Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
jangamen
Jugador del Barça
Hozzászólások: 193
Csatlakozott: 2013.06.23. 18:11:42

2014.05.21. 10:48:01

gerebje írta:Javier Mascherano (29) has offers from several clubs, but both Barcelona and the player want him to continue at the club next season. [md]

miért. Istenem. Miért????
kadarzsolt85
Jugador del Barça
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2012.02.09. 09:44:29

2014.05.21. 09:29:37

Ter stegen,Willy Caballero,Aymeric laporte,David Luiz,Yaya toure,Mandzukic,Cuadrado. ez nekem igy beleferne .Amugy -http://barcanoticias.blog.hu/2014/05/21 ... pcsolatban
Barca Barca Baaarca
gerebje
Barça C
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2010.10.17. 09:01:32

2014.05.21. 09:00:09

Javier Mascherano (29) has offers from several clubs, but both Barcelona and the player want him to continue at the club next season. [md]
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3948
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2014.05.21. 08:02:35

Mr. Cesc írta: Szerződése nyár végén lejár és keserű szájízzel fog távozni, miután az angol klubban fel sem köszöntötték 31. születésnapja alkalmából, ahogy menedzsere, Dimitri Seluk elmondta. Ügynöke bejelentését Toure a twitter oldalán megerősítette és távozását hivatalosan is bejelenti a brazíliai világbajnokságot követően. [foci-live]

http://www.transfermarkt.co.uk/yaya-tou ... eler/13091" target="_blank

Ennyi a hír valóságtartalma! :roll:
barcafacan
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 341
Csatlakozott: 2014.04.19. 07:44:27

2014.05.21. 07:37:02

Leon írta:
messideco írta:
Lassan rá kellene térni a védőkérdésre is. Ez a Laporte gyerek mit tud?
Azt,hogy 36 millióba kerül 19 évesen!Ugyanannyiba mint David Luiz lenne! =D>
Ezzel szemben beválogatták az év legjobb csapatába a spanyol bajnokság játékosai közül. DL viszont kijátszotta magát Murinnyó csapatából, aki azért egy átigazolás során még kieszelhet trükköt a Barca ellen, mert az a pénznél is fontosabb neki.
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2589
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2014.05.21. 06:33:54

messideco írta:
Lassan rá kellene térni a védőkérdésre is. Ez a Laporte gyerek mit tud?
Azt,hogy 36 millióba kerül 19 évesen!Ugyanannyiba mint David Luiz lenne! =D>
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.05.21. 06:23:51

Deulofeu Kép
Rafinha Kép

Lassan rá kellene térni a védőkérdésre is. Ez a Laporte gyerek mit tud?

Csak ne a már egyszer elküldött Fontást vagy Botiát hozzuk vissza... Sőt, már Nolito és Jonathan Soriano neve is felmerült a sajtóban :lol:
"And my heart will leave you never."
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.05.20. 21:36:53

Ohh micsoda felkészültség :)
Azért az a 65 lövésből 40 kaput eltalált nagyon nem rossz arány.
Viszont Tevez 119 lövése és az ő 65 lövése közötti különbségből arra következtetek, hogy inkább csereként lépet pályára?
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
salas9
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2486
Csatlakozott: 2006.09.26. 14:37:40
Tartózkodási hely: Győr

2014.05.20. 21:24:47

Nevekkel nem nagyon dobálóznék, így is sok van belőlük. A lényeg, hogy megbízható és jó védő(ke)t igazoljunk. A középpálya szerintem rendben van, Fabregasnak meg kell adni az esélyt. Rafinhanak és Deulofeunak is örülök, hogy visszatér. Ha Song megy akkor kell valaki Sergio mögé. Én Pedrot valamit Tellot eladnám, helyettük egy játékost hoznék.
Capon írta:Nem is tudom, mivel abszolút nem néztem olasz focit, játékban volt ő egyáltalán a Juvéban? Mert túl sokat nem hallottam meg olvastam róla.
Második lett a házi góllövő listán Tevez mögött. A bajnokságban pedig 7. lett. Egy kis statisztika:

Llorente: 44 mérkőzés 18 gól (65 lövésből 40 kaput talált)
C.Tevez: 47 mérkőzés 21 gól (119 lövésből 67 kaput talált)

Llorente a 18 góljából 8-at fejjel szerzett!
Kép
Avatar
ferninho
Madridista
Hozzászólások: 2345
Csatlakozott: 2009.03.01. 00:01:06

2014.05.20. 20:56:36

https://www.youtube.com/watch?v=YlsJIymDVxo#t=160" target="_blank
de igen ,biztos senki nem köszöntötte fel...
aztán lehet végigaludta ezt és nem kelt fel és nem vette észre :D
madridista
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2014.05.20. 20:28:33

Én a Llorentés híreknek, vagy inkább mondjuk pletykáknak, nem igazán örülök.
Ahogy megláttam a nevét, egyből Ezquerro ugrott be, abba se volt sok köszönet.
Nem is tudom, mivel abszolút nem néztem olasz focit, játékban volt ő egyáltalán a Juvéban? Mert túl sokat nem hallottam meg olvastam róla.
Meg nekem kicsit statikus játékos, legalább is ilyen emlékeim vannak róla.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Mr. Cesc
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2014.04.28. 20:57:55
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.20. 20:16:39

Touré 2013-ban aláírt egy 4 éves szerződést - ha jól tudom - , szóval ez erősen kacsa szagú hír. Meg nem tudom mi ez a Foci-live, de nem a legmegbízhatóbb oldalnak tűnik.
Ja, ez nekem is szemet szúrt, de ezen kivül a további tartalmában a cikknek szerintem lehet valami, mert nem az első oldal ami lehozta kb ugyanezt. Majd meglátjuk, szerintem mindenki szívesen látná újra itt.
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2014.05.20. 20:12:25

Mr. Cesc írta:Az elefántcsontparti játékos, 20 góljával, nagyban hozzájárult a City idei győzelméhez. Szerződése nyár végén lejár és keserű szájízzel fog távozni, miután az angol klubban fel sem köszöntötték 31. születésnapja alkalmából, ahogy menedzsere, Dimitri Seluk elmondta. Ügynöke bejelentését Toure a twitter oldalán megerősítette és távozását hivatalosan is bejelenti a brazíliai világbajnokságot követően.
Tourét szóba hozták a Chelsea együttesével, azonban a középpályás kijelentette, nem szeretne tovább angol csapatban játszani, vissza akar térni korábbi klubjához, Barcelonába.
A középpályásnak háza van a katalán városban és számos régi csapattársával, barátjával is tartja a kapcsolatot.
[foci-live]
Ha facebook-on nem teszi elérhetővé a születési idejét, akkor ne csodálkozzon, hogy senki sem köszönti fel... :lol:
Avatar
sjay
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2009.07.20. 20:11:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza/Nagyhalász

2014.05.20. 20:09:20

Mr. Cesc írta:Szerződése nyár végén lejár és keserű szájízzel fog távozni, miután az angol klubban fel sem köszöntötték 31. születésnapja alkalmából, ahogy menedzsere, Dimitri Seluk elmondta. Ügynöke bejelentését Toure a twitter oldalán megerősítette és távozását hivatalosan is bejelenti a brazíliai világbajnokságot követően.
[foci-live]
Touré 2013-ban aláírt egy 4 éves szerződést - ha jól tudom - , szóval ez erősen kacsa szagú hír. Meg nem tudom mi ez a Foci-live, de nem a legmegbízhatóbb oldalnak tűnik.
Avatar
crixus
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1390
Csatlakozott: 2014.03.14. 14:43:58

2014.05.20. 19:56:09

A Touré-s hírnek örülök, bár jelenleg nem sok esélyt látok rá, hogy visszajöjjön. Azért azt senki se felejtse el, hogy a játékosok szabad emberek, ha valaki menni akar valahonnan és nem lehet meggyőzni, akkor mindenkinek jobb, ha elmegy, mert nem szolgákról van szó, így nem lesz köteles hajtani, edzeni. Szóval, ha Yaya tényleg lépni akar és ide első sorban, akkor csak rajtunk múlik.

Többi.
Cuadrado-t (vagy kit) én nem akarom itt látni, mert olyan félmegoldás, mint Mascherano középen. Jó nem sülne ki belőle, ahogy Mathieu-ből sem, mint középhátvéd. Őt legfeljebb Adriano távozása esetén Alba mögé tudom elképzelni.
Azt is bődületes marhaságnak tartom, hogy kelljen egy harmadik számú kapus a keretbe. Főleg Masip. Ha annyira jó, akkor versenyezzen Ter Stegennel, mint 2. számú kapus, ha pedig nem, akkor pedig védjen még a B-ben vagy igazoljon el. Kicsi az esélye annak, hogy mindkét kapusunk lesérüljön, de ha ez megtörténik, akkor jobb lenne, ha egy formában lévő, B-ben folyamatosan védő kapus kerülne a kezdőbe, mint egy 0 perces padmelegítő.
Avatar
Mr. Cesc
Barça B
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2014.04.28. 20:57:55
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.20. 19:34:16

Az elefántcsontparti játékos, 20 góljával, nagyban hozzájárult a City idei győzelméhez. Szerződése nyár végén lejár és keserű szájízzel fog távozni, miután az angol klubban fel sem köszöntötték 31. születésnapja alkalmából, ahogy menedzsere, Dimitri Seluk elmondta. Ügynöke bejelentését Toure a twitter oldalán megerősítette és távozását hivatalosan is bejelenti a brazíliai világbajnokságot követően.
Tourét szóba hozták a Chelsea együttesével, azonban a középpályás kijelentette, nem szeretne tovább angol csapatban játszani, vissza akar térni korábbi klubjához, Barcelonába.
A középpályásnak háza van a katalán városban és számos régi csapattársával, barátjával is tartja a kapcsolatot.
[foci-live]
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1102
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2014.05.20. 19:03:40

Game90 írta:Mert nem köszöntötte őt fel senki sem a születésnapján... :mrgreen:

Azért ne nagyon éljétek bele magatokat, hogy Yaya ismét Barca-játékos lesz.


Fabregas-nál meg ne felejtsétek el ezt:
Arsenal have a fixed price on Fabregas' buy-back clause, believed to be €29 million (£23.8m), and, should another club make a concrete offer for the midfielder, Barca would be obliged to inform the Londoners, who would then be given first refusal.
Ezért nem értem, amit a lapok írnak, hogy 53 millióért mehet, mert, ha elengedi a Barca szvsz az Arsenal tuti, visszavenné...
Avatar
BarcafanTomee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2574
Csatlakozott: 2006.09.16. 14:48:58

2014.05.20. 18:58:13

Yaya és a City gyors próbálta korrigálni a helyzetet:

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ol-2337011" target="_blank

Közben Messi után, Piqué is hosszabított 2019-ig.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.05.20. 18:55:34

Eddig durván 120 névvel boronáltak össze, úgyhogy csak óvatosan :lol:
"And my heart will leave you never."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.20. 18:48:58

palesz77 írta:A Touré témához csak annyit írnék, hogy tényleg kiváló játékos, és imádtam amikor itt volt, de nálunk sose tudott volna így kiteljesedni. A Citynél megkapta a szabadságot, láthatjuk mire képes. De nálunk sose játszhatna ennyire kötetlenül. Ibra se játszhatott, Cesc se játszhat, nem is nyújtottak/nyújtanak olyan szintet, mint amiért ide lettek hozva - bár mindegyikük másik poszton játszott/játszik a szezonjaik felében kis túlzással, úgyhogy így nehéz is lenne, na mindegy is, ez már más téma. De még Song is sokkal halványabb mint az Arsenalban volt, és nem azért, mert rossz playa lenne, hanem mert le van korlátozva. Úgyhogy aki azt várná, hogy Yaya megjönne, és lődözné a szabad gólokat, meg 35-ről bebombázná, és úgy játszana, mint a Cityben, az nagyot csalódna szerintem..
Ez kb. így van, de nem feltétlenül "bekorlátozásként" fogalamaznék. Akik idejöttek többnyire no.1-ok voltak voltak korábbi csapatukban, itt pedig szinte egy a sok közül. Ott kiemelkedtek, sokszor rájuk épült a csapat. És nem is biztos, hogy rosszabb teljesítményt nyújtanak, csak más a fokmérő és itt sokkal jobbnak kell lenni ahhoz, hogy látványosan nagyot alkossanak. De ez nemcsak nálunk van így. Jó példa a Real. Isco a Malagaban non plus ultra volt, most többnyire csere, a Soci-ban Illarramendi a legnagyobb sztárok közé tartozott, Madridban pedig jó ha minden második meccsen becserélik, pedig kb. ugyanaz a posztja, hogy Bale-t ne is említsem. Mondjuk neki változott a posztja, de a Spursben ott is a legnagyobb sztár lett volna.
Szóval ezzel jár, ha valaki egy kisebb csapatból egy sztáregyesületbe kerül.
palesz77 írta:Most lehet én vagyok a hülye, de ezt nem értem.. Most az lenne a taktikai váltás, hogy az egyik középpályásunk a 3-ból fizikailag kemény, robotolni is képes játékos lenne? Vagy úgy érted, hogy a mostani 3-on kívül az egyikük "becsatlakozna" a középpályára még, és akkor csak Messi-Neymar elől? Vagy tök máshogy gondoltad? Bocsi ha hülye kérdés, de nem jött ez most így hirtelen át.. :? :oops:
A 3 kp-t Busin kívül értettem. Az a helyzet, hogy már nem működik az az agresszív letámadás, amivel korábban megfogtuk az ellenfeleket és Busquets-re nagyobb teher került. A szűrésen, labdaszerzésen kívűl már kompletten neki kell támadásokat megakasztani amire egyedül képtelen. Ezért is tudnak sokszor olyan könnyen átjátszani minket és egy Ini-Yaya(ha már felmerült)-Cesc középpályával sokkal ütőképesebb lehetne, a támadásokba pedig szintén be tudna segíteni, elől pedig Neymar Messivel párban.
Tehát Busi előtt lenne a 3 középpályás Yaya, amolyan b2b szerepkörben. Ezzel azonban talán annyi lenne a bibi, hogy a széleink védtelenebbek lennének.
Csak filozofálgattam, mert ha ilyen játékosokról cikkeznek valami hasonló szerepkört tudok elképzelni. Mert a mostani felállásba, taktikai rendszerbe sehogyse tudok elképzelni egy Pogbat, Vidalt vagy Yayat, hacsak nem Cesc/Xavi helyére szánnák, de ott nem tudom mennyire tudnák kamatoztatni az erényeiket.

Rafinhat pedig nem hiszem, hogy félteni kell a kevés játékperc miatt. Nagyon mobilis, Ini és Xavi/Cesc helyén is feltalálja magát, sőt LE nem egyszer szélsőként is játszatta. Ha játszatni akarja akkor fogja tudni.

A Cuadrado-Bale összehasonlítás pedig szerintem tökéletes. Egy az egyben ugyanaz a két szitu, attól eltekintve, hogy egyik bal, a másik jobb oldalon.
De amit még el tudok képzelni Zubiékról, hogy nem veszünk senkit szélre, azzal a jelmondattal, hogy az egyik jövőbeni kh tud szélen is játszani.
Forca Barca!!!!
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.20. 17:31:36

A Touré témához csak annyit írnék, hogy tényleg kiváló játékos, és imádtam amikor itt volt, de nálunk sose tudott volna így kiteljesedni. A Citynél megkapta a szabadságot, láthatjuk mire képes. De nálunk sose játszhatna ennyire kötetlenül. Ibra se játszhatott, Cesc se játszhat, nem is nyújtottak/nyújtanak olyan szintet, mint amiért ide lettek hozva - bár mindegyikük másik poszton játszott/játszik a szezonjaik felében kis túlzással, úgyhogy így nehéz is lenne, na mindegy is, ez már más téma. De még Song is sokkal halványabb mint az Arsenalban volt, és nem azért, mert rossz playa lenne, hanem mert le van korlátozva. Úgyhogy aki azt várná, hogy Yaya megjönne, és lődözné a szabad gólokat, meg 35-ről bebombázná, és úgy játszana, mint a Cityben, az nagyot csalódna szerintem..
Chino írta:Mondjuk Yaya lenyilatkozta, hogy ha a Barca hívja bármikor visszatér, habár ez sem tegnap volt.
Ezt csak nagyon halkan mondom és lehet, hogy bakot lövök, de ez a Pogba-Yaya-Vidal vonal, amiket mostanában rebesgetnek, akár egy taktikai váltás alapja is lehet. El tudok képzelni egy három kp-s rendszert a fentebbi trió egyikével. Alexis/Pedro távozásáról egyre több hír van, a pótlásukról Reus óta pedig nem nagyon cikkeznek. Egy középcsatárt (ami jelenleg Llorrente) pedig bármikor be lehetne hozni az egyik kp helyére és mehetne a 4-3-3 egy centerrel
Persze ez csak egy feltevés, csak elkalandoztam, de szerintem nem elvetendő gondolat és nem kicsit örülnék neki.

Ezt a Cuadrado dolgot viszont nem tudom miért erőltetik. Ha olcsó lenne, olyan 14-15 millió körül még érteném, de így...

Masipot viszont sajnálom. Simán be lehetne vonna a Caballero bizniszbe visszavásárlási opcióval, aztán olyan 2 év múlva visszahozni az argentin helyére.
Most lehet én vagyok a hülye, de ezt nem értem.. Most az lenne a taktikai váltás, hogy az egyik középpályásunk a 3-ból fizikailag kemény, robotolni is képes játékos lenne? Vagy úgy érted, hogy a mostani 3-on kívül az egyikük "becsatlakozna" a középpályára még, és akkor csak Messi-Neymar elől? Vagy tök máshogy gondoltad? Bocsi ha hülye kérdés, de nem jött ez most így hirtelen át.. :? :oops:

A Cuadrado témában egyetértek veled, már kezdtem megnyugodni, hogy nem cikkeztek róla egy ideje, de sajnos megint felmerült a neve. Bár én még 15 misit se adnék érte, ő nem védő, hanem szélső támadó már évek óta. Olyan mint Bale, védőként kezdte, de elől jobbat tud nyújtani. Hülyeség lenne hátul erőltetni - főleg ennyi pénzért, meg úgy, hogy van egy Montoyánk akinek lehetőséget kéne már adni..
Laza
Capitá del Barça
Hozzászólások: 528
Csatlakozott: 2007.10.26. 21:44:21
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.20. 17:21:17

alex a psgből ingyen jó megoldás lehetne
mellé vennénk egy laportet jó áron és a védelem már nem lenne rossz szerintem
mondjuk én kiváncsi lennék Fazio-t mennyiért adnák nem hiszem hogy drágább lenne mint Laporte
26-27 évesen látok benne lehetőséget és nem csak a europa liga meccse miatt.
jól fejel magas,és jelenleg egy hasonló adottságú védőre lenne szükségünk mert piqué kevés (főleg egedül) azt gondolom középpályát nem igazán kéne bántani,rafinha ha jön akkor valakinek menni kell ha játszatni is akarják fabregas,song eladása érvágás lenne a keretre nézve de ha Xavi ebben az idénybe kiegészítő lenne és fabregas megkapná a lehetőséget hiszem jobb lenne mint az arsenalban ahogyan Song is Busi az egyik a legjobb a posztján de songgal együtt a pályán 2 vkp-val lenne egy stabilitás hozzá teszem Song érkezésekor is golpassz király volt angliába és nem "klasszikus" vpk-t játszott ( mindig).

Csatárposzton én Pedróból csinálnék pénzt,nem Alexisből,a helyére pedig nem igazolnék senkit sem
kapna egy szezont a Tello és Deluofelu elsőszámú csereként. a baj akkor lenne ha jön megint hogy kizárnak egy évre az igazolási szezonból.

de azt sem gondolom hogy 50milliókért venni kéne csatárt,mert egyenlőre egy csatárt sem találok a piacon(és azon kívűl) aki megoldás lehetne se Reus,Agüéro,Suarez nem tudna egyénileg többet hozzá tenni szerintem,mert csak a saját klubbukban kiemelkedőek, a válogatottban szinte eltűnnek,az biztos hogy L.E. a Celtával remek idényt futott jövöre még az europa liga indulásra is lehetett volna pályázni. ha szabad kezet kap,és nem zubi igazolgat jobbra balra kedve szerint hanem együtt a szakmai stáb hoz döntést és L.E.-t nem rugják ki ha messi-t kihagyja vagy lecseréli akkor ujra a csúcson leszünk csatár vagy középpályás igazolása nélkül is!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.20. 16:49:29

Mondjuk Yaya lenyilatkozta, hogy ha a Barca hívja bármikor visszatér, habár ez sem tegnap volt.
Ezt csak nagyon halkan mondom és lehet, hogy bakot lövök, de ez a Pogba-Yaya-Vidal vonal, amiket mostanában rebesgetnek, akár egy taktikai váltás alapja is lehet. El tudok képzelni egy három kp-s rendszert a fentebbi trió egyikével. Alexis/Pedro távozásáról egyre több hír van, a pótlásukról Reus óta pedig nem nagyon cikkeznek. Egy középcsatárt (ami jelenleg Llorrente) pedig bármikor be lehetne hozni az egyik kp helyére és mehetne a 4-3-3 egy centerrel
Persze ez csak egy feltevés, csak elkalandoztam, de szerintem nem elvetendő gondolat és nem kicsit örülnék neki.

Ezt a Cuadrado dolgot viszont nem tudom miért erőltetik. Ha olcsó lenne, olyan 14-15 millió körül még érteném, de így...

Masipot viszont sajnálom. Simán be lehetne vonna a Caballero bizniszbe visszavásárlási opcióval, aztán olyan 2 év múlva visszahozni az argentin helyére.
Forca Barca!!!!
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15446
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2014.05.20. 15:44:01

visca el barca írta:a sport mai terítéke

caballero, marquinhos, luiz, cuadrado, llorente, vidal

apropó marquinhos és psg. alexnek lejár a szerződése és sztem nem hosszabbít a psg-nél. igaz h 32 éves, de apróért meg lehetne szerezni sztem és inkább legyen ő a 4. védőnk mint fontas...
Ez a névsor nagyjából jöhetne is,talán reálisnak is mondható.
Bár a Cuadrado-Llorente kettős nekem nem kéne, de a másik 4 brutális erősítés lenne.
Alex,nem tudom,túl statikus,lassú, bár 4.számúnak valóban megfontolandó.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Nervo
Capitá del Barça
Hozzászólások: 536
Csatlakozott: 2014.03.07. 14:50:11
Tartózkodási hely: Home, Workplace.

2014.05.20. 15:42:36

visca el barca írta:a sport mai terítéke

caballero, marquinhos, luiz, cuadrado, llorente, vidal
Személy szerint nekem LE listájából csak kettővel van gondom, az egyik cuadrado a másik pedig llorente. Helyettük én másban gondolkodnék, állitólag a pool is beszállt az Alexisért folyó harcba, mondjuk egy Suárez cserében én benne lennék + egy kis lóvé mellé. :roll: Azt meg tényleg nem értem hogy ebben a kolumbiaiban meg mit látnak, helyette is jobb lenne más alternatíva sztem. :?
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Nervo 2014.05.20. 15:45:44-kor.
FCB: Stegen, Semedo, Piqué, Eric Garcia, Gaya, Riqui Puig, De Jong, Coutinho, Messi, Depay, Fati.
Oranje: Cillessen, Dumfries, De Ligt, Dijk, Aké, Van de Beek, De Jong, Wijnaldum, Depay, Malen, Bergwijn.
Kép
Válasz küldése