Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.12. 21:29:33

diagonal írta:
palesz77 írta:A végével egyetértek nagyjából, tényleg fel kéne pörögnie a középpályának jövőre, mert idén csak meddő fölényeket tudtunk javarészt kialakítani, de ebben az impotens támadószekció is ugyan annyira ludas véleményem szerint, de ebbe most bele se megyek inkább.
Persze, komplex sajnos a probléma. Az még tán jó is lenne ha annyi lenne "csak" a gond, hogy Xavi és részben már Iniesta sem tudja hozni régi önmagát + Cesc sem 100-as mostanság a középpályán. Mert ezt lehetne orvosolni talán Rafinha visszahozatalával + 1-2 ( akár drága ) ember igazolásával a középpályára. De ahogy mondod elől is gond van, sőt hátul is ( ott van még csak igazán ), de még a kapuban is ráadásul :-) Hát ez így már sok.
Kroos ide vagy oda, nem tudom komolyan felvetődött-e a vezetőségben egyáltalán, szerintem jó lenne és tényleges erősítést jelentene, jól passzol nagyon és pluszban nagyon jól lő távolról ami nem jönne nekünk rosszul néha, de ami miatt aligha kerül ide még ha felvetődött is az az ára, ugyanis tudtommal 40 millió. Sok, főleg így hogy Rafinha ingyen jön vissza.
Igazából ha őszinte akarok lenni akkor kéne egy Reus egy Aguero, egy Pogba vagy, bagy egy Gündogan, vagy egy Kroos, vagy egy Koke középre a védelembe egy Hummels vagy egy Davis Luis melléjük egy másik ember pl a Bilbaoból( vagy akkor Bartra végre ne csak akkor játszon ha valaki sérült) egy szélső védő aki idősebb és tűri a padot (Montoyának kellene egy csere ha tényleg benne gondolkoznak) plusz még Raffinha és Deulofeu vissza és egy kapus ez valószínűleg Ter Stegen és egy cserekapus. Ez sajna nem 100 milla, de nem is 150. És még persze ott van, hogy működne, és mennyi idő után.

És ugye ez egyenlő azzal, hogy Alexis (mit nagyon sajnálok) Pedro (amit nagyon nem sajnálnék) Tello, Fabregas, Sergi Roberto, Tello, Song, dos Santos, Puyol, Valdes és Olizabal kuka. Cuenca Bojan ( könyörgöm járjon már le a szerződése vagy adjuk el örökre) és Afellay is mehet amerre akar amúgy sem játszottak. Ez lenne az az átalakítás ami kb. elférhetne.

Persze a nevekkel lehet vitatkozni meg ki mehet ki maradhat, és ki jöjjön ki ne de úgy se mi döntjük el. A tény az egy hasonló mérvű átalakítás kéne ha őszinték akarunk lenni.

De ez nem fog megtörténni.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Feast4 2014.05.12. 21:32:23-kor.
Kép
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.12. 21:09:38

palesz77 írta:A végével egyetértek nagyjából, tényleg fel kéne pörögnie a középpályának jövőre, mert idén csak meddő fölényeket tudtunk javarészt kialakítani, de ebben az impotens támadószekció is ugyan annyira ludas véleményem szerint, de ebbe most bele se megyek inkább.
Persze, komplex sajnos a probléma. Az még tán jó is lenne ha annyi lenne "csak" a gond, hogy Xavi és részben már Iniesta sem tudja hozni régi önmagát + Cesc sem 100-as mostanság a középpályán. Mert ezt lehetne orvosolni talán Rafinha visszahozatalával + 1-2 ( akár drága ) ember igazolásával a középpályára. De ahogy mondod elől is gond van, sőt hátul is ( ott van még csak igazán ), de még a kapuban is ráadásul :-) Hát ez így már sok.
Kroos ide vagy oda, nem tudom komolyan felvetődött-e a vezetőségben egyáltalán, szerintem jó lenne és tényleges erősítést jelentene, jól passzol nagyon és pluszban nagyon jól lő távolról ami nem jönne nekünk rosszul néha, de ami miatt aligha kerül ide még ha felvetődött is az az ára, ugyanis tudtommal 40 millió. Sok, főleg így hogy Rafinha ingyen jön vissza.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.12. 21:03:15

diagonal írta:
Rivaldo11 írta:Reussal ne legyenek félelmek, 100%, hogy bevállna. Meglátásom szerint ma a piacon az egyetlen, aki a támadósorba erősítést jelenthetne, és nem azért, mert Pedro meg Alexis magasra emelte a lécet... Vannak játékosok, akik kihasználják ha valaki meg tudja teremteni a különbséget, és vannak, akik megteremtik. Reus utóbbi kategória, és nekünk pont ilyen játékosra van szükségünk. Komplex, és hihetetlen intelligens spíler, ő valóban tehermentesíthetné Messit.
Sok játékos idekerülve egyből ügyetlennek tűnik, de Reus már a gladbachnál mutatta, hogy beleillik a rövidpasszos, villámgyors fociba.
Ha jönne, akkor nyomhatnánk úgy is akár, hogy Reus szabadon, előtte a Messi-Ney kettős...de ez a jövő zenéje.
Teljesen egyetértek azzal amit Reuszról írtál, legalábbis hasonlóan látom őt szinte mindig mikor megnéztem a Dortmundot.
Vannak még azért akik erősítést jelentenének, pl. személyes kedvencem Suárez aki elképesztő képességű játékos, de semmi esély rá szinte hogy ide jöjjön.
Amit írsz hogy Reus szabadon, azt megfordítani vajon nem lehetne? Vagyis ő és Neymar szabadon és mögöttük Messi?? Jó tudom, Messit kellene meggyőzni erről valahogy, hogy nem lesz attól kisebb ember ha gólpasszt többször ad mint ahány gólt lő, de ha sikerülne szerintem ez brutális hármas lenne ilyen felállásban.
Amúgy ez kicsit Reus istenítésének tűnik, de pokoli gyors, hihetetlen indulósebességgel, labdabiztos, rövid hosszú passzokat egyaránt tud tenni (pontosan lábra fejre!) minden szögből képes lőni (30ról simán), félelmetesen érkezik szélről kapu elé és tipikusan az a játékos akinek egy védő nem védő. Az a játékos aki egy olyan pluszt belevisz a játékba hogy a puszta jelenléte is egy közepes csapatot ki tud emelni a sorból. Nem utolsó sorban rendkívül sikeréhes és fiatal! Nagyon nem bánnám ha megvennénk!
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.12. 21:01:44

diagonal írta:
Nyilván azért játszott a Celtában :wink: Itt nem az a kérdés, hogy miért játszott ott hanem hogy elég lesz-e jelenleg a kezdőbe. Majd meglátjuk, reméljük igen. Kroos nem tudom honnan került elő, de abban biztos vagyok hogy miért került elő: azért mert mint az elmúlt szezon sajnos most már elég durván rávilágított, nem tudjuk a megszokott fölényt kiharcolni a középpályán, nem írom le huszadjára miért nem, úgyis mindenki látja már. Következtetés: valakit, sőt könnyen lehet valakiket hozni kell a középpályára. Máskülönben jöhet három középső védő, két kapus, meg előre Suárez és Reus egyszerre, az sem lesz elég ugyanis valakitől labdát is kellene majd kapjanak, az a helyzet.
Nem is a kezdőbe jön vissza, 4. számú középpályás lesz jövőre - mint ahogy Kroos is az lenne. Xavi játszhat akárhogy, nem hinném, hogy lesz olyan edző, aki ne számolna vele komolyan - sajnos. De ha még Xavi elé is kerülne valahogy a rangsorban, akkor is ott lenne Cesc meg Ini előtte. Plusz a Celtában remekelt egész évben, talán Februárban a hónap legjobbjának is választották a ligában ha jól rémlik, hülyék lennénk nem megadni neki a lehetőséget a bizonyításra. Főleg úgy, hogy Kroos sem biztos, hogy akkorát alkotna itt. Tudtommal a Münchenben sem kihagyhatatlan alapembernek számít - javítsatok ha tévedek. Persze elismerem, hogy tehetséges, de amíg itt van egy Rafinha talonban, addig fölösleges lenne hozni egy másik fiatal tehetséges középpályást.

A végével egyetértek nagyjából, tényleg fel kéne pörögnie a középpályának jövőre, mert idén csak meddő fölényeket tudtunk javarészt kialakítani, de ebben az impotens támadószekció is ugyan annyira ludas véleményem szerint, de ebbe most bele se megyek inkább.
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.12. 20:54:13

Rivaldo11 írta:Reussal ne legyenek félelmek, 100%, hogy bevállna. Meglátásom szerint ma a piacon az egyetlen, aki a támadósorba erősítést jelenthetne, és nem azért, mert Pedro meg Alexis magasra emelte a lécet... Vannak játékosok, akik kihasználják ha valaki meg tudja teremteni a különbséget, és vannak, akik megteremtik. Reus utóbbi kategória, és nekünk pont ilyen játékosra van szükségünk. Komplex, és hihetetlen intelligens spíler, ő valóban tehermentesíthetné Messit.
Sok játékos idekerülve egyből ügyetlennek tűnik, de Reus már a gladbachnál mutatta, hogy beleillik a rövidpasszos, villámgyors fociba.
Ha jönne, akkor nyomhatnánk úgy is akár, hogy Reus szabadon, előtte a Messi-Ney kettős...de ez a jövő zenéje.
Teljesen egyetértek azzal amit Reuszról írtál, legalábbis hasonlóan látom őt szinte mindig mikor megnézem a Dortmundot.
Vannak még azért akik erősítést jelentenének, pl. személyes kedvencem Suárez aki elképesztő képességű játékos, de semmi esély rá szinte hogy ide jöjjön.
Amit írsz hogy Reus szabadon, azt megfordítani vajon nem lehetne? Vagyis ő és Neymar szabadon és mögöttük Messi?? Jó tudom, Messit kellene meggyőzni erről valahogy, hogy nem lesz attól kisebb ember ha gólpasszt többször ad mint ahány gólt lő, de ha sikerülne szerintem ez brutális hármas lenne ilyen felállásban.
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.12. 20:47:03

palesz77 írta:Talán azért játszott a Celtában, hogy fejlődjön, és egy év múlva akár készen is állhasson a felnőtt keretre..? :roll: Kroos is töltött kölcsönben el 1-2 szezont, nem azért, mert nem elég jó, hanem mert így többet játszhat és jobban fejlődhet.. Ide meg jelenleg azért nem férne be, mert itt van Rafinha. Egymás elől vennék csak el a perceket. És logikus, hogy előbb megadjuk az esélyt a fiataljainknak a bizonyításra, máskülönben értelmetlen lenne "üzemeltetni" a B csapatot..

De amúgy ez a Kroos gyerek most miért is került elő a napokban? Volt róla valami cikk is, vagy csak valaki bedobta a nevét és páran ráharaptak?
Nyilván azért játszott a Celtában :wink: Itt nem az a kérdés, hogy miért játszott ott hanem hogy elég lesz-e jelenleg a kezdőbe. Majd meglátjuk, reméljük igen. Kroos nem tudom honnan került elő, de abban biztos vagyok hogy miért került elő: azért mert mint az elmúlt szezon sajnos most már elég durván rávilágított, nem tudjuk a megszokott fölényt kiharcolni a középpályán, nem írom le huszadjára miért nem, úgyis mindenki látja már. Következtetés: valakit, sőt könnyen lehet valakiket hozni kell a középpályára. Máskülönben jöhet három középső védő, két kapus, meg előre Suárez és Reus egyszerre, az sem lesz elég ugyanis valakitől labdát is kellene majd kapjanak, az a helyzet.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.05.12. 20:34:14

diagonal írta:
Hát nem tudom, ha megnézzük most tárgyilagosan Xavival sehova nem jutunk már ez elég nyilvánvaló, max. egy szezon, de lehet annyi sincs már benne. Rafinha, nem is tudom, nekem nagy kérdőjel, tehetséges az nem vitás, de alighanem nem véletlenül a Celtánál volt kölcsönben és nem pedig a Barca kezdőjében láttuk az idén nem igaz? Semmi bajom vele és lehet hogy befut majd, de Kroos azért nem akármilyen csapatban játszott és nem is akárhogyan többször is, nem mondom hogy feltétlenül jöjjön Kroos ( lehet nem is lesz rá pénz, lehet fel sem merült igazából a vezetőségben ) de azért ami tény az tény, szóval nem értem mi alapján férne be Rafinha ha Kroos meg nem.
Talán azért játszott a Celtában, hogy fejlődjön, és egy év múlva akár készen is állhasson a felnőtt keretre..? :roll: Kroos is töltött kölcsönben el 1-2 szezont, nem azért, mert nem elég jó, hanem mert így többet játszhat és jobban fejlődhet.. Ide meg jelenleg azért nem férne be, mert itt van Rafinha. Egymás elől vennék csak el a perceket. És logikus, hogy előbb megadjuk az esélyt a fiataljainknak a bizonyításra, máskülönben értelmetlen lenne "üzemeltetni" a B csapatot..

De amúgy ez a Kroos gyerek most miért is került elő a napokban? Volt róla valami cikk is, vagy csak valaki bedobta a nevét és páran ráharaptak?
Rivaldo11 írta:Reussal ne legyenek félelmek, 100%, hogy bevállna. Meglátásom szerint ma a piacon az egyetlen, aki a támadósorba erősítést jelenthetne, és nem azért, mert Pedro meg Alexis magasra emelte a lécet... Vannak játékosok, akik kihasználják ha valaki meg tudja teremteni a különbséget, és vannak, akik megteremtik. Reus utóbbi kategória, és nekünk pont ilyen játékosra van szükségünk. Komplex, és hihetetlen intelligens spíler, ő valóban tehermentesíthetné Messit.
Sok játékos idekerülve egyből ügyetlennek tűnik, de Reus már a gladbachnál mutatta, hogy beleillik a rövidpasszos, villámgyors fociba.
Ha jönne, akkor nyomhatnánk úgy is akár, hogy Reus szabadon, előtte a Messi-Ney kettős...de ez a jövő zenéje.
Azért szerintem a Hazard, Suarez, Agüero, Falcao 4-ess is tudna valamicskét dobni a támadásainkon - ha posztjukon játszanának -, de ha úgy érted, hogy a megszerezhető kategóriából ő az egyedüli, akkor úgy elfogadom. :) Vagyis hát inkább úgy mondanám, hogy nem vitatkozok vele, mivel Reust nem ismerem, nem tudok véleményt formálni róla. De ha ennyien dicsérik, akkor annak csak van valami alapja is.. Viszont a JOBB oldalon képes lenne jól játszani? Mert máshol nemigen van hely a jelenlegi állás szerint. És ne azt mondjátok erre, hogy "úgy jó lenne, ha Reus-Neymar-Messi felállásba tolnák" vagy "a Pedro sé Sánchez duónál biztos jobb lenne" és társai, hanem tényleg érdekel, hogy a jobb oldalon mennyire tudna érvényesülni vajon itt? Bár most lejjebb írták, hogy azt nyilatkozta marad, de már érdekelne ez azért, mert erre igazából választ nem nagyon kaptunk még szerintem..
Varatrix írta: Ez minden évben előkerül, hogy simán, csak Messit ide kell rakni jobbra meg hátra, meg mittomén, de valójában Leo nem akar máshol játszani, és nem is igazán értem, hogy miért kéne a világ legjobb (és Cr) góllövőjét nem gól lövésre használni.

Olyat kell hozni aki szélen érzi jó magát, vagy újabb vitaindítóként más felállásban kell játszani ahol Messi mellett van támadó, de más poszton játszatni őrültség.
Ezzel meg egyet is értek, meg nem is. Az tény, hogy Leo középen termeli a legtöbb gólt - bár itt is évről évre "fejlődött" ilyen téren, ha most visszaraknánk a szélre ugyanúgy lőne 25 fölött szerintem egy teljes bajnoki szezonban, de ez most mindegy is -, de mostanság több időt tölt Xaviék mellett, mint a 16-os környékén. Ezért vetül fel szerintem újra és újra a kérdés, mert lassan már inkább támadó középpályást játszik, mint hamis9-est..

Tegnap amúgy írtam is egy kisregényt arról az FC Barcelona 13/14 topicban, hogy én szívem szerint milyen átalakítást végeznék a támadórészlegen, úgyhogy erre most nem is pazarlom a karaktereket.. :)
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.05.12. 20:31:44

diagonal írta:A B csapatról jut eszembe, onnan fel lehetne hozni Adama Traorét esetleg, bár valaki felvetette nemrég és másvalaki meg le is hurrogta hogy minek. Persze ő is kiforratlan, de mocorog benne valami, annyit biztos tudna ha nem is azonnal mint mondjuk Tello és ennyi erővel ott is lehetne a keretben.
Minden bizonnyal nem véletlen hurrogta le.. 96-os születésű a srác. Most töltötte még csak a 18. életévét.. Még csak Juvenil A-s szerződéssel rendelkezik. Zseniális a srác, ez tény. De jövőre még biztos a B csapatba kell szerepelnie, különben megtörnénk a fejlődési pályáját. Ettől függetlenül egy-egy meccsre beugorhat, de szerződést nem kaphat, azzal csak elrontanánk.
Ha Tello lépni akar, márpedig szinte biztos távozó, akkor Deulofeut kell visszahozni. Nem féltem attól, hogy kevés lehetőséget kapna, a tehetség szimplán utat tör magának. :)
Kép
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.12. 20:19:41

Chino írta:Bármennyire is szeretnéd xavival számolni fognak, örüljünk ha nem a kezdőben.

A Rafinhas részre legszívesebben nem is reagálnék. De szerintem is sz..r lehet, ha 20 évesen frissen a B-csapatból érkezve, Iniesta, Fabregas és Xavi mögött nem lett kezdő, hanem kölcsönadták egy csapatnak, aki a spanyol bajnokság 8. helyezettje és ott húzóember lett 20-21 évesen. Kroos hol volt 20 évesen? A Bayern kezdőjében. Teszem hozzá 24 évesen még nem is alapja a Bayernnek, szóval hagyjuk ezt. Amellett Rafinha még nem kész játékos, most lesz lehetősége beépülni.

Halilovicnak valószínűleg kevesebb idő kell majd, mert hiába ilyen fiatal már nem kis rutinnal rendelkezik, de vele is nagyon óvatosan kell bánni.
Xavival persze hogy fognak még számolni, sőt még akár jó meccsei is lehetnek, de érdemes lenne legalább most elkezdni keresni a helyettesét ha már eddig nem tették meg.
Nem azt írtam hogy Rafinha [auto_cenzúra] ha elolvasod, sőt, de sikerült félreérteni mégis. Most visszahozzák, reméljük jó lesz, a tehetsége megvan, azt azért tartom hogy Kroosnál nem jobb játékos, legalábbis jelenleg nem, de persze ez szubjektív is, ki így ki úgy látja, majd az idő eldönti mi a helyzet. Mondjuk mostanában a Bayernnél sem sokkal könnyebb "alapnak" lenni azért mint a Barcánál.
A B csapatról jut eszembe, onnan fel lehetne hozni Adama Traorét esetleg, bár valaki felvetette nemrég és másvalaki meg le is hurrogta hogy minek. Persze ő is kiforratlan, de mocorog benne valami, annyit biztos tudna ha nem is azonnal mint mondjuk Tello és ennyi erővel ott is lehetne a keretben.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.12. 19:56:27

diagonal írta: Hát nem tudom, ha megnézzük most tárgyilagosan Xavival sehova nem jutunk már ez elég nyilvánvaló, max. egy szezon, de lehet annyi sincs már benne. Rafinha, nem is tudom, nekem nagy kérdőjel, tehetséges az nem vitás, de alighanem nem véletlenül a Celtánál volt kölcsönben és nem pedig a Barca kezdőjében láttuk az idén nem igaz? Semmi bajom vele és lehet hogy befut majd, de Kroos azért nem akármilyen csapatban játszott és nem is akárhogyan többször is, nem mondom hogy feltétlenül jöjjön Kroos ( lehet nem is lesz rá pénz, lehet fel sem merült igazából a vezetőségben ) de azért ami tény az tény, szóval nem értem mi alapján férne be Rafinha ha Kroos meg nem.
Thiagónak nincs realitása sajnos,
Halilovicsnak fizikailag, mentálisan, meg mindenhogyan rengeteget kell erősödnie még, a tehetsége az nem vitás.
Cescnek szerintem simán lehet helye az új Barcában is. Eto'o-val egyetértek, őt nincs értelme idehozni már.
Bármennyire is szeretnéd xavival számolni fognak, örüljünk ha nem a kezdőben.

A Rafinhas részre legszívesebben nem is reagálnék. De szerintem is sz..r lehet, ha 20 évesen frissen a B-csapatból érkezve, Iniesta, Fabregas és Xavi mögött nem lett kezdő, hanem kölcsönadták egy csapatnak, aki a spanyol bajnokság 8. helyezettje és ott húzóember lett 20-21 évesen. Kroos hol volt 20 évesen? A Bayern kezdőjében. Teszem hozzá 24 évesen még nem is alapja a Bayernnek, szóval hagyjuk ezt. Amellett Rafinha még nem kész játékos, most lesz lehetősége beépülni.

Halilovicnak valószínűleg kevesebb idő kell majd, mert hiába ilyen fiatal már nem kis rutinnal rendelkezik, de vele is nagyon óvatosan kell bánni.
Forca Barca!!!!
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.12. 19:38:08

Reussal ne legyenek félelmek, 100%, hogy bevállna. Meglátásom szerint ma a piacon az egyetlen, aki a támadósorba erősítést jelenthetne, és nem azért, mert Pedro meg Alexis magasra emelte a lécet... Vannak játékosok, akik kihasználják ha valaki meg tudja teremteni a különbséget, és vannak, akik megteremtik. Reus utóbbi kategória, és nekünk pont ilyen játékosra van szükségünk. Komplex, és hihetetlen intelligens spíler, ő valóban tehermentesíthetné Messit.
Sok játékos idekerülve egyből ügyetlennek tűnik, de Reus már a gladbachnál mutatta, hogy beleillik a rövidpasszos, villámgyors fociba.
Ha jönne, akkor nyomhatnánk úgy is akár, hogy Reus szabadon, előtte a Messi-Ney kettős...de ez a jövő zenéje.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.12. 19:21:30

Amúgy meg ha belegondoltok igazolási szempontból. Nem biztos, hogy annyira kívánatos a Barca mint azt itt páran gondoljátok. Kizárás veszélye az átigazolási piacról, átigazolási botrányok amibe az elnök belebukott, lefelé menő szint, gyengélkedés a spanyol ligában és a BL-ben, új edző jövőbeli tervek amik egyenlőre tisztázatlanok. Csak a magam agyával gondolok bele. Ha én olyan játékos lennék aki egy aktív csapatnál nagy csapatnál folyamatos Bl részvevőként milliókat keresek és a klubbomba szeretnek, akkor nem biztos, hogy annyira vonzó lenn ez számomra. Így nem akármit kell ajánlani szerintem nem egy nem két játékosnak, hogy ide jöjjön.

Az meg tény, hogy vannak csapatok amiktől nem hiszem, hogy tudnunk igazolni. Ez a David Luis dolog pl. szerintem még mindig túl képlékeny, vagy mondjuk az, hogy a Citytől megveszünk egy Kompany-t megint olyan nonszensz. Egy City, egy Chelsea, egy Bayern csak akkor ad el valakit ha már nem kell és lelakták. David Luis talán azért lehet kivétel mert Mou valami miatt nem szereti. (ha megfigyelitek minden csapatába kifog magának valakit) De ebben én még így sem bízom.

Jövő héttől már okosabbak leszünk ha lemegy a bajnokság. Szerintem ters Stegen és L.E érkezése egyből be lesz jelentve. Aztán kiderül.
Kép
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.12. 18:32:11

Chino írta:Remélem ez a Kroos pletyka tényleg csak a képzelet szüleménye. Ő is tipikusan az, mint pl. Pjanic, hogy a kezdőbe kevés, padra luxus. Egy Iniesta-Cesc-Xavi-Rafinha sor két helyre nem hiszem, hogy ne lenne elég. Főleg annak tudatában, hogy Xavi több, mint valószínű, hogy nem lesz még epizodista, és ha tényleg LE érkezik bőven elképzelhető, hogy a kis Alcantara is szerephez jut.
1-2 év múlva pedig Halilovic is ott kopogtathat.
Cesc helyére én egyedül egy játékost tudnék elképzelni, az pedig Thiago. Most egy kicsit álomvilágba ringatom magam, de ha Fabregasért tényleg kiadna a MU egy ötvenest talán visszacsábítható, Lucho azért ismeri is. Esély persze minimális, de ha ő visszajönne, kis túlzással azt se bánnám, ha csak egy Fontás érkezne belső védőnek. El tudnám képzelni a két tesót. [-o< Na jó a földre visszatérve. Csak azt akartam mondani, hogy mást nem nagyon tudnék elképzelni, aki elérhető és érdemes alternatívája lehetne Cesc-nek. Tudom ez sok mindenkinek nem tetszik, de ez az igazság. Lehet jönni Modric-al stb. de kb. Mission Impossible a legtöbb.
Amellett Cesc szerintem megérdemli, hogy megkapja a feltétlen bizalmat és Xavi helyét. Ha így sem tud alkotni el lehet gondolkodni az eladásán, de egyelőre szerintem hülyeség.

Ezt a Messi "Aguerot követeli"-dolog szerintem iszonyatosan fel lett fújva. Divat lett azt erőltetni, hogy Messi a diktátor, főleg amikor nem megy neki a játék. Ugyanez volt CR-el is. Amikor visszaesett a teljesítménye mindent előszedtek róla. Ez így megy. Annyit el tudok képzelni, hogy megkérdezték az átigazolási témáról, mert más a pályáról látni a játékot mint a lelátóról. Anno Xavit is megkérdezték már hasonló ügyben.

Valaki itt lentebb leírta, hogy Cr is beállt a sorba alázatosan stb. Megkapta azt a posztot ami az övé. Hiába van ott Bale, akinek szintén az a pozíciója, ő is 90+ millióért érkezett, amikor együtt voltak a pályán nem nagyon láttam a walesit bal oldalon.

Eto'o-t visszahozni az egyik legrosszabb döntés lenne. 33 évesen már közelébe sem lenne annak a teljesítménynek, plusz legtöbbször a padot koptatná. Csak azt a képet rombolná, amire a szurkolók emlékeznek.

Reus-al kapcsolatban nekem az a legnagyobb fenntartásom, hogy ugyanaz a köpködés lenne vele mint Alexis-szel. A német nem igazán támadó és hiába kevergetne, adna gólpasszokat, megtalálnák, hogy ő csatár, miért nem lövi a gólokat. Illetve nem tudom mit tudna jobb oldalon.
Tudom hogy mindkét lábával ügyesen bánik, de vannak aggályaim. Tartok tőle, hogy ebbe a rendszerbe nagyon nem passzolna, hiába nagyon ügyes játékos.
Rivaldo11 talán tudna erről valami infot.
Egy Dortmundos haverom viszont abban megerősített, hogy a középpályán is bátran bevethető, ami nem lenne hátrány.
Hát nem tudom, ha megnézzük most tárgyilagosan Xavival sehova nem jutunk már ez elég nyilvánvaló, max. egy szezon, de lehet annyi sincs már benne. Rafinha, nem is tudom, nekem nagy kérdőjel, tehetséges az nem vitás, de alighanem nem véletlenül a Celtánál volt kölcsönben és nem pedig a Barca kezdőjében láttuk az idén nem igaz? Semmi bajom vele és lehet hogy befut majd, de Kroos azért nem akármilyen csapatban játszott és nem is akárhogyan többször is, nem mondom hogy feltétlenül jöjjön Kroos ( lehet nem is lesz rá pénz, lehet fel sem merült igazából a vezetőségben ) de azért ami tény az tény, szóval nem értem mi alapján férne be Rafinha ha Kroos meg nem.
Thiagónak nincs realitása sajnos,
Halilovicsnak fizikailag, mentálisan, meg mindenhogyan rengeteget kell erősödnie még, a tehetsége az nem vitás.
Cescnek szerintem simán lehet helye az új Barcában is. Eto'o-val egyetértek, őt nincs értelme idehozni már.
Reus nekem bejön minden szempontból, de ez szubjektív is persze. Az tényleg kérdés, hogy illeszthető a csapatba. Aguerót nem támogatom túlzottan főleg az ára miatt. Az hogy Messit megkérdezték 100%, nem újdonság, ilyen szintű játékosokat megkérdeznek csapatoknál mindig ha valakit igazolnak aki közvetlenül az ő játékára is befolyásssal lesz, CR7-et is megkérdezték hogy ha jön Bale az működik vagy nem majd kettőjükkel, túl sok pénz stb. forog kockán ahhoz hogy konkrétan most mi igazoljunk pl. egy játékost akit Messi esetleg már eleve utál vagy csak szimplán képtelen vele együtt játszani.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.12. 16:39:37

Remélem ez a Kroos pletyka tényleg csak a képzelet szüleménye. Ő is tipikusan az, mint pl. Pjanic, hogy a kezdőbe kevés, padra luxus. Egy Iniesta-Cesc-Xavi-Rafinha sor két helyre nem hiszem, hogy ne lenne elég. Főleg annak tudatában, hogy Xavi több, mint valószínű, hogy nem lesz még epizodista, és ha tényleg LE érkezik bőven elképzelhető, hogy a kis Alcantara is szerephez jut.
1-2 év múlva pedig Halilovic is ott kopogtathat.
Cesc helyére én egyedül egy játékost tudnék elképzelni, az pedig Thiago. Most egy kicsit álomvilágba ringatom magam, de ha Fabregasért tényleg kiadna a MU egy ötvenest talán visszacsábítható, Lucho azért ismeri is. Esély persze minimális, de ha ő visszajönne, kis túlzással azt se bánnám, ha csak egy Fontás érkezne belső védőnek. El tudnám képzelni a két tesót. [-o< Na jó a földre visszatérve. Csak azt akartam mondani, hogy mást nem nagyon tudnék elképzelni, aki elérhető és érdemes alternatívája lehetne Cesc-nek. Tudom ez sok mindenkinek nem tetszik, de ez az igazság. Lehet jönni Modric-al stb. de kb. Mission Impossible a legtöbb.
Amellett Cesc szerintem megérdemli, hogy megkapja a feltétlen bizalmat és Xavi helyét. Ha így sem tud alkotni el lehet gondolkodni az eladásán, de egyelőre szerintem hülyeség.

Ezt a Messi "Aguerot követeli"-dolog szerintem iszonyatosan fel lett fújva. Divat lett azt erőltetni, hogy Messi a diktátor, főleg amikor nem megy neki a játék. Ugyanez volt CR-el is. Amikor visszaesett a teljesítménye mindent előszedtek róla. Ez így megy. Annyit el tudok képzelni, hogy megkérdezték az átigazolási témáról, mert más a pályáról látni a játékot mint a lelátóról. Anno Xavit is megkérdezték már hasonló ügyben.

Valaki itt lentebb leírta, hogy Cr is beállt a sorba alázatosan stb. Megkapta azt a posztot ami az övé. Hiába van ott Bale, akinek szintén az a pozíciója, ő is 90+ millióért érkezett, amikor együtt voltak a pályán nem nagyon láttam a walesit bal oldalon.

Eto'o-t visszahozni az egyik legrosszabb döntés lenne. 33 évesen már közelébe sem lenne annak a teljesítménynek, plusz legtöbbször a padot koptatná. Csak azt a képet rombolná, amire a szurkolók emlékeznek.

Reus-al kapcsolatban nekem az a legnagyobb fenntartásom, hogy ugyanaz a köpködés lenne vele mint Alexis-szel. A német nem igazán támadó és hiába kevergetne, adna gólpasszokat, megtalálnák, hogy ő csatár, miért nem lövi a gólokat. Illetve nem tudom mit tudna jobb oldalon.
Tudom hogy mindkét lábával ügyesen bánik, de vannak aggályaim. Tartok tőle, hogy ebbe a rendszerbe nagyon nem passzolna, hiába nagyon ügyes játékos.
Rivaldo11 talán tudna erről valami infot.
Egy Dortmundos haverom viszont abban megerősített, hogy a középpályán is bátran bevethető, ami nem lenne hátrány.
Forca Barca!!!!
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.12. 16:01:39

Varatrix írta:
Az a baj, hogy mindig abban gondolkodunk Messinek hogy menne ez meg az. Ha egy CR akkora arccal be tudott állni a sorba a Madridnál mint neki van, nehogy már Messit ne lehessen belekényszeríteni abba, hogy ott hátszol bakker ahol a mester mondja kész pofád lapos
Épp az a lényeg hogy ott játszik jól, nem az hogy ő mit akar. Úgy beszéltek erről mintha nem lőne minimum 30 gólt évente.

Ez az elkényeztetett kisfiú mentalitás, hogy sírunk mert a 30 nem 50. NINCS ezen a poszton olyan aki több gólt lőne mint ő, csak imádjuk sztárokkal körülvenni magunk. Agüero talán az egyetlen olyan középcsatár amiből valami jó is kisülhetne. Talán!

Messi van középen, én ezen nem tudom miért kéne változtatni. Ezt bővebben megindokolhatnátok. Egy kis vérfrissítés nem árt a támadó szekcióba, de a hangsúly a kicsin.

Nem a lőtt gólok hiányoztak idén, hanem az hogy ne kapjunk ennyit.
Nem a góljai számával van a baj. Ha 8 gólt lőtt volna de mindet az Atletico ellen egy szót nem szólna senki, a bajnokság már lefutott volna a BL-be ott lennénk. Az a baj, hogy neki is majdnem mindig a kicsik ellen ment az éven (a City és a real ellen nagyon jó volt de sokat lötyögött ez tény. ) Haverom mondta annó Torresre és igaza volt. Tök mindegy, hogy alig lő gólt ha a fontos meccseken mindig betalál. Én csak azt mondom, hogy ideje lenne egy B tervet kialakítani, mert ha neki nem megy állunk és nézünk. A csapat amúgy is hajlamos rá, hogy elkezdi tenni rá a labdát és majd Leo megoldja. Mi van ha nem? Láttuk X vagy kontrából kapunk egy gólt és szevasz. Nem azt mondom, hogy vegyük ki előröl, vagy padoztassuk, de látható, hogy nem tudja mindig megbontani a védelmeket. Kéne egy alternatíva.
Kép
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.05.12. 15:42:34

Varatrix írta: Nem a lőtt gólok hiányoztak idén, hanem az hogy ne kapjunk ennyit.
A Levante, Getafe, Valladolid, Granada, elche ötösnek idén tavasszal sikeredett összevissza három gólt berámolni, ebből kettőt hazai pályán.
Óriási problémák vannak a góllövéssel, az első gól megszerzésével. Már a tiszta ziccerekből sincs annyi, mint korábban. Ez a baj.
Ha Reus nem megszerezhető, és Alexis lép, akkor Messi elé mindenképp kell egy támadó még.
Mondjuk abban azért bízom, hogy pedro előbb lelép, mint a chilei.
Rivaldo-A Legnagyobb.
etooka9
Capitá del Barça
Hozzászólások: 649
Csatlakozott: 2014.05.06. 14:22:57

2014.05.12. 15:14:34

Elvileg Reus kijelentette, hogy a jovo szezont is a dortmundban kezdi. :?
Kép
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2014.05.12. 15:08:23

Varatrix írta:Ez minden évben előkerül, hogy simán, csak Messit ide kell rakni jobbra meg hátra, meg mittomén, de valójában Leo nem akar máshol játszani, és nem is igazán értem, hogy miért kéne a világ legjobb (és Cr) góllövőjét nem gól lövésre használni.

Olyat kell hozni aki szélen érzi jó magát, vagy újabb vitaindítóként más felállásban kell játszani ahol Messi mellett van támadó, de más poszton játszatni őrültség.
Van bent igazság, de! Messi is a pajtit erőlteti, amennyire hinni lehet a pletykáknak!
Szerintem ő is tudja hogy Agüero nem lesz szélső! Erre a feltevésre építettem a véleményem! Fabre is játszott éket amikor idekerült, Leo akkor is mögötte volt, nem bizonyult akkor rossz megoldásnak!
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.05.12. 14:16:13

Az a baj, hogy mindig abban gondolkodunk Messinek hogy menne ez meg az. Ha egy CR akkora arccal be tudott állni a sorba a Madridnál mint neki van, nehogy már Messit ne lehessen belekényszeríteni abba, hogy ott hátszol bakker ahol a mester mondja kész pofád lapos
Épp az a lényeg hogy ott játszik jól, nem az hogy ő mit akar. Úgy beszéltek erről mintha nem lőne minimum 30 gólt évente.

Ez az elkényeztetett kisfiú mentalitás, hogy sírunk mert a 30 nem 50. NINCS ezen a poszton olyan aki több gólt lőne mint ő, csak imádjuk sztárokkal körülvenni magunk. Agüero talán az egyetlen olyan középcsatár amiből valami jó is kisülhetne. Talán!

Messi van középen, én ezen nem tudom miért kéne változtatni. Ezt bővebben megindokolhatnátok. Egy kis vérfrissítés nem árt a támadó szekcióba, de a hangsúly a kicsin.

Nem a lőtt gólok hiányoztak idén, hanem az hogy ne kapjunk ennyit.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2014.05.12. 13:24:17

Aaron3991 írta:Sokan mondjak itt Kroost, en meg csak fogom a fejem.(jo jatekos nem azert) eladtuk tavaly Thiagot, hogy most egy Kroost hozzunk. Kabare legalabbis nalam. Tudom hogy oriasi off volt de nekem meg mindig fizikai fajdalmat okoz mikor belegondolok h itt lehetne. Szerintem mindent tud amint Xavi csak gyorsabb es agilisebb nala.
Teljesen egyet értek veled! Igazából azért említettem Kroost mert Pep úgysem fogja elengedni Thiagot. Amúgy ha ő itt lenne nem lenne középpálya gond. Azt hitten beleverem a fejem a falba amikor eladtuk. :evil:
Varatrix írta: Olyat kell hozni aki szélen érzi jó magát, vagy újabb vitaindítóként más felállásban kell játszani ahol Messi mellett van támadó, de más poszton játszatni őrültség.
Az a baj, hogy mindig abban gondolkodunk Messinek hogy menne ez meg az. Ha egy CR akkora arccal be tudott állni a sorba a Madridnál mint neki van, nehogy már Messit ne lehessen belekényszeríteni abba, hogy ott hátszol bakker ahol a mester mondja kész pofád lapos!
diagonal írta: Ekkora mozgás nem hiszem hogy lesz, mindenkit nem lehet és nem is kell kitenni.
Ez igaz, de mégis bízom benne, hogy lesz egy ehhez hasonló mérvű mozgás. Továbbra se felejtsük el lehet nem tudunk nyár után igazolni jó hosszú ideig. Zubi is amúgy 6-7 játékos érkezéséről beszélt a fiatalokon kívül. Igaz nem tudni mennyire komoly vagy komolytalan kijelentés ez, de hát nah. Ha veszünk akkor tényleg olyat kéne akinek haszna is van. Nem úgy mint Songot akit megvettünk azért mert hé bakker nem igazoltunk másfél szezon óta vegyünk már valamit. Nincs védő?! ÓÓÓ!!!! Jó lesz Song! Amúgy meg tényleg kéne egy vérbeli csatár és egy szélső. De nem úgy hogy azért hozzuk ide mert az ő dolguk is Messi kiszolgálása lesz. Igazából ha nyugodtak akarnánk lenni kell egy szélső egy csatár egy középső védő egy szélső védő és adott esetben még egy középső védő. Ez a minimum amivel neki lehetne vágni a szezonnak, azon felül persze, hogy a fiatalok visszajönnek. És ezen felül egy középpályás sem ártana.
diagonal írta: Ha előre tényleg akarunk valakit akkor olyat kellene aki tényleges erősítés, hosszú távon megoldás és azonnal csapatba állítható. Sokba fog kerülni az biztos, de hát valamit valamiért. Mint mondtam én Reusra szavaznék sokkal inkább mint Agueróra, Messi viszont utóbbira szavaz tudtommal és az ő szava fontosabb lesz mint az enyém a klubnál :lol:
Igen ez tény. Ha ide tényleg lendítő minőségi játékosokat akarunk akkor zsebbe kell nyúlni. De kicsit ki fogok borulni ha Messi nyomására elkezdünk variálni a kereten az ő kénye kedve szerint. Nagyon sok múlik itt azon, hogy tényleg L.E. lesz az edző és hogy tudja kezelni az egész csapatot, illetve ki kell neki.
Kép
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2014.05.12. 12:57:23

Castiel írta:Simán érkezhet Agüero, és Reus egyszerre! miért ne? Messi visszaléphet árnyékéknek simán!
Ez minden évben előkerül, hogy simán, csak Messit ide kell rakni jobbra meg hátra, meg mittomén, de valójában Leo nem akar máshol játszani, és nem is igazán értem, hogy miért kéne a világ legjobb (és Cr) góllövőjét nem gól lövésre használni.

Olyat kell hozni aki szélen érzi jó magát, vagy újabb vitaindítóként más felállásban kell játszani ahol Messi mellett van támadó, de más poszton játszatni őrültség.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2014.05.12. 12:53:07

Simán érkezhet Agüero, és Reus egyszerre! miért ne? Messi visszaléphet árnyékéknek simán! Széleken meg Neymar, Reus, Pedro,Deloufeu simán elosztoznak! Agüero meg fent! Nyílván ez csak attól függ, hogy a vezetés, és Cesc mit szeretnének, megy, marad??? Középpályára erősítés nem nagyon kell! Max vkp fog érkezni! Védelembe Luíz (állítólag) már megvan! Meg a Bilbao belső védője is igent mondott! Hogy mi a valóság, csak a kevés bennfentes tudja! Vezetőség szerint más szellemiségben futballozó játékosokat igazolnak! Meglátjuk ebből mi lesz!
Pep is felismerte ezt es biztos vagyok benne hogy az osszes csapataba szamolni fog vele majd ha klubot valt.
Remélem A következő klub, "mi" leszünk! [-o<
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Aaron3991
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2013.08.25. 14:59:18

2014.05.12. 12:42:38

Sokan mondjak itt Kroost, en meg csak fogom a fejem.(jo jatekos nem azert) eladtuk tavaly Thiagot, hogy most egy Kroost hozzunk. Kabare legalabbis nalam. Tudom hogy oriasi off volt de nekem meg mindig fizikai fajdalmat okoz mikor belegondolok h itt lehetne. Szerintem mindent tud amint Xavi csak gyorsabb es agilisebb nala.Pep is felismerte ezt es biztos vagyok benne hogy az osszes csapataba szamolni fog vele majd ha klubot valt.
Avatar
diagonal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 408
Csatlakozott: 2013.03.21. 14:10:36
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.05.12. 11:51:07

Barcaman1993 írta:
kadarzsolt85 írta:Erkezok;- Ter Stegen,David Luiz,Inigo Martinez,Rafinha,Doulofeu,Agüero,Willy Caballero,Cuadrado. Tavoznanak;Sanchez,Pedro,Tello,Alves,Valdes,dos Santos,Sergi Roberto,Cuenca,Afellay,Song. SZerintem igy lenne a legjobb!
Még szerencse, hogy csak szted.

A távozókba nem is igazán kötnék bele. Mindazonáltal, aligha hinném, hogy Pedrot innen bárki is kitenné, pedig sokkal aktuálisabb lenne Alexis eladásánál.

Inigo Martinez: a neve fel sem merült. Ha fiatalról van szó, akkor Laporte nevét emlegetik elég gyakran.
Doulofeu: Ha már a mi játékosunk, akkor illene legalább a nevét helyesen leírni... Deulofeu
Agüero: Minek? Főleg ennyi pénzért... Klose, vagy Eto'o sokkal reálisabb cél lennének.
Cuadrado: Ő szintén minek? Ugyanúgy járnánk vele, mint amikor anno Bale felmerült. Nagyon drága és szélső, nem pedig védő. Ha meg Alves védekezésén ki vagyunk akadva, akkor vele ugyanez történne.
Caballero viszont nagyon jó megoldásnak tűnne 2. számú kapusnak.
Ekkora mozgás nem hiszem hogy lesz, mindenkit nem lehet és nem is kell kitenni. Caballeróból lehet rövid úton első számú kapus lenne ha hozzánk kerülne :)
Klose és Eto'o : szvsz semmi értelme, két nagyon "kimenőben lévő" játékos akik akár egy éven belül el fognak igazolni majd a Fenerbahcéhoz, a Galatához vagy valamelyik katari csapatba ( vagy valami hasonló ). Egyik sem ide való már. 3-4 éve persze más volt a helyzet.
Ha előre tényleg akarunk valakit akkor olyat kellene aki tényleges erősítés, hosszú távon megoldás és azonnal csapatba állítható. Sokba fog kerülni az biztos, de hát valamit valamiért. Mint mondtam én Reusra szavaznék sokkal inkább mint Agueróra, Messi viszont utóbbira szavaz tudtommal és az ő szava fontosabb lesz mint az enyém a klubnál :lol:
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3729
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2014.05.12. 11:20:05

kadarzsolt85 írta:Erkezok;- Ter Stegen,David Luiz,Inigo Martinez,Rafinha,Doulofeu,Agüero,Willy Caballero,Cuadrado. Tavoznanak;Sanchez,Pedro,Tello,Alves,Valdes,dos Santos,Sergi Roberto,Cuenca,Afellay,Song. SZerintem igy lenne a legjobb!
Még szerencse, hogy csak szted.

A távozókba nem is igazán kötnék bele. Mindazonáltal, aligha hinném, hogy Pedrot innen bárki is kitenné, pedig sokkal aktuálisabb lenne Alexis eladásánál.

Inigo Martinez: a neve fel sem merült. Ha fiatalról van szó, akkor Laporte nevét emlegetik elég gyakran.
Doulofeu: Ha már a mi játékosunk, akkor illene legalább a nevét helyesen leírni... Deulofeu
Agüero: Minek? Főleg ennyi pénzért... Klose, vagy Eto'o sokkal reálisabb cél lennének.
Cuadrado: Ő szintén minek? Ugyanúgy járnánk vele, mint amikor anno Bale felmerült. Nagyon drága és szélső, nem pedig védő. Ha meg Alves védekezésén ki vagyunk akadva, akkor vele ugyanez történne.
Caballero viszont nagyon jó megoldásnak tűnne 2. számú kapusnak.
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Válasz küldése