Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3280
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2021.03.11. 15:13:06

Agüero.
Gondolat, mint befejező csatár, érthető és logikus, de a tegnapi meccsen látottak ennél összetettebb problémákra is rámutatnak. A csapat játéka olyan képet mutat a támadások befejezése irányába, hogy mindent középen csikicsukival gondolunk megoldani, amolyan MSN zsonglőtrióval. A támadósorunk nem erre a játékstílusra alkalmas. Átlövések terén is nagyon komoly a lemaradásunk, a visszagurított labdákra nincsenek érkezőink.
Egy Agüero önmagában ezen a problémán változtatni nem hinném, hogy tudna. Arról a nem elhanyagolható tényről nem is beszélve, hogy a Messi Agüero páros az argentín válogatottat sem tudta semmilyen csúcsra feljuttatni, ráadásul Agüero a válogatottban sem volt folyamatos és rendszeres kezdő.
Egyébként ez a mindent megpróbálunk begyömöszölni középen jellegű játék zsonglőr típusú csatárokat igényelne és nem egyet, hanem kettőt minimum.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15435
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2021.03.11. 14:54:14

Haalandra rá kell menni, szerintem MBappé esélytelen, Monacoból kellett volna anno elhozni, mostmár nagyon a real felé kacsingat.
100millióból ha kijönne Haaland, az jó pénz érte, kérdés a fizuja, de kétlem, hogy többet kérne mint egy Griezman.

El kell adni akiket csak lehet, elkezdeni beépíteni teljesen a Moriba, Pedri, Fati, Araujo fogatot, ez legyen a cél a kövi szezonra.

Én értem, hogy Busi mostanában nem annyira lóg ki lefelé, plusz még tegnap valóban a jobbak között volt, de ha megint ebbe a hibába esünk, hogy a régiek 1-2 jó meccsel elhitetik velünk, hogy még mindig jók, akkor a következő év is rámegy erre a szenvedésre.
Mert azt felejtsük el, hogy itt tartjuk Messi, Piqué, Busi, Roberto, Griezman féle bagázst, és majd egyszerre ülnek a padon jófiúk módjára, elfogadva a helyzetet.

Meg kell köszönni nekik az eddigi szolgálatot, meg amit tettek a klubért, aztán kabát.
Most az ilyen Lenglet, Pjanic, Umtiti féle alkalmatlanokat nem említem, nekik egyértelmű, hogy ajtót kell mutatni.

Kapusok: TS, akárki.
Védelem: Dest, Mingueza, Garcia, Araujo, Alba, Wagué, Alaba, Firpo.
KP: DeJong, Puig, Pedri, Wijnaldum, Moriba, Coutinho.
Elől: Haaland, Messi, Dembelé, Fati, Trincao.

Ez 21 játékos, ki lehet egészíteni 2-3 fiatallal, és kész.

Nem is nagy igazolási csodák kellenek, két lejárós mint Wijnaldum és Alaba, meg egy zsebbenyúlós Haaland.
Mondjuk úgy látom, hogy itt a nehezebb ügy az lesz, hogy megszabaduljunk a koloncoktól (Griezman, Umtiti, Lenglet, meg a régiek), nem az hogy hozzunk 2-3 használható embert a csapatba.

És így a végére kivettem a kezem a biliből.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 541
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2021.03.11. 14:27:33

crixus írta:
2021.03.11. 13:10:05
Nálam kb a fél csapat átadólistás.
Elölről Dembelé, Griezmann. Braithwaite maradhat amennyiben csak szimpla másodvonalba kerül egy új középcsatár mögött.
Középpálya - Pjanic, Coutinho, Fernandes(van ilyenünk is....).
Hátulról Umtiti, Lengelet, Firpo, Neto listás.
A kölcsönjâtékosok pláne.
Cserekapus jó lenne a B-ből is. Középre Alaba, Garcia. Balra Alba mögé nem kellene pótlás mert ott lenne Alaba. Viszont Dest mellé nem ártana bent tartani Waguet ha egyszer felépül. Vagy Mingueza, bár őt erőltetettnek tartom arra a posztra. Középre nem igazolnék. Pedri, Moriba, Puig elég jónak tűnik De Jong és Busquets ill Roberto mellé.
Előre kellene Trincao, Messi és Fati mellé még 2 csatár. Depay ill egy minőségi center.
tetszik a lista. Nálam még jönne Vijnaldum, és maradna Dembele.
Aguerot szerintem azért hozzák, ha tényleg hozzák, hogy Messit maradásra bírják.
Egyébként máshol marha nehéz lesz neki 34+osan.
Messi akkor maradjon, ha rendesen enged a bér igényéből, és elfogadja, hogy nem játszik mindig. Akkor tud segíteni.
Állítólag Alabával komolyan egyezkedünk, Haaland ára pedig fix 75+ jutalékok, összesen kb. 100M euró. Mondjuk anno Lautaro került ennyibe, arról nem is beszélve, hogy 3 játékost jóval drágábban vettünk, és mi lett belőlük. oké, hogy más világ volt, de akkor is.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2021.03.11. 13:10:05

Nálam kb a fél csapat átadólistás.
Elölről Dembelé, Griezmann. Braithwaite maradhat amennyiben csak szimpla másodvonalba kerül egy új középcsatár mögött.
Középpálya - Pjanic, Coutinho, Fernandes(van ilyenünk is....).
Hátulról Umtiti, Lengelet, Firpo, Neto listás.
A kölcsönjâtékosok pláne.
Cserekapus jó lenne a B-ből is. Középre Alaba, Garcia. Balra Alba mögé nem kellene pótlás mert ott lenne Alaba. Viszont Dest mellé nem ártana bent tartani Waguet ha egyszer felépül. Vagy Mingueza, bár őt erőltetettnek tartom arra a posztra. Középre nem igazolnék. Pedri, Moriba, Puig elég jónak tűnik De Jong és Busquets ill Roberto mellé.
Előre kellene Trincao, Messi és Fati mellé még 2 csatár. Depay ill egy minőségi center.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7411
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2021.03.11. 12:17:30

ventiladors írta:
2021.03.11. 11:08:49
Azzal egyetértek, hogy nyáron egy nagy jövés-menésből legalább a nagy menésnek meg kellene történnie...
A korábbi igazolások megítélése nekem nem olyan egyszerű. Arda Turan meggyőző teljesítményt nyújtott az Atleticoban és a török válogatottban is. Csak a Barcelona mást igényel. Ezért volt teljes tévedés olyan nagy nevek leigazolása mint Coutinho, Griezmann, és az ismeretlen Braithwaite. Utóbbinál az ára és a lelkesedése miatt én elnéző vagyok. Dembélé egy külön kategória. Nem értem miért adtunk ki ennyi pénzt egy olyan játékosért, aki egy zsákbamacska. Nem tudtuk mennyire sérülékeny, milyen mentális problémák vannak vele, és milyen a helyzetkihasználása. Csak az indokolhatta a vásárlást, hogy nem tudták elviselni a Neymarért kapott pénz látványát.
Turan egy jó hasonlat. Az ATMA egyik legjobbja volt. Itt nem tudott sem szakmailag, sem mentálisan. Ahogy Griezmannal is hasonló a helyzet. Róla mondjuk lehetett sejteni, hogy ebben a rendszerben nem fogja komfortosan érezni magát, de ilyen mélyrepülést senki sem várt.
Ahogy Suarezzel kapcsolatban is megszépültek az emlékek. Tavaly, de már tavalyelőtt is agyba-főbe volt ekézve, hogy két méterről képtelen kaput találni, pedig Messi tömte labdával. Voltak klasszis megoldásai, de összességében nem a tökéletes helyzetkihasználás volt az erénye, plusz a támadások is elhaltak rajta, Meg csetlett, botlott stb. Félreértés ne essék, nagyon kedveltem, sőt meg lehet kövezni, de a stílusát is bírtam. És lehet, hogy termeli a gólokat, de ott Griezmann évről -évre 25-30 gól felett termelt és assistokban sem maradt el, a mezőnymunkájuk pedig ég és föld. Szóval akik annyira visszasírják Lajost szer4intem jó eséllyel csalódnának.
ventiladors írta:
2021.03.11. 11:08:49
A kisebb nevek közül lehet megpróbálni fiatalokat igazolni, hátha valami jó fogás lesz belőle, pl. Lenglet, Umtiti, Junior Firpo, Trincão, Arthur, Pedri, Dest. Igazából talán Pedriből lehet majd az az aranyhal, aki teljesíti a három kívánságunkat. A többit jobb megoldás híján visszadobjuk. Ezekből az igazolásokból nem feltétlenül pénzügyi hátrányunk származik. Csak nincs egy adott posztra elegendő játékosunk és a Masián lévők kevesebb motivációt kapnak.
Volt legalább két jó igazolásunk is. Nem sok. Rakiticsre és DeJongra gondolok.
És végül hiába akarunk mi De Bruynet igazolni. deLigt pl a Juventust választotta...
Haaland és Mbappé a két legnagyobb ígéret. Jó lenne, ha a legjobbak nálunk játszanának. De irgalmatlan pénzbe kerülne a leigazolásuk, és a fizetésük se lenne kevés. Ezt jelenleg nem engedheti meg magának ez a klub. (Köszönjük néked Bartomeu.) Főleg úgy, hogy a mezen az unicef logó van és mi fizetünk érte.
Az általad felsoroltakhoz Umtitit, Trincaot, Arthurt és Destet is oda lehetne sorolni. Umtiti mikor idekerült az első bő másfél évében olyan teljesítményt nyújtott, amivel idővel simán a világ legjobb védői közé kerülhetett volna, az ára pedig ahhoz képest potom volt. Arthur szintén nagy fogásnak tűnt, mindenki oda volt érte, még Xavi is áradozott róla, aztán nála is megtört valami, főleg mentálisan. Trincao még rejtély, ha tudna hasonlót nyújtani, mint Portugáliában nem pörögnénk az árán.
Dest-tel kapcsolatban pedig még várjunk. 19 évesen, szezon közben esett be és nem egy kiváló meccse volt, lásd pl. a tegnapi. Azért nem véletlen, hogy a Bayernnel kellett harcolni érte.
Mbappéra kizárt, hogy akár esélyünk is legyen. Sőt, én a Realnak se adnék sok sanszot. Egy nettó 35 milliós fizut a PSG-n és a City-n kívül nem hiszem, hogy bárki is megengedhet magának, az utóbbi pedig kiszállt a versenyből, mert nem akarják felrúgni a bérrendszert. Amellett le kéne perkálni 180 millát a nyáron, hacsak nem várnak még egy évet, de az aláírási pénz még akkor is hatalmas lesz. Komolyan értékesíthető játékosuk pedig nem nagyon van, sportszakmai szempontból sem vonzóbb a Madrid, mint a PSG. Szerintem hosszabbítás lesz, csak a bérét akarja felverni.

Haaland érdekesebb lesz. Nagy licitháború lesz. A Dembélé-Griezmann-Cou pakkból az előbbi lehet a legkönnyebben értékesíthető. A United még mindig érdeklődik, de az sem elképzelhetetlen, hogy a Dortmund is visszavárja.
A játékoseladások szempontjából, talán mi állunk a legjobban, ha Laporta ügyes lesz még bármi megtörténhet.
Forca Barca!!!!
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2021.03.11. 11:46:10

Megkövetem magam, mert Busit én már korábban kitettem volna, viszont mostanában tényleg nem játszik rosszul. Benne jelenleg max 60 perc van, jövőre talán már kevesebb, viszont lehet hasznos tagja a csapatnak. Piqué és Alba nálam maradna. Dembelét sok kritika éri, viszont szerintem jelenleg Messi mellett ő a második legveszélyesebb támadónk.
Én nyáron mindenképpen eladnám/elajándékoznám Umitit, Firpot, Lenglet, Pjanic, Alena, Coutinho, Griezman.
Jönne a helyükre nálam Garcia, Alaba, egy középpályás és egy 9-es.

TS/NEto-Dest/SR,Garcia/Piqué,Alaba/Arjuho/Migueza-Alba/Alaba-Busi/Moriba,DeJong/?,Pedri/Puig-Messi/Trincao,?/Braithaite,Fati/Dembele

összegeket nem írok, mert úgyis áron alul adunk el, de legalább a bértömeg csökken, meg nem marad rajtunk ez a sok kókler.
Avatar
ventiladors
Barça B
Hozzászólások: 55
Csatlakozott: 2019.05.13. 20:31:40

2021.03.11. 11:08:49

MessiNeymarSuarez írta:
2021.03.11. 07:33:13
A nyárra nem kérek mást az elnöktől csak azt hogy a "futottak már" kategóriás játékosoknak legalább a felét szórjuk ki, a másik felének pedig szerezzünk sokkal jobb alternatívát, mert kész kabaré hogy milyen kaliberek vannak itt kezdő szinten, hihetetlen mennyiségű pénzt képesek voltak Bartomeuék elverni középszerekre és most jött ki igazán hogy mikor Gündogan, De Bruyne kaliberek voltak a piacok mi Ardákat, Gomeseket vásároltunk folyamatosan.
Azzal egyetértek, hogy nyáron egy nagy jövés-menésből legalább a nagy menésnek meg kellene történnie...
A korábbi igazolások megítélése nekem nem olyan egyszerű. Arda Turan meggyőző teljesítményt nyújtott az Atleticoban és a török válogatottban is. Csak a Barcelona mást igényel. Ezért volt teljes tévedés olyan nagy nevek leigazolása mint Coutinho, Griezmann, és az ismeretlen Braithwaite. Utóbbinál az ára és a lelkesedése miatt én elnéző vagyok. Dembélé egy külön kategória. Nem értem miért adtunk ki ennyi pénzt egy olyan játékosért, aki egy zsákbamacska. Nem tudtuk mennyire sérülékeny, milyen mentális problémák vannak vele, és milyen a helyzetkihasználása. Csak az indokolhatta a vásárlást, hogy nem tudták elviselni a Neymarért kapott pénz látványát.
A kisebb nevek közül lehet megpróbálni fiatalokat igazolni, hátha valami jó fogás lesz belőle, pl. Lenglet, Umtiti, Junior Firpo, Trincão, Arthur, Pedri, Dest. Igazából talán Pedriből lehet majd az az aranyhal, aki teljesíti a három kívánságunkat. A többit jobb megoldás híján visszadobjuk. Ezekből az igazolásokból nem feltétlenül pénzügyi hátrányunk származik. Csak nincs egy adott posztra elegendő játékosunk és a Masián lévők kevesebb motivációt kapnak.
Volt legalább két jó igazolásunk is. Nem sok. Rakiticsre és DeJongra gondolok.
És végül hiába akarunk mi De Bruynet igazolni. deLigt pl a Juventust választotta...
Haaland és Mbappé a két legnagyobb ígéret. Jó lenne, ha a legjobbak nálunk játszanának. De irgalmatlan pénzbe kerülne a leigazolásuk, és a fizetésük se lenne kevés. Ezt jelenleg nem engedheti meg magának ez a klub. (Köszönjük néked Bartomeu.) Főleg úgy, hogy a mezen az unicef logó van és mi fizetünk érte.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10104
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.03.11. 07:33:13

Messithebest írta:
2021.03.11. 01:31:06
A mai meccs után csak egy dolgot tudok írni ide: Könyörgöm, valahogy szedjük össze a pénzt Haalandra és hozzuk ide. Alsó hangon 4-5 góllal nyertünk volna ma, ha ő került volna a kapu elé Dembelé és Griezmann helyett..
És itt van Fati is. Azért egy Fati-Haaland-Messi támadósor már tudna büntetni :D
Ráadásul mindketten szemtelenül fiatalok, ha valahogy sikerülne behúzni akkor egy Araujo-Dest-Pedri-De Jong-Fati-Haaland tengely ha összeszokna akkor nagyon nagy tényező lehetne.
Melléjük kellene egy igazán kreatív KP és oké lenne a dolog

A nyárra nem kérek mást az elnöktől csak azt hogy a "futottak már" kategóriás játékosoknak legalább a felét szórjuk ki, a másik felének pedig szerezzünk sokkal jobb alternatívát, mert kész kabaré hogy milyen kaliberek vannak itt kezdő szinten, hihetetlen mennyiségű pénzt képesek voltak Bartomeuék elverni középszerekre és most jött ki igazán hogy mikor Gündogan, De Bruyne kaliberek voltak a piacok mi Ardákat, Gomeseket vásároltunk folyamatosan.

Az idei, rég nem látott mélységű szezon is mennyivel másabb lehetne már akkor ha csak a leggyengébb láncszemeket kivennénk.
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3309
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2021.03.11. 01:31:06

A mai meccs után csak egy dolgot tudok írni ide: Könyörgöm, valahogy szedjük össze a pénzt Haalandra és hozzuk ide. Alsó hangon 4-5 góllal nyertünk volna ma, ha ő került volna a kapu elé Dembelé és Griezmann helyett..
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2021.03.10. 23:09:51

MatyiG írta:
2021.03.10. 23:01:55
Szomorú, de Neto, Firpo, Pjanic, Coutinho, Braithwaite, Dembele, Griezmann, Umtiti, Lenglet - ők mind mehetnenek nyáron, egyik miatt sem szomorkodnek. Ez a keret 40%-a.
Lehet, de egyikre sem tudnám azt mondani, hogy stabil kezdő. Akik játszanak is:
  • Lenglet csak azért játszik mert nincs egészséges védőnk
  • Griezmann már most sem kezd mindig
  • Dembele sem játszana ennyit, ha Fati nem lenne sérült
A maradék meg szinte nem is játszik, így kár is rájuk a szót fecsérelni. Viszont ezekből az eladásokból ha úgy alakul lehet esélyünk Haaland-ra és a többi, lejáró szerződésűekkel sem lenne gond.
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2021.03.10. 23:09:21

Ami biztos, a francia négyest azonnal el kell passzolni nyáron!!! Bármennyiért!
Avatar
pezZy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 292
Csatlakozott: 2010.09.29. 18:34:43
Tartózkodási hely: Békéscsaba
Kapcsolat:

2021.03.10. 23:08:46

MatyiG írta:
2021.03.10. 23:01:55
Szomorú, de Neto, Firpo, Pjanic, Coutinho, Braithwaite, Dembele, Griezmann, Umtiti, Lenglet - ők mind mehetnenek nyáron, egyik miatt sem szomorkodnek. Ez a keret 40%-a.
Busi, Pique, Alba, Roberto is nyugodtan mehetnek nyáron. Eleget szívtunk már miattuk is, úgy gondolom. Nálam már nincs több esély.
Kép
"El fogom feledtetni velük a vereség ízét, ám jól az eszükbe vésem, hogy mindig küzdeniük kell. Én vagyok a vezető, ők követnek engem, együtt pedig sikeresek leszünk…”

Culé per sempre!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.03.10. 23:01:55

Szomorú, de Neto, Firpo, Pjanic, Coutinho, Braithwaite, Dembele, Griezmann, Umtiti, Lenglet - ők mind mehetnenek nyáron, egyik miatt sem szomorkodnek. Ez a keret 40%-a.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 748
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2021.03.10. 23:01:25

Demmbelénél sokkal nagyobb balfogás volt Griz. Ez a mai meccsen is látszott.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1615
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2021.03.10. 22:21:38

geridoss írta:
2021.03.10. 22:06:07
Szerintem senki sem állítja azt, hogy Neymarnak akár a közelében lenne Dembelé. De kit raksz oda? Kit igazolsz le helyére? Miből?
Ez van, őt kell használni.
Ezen a ponton bárkit. Félelmetes, ami alibit lenyom védekezésben, minden megoldása rossz, egyszerűen nem tud felnőni a pillanathoz. Jöjjön a dán vagy bárki más, ifi, egy védő aki előre megy. Bárki.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.03.10. 22:06:07

Szerintem senki sem állítja azt, hogy Neymarnak akár a közelében lenne Dembelé. De kit raksz oda? Kit igazolsz le helyére? Miből?
Ez van, őt kell használni.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1615
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2021.03.10. 22:04:12

geridoss írta:
2021.03.10. 21:58:17
menczel írta:
2021.03.10. 21:40:25
Teológia kérdés,
A teológia hittudományt jelent.
menczel írta:
2021.03.10. 21:40:25
(az megvan mindenkinek h a Liverpool ellen 90. percben 100%os gólhelyzetet hagyott ki anno Dembelé, azzal már tuti mi mentünk volna tovább)
Ha más berúgja a helyzeteit, ha odafigyelünk a szögletnél, ha nem lesz*rom mentalitással áll ki mindenki a visszavágóra, akkor is továbbjuthattunk volna. Ha.

Igen a kérdés, hogy ki miben hisz vakon? Mert hogy nem a szemüknek hittek ,amikor leigazolták őket, az fix.

Egyáltalán nem irreleváns amikor egy játékos kvalitásiról beszélünk, hogy egy clutch pillanatban hogy teljesített. Dembelé például Neymar cipőjét nem köthetné meg.
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2021.03.10. 21:58:17

menczel írta:
2021.03.10. 21:40:25
Teológia kérdés,
A teológia hittudományt jelent.
menczel írta:
2021.03.10. 21:40:25
(az megvan mindenkinek h a Liverpool ellen 90. percben 100%os gólhelyzetet hagyott ki anno Dembelé, azzal már tuti mi mentünk volna tovább)
Ha más berúgja a helyzeteit, ha odafigyelünk a szögletnél, ha nem lesz*rom mentalitással áll ki mindenki a visszavágóra, akkor is továbbjuthattunk volna. Ha.
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1615
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2021.03.10. 21:40:25

Teológia kérdés, mi a rosszabb egy 100+ milliós játékos aki teljesen impotens amikor nagy meccs van, vagy a másik 100+ milliós játékos akit ellenőriznem kellett hogy pályán van-e?


(az megvan mindenkinek h a Liverpool ellen 90. percben 100%os gólhelyzetet hagyott ki anno Dembelé, azzal már tuti mi mentünk volna tovább)
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2021.03.10. 18:13:04

Azért ha ingyen jön, és a korához mért reális fizetéssel, akkor nem hiszem lehetne nem örülni neki. :D
Csak ne ő legyen az elsőszámú jelölt a pozícióra, akire építjük a csapatot. Így meg Braithwaite eladhatóvá válna, és az érte kapott pénzt meg lehetne fektetni egy első számú csatár igazolásába.
(Ráadásul spanyol állampolgársága is van már.)

Persze tudom bilibe lóg a kezem, de egy Martínez/Werner szintű (nem konkrétan ők) csatár mögé cserének egy Agüéro elég kellemes előrelépés lenne és szinte luxus, az elmúlt évek után.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7179
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.03.10. 17:56:21

hajnesz írta:
2021.03.10. 17:45:03
MatyiG írta:
2021.03.10. 17:37:04
Én örülnék Agüerónak. 1-2 évre még simán jó lenne. Ingyen kell hozni a játékosokat nyáron. García, Alaba, Wijnaldum, Depay, Agüero, ilyenekben lehet most csak gondolkodni.
Én igazából csak azért nem szeretném Agüerot, mert akkor megint ilyen all stars gála feeling lenne a csapatban, ahol 2 sör után felmennek focizni a fiúk. Agüero, Messi,Busi,Pique,Alba, Roberto, megint fél csapatot játszatni kellene a név miatt, és ez szerintem teljesen szembe menne azzal, amit idén próbálunk elérni.
Így kb semmi értelme nem lenne az idei szezonunknak, a nagy fiatalítást letörjük kivénhedt vén rókákkal, akik top szinten már kevesek, max nyerünk velük pár meccset, nagyon max bajnokságot. Nálam ide tartozik Alaba is.

Garcia,Depay esete más, mivel ők valószínüleg sikeréhes játékosok, eddig nem sok babér termett nekik az elitben, Wijnaldum meg egy szorgos kp, aki beleillene az idei képbe maximálisan.
+1. Ráadásul Agüero évek óta alig játszik pár meccset, folyamatosan sérült. Követem az angol focit, rangadókat nézek, és minden héten összefoglalót, de nem is emlékszem, mikor láttam utoljára...
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Tomix354
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1054
Csatlakozott: 2018.03.09. 21:22:40

2021.03.10. 17:51:02

MatyiG írta:
2021.03.10. 17:41:32
mes írta:
2021.03.10. 17:39:12
MatyiG írta:
2021.03.10. 17:37:04
Én örülnék Agüerónak. 1-2 évre még simán jó lenne. Ingyen kell hozni a játékosokat nyáron. García, Alaba, Wijnaldum, Depay, Agüero, ilyenekben lehet most csak gondolkodni.
Az egy dolog, hogy ingyen, de az sem annyira ingyen, ha belegondolsz. Akkora alairasi penzeket kernek, hogy lehidalsz
Nyilván nincs teljesen ingyen, de most nincs pénzünk Haalandra és Mbappéra.
Lenglet, Umtiti, Pjanic, Coutinho-t nyáron el kell adni bármi van. Ha meg elérhető lesz Haaland és kell még pénz el lehet adni Dembelet vagy Griezmannt gondolkodás nélkül. Meglehet csinálni rá a pénzt, csak el kell adni a sok selejtet. Plusz az is előny, hogy Laporta jóban van Raiola-val.
Avatar
hajnesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1561
Csatlakozott: 2009.05.04. 19:45:30
Tartózkodási hely: Szeged

2021.03.10. 17:45:03

MatyiG írta:
2021.03.10. 17:37:04
Én örülnék Agüerónak. 1-2 évre még simán jó lenne. Ingyen kell hozni a játékosokat nyáron. García, Alaba, Wijnaldum, Depay, Agüero, ilyenekben lehet most csak gondolkodni.
Én igazából csak azért nem szeretném Agüerot, mert akkor megint ilyen all stars gála feeling lenne a csapatban, ahol 2 sör után felmennek focizni a fiúk. Agüero, Messi,Busi,Pique,Alba, Roberto, megint fél csapatot játszatni kellene a név miatt, és ez szerintem teljesen szembe menne azzal, amit idén próbálunk elérni.
Így kb semmi értelme nem lenne az idei szezonunknak, a nagy fiatalítást letörjük kivénhedt vén rókákkal, akik top szinten már kevesek, max nyerünk velük pár meccset, nagyon max bajnokságot. Nálam ide tartozik Alaba is.

Garcia,Depay esete más, mivel ők valószínüleg sikeréhes játékosok, eddig nem sok babér termett nekik az elitben, Wijnaldum meg egy szorgos kp, aki beleillene az idei képbe maximálisan.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2021.03.10. 17:41:32

mes írta:
2021.03.10. 17:39:12
MatyiG írta:
2021.03.10. 17:37:04
Én örülnék Agüerónak. 1-2 évre még simán jó lenne. Ingyen kell hozni a játékosokat nyáron. García, Alaba, Wijnaldum, Depay, Agüero, ilyenekben lehet most csak gondolkodni.
Az egy dolog, hogy ingyen, de az sem annyira ingyen, ha belegondolsz. Akkora alairasi penzeket kernek, hogy lehidalsz
Nyilván nincs teljesen ingyen, de most nincs pénzünk Haalandra és Mbappéra.
mes
Capitá del Barça
Hozzászólások: 824
Csatlakozott: 2010.06.21. 16:40:13
Tartózkodási hely: Marosvasarhely
Kapcsolat:

2021.03.10. 17:39:12

MatyiG írta:
2021.03.10. 17:37:04
Én örülnék Agüerónak. 1-2 évre még simán jó lenne. Ingyen kell hozni a játékosokat nyáron. García, Alaba, Wijnaldum, Depay, Agüero, ilyenekben lehet most csak gondolkodni.
Az egy dolog, hogy ingyen, de az sem annyira ingyen, ha belegondolsz. Akkora alairasi penzeket kernek, hogy lehidalsz
Válasz küldése