Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.06.09. 12:52:11

3 éves bére plussz némi apró cseprő lecsurrannó az aláírásért....ezzel 3 évig magunkat is korlátozzuk a középpályán....ősszel betölti a 33-at....statiszták biztosan cáfolnak majd, meg nyilván Pepnek sem véletlenül kellett, de a középpálya tekintetében nem róla szóltak a korábbi évek....ez a tavasz valóban hangos volt vele kapcsolatban.....ismétlem magam, kicsúszó, minden összejött tavaszt érzek vele kapcsolatban.
Másképp fogadnám, mint Alonsót fogadtam tavaly ősszel, ez tény, de a felkelő nap erejében jobban hiszek, mint a lemenőben.
Ezekben én sajnos a tűzoltást és a gyorsan valamit villantani kellene szemléletet látom, de ebből éppen az a bizonyos villantás az, ami valahogy mindíg kimarad..... :oops:
És az a sanda gyanúm, hogy ez a kimaradás éppen a normális, logikus koncepció hiánya miatt következik mindíg be.
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.06.09. 12:12:19

Peter írta:
2023.06.09. 12:06:49
davi10 írta:
2023.06.09. 11:02:49
3 éves szerződést kap, ami egy 32 éves játékosnál nem tűnik ideálisnak, de az idei szezonja alapján bőven van még benne kraft.
Ezzel kb én is így vagyok, de néhány dolog azért óvatosságra is késztet.
Csúcsra ért a srác, nem lenne könnyű ezt a Cityben sem megismételnie, de jelenleg egy 50%-os Gündogan is csak hozzátenne a játékunkhoz.
1 + 1-re hoznám
Jelenleg pontosan azèrt lehetünk jó opciók a 30+-oknak, mert 3 èves szerződèseket ajánlunk, mint Lewanak ès Gündogannak. Nem jó, de ez van. Lejebb kifejtettem, hogy mièrt.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.09. 12:11:59

A City is 2 évet ajánlott, Ő elvileg 3-at akart, ha nem adjuk meg akkor nem jön.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2023.06.09. 12:06:49

davi10 írta:
2023.06.09. 11:02:49
3 éves szerződést kap, ami egy 32 éves játékosnál nem tűnik ideálisnak, de az idei szezonja alapján bőven van még benne kraft.
Ezzel kb én is így vagyok, de néhány dolog azért óvatosságra is késztet.
Csúcsra ért a srác, nem lenne könnyű ezt a Cityben sem megismételnie, de jelenleg egy 50%-os Gündogan is csak hozzátenne a játékunkhoz.
Sosem voltam ugyan Gündogan fan, de ez a szezonja inkább olyan "minden összejött" szezonnak tűnik.
1 + 1-re hoznám
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.06.09. 11:23:34

Sport szerint Gündogan a BL döntő után 3 èvre aláír a Barcahoz. Hát kiindulási alapnak nagyon kellene, ahogy szerintem Inigo is, "ingyen". Azután lehet tovább gondolkodni az eladások függvényében.

Saul óriási kèrdès. Egy meccsen láttam, ahol kiemelkedően játszott, akkor volt kapufája, gólja, meccs embere lett. A lejátszott meccsein is elèg jó statokat kapott, de magas állítólag a fizetèse, ès nem tudni mièrt èpült le ennyire. Az Atleti egyèbkènt lóg Griezmann árával papíron július 1. az átigazolása hivatalosan.

Szerintem jelen pillanatban a 40%-os keretre fordíthatóság jogos, elvileg regisztrálhatjuk a hosszabbításokat a távozók miatt (Pique, Bellerin, Depay, Alba, Busquets), kèrdès mennyi van mèg szabadon, (Balde hosszabbítása, Gündogan, Inigo befèr e?) ès mennyit kellene mèg eladni az egy az egyhez. Persze azt is megèrtem, hogy az èrkezők regisztrálása akkor is korlátozva lesz, ezèrt írtam a hátország topicban, 650 a bèrtömeg, ezt csökkenteni kell, különben vesztesèges lesz a következő szezon is, erre írtam pèldakènt a vègleges 550-et saccra.

Tebasról csak negatívumot tudnèk mondani, de már írtam. Egy kis diktátor, aki utólagosan módosítgat a szabályokon, ami nincs írásos formában.
Egy futballban tevékenykedő gazdasági szervezetet akadályoztat a bevètelszerzèsben, pontosan egy világjárvány után.
Messi ha jött volna, mert nem lett volna Tebas ès a buta szabályai, mondjuk 25 milliós bruttó fizetèsre jutott volna 100+ milliós bevètel egy alternatív univerzumban, vagy el se kellett volna mennie.
Szóval az ostoba szabályaival nem elősegíti, hanem megnehezíti a klubok helyzetèt, rontva a Liga színvonalát. Ugyanez vonatkozik minden csapatra, Valencia majdnem kiesett, Sevilla elvesztette a vèdelmèt, Atletico nem tudott igazolni stb.
Mondjuk a jövő elzálogosítása helyett (a közvetítèsi jogdíjak eladása) is lett volna jobb megoldás, ami mèg így is jobb volt, mint saját "gyermeke", a CVC üzlet.
A csődtől vèdi pl. a Barcát? Ha rajta múlt volna a BL helyeket nem èrjük el, ès visssacsúszhatnánk akár közèpcsapattá, gazdaságilag is. Közben a Manchester Unitedèrt az utolsó ajánlat tudomásom szerint 5 milliárd ès az 1 milliárdos tartozásának kiegyenlítèse. A Barca ha belesüllyedne a közèpszerűsègbe, mennyi lenne a klub èrtèke, ès ha más út nem marad, mint az eladás, ki vásárolná fel, 1,3 milliárodos adósággal? Szerencsère a klubnak vannak tulajdonosai, akik kineveztek a klub èlère egy elnököt, akiről hamarabb elhiszem, hogy a klub èrdekèben tevèkenykedik, (mèg ha biztosan ő is jól jár), mint egy nyíltan Reál Madrid szurkoló, aki a múltban is támadta a Barcát, ès gazdasági bűncselekmèny miatt folyik ellene eljárás, nem kell linkelnem, hiszen itt is volt hír a Panama papírok kapcsán.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.09. 11:02:49

A Mundo szerint Gündogan a BL döntő után hivatalos lehet.
3 éves szerződést kap, ami egy 32 éves játékosnál nem tűnik ideálisnak, de az idei szezonja alapján bőven van még benne kraft.

Ennek örülök, mostmár ideje lenne, hogy egy City-s igazolás beváljon :D

Plusz az megint jó, ha nem kell az utolsó nap még figyelni a híreket (max a távozók miatt), és Xavi augusztusra már egy közel végleges kerettel tud dolgozni.

Vitor Roque-re leszek kiváncsi, elvileg őt se engedtük még el teljesen, valaki pedig kelleni fog Lewy mellé/mögé.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.09. 08:13:45

FCBsteve írta:
2023.06.09. 07:00:10


A tervezet biztosan NEM azért készült, hogy a 40%-os szabály alá essünk (ez az 1/4 szabály enyhített változata idéntől) - amit a NEGATÍV FFP-jű csapatok menedéke...
Tehát ugyan "marketing szlogenként" elhangzott a zöld utat adunk, DE a valóságban nem történt semmi...

A Barca az 1:1-re tervezett, azt nem kapták meg -> elérhetetlen Messi -> enzonavas-nak igaza van,
Tebas egy vaskalapos könyvelő, aki gúzsba köti a csapatokat...
Lehet, hogy en sem ertek dolgokat jol a helyzetbol, de te most egesz biztosan felreertettel engem.

En azt mondtam, hogy a liga zold utat adott a tervezetnek. Abban egyetertek veled, h szerintem a tervezet arra keszult, hogy hogy tudunk abbol a nem tul sok forrasbol hatekonyan igazolni, magyarul nyilvan megkotesek nelkul, 1:1 szerint.
De a tervezet az csak egy darab papir.. a liga gazdasagi bizottsaga nem valami szubjektiven donto szervezet, nem is Tebas kenye kedve szerint dont. A tervezet nem azert volt, hogy elfogadjak, szerintem legalabbis, hanem azert, hogy a sok kulonbozo szabaly kozott ne legyen felreertes, ne legyen az h a Barca megtesz mindent, es azt hiszi hogy oke, aztan meg megse. Egy kozos nevezore hozas. Megerosites a ligatol, h mindent figyelembe vettek, es ha sikerul a tervezetet vegrehajtani, akkor szabadon igazolhatunk.
De tovabbra is egy darab papir, ha ugy tetszik, ez csak egy bemondas. Errre nem adhat olyan zold utat a liga hogy oke akkor igazolhattok. A tervezetet vegre kell hajtani, es ha a megfelelo dolgok teljesulnek, na majd akkor lehet igazolni korlatok nelkul.
En maskent nem tudom ertelmezni ezt a szitut, de szerintem nem is lehet. Ez olyan kicsit, mintha bemennel valahova hitelert, de se munkaltatoi igazolasod se ingatlan fedezeted. Nem fogsz hitelt kapni. De megerositik, hogy ha van mar bizonyithatoan fedezeted, vagy szerzel munkat, akkor mehet a menet.

Szoval sztem a liga megtette amit kertek tole: megerositette h jo az elkepzeles. Most vegre kene hajtani az elkepzelest, es akkor kikerulunk a korlatok alol. De addig nem, nincsen ingyen ebed, nincsen hitel. Sztem nem is ezt varta a klub. Nekem a Messi ugy utani kozlemeny is errol tanuskodik. Nem a Mundon keresztul kezdtuk hibaztatni a spanyol ligat meg a csunya Tebast (ahogy egyébként a mindenkori vezetőség szokta: mindig valaki más a hibás), hanem odaszurtunk Messinek.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.06.09. 07:07:24

Fofana írta:
2023.06.08. 22:18:44
Mit szólnátok Saul Niguez-hez? A Barca anyagi helyzetében amúgy is az az egyik megoldás, ha alulértékelt játékosokat olcsón veszünk, felfuttatjuk őket és drágán eladunk.
Hú, ez nagyon középcsapatosan hangzik. Meg sosem voltunk ebben jók, inkább leépíteni tudunk. Drágám megvesszük, összetörjük s olcsón eladjuk.

Saul Nigueznek szerintem lefőtt.
més que un club
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.06.09. 07:00:10

Andris írta:
2023.06.08. 22:30:49
enzonavas írta:
2023.06.08. 21:49:13
Szerintem Javer Tebas és a LaLiga is eltaktikázta magát. Nekik a pénzügyi megfelelésen (és a Barca tönkretételén) túl azért szükségük lett volna Messi hazatérésére, ami nagyot lendített volna a Liga nézettségén. Ők is vesztettek ezzel.
Lassan Tebas akkora teher lesz a Ligának mint nekünk volt Bartomeu...
A liga megadta a zöld utat egy tervezetre, amivel kigazdálkodhattuk volna magunkat a megkötések alól, nagyon úgy tűnik, hogy abszolút nem múlt rajtuk az, hogy Messi nem jön.
A tervezet biztosan NEM azért készült, hogy a 40%-os szabály alá essünk (ez az 1/4 szabály enyhített változata idéntől) - amit a NEGATÍV FFP-jű csapatok menedéke...
Tehát ugyan "marketing szlogenként" elhangzott a zöld utat adunk, DE a valóságban nem történt semmi...

A Barca az 1:1-re tervezett, azt nem kapták meg -> elérhetetlen Messi -> enzonavas-nak igaza van,
Tebas egy vaskalapos könyvelő, aki gúzsba köti a csapatokat...
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.08. 22:30:49

enzonavas írta:
2023.06.08. 21:49:13
Szerintem Javer Tebas és a LaLiga is eltaktikázta magát. Nekik a pénzügyi megfelelésen (és a Barca tönkretételén) túl azért szükségük lett volna Messi hazatérésére, ami nagyot lendített volna a Liga nézettségén. Ők is vesztettek ezzel.
Lassan Tebas akkora teher lesz a Ligának mint nekünk volt Bartomeu...
A liga megadta a zöld utat egy tervezetre, amivel kigazdálkodhattuk volna magunkat a megkötések alól, nagyon úgy tűnik, hogy abszolút nem múlt rajtuk az, hogy Messi nem jön.
Már legalábbis az én szemszögemből nézve ez az igazság, mert én azt vallom, hogy a liga pénzügyi fairplay és egyéb szabályzatain nem kell módosítani csak a mi kedvünkért, meg más kedvéért se. Azt a liga szemére lehet vetni, aki akarja, hogy a covid miatt tanúsíthattak volna némi rugalmasságot, de mást aligha. És szerintem egy ésszerű rugalmasság se segített volna nekünk, baromira nem a covid miatt adósodtunk el ilyen szinten, és ezeknek a minket súlytó szabályozásoknak igenis az a célja, hogy védjenek minden spanyol klubot a felelődtlen gazdálkodástól és a csőd lehetőségétől. Nem azért vannak, hogy nehéz legyen, hanem azért, hogy megvédjék a klubot. Szerintem már Tebas érkezése előtt (2013) is kb ugyanezek a szabályok voltak. Ha minden évben szabadon költögethetnénk a százmilliókat, miközben 1,5 milliárdos adósságról indulunk... mindenki tudja, hogy ennek mi a vége.

Más:
Nem tudom, volt-e, de elvileg Xavi azt nyilatkozta Gerard Romeroéknak (JijantesFC vagy mi), hogy Kimmich esetében leginkább a saját szándéka a fontos, és Lewy esetét hozta példának. Neymarról pedig azt nyilatkozta (lényegében), hogy barátként oké, de közösen húzni az igát, azt kösz nem.
Mindkettő dologgal egyetértek, tököm tele van azzal, hogy mindenki a saját érdekeit védi a szurkolók előtt. Ha egy játékos a Barcát akarja, akkor nyissa ki a száját, és közölje a klubjával nyilvánosan, hogy szeretne elpályázni. Neymar meg továbbra is fantasztikus képességekkel rendelkezik, de szerintem toxikus személyiség (lehet) a pályán/öltözőben, ráadásul folyton sérült.

Továbbra se tudom eldönteni, hogy tudunk-e majd bárkit igazolni, mert a bércsökkentés ennek alapfeltétele, de iszonyú felelőtlenség lenne annyi játékost eladni, amennyi ehhez szükséges. A hátország topikban erről folyt-folyik a szó.
Ha mégis igazolunk valahogy, akkor Gündogant nyomatnám, meg esetleg ingyenes kiegészítő embereket. Abdét, és Nicot megtartanám.
Ha kell, ha nem, én a Fati / FT duó egyik felét, és Kessiét mindenképp eladnám. EGnek sincs helye itt, de szerintem érte úgyse kapnánk semmit. Jelenleg Torrest adnám el, de egy hete még Fatit adtam volna... elég nehéz eldönteni úgy, hogy mindketten rosszabbul fociztak idén, mint ami elvárható egy ötéves kislánytól. Szóval az említetteket eladnám, ha igazolhatunk, ha nem. Kapjunk némi pénzt, max nem költjük el, de a bankban azért megmarad jövőre... és a távozóknak már nem kell fizut adni, és az ifisták elől se foglalják a játékperceket.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Fofana
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2012.07.25. 14:18:13

2023.06.08. 22:18:44

Mit szólnátok Saul Niguez-hez? Eredetileg nagyon magas szint volt és valaha minket is érdekelt, de az utóbbi két évben teljesen megfeneklett a pályafutása. Nagyon hosszútávú a szerződése az Atletico-nál, valószínűleg magas fizetéssel, de nem hiszem, hogy komolyan számolnának még vele. Ha jól emlékszem, nagyon sokat játszatta Simeone bhv-ként és ez kicsit "megfektette". Eredetileg védekező középpályás, de tud játszani khv-t is és néhány éve volt támadó vénája is. Én Carrasco helyett ugyanazért az értékért sokkal szívesebben venném. Nem tudom, stílusban passzolna-e, de szerintem ő szívesen váltana. Én akár kölcsönbe is kipróbálnám, nincs benne sok veszíteni való. A Barca anyagi helyzetében amúgy is az az egyik megoldás, ha alulértékelt játékosokat olcsón veszünk, felfuttatjuk őket és drágán eladunk.
enzonavas
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2019.03.14. 08:59:53

2023.06.08. 21:49:13

Szerintem Javer Tebas és a LaLiga is eltaktikázta magát. Nekik a pénzügyi megfelelésen (és a Barca tönkretételén) túl azért szükségük lett volna Messi hazatérésére, ami nagyot lendített volna a Liga nézettségén. Ők is vesztettek ezzel.
Lassan Tebas akkora teher lesz a Ligának mint nekünk volt Bartomeu...
nagyatyesz
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1020
Csatlakozott: 2009.06.02. 16:51:33

2023.06.08. 21:37:30

Xavi nyilatkozatából az jön le, hogy 2 középpályást akár elsődlegesen. Kérdés kiket kell beáldozni értük...az tuti hogy Kessie menni fog, de Torre sem számíthat sok jóra, mivel Xavi támadó középpályást is akar. Védelembe Martinezen kívül szerintem nem jön más. Kounde, J. Araujo és SR majd lesz jobbra, balra megvagyunk Baldeval és Alonsoval. Közepén marad Araujo, Christensen, Inigo Martinez, Garcia és Kounde. Max Eric fog menni, érte nem kar.
Előre kérdés marad e pénz. Torres és Fati kevés balra..az egyik menni fog, oda szerintem elhoztuk Carrascot, vagy Abde jön vissza. Mondjuk cserecsatarunk hogy lesz és ki lesz az az rejtély.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.06.08. 21:26:14

bence0330 írta:
2023.06.08. 21:21:40
Szerencsétlen J. Araujo még mindig nincs ott senki fejében, mint Barca játékos. :D Én remélem, hogy azért nem prioritás a jobb bekk, mert lát benne Xavi potenciált. A Kobe ellen kicist rozsdás volt, de a potenciál nagyon látszódott benne. Plusz lehet, hogy Fort is jön fel, ha még nem is most nyáron.

Kamada már gyakorlatilag a Milané, ő kiesik. Torre meg olyan magasan volt a mezőny felett a minap, meg korábban is olyan jól szállt be, hogy már csak bekerült Xavi látókörébe is.
Nincs bajom a sráccal, csak kicsit szkeptikus vagyok vele. Reméljük beválik, de egyébként a B csapat tagja tudtommal, csak ott se játszhat. Fort nagyon fiatal még, ő még u19-ben is alig játszott, de a proféta szóljon belőled, az egyik úgy robbanjon be mint Balde.
Kamada tudom, hogy 90%, hogy megy a Milanba, de ő még Maldinivel boltolt, akit kirúgtak, ki tudja...
Nekem is Torre és Nico lenne a 2 támadóbb középpályás következő szezonra.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.06.08. 21:21:40

Troym írta:
2023.06.08. 21:17:48
Tippem, hogy bal szélső nem jön, jhv sem. Mindkettő helyre visszakap Xavi egy kölcsönjátékost, aztán eldöntheti akar-e valamit Abde és Dest bármelyikétől.

A 2 kp és valami cserecsatár érkezése talán még tartható, gondolom ebből 2 ingyen igazolás és valami csoda folytán valaki valami pénzért plusz ott van Nico és Torre.
Xavi ma azt nyilatkozta olyasmi tkp játékost keres, mint Cazorla. Nekem ez Torre lenne, esetleg Kamada. Védekezőnek meg Busi 2.0-t keres, mindegyik eddigi név más okból aggályos, vagy nagyon drága, vagy nagyon gyenge.

Nálam a diszkont cserecsatár Dzeko lenne, a pali közel a 40-hez is még gólveszélyes és szerintem a csere szerep sem zavarná, ingyen is lenne.
Szerencsétlen J. Araujo még mindig nincs ott senki fejében, mint Barca játékos. :D Én remélem, hogy azért nem prioritás a jobb bekk, mert lát benne Xavi potenciált. A Kobe ellen kicist rozsdás volt, de a potenciál nagyon látszódott benne. Plusz lehet, hogy Fort is jön fel, ha még nem is most nyáron.
Dest amúgy nem a teljesítménye miatt szorult ki a Milanból, hanem elvileg több fronton is problémás volt. Lehet, hogy Xavinak is ez volt vele a baja, ki tudja.

Kamada már gyakorlatilag a Milané, ő kiesik. Torre meg olyan magasan volt a mezőny felett a minap, meg korábban is olyan jól szállt be, hogy már csak bekerült Xavi látókörébe is.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.06.08. 21:17:48

Tippem, hogy bal szélső nem jön, jhv sem. Mindkettő helyre visszakap Xavi egy kölcsönjátékost, aztán eldöntheti akar-e valamit Abde és Dest bármelyikétől.

A 2 kp és valami cserecsatár érkezése talán még tartható, gondolom ebből 2 ingyen igazolás és valami csoda folytán valaki valami pénzért plusz ott van Nico és Torre.
Xavi ma azt nyilatkozta olyasmi tkp játékost keres, mint Cazorla. Nekem ez Torre lenne, esetleg Kamada. Én Torre, vagy Nico esetén látok nagyobb potenciált. Plusz, ha őket használná több pénz jutna vkp-ra.
Védekezőnek meg Busi 2.0-t keres, mai interjúban is elmondta, mindegyik eddigi név más okból aggályos, vagy nagyon drága, vagy nagyon gyenge.

Nálam a diszkont cserecsatár Dzeko lenne, a pali közel a 40-hez is még gólveszélyes és szerintem a csere szerep sem zavarná, ingyen is lenne.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.06.08. 19:49:49

Magnus írta:
2023.06.08. 19:05:40

Úgy nehéz bizonyítani, ha az edződ ferrantorrest játszatja helyetted :wink:
Továbbra is Fati játszott többet... Kb.10 meccsel,és kb 400 perccel.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.08. 19:36:45

Hidd el, én is örülnék ha Ansu worldclass lenne. De sajna nincs azon a szinten. Nyilván benne van nyakig a sok sérülés.
Kell előre egy húzónév, de a helyzetünk nehéz.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.08. 19:35:45

Neymart ha valaki gatyába tudna rázni, az pont Xavi lehetne.(Ki emlékszik még amikor leosztott neki egy tarkóst a buszparádén? :D )

A PSG kivételesen szabadulni akar tőle így értelmes áron tudnánk hozni, ha fizujából és életmódjából is hajlandó lenne jelentősen lejjebb adni.
VB már off, a PSG-nél pocsék a csapatmorál, ha tényleg tényező akar még lenni Európában akkor itt lenne a legjobb helye mert nálunk csontüres a poszt és a kétballábas Ferrannál és kérdőjel Fatinál kocsmából beugorva is előrébb lennénk vele.


Na persze ez csak Fifa Manager mivel Xavi is lenyilatkozta hogy nem számolnak vele, azért kíváncsi leszek hogy kire számítanak balszélsőként :roll:
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2023.06.08. 19:05:40

Rivaldo11 írta:
2023.06.08. 18:48:30
Magnus írta:
2023.06.08. 18:42:10
pont egy dagadt, drogos 31 éves brazil kell ide.
Hát, "worldclass alapanyag Anszufati" helyére simán, drogosan, dagadtan is, bármikor.
2019-ben vagy 2020-ban visszahoztam volna én is. Ma már nem, totál leadta Neymar, kár érte.
Úgy nehéz bizonyítani, ha az edződ ferrantorrest játszatja helyetted :wink:
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2023.06.08. 18:49:11

Most itt akkor valami nagyon nem okes illetve es vagy Xavi ( Laporta ) teljese álomvilágában él ….

Ket hete semmi mást nem szajkoznak szinte naponta csak h ide kell egy “klasszis” meg oda kell egy klasszis meg a BL ben a végsőkig kell mennünk jövőre sőt a legújabb szerint a Barcelona soha többe nem játszhat az Európa Ligában stb stb … igy erősítunk ugy erősítunk

ezzel szemben meg jönnek a vélemények, hat erre nincs pénz arra lenne de a fizujara mar nincs ez okes lenne de nem biztos h tudjuk regisztrálni ez öreg ez túl fiatal ez azt hittük h minket választ( egy tisztességes szerződést nem tudtunk elé tenni ) aztan kapufa ….


Most akkor mi a frász karika van ?

Vagy “mondjak” azt h nincs pénz es akkor oke …vagy hagyjak abba ezeket a fellengzős majd mi Európában is meg ez cél meg az a cél miközben teljesen világos ennyi közepes vagy atlag alatti játékossal kerettel ez lehetetlen egy totál homaly támadó/ ko. szekcioval ahol 1 ember képes gólt lőni az is lassan visszavonul ! Ez klasszik érkezokkel sanszos !

Vagy Xavit világositsa fel valaki a gazdasagi osztályról baromságokkal ne hulyitsen !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.08. 18:48:30

Magnus írta:
2023.06.08. 18:42:10
pont egy dagadt, drogos 31 éves brazil kell ide.
Hát, "worldclass alapanyag Anszufati" helyére simán, drogosan, dagadtan is, bármikor.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Magnus
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 269
Csatlakozott: 2022.08.04. 20:16:17

2023.06.08. 18:42:10

pont egy dagadt, drogos 31 éves brazil kell ide.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2023.06.08. 18:27:09

Fati, FT egyértelműen nem szint. Muszáj minimum 2 tamadót kikukázni valahonnan, mert bajok lesznek. 3-4 kezdő szintű játékos kellene. Sokakkal ellentétben én azt gondolom, Neymar visszahozatala nagyon ülne. Itt összekaphatná magát, abban az esetben pedig még mindig top 3 a világon. Ő lehetne a vezér, szerintem meg tudna újulni. Persze realitása sajnos nincs ennek a transzfernek. Meg a többinek sem, amíg anyagilag ilyen a helyzet.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2023.06.08. 15:37:24

A középpályára Torre lehetne egy jó "igazolás", ha ennyire nincs pénz én inkább bevállalnám őt, mint valami alsó-átlag szintű olcsó, de magasabb fizetésű középpályást. Persze, lehet gond,ha ennyire fiatal lenne a középpálya, de azért Pedri hiába 20 éves van már benne annyi rutin, mint egyes 22-23 éves játékosban. PT szerintem kifejezetten bíztató volt, szükség törvényt bont alapon 4-en meg tudnának oldani 2 posztot (hármat ha Gavi feljebb lép) és Kessié mehetne Isten hírével, lenne bevétel plusz bér spórolás. Akkor pedig a kp-n "csak" Busi helyét kellene foltozni.
Kimmich totál felejtős, még ha lenne is pénz rá. Tuchel nyilatkozta azt hiszem a Sport Bildnek, hogy alapjátékosa, semmi esetre sem válna meg tőle. A Mundon volt egy cikk, hogy Raphinhát szeretné, már a Chelsea-be is le akarta igazolni, de ők se állnak túl jól anyagilag és inkább játékoscserében gondolkodnak, de Kimmich nem képezne alapot. Ha már Bayern, én Goretzkát el tudnám képzelni vagy ha Roque nem jön, akkor Mathys Tel-t, de inkább kikapcsolom az FM-et.

A jobbhátvéd-kérdést szerintem egyelőre hanyagolni kellene. Megfelelő játékost úgysem tudunk szerezni, rengeteg nagy csapat vadászik a posztra. Dest-et amúgy nem értem. Szerintem nem teljesített rosszul, ráadásul fiatal, tudna/tudott volna fejlődni. A Milanban azért ott volt előtte még a csk, plusz még Florenzi is (bár nek volt egy nagyon komoly sérülése), valahol érthető, hogy nem egy kölcsönjátékost akarnak játszatni.
Nem értem Xavinak miért nem kellett, azért nem véletlen, hogy a Bayernnel "harcoltunk" érte.

Ha előlről távozik valaki az érdekes lesz. Ha FT megy az szerintem inkább sportszakmai döntés, ha Fati, az pedig pénzügyi. Utóbbiból még komolyabb pénzt is láthatunk, illetve nagyobb bértömeg szabadulhatna fel.
A center kérdésre leszek kíváncsi, azt hogyan oldják majd meg.
Forca Barca!!!!
Válasz küldése