Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.06.14. 23:17:28

dinnyesz írta:
2023.06.14. 15:39:19
Én abszolút partoltam a brazil erkezeset, nagyon jó felallasnak gondoltam, hogy egy kioregedo játékos helyét egy fiatal tehetség veszi át szép lassan. Most, hogy felelenkultek a pletykák raneztem YT-n a fiúra, és egyáltalán nem győzött meg. Szerintem életkora ellenére kifejezetten lassú és darabos mozgása. Megneztem a statisztikait, nincs 30 meccse talán a felnőtt csapatban. Valaki esetleg, aki jobban képben felvilagositana, hogy miért röpködnek vele kapcsolatban ekkora összegek?
Ennek megfelelően Suarezhez is hasonlítják legjobban. A mozgása neki még darabosabb volt, nem volt gyors, stb, és mégis a 21 század egyik legjobb centere volt.
Nyilván Endrick puszta tehetségre, mozgásra más kaliber, de Mbappé is az Haalandhoz képest, és könnyen lehet, hogy a norvég lesz a nagyobb játékos. Center poszton szerintem nem gázos, ha darabosabb valaki, a kaput érezze, legyen jó lövőkéje, jól indulon, stb.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
La Masia1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.09.23. 18:42:36

2023.06.14. 22:58:51

dinnyesz írta:
2023.06.14. 15:39:19

Valaki esetleg, aki jobban képben felvilagositana, hogy miért röpködnek vele kapcsolatban ekkora összegek?
Mert alsóbb szinteken is korrupt a rendszer, és ez jó üzlet Deconak...
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.06.14. 20:52:32

Valaki tudja az igazolások / eladások során kinek mi a jogköre, lehetősége? Ki dönt, ki vétózhat stb.
Annyira érdekelne, amikor valaki érkezését Xavinak, Laportának, Alemanynak, Deconak tulajdonítják, akkor ez hogy is épül fel.
Én azt hittem Deco (Jordi korábban) kapcsolatfelvétel, puhatolózás, kezdeti tárgyalásokat végez főleg ügynökökkel, Alemany klubbokkal tárgyal, végső döntést hoz és ír alá mindent, Xavinak maximum véleményezési joga van és Laporta csak a sajtó előtt mondja el ki jön-megy, plusz esetleg pénzt kunyerál valahonnan (Banki hitel, igazgatósági tagok garanciája, üzletrész eladás, stb).
Máshogy van? Más a folyamat egy Lewa, vagy egy 19 éves szenegáli noname védő szerződtetésekor?
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2023.06.14. 19:48:37

Azt meg csak úgy zárójelben jegyeznem meg, hogy Jacksonnak 35m€ a kivasarlasi ára :D
bencoo32
Jugador del Barça
Hozzászólások: 110
Csatlakozott: 2022.08.21. 16:28:08

2023.06.14. 18:36:44

Magnus írta:
2023.06.14. 16:03:49
Felixet adnám balszélre ha már Fatitól szabadulni akar xavi. neki feküdne a játékunk, ideje lenne egyszer nekünk is lerabolni az atleticot.

Joao Félixet én is adnám, akár középen is. Ha Fabricio Diaz, Gundogan, Inigo pakk jönne még sztem ki is maxolnánk az átigazolási ablakot. Jobb hátvédbe előbb nézzük meg Araujo Jr.-t :D
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2023.06.14. 16:03:49

Felixet adnám balszélre ha már Fatitól szabadulni akar xavi. neki feküdne a játékunk, ideje lenne egyszer nekünk is lerabolni az atleticot.
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.06.14. 15:54:54

dinnyesz írta:
2023.06.14. 15:39:19
Én abszolút partoltam a brazil erkezeset, nagyon jó felallasnak gondoltam, hogy egy kioregedo játékos helyét egy fiatal tehetség veszi át szép lassan. Most, hogy felelenkultek a pletykák raneztem YT-n a fiúra, és egyáltalán nem győzött meg. Szerintem életkora ellenére kifejezetten lassú és darabos mozgása. Megneztem a statisztikait, nincs 30 meccse talán a felnőtt csapatban. Valaki esetleg, aki jobban képben felvilagositana, hogy miért röpködnek vele kapcsolatban ekkora összegek?
Èn is így látom minden második jelenetben elveszíti a labdát, vagy belevezeti az ellenfèlbe ès "izomból" próbálkozik. Brazíliában van területi bajnoki is, ott van 4 gólja 2 gólja 6 meccsen. Az országosban ès a Libertadoresbe , valamint a kupában nem ilyen jók a számai. Van pár büntető ès tap in gólja, 1-2 nagyobb, távoli.

Egy Joao Felixtől pl. szabadulna az Atletico, 40-50 körülire teszik az árát a mèdiában. Roquehez kèpest klasszis játèkosnak tűnik, csak fránya Atletico ès Chelsea nem az ő stílusa. Ez csak egy nèv, akit állítólag Laporta is kedvel. Roqueből ha egy Gabriel Jesus szint kijön, akkor már jó. Jesus 50 millióèrt hozhattuk volna tavaly.
dinnyesz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2017.12.26. 17:46:41

2023.06.14. 15:39:19

Én abszolút partoltam a brazil erkezeset, nagyon jó felallasnak gondoltam, hogy egy kioregedo játékos helyét egy fiatal tehetség veszi át szép lassan. Most, hogy felelenkultek a pletykák raneztem YT-n a fiúra, és egyáltalán nem győzött meg. Szerintem életkora ellenére kifejezetten lassú és darabos mozgása. Megneztem a statisztikait, nincs 30 meccse talán a felnőtt csapatban. Valaki esetleg, aki jobban képben felvilagositana, hogy miért röpködnek vele kapcsolatban ekkora összegek?
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.06.14. 14:38:34

Victor Barbera búcsúzik a klubtól. Ingyen a Club Brugge-be tart.
Kíváncsi vagyok mit fog alkotni a jövőben, nagyon tehetsègesnek tűnik. Kicsit a La Masia kritikája, hogy nem igazán nevel minősègi közèpső támadókat.
https://www.football-espana.net/2023/06 ... rugge-move

Cserèbe èrkezhetne Vitor Roque, akiről Fabrizio Romano szerint a hírekkel ellentétben nincs megegyezès, mert a Barca sokallja a 40 milliós kèrt árat.

Fabricio Diaz ára a Mundo Deportivo szerint az u20 VB győzelem után 6-ról 8-ra emelkedett, ès egyre több a kèrő. (Fenti oldalon is taglalják)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.06.14. 09:48:05

messideco írta:
2023.06.14. 09:45:42
WOW.

A Kimmich - Frankie - Pedri középpályás trió a legmerészebb FM-es álmaimat is felülmúlná [-o<
Mellette egy Gavi-Gündögan-Torre cseresor. :lol:
Troym írta:
2023.06.13. 21:52:06
Chino írta:
2023.06.13. 21:41:54
Viszont most Lewa pótlásán kellene fáradozni.
Na ez volt a fő gondom már tavaly Lewa idehozásakor. 1 év és pótolni kell(ene).
Jövő ilyenkorra szerintem teher lesz a jelenléte.
Senki nem fog velem egyetérteni, de mikor mindenki írogatja kit kéne eladni, talán pont Lewát (is) kéne eladni. Gondolom röhögve adna egy szaudi klub érte pénzt és ő is kapna pár száz milliót. És akkor érteném Roque (hátha tényleg annyira jó) idehozását, aki kapna elég lehetőséget, plusz jöhetne mellé tapasztalt váltótársnak Aubameyang (Firmino) töredék annyiért, mint Lewa. Plusz az egyik legizmosabb FFP tétel pont Lewa.
Az komoly túlzás, hogy egy éven belül pótolni kell. Amikor idehoztuk 2 éven keresztül magas szinten, kezdőként teljesíthet, most is elnyerte a Pichichit csak akciógólokból (tizenegyes, szabadrúgás nélkül), ami kb. annyi volt mint Messinek az itt töltött utolsó két évében. Nélküle nem lett volna meg ez a bajnokság.
Jövőre még kezdőként is játszhat és lesz helyettese, akivel rotációban lehet, mert idén nem volt ilyen. Azután pedig padról beszállva, sérülés esetén minőségi támadónk lehet. Idén nem volt helyettese nyilván sokat kellett játszania. De pl. Benzema is 34-35 éves korára hozta a legjobb szezonjait.
Egy szaudi klub jövőre is ad érte/neki ugyanannyit mint amennyit most adna.
Roquére 18 évesen első itteni szezonjában nem lehet kezdőként számítani, ez fix. Auba meg szép fél évet töltött itt, de jó ideje azt se tudja hogy néz ki egy focipálya és szintén a lengyellel egyidős. Amire ő formába lendülne, ha egyáltalán sikerülne neki, az nem egy-két hónap lenne.
Forca Barca!!!!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2023.06.14. 09:45:42

WOW.

A Kimmich - Frankie - Pedri középpályás trió a legmerészebb FM-es álmaimat is felülmúlná [-o<
"And my heart will leave you never."
La Masia1
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.09.23. 18:42:36

2023.06.13. 23:12:02

Nagybarcelona írta:
2023.06.13. 20:51:03

Ez a Roque gyerek óriási lutri 40 millióèrt.

Lehet Mendest ès a menedzselt játèkosait kritizálták, de neki az az èrdeke, hogy a legtehetsègesebb játèkosok tartozzanak hozzá, mert ebből lát pènzt, Yamalèrt állítólag fizetett a családjának.
Regisztrálni is tudjuk majd, vagy el kell hozzá adni 4 játékost, akik közül egy sem akar elmenni? :roll:

Fizetett, nem is keveset.

[A jobb hír, hogy úgy tűnik, hogy Faye mégsem 5 millió lesz, hanem csak 1,5, ami azért barátságosabb.]
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2398
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.06.13. 23:00:51

Kíváncsi vagyok, továbbra is egy csatárral állunk-e majd ki, vagy Xavi beteszi őt Lewandowski mellé. Nagy segítség lenne Lewandowskinak is, ha nem lógnának többen a nyakán, az ő hatékonysága is javulhat ezzel.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.06.13. 21:52:06

Chino írta:
2023.06.13. 21:41:54
Viszont most Lewa pótlásán kellene fáradozni.
Na ez volt a fő gondom már tavaly Lewa idehozásakor. 1 év és pótolni kell(ene).
Jövő ilyenkorra szerintem teher lesz a jelenléte.
Senki nem fog velem egyetérteni, de mikor mindenki írogatja kit kéne eladni, talán pont Lewát (is) kéne eladni. Gondolom röhögve adna egy szaudi klub érte pénzt és ő is kapna pár száz milliót. És akkor érteném Roque (hátha tényleg annyira jó) idehozását, aki kapna elég lehetőséget, plusz jöhetne mellé tapasztalt váltótársnak Aubameyang (Firmino) töredék annyiért, mint Lewa. Plusz az egyik legizmosabb FFP tétel pont Lewa.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.06.13. 21:41:54

Troym írta:
2023.06.13. 21:13:27
40 millióért ebben a helyzetben nagy lutri egy elsőbálozó. Ráadásul engem se nyugtat meg, hogy brazil. Ők, ha nagyon jók elviszi őket az éjszakai élet, vagy igazi flop lesz. Ennyiért én Veigát hoztam volna, nem csatár ugyan, de Laligában lőtt 11 gólt. Cserecsatárnak 3 percekre Lewa mögé ennél olcsóbb megoldás is lett volna.
Viszont most Lewa pótlásán kellene fáradozni. Az, hogy brazil szerintem nem oszt vagy szoroz annyira. Nem olyan típusnak tűnik, mint Vinicius vagy Neymar. Ha nem brazil, hanem mondjuk argentín vagy uru lenne más lenne a vélemény róla. Egy olyan játékos mellett "betanulni" mint Lewandowski tökéletes egy fiatalnak. Úgy érzem Xavin fog sok minden múlni vele kapcsolatban. Ráadásul a vételi díjat is sikerült úgy kalkulálni, hogy ne kelljen az összes pénzt egyszerre beleverni és a további minőségi erősítésre keresztet vetni.
Ez a bulizás is kicsit el van túlozva a brazilokkal kapcsolatban. Akik az utóbbi időben megfordultak nálunk, mint Raphinha, Coutinho, Emerson, Rafinha, Neto, Malcom, Paulinho stb., egyiküknél sem hallottam, hogy folyamatosan csak partyzna. Neymar már Brazíliában is olyan volt, mindenki tudta, hogy nem egy katonás, visszafogott emberként fog élni.
Forca Barca!!!!
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.06.13. 21:41:34

fanbarca írta:
2023.06.13. 21:18:57

1. Azért nem teljesen igaz, hogy a brazilok mind ilyenek lennének. Az elmúlt időszakban nagy komolyodáson estek át, nagyon sok a rendkívül professzionális játékos. Ronaldo, Adriano és Ronaldinho kora lejárt, Neymar pedig inkább számít kivételnek.

2. Fiatal támadó szellemű kp-kból nagyon jól állunk, oda inkább tapasztaltabb játékos kellhet, nem véletlenül számolnak Gündogannal. Sokkal logikusabb egy fiatal csatár a tapasztalt Lewa mögé.
Nem tudom, szerintem csak kevésbé üti át az emberek ingerküszöbét, hogy piál, drogozik egy focista. Azért Dani Alves sem könyvtárban kavarodott össze azzal a nővel, de David Luiz is elég nagy partiállat, Richarlison szintén. Nyilván vannak komolyabb figurák, anno is voltak, mondjuk Cafuról nem a bulizás jut senki eszébe, Dungáról sem. Egy 18-19 éves brazil kölyök egy olyan városban, mint Barcelona, annyi pénzzel a zsebében, azért ki tudja...

Az a Diaz kölyök még tetszene, aki u20 vb-t nyert. Ha 3 fiatal kölyök jönne plusz Gündogan egész vállalható. Diaz konkrétan megszerezhető lenne EG árának 40%-ából és gondolom a fizuja is lehetne EG fizujának 40%-a.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Troym 2023.06.13. 21:44:27-kor.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.06.13. 21:36:27

MessiNeymarSuarez írta:
2023.06.13. 19:20:14
Lehet szídni Piquét és Busit(én is szoktam), de valójában a probléma nem csak velük van/volt, hanem a helyzettel hogy ők a legjobb alternatívák.
Valójában itt a fórumon is - és utólag nyilvánosságra került balhék miatt a vezetőségen belül is volt egy kisebbség - néhányan ezt már annyi éve toltuk, de sokan személyeskedésnek vették. Ma pedig sajnálatos a hangulat a helyzetünk miatt. Velük és bizony miattuk is vagyunk jelenleg ott, ahol és persze a gyenge, erőtlen, többségi vezetésnek.
Arról nem is beszélve, hogy a túltolt fizetésük is hova vezetett ennyi éven keresztül, miközben a hajó csak sűllyedt és sűllyedt....
Ma már ma van, ide jutottunk....innen kell felállni, de nem lehetetlen, csak kellő racionalitás és szakértelem kell hozzá.
Idővel majd ez is kiderül.... :wink:
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.06.13. 21:18:57

Troym írta:
2023.06.13. 21:13:27
40 millióért ebben a helyzetben nagy lutri egy elsőbálozó. Ráadásul engem se nyugtat meg, hogy brazil. Ők, ha nagyon jók elviszi őket az éjszakai élet, vagy igazi flop lesz. Ennyiért én Veigát hoztam volna, nem csatár ugyan, de Laligában lőtt 11 gólt. Cserecsatárnak 3 percekre Lewa mögé ennél olcsóbb megoldás is lett volna.
1. Azért nem teljesen igaz, hogy a brazilok mind ilyenek lennének. Az elmúlt időszakban nagy komolyodáson estek át, nagyon sok a rendkívül professzionális játékos. Ronaldo, Adriano és Ronaldinho kora lejárt, Neymar pedig inkább számít kivételnek.

2. Fiatal támadó szellemű kp-kból nagyon jól állunk, oda inkább tapasztaltabb játékos kellhet, nem véletlenül számolnak Gündogannal. Sokkal logikusabb egy fiatal csatár a tapasztalt Lewa mögé.
més que un club
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.06.13. 21:13:27

40 millióért ebben a helyzetben nagy lutri egy elsőbálozó. Ráadásul engem se nyugtat meg, hogy brazil. Ők, ha nagyon jók elviszi őket az éjszakai élet, vagy igazi flop lesz. Ennyiért én Veigát hoztam volna, nem csatár ugyan, de Laligában lőtt 11 gólt. Cserecsatárnak 3 percekre Lewa mögé ennél olcsóbb megoldás is lett volna.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.06.13. 21:11:00

Jelenleg őt tartják a legnagyobb brazil csodagyereknek. Még csak 18 éves. Hogy megér-e ennyit, kérdés, nem most derül ki, hanem legkorábban két év múlva. De ha ő lesz az új Suarez, akkor meg mindenki köpködné a vezetőséget, hogy "bezzeg amikor esélyünk volt rá, nem szereztük meg". Sajna a jelenlegi piac ilyen, 40 millió egy nagyon ügyes, de a kora miatt nyilván lutri srác.

Nekem a rugótechnikája emelkedik ki amúgy a silljei közül az alapján, amit láttam. Kicsit úgy rúg, mint Ronaldo. Vagy inkább mint Agüero.

Én csak attól tartok, hogy Xavit minimum fél, de inkább 1 év, mire egy fiatal/általa annyira nem ismert játékos meggyőzi. Torre, Baldé, de pl. Depay esete is ilyen volt.

Pont most van nálunk egy top munkamorálú brazil, én nem félek attól, hogy Roque egy nagyképű kölyök lesz. Plusz Lewyvel, Xavival ezt nem is lehet szerintem megtenni.

Lutrinak biztos lutri, de ha sosem próbálnánk rá ilyenekre, akkor soha nem fog bejönni. És amennyire Suarez-stlyle a srác mindenki szerint, lehet, hogy illeni is fog ide.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára bence0330 2023.06.13. 21:17:27-kor.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.13. 21:04:31

40 millió bőven túl sok bármilyen tizenéves brazil csodagyerekért. Ráadásul nem tudok róla, hogy ő valami igazi csodagyerek volna.

Viszont ha három év alatt kell kifizetni, akkor azért ez nekünk egy elég olcsó erősítés és befektetés, ha csak az idei átigazolási ablakra nézzük.

Maga a tény viszont, hogy brazil... hát nem örülök. Iszonyatosan rossz a megbízhatóságuk, és a jellemük is, nagy átlagban.

Meglátjuk ... a kemény munkát, az alázatot, és a fair playt várom el minden Barca játékostól. Őt nyilván nem alapembernek vesszük 19 évesen, úgyhogy egyelőre ennél többet nem kívánok. Próbáljon helyt állni, nem kell hogy berobbanjon.. nincs nagy verseny, az idei támadóink alapján.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7359
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.06.13. 20:54:26

davi10 írta:
2023.06.13. 19:44:26
MessiNeymarSuarez írta:
2023.06.13. 19:20:14
Ez a Roque ügy nagyon hirtelen jött :shock: :shock:
Hát már vagy fél éve írkálnak róla :D

Kiváncsi leszek rá, valaki nagyon kell Lewy mellé/mögé, és ezt a Vitor gyereket nagyon dicsérik, velem olyanok jöttek szembe, hogy nagyobb tehetség, mint Endrick.
Amennyire láttam a baloson is elvan, az most nagyon lyukas lesz, ha elszórjuk Fati-t meg FT-t.

Még Gündogan, meg egy vkp (ahova szintén pörögnek a nevek), és meg is vagyunk. Ez nálam nagy pozitívum, hogy az előszezonnak meg a haknitúrának már úgy tudunk nekimenni, hogy minden fontosabb érkező megvan már. Aztán ha találnak még egy jhv-et, nem bánom :D

Meg tetszik ez, hogy nyitunk a fiatalok felé, Torre, Roque, most ez a szenegáli védő, meg esetleg az uru kp. Ha nem is fog mindegyik beválni, az irány jó.
Személy szerint nagyon örülök Roque-nak. Ennyi pénzért centerbe max. egy alsó vagy épp hogy középszintet találnánk, benne viszont megvan a lehetőség, hogy hosszú távra megoldás legyen. Mindenki Suarezhez hasonlítja a Tigrist a stílusa miatt és amit láttam róla van benne igazság. Nem tudom Jackson miért kisebb lutri. Kb. másfél hónapnak köszönheti, hogy egyáltalán pozitívan szóba kerülne. Egész ősszel és a tavaszi szezon első felében semmit nem mutatott (tudom, volt egy sérülése) és az utóbbi időben sem a legveretesebb csapatokat szórta meg, ha itt pl. Fati ilyen kritikákat kap. Tavaly-tavalyelőtt például még keretbe sem került a Villarrealban 19-20 évesen.
Az ára pedig minimum annyi lenne mint a brazilé a '26-ig szóló szerződésével.

A támadósorból én is Raphinhat áldoznám be. Ő az aki pótolhatóság/ár szempontjából a "legjobb". Plusz így Yamal is kaphat (több) lehetőséget. Tuchelnek amúgy is nagyon fáj a foga a brazilra, már a Chelsea-be is meg akarta szerezni, viszont volt egy cikk a Sporton (talán a Bildre hivatkoztak, de nem 100%), hogy a Bayern a nem túl fényes anyagi helyzete miatt játékoscserében gondolkodna, viszont Kimmichet nem tekintik alapnak.
Ha érkezik Gündögan igazából már csak egy minőségi pivot hiányzik. Szinte 100 %, hogy jön Inigo, így szerintem hátul megvagyunk. IM-Araujo-Chris-Koundé 2 posztra megvan. Nagyobb sérülés esetén itt van (J)Araujo és SR. Nyilván nem a legtökéletesebb, de jelenleg minden posztra két ugyanolyan minőségi játékosra nem futja. Jelenleg a hátsó alakzat, ahol leginkább megvagyunk.
Én Torreban nagyon bízom, a bajnokság vége felé, amikor lehetőséget kapott rá is szolgált. Tökös volt, mert előre játszani és többnyire be is jöttek a megoldásai. Ide még ha meg tudnánk szerezni Gündögant és ha Isten is úgy akarja Kimmichet, Roqueval meg is lennénk. Jövőre pedig lehetne folytatni az erősítést a hiányzó posztokra. Lewán kívül úgysincs akit a kiöregedés fenyeget, de akkorra akár a kis brazil is több terhet levehet róla.
A távozók nálam, akikből pénz lehetne Kessié, Raphinha, Torres/Fati lenne. (most a sleppet nem számítottam, akikből aprópénz vagy az sem jönne be). És még akkor mehet Lenglet is, a Spurs egyre biztosabb, hogy 15-20 között adna érte, de Laportáék a 20-ast erőltetik. Plusz Todibo, Trincao, Griezmann transzfer is hoz a konyhára.
Alemanyékban viszont bízom. Ha valakik össze tudják hozni az ilyen Kimmich-féle transzfereket, azok ők. Szerintem Alamany volt az utóbbi évek legnagyobb igazolása.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Chino 2023.06.13. 21:05:24-kor.
Forca Barca!!!!
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.06.13. 20:51:03

Ez a Roque gyerek óriási lutri 40 millióèrt. Ezèrt szerintem Top bajnokságban játszó tehetsèget lehetne igazolni akikkel lehet nem lennènk előrèbb, de több csapat figyeli őket, mint pl. Jacksont vagy Hojlundot. Múlt hèten olvastam, Endrick 8 meccse padozik, ès vagy 3-an vannak előtte a sorban a csapatában. Ez a Deco kinevezès lehet egy zsákutca lesz a másodvonalas brazilokkal, akik szerintem válogatott szinten sem kiemelkedőek. Èn ebben a Roqueban sem látok sokat a videók alapján, de kívánom, hogy váljon be, mert nagy szüksèg lenne rá. Lehet Mendest ès a menedzselt játèkosait kritizálták, de neki az az èrdeke, hogy a legtehetsègesebb játèkosok tartozzanak hozzá, mert ebből lát pènzt, Yamalèrt állítólag fizetett a családjának. Nem is èrtem azt sem, az utóbbi èvekben 20-30 millióèrt nem kellett valamièrt Haaland, Nunez, Julian Alvarez akit a megfigyelők ajánlottak, akkor Roque mivel jobb 18 èvesen a 172 cm-èvel.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.13. 19:44:26

MessiNeymarSuarez írta:
2023.06.13. 19:20:14
Ez a Roque ügy nagyon hirtelen jött :shock: :shock:
Hát már vagy fél éve írkálnak róla :D

Kiváncsi leszek rá, valaki nagyon kell Lewy mellé/mögé, és ezt a Vitor gyereket nagyon dicsérik, velem olyanok jöttek szembe, hogy nagyobb tehetség, mint Endrick.
Amennyire láttam a baloson is elvan, az most nagyon lyukas lesz, ha elszórjuk Fati-t meg FT-t.

Még Gündogan, meg egy vkp (ahova szintén pörögnek a nevek), és meg is vagyunk. Ez nálam nagy pozitívum, hogy az előszezonnak meg a haknitúrának már úgy tudunk nekimenni, hogy minden fontosabb érkező megvan már. Aztán ha találnak még egy jhv-et, nem bánom :D

Meg tetszik ez, hogy nyitunk a fiatalok felé, Torre, Roque, most ez a szenegáli védő, meg esetleg az uru kp. Ha nem is fog mindegyik beválni, az irány jó.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2398
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.06.13. 19:41:00

Ezért kell még ember hátra, mert a rotációban hasznavehetetlen emberek vannak, és majd róluk is azt mondjuk, hogy hát nem velük volt a baj, hanem azzal, hogy nem volt helyettük más. Jöjjenek csak az igazolások, jöjjenek csak serényen.

Egy csatár, amit akartam, úgy néz ki, már jön is, ráadásul mostanában már egész jó a gólátlaga. Tegnapelőtt is betalált Roque. Még két középpályás, két hátvéd, és egész jól állunk.
Válasz küldése