Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
9
10%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
28%
Más
33
38%
Nem hoznék senkit
16
18%
 
Szavazatok száma: 88
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15422
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.08.29. 22:02:12

Peter írta:
2022.08.29. 19:31:45


Szélre van Fati, Dembi, Raphi, Torres.
Lewa pótlásra hatékony megoldás egyedül Auba van jelenleg.
Nálam Depay a létszám feletti.

Off1 : Talán az első olyan értékelés a főoldalon, amikor nem turbózták fel origónk értékelését. Teljesítményhez igazodva szűkszavú is az értékelés.

Off2 : Ez saját gondolat, nem a főoldallal kapcsolatos. Lewa nagyon piedesztára lett emelve a mentalitás, hajtás, akarás, példamutatás, igazi vezető stb stb összefüggésben is. Halkan jegyzem meg, hasonló életkorral bíró szent teheneink, legendáink hosszú éveken át, hol felejtették ezeket a tulajdonságokat?
Tudjuk, hogy már Rómában elvesztek ezek a tulajdonságok, de Lewa megjelenésével iszonyatosan kidomborodott, hogy ez mennyire hiánycikk volt az öltözőben.
Szerintem sokan nem értették a fórumon, mit hiányolunk néhányan. Most egy 34 éves lengyel bemutatja ezt.... :roll:
Az egészet adom, amit írsz. Ugye Depay-Auba összevetésben is megfogalmaztam már ezt.
Most korrekt lett az értékelő, kár, hogy ez ritka.

Az a különbség talán, hogy Alba, Piqué, Busquets eleveztek egész karrierjükben a Xavi, Iniesta, Messi emberek mögött, learatták a gyümölcsöket, fürdőztek a sikerben, kvázi kis túlzással sok mindenért nem kellett megküzdeniük.
Lewy meg bizonyítani akar, értem, hogy a BM is nagy tradícióval rendelkező klub, de a Barca-Real kettős más szint ilyen szempontból.
MatyiG írta:
2022.08.29. 20:19:01

Busquets sosem volt ez a típus, nem is lesz már az. SR kishal ehhez szintén. Alba maximum a bíróknak tud pofázni. :D Piqué inkább a kivétel, ő rá rá lehet húzni ezt a vezetői szerepet, ő szokta tüzelni a többieket és magyarázni nekik.
És mégis rajta van a csk szalag, ami nekem tök mindegy, de ha valaki, akkor ő a legalkalmatlanabb erre a szerepre a csapatból. Halvérű volt mindig is, max a bíróknak magyarázott, mint tegnap is indokolatlan esetekben, és ennyi.
Piqué meg önmaga paródiájává vált, szóra sem érdemes.


Ez a @Gaillard féle komment pont beleillik az elmúlt 2-3 év klubfilozófiába is. na ez a toxikus, nem amit Kassandra csinált, a real vs barca topikban. Ilyenekre kéne figyelni, és szankcionálni, nem a piramisokat, meg a duplákat.
Méltatlan az ilyen megnyilvánulás az egész fórumhoz.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
1994barca
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 287
Csatlakozott: 2020.08.25. 12:44:00

2022.08.29. 21:29:04

Gaillard írta:
2022.08.29. 20:20:49
Nálam a létszámfeletti ez a "Peter" okostojás, akinek a szülei gondolom folyamatosan lerámolták a boltok polcait, hogy csendben maradjon és elégedett legyen. Apuci gazdag lett volna, akkor gondolom a foci csapatba is bevásárolta volna egyetlenkéjét vagy megvette volna neki a mindig győztes csapatot.

Nyugodtan tiltsatok, töröljetek ki, de ennél irritálóbb - nem mondom, hogy szurkoló, mert köze nincs hozzá - mai kretént, akinél semmilyen tisztesség nem létezik, csak legendák sározása - megjegyzem tegnap sem lehetett összességében semmilyen panasz például Busquets játékára, számtalan kulcs momentummal, amit, ha egy picit is értene a focihoz, észre kellene vennie -, de gondolom azért tördeli a kis ujjait, hogy mikor tud valamit a fejére olvasni bizonyos játékosainknak, valamit fennhánytorgatni, az illetőket rossz színben feltüntetni.

Korábban is volt itt egy-két tag, akinek kb. addig tartott az aktív küldetése, hogy Messit fikázza.

Persze, a mai világ már erről szól, ehhez idomulnak a folyamatok, az igazi szurkolókból egyre kevesebb, az érték nélküli fogyasztókból pedig egyre több, aki az anyukat is eladnák egy jó Cocaért.
Azèrt elég durván beleszálsz az emberbe, mert más nézetei vannak! Te csíped a legendákat kész! Nem minden szavával értek egyet én sem, de amit itt letoltàl az….
Ha màr “legendák” te mindig elégedett vagy velük? Szted az elmúlt 6 év szégyene részben nem az ő saruk is? Èn pl szeretem Busi, Alba játékàt, de előbbit high pressing csapatok ellen vétek játszatni(!!szerintem!!) kisebb csapatok ellen és a bajnokságban kezdjen engem nem zavar, de az ő ideje korából adódóan kezd màr lejárni.
Béke veled
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2022.08.29. 20:19:01

Ez saját gondolat, nem a főoldallal kapcsolatos. Lewa nagyon piedesztára lett emelve a mentalitás, hajtás, akarás, példamutatás, igazi vezető stb stb összefüggésben is. Halkan jegyzem meg, hasonló életkorral bíró szent teheneink, legendáink hosszú éveken át, hol felejtették ezeket a tulajdonságokat?
Busquets sosem volt ez a típus, nem is lesz már az. SR kishal ehhez szintén. Alba maximum a bíróknak tud pofázni. :D Piqué inkább a kivétel, ő rá rá lehet húzni ezt a vezetői szerepet, ő szokta tüzelni a többieket és magyarázni nekik.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.08.29. 19:31:45

csababarca írta:
2022.08.29. 09:23:09
Auba-Depay kettősből egy maradjon,
Szélre van Fati, Dembi, Raphi, Torres.
Lewa pótlásra hatékony megoldás egyedül Auba van jelenleg.
Nálam Depay a létszám feletti.

Off1 : Talán az első olyan értékelés a főoldalon, amikor nem turbózták fel origónk értékelését. Teljesítményhez igazodva szűkszavú is az értékelés.

Off2 : Ez saját gondolat, nem a főoldallal kapcsolatos. Lewa nagyon piedesztára lett emelve a mentalitás, hajtás, akarás, példamutatás, igazi vezető stb stb összefüggésben is. Halkan jegyzem meg, hasonló életkorral bíró szent teheneink, legendáink hosszú éveken át, hol felejtették ezeket a tulajdonságokat?
Tudjuk, hogy már Rómában elvesztek ezek a tulajdonságok, de Lewa megjelenésével iszonyatosan kidomborodott, hogy ez mennyire hiánycikk volt az öltözőben.
Szerintem sokan nem értették a fórumon, mit hiányolunk néhányan. Most egy 34 éves lengyel bemutatja ezt.... :roll:
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2528
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.08.29. 17:06:28

MatyiG írta:
2022.08.29. 16:43:57
Igen, amúgy Pjanic is tök fölösleges, inkább jöjjön fel Torre, ha valaki eltiltott vagy sérült. De SR is tud egy egész korrekt teljesítményt nyújtani középen.
Csak akkor tartanám meg, ha FdJ elmegy. Akkor elhinném, hogy fog játszani 15-20 meccset, de így tuti nem. Előtte van Busi, Gavi, Pedri, De Jong, Kessié, SR és ott van még vagy 3 fiatal is, akik nem tűnnek rossznak.
Auba hasonló probléma, mert nálam ő kb 5-6. számú támadó. Lewy, Dembele, Fati és Raphinha előtte van a sorban és ott jön ő és FT. (Középcsatárként még nem is rossz, de szélsőként elég súlytalan) Szoros meccseken Lewy biztos végig pályán lesz, Auba meg luxus játékos arra, ha 3-0 a Mallorca ellen, akkor beálljon 17 percre.

Közben Foyth ügye eldőlt azzal, hogy lesérült 8-10 hétre.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2022.08.29. 16:43:57

Igen, amúgy Pjanic is tök fölösleges, inkább jöjjön fel Torre, ha valaki eltiltott vagy sérült. De SR is tud egy egész korrekt teljesítményt nyújtani középen.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2528
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.08.29. 16:28:53

Depay esetén még talán el is gondolkoznék, de Auba sok a padra, neki az kell, hogy játsszon 40+ meccset szezononként, nem az hogy 20 meccsén beáll csereként. Auba, Dest, BW még Pjanic is túl nagy luxus, hogy labdákat szed. Üljön helyettük a padon Abde, Torre, Demirt, akárki, így is 25 ember a keret. Jhv posztot meg fel kell osztani a szezonra ellenféltől függően Kounde, Araujo és néha SR, jövőre úgyis elmegy SR, akkor venni valakit aranyáron.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15422
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2022.08.29. 09:23:09

Auba-Depay kettősből egy maradjon, hiába jó a kezdő 3-as, de azért Dembelénél folyamatosan ott van a félsz, Fatinál szintén. Adja az ég, hogy lehozzanak egy sérülésmentes szezont.
FT meg arra jó, amire tegnap használtuk, cserének.

Persze lehet luxus itt tartani belőlük egyet is, de szerintem hasznunkra válhat.
És mostmár eléggé kifelé megyünk az átigazolási időszakból, kétlem hogy gyorsan nyélbe ütnénk két eladást, egyet is csak jó esetben.
Majd télen ha zúgolódnak, akkor lehet ezen újra gondolkozni.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
barca0417
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2034
Csatlakozott: 2006.10.27. 18:06:27
Tartózkodási hely: erre-arra

2022.08.29. 09:09:51

MatyiG írta:
2022.08.28. 23:28:09
Öt embert simán lehet forgatni három poszton. Hatot már jóval nehezebb, de ott lenne arra Ez Abde. Meg Gavi és Balde is tud baltámadót játszani, vagy lehet 352-t nyomni, ha nagyon muszáj.

Ha senki nem sérült, a 6. számú támadó nagyon minimális játékpercet kap, ha kap egyáltalán.
Lehet, de az összes tamadónk szélső, Abde is. Ferran es Fati is csak félmegoldás centerben. Oké hogy Lewa jó kondiban van, de kortól függetlenül is kellene egy minőségi csere oda, így meg főleg hogy azért 34 éves a lenygel, és nagyon összesűrített szezonunk lesz, nehéz meccsekkel. Auba tökéletes megoldás, emberileg is ideillik, a teljesítménye és a hozzállása is jó. Sok múlhat ezen, hogy nem facsarunk ki kulcsjátékosokat. Ha nem üldözzük már Bernardot, akkor a gabonit mindenképp tartsuk meg. Depay és Dest tavozása elég kell hogy legyen egy jobbhátvédre. Főleg ha Traoré lez az.
Más meg nem kell , kész a keret, kezdőthet az összeszokás.
Kép
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.08.29. 07:14:54

Troym írta:
2022.08.28. 22:36:22
Kapjon normális szerződést és kerettagságot Gavi és Balde esetleg Pena és Abde is és nem kell több érkezőnek mindenféle jött ment. Aubát, Destet, Depayt el kell adni, mert ha ennyire nem játszanak, elég mérgező lehet a légkör, de inkább ne hozzunk senkit, ha ennyire alsó polcos játékosok közül lehet válogatni.
Auba, Depay gondolom azért nem játszanak, mert folynak még a tárgyalások... Sérülés se jönne jól (mondjuk másnak sem), illetve minek beépíteni a keretbe, ha mégis megy az illető...
Következő meccsre tiszta lesz a kép, biztos rotálva lesz Lewy is!

Dest, BW helyzete egyértelmű...
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2022.08.28. 23:28:09

Öt embert simán lehet forgatni három poszton. Hatot már jóval nehezebb, de ott lenne arra Ez Abde. Meg Gavi és Balde is tud baltámadót játszani, vagy lehet 352-t nyomni, ha nagyon muszáj.

Ha senki nem sérült, a 6. számú támadó nagyon minimális játékpercet kap, ha kap egyáltalán.
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2022.08.28. 23:15:59

MatyiG írta:
2022.08.28. 22:45:13
Troym írta:
2022.08.28. 22:36:22
Kapjon normális szerződést és kerettagságot Gavi és Balde esetleg Pena és Abde is és nem kell több érkezőnek mindenféle jött ment. Aubát, Destet, Depayt el kell adni, mert ha ennyire nem játszanak, elég mérgező lehet a légkör, de inkább ne hozzunk senkit, ha ennyire alsó polcos játékosok közül lehet válogatni.
Nagyjából én is így gondolom. Mehet Auba és Depay is, mert nem sokat játszanának a másik öt támadó mellett.

Ja és Braithwaite is mehet.
Nagyon hosszú a szezon, elég csak megnezni az oktoberunket. Én az Auba/Depay kettosbol az utóbbit legalább megtartanám. Lewa is 34 éves, akár egy sérülés is beeshet. Desttel egyetértek, ha Xavi nem számol vele akkor inkább menjen.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2022.08.28. 22:45:13

Troym írta:
2022.08.28. 22:36:22
Kapjon normális szerződést és kerettagságot Gavi és Balde esetleg Pena és Abde is és nem kell több érkezőnek mindenféle jött ment. Aubát, Destet, Depayt el kell adni, mert ha ennyire nem játszanak, elég mérgező lehet a légkör, de inkább ne hozzunk senkit, ha ennyire alsó polcos játékosok közül lehet válogatni.
Nagyjából én is így gondolom. Mehet Auba és Depay is, mert nem sokat játszanának a másik öt támadó mellett.

Ja és Braithwaite is mehet.
Troym
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2528
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.08.28. 22:36:22

Kapjon normális szerződést és kerettagságot Gavi és Balde esetleg Pena és Abde is és nem kell több érkezőnek mindenféle jött ment. Aubát, Destet, Depayt el kell adni, mert ha ennyire nem játszanak, elég mérgező lehet a légkör, de inkább ne hozzunk senkit, ha ennyire alsó polcos játékosok közül lehet válogatni.
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.08.28. 19:20:14

FCBsteve írta:
2022.08.28. 14:54:01
Ha igazak FdJ fizu csökkentési hajlandóságáról szóló hírek, akkor sztem nem küldenék!
Viszont ha menne Auba, Depay és Pjanic vagy Dest (+FdJ fizut csökkent), akkor lenne BS próbálkozás, még FdJ mellé is... Meg, persze, jobb hátvéd vásárlás...
Ez egy kicsit jobb fekvésű sztori lenne, bár én Auba-t megtartanám, a többi felőlem mehetne.
BL-ben az a Pedri,Busi,Gavi középpálya erősen "sérülés" gyanús, de semmi esetre sem jó életbiztosítás.
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.08.28. 14:54:01

Peter írta:
2022.08.28. 14:08:14
bunga írta:
2022.08.28. 13:08:39
Bernardo Silvára akkor lehet némi esély, ha FDJ-t mégis eladjuk. Ez most nagyon nem úgy néz ki.
Ez a Silva vs Frenkie sztori eleve úgy is indult, hogy Frenkie megy, Silva jön.
Lenne még ugyan néhány nap idő erre, de a csillagok állása nem a "cserebere" felé mutat.
Hacsak nem ez egy "vihar előtti" csend periódusa éppen.
Silva kezdő volt tegnap....Frenkie viszont gyanús, hogy padozni fog....
Frenkiet nagyon ki akarjuk pöckölni, szóval messze még aug.31.éjfél.
Ha igazak FdJ fizu csökkentési hajlandóságáról szóló hírek, akkor sztem nem küldenék!
Viszont ha menne Auba, Depay és Pjanic vagy Dest (+FdJ fizut csökkent), akkor lenne BS próbálkozás, még FdJ mellé is... Meg, persze, jobb hátvéd vásárlás...
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3256
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.08.28. 14:08:14

bunga írta:
2022.08.28. 13:08:39
Bernardo Silvára akkor lehet némi esély, ha FDJ-t mégis eladjuk. Ez most nagyon nem úgy néz ki.
Ez a Silva vs Frenkie sztori eleve úgy is indult, hogy Frenkie megy, Silva jön.
Lenne még ugyan néhány nap idő erre, de a csillagok állása nem a "cserebere" felé mutat.
Hacsak nem ez egy "vihar előtti" csend periódusa éppen.
Silva kezdő volt tegnap....Frenkie viszont gyanús, hogy padozni fog....
Frenkiet nagyon ki akarjuk pöckölni, szóval messze még aug.31.éjfél.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7119
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.28. 14:01:33

FCBsteve írta:
2022.08.28. 13:26:40
Ha már nagy nehezen sikerült leigazolni, ne rontsuk el a viszonyt azzal, hogy első alkalommal kitesszük jobbra - ha tényleg nem akarja! :)
Oké, de attól még az edző dönt. Ha a játékos húzza a száját, nálam tuti pad lenne. Araujot is fel lehet küldeni valami atomvészhelyzetben kilencesbe is, és tuti, hogy nem reklamálna. És az ugye messze nem ez a szitu, Koundé eleve jobb bekknek tanult, sőt, megkockáztatnám, hogy a leigazolásánál is előny volt, hogy ott is magas szintet tud hozni. Én hiszek a nyáron érkező jobb bekkben, így ha azt mondanám neki, hogy figyu, Jules, 1-2 meccset most ott játszol, mert te vagy oda a legjobb a lehetőségek közül, ha erre fintorogna, akkor már most sajnálnám az érte kiadott pénzt.
Persze eleve nem tudunk semmi valósat arról, hogy mit mondott, és mit nem.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.08.28. 13:26:40

bence0330 írta:
2022.08.28. 13:05:41
Ja, én is szólhattam volna a főnökömnek, hogy ezt meg ezt nem akarom, bocsi... :D Ha így is lenne, képzeld el, Araujo mit érezhet, mikor Koundé még alkalmas is a posztra, Araujo meg egy 9/10-es belsővédőből lesz egy 3/10-es szélső. :D

Amíg szükséghelyzet van, Koundé messze a legjobb a posztra 3-uk közül, neki ez elég természetes is lenne labdaügyessége és a múltja miatt. Az más kérdés, mit veszítünk vele középről, és mit nyerünk szélen, de ha önmagában nézzük, gondolkodás nélkül ő most a legjobb oda. Christensen hiányában főleg, aki azért szintén jobban ellenne ott, mint az uru.
Ha már nagy nehezen sikerült leigazolni, ne rontsuk el a viszonyt azzal, hogy első alkalommal kitesszük jobbra - ha tényleg nem akarja! :)
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3260
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.08.28. 13:14:15

bunga írta:
2022.08.28. 13:08:39
Bernardo Silvára akkor lehet némi esély, ha FDJ-t mégis eladjuk. Ez most nagyon nem úgy néz ki.
Nincs is rá szükség, mármint Silvára. Eleget költöttünk már fölöslegesen az elmúlt 5 évben.
bunga
Capitá del Barça
Hozzászólások: 743
Csatlakozott: 2021.01.26. 21:13:33

2022.08.28. 13:08:39

Bernardo Silvára akkor lehet némi esély, ha FDJ-t mégis eladjuk. Ez most nagyon nem úgy néz ki.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 7119
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2022.08.28. 13:05:41

Ja, én is szólhattam volna a főnökömnek, hogy ezt meg ezt nem akarom, bocsi... :D Ha így is lenne, képzeld el, Araujo mit érezhet, mikor Koundé még alkalmas is a posztra, Araujo meg egy 9/10-es belsővédőből lesz egy 3/10-es szélső. :D

Amíg szükséghelyzet van, Koundé messze a legjobb a posztra 3-uk közül, neki ez elég természetes is lenne labdaügyessége és a múltja miatt. Az más kérdés, mit veszítünk vele középről, és mit nyerünk szélen, de ha önmagában nézzük, gondolkodás nélkül ő most a legjobb oda. Christensen hiányában főleg, aki azért szintén jobban ellenne ott, mint az uru.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2022.08.28. 12:55:40

andras953 írta:
2022.08.28. 12:15:12
Látom alakul a csapatod Bence...
(Fati helyett most még Dembélé jobb lenne)
Mivel még nem igazoltuk le Bellerint, ezért a mai csapatot
- TS -
- Kounde Araujo Christensen Balde -
- Kesie DJ Pedri -
- Raphinha Lewa Dembélé
összeállításban kezdetném.

Arthur 8 alu írt minden szavavával 100 %-ban egyetértek. Ugyanez a véleményem (Destről, Semedoról , Koundéról Arauhoról, Christensenről).

Várom a meccset.
Christensen állitólag lázas - mondjuk a csapatban benne van és edzett is tegnap... Kounde jelezte korábban Xavinak, hogy nem szeretne jobb hátvédként játszani...
Többi akár stimmelhet is, majd meglátjuk! :)
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára FCBsteve 2022.08.28. 13:12:22-kor.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3260
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.08.28. 12:21:58

bence0330 írta:
2022.08.28. 11:21:43


Tudom, csak bő 3 nap van, de szerintem behúzunk oda valakit még nyáron. :) Pont azért, mert nagyon égető a poszt, és a vezetőség és Xavi is abszolút prioritásként tekint rá.
Én ezt nem hiszem, az utolsó napok igazából megint arról fognak szólni szerintem, hogy a gerardromero féle twitter huszárok még kiélik magukat és bedobnak pár random nevet, vagy még Bernardo Silvát 94. alkalommal :D
M. Alonso volt az utolsó név akire volt reális esély, de rá meg speciel nincs szükség, Alba helyettese itt van a keretben.
andras953
Jugador del Barça
Hozzászólások: 134
Csatlakozott: 2020.06.14. 09:35:42

2022.08.28. 12:15:12

Látom alakul a csapatod Bence...
(Fati helyett most még Dembélé jobb lenne)
Mivel még nem igazoltuk le Bellerint, ezért a mai csapatot
- TS -
- Kounde Araujo Christensen Balde -
- Kesie DJ Pedri -
- Raphinha Lewa Dembélé
összeállításban kezdetném.

Arthur 8 alu írt minden szavavával 100 %-ban egyetértek. Ugyanez a véleményem (Destről, Semedoról , Koundéról Arauhoról, Christensenről).

Várom a meccset.
Válasz küldése