Switch to full style
Emlékszel még a nagy sztárokra? Kik lesznek a jövő sztárjai? Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Itt kifejtheted!
Hozzászólás küldése

Te igazolnál még valaki a nyáron?

Nem, megfelelő már a keretünk.
37
62%
Igen, egy játékos még jól jönne.
23
38%

Szavazatok száma : 60

Re: Barca Igazolások 2017-2018

2018.06.11. 21:31:18

Nero. írta:]
Majd meglatjuk, ha nagyon akarjuk ugyis megvesszuk irrealis aron.. Legalabbis nem nagyon emlekszem olyan jatekosra a Laporta korszak eleje ota, akit nagyon megakartunk volna szerezni de nem tudtunk.

Max ireális fizuval, mert eddig se az ára volt a kérdés, 35 milláért lehet vinni, ami hozzánk képest ajándék.
Az irreális fizu-témában pedig otthon vagyunk, szóval még el is csábíthatjuk, mindenesetre soha nem jó, ha sokáig tökölünk.

2018.06.11. 21:25:36

Tivadar6 írta:https://youtu.be/KVP77KEeXLo?t=6m48s

Ezt teljesen kizártnak tartom, ti mit gondoltok? :lol:

Leghitelesebb forrás. :^o

2018.06.11. 21:23:59

https://youtu.be/KVP77KEeXLo?t=6m48s

Ezt teljesen kizártnak tartom, ti mit gondoltok? :lol:

2018.06.11. 21:15:21

Nero. írta: Legalabbis nem nagyon emlekszem olyan jatekosra a Laporta korszak eleje ota, akit nagyon megakartunk volna szerezni de nem tudtunk.
.

ne viccelj :D
Neymar és Lajos, meg talán Umtiti kivételével mindig a sokadvonalasokat vettük.
persze csak a pletykák alapján mondom ezt.

De lecsúsztunk nem egy játékosról, volt szó itt Courtios, Thiago, Verratti, Mbappé, Kroos, Verthongen, Alba nevekről, sehol senki.
CSak Gomes, Matyiőő féle félnótások jöttek.

2018.06.11. 21:08:58

Az én elképzeléseimbe egy Fekir, Seri, Lenglet fixen ez olyan 135milla lenne. Meg Arthur ha szükséges. Kell védő: Lenglet, kell középpályás irányítani: Seri, plusz Fekir aki bevethető elöl, szélen, támadó középként. Tudom, hogy ebből semmi nem lessz de jól hangzik. Ezzel a 3 játékossal talán még bukni sem nagyon lehetne.

2018.06.11. 20:48:44

Erről is le fogunk csúszni...

Majd meglatjuk, ha nagyon akarjuk ugyis megvesszuk irrealis aron.. Legalabbis nem nagyon emlekszem olyan jatekosra a Laporta korszak eleje ota, akit nagyon megakartunk volna szerezni de nem tudtunk.

Szerintem az elmult 12-13 evbe a vasarlas-eladas merlegunk ugy minusz egy milliard euro korul lehet, de ugy latszik egy ekkora klubnal ez nem problema.

2018.06.11. 20:41:04

Nagyon jó helyre került, sokkal jobb, mintha egy United vagy Liverpool vette volna meg.

Az olasz bajnokság nekünk jobb lehet, mint az angol, szintet is lép a gyerek, és tényleg nem szoktak nagyon lehúzni a roma-nál senkit. Ha meg csak 2 évre írna alá, az még jobb lenne.

Griezmannról pedig semmi hír, szerintem marad is ahol van.

Közben olvasn (Sport + egyéb angol lapok)i, hogy a Chelsea is rámegy Lenglet-re :)
Erről is le fogunk csúszni...

2018.06.11. 20:02:10

Azért a Romából nem szoktak 50 millió fölött venni. Nem is emlékszem ilyenre, de majd valaki rám cáfol.

2018.06.11. 19:56:24

visca el barca írta:
Nervo írta:Justin Kluivert is set to fly into Rome tonight to undergo his medical and complete the move to Roma. (Sky Italia)

Kluivertről lekéstünk megvette a Roma. :(

olyan vonatot nehéz lekésni ami után nem is rohanunk :D

Nincsenek előítéleteim, de az apja már kb 28 éves korában kiégett. Otthon tuti, nem lát jó példát ez a gyerek.

Nekünk egy csodaközéppályára lenne szükségünk, mert minden más adott.

2018.06.11. 19:51:35

S.Agüero írta:
Nervo írta:Justin Kluivert is set to fly into Rome tonight to undergo his medical and complete the move to Roma. (Sky Italia)

Nem olyan nagy baj ez, majd elhozzuk 2-3 év múlva onnan 30-40 körül.

Mármint, 130-140 körül, ugye azt akartad írni.

2018.06.11. 19:09:05

Nem olyan nagy baj ez, majd elhozzuk 2-3 év múlva onnan 30-40 körül.

2018.06.11. 18:06:33

olyan vonatot nehéz lekésni ami után nem is rohanunk :D

2018.06.11. 17:53:09

Justin Kluivert is set to fly into Rome tonight to undergo his medical and complete the move to Roma. (Sky Italia)

2018.06.11. 16:35:55

Tivadar6 írta:Sok sikert neki, remélem a következő Gomes =D>

Amúgy nem akarok kombinálni, de Grizi eléggé szétvolt esve az utolsó válogatott meccsen, vajon ez az egész story közrejátszik? Mindenesetre, várom, hogy mi lesz belőle...
https://www.youtube.com/watch?v=rnbCdXaiXIw

Ezt most jól megnéztem..

Hát, a Francia utánpótlás nagyban hasonlít a kézilabdáéhoz...
Persze a kéziben mostanában sikeresebbek, de itt is azt látom, hogy nagyon sok(talán túl sok) is a kiemelkedő tehetség.

Másik, hogy szerintem Mbappe sok pénzt megér...

2018.06.11. 16:05:11

Én komolyan meglepődtem, hogy kaptunk érte pénzt. Tök jó, egy sallanggal kevesebb, mehet után AG, Digne meg Mina (kölcsönbe) is.

2018.06.11. 15:13:42

Sok sikert neki, remélem a következő Gomes =D>

Amúgy nem akarok kombinálni, de Grizi eléggé szétvolt esve az utolsó válogatott meccsen, vajon ez az egész story közrejátszik? Mindenesetre, várom, hogy mi lesz belőle...
https://www.youtube.com/watch?v=rnbCdXaiXIw

2018.06.11. 14:14:23

Eladtunk valakit és egész jó áron. Szinte hihetetlen :O

2018.06.11. 10:43:38

Valahogy úgy vagyok már ezzel az átigazolási időszakkal, hogy elfogadnék egy Griezmannt, Thiago-t, Rabiot-t, de ha ezek közül egyik sem jön össze, csak pár noname fiatal, az sem akkora tragédia. A Robi, Piqué, Umtiti, Alba - Rakitic, Busquets - Dembélé, Messi, Coutinho - Suárez egyébként egy teljesen jó kezdő (hogy a pad is teljesen jó lesz-e, az jelenleg lutri), és bár sikertelennek fogom gondolni ezt a nyarat, ha nem jön össze valami komolyabb név a lehetőségek ellenére, de attól még jövőre jó lehet ez a csapat. Azért persze remélem, hogy valami komolyabb játékos jön, fejlődni mindig van hova.

Szerk.: Dulifuli :arrow: Watford offisöl, 13+4 M, a későbbi transzfereiből bejövő pénzből pedig százalékos részesedés.

2018.06.11. 10:28:05

Tobias88 írta:
visca el barca írta:csak azt nem értem, ha semmit nem tudsz erről a de jong gyerekről, akkor minek fikázod? :D

egyébként az ajax megmondta, hogy nem eladó.

Szerintem inkább a vezetőséget fikáztam, nem őt ;)
Idén az lenne a legnagyobb igazolásunk ha kitennénk vagy 6 embert és igazolnánk helyükre két olyan játékost aki játszik is és nem ugyan annak a 11 embernek kell végigjátszania a szezont a fontos meccseken.

Ezért lenne jó Thiago, ő legalább nagyobb eséllyel lehetne érdemi tagja a csapatnak, mint az előbb felsorolt embereknek.
Csak megtalálná Ernő a helyét a csapatban, legalább nem lenne kifacsarva a csapat tavaszra.
Még mindig nincs értelmes cserénk középpályára, ráadásul Iniesta is elment.

Ha odaát meg tudták oldani hogy Kovacic és Isco szintet tartsanak egy Kroos-Modric-Casemiro középpálya mögött, akkor talán mi is megoldhatnánk.

2018.06.11. 10:11:31

Tobias88 írta:Nem is hallottam még erről a De Jong gyerekről, bár nem figyelem a Holland bajnokságot, de eléggé Gomes érzésem van. Már igy is jön Arthur valamikor és továbbra is itt van a Rafinha, Denis, Gomes, Vidal, Alcacer, Deulofeu. Előbb nem a felesleges játékosokat kellene kiszórni?

Eközben van két értékelhető középhátvédünk, mert Vermaelen mindig lesérül, Mina meg lassabb mint Busquets. Értem én hogy Griezmann 100 millióért nagyon olcsó, De Jong nagy tehetség, Arthur már több mint tehetség, szivesen látnám őket a csapatban, de úgy nem hogy nem veszünk legalább egy értelmes középhátvédet. Elvileg ugye nincs sok pénze a klubnak, azt a 30-40 milliót talán nem De Jongra kellene költeni.

Deulofeu megy, meg Marlon. Rafinha, Gomes, Vidal eladólistán. Denis marad. Alcácer kérdéses, ha Griezmann összejön és ezzel Dembélé padossá avanzsál, Pacotól is meg kellene válni szerintem. Ha Grízli nem jön, Paco maradhat akár. Munirral hosszabbítani akarunk, hogy drágábban el tudjuk adni. Digne után a bajorok érdeklődnek. Mina szintén megy, nem kell Ernőnek. Szóval az eladások haladnának, maximum béna a klub ilyen téren, de úgy 30 M-t két játékosból összeszedünk lassan, ha lehet hinni a híreknek.

Ez a Griezmann-ügy meg érdekes, madridi oldalról most már az jön, hogy maradna, meg rengeteg francia és katalán újságíró is ezt gondolja. Viszont továbbra is úgy tűnik, hogy a vezetőségünk vakon hisz a francia leigazolásában, Messi is elég jókat mondott róla (kérdésekre válaszolva persze). Viszont a Mundo és a Sport egy ideje nem okádja a pletykákat vele kapcsolatban, ez megint inkább azt erősíti, hogy maradna.

2018.06.11. 09:42:51

visca el barca írta:csak azt nem értem, ha semmit nem tudsz erről a de jong gyerekről, akkor minek fikázod? :D

Szerintem inkább a vezetőséget fikáztam, nem őt ;)
Idén az lenne a legnagyobb igazolásunk ha kitennénk vagy 6 embert és igazolnánk helyükre két olyan játékost aki játszik is és nem ugyan annak a 11 embernek kell végigjátszania a szezont a fontos meccseken.

2018.06.11. 09:37:28

csak azt nem értem, ha semmit nem tudsz erről a de jong gyerekről, akkor minek fikázod? :D

2018.06.11. 09:26:55

Nem is hallottam még erről a De Jong gyerekről, bár nem figyelem a Holland bajnokságot, de eléggé Gomes érzésem van. Már igy is jön Arthur valamikor és továbbra is itt van a Rafinha, Denis, Gomes, Vidal, Alcacer, Deulofeu. Előbb nem a felesleges játékosokat kellene kiszórni?

Eközben van két értékelhető középhátvédünk, mert Vermaelen mindig lesérül, Mina meg lassabb mint Busquets. Értem én hogy Griezmann 100 millióért nagyon olcsó, De Jong nagy tehetség, Arthur már több mint tehetség, szivesen látnám őket a csapatban, de úgy nem hogy nem veszünk legalább egy értelmes középhátvédet. Elvileg ugye nincs sok pénze a klubnak, azt a 30-40 milliót talán nem De Jongra kellene költeni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Tobias88 2018.06.11. 09:41:16-kor.

2018.06.11. 04:31:04

Aki valóságos megkeresés után látványosan vacillál, az inkább ne jöjjön. Dembelé és Coutinho abban egyértelmű volt, hogy akar jönni.

2018.06.10. 20:02:36

Moisés Llorens (AS*): a Barca napok óta tárgyal a Gremioval, hogy Arthurt nyáron tudjuk hozni. Mivel Iniesta elment, Alena megsérült, emellett Denis és Gomes maradása kérdéses, fontosnak tartja Valverde a középpálya megerősítését. Valverdének azt mondták, jól haladnak a tárgyalások.

*Mostanában az AS csomó dolgot jól megír velünk kapcsolatban, mi lehet velük? :mrgreen:
Hozzászólás küldése