire,ráadásul amint hozzá került a labda egyből 3-4en mentek rá annyira összetojták magukat. Na most akkor,hogy is lesz majd ha egyszerre Messivel mind a ketten pályán lesznek?A csatárokon kívül az egész ellenfél csapat a nyakukban fog lógni,jó lesz majd látni ahogy most már 2 sorban fogna jobbra balra dőlni a védők amint megindulnak majd a kapu felé,mert tuti azonnal kezdő lesz amint végre megérkezik hozzánk!Én jórészt tőle várom a feltámadást! (meg persze Messi újbóli "harapós" formájától)
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
mrMimoka
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.03.08. 15:49:37
Tartózkodási hely: Destination Unknown

2013.03.08. 17:07:39

Szerintem már tuti megvan Neymar helye és azért nyilatkozta le ezt a sablon dumát. És az a hely Katalónia lesz, fogadni mernék rá..ráadásul már a nyáron ugyanis muszáj a gyereknek fejlődnie, ergo irány Európa ha a VB-n akar vmit fakítani..ugye erre már Pelé uraság is rájött vmi csoda fojtán..biztos fényt kapott a feje, hogy belátja. Hogy jó lesz-e?? Ki tudja..3-4 hónapig biztos nem, mert lenyomják, mint a bélyeget, aztán meg meglátjuk.
"Mond, hogy lehet édes fiam, hogy egy olyan sz*r csapaté, a Real Madridé" - José Luis Torrente

"A Barca legyőzéséhez az évszázad meccsét kell játszanod" - Gregorio Manzano
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2013.03.08. 16:41:01

herlius írta:Neymar: "Madrid vagy Barcelona, még nem döntöttem el. Nem részesítem egyiket sem előnyben... " Nekem most lett elegem belőle, pedig még ide sem jött. Ha valaki két ekkora rivális és két ennyire eltérő futtballfilozófia között nem tud különbséget tenni, annak nincs helye nálunk. Ha valaki nem érzi, hogy mi a különbség egy Mercedes és egy BMW között, az valószínűleg egyiket sem akarja igazán. Zsoldosokra nincs szükség, ha valaki idejön, az azért tegye, mert ide vágyott, nem azért mert mi adtuk érte a nagyobb lóvét.
Igen, de mivel, ha mág nem tudja hova fog menni nem ajánlatos lenyilatkoznia, h a Barca vagy a Real az álmom, mert akkor a másik csapat és annak szurkolói már eleve nem úgy várják. Épp az, h okosan nyilatkozik.
Hidd el, amelyik csapatba fog menni, az vt a gyerekkori álma.
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1431
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.03.08. 16:29:04

Neymar: "Madrid vagy Barcelona, még nem döntöttem el. Nem részesítem egyiket sem előnyben... " Nekem most lett elegem belőle, pedig még ide sem jött. Ha valaki két ekkora rivális és két ennyire eltérő futtballfilozófia között nem tud különbséget tenni, annak nincs helye nálunk. Ha valaki nem érzi, hogy mi a különbség egy Mercedes és egy BMW között, az valószínűleg egyiket sem akarja igazán. Zsoldosokra nincs szükség, ha valaki idejön, az azért tegye, mert ide vágyott, nem azért mert mi adtuk érte a nagyobb lóvét.
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.03.07. 18:01:54

Alcantara írta:Ez a Thiago Silva történet teljesen felesleges. Egyrészt akkor sem volt rá pénzünk, amikor a Milan árulta, másrészt a világ egyik leggazdagabb klubja nem azért vette iszonyatos összegért, hogy nekünk ingyen vagy attól olcsóbban továbbpasszolja.
igyvan! ugyanigy Sakho is!mert őt is maximum nagyon drágán adnák ide!Szóval őket kiis lehet lőni!(bár én is örülnék mindkettőnek) Marad Hummels vagy David Luiz!Nekem mind1,hogy melyik jön,csak közülök jöjjön!Bár én szerintem legnagyobb esély közölük Hummels-re van!Ami jó is,mert legjobban én neki örülnék,de David Luiz-nak is ugyanúgy örülnék,de szerintem ő még most nem jönne el Chelsea-ből(meg szerintem else adnák),maximum 1-2év múlva!
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.03.07. 17:53:32

Ez a Thiago Silva történet teljesen felesleges. Egyrészt akkor sem volt rá pénzünk, amikor a Milan árulta, másrészt a világ egyik leggazdagabb klubja nem azért vette iszonyatos összegért, hogy nekünk ingyen vagy attól olcsóbban továbbpasszolja.
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2013.03.07. 16:15:49

TT írta:főleg, hogy a fociban nincs "hadjad", mert játékzavaró, a nyelvtani helyességet meg hagydlyuk!!

mellesleg Aggert remélem eszünkben sincs idehozni; a Neymar-saga meg már engem is kezd felcsigázni :D Rosell addig nem nyugszik, míg nem hozza el a srácot
Aggert én se szeretném. Nála jobb védő kell ide, mert itt már lassan Puyol utódjáról is beszélünk. Olyan aki megnehezíti az edző dolgát kit ültessen padra. Hummels, David Luiz, Thiago silva, Sakho.. én közülük valamelyiket tartanám jónak.
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.03.07. 16:13:53

Bob_Marley írta: Azért picit többet kell beszélni a pályán :D
Amit kiemeltem meg olyan "szakszó" (amúgy hagyjad de mindegy) amit SOHA NEM SZABAD mondani.Alapszabály, hogy olyat hogy hagyjad nem mondunk a pályán. :D Hagyjadból van mindig a baj.
Érdekes, én mondjuk nem foci játékos vagyok, de az én tapasztalatom az hogy aki a pályán beszél, az vagy hülyeséget mond vagy más valakit igazít útba hogy mit kéne csinálnia. Szóval az én olvasatomba ha mindenki tudja a dolgát nem kéne beszélni (sokat), csak alap dolgokat: passzolj.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2035
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2013.03.07. 16:09:51

kindeR írta:
barca0417 írta:Stegen: nem ismerem, mármint nem láttam még, elhiszem hogy jó kapus, pláne fiatal is. DE, lehet hogy az, hogy német nyelvi nehézségeket okozna, ami a védőkkel való kommunikációt megnehezítené, és ez azért veszélyes lehet. Valami hasonlóért törhetett meg Hildebrand karrierje is, pedig nagy reményekkel érkezett a Valenciához anno.
nem tudom pontosan mit értesz kommunikáció alatt de szerintem olyan szavakon kívül hogy "jövök" "hadjad" vagy XY ra figyelj nem nagyon kell kommunikálniuk.
Egy jó és határozott kapus azért szokta irányítani a védelmet, illetve szabadrúgásnál, vagy szögletnél ki hova helyezkedjen stb. Azért ennél a két szónál többet kell beszélni...szerintem. Vagy úgy látod hogy Valdés és a csapat közt ennyi az össz párbeszéd egy meccsen?
Kép
Avatar
TT
Capitá del Barça
Hozzászólások: 963
Csatlakozott: 2010.01.03. 15:09:29

2013.03.07. 16:01:57

főleg, hogy a fociban nincs "hadjad", mert játékzavaró, a nyelvtani helyességet meg hagydlyuk!!

mellesleg Aggert remélem eszünkben sincs idehozni; a Neymar-saga meg már engem is kezd felcsigázni :D Rosell addig nem nyugszik, míg nem hozza el a srácot
Válasz küldése