Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.08.28. 06:48:36

Olvasom X-en (ex Twitter) a híreket...

Sajnos, a főcikkbeli "Laporta: “Van elég mozgásterünk az FFP terén, hogy egynél több játékost hozzunk még”" helyett mindenütt "We will have", azaz "Majd lesz..." szerepel - ami nagyon nem ugyanaz... 😞

Értem Laporta önbizalmát, mert mi mást mondhatna, de se a Lenglet üzlet, se a Barca Studio esetében nem látom/hallom a pozitív fejleményeket... 😞
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.08.27. 20:20:22

Faramuci69 írta:
2023.08.27. 18:30:35
jclayton írta:
2023.08.27. 15:00:43

Ezen a ponton még nem is lehet értékelni az átigazolási szezont, majd ha az utolsó utáni pillanatban kiderül, ki jött, ki ment, akkor lehet valamiféle mérleget megvonni. De ha már egyszer kell valamiféle ellenvélemény:

Ami a vételi oldalt illeti, a csapatnak Xavi idejét tekintve most először nincs látványosan pénze (még tavaly is akadt). Ebből a szempontból Gündogan egy fantasztikus ár-érték arányú vétel (akit mintha az edző egyelőre nem tudna/akarna használni), Romeu meg egy kevésbé jó vétel, akit Xavi akar és tud is használni. Martíneznek itt se kéne lennie, de legalább ingyen van, a 16 éves Yamalt meg vegyük új igazolásnak.

Kiadási szempontból legalább jött valamennyi pénz Dembéléért, aki tavaly ingyen léphetett volna le, Kessié távozását én nem értem, de legalább az is bevétellel járt. Pénzt lát a csapat a részesedéseken túl Griezmannból, Nicóból, Trincaóból, viszont ingyen lép Busi, Alba (ők ketten ha kevesebbet keresnének, simán mélységként itt kellett volna, hogy maradjanak), Umtiti, Collado, Dest, befulladt a Torre-projekt.

Összességében - ha nem történne további változás, de biztosan fog, akkor a csapat mélysége szenvedné meg a leginkább ezt a nyarat. A kettős terhelés miatt szerintem folyamatos lesz, hogy alsó hangon 2-3 fontos játékos sérüléssel/eltiltással bajlódik majd és nagyon nem mindegy, hogy ki helyettesíti őket. Már az első két meccsen is látszott, hogy mennyire üres a cserepad.
Albat nem potoltuk. Marcos Alonso egy kabare ha jatszik. Busi helyett Romeu egyertelmu visszalepes. Dembele? Persze kaptunk erte penzt, de ettol meg nagyon hianyzik. Melysegunk semmi, Araujo, Raphi, Balde es Pedri kiesett, mar SR es Alonso jatszik ket szelen. Ez azert nagyon nagy gaz. Csatar poszton van 3 jatekosunk is, akik erosen kerdojelesek. En speciel Abdet nem szeretem, osszjatekban nulla, golveszely nulla. Leszegett fejjel fut es cselez. Komoly erofeszitesek aran szabadultunk meg egy rakat szerencsetlensegtol, penzt nem igen lattunk ertuk. Griezmann 20 Millios elkotyavetyelese egy jogi kudarc.
FFP keret nélkül azért nehéz, majdnem lehetetlen igazolni... Kiskapukat bezárták, eladások nehezen mennek, Barca Studió pénzt se olvasom, hogy megjött volna...

Ezért kell maradnia SR-nak, EG-nek (ma ki játszott volna hátvédként?)...

És azt írod "Komoly erofeszitesek aran szabadultunk meg egy rakat szerencsetlensegtol, penzt nem igen lattunk ertuk"... Hogy kellett volna belőlük pénzt látni? 🤣
Örüljünk, hogy megszabadultunk tőlük.

Lenglet példája pont a Griezmann üzletet igazolja...
Lenglet-t el kellett volna adni nyár elején, a végén itt marad a nyakunkon és megint nem lesz jhv...

Dembele mai meccsen abszolút nem hiányzott, sőt, lehet elvette volna Yamal elől a játékperceket!
Faramuci69
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2021.06.02. 07:19:18

2023.08.27. 18:30:35

jclayton írta:
2023.08.27. 15:00:43
Faramuci69 írta:
2023.08.27. 06:34:20
Az idei atigazolasi szezon mind eladasi mind vezeli oldalon valahol eleg nagy csalodas, foleg a folyamatos kommunikacio fenyeben amelyet nyomattak. Az eddigi ket serulesunk, Pedri es Araujo szemelyeben mar most ranyomja a belyeget a szezonra. Lewa forman kivul lebeg, nagyon szerettem volna, ha jo penzert elpasszoltuk volna a sivatagba. Lenglet helyzete sem jobb. Ev elejen adni kellett volna a Tottenhamnek. Persze ezt konnyu igy utolag, megis fura mennyire eselytelen elpasszolni a csavot. Mit gondolhat, hogy jatszani is fog?
Ami meg rosszabb, hogy Alemamyt Deco valtja. Deco allitolag, mint ex jatekos es brazil, jobban latja meg a piaci lehetosegeket. Ja, nekunk aztan sok piaci lehetosegunk volt/van. Lassan a szertarost nem tudjuk regisztralni, akkor meg kint vennenk meg? Ide olyan valaki kellene, aki tud eladni es eladni, esetleg eladni. Persze lassan mar nincs kit. Megis, Eric, Lewa, Lenglet meg meg mehetett volna, persze Lewa most mar nem. Kessie aran csodalkoztam, ertem en, hogy piac meg piac, de akkor is csalodas az osszeg.
Mostanra maradnak max a fiatalok, akikben remenykedhetunk. FT, Fati, Fermin, Yamal esetleg Abde. Oszinten, nezve a Madrid ideny eleji formajat es motivaltsagat, nem utolso sorban a biroi kar tenykedeset, eleg pesszimista vagyok. Erre meg rajon Xavi is, aki nagyon eredmeny centrikus es oskatalan, de amit jatekban eddig osszerakott, az alsohangon nezhetetlen.
Ezen a ponton még nem is lehet értékelni az átigazolási szezont, majd ha az utolsó utáni pillanatban kiderül, ki jött, ki ment, akkor lehet valamiféle mérleget megvonni. De ha már egyszer kell valamiféle ellenvélemény:

Ami a vételi oldalt illeti, a csapatnak Xavi idejét tekintve most először nincs látványosan pénze (még tavaly is akadt). Ebből a szempontból Gündogan egy fantasztikus ár-érték arányú vétel (akit mintha az edző egyelőre nem tudna/akarna használni), Romeu meg egy kevésbé jó vétel, akit Xavi akar és tud is használni. Martíneznek itt se kéne lennie, de legalább ingyen van, a 16 éves Yamalt meg vegyük új igazolásnak.

Kiadási szempontból legalább jött valamennyi pénz Dembéléért, aki tavaly ingyen léphetett volna le, Kessié távozását én nem értem, de legalább az is bevétellel járt. Pénzt lát a csapat a részesedéseken túl Griezmannból, Nicóból, Trincaóból, viszont ingyen lép Busi, Alba (ők ketten ha kevesebbet keresnének, simán mélységként itt kellett volna, hogy maradjanak), Umtiti, Collado, Dest, befulladt a Torre-projekt.

Összességében - ha nem történne további változás, de biztosan fog, akkor a csapat mélysége szenvedné meg a leginkább ezt a nyarat. A kettős terhelés miatt szerintem folyamatos lesz, hogy alsó hangon 2-3 fontos játékos sérüléssel/eltiltással bajlódik majd és nagyon nem mindegy, hogy ki helyettesíti őket. Már az első két meccsen is látszott, hogy mennyire üres a cserepad.
Albat nem potoltuk. Marcos Alonso egy kabare ha jatszik. Busi helyett Romeu egyertelmu visszalepes. Dembele? Persze kaptunk erte penzt, de ettol meg nagyon hianyzik. Melysegunk semmi, Araujo, Raphi, Balde es Pedri kiesett, mar SR es Alonso jatszik ket szelen. Ez azert nagyon nagy gaz. Csatar poszton van 3 jatekosunk is, akik erosen kerdojelesek. En speciel Abdet nem szeretem, osszjatekban nulla, golveszely nulla. Leszegett fejjel fut es cselez. Komoly erofeszitesek aran szabadultunk meg egy rakat szerencsetlensegtol, penzt nem igen lattunk ertuk. Griezmann 20 Millios elkotyavetyelese egy jogi kudarc.
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2023.08.27. 15:00:43

Faramuci69 írta:
2023.08.27. 06:34:20
Az idei atigazolasi szezon mind eladasi mind vezeli oldalon valahol eleg nagy csalodas, foleg a folyamatos kommunikacio fenyeben amelyet nyomattak. Az eddigi ket serulesunk, Pedri es Araujo szemelyeben mar most ranyomja a belyeget a szezonra. Lewa forman kivul lebeg, nagyon szerettem volna, ha jo penzert elpasszoltuk volna a sivatagba. Lenglet helyzete sem jobb. Ev elejen adni kellett volna a Tottenhamnek. Persze ezt konnyu igy utolag, megis fura mennyire eselytelen elpasszolni a csavot. Mit gondolhat, hogy jatszani is fog?
Ami meg rosszabb, hogy Alemamyt Deco valtja. Deco allitolag, mint ex jatekos es brazil, jobban latja meg a piaci lehetosegeket. Ja, nekunk aztan sok piaci lehetosegunk volt/van. Lassan a szertarost nem tudjuk regisztralni, akkor meg kint vennenk meg? Ide olyan valaki kellene, aki tud eladni es eladni, esetleg eladni. Persze lassan mar nincs kit. Megis, Eric, Lewa, Lenglet meg meg mehetett volna, persze Lewa most mar nem. Kessie aran csodalkoztam, ertem en, hogy piac meg piac, de akkor is csalodas az osszeg.
Mostanra maradnak max a fiatalok, akikben remenykedhetunk. FT, Fati, Fermin, Yamal esetleg Abde. Oszinten, nezve a Madrid ideny eleji formajat es motivaltsagat, nem utolso sorban a biroi kar tenykedeset, eleg pesszimista vagyok. Erre meg rajon Xavi is, aki nagyon eredmeny centrikus es oskatalan, de amit jatekban eddig osszerakott, az alsohangon nezhetetlen.
Ezen a ponton még nem is lehet értékelni az átigazolási szezont, majd ha az utolsó utáni pillanatban kiderül, ki jött, ki ment, akkor lehet valamiféle mérleget megvonni. De ha már egyszer kell valamiféle ellenvélemény:

Ami a vételi oldalt illeti, a csapatnak Xavi idejét tekintve most először nincs látványosan pénze (még tavaly is akadt). Ebből a szempontból Gündogan egy fantasztikus ár-érték arányú vétel (akit mintha az edző egyelőre nem tudna/akarna használni), Romeu meg egy kevésbé jó vétel, akit Xavi akar és tud is használni. Martíneznek itt se kéne lennie, de legalább ingyen van, a 16 éves Yamalt meg vegyük új igazolásnak.

Kiadási szempontból legalább jött valamennyi pénz Dembéléért, aki tavaly ingyen léphetett volna le, Kessié távozását én nem értem, de legalább az is bevétellel járt. Pénzt lát a csapat a részesedéseken túl Griezmannból, Nicóból, Trincaóból, viszont ingyen lép Busi, Alba (ők ketten ha kevesebbet keresnének, simán mélységként itt kellett volna, hogy maradjanak), Umtiti, Collado, Dest, befulladt a Torre-projekt.

Összességében - ha nem történne további változás, de biztosan fog, akkor a csapat mélysége szenvedné meg a leginkább ezt a nyarat. A kettős terhelés miatt szerintem folyamatos lesz, hogy alsó hangon 2-3 fontos játékos sérüléssel/eltiltással bajlódik majd és nagyon nem mindegy, hogy ki helyettesíti őket. Már az első két meccsen is látszott, hogy mennyire üres a cserepad.
Faramuci69
Barça B
Hozzászólások: 67
Csatlakozott: 2021.06.02. 07:19:18

2023.08.27. 06:34:20

Az idei atigazolasi szezon mind eladasi mind vezeli oldalon valahol eleg nagy csalodas, foleg a folyamatos kommunikacio fenyeben amelyet nyomattak. Az eddigi ket serulesunk, Pedri es Araujo szemelyeben mar most ranyomja a belyeget a szezonra. Lewa forman kivul lebeg, nagyon szerettem volna, ha jo penzert elpasszoltuk volna a sivatagba. Lenglet helyzete sem jobb. Ev elejen adni kellett volna a Tottenhamnek. Persze ezt konnyu igy utolag, megis fura mennyire eselytelen elpasszolni a csavot. Mit gondolhat, hogy jatszani is fog?
Ami meg rosszabb, hogy Alemamyt Deco valtja. Deco allitolag, mint ex jatekos es brazil, jobban latja meg a piaci lehetosegeket. Ja, nekunk aztan sok piaci lehetosegunk volt/van. Lassan a szertarost nem tudjuk regisztralni, akkor meg kint vennenk meg? Ide olyan valaki kellene, aki tud eladni es eladni, esetleg eladni. Persze lassan mar nincs kit. Megis, Eric, Lewa, Lenglet meg meg mehetett volna, persze Lewa most mar nem. Kessie aran csodalkoztam, ertem en, hogy piac meg piac, de akkor is csalodas az osszeg.
Mostanra maradnak max a fiatalok, akikben remenykedhetunk. FT, Fati, Fermin, Yamal esetleg Abde. Oszinten, nezve a Madrid ideny eleji formajat es motivaltsagat, nem utolso sorban a biroi kar tenykedeset, eleg pesszimista vagyok. Erre meg rajon Xavi is, aki nagyon eredmeny centrikus es oskatalan, de amit jatekban eddig osszerakott, az alsohangon nezhetetlen.
Kovbal88
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2165
Csatlakozott: 2013.07.17. 16:50:38

2023.08.26. 19:16:13

Nagybarcelona írta:
2023.08.26. 14:56:56
Fernando írta:
2023.08.26. 14:22:17
Amig Laporta az elnök addig előbb lesz Marquez vagy Pimienta a következő edző, mint egy "kulsos". Ebbe már most bele is lehet törődni.
https://www.google.com/amp/s/amp.marca. ... b45e3.html
A katalán rádió szerint Ten Haag volt a favoritja. Henry is őt ajánlotta. Èn is őt szerettem volna. Szurkolói nyomásra menesztettèk Koemant. Laportáèk nagy hibájának tartom, hogy azon a nyáron nem erősítettèk meg a keretet. Alemany csak dícsèrni tudom, de nem èrtem, hogy nem lehetett látni, hogy Aguero folyamatosan sèrült, Depay egyedül nem lesz elèg, Garcia pedig kevès lesz Pique, Umtiti, Lenglet mellè. Tèlen jöttek is Xavinak az erősítèsek, szerintem Koemannál is meglett volna az első 4 az erősítèsekkel. Azon a nyáron 80 milliós volt a bevètel, 25%-át lehetett volna költeni. Tèlen Koeman végkielégítése is nehezítette a dolgokat, mègis belefèrt Ferran, Auba, Adama ès Alves.
A MU-nál mèg így is hamarabb megbukhat, mint Xavi a Barcanál, azèrt ott nagyobb a verseny :)
Szerencsère a Barcának még most is nagy a csábereje (Kessie, Christensen, Gündogan) ès nem kell 50+ milliókat kiszórni PL-es angol játèkosokèrt.

Romano szerint Todibo közel a MU-hoz, 40 millióèrt. Elvileg 20%-a minket illet.
Ès
Coutinho közel a Katarba szerződèshez, ebből 50% lehet a miènk.
Szerintem nem senki se tudta elképzelni, hogy Messi lelép. Amikor ez megtörtén, nem volt pénz mást hozni. Xavi a 10 hely környékén vette át a csapatot úgy, hogy talán a Mallorca ellen, alig sikerült összeszedni 11 játékost, hogy ki tudjunk állni. Még Umtitit is be kellett állítani. Szóval lehet nem volt ez egy álommeló akkoriban Haag számára.
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.08.26. 14:56:56

Fernando írta:
2023.08.26. 14:22:17
Amig Laporta az elnök addig előbb lesz Marquez vagy Pimienta a következő edző, mint egy "kulsos". Ebbe már most bele is lehet törődni.
https://www.google.com/amp/s/amp.marca. ... b45e3.html
A katalán rádió szerint Ten Haag volt a favoritja. Henry is őt ajánlotta. Èn is őt szerettem volna. Szurkolói nyomásra menesztettèk Koemant. Laportáèk nagy hibájának tartom, hogy azon a nyáron nem erősítettèk meg a keretet. Alemany csak dícsèrni tudom, de nem èrtem, hogy nem lehetett látni, hogy Aguero folyamatosan sèrült, Depay egyedül nem lesz elèg, Garcia pedig kevès lesz Pique, Umtiti, Lenglet mellè. Tèlen jöttek is Xavinak az erősítèsek, szerintem Koemannál is meglett volna az első 4 az erősítèsekkel. Azon a nyáron 80 milliós volt a bevètel, 25%-át lehetett volna költeni. Tèlen Koeman végkielégítése is nehezítette a dolgokat, mègis belefèrt Ferran, Auba, Adama ès Alves.
A MU-nál mèg így is hamarabb megbukhat, mint Xavi a Barcanál, azèrt ott nagyobb a verseny :)
Szerencsère a Barcának még most is nagy a csábereje (Kessie, Christensen, Gündogan) ès nem kell 50+ milliókat kiszórni PL-es angol játèkosokèrt.

Romano szerint Todibo közel a MU-hoz, 40 millióèrt. Elvileg 20%-a minket illet.
Ès
Coutinho közel a Katarba szerződèshez, ebből 50% lehet a miènk.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.26. 14:41:42

Lemaradtam valamiről? Edzőváltás lesz?
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.08.26. 14:22:17

Amig Laporta az elnök addig előbb lesz Marquez vagy Pimienta a következő edző, mint egy "kulsos". Ebbe már most bele is lehet törődni.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.08.26. 13:41:36

fanbarca írta:
2023.08.26. 11:39:02


Ha ez a szezon nem lesz siker, simán De Zerbi-re kéne rámenni.
Teljesen off, de szerintem meg ideje lenne Guardiola után (akit inkább "kineveltünk", mint vettünk") olyasvalakit keresni, aki látott már pl BL nyolcaddöntőt a kispadról, nem csak a tv-ből, mert utóbbi típusból volt elég edzőzseni az elmúlt években. De mindegy, mert ennek is annyi esélye van, mint a nyáron ide bedobott játékos nevek 99%-nak. Magyarul semmi.
Avatar
fanbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2162
Csatlakozott: 2010.05.15. 09:11:15
Tartózkodási hely: Szatmárnémeti

2023.08.26. 11:39:02

Sinya22 írta:
2023.08.26. 10:44:20
Grundel írta:
2023.08.26. 09:47:49
Edzőnek Klopp, Victor Osimhen, Jonathan David, Amine Adli packból egy csatár érkezése. És lehet reménykedni egy jobb csapatban a jövőben. :D
Már az edzőnél bukott ügy, nem spanyol/katalán, nem ismeri a ligát, és nem Cruyff volt a jele az oviban :D
Ha ez a szezon nem lesz siker, simán De Zerbi-re kéne rámenni.
més que un club
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.26. 11:17:52

Fernando írta:
2023.08.26. 11:00:35
Legrosszabb esetben szerződést bontunk vele is, legjobb esetben viszi a Spurs, az araboknal meg azthiszem szeptember 20 az átigazolási ablak vége. Annyira azért nem rossz játékos, hogy ne érne ezen a mai piacon is 20 körül, de mindenki tudja, hogy létszámfeletti, így pedig a felét sem kapjuk.
Én sem félek nagyon. Az ára tényleg alacsony lesz, ez nem csoda a fizetését tekintve, de ő tipikusan az a játékos, aki ugyan eleve nem klasszis alapanyag, de azért nem rossz, csak nem bírta el nálunk a mentális terhet, nem az első ilyen eset. Nem követtem annyira a Spursben, de azért az sokatmondó, hogy egyáltalán akarják, hogy maradjon, azért mégiscsak egy BL, de minimum EL helyre esélyes majdnem topcsapatról beszélünk. Ha nem is kapkodnak érte, de páran a soraikban szeretnék tudni. Ha 4 misit kapunk érte, akkor legyen annyi, csak zárjuk végre le ezzel a Barto-féle horrorkorszakot.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.08.26. 11:00:35

davi10 írta:
2023.08.25. 22:45:53
Fabrizio:

🚨 𝐔𝐏𝐃𝐀𝐓𝐄: Barcelona will sign João Cancelo, time to be patient for FFP reasons 🔵🔴

◉ The agreement with Man City is ready since days.
◉ Just final details left and then Cancelo will arrive.
◉ Sources feel it’s matter of time, deal not at risk.
◉ João, patiently waiting for Barcelona for weeks.
◉ Reason: Financial Fair Play/Liga approval needed.

Loan deal with buy option clause, almost there ⏳


Engem az is aggaszt, hogy kevesebb, mint 1 hét van hátra az átigazolási időszakból és Lenglet még mindig itt van... Ő játszani úgyse fog, viszont magas a fizuja, mintha a pénzt szórnánk ki az ablakon.
Legrosszabb esetben szerződést bontunk vele is, legjobb esetben viszi a Spurs, az araboknal meg azthiszem szeptember 20 az átigazolási ablak vége. Annyira azért nem rossz játékos, hogy ne érne ezen a mai piacon is 20 körül, de mindenki tudja, hogy létszámfeletti, így pedig a felét sem kapjuk.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2023.08.26. 10:44:20

Grundel írta:
2023.08.26. 09:47:49
Edzőnek Klopp, Victor Osimhen, Jonathan David, Amine Adli packból egy csatár érkezése. És lehet reménykedni egy jobb csapatban a jövőben. :D
Már az edzőnél bukott ügy, nem spanyol/katalán, nem ismeri a ligát, és nem Cruyff volt a jele az oviban :D
Avatar
Grundel
Barça B
Hozzászólások: 33
Csatlakozott: 2023.03.16. 10:06:36

2023.08.26. 09:47:49

Edzőnek Klopp, Victor Osimhen, Jonathan David, Amine Adli packból egy csatár érkezése. És lehet reménykedni egy jobb csapatban a jövőben. :D
Kluivert: “Barça's football is out of this world”
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2023.08.26. 09:05:32

davi10 írta:
2023.08.25. 22:45:53
Engem az is aggaszt, hogy kevesebb, mint 1 hét van hátra az átigazolási időszakból és Lenglet még mindig itt van... Ő játszani úgyse fog, viszont magas a fizuja, mintha a pénzt szórnánk ki az ablakon.
Nyilvan minden vevo tudja h a 10 millios fizetese miatt mindenkepp eladjuk. Gondolom a vegosszeg ilyen 3+1 millio korul lesz, többet nem fognak érte adni.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6588
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.08.25. 22:45:53

Fabrizio:

🚨 𝐔𝐏𝐃𝐀𝐓𝐄: Barcelona will sign João Cancelo, time to be patient for FFP reasons 🔵🔴

◉ The agreement with Man City is ready since days.
◉ Just final details left and then Cancelo will arrive.
◉ Sources feel it’s matter of time, deal not at risk.
◉ João, patiently waiting for Barcelona for weeks.
◉ Reason: Financial Fair Play/Liga approval needed.

Loan deal with buy option clause, almost there ⏳


Engem az is aggaszt, hogy kevesebb, mint 1 hét van hátra az átigazolási időszakból és Lenglet még mindig itt van... Ő játszani úgyse fog, viszont magas a fizuja, mintha a pénzt szórnánk ki az ablakon.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2023.08.25. 21:54:26

Camp Nou99 írta:
2023.08.25. 20:24:26
baas11 írta:
2023.08.25. 19:21:55
Most mi újság Cancelo val ? Eltelt megint 1 het ..

Közben csori TStegen - aki nélkül kb sehol nem lenne nk- lealkudtuk a bérét h azt a 3 madarat még egyáltalán nevezni tudjuk ?!?


Édes istenem :cry:
Hát igen, se JF, se JC nem hiányzik, legalább is nekem.
Valóban nem hiányzik senki… jobb hatved poszt beton, a támadó potencialunktol meg mar eddig is retteget egesz Európa védelme () ! Ja nem …
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Avatar
Deluigi
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1827
Csatlakozott: 2021.06.08. 22:25:50
Tartózkodási hely: Szekelyudvarhely

2023.08.25. 21:45:41

Troym írta:
2023.08.25. 21:20:36
Ha 9-es kell olcsón, aki hatékony és képes gólokat is lőni, akkor csak Luuk mester!!

A legnagyobb hiba őt volt nem megvenni aprópénzért tavaly. Csak berámolt azt hiszem 15 gólt a PSV-ben is 28-30 meccsen. Nálunk is hozta volna bármelyik támadónk számait Lewa után.
ha meg egyszerubben akarjuk megoldani, akkor johet pluszban Adama traore, aki elfut jobbszelen es beadja Luuk mester fejere

en mindenkepp megtartottam volna oket bonusz strategiai megoldasnak, igy ez a taktikai elem hianyzik a Barca strategiabol
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.08.25. 21:20:36

Ha 9-es kell olcsón, aki hatékony és képes gólokat is lőni, akkor csak Luuk mester!!

A legnagyobb hiba őt volt nem megvenni aprópénzért tavaly. Csak berámolt azt hiszem 15 gólt a PSV-ben is 28-30 meccsen. Nálunk is hozta volna bármelyik támadónk számait Lewa után.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Avatar
gránit
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2401
Csatlakozott: 2010.06.12. 08:55:53

2023.08.25. 20:39:16

Lukaku, te jó ég, csak őt ne. A világbajnokságon kiejtette Belgiumot, a Manchester City-nek nyert egy BL-t. Megválogatom, milyen meccseket nézek, de bármikor látom, inkább afelé hajlok, hogy direkt csinálja a kaput gólvonalról eltalálni képtelen játékát. Amerikában vannak szép számmal küzdősportolók, akik szándékosan elveretik magukat, mert így nagyobb feltűnést keltenek és híresebbek, mintha középszerű eredményeik lennének. Lukaku kb ilyen a labdarúgásban.

Tényleg csak őt ne. Mindig a bő keret híve voltam, hogy tudjunk rotálni, legyenek minőségi cserék, sérülések esetén legyenek tartalékok, általában örülni szoktam az érkezőknek, de Lukakut könyörgöm, ne.

Nyugodtan vigye Mourinho. Tíz éve az európai szuperkupadöntőn láttam először Lukakut, már akkor volt olyan érzésem, hogy direkt bohóckodik, nem akartam elhinni, hogy ezt ezen a szinten komolyan gondolja valaki.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2023.08.25. 20:34:43

bence0330 írta:
2023.08.25. 19:28:13

Baas: TS tényleg top2 játékosunk kb, de brutál fizuja van, annyira nem sajnálom, nem fog éhen halni. Két évig kb bottom 2 játékosunk volt, és akkor is megkereste ezt a pénzt. Ráadásul tudtommal ez átütemezés inkább, ami nekünk most tök jó, de ő sem veszít nagyon vele.
Az, hogy így vélekedsz Lukakuról a szíved joga, nem fogok belekötni. (lentebb leírom a véleményem)

De ilyenek miatt szoktam személyeskedni, hogy bottom 2 játékosunk volt.
Még ha hozzátennéd, hogy a kezdőben akkor talán védhető, bár akkor sem, de így ez megint egy olyan frázis, ami nem igaz.
Nehogy már bármikor is a két legrosszabb játékosunk közé soroljuk, hát komolyan eszem megáll, és közben meg Lukakut top 5 csatározzuk ugyanazon hsz-ken belül.

Na mindegy, szerencsére nem jön ide a belga, remélem nem csak azért mert nincs pénzünk rá, hanem mert Xaviék sem akarják. Semmire nem jó, a mi focinkban pláne nem elképzelhető, egy mozgékonyabb Lewaval is szenvedünk hónapok óta, biztos a statikus erőcsatár Lukaku lenne a megoldás. Persze, rúgna gólokat, meg lenne egy két jobb meccsre, de nem véletlen nem merült fel pl a komolyabb csatárproblémákkal küzdő realnál sem, meg egy elit klubnál sem.
Ezeknek okai vannak, mégpedig az, hogy alkalmatlan már arra amire néhányan taksálják. Az interből is kiszorult a végére, nem véletlenül.

Ha nem lenne itt Lewa, akkor azt mondanám rendben, de így totál felesleges, és tévút lett volna.
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2023.08.25. 20:24:26

baas11 írta:
2023.08.25. 19:21:55
Most mi újság Cancelo val ? Eltelt megint 1 het ..

Közben csori TStegen - aki nélkül kb sehol nem lenne nk- lealkudtuk a bérét h azt a 3 madarat még egyáltalán nevezni tudjuk ?!?


Édes istenem :cry:
Hát igen, se JF, se JC nem hiányzik, legalább is nekem.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6886
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.25. 19:28:13

davi10 írta:
2023.08.25. 16:44:04
bence0330 írta:
2023.08.25. 15:25:04
Na Lukaku az álom kategória lenne. Egészségesen ha van nála 5 jobb center akkor már lehet hogy sokat mondtam.
Egy álom, aki sehova nem kell. Magát járatja le évek óta, egy élő meme a csávó. Még Morata-t is előbb hoznám, Lukaku szerintem teljesen haszontalan lenne ide. Januárban úgyis jön Roque, addig meg csak kihúzzuk valahogy. Fati-t, de inkább FT-t simán be lehetne rakni középre legalább 30 percekre, kérdés, hogy miért pont most kezdené ezt el Xavi...

Amúgy Lukaku meg valószínűleg megy Mourinho-hoz Rómába, szerintem semmi valóságalapja nincs ennek a pletykának.
Lukaku egy gyilkos tank a kapu előtt, tényleg kevesen jobbak nála még most is. A tavalyi sérülésekkel teli szezonjában is összehozott egy 14/7-es szezont röpke 2000 perc alatt... az előtte lévő Serie A-s szezonjában egy 30+10-et 3500 perc alatt... és előtte is nagyon komoly szinten termelte a gólokat, főleg percarányban. A tavalyelőtti szezon az egyetlen, amikor rossz formában volt kb. Fogalmam sincs, hogy lesz ebből mém, nem követem annyira a sajtót.
Azóta már tényleg mindegy, de hatalmasat fogott vele a Roma. Nyilván a fizuja és az esetleges sérülékenysége miatt rizikós is, de ha legalább a szezon 2/3-ában hadra fogható, akkor szerintem beléptek Mourinhoék végre tényleg a BL-helyekre pályázó csapatok közé.

Baas: TS tényleg top2 játékosunk kb, de brutál fizuja van, annyira nem sajnálom, nem fog éhen halni. Két évig kb bottom 2 játékosunk volt, és akkor is megkereste ezt a pénzt. Ráadásul tudtommal ez átütemezés inkább, ami nekünk most tök jó, de ő sem veszít nagyon vele.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2023.08.25. 19:21:55

Most mi újság Cancelo val ? Eltelt megint 1 het ..

Közben csori TStegen - aki nélkül kb sehol nem lenne nk- lealkudtuk a bérét h azt a 3 madarat még egyáltalán nevezni tudjuk ?!?


Édes istenem :cry:
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Válasz küldése