Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.08. 09:11:18

Remélem tényleg igaz, hogy felvették a kapcsolatot Kamarával a Marseilleből. 21 éves védekezö közeppályás és nyáron lejár a szerződése. Szerintem jó választás lenne és talán el is érhető.

Én is remélem, hogy legközelebb forrásmegjelöléssel dobsz be ilyen híreket. Ellenkező esetben törlésre kerül. Új vagy, így ezt az opciót egyelőre elvetem. Alcantara

Mundo deportivo
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Troym 2022.01.08. 11:15:47-kor.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2022.01.08. 08:10:56

Andris írta:
2022.01.07. 13:50:02
Titinho: attól, hogy egy újságíró kitalálja, még nem biztos hogy szó volt bármikor is róla. Viszont arra elég alap, hogy megcáfolják. ;)
Én valahogy el tudom hinni, és hiszek is a nagyobb újságíróknak, akik hetek óta egymástól függetlenül hozták le, hogy igenis akarjuk, Xavi kérésére, és még szeretne is jönni. :wink: Ugyanolyan szitu mint Torres esetében volt, csak ott Pep a sajtóban azt mondta, hogy igen mehet ha megegyezik a két klub, Allegri meg szeretné megtartani a "kis szerelmét".

És adná az ég hogy igaz legyen és legyen még esélyünk elhozni őt januárban. Ehhez igen, sok távozónak kell még lennie, de Jong, Neto, Umtiti legalább, de hátha sikerül még nagyot alkotnia Alemanynak, mint Cou esetében.

Real nevelés, 18 éves kora óta a kedvenc csatárom egyike (igen tudom, a máglya is kevés nekem), véleményem szerint sokat nyernénk vele. Végre nem a dán csodacsatárt, meg a holland nyomorékot meg ilyen Jutglákat kellene nézni egy Barcában. Ha nem is világklasszis, de lenne egy normális csatárunk végre.
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2022.01.07. 20:59:31

Goikoechea írta:
2022.01.07. 20:54:07
Lehet,hogy én értelmezem rosszul, de én úgy gondolom, hogy a fizetési sapka aktuális évre szól, és nem azt jelenti, hogy innen ennyi és ne tovább. Nagy az adósság az egy dolog, viszont az ez évi fizu100 milla alatt marad. Nyilván adósság átütemezéssel, eladott, engedett játékosok bérével, látogatható stadionnal, szponzorok stb. azért több bevételt fog generálni a klub, mint stadionzárás idején. Ez álltal év vége nem lesz minuszos. A következő évre már nem ezek a játékszabályok fognak ránk vonatkozni, így lehet majd egy két komolyabb igazolás is megfelelő távozók mellett.
Valóban más, valószínűleg lazább szabályok vonatkoznak majd a Barcelonára jövőre, de mint a főoldalas, nagyon jó magyar összefoglalóból is kiderül, a jelenlegi helyzet szerint a csapat 98 milliót költhetne bérekre, de 382 milliót költ. Szóval _nagyon_ meg kell ugrania a sapkának ahhoz, hogy ne a 4/2:1-es szabályhoz igazodjon a csapat.

Demir kapcsán az akadály nem a bére, hanem gondolom az, hogy rögtön tízmilliót kéne érte fizetni, erre meg nincs forrás.
Goikoechea
Jugador del Barça
Hozzászólások: 106
Csatlakozott: 2008.02.07. 10:17:47

2022.01.07. 20:54:07

Lehet,hogy én értelmezem rosszul, de én úgy gondolom, hogy a fizetési sapka aktuális évre szól, és nem azt jelenti, hogy innen ennyi és ne tovább. Nagy az adósság az egy dolog, viszont az ez évi fizu100 milla alatt marad. Nyilván adósság átütemezéssel, eladott, engedett játékosok bérével, látogatható stadionnal, szponzorok stb. azért több bevételt fog generálni a klub, mint stadionzárás idején. Ez álltal év vége nem lesz minuszos. A következő évre már nem ezek a játékszabályok fognak ránk vonatkozni, így lehet majd egy két komolyabb igazolás is megfelelő távozók mellett.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.07. 17:46:18

Xavi is azt nyilatkozta, hogy FT regisztrálásához még további játékos távozása szükséges. Nálam ez Neto lenne. Azert egy cserekapus ne kapjon már 5-6 milliót egy ekkora bajban lévő csapatnál. Ha nem elég akkor még Luuk is mehet. SR esetén meg mondanék 50% fizetés csokkentést és 1.5 + 1 év hosszabbitást.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Gaillard
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 303
Csatlakozott: 2019.04.03. 06:01:56

2022.01.07. 17:34:39

Coutinho és Umtiti fizetése is irreális a külső érdeklődő feleknek, sajnos örülni kell az ilyen kölcsönadásnak is, de ez max. veszteség minimalizálásra alkalmas üzlet.
Igazából a játékosoknak, hogy innen vagy onnan kapják az egész fizetésüket, teljesen mindegy, csak Umtiti esetében a 2/3-ot ilyen évek után senki nem fogja kipengetni.
Avatar
sanika01
Barça B
Hozzászólások: 91
Csatlakozott: 2008.01.20. 19:47:08

2022.01.07. 17:18:58

Most olvasom Fabrizio Romano twitterén, hogy elvileg 65%-ot fog állni a Villa Coutinho fizetéséből és van vásárlási opciója (azaz nem kötelező) 40 millióért.

Ha ez igaz és esetleg sikerülne újra jól szerepelnie Coutinhonak Angliában, s megvenné 40 millióért a Villa, az nem is lenne annyira rossz business a végén. Ebből már tuti kijönne Torres első részlete és egy kis apró is maradna. :D

Innen már minden Countinhon múlik szerintem, végül is tavaly már Buendiáért kifizetett a Villa vagy 38 milliót, egy jó Countinhoért simán kifizetnék szerintem a 40-et, ha a fizetésben meg tudnak egyezni. :)
"Football is a simple game; 22 men chase a ball for 90 minutes and at the end, the Germans win." - Gary Lineker
Avatar
daffy
Madridista
Hozzászólások: 7208
Csatlakozott: 2010.01.31. 19:11:40

2022.01.07. 15:51:56

Chino írta:
2022.01.07. 14:20:58
Én úgy tudom, de javítson ki valaki ha tévedek, de ebbe nem csak a játékoseladásból származó bevételek értendőek. Illetve ide jöhet még SR is, aki ha elmegy szintén megszabadulunk egy komoly bértől, ha nem pedig felajánlanak neki egy hosszú távú szerződést (valószínűleg már alacsonyabb éves bérrel), amivel nagyot lehet könnyíteni.
Ha Morata-val próbálod eladni az újságot,szerezni támogatókat,mutatni,hogy van jövő,akkor ott el vagy veszve. Haaland kell a népnek,de a neve mindenképp. Mbappe után/mellett a legnagyobb név,de ő (elvileg) Real-os pizsamában alszik.
*mondjuk LG-t akartam idézni.. :mrgreen:
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.07. 14:49:17

Troym írta:
2022.01.07. 14:22:15
Nyilván nem Demir bére vágja haza a klubbot, de ő pl 99%, hogy megy, míg mondjuk ha Umtitit írom, ő meg 90%, hogy marad a végtelenségig.

Szerintem a bérkeret és az igazolásokra fordítható pénz amúgy nem ugyanaz a "zseb". Nem ugyanonnan kell kitermelni.

Szerintem ezeket a további pénzeket látja amúgy Laporta, amikor pl Haaland megszerzéséről álmodozik:
1. A JP valamilyen hitelkeretet már biztosított, csak nem minden részlet egyértelmű nekem, hogy az mire költhető.
2. A CVC megállapodás is hozhat be pénzt, mert attól, hogy 3 csapat nem akarja 50 megszavazta. Onnan előbb-utóbb járni fog pénz.
3. FFP szerint mivel most nagyon nagy kulimázban van a klub ezért van a 4:1 szabály, de ha javul a helyzet ez 2:1 szabállyá is módosulhat amúgy. (játékos eladások, szerződések lejárnak)
4. Camp Nou név eladása
5. Gondolom a -490 milliót a teljes szezon zárt kapus meccsei is okozták, most meg csak vannak nézők. (50, 75% változóan)
A meccsjegyek/bérletek, játékoseladáshoz még hozzáadódnak a jogdíjak, múzeumlátogatás, a bónuszok (kupasorozat, bajnoki helyezés stb.), reklámbevételek, jogdíjak, szponzor. (ajándkétárgyak, kaja stb.) De javítson ki valaki ha tévedek.
Illetve ha jól emlékszem 5 évre jönne, ami amortizáció szempontjából nem vesz le olyan sokat.

Továbbá nem minden hitel számít az FFP szempontából. PL. a stadionra felvett hitel nem befolyásolja.
Nem vagyok könyvelő, szóval ha valamit rosszul tudok valaki javítson ki.
Forca Barca!!!!
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.07. 14:25:46

SR szerződése bruttó 12 millió / év és nyáron lejár. Vagy kifuttatják és felszabadul teljesen, vagy mondjuk marad a pénz feléért, akkor annyival csökken a bérkeret.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.07. 14:22:15

Nyilván nem Demir bére vágja haza a klubbot, de ő pl 99%, hogy megy, míg mondjuk ha Umtitit írom, ő meg 90%, hogy marad a végtelenségig.

Szerintem a bérkeret és az igazolásokra fordítható pénz amúgy nem ugyanaz a "zseb". Nem ugyanonnan kell kitermelni.

Szerintem ezeket a további pénzeket látja amúgy Laporta, amikor pl Haaland megszerzéséről álmodozik:
1. A JP valamilyen hitelkeretet már biztosított, csak nem minden részlet egyértelmű nekem, hogy az mire költhető.
2. A CVC megállapodás is hozhat be pénzt, mert attól, hogy 3 csapat nem akarja 50 megszavazta. Onnan előbb-utóbb járni fog pénz.
3. FFP szerint mivel most nagyon nagy kulimázban van a klub ezért van a 4:1 szabály, de ha javul a helyzet ez 2:1 szabállyá is módosulhat amúgy. (játékos eladások, szerződések lejárnak)
4. Camp Nou név eladása
5. Gondolom a -490 milliót a teljes szezon zárt kapus meccsei is okozták, most meg csak vannak nézők. (50, 75% változóan)
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.07. 14:20:58

LG írta:
2022.01.07. 13:57:16
A cikkben az volt, hogy jelenlegi helyzetben, ha van is bevételünk, annak csak negyedét, vagy nagyobb kaliber eladása elején a felét használhatjuk fel új igazolásokra, nem? Akkor pedig simán el tudom képzelni, hogy Agüero és Coutinho fizetésének 2/3-a még nem elég Torresre. :roll: De ha még elég is lenne, hogy Haalandot hogy lehet kimatekozni, azt nem tudom. 75 millió csak az átigazolási díj, + nem kicsi alaírási pénz, fizetés, stb.
Nekem ez teljesen lehetetlennek tűnik. Laporta szerint nem az, de ne felejtsük el, hogy ez az ember nyáron augusztusig az böfögte, hogy Messi maradni fog....
Én úgy tudom, de javítson ki valaki ha tévedek, de ebbe nem csak a játékoseladásból származó bevételek értendőek. Illetve ide jöhet még SR is, aki ha elmegy szintén megszabadulunk egy komoly bértől, ha nem pedig felajánlanak neki egy hosszú távú szerződést (valószínűleg már alacsonyabb éves bérrel), amivel nagyot lehet könnyíteni.
Forca Barca!!!!
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.07. 14:08:00

Troym írta:
2022.01.07. 14:01:22
"Meg nyáron se, mert akkor kezdjük el fizetni FT első részleteit, valamint Araujonak, Gavinak, Niconak sürgősen új szerződéseket kell adni"

Ettől nem félek, mert addigra nincs itt Dembelé, Neto, Demir, SR (vagy igen, de félpénzért) Csak ők négyen olyan br 30 millió / év. Pont ma jelent meg cikk a fizetési listáról.

Úgy tudom Aguero esetén a erre a szezonra eső bérének nagyrészét kifizetik, így nem most spórolunk rajta jelentőset erre a szezonra, max a következőre.
Elvileg amíg ekkora adósságunk van (és ez nem fog eltűnni jövőre), addig nagyon szigorú fizetési sapkánk lesz. Ez lehet javul az ideihez képest, de sztem nem perdöntően.
A tegnapi ffp-s cikk alapján annak a 30 milliónak a negyedét (vagy Dembelé része esetén a felét) költhetjük el igazolásra (ide értve a transzfer díjat, és az első éves fizetést is).
Szóval saccra lesz 8 misink az általad említettekből arra, hogy valakit leigazoljunk és az első éves fizuját is megadjuk. De ebből a 8 misiből is előbb le kell vonni Ferran Torres első részletét, szóval tippre az 55 misi negyedét. Az 14, szóval -6ban vagyunk, még ha kapunk is transfer díjat Netoért, és SR-ért, max arra elég, hogy Ferran Torres törlesztőjét szabályosan tudjuk le.
Vagy mit számolok rosszul? Lehet h teljesen rosszak a számok, de nagyságrendileg akkor is jónak kéne lennie, és én nem látom hogy lenne egy fillérünk is igazolni.

Demir fizuja sztem nem említésre méltó amúgy.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.07. 14:01:22

"Meg nyáron se, mert akkor kezdjük el fizetni FT első részleteit, valamint Araujonak, Gavinak, Niconak sürgősen új szerződéseket kell adni"

Ettől nem félek, mert addigra nincs itt Dembelé, Neto, Demir, SR (vagy igen, de félpénzért) Csak ők négyen olyan br 30 millió / év. Pont ma jelent meg cikk a fizetési listáról.

Úgy tudom Aguero esetén a erre a szezonra eső bérének nagyrészét kifizetik, így nem most spórolunk rajta jelentőset erre a szezonra, max a következőre.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2022.01.07. 13:57:16

A cikkben az volt, hogy jelenlegi helyzetben, ha van is bevételünk, annak csak negyedét, vagy nagyobb kaliber eladása elején a felét használhatjuk fel új igazolásokra, nem? Akkor pedig simán el tudom képzelni, hogy Agüero és Coutinho fizetésének 2/3-a még nem elég Torresre. :roll: De ha még elég is lenne, hogy Haalandot hogy lehet kimatekozni, azt nem tudom. 75 millió csak az átigazolási díj, + nem kicsi alaírási pénz, fizetés, stb.
Nekem ez teljesen lehetetlennek tűnik. Laporta szerint nem az, de ne felejtsük el, hogy ez az ember nyáron augusztusig az böfögte, hogy Messi maradni fog....
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.07. 13:53:07

A mundo azt írja további eladások szükségesek, hogy FT regisztrálható legyen.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.07. 13:50:02

Troym írta:
2022.01.07. 13:37:03
Coutinho távozása nem elég FT regisztrálásához. Ezalapján nem lesz itt több érkező télen.
Meg nyáron se, mert akkor kezdjük el fizetni FT első részleteit, valamint Araujonak, Gavinak, Niconak sürgősen új szerződéseket kell adni, ami azt jelenti hogy a jelenlegi éves 200ezer eurójuk helyett minimum 10-20-szoros fizukat kell adni. Erre a félévre még nem, de jövő szezontól már nyilván.
Ergo ha mindenkit eladunk majd, akit szeretnénk, és mindenkinek lecöskkentjük a fizetését akinek szeretnénk, akkor se lesz egy fillérünk se. Nem Haalandra, Moratára sem. Nem most, jövőre sem.
Ezt a főoldali cikkek alapján írom csak, meg némi önálló matekozás után.

Titinho: attól, hogy egy újságíró kitalálja, még nem biztos hogy szó volt bármikor is róla. Viszont arra elég alap, hogy megcáfolják. ;)
És ha Agüero kell hozzá, akkor jól írta végülis, Coutinho távozása nem elég FT regisztrálásához (önmagában).
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Titinho
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2927
Csatlakozott: 2006.11.17. 11:29:46
Tartózkodási hely: Nyíregyháza, lélekben Camp Nou

2022.01.07. 13:46:25

Troym írta:
2022.01.07. 13:37:03
Coutinho távozása nem elég FT regisztrálásához. Ezalapján nem lesz itt több érkező télen.
De igen elég, mivel Agüero fizuja sincs már a képben.

Az az egyedüli bibi jelenleg, hogy Coutinho nem utazhat még Angliába mivel még mindig pozitív a tesztje. Ugyanúgy mint Ferrannak. Amint Coutinho steril, átesik az orvosi vizsgálatokon Angliában akkor lehet hivatalosan is beregisztrálni Ferrant is. Mivel mindkettő még pozitív, így ez egyelőre kapufa.
Srácok, átigazolási ablakban vagyunk. Az újságot meg el kell adni.
Morata nem jön, nem is hiszem hogy akár egy percig szóban forgott.
Hát pedig hetek óta ezen megy a téma a spanyoloknál, valamint Allegri is kijelentette, hogy nem távozik, marad Morata. De biztos csak úgy beböfögte, semmi alap nélkül. :D
Més que un club :!:

"Az akarás egyenlő a tudással, s aki akar, az tud is!"- Johan Cruyff
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2022.01.07. 13:37:03

Coutinho távozása nem elég FT regisztrálásához. Ezalapján nem lesz itt több érkező télen.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2022.01.07. 13:14:21

Srácok, átigazolási ablakban vagyunk. Az újságot meg el kell adni.
Morata nem jön, nem is hiszem hogy akár egy percig szóban forgott.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2022.01.07. 13:05:05

Ha a Psg szabadulna Icarditól miért nem megyünk mi rá? Persze, utálnak minket, de ez biznisz:) Mondjuk engem Moratától sem ver a víz.
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2022.01.07. 13:01:11

Chino írta:
2022.01.07. 12:13:43
Közben Morata újra képben van. A PSG lehetséges, hogy kölcsönadja Icardit a Juvenak, akik így elengednék a spanyolt.
Ezt még az év legelején lehozta a marca.com, így az Allegri nyilatkozat tűnik ez ügyben a legfrissebbnek, szóval bízzunk abban, hogy marad a Juvéban.....de ki tudja ezt már? :roll:
vg99
Capitá del Barça
Hozzászólások: 539
Csatlakozott: 2019.04.15. 18:07:51

2022.01.07. 12:43:17

Azért valahol szürreális, hogy egy 150 milliós játékos (+ a fizuja) esetében annak kell örülni, hogy ingyen elmegy. Ja nem, még fizetjük a bére egy részét.
Mondjuk, ha csak 1 ilyen lenne..
Éljen Barto és sleppje!
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2022.01.07. 12:13:43

Troym írta:
2022.01.07. 10:42:11
Azért Coutinho legalább abban korrekt, hogy elment, ahogy érezte epizódszereplő lett és még valamit el akart érni a karrierjében (VB szereplés). Umtiti meg itt fog megposhadni.
Én is szimpatikusnak tartom ezt a megoldást, szerintem mind a három fél jól járt ezzel. A Villa elvileg kb. kétharmadát állja a bérének.
Hasonló a helyzet, mint Pjanic esetében, pedig ő aztán simán levezethetett volna itt egy vagyonért 30 évesen.

Közben Morata újra képben van. A PSG lehetséges, hogy kölcsönadja Icardit a Juvenak, akik így elengednék a spanyolt. Már kezdtem örülni, hogy ennek az ügynek vége van. Ennyi hátránya van Cou kölcsönadásának. Így már lehet, hogy beférne Morata, bár Laportáék ha minden igaz egy másfél éves kölcsönt szeretnének, a 'tico viszont inkább eladná, így oldva meg a Griezmann-ügyet.

Amikor úgy kellene egy védő, mint egy falat kenyér akkor egy B-kategóriás csatárt akarnak idehozni, pont akkor amikor a támadók kezdenek visszaszivárogni. Fati, Depay, Braith, Torres lassan hadra fogható, nem értem mi a tökömnek ide Morata. Xavi nagyon szerelmes lehet bele.
Reménykedjünk, hogy Icardi nem költözik Torinoba, bár ha azt vesszük, hogy a PSG-nek csökkenteni kell a bértömegét és az argentin csak peremember nem sok akadályt látok.
Forca Barca!!!!
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2022.01.07. 11:56:05

Remèlem kicsit össze tudja kapni magát, akármikor ránèzfem az arcára az elmúlt másfèl èvben, csak a világfájdalom. Megèrtem,nem így gondolta ő a karrierjèt nálunk. De jobb ez így mindenkinek.
Válasz küldése