Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7172
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.06.28. 22:22:30

Troym írta:
2023.06.28. 22:15:00
Chino írta:
2023.06.28. 21:34:44
Így is kb. a duplája lenne plusz a Lyon jó eséllyel nyáron elviszi, a klub és a játékos most tárgyal a fizetéséről.
Ha valaki viszi, az más, csak úgy tudtam senkinek nem kell.
Ha senkinek nem kell, akkor maradjon, Inigo meg stornó.
Akkor se esnék kétségbe, ha Inigo nem jönne, és EG, Umtiti és Lenglet is mennének. Van 3 jó középhátvéd, Frenkie is jó oda, ha nagyon kell és 5. számú megoldás lehetne a fiatal marokkói srác.
Igen, Frenkie most oda valósabb opció lesz, mivel lesz több kezdő szintű kp-s a sorainkban. A Brozovic jönne, akkor pláne. Szerintem szíve szerint Xavi is tette volna oda bajban, csak akkor meg ne maradt volna senki középre. Alonso sajna hamarabb jön ott nála, mint Riad pl.

És igen, Umtiti ügye nem néz ki rosszul, bár kicsit mérges a Barcára, asszem szerződést akarunk bontani vele, ami a nekünk elég nagy segítséggel járó hosszabbítása miatt tényleg kicsit patkányság. De mindegy is, menjen Lyonba és kész, engem nem érdekel, milyen áron és módon.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.06.28. 22:15:00

Chino írta:
2023.06.28. 21:34:44
Így is kb. a duplája lenne plusz a Lyon jó eséllyel nyáron elviszi, a klub és a játékos most tárgyal a fizetéséről.
Ha valaki viszi, az más, csak úgy tudtam senkinek nem kell.
Ha senkinek nem kell, akkor maradjon, Inigo meg stornó.
Akkor se esnék kétségbe, ha Inigo nem jönne, és EG, Umtiti és Lenglet is mennének. Van 3 jó középhátvéd, Frenkie is jó oda, ha nagyon kell és 5. számú megoldás lehetne a fiatal marokkói srác.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.06.28. 21:34:44

Troym írta:
2023.06.28. 21:00:35
Magnus írta:
2023.06.28. 20:26:06
vállalom a támadásokat a fórumozó tagoktól:
az inigo gyerek helyett én visszahívnám umtitit bizonyítani.
Mivel nem nagyon lehet eladni és végigbírt egy szezont a térde, plusz nem volt annyira gyenge a teljesítménye sem, nem ez a leghülyébb ötlet. EG szintjét tudja hozni, csak szerintem ott már mindegyik fél (Ő, Klub, Szurkolók) oldaláról annyi a tüske, hogy nem menne. Ha jól emlékszem az új alacsonyabb fizetésű szerződése kb hasonló is, mint amit Inigo kapna.
Így is kb. a duplája lenne plusz a Lyon jó eséllyel nyáron elviszi, a klub és a játékos most tárgyal a fizetéséről.
Forca Barca!!!!
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.06.28. 21:00:35

Magnus írta:
2023.06.28. 20:26:06
vállalom a támadásokat a fórumozó tagoktól:
az inigo gyerek helyett én visszahívnám umtitit bizonyítani.
Mivel nem nagyon lehet eladni és végigbírt egy szezont a térde, plusz nem volt annyira gyenge a teljesítménye sem, nem ez a leghülyébb ötlet. EG szintjét tudja hozni, csak szerintem ott már mindegyik fél (Ő, Klub, Szurkolók) oldaláról annyi a tüske, hogy nem menne. Ha jól emlékszem az új alacsonyabb fizetésű szerződése kb hasonló is, mint amit Inigo kapna.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.06.28. 20:36:53

Chino írta:
2023.06.28. 20:24:39
Griezmann akkoriban távolról sem volt keresett játékos, nem ilyen szezonon, szezonokon volt túl.
Az lehet, de így elengedni nagyon nagy hiba volt. A 40 milliós deal egyébként meg lett kötve. A különbség csak annyi, hogy én nem hagytam volna semmiféle kiskaput. Nevetséges módon kellett kijátszaniuk a fizetést, a 60. perc után küldték mindig pályára, hogy az ilyen és olyan záradékokat kihasználják. Én meg megmondtam volna, hogy játszassátok nyugodtan 90 percig, nem kell limitálnotok a játékpercét, cserébe fizettek, vagy adtok helyette valakit. Így meg a második atletis korszakának az első szezonja elég bénára sikeredett, elment egy szezon erre nekik is. Igazából mindkét fél vesztett.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10103
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.28. 20:28:32

gránit írta:
2023.06.28. 18:24:10

Biztosan vitték volna. Az egyik legfontosabb, ha nem a legfontosabb játékosuk. Nem kellett volna a hatalmas fizuját állniuk. Ki lehet vásárolni a szerződéséből, ha fizetnek, aztán az ő dolguk, hogy egymás között miben egyeznek meg.

Azért is vagyunk nehéz helyzetben már, mert mindenki tudja, hogy pancser tárgyalófelek vagyunk, így velünk eleve más szintekről indítják a tárgyalást. Úgyis kifizetik. Kéne onnan ember? Ingyen megkapjuk. Ez egyébként nem vicc, mert már nagyon el van adósodva az egyesület, kész csoda, hogy ilyen hozzáállással nem ment még csődbe.
Kivéve ha mégsem viszik, Atletiből márpedig csak egy van(más vagy nem vitte volna, vagy nem adott volna messze ennyi fizetést még jó formában sem), és akkor maradt volna egy évi 37-38M-t kereső Griezmannunk aki eleve bolondot csinált a klubból és magából is mikor mégnagyobb fizetéssel idecsábítottuk, a történteket ismerve ebből le sem adna ha már emiatt idejött.

Ráadásul az Atleti sem áll pénzügyileg valami fényesen, ha nem lenne ekkora legenda státuszban közel sem adnának neki ilyen fizetést.
Lehet hogy a PL-ben röpködnek a százmilliós igazolások, ott viszont pl egy csúcsjátékos De Bruyne bruttó 20M £-ban van ami ott netto 11M, nálunk nemrég egy Lenglet-Robi duó elvitte ezt az összeget pályán-padon-kórteremben bohóckodva, a bruttó 32M-t kereső Umtitit, a bruttó 16M-ért párat labdába rúgó Pjanicot, nem is említve, kicsit más szint na.

Hozzáteszem a jövőre is bruttó 44 milliót kereső De Jong lassan beállhatna a sorba és lejjebb adhatna az igényekből mert borzasztóan kilóg a sorból.


A 3 éves szerződések már alapból ki vannak lőve mivel jelenleg úgy kell összehalásznunk az olyan játékosokat akik hajlandóak egyáltalán kevesebb fizetésért idejönni.
Az 5 éves szerződés a klub mellett a játékos érdekeit is képviseli, egy 3 éves szerződés közepén ha egy Nainggolan-féle vadállat kettétöri akkor könnyen abban a helyzetben találhatja magát hogy mindjárt lejár a szerződése és:
A: a klub a sérülés miatt ha egyáltalán hosszabbítani hajlandó akkor maximum töredék fizetéssel
B: más klubok számára szintén nagy kérdőjel, ezért ha leigazolnák ők is minimális bért adnának
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2023.06.28. 20:26:06

vállalom a támadásokat a fórumozó tagoktól:
az inigo gyerek helyett én visszahívnám umtitit bizonyítani.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7407
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.06.28. 20:24:39

gránit írta:
2023.06.28. 18:24:10
bence0330 írta:
2023.06.28. 18:07:22
Talán. Vagy elvitték volna, vagy nem. De extra fizuval egyáltalán nem biztos hogy ötvenet ki perkáltak volna, szóval minimum rizikós volt az ügy. És azt nézve, hogy most is milyen szűkösen férünk bele a keretbe, a nyakunkon maradása szerintem konkrétan kinyírta volna az előző két átigazolási piacunkat, idén meg közünk nem lett volna a bajnoksághoz az előző nyáron érkezett erősítések nélkül.
Biztosan vitték volna. Az egyik legfontosabb, ha nem a legfontosabb játékosuk. Nem kellett volna a hatalmas fizuját állniuk. Ki lehet vásárolni a szerződéséből, ha fizetnek, aztán az ő dolguk, hogy egymás között miben egyeznek meg.

Azért is vagyunk nehéz helyzetben már, mert mindenki tudja, hogy pancser tárgyalófelek vagyunk, így velünk eleve más szintekről indítják a tárgyalást. Úgyis kifizetik. Kéne onnan ember? Ingyen megkapjuk. Ez egyébként nem vicc, mert már nagyon el van adósodva az egyesület, kész csoda, hogy ilyen hozzáállással nem ment még csődbe.
Griezmann akkoriban távolról sem volt keresett játékos, nem ilyen szezonon, szezonokon volt túl. Nincs az a klub aki 40-50-et adott volna érte, főleg annak tudatában, hogy nekünk mindenképp szabadulni kell tőle.
Úgy baromi nehéz jó és profitot hozó tárgyalófélnek lenni, hogy olyan helyzetben vagyunk, hogy bármilyen áron, de meg kell szabadulni az adott játékostól. Egy Pedri esetében biztos nem 40-50 körül játszanánk.
Ha a Barto érában olyan bérek lettek volna osztva, mint most (a vételárakról nem is beszélve) nem ott trtanánk, hogy még 10-20 millió körüli vagy ingyen igazolható játékosokat sem tudunk hozni.
Ha úgy tudnánk tárgyalni, hogy "ha nem adják meg XY játékosért a kért összeget, akkor az se baj ha marad" nem ennyiért mennének el az emberek.

Ezt az aspektust nem kellene figyelmen kívül hagyni mielőtt fikázzuk a vezetőséget az eladási árakról.
Forca Barca!!!!
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7172
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.06.28. 20:21:35

Kessié és Raphinha hová kapna kevesebbet ennél? Előbbi a Serie A egyik legjobb játékosaként jött ide, ráadásul ingyen, 6 millió alatti fizetést már mindenhol kiröhögne egy nála gyengébb free agent is. Mindenképp nyereséges üzlet lesz az eladása. Raphinha a PL legkeresettebb igazolható jobbszélsőjeként ennél kevesebbet sehol nem kapott volna, az egyszer tuti, sőt, kizártnak tartom, hogy 10 alatt ment volna a CFC-hez pl. 6-6,5 körül keresnek mindketten. Az meg oké, hogy túlfizetni senkit nem kell, de legalább a topcsapatok szintjének az alját valahogy meg kell tartani. Mert ezek a 6 misi körüli nettók a topcsapatok alja, mindenhol megadják, még egy jobban álló olasz csapatban is, nemhogy a PL-ben, PSG-ben, Münchenben, Madridban...
De ha Raphinhát el akarnánk adni, az is nyereséggel történne meg, nem fogunk vele veszteni semmit, mint a Bartóék alatti kb összes igazolásból.

Szerintem a jelenlegi vezetőség szemére nem lehet ilyen Umtiti-Lenglet-Griezmann ügyeket vetni. Semmi közük nem volt hozzá (horror fizuk, iszonyatos vételi árak, adósságok, stb), sosem történt volna meg a kezeik alatt ilyen, de ha ezt a párhuzamos univerzumot nem is tippelem meg, akkor sem ők tették meg. A tárgyalási alapunk még mindig gyenge, de ehhez sincs sok közük, a fenti okok miatt az. Szerintem nem szabad a Bartoékat és Laportáékat még csak egy kalap alá sem venni. Még mindig az előbbiek tüzét oltják sok esetben. Ha csak az általuk kötött üzletekről beszélünk, szerintem ha nem is hibátlanul, de összességében nagyon profin oldottak meg mindent (amúgy szerintem SR és Alonso hosszabbításából sem lenne tőlük semmi, ez Xavi hülyesége).

Nemhogy nem lépnek az elődeik nyomdokába, hanem nagyon-nagyon az ellenkező oldalon vannak. Minimál fizukat adnak, de még épp versenyképességet súrolókat, horroráron senkit nem vesznek, posztra igazolnak, jól cserkészik be az ingyenes játékosokat is. Ferránba pl. bele lehet kötni, de télen kellett valaki, olyan kor nagyon szűk a piac, azt az összeget simán megéri, amit kifizettünk érte, azt nem látták előre, hogy össze fog omlani itt.
Bartoéknál az előző átigazolási piac (ha ugyanazokat a játékosokat vették volna meg, bár szerintem egy itt poszt nélküli Joao Felixet hoztak volna kb) kb úgy nézett volna ki az eőzmények alapján, hogy Lewy 60 misi nettó 20 fizuval, Raphinha 80 millióért nettó 17-8 körülivel, Kessié 10-12 nettó, Koundé szintén, Christensen 10-12 körüli nettó.

Konkrétan pénzügyileg szerintem még rossz húzásuk nem volt, ez a Ferrán-ügy sült el úgy utólag, de felőlem rá lehet sütni azt is, hogy az rossz volt, akkor az a kivétel.

Dembélével TALÁN én sem hosszabbítottam volna, bár jobb, hogy itt maradt, mintha ingyen ment volna. Ha így nézzük, abszolút megérte. És az is főleg edzői kérés volt amúgy.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence0330 2023.06.28. 20:26:49-kor.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Messias2
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2865
Csatlakozott: 2015.06.25. 16:10:25

2023.06.28. 20:14:13

brozovic 6 napot adott a klubnak.
TS-Alba-Araujo-Koundé-Azpi-Busi-De Jong-Pedri-Dembélé-Lewa-Fati
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.06.28. 19:57:31

Nagybarcelona írta:
2023.06.28. 19:34:08

Mit csinálsz, ha kapsz egy vesztesèges klubot, több százmilliós igazolásokat hitelre, magas fizetèsekkek, óriási amortizációs díjakkal, hűsègbónuszokkal ès a nyakadba egy olyan ligát, ami úton útfèlen reklámozza, hogy csökkentened kell a kiadásokat, hiába van pènzed, nem költhetsz, csak ha szabadulsz a fölöslegtől. Igaz, hogy szembe megy minden jogszabállyal (Vis major, szerződèsek felbontása, legújabb Gavi regisztrációs döntès a kereskedelmi bíróságtól).

Biztos nem lépnék az elődeim nyomdokaiba. Kessié pár millióval biztosan kevesebbet kapna. Raphinha is. Christensen a Chelsea-ben elég jól keresett, évi 1 milliót ott is megpróbáltam volna találni. Ferran Torres, Koundé itt se lennének, viszont mindent megtettem volna Alvarezért, aki persze nem biztos, hogy jött volna. Umtiti, Dembelé szerződését biztosan nem hosszabbítom meg.

Griezmann-ért a 40 milliós ajánlatot elfogadtam volna, plusz megszabadulunk a fizetésétől. Ha az Atleti semmiképp nem fizetős megoldást akart volna, egy de Paul-cserét előirányoztam volna.

Az érkezők meg az edzőtől is függnek. Olyat nem igazolnék, akit az edző úgyse játszatna, úgy semmi értelme. A Ferran Torres vs Alvarez kérdésben visszont ha kell, konfrontálódtam volna Xavival, amiben nyilván én húztam volna a rövidebbet. Vagy hallgatnak rám, vagy ha nem, megköszönöm a lehetőséget és felállok. Egyébként Mac Allister, Gvardiol lettek volna még a célpontjaim, és Todibo köncsönből visszahozatalát is erősen ajánlottam volna.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gránit 2023.06.28. 20:15:36-kor.
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.06.28. 19:34:08

gránit írta:
2023.06.28. 19:01:01
Nagybarcelona írta:
2023.06.28. 18:38:52
Gránit: ès visszajött volna Griezmann.
Még a Marca is megjegyzi, hogy megkérdőjelezhető a deal.

It is a deal that has been criticised from various angles as the transfer agreement was originally set at 40m euros

Ezért nehéz megszabadulni már bárkitől. A Tottenham is az ingyen bizniszen van Lenglet-ért. 10-15 millió manapság már nem pénz, ha nem a nullára mennének, már lezárult volna a sztori.
Tegnap már kommenteltem, előtte sokszor ezzel kapcsolatban. Mit csinálsz, ha kapsz egy vesztesèges klubot, több százmilliós igazolásokat hitelre, magas fizetèsekkek, óriási amortizációs díjakkal, hűsègbónuszokkal ès a nyakadba egy olyan ligát, ami úton útfèlen reklámozza, hogy csökkentened kell a kiadásokat, hiába van pènzed, nem költhetsz, csak ha szabadulsz a fölöslegtől. Igaz, hogy szembe megy minden jogszabállyal (Vis major, szerződèsek felbontása, legújabb Gavi regisztrációs döntès a kereskedelmi bíróságtól). Írom úgy, hogy ezen a fórumon igazából mèg bele sem mentem, hogy a töketlen Bartóèk mièrt estek bele ebbe a "csapdába", elèg ha azt írom, hogy a klub olyan volt, mint egy nagy család, ès a vezetősèg mellett az edzők ès a játèkosok is hozzátettek ahhoz, hogy a klub idáig jutott. Ehhez kèpest Laportáèk szèpen takarítanak, mèg ha nem túl etikusan, a Barca ikonjai árán, viszont lesz egy fenntartható gazdálkodás egy versenykèpes csapat mellett. Abba bele se menjünk, ha nincs La Liga FFP, nem nő a tènyleges hitelállomány. (Közvetítèsi jogdíj eladása, tuljdonrèszek eladása helyett)

Szerk: a mai elnöki ülèsen elfogadták, hogy 6,67 milliós elnöki letètből regisztrálják Gavi, Araujo, Roberto, Alonso, Pena szerződèsèt
https://www.sport.es/en/news/barca/barc ... n-89246424
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.06.28. 19:21:15

Nagybarcelona írta:
2023.06.28. 18:38:52
Értem én, hogy ha eladunk sok olyan játékost, aki senkinek nem kell majd nagyon jó lesz, csak a valóság, hogy még szinte érdeklődés sincs egyik iránt sem és kb ingyen sem lehet eladni semelyiket. Innentől a többi játék a számokkal, a valóság meg az, hogy Dest kb spanyol másodosztály szintén van, Collado is, Maia azt se tudom kicsoda, de egyik esetén sem lesz fizetőképes kereslet.
A regisztrációk nem aggasztanak, azt gondolom kisakkozzák de további erősítést nem tartok reálisnak.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.06.28. 19:01:01

Nagybarcelona írta:
2023.06.28. 18:38:52
Gránit: ès visszajött volna Griezmann.
Még a Marca is megjegyzi, hogy megkérdőjelezhető a deal.

It is a deal that has been criticised from various angles as the transfer agreement was originally set at 40m euros

Ezért nehéz megszabadulni már bárkitől. A Tottenham is az ingyen bizniszen van Lenglet-ért. 10-15 millió manapság már nem pénz, ha nem a nullára mennének, már lezárult volna a sztori.
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.06.28. 18:38:52

Gránit: ès visszajött volna Griezmann.
https://www.google.com/amp/s/amp.marca. ... b45b8.html
Alemany nyilatkozatára hivatkozik a Marca, 125 milliós megtakarításra.
35-35 milliós èves fizetès (21-23)
23/24 szezonban Griezmann 60 millióban lett volna.
Most indul az átigazolási szezon, ha Griezmann szerződèsèt rávetítitek Lenglet, Umtiti szerződèsère, ingyen is, csak távozzanak. Egy kis apró jól jön, Lo Celso Lengletert is elfèrne a rotációban, ha Kessie ès Torre is távozik.

https://www.google.com/amp/s/barcaunive ... eport/amp/
A Sport szerint 50 milliós megtakarítás Umtiti, Lenglet, Dest, Maia, Collado eldása a következő szezonban.

Troym:
https://barcablog.com/2023/05/trimming- ... -bill.html
Ezen a blogon szèpen összefoglalják. A Sport eredeti cikkèt nem találtam.
655 milliós bèrtömeg csökkent, a Sport szerint Alba, Pique ès Busquets távozásával 120 millióval. Èn a hírek szerint kevesebbel számolnèk, Busquets 38, Pique 20, Alba 20, Depay 10. (+ Ki tudja milyen bónuszok, átütemezèsek)
Számoljunk 100 millió csökkentèssel, amiből az új szerint 50% beilleszthető.
Gavi regisztrálva bírósági döntés alapján. Gondolom Balde, Araujo, Gündogan ebbe belefèr. Roberto ès Alonso amúgy is Mind1 :) (biztosan be lesznek ők is regisztrálva)

Ha Umtiti, Lenglet, Dest, Maia, Collado távozik, szerintem simán be kell fèrjen az 50%-ba 1-2 játèkos 10-20 milliós bruttó bère.

Csak most kezdődik az átigazolási szezon.
Távozhatnak ezeken felül is játèkosok.
Transfermarkt szerint 27 millió bevètel július 1-èn Griezmann ès Trincao eladásából. Persze könnyebb tolni a lehúzó cikkeket, hogy nincs pènz regisztrálni Gündogant, èn kicsit sem tartok ettől, idèn is meg fogják oldani az erősítèst ès a regisztrációkat.
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.06.28. 18:24:10

bence0330 írta:
2023.06.28. 18:07:22
Talán. Vagy elvitték volna, vagy nem. De extra fizuval egyáltalán nem biztos hogy ötvenet ki perkáltak volna, szóval minimum rizikós volt az ügy. És azt nézve, hogy most is milyen szűkösen férünk bele a keretbe, a nyakunkon maradása szerintem konkrétan kinyírta volna az előző két átigazolási piacunkat, idén meg közünk nem lett volna a bajnoksághoz az előző nyáron érkezett erősítések nélkül.
Biztosan vitték volna. Az egyik legfontosabb, ha nem a legfontosabb játékosuk. Nem kellett volna a hatalmas fizuját állniuk. Ki lehet vásárolni a szerződéséből, ha fizetnek, aztán az ő dolguk, hogy egymás között miben egyeznek meg.

Azért is vagyunk nehéz helyzetben már, mert mindenki tudja, hogy pancser tárgyalófelek vagyunk, így velünk eleve más szintekről indítják a tárgyalást. Úgyis kifizetik. Kéne onnan ember? Ingyen megkapjuk. Ez egyébként nem vicc, mert már nagyon el van adósodva az egyesület, kész csoda, hogy ilyen hozzáállással nem ment még csődbe.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7172
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.06.28. 18:07:22

gránit írta:
2023.06.28. 17:58:23
bence0330 írta:
2023.06.28. 17:53:07
Gránit: Igen, és akkor talán nem viszik el (Így is óriási mázlink volt), és a nyakunkon marad a 40 körüli fizuja. Az sokkal rosszabb lett volna.
Miből gondolod, hogy nem viszik el?
Talán. Vagy elvitték volna, vagy nem. De extra fizuval egyáltalán nem biztos hogy ötvenet ki perkáltak volna, szóval minimum rizikós volt az ügy. És azt nézve, hogy most is milyen szűkösen férünk bele a keretbe, a nyakunkon maradása szerintem konkrétan kinyírta volna az előző két átigazolási piacunkat, idén meg közünk nem lett volna a bajnoksághoz az előző nyáron érkezett erősítések nélkül.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.06.28. 17:58:23

bence0330 írta:
2023.06.28. 17:53:07
Gránit: Igen, és akkor talán nem viszik el (Így is óriási mázlink volt), és a nyakunkon marad a 40 körüli fizuja. Az sokkal rosszabb lett volna.
Miből gondolod, hogy nem viszik el?
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7172
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.06.28. 17:53:07

Most nyit majd ki a piac. Rengeteg klub vár ki sok poszton augusztus végéig is akár, hátha jobb lehetőségre akadnak, szerintem az igazi nagy mozgás akkor lesz majd. Ezt pancserségnek nevezni azért kicsit durva.

Gránit: Igen, és akkor talán nem viszik el (Így is óriási mázlink volt), és a nyakunkon marad a 40 körüli fizuja. Az sokkal rosszabb lett volna.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2456
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.06.28. 17:46:17

Troym írta:
2023.06.28. 17:15:30
Az Al-Ahli ajánlatot adott Kessiéért. (Mundo, Romero)
20 millió vételár, 10 milliós bér.

Na ilyen ajánlatokra számíthatunk. Én őt 35 millió alatt biztos nem adnám el, viszont így meg senkit nem lehet regisztrálni.
Nem kötelező a legelső ajánlatra igent mondani. Köszönjük az érdeklődést, bízunk a további sikeres együttműködésben, szeretettel és nagy érdeklődéssel várjuk a további téteket. Ha kell nekik, emelni fognak. Kessiét 30-40 millióért simán el lehet adni. És máris jöhet Brozovic.
bunga írta:
2023.06.28. 17:34:56
Nem pancserség, hogy ennyire nem képesek jun. végéig eladni senkit?
Bizony pancserség. Nézd meg, mit műveltek a Grizezmann-ügyben. Bevétel nélkül kicsúszott a kezünkből, mert ilyen meg olyan feltételek mellett ingyen megkaphatták. Ahelyett, hogy 50 millió alatt szóba se álltunk volna az Atletivel. Fizettek volna.

A klubnál az illetékeseknek a leghalványabb sejtésük sincs attól, mit művelnek, és ez elnökségeken átívelő probléma. A végén tényleg csődbe viszik a klubot.
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7209
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2023.06.28. 17:41:04

bunga írta:
2023.06.28. 17:34:56
Nem pancserség, hogy ennyire nem képesek jun. végéig eladni senkit? A vezetőség és Xavi érdeke, hogy tudjanak igazolni és együtt csak vannak eszközeik a célbavettek kiutálására.
szimpatikus hozzáállás. Vannak barátaid?
Szerződést adott a klub a játékosoknak. Csak ne akarjanak senkit kiutálni. A szerződés kétirányú.
Június van,a pánikkal meg kéne várni,míg kinyit a piac.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 745
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2023.06.28. 17:34:56

Nem pancserség, hogy ennyire nem képesek jun. végéig eladni senkit? A vezetőség és Xavi érdeke, hogy tudjanak igazolni és együtt csak vannak eszközeik a célbavettek kiutálására. Tudták, hogy ha közeleg majd a határidő, az - enyhén szólva - nem nekik kedvez az üzletelésben. És mégse,,,. Meglátjuk, mit kezdenek júlusban.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7172
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.06.28. 17:25:39

baas11 írta:
2023.06.28. 15:22:33
bence0330 írta:
2023.06.28. 00:40:48
Hú, Brozovic mekkora erősítés lenne, te jó ég...
Mekkora erősítés lenne Bence ?
Labdával meg sem közelítí Busquetset az biztos !
Nagy. Top játékos a posztján már nagyon régóta. Az elmúlt 2-3 év Busquetséhez ne is hasonlítsuk...

Kessié kizárt dolog, hogy 10 millás fizuért elmenne bohóckodni, amikor 6-8 körül azért biztos adnának neki a PL-ben is, de talán még az Internél sincs kizárva.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2548
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.06.28. 17:15:30

Az Al-Ahli ajánlatot adott Kessiéért. (Mundo, Romero)
20 millió vételár, 10 milliós bér.

Na ilyen ajánlatokra számíthatunk. Én őt 35 millió alatt biztos nem adnám el, viszont így meg senkit nem lehet regisztrálni.
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.06.28. 15:58:41

baas11 írta:
2023.06.28. 15:22:33
bence0330 írta:
2023.06.28. 00:40:48
Hú, Brozovic mekkora erősítés lenne, te jó ég...
Mekkora erősítés lenne Bence ?
Labdával meg sem közelítí Busquetset az biztos !
Tegnap "enyhített" a La Liga az FFP-n, a távozók árának/felszabaduló bèr 50%-a mehet új játèkosra/bèrre a 40% helyett. Ide tartozunk mi is. Mivel nincs nagy bevètel (Raphinha, De Jong) amivel elèrnènk az 1 az 1-et, ès Xavinak Vkp-s kell, Brozovic ès Guido 10-20 millával jelenleg erősítès lehet Parejo vagy Oriollal szemben. Többször leírtam, èn nem vkp-t igazolnèk, de Xavi nem látja Frenkiet a poszton. Ez az egyik lehetősèg, vagy várnak, hátha lesz bevètel, csak addigra lehet elviszik ezeket a játèkosokat is az arabok, vagy mások, ahol nem ilyen szigorú az FFP. Jövőre elvileg jobb lesz a helyzet, ha sikerül csökkenteni a kiadásokat, növelni a bevètelt. Brozovic egy bizonyított kp-s, aki a válogatottban is megállja a helyèt, teljesen más profil, de nem biztos, hogy rosszabb, mint a 35 èves Busquets. Kimmich vagy Zubimendi 60+ árral jelenleg elèrhetetlen.
Válasz küldése