Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
La Pulga
Atomico
Hozzászólások: 2597
Csatlakozott: 2007.07.28. 11:36:28
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

2019.06.21. 14:40:22

Lassan az eladasokra is ra kene fekudni eleg erosen. Mig Madrideknal 40 milliokert adnak kozepszereket, mi ket forintot nem fogunk kapni Denisert es Rafinhaert..Meg a bortonbol is csatlakozik hozzank ujra Arda. Egyedul Gomes uzlet lehet az amibol annyira nem jovunk ki rosszul.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.06.21. 10:30:41

MesQueUnClub írta:Ezek a csodagyerekek akiket az elmúlt években figyeltünk mindig a B-be jöttek szóval :D
És mivel mindegyikről kiderült, hogy a Tenerife ellen is kevesek így soha többé nem hallottunk egyikről sem. :mrgreen:
Kép
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.06.21. 09:38:21

Ezek a csodagyerekek akiket az elmúlt években figyeltünk mindig a B-be jöttek szóval :D
Nocturn4L
Barça B
Hozzászólások: 38
Csatlakozott: 2018.01.15. 20:12:09

2019.06.21. 09:27:20

MesQueUnClub írta:
Samper írta:Ez egy őrült átigazolási periódus lesz. Ezek sorába tartozik az EU-n kívüli kapus, akinek fel kell szabadítani helyet. Semmit nem értek - de első helyen az edzőt.

Brazil - olasz nem eu-n kívüli.
Nem Neto-ra gondolt. Hanem a Venezuelai fiatal kapusra akit figyelünk egy ideje.

Wuilker Farinez

"Barca have been scouting Farinez for several months now and he is considered a clear transfer target. More than any other single moment, it was the youngster's astounding triple save back in March that drew Barca's eye."

https://www.goal.com/en-us/news/as-good ... bq4v7kbpst" target="_blank

Tudom goal.com nagy hirgyár, de már lehetett olvasni ezt párszor.
Avatar
Messidona10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1642
Csatlakozott: 2007.12.19. 18:44:50

2019.06.21. 06:50:56

Fecooo írta:Ahhoz mit szóltok, hogy igazoltunk egy U21-es jobb bekket a Bredából? (Mike van Beijnen) Nem tudok semmit a srácról, de az a része már nem tetszik a dolognak, hogy az apja Frenkie ügynöke... Óhatatlanul arra gondolok, hogy csak azért kerülhetett ide, mert az apja idehozta De Jongot... Innentől pedig vicc kategória, de majd látjuk, ingyen jött, szóval nagy bukta nem lehet belőle... (forrás: tot el camp FB oldala)
A de jongos részét nem érzem nagyon fájdalmasnak, majd meglátjuk. Arra viszont felkaptam a fejemet, hogy megint egy jobbhátvéd. Abból azért rendesen el vagyunk eresztve, ha jól tudom, akkor a fiatalok között ott van Wagué, Morey, kölcsönben Emerson. Nagy ígéret mindegyik, remélem, hogy legalább egy közülük megkapja a lehetőséget és be is válik.
Avatar
Fecooo
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7851
Csatlakozott: 2008.07.15. 18:30:53

2019.06.21. 06:20:25

Ahhoz mit szóltok, hogy igazoltunk egy U21-es jobb bekket a Bredából? (Mike van Beijnen) Nem tudok semmit a srácról, de az a része már nem tetszik a dolognak, hogy az apja Frenkie ügynöke... Óhatatlanul arra gondolok, hogy csak azért kerülhetett ide, mert az apja idehozta De Jongot... Innentől pedig vicc kategória, de majd látjuk, ingyen jött, szóval nagy bukta nem lehet belőle... (forrás: tot el camp FB oldala)
MesQueUnClub
Capitá del Barça
Hozzászólások: 538
Csatlakozott: 2017.03.21. 21:13:21

2019.06.20. 20:16:34

Samper írta:Ez egy őrült átigazolási periódus lesz. Ezek sorába tartozik az EU-n kívüli kapus, akinek fel kell szabadítani helyet. Semmit nem értek - de első helyen az edzőt.

Brazil - olasz nem eu-n kívüli.
Barca_10
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1489
Csatlakozott: 2009.06.27. 15:50:43

2019.06.20. 18:54:36

Felvázolnék egy kezdőt a következő szezonra amennyiben igazak a Neymar hírek és az is hogy Ernő illetve Barto közölték Semedoval és Dembelevel hogy számítanak rájuk.

TS-Semedo.Pique,Lenglet,Alba-Arthur,Vidal-Dembele,Messi,Neymar-???

Ebben meglenne a gyorsaság,kreativitás,kontroll és a rombolás is. Ehhez Busquetsnek el kellene fogadnia egy utolsó éves Xavi-szerepkört, bejön a padról lassítani és kontrollálni a játékot mikor az eredményt tartani kell, erre még alkalmas lehet, kezdőnek már kevés. Roberto lenne a 12-13.ember a kp-n, De Jongot pedig Arthurral rotálva építeném a csapatba. Vidal egyszerűen kihagyhatatlan kellene hogy legyen-normális keretek közt-hiába az életkora ekkora szenvedélyt a csapat iránt utoljára Puyolnál láttam.

Ehhez szükség van 2-3 igazolásra. Albának kell egy helyettes és megfelelő mennyiségű pihenő, Suarez helyére egy kezdő csatár-kérdés van-e elérhető aki egyáltalán megközelíti a prime Suarez teljesítményét, ő maga csere lehetne. Illetve egy kh de mivel De Ligt beintett így marad Umtiti azzal a térddel és bedobjuk Todibot a mélyvízbe, viszont így is csak 3.5 kh-nk lenne, Umtiti nem tudom mennyire bírja a sorozatterhelést.

Részemről Malcom maradna, Coutinho mehet illetve a Rakitic-Busquets kettősből is az egyik mehet, ez pedig sokkal inkább Rakitic lesz mintsem a sajátnevelés....

Ami a többi fiatalt illeti Wague,Alena és Puig megérdemelnének egyre több lehetőséget hokimeccseken főleg hazai pályán. A bajnokságot Messi hozza nekünk, az extra a BL-ben kell vagy megint leégünk.

Nem tökéletes különösen csapatvédekezés szempontjából, habár Dembelenek nem volt rest visszafutnia, a másik 2 jómadártól viszont többet nem várok védekezésben mint eddig,Messi ugye ebben is kivételezett.

Ideje lenne kilépni ebből a hígfos szarból, kérdés Ernőnek vannak-e golyói hozzá vagy ragaszkodik a 2 éve megszokott és teljesen kiismert féloldalas,lassú csapathoz meg a haverokhoz.

Gyanítom utóbbi lesz a nyerő.
“...I like the idea of a black sun; like a black hole is space, sucking everything into darkness, where we came from and where we’re heading...”
Rabiot
Barça C
Hozzászólások: 18
Csatlakozott: 2019.05.25. 09:37:00

2019.06.20. 18:49:48

Neymart 300-ért? Állandóan sérült, valami nincs rendben nála, a végén öregek és rokkantak gyülekezete lesz a csapatból. Az elmúlt szezon inkább felejthető kategóriához hasonlított. Nem sok jónak nézünk elébe.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.06.20. 16:48:44

MatyiG írta:6 évig játszott Olaszországban, szerintem van EU-s papírja.
3 év kell hozzá Olaszországban szóval szerintem is.
Kép
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.20. 16:28:13

6 évig játszott Olaszországban, szerintem van EU-s papírja.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3531
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2019.06.20. 15:38:58

Samper írta:Ez egy őrült átigazolási periódus lesz. Ezek sorába tartozik az EU-n kívüli kapus, akinek fel kell szabadítani helyet. Semmit nem értek - de első helyen az edzőt.
Milyen EU-n kívüli kapus?

Neto?
Kép
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2019.06.20. 15:21:04

Ez egy őrült átigazolási periódus lesz. Ezek sorába tartozik az EU-n kívüli kapus, akinek fel kell szabadítani helyet. Semmit nem értek - de első helyen az edzőt.
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2019.06.20. 15:08:22

Én is értékelném, ha De Jong és Arthur lenne védekezőbb a kp-án, és lenne egy támadó szellemű.
De ez Valverdénél kizárt. Ehhez Valverdének, Businak és Rakiticnek is menni kell. Nem fognak..
Pedig más csapatok, válogattak sem 3 védővel állnak fel középpályán, csak mi. A támadó, domináló, színes Barca.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.06.20. 12:10:05

davi10 írta:
fcjoc írta: ------Suarez------
Ney---Cou---Messi
--Arthur-deJong--
X-----X---X------X
..persze ehhez az is kell hogy Cou maradjon, illetve persze a 2 Kp-ra lenne rotáció, Busi, Vidal, Rakitic..
Abszolút adná magát (mondjuk én megcserélném Messi-t és Coutinho-t), de tudjuk már, hogy Valverde agya teljesen máshogy jár. Pedig szerintem megvan a középpályánk ehhez, egyedül Coutinho aki kifejezetten támadó, de Őt se ott játszatja.

Suarez-ről viszont egyre szebbeket lehet olvasni, a térde elvileg rendbejött, új diétát is követ és már leadott több kilót. A Copa-t annyira nem nézem, szóval nem tudom mennyit javult, de biztató ilyeneket olvasni.

A mai hírekből az egyetlen érdekes újdonág, hogy a MARCA szerint Barto közölte Dembele-vel, hogy számítanak rá.
Még Vidalt valahogy bekéne rakni, az ő munkásságára nagy szükség lenne. Busit nem nagyon szeretném már a csapatban látni, gondolom ezért megkapom a a magamét, de amit az elmúlt 1-2 évben csinált az számomra katasztrófa. Ha nekem kéne választanom kiket adnék el abból akik idén itt voltak akkor úgy kezdődne, hogy Rafinha, Busi duo fixen, Dembelet ha jön Neymar, mert sok lehetőséget nem kapna. Umtitit ha jön De Ligt a térde miatt.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2019.06.20. 10:21:19

fcjoc írta: ------Suarez------
Ney---Cou---Messi
--Arthur-deJong--
X-----X---X------X
..persze ehhez az is kell hogy Cou maradjon, illetve persze a 2 Kp-ra lenne rotáció, Busi, Vidal, Rakitic..
Abszolút adná magát (mondjuk én megcserélném Messi-t és Coutinho-t), de tudjuk már, hogy Valverde agya teljesen máshogy jár. Pedig szerintem megvan a középpályánk ehhez, egyedül Coutinho aki kifejezetten támadó, de Őt se ott játszatja.

Suarez-ről viszont egyre szebbeket lehet olvasni, a térde elvileg rendbejött, új diétát is követ és már leadott több kilót. A Copa-t annyira nem nézem, szóval nem tudom mennyit javult, de biztató ilyeneket olvasni.

A mai hírekből az egyetlen érdekes újdonág, hogy a MARCA szerint Barto közölte Dembele-vel, hogy számítanak rá.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
fcjoc
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2173
Csatlakozott: 2005.08.20. 22:41:37

2019.06.20. 09:05:48

Vakmacska írta:
lics írta:Az én véleményem az, hogy ha igaz az az sms, hogy HAZA AKAR JÖNNI, akkor erre azt mondom, hogy egy elég szimpatikus dolog tőle. Viszont én azt mondom, akármi is volt az a múlt, de csak úgy hoznám vissza, hogy ha belemegy egy nem kis fizetés csökkentésbe. Bizonyítsa be, amiért rosszul döntött, hibázott, hogy minden tőle telhetőt meg tesz, küzd, hajt és akkor majd beszéljünk a fizetés igényeiről 1 év múlva. Mondjuk szerintem az egy kicsit erős, hogy nem jobb Dembelenel meg Coutinhonal. Az a formája amit anno itt mutatott, azzal szerintem mindenki kibékülne most is.
..
Meg lesz lőve EV, hogy akkor hogy is álljon fel: MSN elől, kp? Cou Busi Rakéta? És mi lesz a hollandus kölökkel akkor? Meg Vidallal? Na és Arthurral? Meg ALenával? Komoly fejtörés lesz ez. Úgyhogy szerintem ha tényleg jön, akkor Rakéta menni fog. És vagy Dembi, vagy Cou is könnyen lehet.
Szerintem is csökkenteni fogjuk a középpályások számát, így kialakulhat egy 4-2-3-1 es felállás is..
------Suarez------
Ney---Cou---Messi
--Arthur-deJong--
X-----X---X------X
..persze ehhez az is kell hogy Cou maradjon, illetve persze a 2 Kp-ra lenne rotáció, Busi, Vidal, Rakitic..

ja de amúgy full másnapos vagyok, és lehet h full aszságokat írkálok.. :?
Avatar
P.U.Y.O.L.
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2814
Csatlakozott: 2010.01.22. 10:47:15
Tartózkodási hely: Irgumburg

2019.06.20. 06:32:08

@Vakmacska, szbsz:

Miből vásárolja ki magát?
Tudtommal ott nincs kivásárlási ára.

Érdekes egy nyár lesz ez, pedig milyen békésen indult számunkra, de azóta jött Griezmann és Neymar + de Ligt ügye is kérdéses lett.
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.06.19. 21:16:27

Vakmacska írta:
lics írta:Az én véleményem az, hogy ha igaz az az sms, hogy HAZA AKAR JÖNNI, akkor erre azt mondom, hogy egy elég szimpatikus dolog tőle. Viszont én azt mondom, akármi is volt az a múlt, de csak úgy hoznám vissza, hogy ha belemegy egy nem kis fizetés csökkentésbe. Bizonyítsa be, amiért rosszul döntött, hibázott, hogy minden tőle telhetőt meg tesz, küzd, hajt és akkor majd beszéljünk a fizetés igényeiről 1 év múlva. Mondjuk szerintem az egy kicsit erős, hogy nem jobb Dembelenel meg Coutinhonal. Az a formája amit anno itt mutatott, azzal szerintem mindenki kibékülne most is.

Dembi lehetne a másik oldalon, Cou meg visszakerülhetne a kp-ra, ami az igazi posztja. .

Ja, és a visszatérés: ha annyira akar jönni, vásárolja ki magát, ahogy nálunk is tette.
A fizu meg max annyi, mint mikor elment.

Azzal viszont számolni kell, hogy ha tényleg jön, akkor ő is képes lesz majd EV fejére nőni, és neki is kötelező lesz kezdenie.
Meg lesz lőve EV, hogy akkor hogy is álljon fel: MSN elől, kp? Cou Busi Rakéta? És mi lesz a hollandus kölökkel akkor? Meg Vidallal? Na és Arthurral? Meg ALenával? Komoly fejtörés lesz ez. Úgyhogy szerintem ha tényleg jön, akkor Rakéta menni fog. És vagy Dembi, vagy Cou is könnyen lehet.
Ez a középpály nehéz ügy igen. Messit pl nem tetted sehova, Dembele gondolom nem akar a padon ülni, főleg úgy, hogy ő sem 10 millát kap évente. Nem is tudom jelenleg a középpályára van Busi, Rakitic, Vidal, Alena, De Jong, Arthur, (Coutinho, Puig)?! Plusz a fiatalok. Coutinho Messi mellett nemtudom, hogy valamikoris tudjae hozni amit tud. Dembele ahogy írtam nem hiszem, hogy padon van a helye, de amíg Valverde van szerintem sose lesz az igazi. De Ligt, Neymar párosnak örülnék, Neymarnak már csak azért is, mert akkor Griezmann nem jön. Elég sok játékost el kell adnunk, addig mi sem tudjuk mi Bartoék terve valójában, de gyanítom, hogy nincs semmi tervük kb.
Avatar
szbsz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 320
Csatlakozott: 2018.11.06. 12:25:42

2019.06.19. 21:02:32

Ha vissza akar jönni ne nyálas sms-eket irkáljon az araboknak hanem vásárolja ki magát és kész. Vagy ha tényleg annyira megbánta,hogy elment meg mi vagyunk az "otthona" legalább a felét dobja már bele :mrgreen: Aztán felőlem jöhet...

szerk.: megelőztek :cry:
"Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that"
Vakmacska
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6345
Csatlakozott: 2012.08.26. 23:23:55

2019.06.19. 20:57:34

lics írta:Az én véleményem az, hogy ha igaz az az sms, hogy HAZA AKAR JÖNNI, akkor erre azt mondom, hogy egy elég szimpatikus dolog tőle. Viszont én azt mondom, akármi is volt az a múlt, de csak úgy hoznám vissza, hogy ha belemegy egy nem kis fizetés csökkentésbe. Bizonyítsa be, amiért rosszul döntött, hibázott, hogy minden tőle telhetőt meg tesz, küzd, hajt és akkor majd beszéljünk a fizetés igényeiről 1 év múlva. Mondjuk szerintem az egy kicsit erős, hogy nem jobb Dembelenel meg Coutinhonal. Az a formája amit anno itt mutatott, azzal szerintem mindenki kibékülne most is.

Dembi lehetne a másik oldalon, Cou meg visszakerülhetne a kp-ra, ami az igazi posztja. .

Ja, és a visszatérés: ha annyira akar jönni, vásárolja ki magát, ahogy nálunk is tette.
A fizu meg max annyi, mint mikor elment.

Azzal viszont számolni kell, hogy ha tényleg jön, akkor ő is képes lesz majd EV fejére nőni, és neki is kötelező lesz kezdenie.
Meg lesz lőve EV, hogy akkor hogy is álljon fel: MSN elől, kp? Cou Busi Rakéta? És mi lesz a hollandus kölökkel akkor? Meg Vidallal? Na és Arthurral? Meg ALenával? Komoly fejtörés lesz ez. Úgyhogy szerintem ha tényleg jön, akkor Rakéta menni fog. És vagy Dembi, vagy Cou is könnyen lehet.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.06.19. 20:43:55

MatyiG írta:
De nehogy már jobb játékos legyen, mint Couthinho, vagy akár Dembelé, persze jelenleg. Voltak jó meccsei igen, de mikor három-négy éve.
Azért bőven túlzás ez is. Szerinted nem jobb náluk Neymar? És nyilván a PSG-ben nem volt jó meccse. :roll:
Persze hogy túlzás, pl Couthinho nem tud úgy cselezni, meg szerintem lassabb is nála...viszont jobban lő.
De a magam részéről és csak a szakmait nézem, nem érdekel, ahogyan távozott, inkább örülnék neki, ha a Realba menne, mint visszajönne. Kizárt, hogy a csapat hasznára lenne.

Tőlem egy szavazat arra, hogy ne jöjjön!
lics
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 433
Csatlakozott: 2017.08.21. 22:12:42

2019.06.19. 20:32:55

Az én véleményem az, hogy ha igaz az az sms, hogy HAZA AKAR JÖNNI, akkor erre azt mondom, hogy egy elég szimpatikus dolog tőle. Viszont én azt mondom, akármi is volt az a múlt, de csak úgy hoznám vissza, hogy ha belemegy egy nem kis fizetés csökkentésbe. Bizonyítsa be, amiért rosszul döntött, hibázott, hogy minden tőle telhetőt meg tesz, küzd, hajt és akkor majd beszéljünk a fizetés igényeiről 1 év múlva. Mondjuk szerintem az egy kicsit erős, hogy nem jobb Dembelenel meg Coutinhonal. Az a formája amit anno itt mutatott, azzal szerintem mindenki kibékülne most is.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2019.06.19. 20:08:21

De nehogy már jobb játékos legyen, mint Couthinho, vagy akár Dembelé, persze jelenleg. Voltak jó meccsei igen, de mikor három-négy éve.
Azért bőven túlzás ez is. Szerinted nem jobb náluk Neymar? És nyilván a PSG-ben nem volt jó meccse. :roll:
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2019.06.19. 20:00:46

mess2009 írta:az én szememben a Neymarért kapott kétszázhúsz misit simán kidobták az ablakon a Cou-Dembi párossal. ( nos igen, még jóval többet.)
én most kihasználnám a (vissza nemtérő) lehetőséget és ezért a kettőért visszahoznám, ha csak egyik akkor nyilván Cou. + pénz.
Jézusom, ez komoly? Mérgezik valamivel a vizet, vagy mi? Hamarabb hoznám vissza, Ronaldinho-t mint Neymart.
Nem akarom elhinni, hogy valaki komolyan gondolja, hogy ez az ember még valaha fog focizni. Sajnos ebbe a lötyögős Valverde csapatba simán beférne.
De nehogy már jobb játékos legyen, mint Couthinho, vagy akár Dembelé, persze jelenleg. Voltak jó meccsei igen, de mikor három-négy éve.

Amúgy hihetetlen mi folyik a csapat körül. Rég volt ekkora a káosz. 2003 előtt, köszi szépen elnök úr!
Válasz küldése