Barca Igazolások

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!

Kivel pótolnád Busit?

Zubimendi
8
9%
Ambarabat
5
6%
Nico
25
29%
Más
32
37%
Nem hoznék senkit
16
19%
 
Szavazatok száma: 86
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2023.08.25. 17:52:50

Lukakut rövidre zarhatjuk szerintem. Romano szerint hamarosan here we go lesz a Romanal. Mourinho nagy kedvence. Kb az az ő szintje.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2023.08.25. 17:51:11

Tipikus tárgyalási stratégia, felnyomni az érdeklődést, legfőképpen a pénzeket, bedobnak 1-2 nevet jelen esetben a Barcát is, sportban dolgozok, ismerem a fortélyokat. Nekem nincs bajom Lukakuval, de kb. Cancelot se tudjuk regisztrálni, felejtsük el a "nagy" neveket, meg totál felesleges a fekete, ha jön a brazil télen, a nagy kérdés mondjuk, hogy jövő nyár vagy azt követő miért lesz majd jobb, mikor leszünk igazi szereplők újra a piacon, nem ilyen nyakatekert igazolásokkal mint Cancelo lesz, ami kb fél éve tart.. komédia a köbön.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.08.25. 16:44:04

bence0330 írta:
2023.08.25. 15:25:04
Na Lukaku az álom kategória lenne. Egészségesen ha van nála 5 jobb center akkor már lehet hogy sokat mondtam.
Egy álom, aki sehova nem kell. Magát járatja le évek óta, egy élő meme a csávó. Még Morata-t is előbb hoznám, Lukaku szerintem teljesen haszontalan lenne ide. Januárban úgyis jön Roque, addig meg csak kihúzzuk valahogy. Fati-t, de inkább FT-t simán be lehetne rakni középre legalább 30 percekre, kérdés, hogy miért pont most kezdené ezt el Xavi...

Amúgy Lukaku meg valószínűleg megy Mourinho-hoz Rómába, szerintem semmi valóságalapja nincs ennek a pletykának.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2023.08.25. 15:52:06

Lukaku mint "álom kategória" :lol:
Azt hiszem itt az ideje elengednem egy időre a modern futballt.
Egyébként ötletem sincs ki lehetne alternatíva, de mindegy is. Inkább szélsők kellenének, FT, vagy Fati akár centerben is hozza ugyanazt a büdösnagy semmit, mint eddig. (Bár talán Ferran elkapja a fonalat)
Rivaldo-A Legnagyobb.
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.08.25. 15:30:21

bence0330 írta:
2023.08.25. 15:25:04

Na Lukaku az álom kategória lenne. Egészségesen ha van nála 5 jobb center akkor már lehet hogy sokat mondtam.
Csak felajánlották, de magas a bère ès nem kell a hírek szerint az edzői stábnak. Jó játèkos (volt?), de drága lutri. Az utóbbi èvekben folyamatosan sèrült, ès formán kívül. De Mind1, mert úgysem èrkezik. Akkor lenne esèly az èrkezèsère, ha Lewa távozna a sivatagba, mert erről is voltak pletykák.
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6882
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.25. 15:25:04

Cseri írta:
2023.08.25. 14:53:29
A fórum sirálmai meghallgattattak, Di Marzio szerint Lewy tehermentesítésére elgondolkodott a vezetőség Lukaku kölcsönvételén. Vártam már mikor dobják be a nevét. Megvagyunk mentve! :)
Na Lukaku az álom kategória lenne. Egészségesen ha van nála 5 jobb center akkor már lehet hogy sokat mondtam.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.08.25. 15:16:25

Guille írta:
2023.08.25. 14:09:38
Griezmann / Coutinho üzlet akkor lenne, ha megvennénk őket 100+ milláért. Grizmannal sem az volt a baj, hogy nem hajtott, hanem, hogy Messi mellett sok értelme nem volt idehozni.
De 1 év kölcsönre most is bevállalnám akármelyiket, nyilván konszolidált fizetéssel.

Nem vagyok Felix mellett, de pont, hogy egy 1 éves kölcsönnel nem szúrnánk magunkat tökön, ha nincs kötelező vétel benne.
Azért nem ügyetlen a srác, ennyire nincs jó keretünk, hogy ne lenne ide minőség. :) Az már más kérdés, mennyire illene a csapatba, hol tudna játszani.
Egy üzletnek nem csak pénzügyi oldala van. Szakmailag mondtam. Előre lehetett tudni, hogy a két említett játékos itt nem sok sót fog megenni, egyszerűen nem olyan rendszerben játszunk, hogy lehetne használni őket. Felix ugyanez azzal a plusz felütéssel, hogy most se játszik jól. (illetve már nem is játszik sehogy, de előző 3 éve is feledhető) Olyan játékosért minek törni magunkat, aki 5 éve csinált valami használhatót?
Nagybarcelona írta:
2023.08.25. 14:09:07
Most nagyon nem èrtek egyet.
Ha láttad már játszani, akkor nem tudom hogy tudod Abdehoz hasonlítani. Kb èg ès föld.
Tavaly PL+La Liga, 1600 perc, az 17,5 meccs 8 gól 3 gólpassz
Örülnèk neki ha Abde olyan technikával rendelkezne, de valaki jól leírta itt, mint Adama, megtolom, azután futok utána, csak gyengèbb változatban.
Úgy tudom hasonlítani, hogy nem érdekel hány felesleges cselre képes egy támadó. Ide hatékonyság javítás kell(ene) gólok, gólpasszok, stb.

Az általad említett 17,5 meccs valójában 31 meccs volt, ebből 18 kezdőként, azon hozta össze a 8 gólt és nem hat meg, hogy lecserélték-e, gondolom annak az volt az oka, hogy gyengén játszott.

A problémáink forrása meg amúgy is a helyzetek kialakítása.
Ezért gondolom, hogy LaLiga meccseket az itteni támadók (Raphi, Fati, Ferran, Yamal, akár Abde) is hozzák, úgyse kapnak ők se labdát.
BL-re meg írtam mennyire "hatékony", 17 meccsen 1 gól azt mondja, hogy nemzetközileg teljesen hasznavehetetlen. Csak összehasonlításképp a sokszor általam is kritizált Ferran eddig 13 nemzetközi meccsen 5 gól 3 gólpassz.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.25. 15:03:31

davi10 írta:
2023.08.25. 13:05:50
Mondjuk szerintem az is közrejátszhat, hogy Pep inkább 3 védővel tolja mostanság, így akkora szüksége tényleg nincs Cancelo-ra. A Bayern meg egy híresen spúr brigád.

Én is olvastam, hogy nem egyszerű figura (mondjuk konkrét balhéiról nem tudok, csak hogy sokan nem szeretik), de lehet az én tájékozatlanságom is, de nem tudnék mondjuk 3 jhv-et felsorolni jelenleg, aki egyértelműen jobb lenne nála.

A 25 misi meg viszonylag baráti ár, ez mindenki másnak kb. aprópénz lenne.
Lehetséges, hogy igazad van. Kérdés viszont az, hogy tényleg jó ez a 3 védős rendszer, vagy csak épkézláb JHV hiánya miatt kell ezt tolni? Szerintem az utóbbi. Ezt a ,, gólvágó formát nézve mindennél nagyobb szükségünk lesz arra a jhv-re, és a kevés kapott gólra ebben a szezonban! Ha hátrányba kerülünk egyelőre nem látom, hogy ki rúg 2 gólt elöl egy meccsen. Attól tartok, hogy idén örülni fogunk sokszor majd az 1:0-nak is jobb csapatok ellen.
Cancelo kétségtelenül jó játékos, Fresneda meg tehetséges, de teher alatt nő a pálma. Pénzben jóval kedvezőbb, fiatalabb. Ezek most piros ászok nálunk. Nincs tele a kassza, és a családi ezüst is fogyatkozik.
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1784
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.25. 14:53:29

A fórum sirálmai meghallgattattak, Di Marzio szerint Lewy tehermentesítésére elgondolkodott a vezetőség Lukaku kölcsönvételén. Vártam már mikor dobják be a nevét. Megvagyunk mentve! :)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2023.08.25. 14:09:38

Troym írta:
2023.08.25. 13:33:26
Felixnek szerintem se posztja se minősége ide. Évente 6-7 gólra még Abde is képes, ehhez senkit nem kell hozni, több meg nem lesz tőle, eddig se volt sehol.
Tipikus Griezmann / Coutinho üzlet lenne.
Első 5 meccsen gondolom majd hajt, mint a fene, kikáltják megváltónak, majd 30 meccs néma csend.
Csak egy példa alátámasztani, utolsó 2 évben 17 BL meccsen van 1 db !! gólja.
Griezmann / Coutinho üzlet akkor lenne, ha megvennénk őket 100+ milláért. Grizmannal sem az volt a baj, hogy nem hajtott, hanem, hogy Messi mellett sok értelme nem volt idehozni.
De 1 év kölcsönre most is bevállalnám akármelyiket, nyilván konszolidált fizetéssel.

Nem vagyok Felix mellett, de pont, hogy egy 1 éves kölcsönnel nem szúrnánk magunkat tökön, ha nincs kötelező vétel benne.
Azért nem ügyetlen a srác, ennyire nincs jó keretünk, hogy ne lenne ide minőség. :) Az már más kérdés, mennyire illene a csapatba, hol tudna játszani.
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.08.25. 14:09:07

Troym írta:
2023.08.25. 13:33:26

Felixnek szerintem se posztja se minősége ide. Évente 6-7 gólra még Abde is képes, ehhez senkit nem kell hozni, több meg nem lesz tőle, eddig se volt sehol.
Tipikus Griezmann / Coutinho üzlet lenne.
Első 5 meccsen gondolom majd hajt, mint a fene, kikáltják megváltónak, majd 30 meccs néma csend.
Csak egy példa alátámasztani, utolsó 2 évben 17 BL meccsen van 1 db !! gólja.
Most nagyon nem èrtek egyet.
Ha láttad már játszani, akkor nem tudom hogy tudod Abdehoz hasonlítani. Kb èg ès föld.
Tavaly PL+La Liga, 1600 perc, az 17,5 meccs 8 gól 3 gólpassz
Örülnèk neki ha Abde olyan technikával rendelkezne, de valaki jól leírta itt, mint Adama, megtolom, azután futok utána, csak gyengèbb változatban.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.08.25. 13:33:26

Nagybarcelona írta:
2023.08.25. 13:17:10

Felix 3 poszton bevethető játèkos. Második számú támadó, támadó, bal szèlső.
Felixnek szerintem se posztja se minősége ide. Évente 6-7 gólra még Abde is képes, ehhez senkit nem kell hozni, több meg nem lesz tőle, eddig se volt sehol.
Tipikus Griezmann / Coutinho üzlet lenne.
Első 5 meccsen gondolom majd hajt, mint a fene, kikáltják megváltónak, majd 30 meccs néma csend.
Csak egy példa alátámasztani, utolsó 2 évben 17 BL meccsen van 1 db !! gólja.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.08.25. 13:17:10

Romero szerint Xavi zöld utat adott a Felix ügyletnek. Egy èv kölcsön, vásárlási opcióval.

Többször írtam, nem kedvelem a portugálokat. De.
Cancelo 1-2 ève 70 milliós játèkos volt, a hírek szerint ennyit is kèrtek a Bayerntől. Akkor gondoltam, ez egy Coutinho 2.0 kölcsön. Volt 3 minősègi jhv-jük, Pavard, Cancelo, Mazraoui, akikből 2 úgy nèz ki távozik. Nem fogjuk megtudni, Cancelo mièrt nem maradt. Ahogy Bence is írta, a City egyik legjobbja volt, bal hátvèdkènt is. 29 èves, 4 poszton (támadókènt is) bevethető játèkos, elvileg 25 milliós kötelezővel. Jelenlegi èrtèke 50 millió. Szerintem ez egy nagyon jó üzlet, Fresneda ès Arnau is lett volna 15-20 millió, ès ők mèg csak tehetsègek. Barcas előzmènyek alapján, Guardiolaval nem nehèz megrontani a viszonyt (Ronaldinho, Eto'o, Ibra)

Joao Felix- elvileg egy èv kölcsönbe jönne, remèlem egy jó vásárlási opcióval, ha mègis beválna. Fiatal, szerintem nagyobb tehetsèggel, mint bármelyik jelenlegi játèkosunknak van. Persze ki tudja, hogy itt kijön e belőle, de Dembelevel is vártunk 6 èvet, több száz millióèrt. Elvileg Felix fizetèsèt kell csak állnunk 100%-ban. Szerintem ez is egy jó üzlet. Ha hagynának igazolni, a 100 milliót el is költhetnènk mondjuk Kvaratskhelia-ra, ès lehet azzal a húzással ki is dobnánk a pènzt az ablakon, ahogy tettük már sokszor, amennyire beválnak itt a játèkosok.
Felix 3 poszton bevethető játèkos. Második számú támadó, támadó, bal szèlső. Szerintem Xavi 4 kp-s taktikájába is simán beillene, ő lehetne vègre a 4 kp-sból aki bal szèlre kihúzódik, ahogy Gavi tette. Kb. A 4 kp-s rendszer ott mondott csődöt nálam, amikor Gavi formája leromlott, ès nem húzódott ki senki balra, magára hagyva Baldet.
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6587
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2023.08.25. 13:05:50

Mondjuk szerintem az is közrejátszhat, hogy Pep inkább 3 védővel tolja mostanság, így akkora szüksége tényleg nincs Cancelo-ra. A Bayern meg egy híresen spúr brigád.

Én is olvastam, hogy nem egyszerű figura (mondjuk konkrét balhéiról nem tudok, csak hogy sokan nem szeretik), de lehet az én tájékozatlanságom is, de nem tudnék mondjuk 3 jhv-et felsorolni jelenleg, aki egyértelműen jobb lenne nála.

A 25 misi meg viszonylag baráti ár, ez mindenki másnak kb. aprópénz lenne.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.25. 12:34:41

Akkor igen drága igazolás, ha nem válik be, mert bajok vannak vele. A Citynél is magatartásbeli gondok voltak vele a pletyka szerint. Ezek nem szoktak megjavulni... A Bayernre nem jellemző a 70 Millás üzlet, de nem véletlenül, nincsenek is abban a helyzetben gazdaságilag, mint mi. Németek, nem hülyék. Viszont, ha valaki kell nekik, azt megveszik.
19-re nem biztos, hogy lapot kell kérni nekünk, főleg, ha már csak egy alsó van a pakliban...
Fresneda is képben van / volt, de nekünk mindíg a ,, sztárok ,, kellenek. Megjegyzem, ha azok volnának kellenének is, csak valahogy mostanában ezek nem jönnek be nekünk.
Troym
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2455
Csatlakozott: 2009.08.15. 12:12:47

2023.08.25. 12:34:20

sansz írta:
2023.08.25. 11:31:43
De amúgy mi ez a sok ellenérzés vele? Tud valaki valami konkrét problémát? Sok balhés játékosunk volt már,akik az életben nem épp mintapéldányok. De ha az edzővel jól kijön,akkor ez nem gond a pályán.

A balhéjai (ha vannak) pont inkább szakmai jellegűek, magánemberiről nem annyira hallani.

Nekem 3 fenntartásom van.

1. Mendes - Mióta Laporta az elnök, rohamosan nő a hatalma. Már szinte csak olyan játékosok kerülnek nálunk szóba, akit ő képvisel

2. ManCity - Guardioláék mindenkit leépítenek, aki a céljaik szerint nem elég oda, (BL, PL siker jó játékkal) mi meg rohanunk elhozni EG, Aguero, FT, Gündogan és most Cancelo. Nem véletlen nem tartja meg őket Pep. Még Gündogan esetén is 1 éves szerződést akart adni, mert gondolom nem csak a jelenlegi állapotában gondolkodik, hanem abban is, hogy egy év múlva mekkora haszna lesz neki, vagy 1-1 másik játékosnak.

3. A konstrukció sem túl szerencsés, mert BL továbbjutás esetén kötelezővé válna az opció, holott inkább egyéni teljesítmény alapon kéne meghatározni mikor lenne muszáj megvenni. Ha továbbjutunk BL-ben, ő meg gyengén játszik, meg kell majd venni. Ez elég együgyü gondolkodás.
Ter Stegen - Kounde - Araujo - Christensen - Balde - De Jong - Pedri - Gündogan - Raphinha - Yamal - Lewandowski
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2023.08.25. 12:23:31

FCBsteve írta:
2023.08.25. 12:12:35
Auba?
Ő se volt jóban előző csapatával...

Az, hogy Bayern-nek nem kellett 70m-ért, sztem lényegtelen... Volt náluk edző váltás, 70m sok, stb. Erre nem alapoznék...

Amúgy Cancelo minden, csak nem drága igazolás...
Az európai piacon röpködő milliókhoz képest tényleg nem. A Barcelona jelenlegi lehetőségeihez képest drága jövő lekötni 30/40?/60? millió eurót egy 30 éves hátvéd igazolására. Az én nézőpontomban az alapfilozófiájában kicsit olyan ez, mint a tavalyi Levandowski-művelet: a csapat hoz egy, vélhetően a zeniten túljutó nemzetközi klasszist, ez pénzbe kerül és bár egyértelműen erősödik a keret, nem tudjuk, mennyire. Akkor is azt írtam, hogy szerint Levandowski megér minden belé fektetett eurót, ha ez mérhető haszonnal jár úgy, hogy Európában versenyképessé válik a csapat. Ez akkor nem történt meg.

Cancelo fiatalabb, de nyilván a posztja és az ebből következő ár-érték aránya is más. De ugyanaz az elvárás: a jobbhátvéd pozíció betöltésével a csapat szeretne vele európai tényező lenni és ezért nem sajnálja a relatíve magasabb kiadásokat (még akkor is, ha Cancelo esetében ez konkrétan ismét a jövőbeni lehetőségek szűkítése, nem azonnali költés).
Avatar
Guille
Capitá del Barça
Hozzászólások: 802
Csatlakozott: 2018.01.29. 08:34:40
Tartózkodási hely: Hungría

2023.08.25. 12:17:34

drobika írta:
2023.08.25. 11:35:50
Canceloval az a baj, hogy nem igazán tudjuk, és van egy tippem, hogy az esetleges vevők sem tudják, hogy miért is van a partvonalon a Citynél és a Bayern-nél is.
Majd hülyék lesznek elárulni, ha kiderülne mi a gáz, lehet senkinek sem kellene... Sötét ló, amire nem raknám fel a pénzem, főleg nem abban a helyzetben, amiben a klub van.
Fresnedával jobban járnánk, ha még egyáltalán képben van.
Mindenesetre, ha elhozzuk Cancelo-t és itt sem válik be, amiért a másik kettőnek sem kell, ne mentegessünk majd senkit...
Szerintem manapság ilyen nem nagyon létezhet. Olyan kapcsolatrendszere van kb. mindenkinek a futballvilágban, hogy 5 perc kideríteni 1-1 haver, volt csapattárs által, hogy milyen konfliktusok lehettek az öltözőben, mi az oka az adott játékos mellőzöttségének. Arról meg nem beszélve, hogy a válogatottban is jól ismerik egymást a játékosok, de szerintem már pár egymás elleni meccsen is könnyen kijön a játékosok személyisége.

Ez persze csak spekuláció, de nehezen tudom elképzelni, hogy ne tudnának egymásról sokat, kivéve, ha valaki állandóan kussban ül, de pl. ez is elég sokat elárul a személyiségéről.
FCBsteve
Capitá del Barça
Hozzászólások: 607
Csatlakozott: 2022.05.30. 16:19:05

2023.08.25. 12:12:35

jclayton írta:
2023.08.25. 11:43:08
sansz írta:
2023.08.25. 11:31:43
De amúgy mi ez a sok ellenérzés vele? Tud valaki valami konkrét problémát? Sok balhés játékosunk volt már,akik az életben nem épp mintapéldányok. De ha az edzővel jól kijön,akkor ez nem gond a pályán.
Cancelo culture! :)

Vicc nélkül nekem az, hogy a csapatvezetés már megint egy (na jó, most épp potenciális) költséges műveletet hajt végre, hogy beszerezzen egy klasszist, aki amúgy leszállóágban van. Ha ennek hatására a csapat tényező lesz Európában is végre, akkor pont nem bánom, de ha semmi valós effektje, akkor valóban jobb helyen lettek volna azok a források egy fiatalabb, perspektivikus jobbhátvédben.
Auba?
Ő se volt jóban előző csapatával...

Az, hogy Bayern-nek nem kellett 70m-ért, sztem lényegtelen... Volt náluk edző váltás, 70m sok, stb. Erre nem alapoznék...

Amúgy Cancelo minden, csak nem drága igazolás...
jclayton
Jugador del Barça
Hozzászólások: 225
Csatlakozott: 2021.08.11. 10:49:30

2023.08.25. 11:43:08

sansz írta:
2023.08.25. 11:31:43
De amúgy mi ez a sok ellenérzés vele? Tud valaki valami konkrét problémát? Sok balhés játékosunk volt már,akik az életben nem épp mintapéldányok. De ha az edzővel jól kijön,akkor ez nem gond a pályán.
Cancelo culture! :)

Vicc nélkül nekem az, hogy a csapatvezetés már megint egy (na jó, most épp potenciális) költséges műveletet hajt végre, hogy beszerezzen egy klasszist, aki amúgy leszállóágban van. Ha ennek hatására a csapat tényező lesz Európában is végre, akkor pont nem bánom, de ha semmi valós effektje, akkor valóban jobb helyen lettek volna azok a források egy fiatalabb, perspektivikus jobbhátvédben.
Avatar
Camp Nou99
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 355
Csatlakozott: 2020.05.31. 14:32:47
Tartózkodási hely: Surány

2023.08.25. 11:41:01

drobika írta:
2023.08.25. 11:35:50
Canceloval az a baj, hogy nem igazán tudjuk, és van egy tippem, hogy az esetleges vevők sem tudják, hogy miért is van a partvonalon a Citynél és a Bayern-nél is.
Majd hülyék lesznek elárulni, ha kiderülne mi a gáz, lehet senkinek sem kellene... Sötét ló, amire nem raknám fel a pénzem, főleg nem abban a helyzetben, amiben a klub van.
Fresnedával jobban járnánk, ha még egyáltalán képben van.
Mindenesetre, ha elhozzuk Cancelo-t és itt sem válik be, amiért a másik kettőnek sem kell, ne mentegessünk majd senkit...
Ez pontosan így van sajnos, Xavi szerelmes a JC-ba ,a jelenlegi helyzetünkbe csakugyan jobb lenne a fiatalabb srácot elhozni kevesebb pénzért.
drobika
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1412
Csatlakozott: 2017.10.12. 11:54:08
Tartózkodási hely: Pécs

2023.08.25. 11:35:50

Canceloval az a baj, hogy nem igazán tudjuk, és van egy tippem, hogy az esetleges vevők sem tudják, hogy miért is van a partvonalon a Citynél és a Bayern-nél is.
Majd hülyék lesznek elárulni, ha kiderülne mi a gáz, lehet senkinek sem kellene... Sötét ló, amire nem raknám fel a pénzem, főleg nem abban a helyzetben, amiben a klub van.
Fresnedával jobban járnánk, ha még egyáltalán képben van.
Mindenesetre, ha elhozzuk Cancelo-t és itt sem válik be, amiért a másik kettőnek sem kell, ne mentegessünk majd senkit...
sansz
Capitá del Barça
Hozzászólások: 843
Csatlakozott: 2019.09.23. 11:54:39

2023.08.25. 11:31:43

Andris írta:
2023.08.25. 11:20:20
Reménykedek, de nekem nagyon rossz előérzetem van Canceloval kapcsolatban. Biztos vagyok benne, hogy bottal se piszkálnánk (ahogy más se teszi), ha nem lennénk szegényebbek, mint az Almeria és a Cadiz. :(
Bárcsak minden oké lenne vele.
De amúgy mi ez a sok ellenérzés vele? Tud valaki valami konkrét problémát? Sok balhés játékosunk volt már,akik az életben nem épp mintapéldányok. De ha az edzővel jól kijön,akkor ez nem gond a pályán.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2023.08.25. 11:20:20

Reménykedek, de nekem nagyon rossz előérzetem van Canceloval kapcsolatban. Biztos vagyok benne, hogy bottal se piszkálnánk (ahogy más se teszi), ha nem lennénk szegényebbek, mint az Almeria és a Cadiz. :(
Bárcsak minden oké lenne vele.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Nagybarcelona
Capitá del Barça
Hozzászólások: 777
Csatlakozott: 2021.02.19. 17:41:31

2023.08.25. 09:59:52

Ronaldinho&Barca írta:
2023.08.25. 09:30:30
Reggeli morzsa:

João Cancelo is no longer training with Manchester City and is currently waiting in Portugal for his imminent signing for Barça to be sealed.

Barcelona hope to close the signing in the next hours. The agreement is over a loan with a €25m buy option which would become mandatory if Barça qualify for the Champions League knockout rounds.#FCB 🇵🇹

Via: @martinezferran [md]


Jó lenne ha ma végre hivatalossá válna ez a Cancelo saga.
A Sport szerint jövő hèt, mert meg kell várni, mire megèrkezik a 40 milliós utalás a Barca Studiosból. Esetleg a fizetős WC-be mennyit keresünk a hètvègèn 🤣
Nem lesz már itt semmi átigazolás Cancelon kívül, hiába is várom. Egyesek a La Ligánál fullba tolják a ...
Közben a teveligában a 30 millióèrt vett Jota távozik, hogy a 100 milliós Salah mehessen, mert csak 7 külföldi játszhat egy csapatban.

A La Ligában kèrem szabályok vannak. Nem úgy van, az, hogy nincs előre 3 èvre megtervezve minden, az utolsó centig elszámolva :)
Válasz küldése