Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
recrea
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6714
Csatlakozott: 2004.12.24. 23:38:21

2020.02.11. 19:25:09

Mondjuk én még mindig nem értem, hogy miért kéne az egyetlen embert elzavarni, aki Messin kívül gólt tud lőni és meccset eldönteni?! Valaki magyarázza el nekem.
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.02.11. 19:21:30

Üzleti szempontból fenomenális lenne (mindenki Barca mérkőzést szeretne nézni már csak kíváncsiságból is), ha Messivel együtt nyomnák az utolsó egy-két idényüket, csak CR pont Messi miatt nem jönne, holott szerintem a Realnak szívesen adna egy fricskát.
Baltazar írta:Elnézést mindenkitől akit érzékenyen érint de komolyan gondoltam.
Soha nem voltam oda érte, skatulya fiókaként tekintettem rá.
Ma olvastam a Bayern nyilatkozatot, hogy nekik nem kellene mert "egy kicsit túl öreg". Aztán csak úgy józan paraszti ésszel végiggondoltam több szempontból.
Az biztos, hogy nem szokványos de kivitelezhető.
Baltazar
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2018.04.18. 13:24:13

2020.02.11. 18:28:36

Elnézést mindenkitől akit érzékenyen érint de komolyan gondoltam.
Soha nem voltam oda érte, skatulya fiókaként tekintettem rá.
Ma olvastam a Bayern nyilatkozatot, hogy nekik nem kellene mert "egy kicsit túl öreg". Aztán csak úgy józan paraszti ésszel végiggondoltam több szempontból.
Az biztos, hogy nem szokványos de kivitelezhető.
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.11. 17:06:25

Az is tény, hogy hiába zavarnák el sokan Piquét, Busit, Suarezt, SR-t...ez nem fog megtörténni. valahol érhető is, hogy védjük a saját magunk által kitermelt játékosokat, ugyanakkor tőlük függetlenül is lehetne értelmes igazolásokat eszközöni.
Az a baj, hogy amíg ők itt vannak, játszani is fognak, lehetnek bármilyen pocsék formában is. Griezmann szintén, hiába idegen test a csapatban, drága volt és sokat keres, nem ülhet a padon.
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2020.02.11. 16:47:34

Tudnék én is egy kisebb regényt írni az elhibázott igazolásokról, hibákról, nézhetetlen játékról, vezetőség idiótaságáról...Tény, hogy túl sok a keretben a nem idevaló játékos. Az is tény, hogy hiába zavarnák el sokan Piquét, Busit, Suarezt, SR-t...ez nem fog megtörténni. valahol érhető is, hogy védjük a saját magunk által kitermelt játékosokat, ugyanakkor tőlük függetlenül is lehetne értelmes igazolásokat eszközöni. Próbálok nem elrugaszkodni a földről, de én kb ezzel ki tudnék egyezni nyáron:
- kapus poszt rendben van, én ott nem variálnék, még csere padon sem
- védelemben bal oldal létszámban megvan. Itt azért kiemelném, hogy Firpo annyival jobb, mint Cucu vagy Miranda, hogy kellett fizetni érte. Ettől függetlenül utóbbi játékosokról nem mondanék le hosszútávon. Jobb oldalon Semedo mögé az Emerson és Wagué duó egyikét hoznám. Nem feltétlenül mögé, ez teljesítménytől függően változhat. Középhátvédként a Lenglet, Piqué duó maradni fog, én Umtitit adnám el. Imádom őt, de ekkora fizuért nem szabad itt tartani egy állandóan sérült játékost. Hoznék a helyére egy klasszist. 4. számúnak meg vagy vissza Todibot, vagy valakit a B-ből.
- középpálya: Busi, De Jong, Arthur, SR, Puig maradna, és eladnám Vidalt, Rakiticet, és valakire megpróbálnám ráakasztani Cou-t. Ide is vennék egy fazonszabás klasszist. Halkan megjegyzem, hogy nem tartom kizártnak, hogy egy játékosabb csapatban akár még Coutinho helyét is meg lehetne találni....Alena maradhatna kölcsönben
- elől Messi, Suarez, Fati, Griezman maradni fog, míg Dembelét max kölcsönbe tudjuk elpasszolni szerintem. Ide is elég lehet egy jó igazolás.

Nem azt mondom, hogy ez az én igényem, de én beérném ennyivel is első lépésként. De megint posztidegen, méregdrága, rendszerbe nem illő játékosokat fogunk áron felül, horror fizetésért igazolni...
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2020.02.11. 15:15:53

mess2009 írta:a baj bőven generális!! másképp: Abidal és bandája képzetlen és hozzá nem értő.
ez azért nyilvánvaló, mert már "bizonyítottak" azt pl. amire most készülnek eljátszották Boateng-el totál bénán....
itt azt kellene előre látni (hozzáértéssel!) hogy egy adott ember mennyire mobilizálható?! Coutinho a banális példa. de cca. u ez lenne Busquets is. itt arany(ként kezelik) máshol (szerintem) középszer lenne.
e mellett persze mind igaz, hogy a mai játékos piac olyan amilyen.... csak tudni kéne tájékozódni benne és hatékonynak maradni.
ehhez nálunk ma sajnos nem adottak a feltételek.
A baj szerintem nem a Abidallal kezdődött.

Nézzük meg az utolsó BL címünknél a kezdőt. TS.-Alba,Masch,Piquet,Dani Alves-Iniesta,Busquets,Rakitic- Neymar,Suarez,Messi.

Rögtön ezután Alves kivált és oké a jobbhátvéd, főleg az Alves tipúsú, világ szinten is hiány, de nálunk ki játszik ott? SR. Mögé meg hozunk egy raklap embert, aki vagy azt se tudja hol van, vagy sose játszik. Sikerült a pótlása? Nagyon nem. Volt róla egy stat, hogy Messi góljainak a 60x %-a amíg a brazil itt volt Alves Messi összjátékából jött.Na most egy ilyen láncszemet nem pótoltunk.

Aztán Neymarból előjött a pénzéhes cigány, és kivel pótoltuk, Dembivel, amit még nem is írnék a vezetés számlájára, mert papíron nagy húzás volt, a fene gondolta, hogy kezelhetetlen idióta lesz, amikor meg végre észhez tér üveglábú. Azt viszont már jobban a vezetőség számlájára lehet írni, hogy a második éven amikor nem sikerül semmi nem teremtek a számára verseny helyzetet, nem hozok a posztjára helyettest akivel meg kell küzdeni. Közben megsérült, sanszos a karrierjének is ez volt a vége. És most ezt a felelősséget rá kell lőcsölni egy 17 évesre, aki egyenlőre bírja és hozza amit kell, de akkor se normális, hogy egy gyereknek kell beállni az egyik fő posztra.

A következő érvágás Iniesta és pótoltuk Coutinho-val, aki alapból egy teljesen más stilúsú csapatban szélső volt. Beégtünk vele? Simán. Közben hozun egy Arturt, aki nem rossz, de nem is vagyok hasra esve, ráadásul sokat sérült.

Masch elmegy, a helyére jön Umtiti igazi klasszis évet hoz, megsérül, jön a sámán, és senkinek eszébe nem jut szólni neki csinálj már valamit magaddal öreg, mert ebből semmi nem lesz, aztán hozzuk a másik francia középszert tűzoltásnak és a védelem így is maradt.

2015 óta egy kiesett játékost sem tudtunk a kezdőből minőségileg pótolni és a csapat, korban öregebb, játékerőben gyengébb, edzői szinten szerintem felkészületlenebb lett. Igazolások ide oda ez sajna tény...

Közben, Busquets, Pique, és Suarez teljesen öregurasak lettek, erre mit csináltunk? Arda Turan, Andre Gomes, Denis Suarez, az örök joker SR, az üveglábú Rafhina, a sehol nem játszok l Semper, Vidal, Artur, aztán Vermaelen, Mina, Matyi, Digne, Douglas, Semendo, Firpo, Lenglet, meg a fene tudja még ki a védelembe, támadósorba Munir el Haddadi, Paco Alcácer, Paco Alcácer, Perez, Boateng, Malcolm valakit tuti kifelejtettem, egy raklap játékos akiket már azt se tudom kik. Több száz millió arra, hogy ide nem illő játékosokkal -akiktől a szerződésük miatt csak évek múlva szabadulunk- feltöltsük a keretet (tisztelet a kivételnek, de szerintem Rakiticen kívül egyik se tudott komoly dolgot az asztalra tenni) és ehhez tapsikolunk, ezen felül ide raktunk egy, Coutinho, Dembélé, Griezmann triót kb. 350 millióért, egy üveglábú, és két teljesen idegen test a játékunkba. Végül a romokban lévő túltelített létszámú kp.ra idehozunk 70x millióért egy Frenkie de Jong-ot aki bár jónak tűnik, de egyenlőre szerintem nem tudjuk használni.
A BL döntő óta több mint 500 milliót költöttünk középszerre vagy full ide nem illő játékosokra (a felét el se lehet sózni) és kik a húzó nevek még mindig? Messi, Suarez, Busquets, Pique, Alba. Ha ők kiöregszenek, ami már nagyon kezd egy-két embernél létszáni nincs pótlás, ráadásul egy nap Messi kiesése pedig amit itt okozni fog... Láttuk a, hogy egy full egyben lévő Real hogy reagált Roncsi távozására, na mi ha Messi elmegy annyira középszerűek leszünk addigra, hogy jó lesz ha a bajnokság elejében meg tudunk ragadni.

Az edző kérdés már csak hab a tortán.

Olyan károkat csinált a Barto féle vezetés 2015-óta (és nem csak Abidalék, Zubi se véletlen lett elzavarva), hogy azt a következő vezetőségnek helyrehozni, a felesleges túlfizetett játékostemetőt kiüríteni, se lesz egyszerű, nem hogy újra összerakni ezt a csapatot.

Eleve ezt az átigazolásokért felelős sportigazgató posztot el kéne felejteni, mert mindenki korlátoltan Dél-Amerikában, Spanyolországban gondolkozik egy Timo Werner, Håland, képbe se kerül, megveszünk egy Trincão-t, aki kívánom, hogy váljon be de most komolyan ez volt az ötlet? Csatárposztra meg kinézzük a feljövőben lévő anyagi gondoktól mentes Inter csatárt Lautaro Martínezt akiért a világ pénzék ki kell majd pengetni. Hát ilyen játékosmegfigyelő én is vagyok.

Ha már játékostemető. Az összes igazolásunkkal, a játékhoz való hozzáállásunkal pont azon az úton lépkedünk, amin a Real a galaktikusok után jó pár évig.Nagyon féket kéne húzni és ennek nem egy középszerű 32 éves kényszerigazolása a módja.
Kép
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.02.11. 13:16:16

Gaillard írta:Ne játszd a hülyét, nagyon jól tudod, hogy az NSO-s aktivistára céloztam
a jó öreg Szőnyi... hát rendben van, de sztem itt az emberek 90%-a nem tudja, kiről beszélsz, mert ez nem az gagyi fórum. én 1-2 évet olvasgattam régebben, így megvan az illető.
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.02.11. 13:10:05

Ne játszd a hülyét, nagyon jól tudod, hogy az NSO-s aktivistára céloztam.

NovaProspekt írta:
Gaillard írta:A sok professzor klón
ezzel a kommenteddel te is felvételt nyertél a klónhadseregbe. pontosan mit kellene egy fórumon művelni, ha nem azt, h az emberek leírják a véleményüket a Barcelonától 1500 km-re lévő foteljukból? gondolunk ezt-azt, de persze nem látunk bele a klub működésébe, maximum kulcslyukon át, így nagy eséllyel tévedünk. a te mostani kommented ugyanúgy feltételezés, aztán meg professzorozol.

https://www.youtube.com/watch?v=81szj1vpEu8" target="_blank
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.02.11. 13:05:57

Gaillard írta:A sok professzor klón
ezzel a kommenteddel te is felvételt nyertél a klónhadseregbe. pontosan mit kellene egy fórumon művelni, ha nem azt, h az emberek leírják a véleményüket a Barcelonától 1500 km-re lévő foteljukból? gondolunk ezt-azt, de persze nem látunk bele a klub működésébe, maximum kulcslyukon át, így nagy eséllyel tévedünk. a te mostani kommented ugyanúgy feltételezés, aztán meg professzorozol.

https://www.youtube.com/watch?v=81szj1vpEu8" target="_blank
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2020.02.11. 12:55:08

Szerintem egyértelmű, hogy a vezetőség nyúlja a pénzeket (túlárazott szerződések), közben meg Messit teszik fő bűnbaknak, aki összehozott pár száz milliót (sportsikerek által megnövekedett bevételek) az elmúlt évtizedben az egyesület számára.
A sok professzor klón pedig már itt is osztja a sületlenségeket, pedig nagyon úgy néz ki, hogy egy Milan korszak elé néz a Barca, ha a Messi, Suárez faktor is kiesik a működésből és így (nem) gazdálkodnak továbbra is.
Baltazar
Barça B
Hozzászólások: 37
Csatlakozott: 2018.04.18. 13:24:13

2020.02.11. 12:17:53

Ha már mindenki ötletel akkor én CR7-et hoznám.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.02.11. 12:11:33

Sinya22 írta:
drobika írta:Nem ismerem a B keretet, sajnos.
Valóban nincs egyetlen kipróbálható, játékos sem, aki megérdemelné az esélyt egy ilyen helyzetben? Sem Dembelé, sem Suarez helyére?
Nem volna üzenetértékű, hogy gyerekek:Számítunk rátok!
Még mindíg azt hisszük, hogy ebben a szezonban érdemi esélyeink vannak mondjuk a BL-ben és ezért ,,atom,, játékost kell hozni súlyos pénzekért?
Egyszerűen nem értem ezt :)
Ugyan,ott volt Perez,tökéletes csere volt. Elküldtük. Majd hozunk 80 milláért egy Adama-t,ő sokkal sokkal jobb lesz :D
Igaz,valóban ott volt Perez! Szerintem is azt simán hozta volna, mint más a spanyol bajnokságból.
Totál káosz a klubvezetés! Az, hogy a fiatalok így vannak kezelve döbbenet! Miért van akkor utánpótlás, ha még vészhelyzetben sem adnak nekik lehetőséget?!
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2020.02.11. 09:58:06

drobika írta:Nem ismerem a B keretet, sajnos.
Valóban nincs egyetlen kipróbálható, játékos sem, aki megérdemelné az esélyt egy ilyen helyzetben? Sem Dembelé, sem Suarez helyére?
Nem volna üzenetértékű, hogy gyerekek:Számítunk rátok!
Még mindíg azt hisszük, hogy ebben a szezonban érdemi esélyeink vannak mondjuk a BL-ben és ezért ,,atom,, játékost kell hozni súlyos pénzekért?
Egyszerűen nem értem ezt :)
Ugyan,ott volt Perez,tökéletes csere volt. Elküldtük. Majd hozunk 80 milláért egy Adama-t,ő sokkal sokkal jobb lesz :D
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2020.02.11. 09:00:07

a baj bőven generális!! másképp: Abidal és bandája képzetlen és hozzá nem értő.
ez azért nyilvánvaló, mert már "bizonyítottak" azt pl. amire most készülnek eljátszották Boateng-el totál bénán....
itt azt kellene előre látni (hozzáértéssel!) hogy egy adott ember mennyire mobilizálható?! Coutinho a banális példa. de cca. u ez lenne Busquets is. itt arany(ként kezelik) máshol (szerintem) középszer lenne.
e mellett persze mind igaz, hogy a mai játékos piac olyan amilyen.... csak tudni kéne tájékozódni benne és hatékonynak maradni.
ehhez nálunk ma sajnos nem adottak a feltételek.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2020.02.11. 08:20:56

Nem ismerem a B keretet, sajnos.
Valóban nincs egyetlen kipróbálható, játékos sem, aki megérdemelné az esélyt egy ilyen helyzetben? Sem Dembelé, sem Suarez helyére?
Nem volna üzenetértékű, hogy gyerekek:Számítunk rátok!
Még mindíg azt hisszük, hogy ebben a szezonban érdemi esélyeink vannak mondjuk a BL-ben és ezért ,,atom,, játékost kell hozni súlyos pénzekért?
Egyszerűen nem értem ezt :)
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.02.11. 07:08:19

Aki játékával, vagy pusztán ottlétével zavarja a Piqué, Busquets. Messi. Suarez tengelyt, az nem kell, vagy ha mégis, akkor megkeserüli.
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2020.02.10. 22:28:06

baas11 írta:De Bruyne re semmi esélyünk nem lenne ?!
Nem.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2020.02.10. 22:26:49

De Bruyne re semmi esélyünk nem lenne ?!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Messithebest
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3308
Csatlakozott: 2010.05.15. 20:34:35

2020.02.10. 22:15:17

Bacsa írta: Amit nagyon nem értek: Miért nem tud a Barca lecsapni a jó lehetőségekre. Eriksen 20 millióért volt most megvehető. Nem is került szóba, helyette megvett a BArca egy újabb sötét lő brazilt meg egy portugált, akik vagy beválnak, vagy nem. Ha nem, akkor Doulashoz hasonlóan a kutyának sem kellenek majd, míg Eriksenen nem lehet bukni. 20 milliónál többért élő szerződéssel bármikor el lehet adni.

A Bayern-Lipcse meccsen mondta a szpíker, hogy a nyáron Werner 25 millióért lett volna kivásárolható. Most már 60 millió az ára. Annyi pénzért ajándék lett volna.
Ezt en is osztom, ott volt peldaul Haaland a Lipcseben... 20 misiert vitte a Dortmund, es most konkretan sz*rja a golokat a srac... vicc h nem mentunk ra..
Kép
"I don't know, why the man above gives me the hardest road, but... the man above don't put you in situations that you can't handle." - LeBron James
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.02.10. 21:15:35

grgly50 írta:Tovább görgetve itt az átigazolás gondolatát, a Barca nagyon nehéz, szinte kilátástalan helyzetbe hozta magát.
Az, hogy egy valamire való tehetséget igazoljon, a magas kivásárlási áron felül a játékos leendő fizetése is jelentős probléma. Egy olyan csapathoz, ahol több tízmilliós fizetések vannak, apró pénzért nem fog senki idejönni. Vagy előbb-utóbb előáll az igényeivel. Mert ez egy csapatmunka. Ha a csapat fele lazsál nagy pénzért, majd bolond leszek én vért izzadni apróért.
Tehát csak egy fiatal, "nevesincs" játékossal szabad csak üzletelni ebben a helyzetben. Nagyon-nagyon el lett baltázva ez a pézügyi politika.
Az a szomorú, hogy ezt a jelenlegi vezetőség baltázta el, de a következő fogja igazán meginni a levét. A legtöbb húzóemberünk ugyanis már kifelé megy, de azért mindig elég erős ez a keret ahhoz, hogy az igazán nagy kudarcokat elkerüljük. De ha majd Messiék befejezik, akkor lesz meg a böjtje ennek a sok a befuccsolt igazolásnak és az a rengeteg elpazarolt anyagi forrásnak. Majd akkor pislogni fogunk, mint a hal szatyorba, hogy kellene egy klasszis védő, középpályás, támadói is, csak ebből max az egyikre van pénz.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.02.10. 20:59:10

A Mundo már megint Willian Joséval jön. Nedobjunk már ki euro 10 milliókat ilyen kaliberű emberkékre.

Meglepne ha 7végén ne Pique-Busi védelem lenne, óvatos az öreg is. De legalább látnánk De Jongot vkp-ként.
Avatar
grgly50
Capitá del Barça
Hozzászólások: 760
Csatlakozott: 2018.02.07. 21:37:09

2020.02.10. 19:35:49

Tovább görgetve itt az átigazolás gondolatát, a Barca nagyon nehéz, szinte kilátástalan helyzetbe hozta magát.
Az, hogy egy valamire való tehetséget igazoljon, a magas kivásárlási áron felül a játékos leendő fizetése is jelentős probléma. Egy olyan csapathoz, ahol több tízmilliós fizetések vannak, apró pénzért nem fog senki idejönni. Vagy előbb-utóbb előáll az igényeivel. Mert ez egy csapatmunka. Ha a csapat fele lazsál nagy pénzért, majd bolond leszek én vért izzadni apróért.
Tehát csak egy fiatal, "nevesincs" játékossal szabad csak üzletelni ebben a helyzetben. Nagyon-nagyon el lett baltázva ez a pézügyi politika.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.02.10. 17:00:43

LG írta:Egy klasszis középsővédő, aki a védelem új vezére lehetne, jelenleg többet adhatna a csapatnak, mint bárki más. Alapvetően nem akarnék újabb sztárigazolást, de ha mégis zsebbe akar nyúlni a klub, akkor az a pénz védőért menjen.
Egyetértek én is. Én éppen ezért ellenzem pl. Martínez leigazolását, mert ha újabb 110-et szórunk ki egy sztárra, az nagyjából maga után vonja azt, hogy más posztokat meg elhanyagolunk. Itt most arra lenne szükség, hogy ésszerű igazolásokkal feldobjuk mindhárom pályarészt, de legfőképpen a védelmet.

Emellett Martínez számomra egyáltalán nem a "real deal", mint sokak számára itt. Fiatal, klasszikus izom-középcsatárral együtt játszó, viszonylag alacsony támadóról van szó, aki most épp egy olyan edző alatt játszik ráadásul, akinél az első 1-2 szezonban minden játékos erőn felül teljesít, aztán megromlik a viszony és megy a levesbe az egész projekt. Conte Interje most remekül néz ki, benne minden játékossal, ez is hozzátesz ahhoz, hogy Lautarot látjuk itt a következő nagy Barca-kilencesnek. Persze a későbbiekben szívesen látnám itt, de a 110 millióért előbb vagy bizonyítson többet, vagy ha marad ezen a szinten, akkor pörögjön kicsit a szerződése, és legyen olcsóbb.

Megint idehoznánk egy 110 milliós játékost egy jó közegből egy most épp komoly gondokkal küszködő, bajos öltözőbe, akinél ráadásul kérdés, hogy menne-e a játék magányos kilencesként. Engem ez full a Coutinho, Griezmann-vonalra emlékeztet.
Bacsa
Barça B
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2020.01.29. 11:01:18

2020.02.10. 16:49:40

Minden igazolás kockázatos, hiszen nem lehet tudni, hogy aki jó egy adott rendszerben, az miként illeszkedik be a egy másikba.

A Barcanal az a fő gond, hogy nagyon nehéz olcsón és így kis kockázattal vásárolni. Ennek a levét issza most a csapat Coutinho és Dembélé esetében, akik miatt lényegében az ablakon lett kiszórva a Neymarért kapott rekordösszeg.

Amit nagyon nem értek: Miért nem tud a Barca lecsapni a jó lehetőségekre. Eriksen 20 millióért volt most megvehető. Nem is került szóba, helyette megvett a BArca egy újabb sötét lő brazilt meg egy portugált, akik vagy beválnak, vagy nem. Ha nem, akkor Doulashoz hasonlóan a kutyának sem kellenek majd, míg Eriksenen nem lehet bukni. 20 milliónál többért élő szerződéssel bármikor el lehet adni.

A Bayern-Lipcse meccsen mondta a szpíker, hogy a nyáron Werner 25 millióért lett volna kivásárolható. Most már 60 millió az ára. Annyi pénzért ajándék lett volna.

Nem tudom, hogy mi az igaz abból, hogy Traorét kóstolgatja a Barca 80 millió körüli áron. Annak idején örült mindenki, hogy 10 millióért sikerült elpasszolni, most pedig egy angol középcsapatban volt pár jó meccse, és készek lennének 80 milliót adni érte. Agyrém, s nagyon rossz üzenete van sok szempontból is.

Az pedig minden überel, hogy Setién arról beszél február 8-án, hogy feltétlenül kell egy 9-es, és egy középső védő, közben pedig az ő beleegyezésével adták el Pérezt és Abel Ruizt, illetve passzolták kölcsönbe Todibot.
Egyik sem nagy spíler, de legalább rendelkezésre álltak, és mennyiségben alternatívaként szolgáltak.
Most majd vesz a klub egy 30+ valakit, aki soha nem volt meghatározó játékos komoly csapatnál.

A Barca szakmai stábja folyamatosan bizonyítja, hogy mindig van lejjebb.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2020.02.10. 15:58:42

Azért az a nem gyenge, hogy van 14 felnőtt játékos a keretben, meg pár sérült, és így is a mienk a legnagyobb bérkeret a világon.

Grízes és Coutinho szerintem még kell, hogy rendelkezzen annyi ambícióval, hogy ne azt nézze, hogy innen megy nyugdíjba és siker, játék nélkül is kihúz itt 3-4-5 évet még. El kell őket adni, ha nyomott áron, akkor is.
Umtiti sose lesz a régi, Vidal, Busi, Raki meg csak öregebb lesz, fokozatosan kivezetni őket a rendszerből.
Dembeléből még kinézem, hogy elkerül valahova és véget ér a sérüléshulláma, neki szerintem fejben sem állt össze, hogy hova is került, egyszerűen nem tudja elviselni ezt a szintet. Mindenki szeretné, hogy sikeresen legyen, mert húzott elő váratlan dolgokat a kalapból, de lassan ezt az álmot el kell engednünk.
Az a baj, hogyha végigmegyek a névsoron, akkor többeknek a képessége max a cserepadra elég (SR, Junior, Alena), szóval nem sok kezdő marad..

És közben azt sem tudja a többség, hogyan kellene játszani a Setien féle focit, nem érezzük még ezt, egymást.
Válasz küldése