Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15449
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.06.02. 10:17:14

Vicc,hogy Cesc eladásáról van szó megint.
Xavival mi van? A legnagyobb kerékkötője a lassúsága miatt a középpályának,most megint még 2-3 évig őt kell nézni,ahogy tehetetlenül tögyörög a labdával,majd leossza hátra vagy oldalra? Ez komoly?
Félreértés ne essék,szeretem,tisztelem,becsülöm Xavit, de a mára kialakult fociban egyszerűen gyenge, emellé már nem is fiatal. Nem kell eladni, de találjuk már meg a helyét a kispadon, meg csereként beállva nyugtatni a játékot amikor kell. Ez lenne a feladata minden valamirevaló edzőnél és csapatnál,már két éve. Nálunk meg alapkezdő,mert nem tudjuk az érzelmeket elválasztani a szakmától.
Egyszerűen felháborító ami megy itt,évek óta.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Alfa
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2126
Csatlakozott: 2013.04.05. 14:54:14

2014.06.02. 10:13:06

Megakarják újítani a keretet és akkor eladnának egy 27 éves játékost de egy 34 éves játékost meg megakarnak tartani , és én most nem azt akarom mondani ,hogy adjuk el Xavit . Szerintem se Fábregast se Xavit nem szabadna eladni , de ha már újításról van szó akkor az nonszensz lenne ha egy pár éve itt lévő fiatalabb játékost adnának el. Ha pedig pénzt akarnak szerezni akkor ne az egyik legnagyobb értékünket adják el mert a helyére nem tudnak minőségi pótlást hozni . Fábregas akkor teljesített jól amikor a saját posztján játszott és szerintem a 2. félévben azért esett vissza a játéka mert egyrészt Xavi játszott helyette vagy a hamis 9-es poszton játszott és igenis ez megtörheti egy focista lendületét formáját . Ősszel nem voltak nagy meccsek ( 1 Real elleni ) , viszont a szezon második felében jöttek a nagyobb meccsek Manchester City oda-vissza Atletico, aztán Atletico oda-vissza és közben a bajnokikon általában Xavi kapott szerepet . Én semmiképpen sem adnám el Fabregast hanem Xavit raknám a padra és Cescet a kezdőbe.
FOOTBALL AND HANDBALL
Kép

TITO ETERN
Avatar
jangamen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2013.06.23. 18:11:42

2014.06.02. 10:07:47

Nem akarnék kukacoskodni, de nem úgy van, hogy az arsenalnak visszavásárlási opciója van szeszre, olyan 30 körül?

Szóval várhatnak érte minimum negyvenet, csak felesleges. Remek, igazán remek ötlet lenne eladni apróért, ahelyett, hogy végre rendesen beépítenék... áhh. Fel se húzom magam :D
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.06.02. 09:56:10

El akarják adni Fabregast, hogy legyen pénz igazolni, de akiket a helyére akarnak hozni azok mind drágábbak nála. Attól félek, hogy Ander Herrerra fög a helyére jönni, mert talán még ő a legolcsóbb. Ez a vezetőség nevetséges. Nincs elég pénz, de cserekapusra van 12 millió...bravó..
Védőügyben meg még mindig semmi, ez aztán a munka..
Avatar
trey88
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 257
Csatlakozott: 2009.09.24. 00:11:19
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg/Budapest
Kapcsolat:

2014.06.02. 09:17:57

Fabregas egyenlő egy olyan roppant ritka kutyafajtával, akit évekig kutatok.. Majd miután rábukkanok és elcsábítom magamhoz, elfelejtek ennivalót adni neki. Állatkínzás, szankciót a gazdiknak!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.06.02. 09:17:38

Amúgy emlékeztek? "Még a VB előtt letudjuk a fontosabb kérdéseket!" Ha ez a letudás akkor nagy gáz van!
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.06.02. 09:09:25

Zozzy 5 írta:Én türelmes vagyok, végül is még 3 hónapig lehet igazolni, de kezdenek nem jó irányba haladni a dolgok. Ez a Bravo ügy jól szemlélteti a kialakult helyzetet, ahogy már írta itt valaki, vett magának egy kapust a sportigazgató, most meg akar egyet az edző is...Én komolyan nem értem, hogy Zubi mi olyat nyújt nekünk, ami miatt neki itt kell lennie, ezt szívesen megkérdezném tőlük.

Félmegoldás szagú nevek a védelem kapcsán, a saját helyzetünk nehezítése a Fabregas dologgal, és akkor még abba nem is kötünk bele, hogy Sergi Robertonak vagy Pedronak van e helye a csapatban...

Nincs jó előérzetem, ha most tippelni kéne, hogy jól meg lesz-e oldva ez a nyár, akkor inkább a nemre húznék, de azért kivárom a végét.
Szóról szóra megfogalmaztad a gondolataimat. A Fabregas távozik pletyka is egyre inkább kezd kézzel foghatóvá válni. igen ám, de akkor veszünk kp-z. Vagy majd Sergi Roberto És Rafina megoldja? A szóba jöhető középpályások a helyére 50 alatt nem jönnek el. és még a játékossal is meg kéne egyezni. Pedri tuti maradni fog, egy zsélőst akarunk venni szélső védőnek és egy 30 éves ló méretű védőben gondolkozunk aki sanszosan ránk fog romlani. A többi gondról ne is beszéljünk. De még mindig Bravo megvétele a fő opció! Egyre jobban aggódom!
Kép
Zozzy 5
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8566
Csatlakozott: 2006.11.04. 10:20:50
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.02. 08:55:04

Én türelmes vagyok, végül is még 3 hónapig lehet igazolni, de kezdenek nem jó irányba haladni a dolgok. Ez a Bravo ügy jól szemlélteti a kialakult helyzetet, ahogy már írta itt valaki, vett magának egy kapust a sportigazgató, most meg akar egyet az edző is...Én komolyan nem értem, hogy Zubi mi olyat nyújt nekünk, ami miatt neki itt kell lennie, ezt szívesen megkérdezném tőlük.

Félmegoldás szagú nevek a védelem kapcsán, a saját helyzetünk nehezítése a Fabregas dologgal, és akkor még abba nem is kötünk bele, hogy Sergi Robertonak vagy Pedronak van e helye a csapatban...

Nincs jó előérzetem, ha most tippelni kéne, hogy jól meg lesz-e oldva ez a nyár, akkor inkább a nemre húznék, de azért kivárom a végét.
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.06.02. 08:46:53

kristop írta:nem tudom, hogy olvastátok-e már, de a totalbarcán megy egy nagyon jó sorozat "if i were zubi" néven, hogy mit kellene csinálni a nyáron a csapattal. nem ilyen összecsapott küldjünk el mindenkit, változtassunk meg mindent, hanem hosszú és részletes elemzések és indoklások. akiket kicsit mélyebben is érdekelnek a dolgok, azoknak kötelező.

első rész
második rész
A szemlélete - bár eddig még csak a kapusposztnál és a védelemnél tart - nem az "Új Barca" jegyében fogalmazódtak. Nem tudom, hogy összejön-e az új Barca, de az lenne Bartomeunak (és persze LE-nek, mint edzőnek is) egyetlen lehetősége, hogy ne csak egy felejtendő epizód legyen az FC életében.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2014.06.02. 02:14:10

nem tudom, hogy olvastátok-e már, de a totalbarcán megy egy nagyon jó sorozat "if i were zubi" néven, hogy mit kellene csinálni a nyáron a csapattal. nem ilyen összecsapott küldjünk el mindenkit, változtassunk meg mindent, hanem hosszú és részletes elemzések és indoklások. akiket kicsit mélyebben is érdekelnek a dolgok, azoknak kötelező.

első rész
második rész
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2014.06.02. 01:07:45

Állítólag az Inter 10 millióért vinné Adrianot.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.06.01. 23:17:11

mcspell írta:Költői kérdés : Kíváncsi lennék/leszek arra, hogy milyen taktikát dolgoz ki LE. Beszélünk itt Alexis ill Cesc eladásáról.. Megkuksiznám, hogy egy másik játékrendszerben mit tudnának magukból kihozni...
Taktikát? 4-3-3 tiki-taka. Ezt próbálta mindig játszatni.
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4507
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2014.06.01. 22:57:16

A vezetőség kijelentette, hogy Alexis és Fabregas is marad, innentől kezdve ez mind szép és jó, lehet sztorizgatni kit hol láttak. Ha Fabregast eladjuk, megérdemeljük hogy egy szutyok kupát se nyerjünk az elkövetkezendő években. Xavi már epizódszerepre képes csak, mikor ha nem most kell oda adni a pálcát Fabregasnak.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
mcspell
Barça C
Hozzászólások: 19
Csatlakozott: 2007.06.26. 19:44:36

2014.06.01. 22:19:15

Költői kérdés : Kíváncsi lennék/leszek arra, hogy milyen taktikát dolgoz ki LE. Beszélünk itt Alexis ill Cesc eladásáról.. Megkuksiznám, hogy egy másik játékrendszerben mit tudnának magukból kihozni...
Avatar
roby122
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2014.05.26. 15:22:23

2014.06.01. 22:02:01

http://barcanoticias.blog.hu/2014/06/01 ... #c23153982" target="_blank Itt a másik jó hír! :evil:
Pedro innen holt biztos , hogy nem fog elmenni. Itt nőtt fel , a Barcelonában játszhat mi kell még? Csak mondja , hogy majd eligazol ha keveset játszik... ló***** , nemfog.
"Összességében azonban elégedett vagyok, azokon a meccseken amikor a pályán voltam, sokat tudtam segíteni a többieknek." Ezt is esetleg Alexis mondhatja el magáról idén , de hogy ha ilyen elégedett biztos maradni akar. LE meg természetesen nem fogja elküldeni.

Tavaly mindig felhozták Aggert. Mostanában nem nagyon hallani róla... Szerintem nem lenne rossz igazolás 3 év még simán benne van. Addigra meg Bartra is beérne. Mit gondoltok róla ?
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.06.01. 21:06:07

Laza írta:Ha lenne rá mód... akkor élve a vásárlási opcióval szerintem olcsóbb lenne thiago-t visszahozni, mint koke-t venni...
Fabregas ha elmegy most szólok hogy maghalltunk... :roll:
Vele se vagyunk mérvadóan bentebb. Thiagora van visszavásárlási opciónk? Amúgy meg ezzel az a baj, hogy Pep nem hiszem, hogy visszaengedi. Szerintem olyan lesz Pepnek mint Mounak Carvaio.
A másik baj, pedig ha Thiagot nem tudjuk visszahozni akkor szóba jöhető nevek. Koke, Gündogan. Pogba (bár inkább Iniesta alternativája nem igazán irányító) Schweinsteiger, Vidal de ő is inkább vkp. Ez bizony 50 millió akármelyiket próbálnánk és ez az szaflab vezetés kizártnak tartom, hogy egy ilyen szintű igazolást végre tud hajtani. Még beléső védőt se tudtunk venni és a nevek akik szóba jöhetnek egyre kétségbeejtőbbek és egyre jobban fogynak. De zubiék még mindig a Claudio Bravo problémán meditálnak. Közbe meg ilyen hírek pörögnek: http://barcanoticias.blog.hu/2014/06/01" target="_blank ... _barcelona Ha Marquinhos is a keretbe kerülne már az is lassan csodaszámba menne...
Kép
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2014.06.01. 20:57:25

Swiss Ramble @SwissRamble
No idea whether any truth in the Fabregas rumours, but I would note that Barca owed Arsenal €15.4m as at 30 June 2013 (Song & Fabregas).

Swiss Ramble @SwissRamble
Majority of that debt was actually for Song, as Barcelona only owed Arsenal €5m the previous year (30 June 2012) for Fabregas.
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.06.01. 20:50:30

Ha lenne rá mód... akkor élve a vásárlási opcióval szerintem olcsóbb lenne thiago-t visszahozni, mint koke-t venni...
Fabregas ha elmegy most szólok hogy maghalltunk... :roll:
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.06.01. 20:38:56

Rumig írta: Amúgy nem hiszem, h eladnánk Cesc-t, hacsak nincs lezsírozva az alternatíva, Koke pl, akiről ugye lehet hallani. (de őt meggyőződésem, h nem lehet elhozni, meg ő is minek akarna idejönni)
Igen ez a legnagyobb baj. De lehet az lesz az elmés megoldás, hogy majd Rafinha kemény lesz és megoldja... Van egy oylan érzésem, hogy marha rosszúl fogunk kijönni ebből az átigazolási időszakból, de cáfoljanak rám!
Kép
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2014.06.01. 20:27:00

Feast4 írta:Igazából ha elmegy (szerintem lehet el fog és nem is sajnálnám de csak az én véleményem) akkor lesz még csak zsebbenyúlós problémánk.
Thiago eladásakor azt mondták, no para, itt van nekünk Sergi Roberto.
Most majd az lesz, h no para, itt van nekünk Rafinha. :mrgreen:

Amúgy nem hiszem, h eladnánk Cesc-t, hacsak nincs lezsírozva az alternatíva, Koke pl, akiről ugye lehet hallani. (de őt meggyőződésem, h nem lehet elhozni, meg ő is minek akarna idejönni)

Amúgy viszont - bár én sem vagyok megelégedve Fabregassal- nem vennék középpályást, mert úgy sosem fog kiderülni, h Rafinha (ill. én S. Robertot sem írnám még le) klasszissá, vagy legalábbis megbízható megoldássá válhat-e. Arról nem beszélve, h a B-ből 2-3 év múlva fel kell hozni Denis Suárezt, Sampert, Halilovicot, ha továbbra is így fejlődnek, különben el fognak menni.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.06.01. 19:59:16

Gareth Tello írta:
palesz77 írta:Fabregas ügynöke Londonban tárgyal.

Mivel a 'Sport' írta, ezért helyén kezelném a dolgot, de azért kezdek aggódni már.. :?
Több angol médium is lehozta már, úgyhogy lehet valóságalapja a dolognak sajnos. Viszont elvileg Cesc csak azután fog végső döntést hozni a jövőjéről, hogy beszélt Luis Enriquével is. Úgyhogy csak remélni tudom, hogy Lucho megígéri neki, hogy megkapja végre a karmesteri pálcát, és ezáltal maradásra tudja bírni. Nagyon nem lenne jó Thiago után tőle is megválni.
Igazából ha elmegy (szerintem lehet el fog és nem is sajnálnám de csak az én véleményem) akkor lesz még csak zsebbenyúlós problémánk.
Kép
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.06.01. 19:40:05

palesz77 írta:Fabregas ügynöke Londonban tárgyal.

Mivel a 'Sport' írta, ezért helyén kezelném a dolgot, de azért kezdek aggódni már.. :?
Több angol médium is lehozta már, úgyhogy lehet valóságalapja a dolognak sajnos. Viszont elvileg Cesc csak azután fog végső döntést hozni a jövőjéről, hogy beszélt Luis Enriquével is. Úgyhogy csak remélni tudom, hogy Lucho megígéri neki, hogy megkapja végre a karmesteri pálcát, és ezáltal maradásra tudja bírni. Nagyon nem lenne jó Thiago után tőle is megválni.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.06.01. 19:35:03

Fabregas ügynöke Londonban tárgyal.

Mivel a 'Sport' írta, ezért helyén kezelném a dolgot, de azért kezdek aggódni már.. :?
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.06.01. 19:02:50

Tobias88 írta:
S.Agüero írta:Oda kell adni neki a karmesterpálcát, aztán hadd szóljon. :)
Akkor te hülye vagy Cruyff szerint, ahogy én is mert azt mondod, hogy Xavi már nem fér be a kezdőbe (ami teljesen igaz is)
Cruyff nem azt mondta őt kell kezdetni, hanem, hogy nem szabad elküldeni és ezzel teljesen egyet értek. Kis meccseken, kupában, gyenge csapatok ellen a BL-ben, neki kéne játszani a fiatalokkal ott szépen eladogat. Egyrészt marha sokat tanulnának tőle, másrészt ennyit bőven megszolgált! Feltéve ha vállalja!
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.06.01. 18:14:59

Tobias88 írta:
S.Agüero írta:Oda kell adni neki a karmesterpálcát, aztán hadd szóljon. :)
Akkor te hülye vagy Cruyff szerint, ahogy én is mert azt mondod, hogy Xavi már nem fér be a kezdőbe (ami teljesen igaz is)
az öreg azt hülyézte le aki elküldené. el küldeni valóban nem kell, de pad már bőven kijár neki.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Válasz küldése