Cesc Fábregas

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2011.08.14. 14:52:53

soadroli írta:
Senyera írta:Mikor fog ma megérkezni?
Majd hétfőn :wink:
Azaz már ma. Hétfőn mutatják be,de már ma Barcelonában van/lesz.
Csak a meccs miatt nem akarnak nagy hűhót vágni, nehogy arra terelődjön a figyelem.
Avatar
soadroli
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5143
Csatlakozott: 2008.05.17. 19:50:58

2011.08.14. 14:38:53

Senyera írta:Mikor fog ma megérkezni?
Majd hétfőn :wink:
Kép
Avatar
Senyera
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2011.07.06. 15:23:15

2011.08.14. 14:20:07

Mikor fog ma megérkezni?
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2011.08.14. 14:17:03

A tervek szerint holnap délután már edzeni fog, miután bemutatják.
Avatar
Adam Philip
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009.01.30. 23:20:32
Tartózkodási hely: Petőháza

2011.08.14. 11:46:17

MessiFan írta:
Adam Philip írta:Ha már így alakult, remélem szerdán beállítja őt Pep, akár pár percre is.
Óriási lökést adhatna neki, gondoljatok csak bele.
Hazatérés egy kupadöntőn a Real Madrid ellen!

Ennél többet nem is kívánhatnék Cesc-nek.
Remélem Guardiola meglátja és kihasználja a helyzetet Fabregas
számára.
Mire lezárul az igazolás, az nem tudom hány nap, majd meg kell érkeznie Barcelonába, aláírni a papírokat, megcsinálni a felméréseket és még akkor sem fog egyből beállni edzeni. Szóval kizártnak tartom hogy pályára lépjen 17.-én. Maximum úgy, hogy megnyerte a Barca a szuperkupát és a lelátóról berohan a pályára ünnepelni :D
Nem érdekel, ha nem edzett, akkor küldje be az utolsó 2 percre, a lényeg nem ezen van. :D
(Gondoltam, hogy tovább tart a dolog, de nagyon jó lenne ezt látni.)
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.08.14. 11:39:36

Adam Philip írta:Ha már így alakult, remélem szerdán beállítja őt Pep, akár pár percre is.
Óriási lökést adhatna neki, gondoljatok csak bele.
Hazatérés egy kupadöntőn a Real Madrid ellen!

Ennél többet nem is kívánhatnék Cesc-nek.
Remélem Guardiola meglátja és kihasználja a helyzetet Fabregas
számára.
Mire lezárul az igazolás, az nem tudom hány nap, majd meg kell érkeznie Barcelonába, aláírni a papírokat, megcsinálni a felméréseket és még akkor sem fog egyből beállni edzeni. Szóval kizártnak tartom hogy pályára lépjen 17.-én. Maximum úgy, hogy megnyerte a Barca a szuperkupát és a lelátóról berohan a pályára ünnepelni :D
Avatar
Adam Philip
Barça B
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2009.01.30. 23:20:32
Tartózkodási hely: Petőháza

2011.08.14. 11:36:35

Ha már így alakult, remélem szerdán beállítja őt Pep, akár pár percre is.
Óriási lökést adhatna neki, gondoljatok csak bele.
Hazatérés egy kupadöntőn a Real Madrid ellen!

Ennél többet nem is kívánhatnék Cesc-nek.
Remélem Guardiola meglátja és kihasználja a helyzetet Fabregas
számára.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2011.08.13. 22:39:58

Rabbid írta:
westerngom írta:
Rabbid írta:Én mindenképpen örülök az igazolásnak, de azért vannak elvárásaim vele szemben. Mert ha itt meg sem közelíti Xavi szintjét, akkor nagy pénzkidobás. A másik meg az, hogy kiszoríthatja Thiagot, így ő is elkallódhat valami más klubba. Tegyük fel hogy Fabregas nem teljesíti az elvárásokat, de mégis ő szerepel Thiago helyett. Kissrác lelép, aztán pár éven belül az új klubjánálv szupersztár lesz. Persze mi vissza akarjuk igazolni, de az megint nem lesz olcsó, én azt mondom jóindulattal 40 pénzért. (jóindulattal, mert az arabok nagyon fel fogják vinni az árakat pár éven belül) Szóval visszavesszük Thiagot 40-ért, mert hogy Fabregas nagyon nem hozza a szintet. Azaz ki lett dobva az ablakon 80 millió, miközben ugyanitt tartanánk, hogyha nem vettük volna meg Cescet.
Ha ez nem következik be, én azt mondom megérte :D

Ez benne van a pakliban, de Thiago - egoista, pénzéhes apjának hatására- magától is leléphet, nem kell feltétlenül Cesc-et hibáztatni, ha nem marad valaki 20 évesen a fenekén a világ legjobb csapatában! Arra pedig senki nem gondol, hogy talán min. 1 évet Thiagonak is bizonyítania illene, hogy méltó Xavi helyére 3 év múlva!
Én semmiben sem hibáztatom sem Cescet, sem Thiagot. Thiago nem is lenne hibás, ha Cesc lenne a harmadik középpályás, és lelépne. Cesc sem lenne hibás abban, ha kiszorítja Thiagot szerintem, mert Pep dolga eldönteni, hogy ki mennyit játszik. Egyébként én lennék a legboldogabb ember, ha 4-5 év múlva a Cesc-Thiago páros lenne a világverő középpályánk.
Nem kívántam személyeskedni..., úgy legyen ahogy írtad, Rabbid, ennél szebbet én sem tudnék ma éjszakára kívánni! :D
Avatar
Rabbid
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.02.02. 16:29:21

2011.08.13. 21:59:33

westerngom írta:
Rabbid írta:Én mindenképpen örülök az igazolásnak, de azért vannak elvárásaim vele szemben. Mert ha itt meg sem közelíti Xavi szintjét, akkor nagy pénzkidobás. A másik meg az, hogy kiszoríthatja Thiagot, így ő is elkallódhat valami más klubba. Tegyük fel hogy Fabregas nem teljesíti az elvárásokat, de mégis ő szerepel Thiago helyett. Kissrác lelép, aztán pár éven belül az új klubjánálv szupersztár lesz. Persze mi vissza akarjuk igazolni, de az megint nem lesz olcsó, én azt mondom jóindulattal 40 pénzért. (jóindulattal, mert az arabok nagyon fel fogják vinni az árakat pár éven belül) Szóval visszavesszük Thiagot 40-ért, mert hogy Fabregas nagyon nem hozza a szintet. Azaz ki lett dobva az ablakon 80 millió, miközben ugyanitt tartanánk, hogyha nem vettük volna meg Cescet.
Ha ez nem következik be, én azt mondom megérte :D

Ez benne van a pakliban, de Thiago - egoista, pénzéhes apjának hatására- magától is leléphet, nem kell feltétlenül Cesc-et hibáztatni, ha nem marad valaki 20 évesen a fenekén a világ legjobb csapatában! Arra pedig senki nem gondol, hogy talán min. 1 évet Thiagonak is bizonyítania illene, hogy méltó Xavi helyére 3 év múlva!
Én semmiben sem hibáztatom sem Cescet, sem Thiagot. Thiago nem is lenne hibás, ha Cesc lenne a harmadik középpályás, és lelépne. Cesc sem lenne hibás abban, ha kiszorítja Thiagot szerintem, mert Pep dolga eldönteni, hogy ki mennyit játszik. Egyébként én lennék a legboldogabb ember, ha 4-5 év múlva a Cesc-Thiago páros lenne a világverő középpályánk.
Avatar
westerngom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1527
Csatlakozott: 2007.12.15. 21:33:00
Tartózkodási hely: West Side

2011.08.13. 21:42:50

Rabbid írta:Én mindenképpen örülök az igazolásnak, de azért vannak elvárásaim vele szemben. Mert ha itt meg sem közelíti Xavi szintjét, akkor nagy pénzkidobás. A másik meg az, hogy kiszoríthatja Thiagot, így ő is elkallódhat valami más klubba. Tegyük fel hogy Fabregas nem teljesíti az elvárásokat, de mégis ő szerepel Thiago helyett. Kissrác lelép, aztán pár éven belül az új klubjánálv szupersztár lesz. Persze mi vissza akarjuk igazolni, de az megint nem lesz olcsó, én azt mondom jóindulattal 40 pénzért. (jóindulattal, mert az arabok nagyon fel fogják vinni az árakat pár éven belül) Szóval visszavesszük Thiagot 40-ért, mert hogy Fabregas nagyon nem hozza a szintet. Azaz ki lett dobva az ablakon 80 millió, miközben ugyanitt tartanánk, hogyha nem vettük volna meg Cescet.
Ha ez nem következik be, én azt mondom megérte :D

Ez benne van a pakliban, de Thiago - egoista, pénzéhes apjának hatására- magától is leléphet, nem kell feltétlenül Cesc-et hibáztatni, ha nem marad valaki 20 évesen a fenekén a világ legjobb csapatában! Arra pedig senki nem gondol, hogy talán min. 1 évet Thiagonak is bizonyítania illene, hogy méltó Xavi helyére 3 év múlva!
Avatar
poli
Barça B
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2011.03.27. 23:47:14

2011.08.13. 21:41:42

először nem örültem annak hogy leakarják igazolni de mostanra ez már megváltozott, alig vártam már hogy vissza térjen és elképesztően örülök, kívánok sikerekben és sérülésmentesen gazdag meccseket neki :)
Zolio
Barça C
Hozzászólások: 16
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:33:59

2011.08.13. 21:37:58

Hááááááát.....lássuk!!! :)
Én sem vagyok ettől a hírtől elájulva, de igyekszem optimista lenni. Egyrészt beválik, másrészt Thiago-nak is lesz helye.
Avatar
d
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1627
Csatlakozott: 2009.05.13. 18:46:36

2011.08.13. 21:24:09

ab1daL írta:Nem akartam én ezzel nagyot mondani. :) Csak soha se leszek képes megérteni, hogy ha valaki az FC Barcelonának szurkol, hogy tud "utálni" egy FC Barcelona játékost.
Ki nem állhatom Busquetset és Dani Alvest, régebbiek közül Ibrát, Decot, Henryt, Queresmat, Van Bommelt, Litmanent, Hespet, Bogardeot, Hagit, pár aki hirtelen eszembe jutott. A mi mezünkben mindegyiknek teljes szívembl szurkoltam, de egy pillanatra sem tudtam megszeretni őket, bár volt, amelyikkel kapcsolatban árnyalódott a véleményem. Ha emiatt nem vagyok igazi szurkoló, akkor ez van.

Jah és Fabregast is inkább kicsit ellenszenvesnek tartottam mindig is, de ellene nincs semmi különös, kérlelhetetlen ellenszenvem. De elvárásaim annál inkább.
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2011.08.13. 21:19:44

ab1daL írta: Nem akartam én ezzel nagyot mondani. :) Csak soha se leszek képes megérteni, hogy ha valaki az FC Barcelonának szurkol, hogy tud "utálni" egy FC Barcelona játékost.
Úgy, hogy a csapat nem egy játékosból áll. :D
Avatar
Victor_Valdes
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 4447
Csatlakozott: 2007.02.09. 16:19:20
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.13. 21:07:24

ab1daL írta:
El fanático írta:
Nem akartam én ezzel nagyot mondani. :) Csak soha se leszek képes megérteni, hogy ha valaki az FC Barcelonának szurkol, hogy tud "utálni" egy FC Barcelona játékost.
A csapatnak szurkol, nem egy személynek.. nekem pl ellenszenves buszkecc..mégis szorítok érte, és az egész csapat sikeréért. Apropó, Isten hozott Fabregas. :)
http://www.maon.hu - marketing - üzleti élet - motiváció - vállalkozás -
"mi leszel, ha nagy leszel? közgazdász, vagy bérgyilkos..a kereslet határozza meg a kínálatot.."
"tudom egyszer újra látlak, az imáim hozzád szállnak..." †
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.08.13. 21:04:41

[quote="El fanático"][/quote]
Nem akartam én ezzel nagyot mondani. :) Csak soha se leszek képes megérteni, hogy ha valaki az FC Barcelonának szurkol, hogy tud "utálni" egy FC Barcelona játékost.
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Gali
Capitá del Barça
Hozzászólások: 576
Csatlakozott: 2009.07.19. 20:37:16

2011.08.13. 20:47:50

A Sport.es szerint Cesc a 4-es mezt kapja, Thiago pedig a 11-esben fog játszani.
A Real Madrid legyőzéséhez nem kell pluszmotiváció. Főleg nem egy barcelonai játékosnak!
"Lionel Messi"
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2011.08.13. 20:11:46

Stalkyard írta:De amúgy azt vágjátok, hogy az elmúlt 2 évben mindenki messiásként várta, hogy igazoljuk le, de sohasem sikerült. Idén mindenki ellenezte Thiago miatt, és erre éppen most sikerül megszerezni. :lol:
Fabre észbekapott, ő is látta vagy hallotta milyen tehetséges gyerek Alcantara és tudta, ha idén nem jön akkor talán sose térhet vissza
Kép
Avatar
FCB_gábor
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1014
Csatlakozott: 2006.10.21. 14:05:55
Tartózkodási hely: -]5200[-

2011.08.13. 20:10:06

El fanático írta:Thiago óriási tehetség és ha nem kap elegendő lehetőséget és elmegy egy másik cspathoz, úgy nagyon sanszos, hogy ezt a cirkuszt kb.6-7 év múlva miatta újra végig kell játszani.
ő nem jönne vissza
egészen más a B csapatból távozni és egészen más, ha bizonyítasz, felkerülsz a nagy csapatba, majd annak ellenére, hogy kiválóan teljesítesz, hoznak eléd egy olyan játékost aki, nem volt annyira türelmes, min Te
a szezonban végül csak epizód szerep jut neked, 5meccsenként 5perc, elvárják tőled a jó teljesítményt, de ennyi lehetőséggel nem fejlődsz és megrekedsz
ki az aki maradna? és ki az aki visszajönne egy ilyen csapatba, pláne ha következő klubjával trófeákért küzd és akadnak más nagy csapatok is akik szívesen látnák keretükben?

persze ne legyen így, Thiago kapjon sok játékpercet és legyen boldog vele
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2011.08.13. 20:09:19

De amúgy azt vágjátok, hogy az elmúlt 2 évben mindenki messiásként várta, hogy igazoljuk le, de sohasem sikerült. Idén mindenki ellenezte Thiago miatt, és erre éppen most sikerül megszerezni. :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.08.13. 19:24:42

ab1daL írta:még szerencse, hogy én az EGÉSZ csapatnak szurkolok, és nem Thiagonak avagy bárki másnak..
Uhhh, de nagyot mondtál most, ez igen....
Sose kaptál még apádtól pofont, amire azt mondta, hogy ez akkor is a javadat szolgálja, ha fáj és ezt majd később magad is belátod??!

Nah, kb. így vannak többen Cesc érkezésével is - szánékosan nem mondom, hogy visszatért a csapatba, mert a felnőtt keretnek sosem volt a tagja - van, akinek a szerződtetése körüli herce-hurca nem tetszik, mások a leigazolásának szükségességét firtatják, de senk egyetlen szóval sem említette, hogy ettől most kevésbé fog tudni drukkolni a CSAPATNAK az EGÉSZ csapatnak. Legyen úgy, hogy Cesc minden hozzáfűzött reményét beváltja Pepnek - egyúttal mindegyikünknek - és hasznos játékosa lesz a csapatnak, akinek a segítségével még több győzelmet ünnepelhetünk és akkor majd azt mondjuk: Igen, jó hogy jött a srác.

Ha pedig te az EGÉSZ csapatot szereted, akkor megértheted, amit már szinte mindenki leírt legalább egyszer: Thiago óriási tehetség és ha nem kap elegendő lehetőséget és elmegy egy másik cspathoz, úgy nagyon sanszos, hogy ezt a cirkuszt kb.6-7 év múlva miatta újra végig kell játszani.
Korai még ezen vacilálni, de szinte mindenki érzi, hogy igazán sok sansza nincs Thiagonak, csak ha Cesc sokat lesz sérült vagy ha Pep nem a posztján fogja szerepeltetni, hanem Afellay-jal, Alexis-el együtt csere-támadók lesznek + Afellay és Thiago még Iniesta cseréi is, viszont valószínű, hogy eleinte Cesc is az lesz, amíg be nem illeszkedik - mert ne gondoljátok, hogy 8 évnyi Arsenal után rögtön úgy fog illeni a csapatba, mint Xavi.
Kép
Avatar
NEOX
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2011.08.08. 11:50:10

2011.08.13. 18:53:48

ab1daL írta:Szegény Cesc, még alá se írt, de már páran sárral dobálják. Szerencse, hogy nem olvassa az oldalt, bár szerintem nagyon nem is jutna neki eszébe olyan, hogy visszatér a NEVELŐegyesületébe, (és Cesc maga sem egy falábú gyerek), és mégis néhányan lázadnak ellene. Nem értem az okát, még szerencse, hogy én az EGÉSZ csapatnak szurkolok, és nem Thiagonak avagy bárki másnak..
Ámen! :D +1
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.08.13. 18:34:24

Szegény Cesc, még alá se írt, de már páran sárral dobálják. Szerencse, hogy nem olvassa az oldalt, bár szerintem nagyon nem is jutna neki eszébe olyan, hogy visszatér a NEVELŐegyesületébe, (és Cesc maga sem egy falábú gyerek), és mégis néhányan lázadnak ellene. Nem értem az okát, még szerencse, hogy én az EGÉSZ csapatnak szurkolok, és nem Thiagonak avagy bárki másnak..
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
PCsabi
aka Game90
Hozzászólások: 17048
Csatlakozott: 2006.06.20. 19:45:02
Tartózkodási hely: Vecsés/Budapest

2011.08.13. 18:28:11

Kép
A vezetőségnek be kéne számoltatni LE-t a sorozatban 2:0 után
kiengedett meccsekről - mégpedig írásban is, szóban is.
Ha bajnokok leszünk, akkor azt lehet mondani: van ilyen.
Ha nem, akkor azt kell mondani: ne legyen ilyen!
Avatar
Bogyó
Jugador del Barça
Hozzászólások: 239
Csatlakozott: 2011.04.20. 16:33:44

2011.08.13. 18:23:09

Háhááá :D De jó látni ezt! Isten hozott, Fabre! ;)
Kép
Lezárt