Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.05.23. 20:27:38

http://barcanoticias.blog.hu/2014/05/23 ... o_bravoval" target="_blank
Luis Enrique gives OK to Cuadrado move
New Barcelona coach Luis Enrique has signed off on a move for Colombian winger Juan Cuadrado. The 25-year-old is part-owned by both Fiorentina and Udinese-goal.com
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Nervo 2014.05.23. 20:32:09-kor.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.05.23. 20:26:34

Barcaman1993 írta:
noname írta:nos, Fontas 1-ért ajándék.
Kötekedés nélkül, vki árulja már el, hogy mitől lett hirtelen ilyen jó játékos Fontás? Itt volt évekig, nem vált be, majd ingyen továbbadtuk. Most visszahozhatnánk 1 millióért ugyanabba a pozícióba, ahol korábban volt... Logikus döntés lenne... :wink: Mikor én anno Botíáról ehhez hasonló hsz-eket írtam (aki azért tett le vmit az asztalra), akkor a fél fórum lehurrogott... Most Fontás visszahozatala lett a divat.
Na ezt én sem értem. Elhoznánk 4dik számú védőnek, nem játszana 1 percet se megint. Csigát meg Oleguer-t nem hozzuk vissza? :D

Amúgy én eladnám Messit a Párizsnak 250 millióért (poén). Annyiból meg hozhatnának 5 új játékost a KEZDŐBE. Komolyan mondom ezek az árak elképesztőek :S Undorító, de hát csak irigykedünk, ha tehetnénk, mi is ezt csinálnánk :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zola8787 2014.05.23. 20:31:28-kor.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.05.23. 20:23:13

Barcaman1993 írta:
noname írta:nos, Fontas 1-ért ajándék.
Kötekedés nélkül, vki árulja már el, hogy mitől lett hirtelen ilyen jó játékos Fontás? Itt volt évekig, nem vált be, majd ingyen továbbadtuk. Most visszahozhatnánk 1 millióért ugyanabba a pozícióba, ahol korábban volt... Logikus döntés lenne... :wink: Mikor én anno Botíáról ehhez hasonló hsz-eket írtam (aki azért tett le vmit az asztalra), akkor a fél fórum lehurrogott... Most Fontás visszahozatala lett a divat.

Semmivel nem lett jobb játékos. Akkor is lassú, nehézkes védő volt, szerintem most sem lett gyorsabb. Remélem nem leszünk olyan bohócok, hogy vele akarjunk erősíteni hátul.
Töltelék van elég, jobbára az egész védelem az jelenleg.
Az olcsóságról csak annyit, hogy Besics is jöhetne ennyi erővel Alves helyett, mint tudjuk ő "képes lehet megfogni Messit"! :roll:
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.23. 20:22:55

Barcaman1993 írta:
noname írta:nos, Fontas 1-ért ajándék.
Kötekedés nélkül, vki árulja már el, hogy mitől lett hirtelen ilyen jó játékos Fontás? Itt volt évekig, nem vált be, majd ingyen továbbadtuk. Most visszahozhatnánk 1 millióért ugyanabba a pozícióba, ahol korábban volt... Logikus döntés lenne... :wink: Mikor én anno Botíáról ehhez hasonló hsz-eket írtam (aki azért tett le vmit az asztalra), akkor a fél fórum lehurrogott... Most Fontás visszahozatala lett a divat.

Nem volt ő rossz játékos szerintem. Csak nem az a szint ami ide kellene. Sose volt az.
Kép
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.23. 20:19:59

Barcaman1993 írta:
Feast4 írta:Marquinhos-t vagy 40 millióért vették tavaly szóval nem hiszem, hogy annál olcsóbban adnák. Benaita szerződéséből meg 4 év van még szóval ő se lesz meg 30 alatt ha meglesz egyáltalán.

megmondom őszintén játszhatunk itt a nevekkel, de semmi jóra nem számítok.
Azért ezeket a számokat kicsit erősnek érzem. Jó, tudom hogy Neymar is 140 millió volt...
Nem annyira túlzó ez sajna. Úgy emlékszem 39 milliót fizettek a Rómának Marquinhosért. A PSG nem aprót gurigat. Látjuk ezt most Luis leigazolásából is. Bár meggyőződésem, hogy nem ő lenne a megoldás, hanem Benaita, vagy Hummels, nekünk a védelem agya esett ki. Így olyan védőt kell venni aki vezér. Ez csak kettejükre illik aki szóban forog perpill. Marquinhos vagy Laporte túl fiatal, Pique pedig meggyőződésem, hogy csak akkor tudott világklasszis szinten teljesíteni folyamatosan ha ott volt Puyol, akit mindig követhetett, ha pedig valamit elúszúrt az öreg fedezte a hátát. Az előttem szólóhoz csatlakozva, nekünk vezér kell. Ezért Luist sem tartanám a legjobb megoldásnak. Világklasszis ez tény, de a puszta jelenléte szerintem nem húzza fel a többi védőt. Igaz ez csak az én véleményem, de ilyen kaliberü védő nem olcsós. :roll:

Az meg, hogy Neymar mennyi volt aténylegesen az azt hiszem örökre titok marad. :D
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.05.23. 20:12:58

noname írta:nos, Fontas 1-ért ajándék.
Kötekedés nélkül, vki árulja már el, hogy mitől lett hirtelen ilyen jó játékos Fontás? Itt volt évekig, nem vált be, majd ingyen továbbadtuk. Most visszahozhatnánk 1 millióért ugyanabba a pozícióba, ahol korábban volt... Logikus döntés lenne... :wink: Mikor én anno Botíáról ehhez hasonló hsz-eket írtam (aki azért tett le vmit az asztalra), akkor a fél fórum lehurrogott... Most Fontás visszahozatala lett a divat.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2014.05.23. 20:03:21

Marquinhos szép és jó, de nekem Benatia kell!

Az Udineben is remek volt, majd elkerült a hozzánk hasonló taktikát játszó Roma-hoz, ahol kb az olasz bajnokság legjobb védőjévé nőtte ki magát. Egy vezér, aki magas, viszonylag gyors és rendbe szedhetné Piquet. Nem érdekel, ha 40 millióba került, akkor is el kellene hozni.
Nekünk egy fegyelmezett vezér kell a védelembe.

Lehet David Luiz akármekkora tehetség, de nem fegyelmezett. David Luiz egy Pique2, csak ellentétben Piquevel ő nem 5 millió euróba kerülne.
Marquinhos pedig... Nos, fiatal ő ehhez. Nekünk olyan kell, aki azonnal a kezdőben is megállja a helyét. Nem mondom, örülnék Marquinhosnak is, de csak akkor, ha jön Benatia!
Alves helyett pedig bárkinek örülnék, még Montoyának is, de Cuadrado-t jó ötletnek tartom.

Ha már annyit megcsinálunk ezen a nyáron, hogy a védelmet megerősítjük(alaposan), már akkor elégedett leszek.

A teljesség igénye nélkül: Benatia és Cuadrado durván 60 millió(remélhetőleg kevesebb). Ehhez, ha még van pénz, 20-25ért jöhet Marquinhos, de ha spórolni akarunk, nos, Fontas 1-ért ajándék.
Alves pedig 10-15-ért léphet le.
A Fifa egy szégyen
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.05.23. 19:58:40

Feast4 írta:Benatia képben van. Csak sajnos ez a vezetőség lassan egy vicclapba is beleférne. Ha meg is lenne rá a pénz képtelenek végrehajtani egy ilyen, Hummels, Reus, Koke, Mandzsukis vételt. És gaynitom azt is ha egy játékos kijelenti, hogy nem megy sehova akkor utána szóba sem kerül.
Neymarral mi a helyzet? Ha vki kijelenti, hogy nem fog távozni, akkor az nem is fog. De ha mindenképpen utána akarnak járni, akkor csak 1 telefon. :wink:
Feast4 írta:Marquinhos-t vagy 40 millióért vették tavaly szóval nem hiszem, hogy annál olcsóbban adnák. Benaita szerződéséből meg 4 év van még szóval ő se lesz meg 30 alatt ha meglesz egyáltalán.

megmondom őszintén játszhatunk itt a nevekkel, de semmi jóra nem számítok.
Azért ezeket a számokat kicsit erősnek érzem. Jó, tudom hogy Neymar is 140 millió volt...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.23. 19:50:21

Sanama írta:Annyira vicc az egész. (de hozzáteszem ez lehet, hogy csak a média, és Zubiék erőteljesen a lényegre koncentrálnak. Bár ebben kételkedem. )

Szóval az, hogy 3 éve kéne már középső védő, és még most is csak arról szól minden, hogy Fabregast eladjuk-e vagy sem, és hogy Koke jön-e vagy sem, meg Llorente.
Védőkről semmi hír, mert hát minek is, nekünk jó lesz majd Fontas is esetleg a BL negyeddöntőbe.
Vicc, ami megy.

Ha ez a kapus posztot le tudták zongorázni ilyen hamar, akkor 3 év alatt miért nem volt képes hozni legalább 1 védőt ez a brigád? Gondolom már régóta tudják, hogy Puyol nem marad, azt meg tapasztalhatták, hogy nem bevethető. 3(!!!!) éve probléma, de semmi. Bezzeg a kapus kérdést lezsírozták elég hamar. Egyszerűen nem értem.
Thiago Silvát is hagyták lepattani, most ha David Luiz-t is kiengedik, akkor valami lúzer díjat nyugodtan adhatnának is a vezetőségnek, ha eddig még nem kaptak ilyesmit.
Mondjuk a David Luis ügyön nem csodálkozom a Chelsea-ből nem lehet igazolni (olyan játékost aki Mou-nak kell vagy mondjuk a fél világnak kell), csak úgy ahogy a PSG tette. Marha nagy pénzt kifizetsz és marha nagy pénz a fizu is amit ajánlasz. Ennyi pénzt a Barca kizárt, hogy kiadjon. (nem az ára a fizúja) Én továbbra is abban Bízom, hogy Hummels vagy Benatia képben van. Csak sajnos ez a vezetőség lassan egy vicclapba is beleférne. Ha meg is lenne rá a pénz képtelenek végrehajtani egy ilyen, Hummels, Reus, Koke, Mandzsukis vételt. És gaynitom azt is ha egy játékos kijelenti, hogy nem megy sehova akkor utána szóba sem kerül. Annyi ész nincs, hogy egy repjegyet lehet megérne beszélni vele meg az ügynökével, hogy tényleg nem akar jönni, vagy csak a csapatának srófolja a vételárát.
Subinho írta:Huh,egy Benatia, Marquinhos párossal kiegyeznék. Akkor David Luis nem is kéne már. Az ő árából mindketten kijönnének kb. Hátul Piquével, Bartrával elég jó négyes lenne... Javier mehetne vkp-nak Song helyére. Alves helyére még jöhetne Van der wiel és a védelem kész is lenne!
Marquinhos-t vagy 40 millióért vették tavaly szóval nem hiszem, hogy annál olcsóbban adnák. Benaita szerződéséből meg 4 év van még szóval ő se lesz meg 30 alatt ha meglesz egyáltalán.


megmondom őszintén játszhatunk itt a nevekkel, de semmi jóra nem számítok.
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.23. 19:49:14

Hm. Állítólag Zubi Claudio Bravot szeretné elhozni Ter Stegen mögé a sociedadtól...Nem lenne rossz választás a chilei.
Ha meg idehozunk egy Kokét egy Cesc kárára, akkor meg is érdemeljük a sorsunkat.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2014.05.23. 19:24:25

Annyira vicc az egész. (de hozzáteszem ez lehet, hogy csak a média, és Zubiék erőteljesen a lényegre koncentrálnak. Bár ebben kételkedem. )

Szóval az, hogy 3 éve kéne már középső védő, és még most is csak arról szól minden, hogy Fabregast eladjuk-e vagy sem, és hogy Koke jön-e vagy sem, meg Llorente.
Védőkről semmi hír, mert hát minek is, nekünk jó lesz majd Fontas is esetleg a BL negyeddöntőbe.
Vicc, ami megy.

Ha ez a kapus posztot le tudták zongorázni ilyen hamar, akkor 3 év alatt miért nem volt képes hozni legalább 1 védőt ez a brigád? Gondolom már régóta tudják, hogy Puyol nem marad, azt meg tapasztalhatták, hogy nem bevethető. 3(!!!!) éve probléma, de semmi. Bezzeg a kapus kérdést lezsírozták elég hamar. Egyszerűen nem értem.
Thiago Silvát is hagyták lepattani, most ha David Luiz-t is kiengedik, akkor valami lúzer díjat nyugodtan adhatnának is a vezetőségnek, ha eddig még nem kaptak ilyesmit.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.23. 18:54:01

palesz77 írta:Koke a Barcelona játékosa lehet.

Most olvastam sport-on is, de akkor inkább magyarul linkelem. Én megmondom őszintén csak ellenünk láttam játszani szerintem. Koke mennyire passzolna a Barcába? Küzdeni azt tud, azzal tisztában vagyok, de egyéb kvalitásai is vannak ahhoz, hogy itt játsszon? Mondjuk a 17 gólpassz nem rossz. Na nem mintha akarnám én ilyen áron - Cesc -, meg a valóságtartalmát is erősen megkérdőjelezem, csak szimplán érdekel. Holnap vizsga, aztán minden jobban érdekel mint a tanulás.. :mrgreen:

Pár meccsen láttam. Nagyon zseniális. jól osztogat, jól lép fel a támadásokkal, erős agilis, robbanékony. Szerintem a világon bárhova passzolna. Én örülnék neki.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.23. 18:32:54

Koke a Barcelona játékosa lehet.

Most olvastam sport-on is, de akkor inkább magyarul linkelem. Én megmondom őszintén csak ellenünk láttam játszani szerintem. Koke mennyire passzolna a Barcába? Küzdeni azt tud, azzal tisztában vagyok, de egyéb kvalitásai is vannak ahhoz, hogy itt játsszon? Mondjuk a 17 gólpassz nem rossz. Na nem mintha akarnám én ilyen áron - Cesc -, meg a valóságtartalmát is erősen megkérdőjelezem, csak szimplán érdekel. Holnap vizsga, aztán minden jobban érdekel mint a tanulás.. :mrgreen:
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.23. 18:16:41

alex nem fog hosszabbítani, kizárt hogy marquinhost eladják.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.05.23. 18:00:45

Subinho írta:Huh,egy Benatia, Marquinhos párossal kiegyeznék. Akkor David Luis nem is kéne már. Az ő árából mindketten kijönnének kb. Hátul Piquével, Bartrával elég jó négyes lenne... Javier mehetne vkp-nak Song helyére. Alves helyére még jöhetne Van der wiel és a védelem kész is lenne!
Majdnem tetszik. Mondjuk Benatiat én láttam játszani, de ha mindenki regéket mond róla, akkor nem lehet olyan rossz.

Ami nem tetszik: Van der Wiel minek? A PSG-ben is csak csere, mi mivel lennénk vele előrébb? Megjegyzem, hogy Marquinhos is szokott a jobboson játszani, ha Alex és Thiago Silva a páylán vannak.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
Subinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4184
Csatlakozott: 2005.03.17. 14:44:52
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.23. 17:55:24

Huh,egy Benatia, Marquinhos párossal kiegyeznék. Akkor David Luis nem is kéne már. Az ő árából mindketten kijönnének kb. Hátul Piquével, Bartrával elég jó négyes lenne... Javier mehetne vkp-nak Song helyére. Alves helyére még jöhetne Van der wiel és a védelem kész is lenne!
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.05.23. 17:48:13

Akár még jó hír is lehet ez számunkra. Marquinhos játékát nagyon szeretem, őt szívesen látnám a csapatban. Ez az 50 millió font meg nevetséges. Az hagyján, hogy nem ér annyit, de mi meg ilyen 20 millió eurók körül beszélünk Alexisről... Ha ennyiért elmegy a Luiz, akkor nekünk is növelni kell a játékosaink árán. Azért röhej, hogy a fél szezont padozó Mata 45-ért, David Luiz meg az említett összegért kellt/kell/kell el. Mi meg emellé beállíthatjuk David Villa, vagy Ibra eladását. Elképesztő, hogy mi mennyire képtelenek vagyunk normális, vagy magas árakon eladni a játékosainkat. Soldado is 30 millió font volt. ÁÁÁ, inkább nem is folytatom, csak fölhúzom magam rajta. Marquinhost el kéne hozni.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2014.05.23. 17:39:06

Alcantara írta:Én nem vagyok biztos, hogy ebben az évben nyakló nélkül fognak költekezni Párizsban.
a hírek szerint az egész orvosi stáb elrepült brazíliába, gondolom nem véletlenül.

jó lesz nekünk fontas. :?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
szarvasember
Barça B
Hozzászólások: 84
Csatlakozott: 2013.05.22. 22:15:10

2014.05.23. 17:28:56

http://sporthirado.hu/cikk-labdarugas-t ... atia-82630" target="_blank

Nyilatkozata alapján simán elcsábítható Rómából. SZVSZ ő lenne legjobb választás Pique mellé.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3936
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.05.23. 17:20:31

Petr írta:
bence-barca írta:TRANSFER TALK: PSG are in talks with Chelsea to buy David Luiz for £50m, according to reports. - skysports

Mindenkire rámozdulnak, akit szóba hoznak a Barcával? Egyszerűen hihetetlen. Ha igaz, és tényleg ekkora a licit, akkor esélytelen a megszerzése.
Én nem vagyok biztos, hogy ebben az évben nyakló nélkül fognak költekezni Párizsban.
Most kaptak egy jelentős (számukra nem az) büntetést a pénzügyi Fair play szabályainak megszegése miatt. Elég merész lenne továbbra is kockáztatniuk, nem is a pénzbírság, mint inkább az eltiltás/kizárás miatt.
Amivel eddig trükköztek -tagi kölcsön- nem jött be, megkapták az első szankciót érte.
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2014.05.23. 17:01:53

bence-barca írta:TRANSFER TALK: PSG are in talks with Chelsea to buy David Luiz for £50m, according to reports. - skysports

Mindenkire rámozdulnak, akit szóba hoznak a Barcával? Egyszerűen hihetetlen. Ha igaz, és tényleg ekkora a licit, akkor esélytelen a megszerzése.
Avatar
Mr. Cesc
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2014.04.28. 20:57:55
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.23. 16:44:39

Állítólag, ha megveszik Luizt akkor eladják Marquinhost. :mrgreen:
bence-barca
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5465
Csatlakozott: 2007.06.14. 17:19:38
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.23. 16:39:29

TRANSFER TALK: PSG are in talks with Chelsea to buy David Luiz for £50m, according to reports. - skysports
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.23. 16:33:29

MessiCesc írta:Azért Ibra centerezése sokat segített a csapaton. Csak hát volt egy egója ami nem bírta el se a szélt, se azt, hogy csak csere legyen. Ha Llorente ezt elviseli, felőlem jöhet.
Mondjuk én megértem, hogy nem maradt, a helyében én se maradtam volna. Top3 csatár volt akkor is, aztán mi meg a szélen szerencsétlenkedtünk vele, meg padoztattuk..

Én is imádtam Ibrát anno, és amíg nem jött be középre Messi, nagyon is jól játszott. Úgyhogy ez a nagy, zömök 9-es dolog működhetne is akár - bár Llorente nem hiszem, hogy képességekben elég lenne -, csak a posztján kéne játszatni akkor az illetőt, nem kitolni a szélre. Igaz ez egy mozgékonyabb középcsatárra is, ha esetleg olyan jönne - már ha jön. Remélem csak azért nem igazolunk senkit, hogy elmondhassuk magunkról, hogy van egy igazi 9-es a keretben, de aztán elpocsékoljuk a széleken. Úgyhogy vagy Messi szerepét kéne átszabnia LE-nek, vagy az egész felállást, vagy nem kell ilyen embert hozni úgy gondolom.

szerk.:
bence-barca írta:TRANSFER TALK: PSG are in talks with Chelsea to buy David Luiz for £50m, according to reports. - skysports
Az még euróból is bőven sok lenne érte, nem hogy fontból.

Ha tényleg megveszik kíváncsi vagyok kit fogunk igazolni. Rá kéne menni Marquinhosra, főleg ha Alvest is ők vennék meg.. :mrgreen:

szerk2.: 'The Sun': Fabregas: 45 milliós ajánlat az Arsenaltól?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2014.05.23. 16:49:28-kor.
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.05.23. 16:23:03

[quote="baas11"][quote="palesz77"][quote="baas11"]


Kroos sem képes egy olyan csapatot mozgatni/irányítani ahol nincs normális mozgás elől - lásd Real elleni meccsük most idén. Tökmindegy mekkora klasszis van a középpályán, ha a csatárok képtelenek üresbe mozogni, és helyzetbe hozni magukat, akkor ne várjunk csodát. Kroos meg tényleg ügyes gyerek, de nem jobb Cescnél, sőt.. Azok amiket felsoroltál mind igazak Fabregasra is - legalábbis az Arsenalban igazak voltak rá.

Ha meg a Pep féle tisztogatást hozod fel, akkor most aszerint Xavinak kéne távozni, és Cescnek pedig megkapni a karmesteri pálcát tőle - nem tudom erre céloztál-e, de mivel Kroost itt látnád szívesen, gondolom nem.. :D

Kroos kiválóan illett Heynkes csapatába, de nem az a kimondott észjátékos. Tévedés volna idehozni. Ha nem sikerül olyat igazolni, aki felülmúlja Cesc repertoárját, akkor őt kell megtartani.
Válasz küldése