Cesc Fábregas

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1612
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2011.08.13. 17:22:55

El fanático írta:
ozsimiki írta: még mielőtt bunkó lennék: sok sikert, így már lesz pár trófeája a gyereknek,bár ezért elsősorban nem ő lesz a felelős, de hát 2-3 év kellett,h leszakadjon Wenger emlőiről, és rájöjjön a dolgokra.
Egyetértek - első szótól az utolsóig!
Nagyon sok jó érv van pro és kontra - Xavi sm lesz fiatalabb, Thiago még nem kiforrott játékos stb.
Viszont Pep konoksága is közismert és eddig a tavalyi két igazolás kivételével / Adriano és Mascherano / rendre mellényúlt.
Rosellnek és Pepnek sem ártott valami nagyot akasztani már, mert előbbi többek között a mezszponzor ügye miatt lett népszerűtlen, Pep pedig maga is érezte talán, hogy ezen a téren van mit kiköszörülni.
Nem kell félni, ha valamihez ért Pep, akkor az a fiatalok beépítése. Felesleges parázni, mikor ezer plusz egyszer bebizonyította már, hogy a végén mindig neki van igaza.
A jó igazolások közül kimaradt Piqué, Maxwell, Villa, Afellay (3m-ért ingyen volt), Csiga meg beválhatott volna, ha az anyagi gondok miatt nem kell azonnal eladni.
Avatar
Rabbid
Jugador del Barça
Hozzászólások: 115
Csatlakozott: 2011.02.02. 16:29:21

2011.08.13. 17:21:27

Én mindenképpen örülök az igazolásnak, de azért vannak elvárásaim vele szemben. Mert ha itt meg sem közelíti Xavi szintjét, akkor nagy pénzkidobás. A másik meg az, hogy kiszoríthatja Thiagot, így ő is elkallódhat valami más klubba. Tegyük fel hogy Fabregas nem teljesíti az elvárásokat, de mégis ő szerepel Thiago helyett. Kissrác lelép, aztán pár éven belül az új klubjánálv szupersztár lesz. Persze mi vissza akarjuk igazolni, de az megint nem lesz olcsó, én azt mondom jóindulattal 40 pénzért. (jóindulattal, mert az arabok nagyon fel fogják vinni az árakat pár éven belül) Szóval visszavesszük Thiagot 40-ért, mert hogy Fabregas nagyon nem hozza a szintet. Azaz ki lett dobva az ablakon 80 millió, miközben ugyanitt tartanánk, hogyha nem vettük volna meg Cescet.
Ha ez nem következik be, én azt mondom megérte :D
Avatar
El fanático
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1417
Csatlakozott: 2009.09.08. 12:36:46
Tartózkodási hely: Valahol a nagyon közel és a nagyon távol között...

2011.08.13. 17:08:15

ozsimiki írta:2003: Cesc Barcelona-->Arsenal

2005: Thiago Flamengo-Barcelona

2007től Barca neveli, építi, 2009ben az első csapat keretében is szerepet kap, majd 2010/11 es szezonban világossá válik, hogy egy újabb zseni formálódik, és jó úton van,hogy Xavi,Iniesta nyomdokaiba léphessen a közeljövőben.

2011: Cesc Arsenal--> Barcelona

Thiago? rosszabb esetben: 2011, vagy 2012: Thiago Barcelona --> ???

2018-2020 Thiago ???-->Barcelona

képesek lennénk rá

:roll: :( :lol:

Röviden,és érthetőbben: HA ennek a csodagyereknek (:D) a visszaigazolása nem jár azzal,h Thiago idén,vagy jövőre távozik, akkor ám legyen, sokat nem érdekel, nem az én pénzem, bár ezen áron vehettünk volna két nagyon jó játékost, és a keretünk talán még jobbá vált volna. HA azzal jár,h Thiago lelép rövid időn belül, akkor pedig gyalázatos döntés volt.

még mielőtt bunkó lennék: sok sikert, így már lesz pár trófeája a gyereknek,bár ezért elsősorban nem ő lesz a felelős, de hát 2-3 év kellett,h leszakadjon Wenger emlőiről, és rájöjjön a dolgokra.
Egyetértek - első szótól az utolsóig!
Nagyon sok jó érv van pro és kontra - Xavi sm lesz fiatalabb, Thiago még nem kiforrott játékos stb.
Viszont Pep konoksága is közismert és eddig a tavalyi két igazolás kivételével / Adriano és Mascherano / rendre mellényúlt.
Rosellnek és Pepnek sem ártott valami nagyot akasztani már, mert előbbi többek között a mezszponzor ügye miatt lett népszerűtlen, Pep pedig maga is érezte talán, hogy ezen a téren van mit kiköszörülni.

Amúgy én sem Voltam/vagyok a Cesc-t a csapatban követelők táborának tagja, habár elismerem, kell valaki Xavi pótlására - viszont Cesc is állandóan sérült, elég üvegcsontú a srác. Nah, de reméljük, hogy ezek az edzés,ódszerek, az orvosi stáb és a kevésbé durva spanyol foci azt eredményezi majd, hogy többet bír majd, mert a jelen hangulatot nézve: ha nem bizonyítja, hogy megérte ezt a cirkuszt végigvinni miatta, hanem bénázik vagy Thiago kárára játsztja őt Pep, még fél lábra összestoppolva is illetve mindig sérült lesz, amikor fontos lenne, hogy a pályán legyen, akkor jobb ha készül - a füttykoncert lesz a legkevesebb, amit kaphat a culéktól.
Kép
Léfe
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1451
Csatlakozott: 2005.04.11. 11:41:27
Tartózkodási hely: Siófok

2011.08.13. 17:07:12

MessiFan : nem sértésként kérdezem. Hány éves vagy ?
Fecó
Avatar
MessiFan
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7284
Csatlakozott: 2008.02.06. 16:17:19

2011.08.13. 16:47:39

kakasugynok007 írta:
Mihu írta:Röviden és tömören első és kb utolsó hsz-em ebben a topicban:

Nem fog tudni olyat és annyit csinálni, hogy megszeressem.
Miért?
Szerintem kérdezd pü-ben, mert ahogy mondta itt már nem fog írni.

Én sem rajongok annyira az érkezése miatt, de már sokszor elmondtam, hogy ha kellemesen csalódok benne, meg fogom szeretni. Most még csak úgy vagyok vele, hogy oké, vettünk egy középpályást aki saját nevelésként tér vissza 8 év után. :P
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2011.08.13. 16:46:25

Ha hivatalos lesz, én akkor kezdek majd örülni.. Minden esetre idén ő is beletett a közösbe, hogy ez a topic most itt tartson, minden adott lesz, hogy bizonyítson.

Bizonyítson, hogy ennyibe került, ennyi fejfájásba és a futball talán leghosszabb szappanoperájába.. Én drukkolok neki, mert erősítés, jó játékos, a keretünk vele együtt pedig igen durva lesz.

Mindent bele Fabregas!
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2011.08.13. 16:43:45

Mihu írta:Röviden és tömören első és kb utolsó hsz-em ebben a topicban:

Nem fog tudni olyat és annyit csinálni, hogy megszeressem.
Miért?
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2011.08.13. 16:42:10

Welcome to FC Barcelona, Cesc! :wink:
Az öltözői hangulattal nem lesznek bajok úgy érzem... 8)
Alexis és Fabre is szeret viccelődni úgy tudom. :P
:)
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2011.08.13. 16:40:45

Röviden és tömören első és kb utolsó hsz-em ebben a topicban:

Nem fog tudni olyat és annyit csinálni, hogy megszeressem.
Avatar
Bobberto
Capitá del Barça
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2007.08.25. 21:25:45
Tartózkodási hely: Budapest

2011.08.13. 16:39:47

Üdv újra itthon! :)

Reméljük a régről beígért kupákat itt sikerül megszerezni. :wink:
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2011.08.13. 16:19:39

Akkor üdv a csapatban, sok szerencsét és sikert kívánok neki!
Szezon végére meg 2-3 trófeát.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Messa
Az EuroBarca Utánpótlása
Hozzászólások: 3700
Csatlakozott: 2007.10.20. 20:59:24
Tartózkodási hely: Aba/Székesfehérvár

2011.08.13. 15:13:36

socio66 írta:
kíváncsi leszek a bemutatására és a szurkolók fogadtatására.
Engem is leginkább ez foglalkoztat, azok után hogy kifütyülték, nagyon kíváncsi vagyok, hogy mennyien lesznek a bemutatásán. Vajon ő sem fog dekázgatni?

Üdv itthon, Cesc! :wink:
Sóstó mellett van egy mocsár, kikapott a Zseljeznicsar. Az eredmény reális, így járt most a Real is... Real Madrid Videoton 0-1 1985.05.22
kakasugynok007
Capitá del Barça
Hozzászólások: 555
Csatlakozott: 2011.01.26. 22:28:59

2011.08.13. 15:09:44

Mi van ha holnap jön olyan hír hogy Cesc marad.Akkor röhejes lesz a topic nyitás :lol: :lol: :lol:
Kép
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
Avatar
ozsimiki
Adminisztrátor
Hozzászólások: 19561
Csatlakozott: 2005.11.29. 21:16:22
Tartózkodási hely: Zalakaros

2011.08.13. 14:53:05

2003: Cesc Barcelona-->Arsenal

2005: Thiago Flamengo-Barcelona

2007től Barca neveli, építi, 2009ben az első csapat keretében is szerepet kap, majd 2010/11 es szezonban világossá válik, hogy egy újabb zseni formálódik, és jó úton van,hogy Xavi,Iniesta nyomdokaiba léphessen a közeljövőben.

2011: Cesc Arsenal--> Barcelona

Thiago? rosszabb esetben: 2011, vagy 2012: Thiago Barcelona --> ???

2018-2020 Thiago ???-->Barcelona

képesek lennénk rá

:roll: :( :lol:

Röviden,és érthetőbben: HA ennek a csodagyereknek (:D) a visszaigazolása nem jár azzal,h Thiago idén,vagy jövőre távozik, akkor ám legyen, sokat nem érdekel, nem az én pénzem, bár ezen áron vehettünk volna két nagyon jó játékost, és a keretünk talán még jobbá vált volna. HA azzal jár,h Thiago lelép rövid időn belül, akkor pedig gyalázatos döntés volt.

még mielőtt bunkó lennék: sok sikert, így már lesz pár trófeája a gyereknek,bár ezért elsősorban nem ő lesz a felelős, de hát 2-3 év kellett,h leszakadjon Wenger emlőiről, és rájöjjön a dolgokra.
Kép
"Ha megfelelő a motivációd, az akadály mint olyan, nem létezik" M.O.
"Arra van a legnagyobb szükségem, hogy szükség legyen rám" M.O.
menczel
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1612
Csatlakozott: 2006.04.11. 14:16:25

2011.08.13. 14:29:29

Welcome home, man.
Avatar
kanty
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7783
Csatlakozott: 2009.02.27. 17:29:30

2011.08.13. 13:23:05

Csak leigazoltuk.
Én annyira nem vagyok elájulva tőle, mint itt a nagy többség. Viszont elismerem, h egy jó játékos, aki illik ide és remélhetőleg a csapat segítségére lesz.
Nagyon nagyok az elvárások vele szemben, kíváncsi vagyok, h végül mire lesz képes itt.
:wink:
Az előző évtized közepesen aktív fórumozója.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.13. 13:14:37

Én elleneztem a leigazolását, de ha itt van már örülök neki, de azt fenntartom, hogy inkább jövőre kellett volna.
Lehet, hogy hülyeség, de még az is lehet, hogy ha tavaly jött volna egy ilyen Thiagoval szegényebbek lennénk.
Sokat vacilálunk itt, hogy ez már túlzás, de Pep biztos tudja a helyét és Cesc is tisztában van a helyével különben nem hiszem hogy ennyire el akart volna jönni. Thiago pedig szerintem nagy játékos lesz, de azt azért ne felejtsük el, hogy ez lesz az első szezonja és nem nagyon vannak olyan játékosok bármennyire tehetségesek, akik egy top csapatban feljönnek az A team-be és rögtön első számú csere lesz. Jövőre már biztos több lehetőséget kap, bár ki tudja idén is mennyit fog. Azért et is csak egy 60+-os szezon lesz.

Ez az árulózás stb. sztem úgy baromság ahogy van. Kapott egy olyan lehetőséget fiatalon, amiért nem lehet sztem elítélni. én teljesen meg tudom érteni. Rendben van hogy kataláán identitás, de akkor is...
Forca Barca!!!!
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2011.08.13. 13:13:09

palesz77 írta:Jonathan miatt sír, így ő már biztos hogy nem lesz az A keret tagja szerintem, pedig én bírtam a srácot, szerintem a plusz is ott van benne, csak idő kellett volna neki. De hát ez van, a Barcában vagy rögtön villant az ember, vagy kikerül a látómezőből.
Az én véleményem az, hogy az előszezon során talán egyszer, ha középső középpályást játszott Jonathan. A többi alkalommal jobbhátvéd volt, Pep szerintem nem véletlenül játszatta ott. Bár Alvés nem az a sérülős fajta, de amikor helyettesíteni kell, dos Santos szerintem tudna egy megfelelő szintet hozni. Természetesen nem tökéletesen helyettesíthetné Alvést, mert nem a jobbhátvéd az igazi posztja, de legalább kaphatna lehetőséget. Aztán ha nincs más, akkor tényleg sajnos tőle is búcsúzni kell, mert a tehetsége, a szorgalma megvan és akár egy Zaragoza-szintű vagy jobb csapatban megállná a helyét stabilan.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Fernando
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8672
Csatlakozott: 2005.09.30. 16:11:15
Tartózkodási hely: U.S.S. Enterprise

2011.08.13. 13:11:20

Egyetértek az előttem szólóval, de nekem alapvetően az a bajom, hogy Pep nem rotál, néha néha pihentet, de nem rotál. Pedig úgy lenne az igazi ez a keret, ha ki tudnánk használni 100%-ig.

Ui.: Nah és most aztán elszabadulnak a Cesces avák is, mint a Sánchezesek. :lol: Az 100%. :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fernando 2011.08.13. 13:13:29-kor.
„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2011.08.13. 12:39:08

Végül csak leigazoltuk. Várható volt hogy előbb utóbb révbe érünk. Nem írom azt hogy sajnos, mert egy ilyen kaliberű erősítésnél ez nem lenne túl helytálló, de én továbbra sem vagyok kibékülve azzal hogy visszatért.
Leszögezném hogy nem vele van a bajom! A vak is látja hogy mit tud, tökéletesen illeszkedni fog a csapatba ez nem kérdés számomra.
De még ha a mai árak mellett nem is került sokba, sőt. Akkor is kiadtunk érte 40-et, úgy hogy közben itt van nekünk Thigao, és úgy hogy közben nem szórhatjuk a pénzt két kézzel, elméletileg...
Mi van ha Xavi vagy Ini pl, hosszabb ideig sérült lesz?! És mi van akkor ha minimális kihagyást leszámítva egészségesen végig játsszák a szezont? Akkor majd Fabregas padozik, Thiago meg időzítve lesz a 80. perc utánra?
Az kétségtelen hogy így a keret bombaerős, mondhatni kifogástalan, és aláírom hogy Fabregassal szemben ez nem túl "sportszerű" érvelés, hiszen haza akart térni és nyilván nem azért hogy elvegye a lehetőséget Thiago elől.

Összességében egyelőre furcsán állok az érkezése előtt, leginkább így tudnám leírni. :roll: Aztán idővel majd kiderül hogy mi fog kisülni az egészből. Mindenesetre üdv a csapatban!
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2011.08.13. 12:32:55

Kupákban gazdag éveket Cesc!
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
LM10
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4726
Csatlakozott: 2008.12.26. 11:30:58
Tartózkodási hely: Gotham City

2011.08.13. 12:30:43

Ez így másnaposan, új barátnő után, bomba meglepetés :shock: :lol: . Nem tudom, hogy lesz megoldva a rotálás, de az tény, hogy Xavi már nem mai gyerek. Nem volt nekem prioritás, hogy jöjjön, de ha Guardiola úgy érzi, hogy már idén is kell, akkor biztos úgy van. Annak örülök, hogy egy ilyen szintű játékos ide igazolt, sok sikert neki! :D
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2011.08.13. 12:30:22

Üdv a csapatban Cesc!
Avatar
ab1daL
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3471
Csatlakozott: 2008.05.08. 18:40:25
Tartózkodási hely: Siófok

2011.08.13. 12:27:03

Üdv ismét itthon Cesc, remélem nagyszerű játékkal fogsz előrukkolni, és remélem mostmár sehova sem igazolsz el! :D
„Kritizálják a stílusunkat? Képzeljék el, mi lett volna, ha a legutóbbi öt idényben csak egy bajnokságot és egy Király-kupát nyerünk”

ter Stegen - Fort, Araujo, Cubarsí, Baldé - de Jong, Pedri, Gavi - Lamine Yamal, Guiu, Roque
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2011.08.13. 12:14:36

öh.... kicsit le vagyok maradva... ez már biztos? :D

welcome on the board.

én sohasem tartottam akkora jatekosnak mint azt mondják rola, de rettentoen szertem a jatekat, hasznos lesz nagyon a csapatnak, és számomra ez a legfontosabb. a mi jatekunk lelke az iniesta-xavi páros ütőssége, sha xavi már kiöregszik, akkor fabre, vagy thiago jöhet iniesta mellé, és 5-6 évre megint meglesz a csapat motorja...
és még olcsón megúsztuk anyagilag. igaz volt az egyik korábbi hozzászólónak, ha rá lehet dobálni a sarat, akkor anno piqué is kaphatta volna bőven...

aki meg azt állítja h thiago jelenleg jobb fabrenál, az egyszeruen elfogult...

egy brutális dolog... nézem a transfermarkt-ot (tudom, fenntartások..) és azt látom, hogy világ 10 legdrágábbra taksált játékosa között 5 barcas van...

és tényleg mekkora lenne egy ilyen spanyol 11

vv - busi, puyol, piqué, fontas - thiago, cesc, xavi, iniesta - pedro, villa
:D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Lezárt
cron