Cesc Fábregas

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Enjoy
Capitá del Barça
Hozzászólások: 693
Csatlakozott: 2008.07.15. 14:07:18
Tartózkodási hely: Győr

2011.08.13. 08:07:17

Üdv itthon! :-)
Kép
Avatar
noname
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8245
Csatlakozott: 2006.03.19. 18:39:34
Tartózkodási hely: Margitta/Kolozsvár

2011.08.13. 07:38:40

Üdv a csapatban!
Sokat kell bizonyítanod!
Remélem megszolgálod azt a rengeteg fejfájást, amit okoztál a szurkolóknak és a vezetőségnek!
A Fifa egy szégyen
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2011.08.13. 07:19:47

Hejjhejj éljen!
Örülök nagyon. Ideje volt már lezárni.
Alexis, Cesc, Thiago, Fontás. 8)

socio, ződűjjéé'! :lol:
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
hölör
Jugador del Barça
Hozzászólások: 180
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:42:45
Tartózkodási hely: Váchartyán

2011.08.13. 07:15:40

sok sikert neki, de kutyanehéz dolga lesz. ilyen hosszú huza-vona után sajnos már előre látom annak esélyét, hogy rajta csattan majd az ostor, ha nem lesz olyan sikeres az év
A meneküléssel az a baj, hogy az éned mindig veled marad.
Avatar
MrPiedone
Barça B
Hozzászólások: 68
Csatlakozott: 2009.06.01. 17:30:36
Tartózkodási hely: Cegléd

2011.08.13. 05:33:09

Rendszeres olvasó vagyok az Eurobarcán, bár nem vagyok egy gyakori postoló (és akkor még finoman fogalmaztam), de most mégis el kell mondanom, ami bennem van. Szerintem akárki akármit mondhat, jó igazolás volt Fábregas, és én nagyon örülök neki hogy végre hazatért, egyáltalán nem hibáztatom az Arsenalban eltöltött éveiért. Sokan gyűlölködnek, bár igazából nem értem miért. Ha Cesc áruló, akkor ennyi erővel Piqué is az, hiszen ő meg a Man Unitedbe igazolt a Barcából, mielőtt visszatért. Ja, hogy őt sokkal olcsóbban szereztük vissza, és itt ért be igazán? És akkor mi van? Talán baj, hogy Cesc az Arsenal-os évei alatt már rendkívül fiatal korára a világ egyik legjobb irányító középpályásává vált? Szerintem nem hibáztatható, hogy rendkívül fiatalon elment egy nagy lehetőséget nyújtó világhírű klubhoz, ahol aztán meg is találta a számítását. Ha itt marad, Xavi és Iniesta mellett nem nagyon rúghatott volna labdába, és valószínű eltűnt volna a süllyesztőben, és most lehet hogy egy Gijón szintű csapatban osztaná a labdákat. Az talán jobb lett volna? Az pedig hülyeség, hogy nem szeretett volna hazajönni, ezt már tavaly is világosan kifejtette. Azért pedig nem lehet hibáztatni, hogy nem hisztériázott a klubjánál, hiszen egyértelmű, hogy az Arsenalhoz is szoros szálak fűzik, hiszen itt lett belőle világszínvonalú játékos, előtte csak egy tehetség volt a La Masiából, így nyilvánvalóan nehéz lehet neki a búcsú, mert ez a klub is nagyon a szívéhez nőtt. Az egyetlen akit (talán) hibáztatni lehet, az Wenger, de én őt sem bántanám, hiszen, ha nekem lenne egy csapatom, én sem szívesen engedném el a csapatkapitányomat, és egyben a legjobb játékosomat, főleg nem egy világelitbe tartozó csapat esetében. Az meg, hogy mennyibe került, szerintem nem nagyon kellene, hogy téma legyen, mert ennél a pénznél a jelenlegi őrült árviszonyok között lényegesen többet ér, más klubhoz biztosan sokkal többért engedték volna el (de máshová nem akart menni, csak a Barcába, ezt is megmondta). Az pedig egyértelműnek tűnik, hogy a játékrendszerünkbe könnyedén beleszokik, hiszen itt nőtt fel, játéklehetőséget pedig bőven kaphat ő is, és Thiago is, emiatt nem kell aggódni, rengeteg meccs van egy idényben, és Xavi sem húszéves már, ráadásul egy esetleges sérülés esetén tökéletesebb pótlást nem is találhatnánk. Ennek ellenére egyesek még is úgy dobálják rá a sarat, mintha legalábbis a Real Madridba igazolt volna az Arsenal helyett. Egy szó mint száz, Fábregas nagyon messze van a futballkurv@ fogalmától. De nem baj, hiszen úgy is azt mondják, hogy ami nem öl meg, az erősebbé tesz. Ezt kívánom én is Cesc-nek! Nem kell foglalkozni a gyűlölködőkkel, be fogja bizonyítani, hogy fantasztikus játékos, és lehet rá számítani! Kövezzetek meg, de én így gondolom.

ui: Bocs a hosszú fejtegetésért, de ezt már ki kellett adni magamból :).
Kép
"Eshet eső, hullhat hó, Valdes kesztyű mindig jó!" - Horti Gábor :D

„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” - Pep a klub VB döntő előtt
Avatar
Tocy
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3677
Csatlakozott: 2008.03.01. 09:45:15

2011.08.13. 04:57:21

Nagyszerű, hogy ilyen topicot is lehet már látni :) Welcome home Cesc!
Avatar
gianni
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1061
Csatlakozott: 2006.12.17. 08:38:23
Tartózkodási hely: itt állunk a stadionba,mert ellopták a székeket

2011.08.13. 04:50:43

Végre!
Üdv. itthon!
Tudtam,hogy idén hazajön,és nagyon hasznára lesz a csapatnak,majd meglátjátok. :)
Avatar
gerzsakov
Barça B
Hozzászólások: 65
Csatlakozott: 2010.02.10. 16:51:11

2011.08.13. 04:42:55

Welcome home Cesc!!! Egy remek játékossal gazdagodtunk és ez meg is fogja mutatni!!!
Kép
Egy Club mindörökre! FC BARCELONA!
"Sok évet vártam erre a pillanatra. Ez egy különleges nap. 8 év után tértem haza. Ez a legkeményebb kihívás az életemben, de tudom, hogy segítetek átjutni rajta. Remélem, hogy sok emléket adok nektek a Camp Nouban." -CESC FABREGAS
Avatar
Mr. Master
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2815
Csatlakozott: 2005.01.03. 11:11:00
Tartózkodási hely: @home

2011.08.13. 04:10:54

Ennyi töketlenkedés után már ideje volt.
Ha idén a sarkára tudott állni, akkor tavaly miért nem? Ha annyira vissza akart jönni a Barcába, akkor tavaly előtt, amikor jöttek a hírek, hogy a Barca le akarja igazolni, miért hosszabbított öt évre? Most gazdagodtunk egy játékossal, aki az utolsó pillanatban hagyta el a süllyedő hajót. Jó, hogy jött, de milyen áron. Az ideit leszámítva nem azt mutatta a m agatartása, hogy minden vágya a Barca lenne. Aztán rájött, hogy itt nyerhet serlegeket, aztán máris egyből fontos lett neki, hogy ne lépjen pályára előkészületi meccsen. Én ezt minden szempontból furcsán értékelem....
------------------ pisti.blog.hu --------------------

--------------- napverse.blog.hu -----------------
Avatar
Slither
Almighty Admin
Hozzászólások: 7203
Csatlakozott: 2006.11.25. 23:02:44
Tartózkodási hely: A világ közepe
Kapcsolat:

2011.08.13. 03:46:36

Visszatért a tékozló fiú. :D
Lezárt