Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.01.08. 16:23:15

Sajátos vákuumhelyzet állt elő. Az esedékessé vált elnökválasztás miatt kérdéses, hogy ki veszi magának a bátorságot a téli transzfer idején játékost elengedni a Barcatól, illetve utánpótlás játékossal többéves profiszerződést kötni.
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.01.06. 14:58:37

Összeesküvés-elmélet következik:

Klopp alsóházban tartja a Dortmundot, amíg csak lehet, így jövőre nem indulnak a nemzetközi porondon. Viszont 2016. januárjában Barcelonába igazol a Hummels, Großkreutz, Aubameyang, Reus pakkal. :arrow: BL-győzelem és marad a Bartomeu vezetőség. :mrgreen:
gyuri03
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 328
Csatlakozott: 2008.07.06. 12:38:08

2015.01.06. 14:58:11

palesz77 írta:
csabimo írta:Mi ez hogy 2016 juniusáig nem igazolhatunk?? Nem kettö ázigazolási szezontol tiltottak el? én ugy tudtam hogy most a tavaszi meg a nyári és 2016.jan1 már jo..
Kétlem, hogy télen vásárolnánk be, amikor nem játszhat majd senki a Bl-ben..
Ha ez így megy tovább addigra nem leszünk BL csapat :D
Kép

/A zsenialitás és a hülyeség között az a különbség, hogy az előbbinek határai vannak./ Einstein

2010. 11. 29. Barcelona-realmadrid 5:0 újabb történelmi pillanat :)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.06. 14:31:27

csabimo írta:Ezt értem, de hivatalosan 2016.januárjátol már igazolhatunk??
Aha, akkor már igazolhatunk.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2015.01.06. 14:26:51

palesz77 írta:
csabimo írta:Mi ez hogy 2016 juniusáig nem igazolhatunk?? Nem kettö ázigazolási szezontol tiltottak el? én ugy tudtam hogy most a tavaszi meg a nyári és 2016.jan1 már jo..
Kétlem, hogy télen vásárolnánk be, amikor nem játszhat majd senki a Bl-ben..
Ezt értem, de hivatalosan 2016.januárjátol már igazolhatunk?? Mert akkor nem értem hogy mi ez a juniusi baromság..egyébként meg igazolhatnánk és csatlakozhatna az a valaki januarban max addig nem jácchatna bl-ben hogy nálunk tudjon..
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.06. 14:16:06

csabimo írta:Mi ez hogy 2016 juniusáig nem igazolhatunk?? Nem kettö ázigazolási szezontol tiltottak el? én ugy tudtam hogy most a tavaszi meg a nyári és 2016.jan1 már jo..
Kétlem, hogy télen vásárolnánk be, amikor nem játszhat majd senki a Bl-ben..
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.01.06. 13:59:38

Chino írta: Talán Bale helyett, ha elmegy, de Perez elmondta, hogy nem engedi a walesit sehova, mert kitartó és elkötelezett a klub felé vagy valami hasonló.
Én sem igazán látom a helyét. KP-n ott van Modric, Kroos, Isco, a csodagyerek James, elől meg CR helye 100%, Bale is elég biztos, ott van Jesé. Ezek közül pedig nem hiszem hogy bárkit is eladnának. Egyedül akkor lehet valami helye ha a walesit eladják, de nem hiszem, hogy bevállalnának egy ekkora "kudarcot". Ráadásul akkor sem az igazi helyén lenne a német. Nálunk viszont Iniesta helyén bőven el tudnám képzelni, szerintem nagyon odaillene viszont így a fiatalok szívnák meg. Szóval elég 22-es csapdája.
Azt viszont tényleg nem tudom elképzelni, hogy lenyilatkozna ilyet, hogy ide jött volna, de a ban miatt jó lesz neki a Real. Szétszednék Madridban.

Szerintem ezt a LE-Messi ügyet eléggé felfújják. Most, hogy kevésbé megy a szekér, mindenre rádobnak 10 lapáttal. Minden nagyobb klubbal ezt csinálják.
Viszont ha az argentint elengedik azt jövőre semmiképp sem szabad. Én sem hiszem, hogy itt lesz még 32 évesen, de még ha kapunk is érte 200 milliót, kitörölhetjük vele.
A Realnak nincs szüksége szerintem sem Reusra sem senki másra igazából mert úgy jók ahogy vannak jelenleg, kispadot, mármint edzőt beleértve.
Sajnos ez rólunk messze nem mondható el, nekünk annál inkább szükségünk van Reusra, vagyis lett volna.
Messi eladása meg tudom szentségtörés, sokáig azt hittem egyébként vagy legalábbis akartam hinni benne én is, hogy az új Barcát köré kell felépíteni, sajnos ma már nem vagyok ebben biztos. Tavaly én megpendítettem, hogy lehet jobb lenne nagy pénzért eladni a PSG-nek ha van rá lehetőség. Zseniális játékos, de Ronaldinhóról is sokan azt hitték, hogy nincs utána élet, aztán láttuk hogy van.
200 millióval nem kitörölhetnénk, hanem rendbe tehetnénk végre a csapatot ha lejár az átigazolási ban, mondjuk összerakhatnánk belőle azt a középpályát ami kb. két éve vergődik, helyette ugye igazoltuk előre Neymart, Suárezt, hogy ők majd megoldják. Zseniális játékosok, csak kár hogy nincs kitől labdát kapni ahhoz, hogy bizonyítsák a zsenialitásukat.
Avatar
csabimo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 946
Csatlakozott: 2006.01.13. 02:09:37
Tartózkodási hely: bonyhád

2015.01.06. 13:42:22

Mi ez hogy 2016 juniusáig nem igazolhatunk?? Nem kettö ázigazolási szezontol tiltottak el? én ugy tudtam hogy most a tavaszi meg a nyári és 2016.jan1 már jo..
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.01.06. 13:23:24

Cseri írta:Ha ez igaz,ezek után vajon hogyan fogadnák Madridban? "Igaz,hogy a szerelmem a Barca(már,ha),de mivel Ők nem igazolhatnak le, így beérem veletek".Mivel nem követtem eddig kiemelten a pályafutását: hol lenne a helye a Madrid amúgy sem gyenge középpályáján?Biztos,hogy ki tudná szorítani a riválisait? Gondolom padra nem szívesen menne.

Talán Bale helyett, ha elmegy, de Perez elmondta, hogy nem engedi a walesit sehova, mert kitartó és elkötelezett a klub felé vagy valami hasonló.
Én sem igazán látom a helyét. KP-n ott van Modric, Kroos, Isco, a csodagyerek James, elől meg CR helye 100%, Bale is elég biztos, ott van Jesé. Ezek közül pedig nem hiszem hogy bárkit is eladnának. Egyedül akkor lehet valami helye ha a walesit eladják, de nem hiszem, hogy bevállalnának egy ekkora "kudarcot". Ráadásul akkor sem az igazi helyén lenne a német. Nálunk viszont Iniesta helyén bőven el tudnám képzelni, szerintem nagyon odaillene viszont így a fiatalok szívnák meg. Szóval elég 22-es csapdája.
Azt viszont tényleg nem tudom elképzelni, hogy lenyilatkozna ilyet, hogy ide jött volna, de a ban miatt jó lesz neki a Real. Szétszednék Madridban.

Szerintem ezt a LE-Messi ügyet eléggé felfújják. Most, hogy kevésbé megy a szekér, mindenre rádobnak 10 lapáttal. Minden nagyobb klubbal ezt csinálják.
Viszont ha az argentint elengedik azt jövőre semmiképp sem szabad. Én sem hiszem, hogy itt lesz még 32 évesen, de még ha kapunk is érte 200 milliót, kitörölhetjük vele.
Forca Barca!!!!
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1801
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2015.01.06. 12:39:48

Ha ez igaz,ezek után vajon hogyan fogadnák Madridban? "Igaz,hogy a szerelmem a Barca(már,ha),de mivel Ők nem igazolhatnak le, így beérem veletek".Mivel nem követtem eddig kiemelten a pályafutását: hol lenne a helye a Madrid amúgy sem gyenge középpályáján?Biztos,hogy ki tudná szorítani a riválisait? Gondolom padra nem szívesen menne.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.01.06. 12:27:59

a kickeren volt
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.06. 12:25:04

Szerinted ki nyilatkozgat januárban olyat, hogy a Barcába akartam menni, de mostmár Madridba? Még az sincs odaírva, hogy melyik újságnak/rádiónak.
Hát ezaz. Ha igaz is lenne, akkor pedig, ha napraforgó, akkor menjen is akárhová, ne ide. Nem hinném, hogy sok olyan ember létezne, akinek mindegy, csak nagy csapat lenne. (jó persze Zlatanon kívül :mrgreen: )
Kép
Avatar
MichaaBee
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5726
Csatlakozott: 2007.11.09. 15:12:26

2015.01.06. 12:09:55

Leon írta:A német válogatott játékosa, Reus bevallotta, eredetileg az FC Barcelona felé kacsingatott, de mivel a katalánok 2016 júniusának végéig nem szerződtethetnek egy FIFA- és CAS-döntés miatt új játékost, most változtatott az elképzelésén. =D> :(

- A Nemzetközi Sportdöntőbíróság (CAS) végleges verdiktje az én életemre is hatást gyakorol, és bár tudom, hogy sokan érdeklődnek irányomban, de most a Real Madrid került pole position-ba – nyilatkozta Reus, akit a Chelsea, Manchester United, Manchester City, Paris SG, Bayern München is csalogat.

Híreink szerint Reus már szóban elígérkezett Florentino Péreznek, a Real Madrid elnökének.

- Reus távozása elé nem gördíthetünk akadályt – vallotta be Hans-Joachim Watzke, a Dortmund vezérigazgatóka. – Ha menni kíván, akkor csak egyet tehetünk: olyan kivásárlási összeget határozunk meg, ami számunkra előnyös.
1. Forrás?
2. Szerinted ki nyilatkozgat januárban olyat, hogy a Barcába akartam menni, de mostmár Madridba? :D Még az sincs odaírva, hogy melyik újságnak/rádiónak.
H a t t r i c k
NBA Fantasy: EuroBarca League 2013: #1
EuroBarca Keeper League 2014, 2018, 2020: #2
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2590
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2015.01.06. 12:02:14

A német válogatott játékosa, Reus bevallotta, eredetileg az FC Barcelona felé kacsingatott, de mivel a katalánok 2016 júniusának végéig nem szerződtethetnek egy FIFA- és CAS-döntés miatt új játékost, most változtatott az elképzelésén. =D> :(

- A Nemzetközi Sportdöntőbíróság (CAS) végleges verdiktje az én életemre is hatást gyakorol, és bár tudom, hogy sokan érdeklődnek irányomban, de most a Real Madrid került pole position-ba – nyilatkozta Reus, akit a Chelsea, Manchester United, Manchester City, Paris SG, Bayern München is csalogat.

Híreink szerint Reus már szóban elígérkezett Florentino Péreznek, a Real Madrid elnökének.

- Reus távozása elé nem gördíthetünk akadályt – vallotta be Hans-Joachim Watzke, a Dortmund vezérigazgatóka. – Ha menni kíván, akkor csak egyet tehetünk: olyan kivásárlási összeget határozunk meg, ami számunkra előnyös.
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.01.05. 12:59:44

palesz77 írta:
BarcasKrisz írta:Nem értek a focihoz, de vannak kérdéseim:

Miért nem tudtuk Fabregas-t megtartani?
Ha nem tudtuk megtartani őt, miért nem igazoltunk mást, játékszervezéshez értő középpályást helyette?
Miért nem hoztunk normális jobbhátvédet, aki fiatalabb is Alves-nél és már rutinja is van?
1.Mert több éven át nem úgy játszattuk ahogy kéne, és ebből elege lett - szerintem teljesen jogosan, de ez itt vitatott.. :D Ja igen, meg "tavaszra kipukkadt".
2.Igazoltunk, Rakiticnek hívják, csak nem tud bánni vele Lucho. Nézd meg a válogatottban, kb 3-szor ilyen jól játszik ott. Persze nem egy Fabregas, de jó formában a mostani középpályára erősítés lenne.
3.Mert Suárezre költötte a vezetőség az összes pénzt, és utána csak vészmegoldásokra tellett.

Remélem kielégítő válaszok voltak. :mrgreen:
Rakitic idehozatalát és Cesc távozását nem tartom alapvető hibának. Láttuk szezon elején, hogy működhet a dolog. Mostanra viszont elég káosz lett a kp-n, főleg Xavinak köszönhetően. LE változtatott és rendben volt a dolog, most viszont meccsek óta visszatért a tavalyi, tavalyelőtti sémához, ami életképtelen. Ez nem fér a fejembe. Az, hogy mi lenne, ha Cesc itt lenne nem fogjuk megtudni. Lehet, hogy még rosszabb. Én fabregas mellett álltam a nyáron, úgy véltem, hogy neki kellene lenni az oszlopnak a jövő Barcajaban, de átértékeltem, miután láttam, hogyan megy a horváttal.
Én nem vagyok biztos benne, hogy, ha itt lenne stabilabb lenne a kp és több, jobb labdákat osztogatna a támadóknak, inkább egy újabb ember lenne aki villanhat váratlan megoldásokkal. Viszont az az igazság, hogy szerintem vele sem lettünk volna jobbak csapatszinten.
Én inkább a jelenlegi helyzetünkben inkább Rafinhaban látom az irányítói vénát. Nem értem, hogy Lucho miért nem használja, tegnap is Alvest cseréli be, mikor ordított volna egy kreatív középpályás. Főleg úgy, hogy jövőre a transferban miatt úgy kellene mint egy falat kenyér. Főleg amiatt örültem Luchonak, hogy ha már együtt dolgozott vele és alapember volt a csapatában itt is megadja a lehetőséget.
Forca Barca!!!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.04. 23:07:10

BarcasKrisz írta:Nem értek a focihoz, de vannak kérdéseim:

Miért nem tudtuk Fabregas-t megtartani?
Itt töltött évei alatt sem volt képes igazi húzóemberré válni, hullámzott a teljesítménye. Pech, hogy igazán pont most lenne rá szükségünk.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.04. 23:04:41

BarcasKrisz írta:Nem értek a focihoz, de vannak kérdéseim:

Miért nem tudtuk Fabregas-t megtartani?
Ha nem tudtuk megtartani őt, miért nem igazoltunk mást, játékszervezéshez értő középpályást helyette?
Miért nem hoztunk normális jobbhátvédet, aki fiatalabb is Alves-nél és már rutinja is van?
1.Mert több éven át nem úgy játszattuk ahogy kéne, és ebből elege lett - szerintem teljesen jogosan, de ez itt vitatott.. :D Ja igen, meg "tavaszra kipukkadt".
2.Igazoltunk, Rakiticnek hívják, csak nem tud bánni vele Lucho. Nézd meg a válogatottban, kb 3-szor ilyen jól játszik ott. Persze nem egy Fabregas, de jó formában a mostani középpályára erősítés lenne.
3.Mert Suárezre költötte a vezetőség az összes pénzt, és utána csak vészmegoldásokra tellett.

Remélem kielégítő válaszok voltak. :mrgreen:
Avatar
BarcasKrisz
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 375
Csatlakozott: 2006.05.07. 22:46:31

2015.01.04. 22:58:16

Nem értek a focihoz, de vannak kérdéseim:

Miért nem tudtuk Fabregas-t megtartani?
Ha nem tudtuk megtartani őt, miért nem igazoltunk mást, játékszervezéshez értő középpályást helyette?
Miért nem hoztunk normális jobbhátvédet, aki fiatalabb is Alves-nél és már rutinja is van?
" A hazád nélkül, senki sem vagy
Nincs már helyed, nincs életed,
Jöttment lett a bélyeged..."

/Ismerős Arcok/
http://www.ismerosarcok.hu
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.01.03. 14:05:42

palesz77 írta:
danianevem írta:2017-ig van szerződése a Dortmundnál. Nyáron a kivásárlási opció lép érvénybe, ami vagy 25 vagy 35 millió euró.
Bakker, tényleg. #-o

Amúgy meg nem tudom mi a probléma, konkrétan 10 emberrel bővülhet a keretünk jövőre.. :mrgreen:
Kár, hogy ebből csak maximum a fele szint. :mrgreen:
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.03. 13:13:43

danianevem írta:2017-ig van szerződése a Dortmundnál. Nyáron a kivásárlási opció lép érvénybe, ami vagy 25 vagy 35 millió euró.
Bakker, tényleg. #-o

Amúgy meg nem tudom mi a probléma, konkrétan 10 emberrel bővülhet a keretünk jövőre.. :mrgreen:
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.01.03. 12:06:52

palesz77 írta:Reus nyártól szabadúszó lesz.. :lol:
2017-ig van szerződése a Dortmundnál. Nyáron a kivásárlási opció lép érvénybe, ami vagy 25 vagy 35 millió euró. Szerintem Bayernben fog ő kikötni, megy Götze után, Ribéry helyére.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.03. 12:00:08

visca el barca írta:és azok közül ki jelentene nekünk erősítést? bár pires 41 évesen még lehet tudna mutatni egy-két dolgot.. :D
Reus nyártól szabadúszó lesz.. :lol:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.01.03. 10:32:32

Klaczy írta:szabadúszókat szerződtetni.
és azok közül ki jelentene nekünk erősítést? bár pires 41 évesen még lehet tudna mutatni egy-két dolgot.. :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Klaczy
Barça B
Hozzászólások: 72
Csatlakozott: 2011.04.10. 20:17:21
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2015.01.03. 09:37:03

Érdekes ez az igazolási tilalom dolog. A Barca így is több sebből vérzik, semmi szükség nem volt rá. Nem valószínű, hogy máshol teljesen rendben mennek pont ezek a dolgok, ami miatt a büntetés van.
Vagy ha igazolni nem lehet, legalább kölcsönvenni lehessen játékosokat, vagy szabadúszókat szerződtetni.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.01.02. 21:00:06

Samper írta:Nem tudok túl lenni azon az ellentmondáson, hogy palánták szabálytalan igazolása miatt kapta a felnőtt csapat a tilalmat. És akkor sehol senki, aki ezt megvitatná és döntene a további prioritásokról. Ha az utánpótlás - nevelés a fontos, akkor lássuk, mit segít az utánpótlás a transferban idején. Ha meg az első csapat a fontos, akkor a La Masiat kell átszervezni a személyi állományt és a költségeket a lehetőségekhez és a várható szükségekhez szabva.

Nincs ebbe semmilyen ellentmondás. A Klubb szerves része az utánpótlás a klub szerves része így minden amit tesznek a La Masian kihat a nagycsapatra is. Nincs ebben semmi ellentmondás. Vegyünk egy példát. Ex has hülyeség lesz amit mondok de kb. ezért vannak a szabályok. Van egy Ucsanla Mucsanla nevű játékos aki láthatóan marha nagy tehetség de nem lehetne leigazolni, mert az ország se az UFA se a FIFA szabályainak nem felel meg Ugara Bugara ahol született, ráadásul a szülei sem ismertek, törvényes gyámja nincs. Jó közvetlenül nem lehet leigazolni de van egy lehetőség megvesszük az ifibe aztán két három évig itt fogjuk játszatni addig kap letelepedési engedélyt és majd ha tényleg bevállik elvasaljuk neki az Uniós állampolgárságot is. Na ezt nem lehet. Ezzel előnybe kerülnénk ha lehetne. Mert egy játéksomegfigyelőnk észre vette és hozunk egy döntést a gyerek illetve a gyerek törvényes gyánja helyett. De a szabályok szerint a gyerek ha kiskorú akkor a szülőkkel együtt kell idehozni letelepíteni és közös döntést hozni a sorsáról. Az ilyen és ehhez hasonló esetek kiküszöbölésére vannak a szabályok. Az ifiben lehetne a legjobban sumákolni ilyen igazolásokkal. És most csak egy hülyeség volt amit mondtam, hidd el ezeknek sokkal kiforrottabb taktikái vannak. Ezért kell egy klubot beüntetni nem csak egy akadémiát. Pl. Magyarországon NB 3-as szinten is nem egy ifistát tudok aki hamis igazolással jászik ilyen olyan okból. Akkor gondolj bele ahol milliók a tét eurómilliók mi történhet. És sajna akárhogy nézzük ez összefügg a nagycsapattal. És ami legjobban fáj egy csapatnak, az az átigazolás. Ezért ütöttek ott. (Még mindig jobb mintha úgy járunk mint a Juve.)
Kép
Válasz küldése