Martín Montoya

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2015.01.26. 12:39:20

messideco írta:Semmilyen hivatalos ajánlat nem érkezett még érte. A klub amúgy is csak a 20 milliós kivásárlási áron adná el.
Szerintem eladnák 5ért is csak vigye valaki :/
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.01.26. 11:39:50

danianevem írta:
Petr írta:...
Teljesen adom. Annyit tennék hozzá - ha már korábban én is védtem-, hogy ha alkalmatlannak is bizonyul (ez tűnik a legvalószínűbbnek), akkor is sokkal korrektebb történet lesz Montoyaé, mint amilyennek indult. Ugyanis mostanában megkapta/megkapja a lehetőséget a bizonyításra, amit nem igazán tudott kihasználni.
Én is úgy látom ,hogy nem az lesz mint Casares esetében, hogy elzavarjuk úgy hogy nem is kapott igazi lehetőséget. Ő kap. Most már egyre többet. És sajnos látom LE.-nek mi lehet a baja. Az hogy a támadásokat nem segíti tényleg kifogás volt. De nem mondhatja azt, hogy *r a srác ezért nem fér be. Úgyanez Douglas. Suerintem most kicsit örül is a sérülésének, mert legalább nem kell egy ideig magyarázkodni ő miért nem játszik és ha játszik miért olyan amilyen.

Szerintem mindkettőjüket el fogjuk adni valahova olyan dumával, hogy nagyon jók, tényleg a világ bármelyik csapatába beférnének, de nem férnek a mi koncepciónkba bele.
Kép
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2015.01.26. 10:58:26

Semmilyen hivatalos ajánlat nem érkezett még érte. A klub amúgy is csak a 20 milliós kivásárlási áron adná el.
"And my heart will leave you never."
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2015.01.25. 14:47:14

Amíg Alvés az alap jobbhátvéd, Montoyának nem sok babér terem majd. Tavaly év végén volt az eltávozási szándéka, azóta kapott pár meccset, de a meccsrutin nincs meg. Az elején nagyon gyengének tűnt, a második félidőben aztán szépen magára talált és jól passzolt, az alapvonalig is lement párszor, ám a lapos beadásai nem mindig találtak csapattársat. Nagyon jó játékos lenne, ha több szerepet kapna, így marad a másodhegedűs szerep és a sok padozás.
Kép
Kép
Kép
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2015.01.24. 20:06:29

Petr írta:...
Teljesen adom. Annyit tennék hozzá - ha már korábban én is védtem-, hogy ha alkalmatlannak is bizonyul (ez tűnik a legvalószínűbbnek), akkor is sokkal korrektebb történet lesz Montoyaé, mint amilyennek indult. Ugyanis mostanában megkapta/megkapja a lehetőséget a bizonyításra, amit nem igazán tudott kihasználni.
Avatar
Andris
Adminisztrátor
Hozzászólások: 13507
Csatlakozott: 2006.05.20. 20:47:07
Tartózkodási hely: Budapest

2015.01.24. 20:05:55

Nem tudom elképzelni, hogy ne lenne nála jobb alternatíva a b, c, vagy d csapatunkban.
"Az a baj az Interneten terjedő idézetekkel, hogy nem tudod róluk megállapítani, valódiak-e."
- József Attila
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2015.01.24. 20:04:51

alvessel hosszabbítani kell egy évet, montoyát meg el kell adni, hátha fizet érte valaki legalább 8-10 milliót (hahaha).

sajons még egy ilyen meccsre is kevés.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.01.24. 19:59:30

Meg nehany ilyen meccs es bizonyitja, hogy teljesen alkalmatlan a feladatra. Amikor a szelen elveszitette majd a labdaszerzes utan elpasszolta es faultolt hangosan felrohogtem. Osszekaphatna magat, hogy legalabb cserekent lehessen ra szamitani. a mainal azert tobbet varok. Szurkolok neki.

szerk.: Elismerem, nem fair egy ekkora aranyu gyozelem utan betalalni, de a teny az teny.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Petr 2015.01.24. 20:09:38-kor.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.16. 13:38:44

Ez a gyerek esküszöm meccsről-meccsre rosszabb.. Vagy nekem nőnek folyamatosan az elvárásaim vele szemben, hogy egyre többet játszik? Passz. De tegnap már néha én éreztem magam kínosan, amikor sima pár méteres passzokat elrontott, ráadásul hátul se volt túl stabil, volt olyan szitu, hogy 2m-en 3-at vert rá az ellenfél. Eddig legalább védekezni tudott.. :? Én azt hittem, hogy a folyamatos játéklehetőséggel szép lassan visszatér a Bilbao elleni énjéhez, de egyre csak távolodik tőle sajnos. Nemééértem.. :?
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2015.01.12. 13:05:47

MessiCesc írta:Valljuk be nem véletlenül nincs játszatva.... A tegnapi meccs is mutatta, hogy amikor jön egy komolyabb ellenfél, akkor kifogyott a tudás az emberünkből. Lehet mondani, hogy nem volt meccsben, de nem lesz megváltó itt fejben kevés. Ha marad akkor maradjon csak jhv csere, akár hosszú évekig, ha megy akkor egy könnycseppet sem fogok elhullajtani érte...
Sokkal inkább Adrianot favorizálom a helyén, csak vele az a baj hogy sokat sérült.... De akkor meg kell próbálni Pedrot vagy Bartrat azon a poszton.... Utóbbi legalább védekezni tud...

A kihagyását látva ismét nem lennék meglepve, ha most télen távozna. Ha nem, legfeljebb azért nem, mert Zubit nem helyettesíti senki.
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2015.01.05. 18:51:27

Valljuk be nem véletlenül nincs játszatva.... A tegnapi meccs is mutatta, hogy amikor jön egy komolyabb ellenfél, akkor kifogyott a tudás az emberünkből. Lehet mondani, hogy nem volt meccsben, de nem lesz megváltó itt fejben kevés. Ha marad akkor maradjon csak jhv csere, akár hosszú évekig, ha megy akkor egy könnycseppet sem fogok elhullajtani érte...
Sokkal inkább Adrianot favorizálom a helyén, csak vele az a baj hogy sokat sérült.... De akkor meg kell próbálni Pedrot vagy Bartrat azon a poszton.... Utóbbi legalább védekezni tud...
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.05. 18:44:09

Petr írta:Amennyiben Alves távozik én elvárnék egy háromvédős formációt Pedróval wing-back pozícióban, de mivel úgyis a 4-3-3 a szent formáció gondban leszünk.
...
Ilyen jobbhátvédekkel hatalmas gondban leszünk..
Ezt amúgy annyira nem értem, hogy miért nem csináljuk.. PSG ellen egész jól működött, bár azért kisebb átalakításokat igényelt volna - Neymar be középre, Messi hátrébb, Alba Neymar helyén, Ini out -, de ez tök jó ötlet volt. De nem, vissza a régihez, majd gondolom az Atletico ellen megint meghúz valami hasonlót, így 0 km-esen.. Áh, mindegy, hagyom is a jóslást inkább, mert csak felhúzom magam ezen. :lol:

De ja, egyetértek veled ebben, én is ezt erőltetném inkább Lucho helyében, idén ez volt kb az egyedüli olyan felállásunk - a Sevilla-Apoel duó mellett -, amiben volt komoly fantázia.. Így akár Bartra is többet játszhatna, kicsit felfrissülnék, megújulnánk, nem csak a szokásos - még Adama tökéletes helye is meglenne Pedro cseréjeként, de ez a legkevesebb.

Az utolsó kiemelt mondatoddal is egyetértek, tisztában vagyok vele, hogy Montoyaval nem fogunk Bl-t nyerni - bár végülis Oleguerrel is nyertünk :lol: -, de jelenleg a 4 védős rendszerben szerintem nem olyan rossz megoldás ő, mint amilyennek itt páran beállítják. Plusz jelenleg sokkal nagyobb csapatszintű gondjaink vannak szerintem, úgyhogy azért nem értem, hogy miért ezen akadnak fenn sokan.. :D
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.01.05. 18:17:30

palesz77 írta:
Petr írta:nem mintha tegnap lett volna, de az, hogy nem egy teljesen egyenes passzt egy üres emberhez képtelen véghezvinni mindent elmond
Nekem a kedvencem az volt tegnap, amikor Alba és Suárez 1 m-re álltak egymástól - sajnos nem túlzok -, és Alba azt a passzt képes volt elrontani.. :lol:

Na mindegy, a lényeg, hogy ne a tegnapi teljesítményével azonosítsuk a srácot könyörgöm, volt már bőven jobb meccse is ennél. Vagy akkor az összes játékosunk annyit tud, mint amit tegnap mutatott?

Az egyértelmű - na jó, csak 99% -, hogy kezdőnek kevés lenne hosszútávon, de amíg nem igazolhatunk jobbhátvédet, addig kár ezt hajtogatni.. Az idei Alves ugyanúgy nem szint - sőt, a Bilbao elleni Montoya jobb is -, nyáron távozik is sanszos, akkor nem logikusabb lenne őt játékba hozni? Vagy Adrianot?
Korábban már leírtam, hogy a pályafutásával kapcsolatban az a véleményem, hogy fejben és képességekben is gyenge, a tegnapi meccs csak egy adalék volt - persze nem várom el, hogy visszakeressed a sok-sok oldallal korábbi hsz-em.
Amennyiben Alves távozik én elvárnék egy háromvédős formációt Pedróval wing-back pozícióban, de mivel úgyis a 4-3-3 a szent formáció gondban leszünk. Ilyen jobbhátvédekkel hatalmas gondban leszünk.. Amennyiben jövőre kezdő lesz játsszon, de csak akkor, amikor már nem maradt reális esély bármilyen kupát elhódítani.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.05. 17:57:03

Petr írta:nem mintha tegnap lett volna, de az, hogy nem egy teljesen egyenes passzt egy üres emberhez képtelen véghezvinni mindent elmond
Nekem a kedvencem az volt tegnap, amikor Alba és Suárez 1 m-re álltak egymástól - sajnos nem túlzok -, és Alba azt a passzt képes volt elrontani.. :lol:

Na mindegy, a lényeg, hogy ne a tegnapi teljesítményével azonosítsuk a srácot könyörgöm, volt már bőven jobb meccse is ennél. Vagy akkor az összes játékosunk annyit tud, mint amit tegnap mutatott?

Az egyértelmű - na jó, csak 99% -, hogy kezdőnek kevés lenne hosszútávon, de amíg nem igazolhatunk jobbhátvédet, addig kár ezt hajtogatni.. Az idei Alves ugyanúgy nem szint - sőt, a Bilbao elleni Montoya jobb is -, nyáron távozik is sanszos, akkor nem logikusabb lenne őt játékba hozni? Vagy Adrianot?
Petr
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2144
Csatlakozott: 2013.10.31. 15:46:41
Tartózkodási hely: Az ország legszebb városának a legszebb utcája

2015.01.05. 17:38:36

Chino írta:
Feast4 írta:Adriano sem lesz megoldás nagyon idegen neki az az oldal már láttuk. Bartra meg lassú szélső védőnek.
Láttuk már többször, hogy nem olyan idegen az. Legalábbis a jelenlegi Alvesnél jobb szerintem. Nem hosszútávú megoldásnak persze, de Montoyaval ketten inkább bevállalnám jövőre, mint egy még egy évvel idősebb Alvessel.

Mondjuk Montoya védelmében azért azt érdemes megjegyezni, hogy talán az első meccsünk volt amikor nem a jobb oldalról alakított ki helyzeteket az ellenfél.
Talán véletlen, de azért elgondolkodtató.
Adriano sem lesz már fiatalabb, porcelánlába van, ezenfelül ő is formán kívül van már jó ideje. Nem merném kezdetni semmilyen csapat ellen. Már nem akkora jolly, mint régen volt. Montoya pedig nem csak védekezésben, de támadásban is teljesen impotens, amit a csapat támadójátéka nem bír el - nem mintha tegnap lett volna, de az, hogy nem egy teljesen egyenes passzt egy üres emberhez képtelen véghezvinni mindent elmond -.
Tartom, hogy a mostani Alves is jobb bármelyik jelöltnél. Ami valljuk be, oltári ciki. Ő a legkisebbik rossz a szememben.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.01.05. 17:07:02

Feast4 írta:
Rivaldo11 írta:Az nem érv, hogy Alves sem. A gyereknek egy labadlevétel nehezen megy, be kéne látni, hogy NEM éri el ajelenlegi Alves szintjét sem.
Douglas meg...legyintős szmájli ha lenne... :lol:
Adriano sem lesz megoldás nagyon idegen neki az az oldal már láttuk. Bartra meg lassú szélső védőnek.
Láttuk már többször, hogy nem olyan idegen az. Legalábbis a jelenlegi Alvesnél jobb szerintem. Nem hosszútávú megoldásnak persze, de Montoyaval ketten inkább bevállalnám jövőre, mint egy még egy évvel idősebb Alvessel.

Mondjuk Montoya védelmében azért azt érdemes megjegyezni, hogy talán az első meccsünk volt amikor nem a jobb oldalról alakított ki helyzeteket az ellenfél.
Talán véletlen, de azért elgondolkodtató.
Forca Barca!!!!
Rumig
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1319
Csatlakozott: 2005.08.26. 21:49:04
Tartózkodási hely: EU

2015.01.05. 15:53:03

kristop írta:eddig érveket kellett hoznom alves mellett az alves - montoya vitában, hogy miért is az előbbinek kell kezdenie, de mióta montoya elkezdett játszani ismét, erre szükségem sincs, mert saját maga bizonyítja be, hogy ebben a kérdésben mennyire igaza volt luchonak még úgy is, hogy ez az alves is baromi messze van a régi önmagától.
Attól még ha Alvessel nem akarunk hosszabbítani, akkor Montoyát (vagy Douglast) kell a kövi szezonig felépíteni.
Persze simán lehet, h Lucho jövőre is Alvesben gondolkodik, csak a vezetőség nem akar vele hosszabbítani az anyagiak miatt.
2006. május 17., 2009. május 27.,
2011. május 28., 2015. június 6.
Pampalini
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2014.04.10. 12:36:22

2015.01.05. 15:52:02

Szegény annyit kap, hogy muszáj egy kicsit védenem :D
Ugyanolyan kula volt, mint mindenki más, ráadásul alig játszott valamit az elmúlt 2 évben. Amúgy meg gólt az ellenféltől nem kaptunk, nem feltétlen a zöldfülű jobbhátvédet venném elő a tegnapi után. Egyébként rövid úton átadja a helyet Bartrának (vagy vissza Alvesnek), már ha ez tegnap meg nem történt...
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2015.01.05. 15:43:47

Ez az ember Oldalpassz kettő, fejben nagyon kevés. Mehet a Juvéba vagy ahova akar.
Avatar
kristop
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2120
Csatlakozott: 2009.04.14. 14:25:05

2015.01.05. 14:40:55

eddig érveket kellett hoznom alves mellett az alves - montoya vitában, hogy miért is az előbbinek kell kezdenie, de mióta montoya elkezdett játszani ismét, erre szükségem sincs, mert saját maga bizonyítja be, hogy ebben a kérdésben mennyire igaza volt luchonak még úgy is, hogy ez az alves is baromi messze van a régi önmagától.
no.1 sergi roberto fan, no.1 paco hater

2017 in: mina, davinson sanchez, semedo, verratti, deulofeu, dembele
2018 in: de ligt, arthur, alena, thiago
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2015.01.05. 13:06:30

Feast4 írta:Adriano sem lesz megoldás nagyon idegen neki az az oldal már láttuk.
Láttuk már jól játszani jobbhátvédként..
Chino írta:
Balinho írta:...
...
Ezekkel meg egyetértek. Alves kapott 20 meccset eddig, nem bizonyított, Montoya is kaphat 10-et simán, a tegnapinál rosszabb úgyse lesz, de jobban meg tud annál játszani, szóval egy próbát megér. Ha meg nem fejlődik, és Matyinak igaza lesz, hogy fejben vannak komoly bajai neki is, akkor még végső mentsvárként ott van Adriano, ha formában van, akkor elég hasznos tud lenni, csak ne sérüljön le..

De most semmi okot nem látok arra, hogy ne kezdjük el kicsit Martint nyomatni, a meccseket kétlem, hogy rajta buknánk el - amíg ilyen ötlettelen a támadószekció főleg -, akkor meg már olyan embereket erőltessünk, akik jövőre sanszos, hogy maradnak. Aztán 2 év múlva remélhetőleg hátulról kezd építkezni majd az új vezetőség, és kukázunk egy kezdő szintű jobbhátvédet.

De mondjuk az is megoldás lenne, hogy 3 védős rendszer, és Pedro-Adama jobbos.. :mrgreen: Jó, tudom, hogy ez nem megoldás, csak FIFA-ba, de jól hangzott.. :D
Avatar
Feast4
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3542
Csatlakozott: 2014.05.01. 21:54:54

2015.01.05. 12:55:46

Rivaldo11 írta:Az nem érv, hogy Alves sem. A gyereknek egy labadlevétel nehezen megy, be kéne látni, hogy NEM éri el ajelenlegi Alves szintjét sem.
Douglas meg...legyintős szmájli ha lenne... :lol:

Egyet értek. A fogalmatlanságnak is van egy határa! Douglas és ő együt nem érnek egy felet. Csak ezzel az a gond, hogy Alves elmegy és így tuti elkezdik majd erőltetni. A legdühítőbb az, hogy már két éve látszott, hogy gáz lesz jobbhátvéd poszton mégse jutott senkinek eszébe, hogy hóha üres a poszt! Csak azt nem tudom jövőre mi lesz? Adriano sem lesz megoldás nagyon idegen neki az az oldal már láttuk. Bartra meg lassú szélső védőnek.
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7416
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2015.01.05. 12:37:51

Balinho írta:
Montoya mellett szól az is, hogy nem fogunk igazolni még egy évig, Alves remélhetőleg megy, úgyhogy marad ő. Mindenesetre egyelőre Adrianot látnám legszívesebben ott, és a Bartra opciót is megnézném magamnak, meg aztán lehet, hogy Douglasből is kitör a Roberto Carlos! :P
Ugyanez fogalmazódott meg bennem is. Jelenleg talán Adriano a legjobb megoldás. Védekezésben sokkal jobb, mint Alves és támadásban is sokkal több benne a kreativitás, mint Montoyaban vagy a jelenlegi Alvesben. Ráadásul nagyon el tud sülni a lába is, láthattuk nem egyszer.
Azért Montoyat nem írnám le, voltak jó meccsei, többet tud annál, mint amit tegnap mutatott, de ehhez kellene 3-4 meccs zsinórban.
Ennek ellenére én még mindig Adriano mellett tenném le a voksom. Az nem érv, hogy ő balhátvéd. Max. papíron, szinte mindegy neki melyik oldalon játszik.
Forca Barca!!!!
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2015.01.05. 00:39:19

Kevés fejben. A képességeiben is csak egy stabil csere, de fejben nagyon kevés, hasonlóan SR-hez.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1245
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2015.01.05. 00:19:02

Ennek a szegény gyereknek csak egy baja .... hogy 0 az 0 a fejlődési potenciálja ugyanolyan kis töki mint 2 evvel ezelőtt , es ugyanilyen lesz 5 év múlva is !
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
Lezárt