Martín Montoya

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2014.12.20. 22:35:40

Na, például Danilo egész jó megoldás lenne sztem. Viszont lehet h idő kellene neki ahhoz, h beilleszkedjen. És lehet h ez nem is lenne kevés idő, bár én bíznék benne h hamar felvenné a ritmust. Mind fizikailag, mind taktikailag.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12233
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2014.12.20. 21:49:52

Állítólag Danilot figyeli a csapat, egy megfigyelő kint volt a Benfica - Porton :)
"And my heart will leave you never."
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2014.12.20. 21:20:02

Ha eltörlik a transferbant, akkor felőlem mehet amerre lát, csak ne egy Douglas 2.0 jöjjön helyette.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2014.12.20. 21:04:32

Ok-okozati tényezők ide vagy oda,de szerintem ma az egyik(ha nem a leg) gyengébb volt sajnos.
Talán ha több lehetőséget kap akkor beváltja a reményeket. De percek nélkül nem fog menni...ha elmegy akkor viszont para van :D Mondjuk nyugodt vagyok Zubiék megoldják :mrgreen:
Abi & Tito
MessiCesc
Capitá del Barça
Hozzászólások: 591
Csatlakozott: 2013.07.26. 14:51:09

2014.12.20. 18:40:56

Lehet mondani, hogy nincsen meccsben, meg hogy Alves ennél márcsak rosszabb lesz, de ha elmegy én nem fogom megkönnyezni. Cserének elmenne, de az meg nem tetszik neki. Egyedül azt bánnám, hogy Douglas fog így játszani helyette, de csak nem ennyire nagy a homály LE-nél és Adriano lesz a 2. számú bekk a jobboson (is).
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.12.20. 07:10:55

Csbal írta:...
Nem azt írtam, hogy Montoya lesz a hosszú távú megoldás, azt sem írtam, hogy feltétlenül jobb lenne a jelenlegi keret többi tagjánál. A folyamatról írtam, ami alapján ő lett a szenvedő fél, s a szurkolók emiatt inkább vele szimpatizálnak a kérdésben. Az ificsapatoknál meg nem u16-ra vagy ez alattira kell gondolni, hanem u21-re. Ott Carvajal volt a riválisa és előtte volt a sorban, ahogy Chino is írta. Tehát potenciálban több volt benne, minthogy a keret 4. számú jobb oldali védője legyen.

Amire ki akarok lyukadni: ha normálisan felépítik (ebben szerintem a klubnak közel akkora szerepe van, mint magának a játékosnak), akkor most lehet, hogy nem lenne kérdés a jobbhátvéd poszt, vagy legalább is nem annyira égető probléma. Nem történt meg, ráadásul össze-vissza kommunikálnak vele kapcsolatban, nyilván nem őt fogja hibásnak tartani a külső szemlélő az adott helyzetben.
Chino írta:Amúgy van valami hivatalos időpontja, hogy mikor jelenti be a CAS a döntését. Úgy tudom még a '14-es évben fogják, de közöltek pontos dátumot?
Hivatalos nincs, a CAS azt közölte, hogy még a téli átigazolási szezon előtt bejelentik a végleges döntést. Az újságok szerint már karácsony előttre, tehát jövő hétre lehet esedékes. Itt minden bizonnyal közzé teszik majd, bár úgyis belefut az ember valamelyik portálon, ha már lesz döntés.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.12.20. 01:50:37

Azt azért el kell ismerni, hogy korosztályos csapatokban elég jó volt. A válogatottban is rendre Carvajal előtt volt a sorban. Amellett én mondjuk a Juvet nem nevezném európai kiscsapatnak.
Illetve ha középcsapatok is jelentkeztek be érte (Inter stb.) úgy, hogy gyakorlatilag nem is láthatták túl sok tétmeccsen csak látnak benne valamit.
Ha rendszeresen játszana és akkor akarnák Interek, meg Pool-ok leigazolni akkor adom.
Azt, hogy miért nem ő a kezdő, vagy miért nincs többet a pályán nem tudjuk.Valószínűleg nem is fogjuk megtudni. Ha eligazol és akkor kinyitja esetleg a száját fény derülhet valamire, de őszintén engem nem is nagyon érdekel. Szeretném őt látni Alves helyett, de ez van.

Amúgy van valami hivatalos időpontja, hogy mikor jelenti be a CAS a döntését. Úgy tudom még a '14-es évben fogják, de közöltek pontos dátumot?
Forca Barca!!!!
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2014.12.20. 01:11:41

defender3 írta:Annyira vicces, hogy páran kijelentik, hogy nem Barca szint, és azzal jönnek, hogy Carvajal meg megüti a Real szintjét. Csak azt nem kéne elfelejteni, hogy Carvajal egy évet folyamatosan játszott a Leverkusenben míg Montoya amióta fenn van a nagycsapatban nem játszik 2 meccsnél többet egymás után. Vagyis még lehetőséget se kapott. Mert a lehetőség nem 1 meccs minden második hónapban hanem az, hogy legalább 5 meccset játszik folyamatosan. Meg ha tényleg annyira rossz lenne akkor nem akarná megszerezni annyi európai középcsapat.

Alvesről meg annyit, hogy a mostani az egy angol kiscsapat szintjén van.
Az is vicces hogy páran kijelentik, h Barca szint.
1. Montoya is elmehetett volna kölcsönbe sztem, de erről nem tudok nyilatkozni, de valszeg ha annyira akart volna játszani kérte vna a klubot h engedje el vhova kölcsönbe. Ez nem történt meg.
2. Ahogy írtad, pontosan, európai KÖZÉPcsapatok akarják. Egy közepes szintű játékos, ami ebben a Barcelonában nem felel meg. Reméljük, h Alves helyett is majd egyszer jön vki.
3. Ha szted is vkinek legalább 5 meccs kell h bizonyítson, akkor szted sem bizonyított még Montoya. Na most, ha vki életében játszott már csapatsportot, tudja, h ahhoz h a bizonyításra megkapja vki a lehetőséget, ahhoz kell egy munka, ami a lehetőséget megelőzi. És nincs olyan h legalább 5 meccs. Akkor kell bizonyítani amikor van lehetőség. Sajnos Montoya középszerűséget bizonyitott. Ennyi
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.12.19. 22:48:46

Annyira vicces, hogy páran kijelentik, hogy nem Barca szint, és azzal jönnek, hogy Carvajal meg megüti a Real szintjét. Csak azt nem kéne elfelejteni, hogy Carvajal egy évet folyamatosan játszott a Leverkusenben míg Montoya amióta fenn van a nagycsapatban nem játszik 2 meccsnél többet egymás után. Vagyis még lehetőséget se kapott. Mert a lehetőség nem 1 meccs minden második hónapban hanem az, hogy legalább 5 meccset játszik folyamatosan. Meg ha tényleg annyira rossz lenne akkor nem akarná megszerezni annyi európai középcsapat.

Alvesről meg annyit, hogy a mostani az egy angol kiscsapat szintjén van.
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2014.12.19. 22:27:09

danianevem: ez nem az utánpótlás, hanem a felnőtt, spanyol első liga és a bl. Carvajal valszeg azért kapott lehetőségeket, mert üti a szinteket. Az h ki milyen alapemver volt az utánpótlásban... Kit érdekel. Van 25 haverom akik kölyökként alapemberek voltak nb1-es csapatoknál. Aztán ma sehol nem játszanak. Montoya nem Barca szint, ez a helyzet. Az h Alves sem, más tészta. De ezek szerint még így is jobb alternatíva. Az h vam egy jó meccse Montoyanak, az nem jelenti a stabilitást. Unalmas hogy úgy követelnek valakit a csapatba, h semmit nem bizonyított. Mert amikor játszott, számomra csak egy bl meccs volt maradandó. Menjen ha akar. Ide nem fér be és kész.
Avatar
Rivaldo11
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8005
Csatlakozott: 2006.08.22. 11:44:15
Tartózkodási hely: Budapest

2014.12.19. 20:43:20

Teljesen igaz. Semmi bajom Montoyával, de egyértelmű hogy kevés. Alves jelenlegi szintjét sem tudná hozni-legalábbis már a 4. edző van ezen a véleményen. Véletlen biztosan nem lehet.
Hozzáteszem, hogy sajnálatos, mert égető szükségünk lenne egy klasszis jobbhátvédre.
Rivaldo-A Legnagyobb.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.12.19. 18:30:07

Csbal írta:Unalmas már ez a Montoya után való ácsingózás. Senkinek nem tűnik fel, h az utóbbi 4 edzőnk sem látta megfelelőnek. Ok, h Alves nem egy jó megoldás, de nem gyanus h Montoya csak a padon vagy a lelátón kap helyet? Biztos jobban értetek hozzá onnan magyarországról. A főoldalon levő cikk, meg abszolút nélkülözi az objektivitást, ami szerintem szintén visszataszító. Ez szint:-(
Ebben nagyjából igazat kell adnom. (bár stílus más tészta) Lehet, hogy LE-nél kevesebb játékpercet kap, mint az előző két edzőnél (bár nem tudom 3 és fél hónap alatt náluk mennyit kapott), de a lényegen nem változtat. Egyiküknél sem tudott stabil cserejátékos sem lenni, ami a rotációt illeti. Még Pepnél sem, pedig az utolsó évében Alves teljesítménye már szintén a 0-hoz konvergált. Hogy miért? Jó kérdés. Nem hiszem hogy bármikor is meg fogjuk tudni. Én is szeretném őt látni Alves helyén, több szempontból is, de szerintem már 1000x át lett rágva, mindenki leírta huszonötször, hogy a spanyolnak kellene játszani.
A főoldali cikk pedig tényleg olyan, mint egy személyes hozzászólás a fórumon. Nem tisztem megmondani milyen is legyen, nincs is hozzá jogom, csak említés szintjén jegyeztem meg, mielőtt bárki nekem esne.
Forca Barca!!!!
Avatar
Normandia
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2502
Csatlakozott: 2013.01.02. 10:56:24
Tartózkodási hely: Sátoraljaújhely

2014.12.19. 16:26:37

Csbal írta:Unalmas már ez a Montoya után való ácsingózás. Senkinek nem tűnik fel, h az utóbbi 4 edzőnk sem látta megfelelőnek. Ok, h Alves nem egy jó megoldás, de nem gyanus h Montoya csak a padon vagy a lelátón kap helyet? Biztos jobban értetek hozzá onnan magyarországról. A főoldalon levő cikk, meg abszolút nélkülözi az objektivitást, ami szerintem szintén visszataszító. Ez szint:-(
Van igazad. Montoya olyanná válik mint Columbo felesége. Mindenki szeret róla beszélni, szeretné látni, de nem fogjuk. Szerintem a sagának lassan vége lesz, ha télen lelép.
"Diego Simeone: "Diego (Maradona) megtöltött minket érzelmekkel, de azt mondom, kétségek nélkül, hogy Messi jobb játékos, mint Maradona volt."
Avatar
danianevem
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1700
Csatlakozott: 2008.07.05. 12:03:43
Tartózkodási hely: Bp/Eger

2014.12.19. 15:09:43

Csbal írta:Unalmas már ez a Montoya után való ácsingózás. Senkinek nem tűnik fel, h az utóbbi 4 edzőnk sem látta megfelelőnek. Ok, h Alves nem egy jó megoldás, de nem gyanus h Montoya csak a padon vagy a lelátón kap helyet? Biztos jobban értetek hozzá onnan magyarországról. A főoldalon levő cikk, meg abszolút nélkülözi az objektivitást, ami szerintem szintén visszataszító. Ez szint:-(
Ha unalmas, ha nem, van benne ráció bőven. Az utánpótláscsapatokban nem volt alárendeltebb szerepkörben, mint a manapság a Realnál alapembernek számító Carvajal. A kettejük karrierjében pedig az a nagy különbség, hogy utóbbi felépíthette magát a Leverkusenben, megkapta a kellő meccsrutint és így már a bizalmat is Ancelottitól.

Ha megnézed a meccsszámokat, akkor Enriquenél hatalmas lesz a törés, Tito és Tata is legalább 19 alkalommal bevetette a szezonban, LE eddig kemény két meccsen szavazott neki bizalmat, közel fél év után.

Az empátia kialakulásában megint csak Lucho játssza a legnagyobb szerepet: nem játszatja, mert nem olyan típusú játékos, akire szüksége van (ő nyilatkozta, nem Martin), de ezt nyilván tudta már a nyári felkészülési szezonban. Akkor miért nem engedte el? Alvesből "bűnbak", Montoyaból meg "áldozat" lett...

Nem tudjuk jobban, mint Enrique, de a logikátlan és meg nem magyarázott döntéseinek jogosságát talán megkérdőjelezhetjük. Főleg annak fényében, hogy közben mindenféle sületlenségeket próbálnak beadni a szurkolóknak (Alves karrierje legjobb szezonját futja; Douglast már x éve figyelik, meg kell neki 1 év az új közeghez stb.) ...
Csbal
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 278
Csatlakozott: 2013.11.27. 12:54:35

2014.12.19. 14:21:22

Unalmas már ez a Montoya után való ácsingózás. Senkinek nem tűnik fel, h az utóbbi 4 edzőnk sem látta megfelelőnek. Ok, h Alves nem egy jó megoldás, de nem gyanus h Montoya csak a padon vagy a lelátón kap helyet? Biztos jobban értetek hozzá onnan magyarországról. A főoldalon levő cikk, meg abszolút nélkülözi az objektivitást, ami szerintem szintén visszataszító. Ez szint:-(
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.12.18. 13:09:33

Ha elmegy akkor majd LE azt fogja mondani, hogy nem is kellett neki meg nem akart megküzdeni a helyéért. Ami a legjobban zavar az az, hogy a múlt játszik nem a jövő.
Jövőre meg ha tényleg nem igazolhatunk és ő elmegy Alvesnek meg lejár a szerződés marad egy Douglas akinek még kb 2 szezon kéne ahhoz, hogy elérje a megfelelő szintet, már ha egyáltalán eléri. Akkor vagy taktika változik vagy nagyon nagy kakiban lesz a csapat jobboldala.
Pampalini
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2014.04.10. 12:36:22

2014.12.18. 12:56:53

palesz77 írta:Carrasco (agent Montoya): "Huesca game doesn't change anything, we feel the same. For us, his future doesn't depend on CAS decision." [ser]

Pedig egész jó volt szerdán - ismét - ahhoz képest, hogy kihagyott 3 hónapot kb, de várható volt hogy ez nem változtat semmin. Kíváncsi leszek amúgy a CAS döntésére, kihirdethetnék már..

szerk.: Na közbe ez is megvan:
According to sources close to CAS, decision on transfer ban will be made next week. Barcelona not hopeful that CAS will go against Fifa [md]
Sajnos várható volt, hogy egy Huesca elleni visszavágó nem fogja őt boldoggá tenni, ezért nem hibáztatható, hiszen hosszú évek óta csücsül a padon.
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.12.18. 11:40:52

Carrasco (agent Montoya): "Huesca game doesn't change anything, we feel the same. For us, his future doesn't depend on CAS decision." [ser]

Pedig egész jó volt szerdán - ismét - ahhoz képest, hogy kihagyott 3 hónapot kb, de várható volt hogy ez nem változtat semmin. Kíváncsi leszek amúgy a CAS döntésére, kihirdethetnék már..

szerk.: Na közbe ez is megvan:
According to sources close to CAS, decision on transfer ban will be made next week. Barcelona not hopeful that CAS will go against Fifa [md]
Pampalini
Jugador del Barça
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2014.04.10. 12:36:22

2014.12.15. 11:12:47

Ha már évek óta nem játszik, legalább annyi tisztesség legyen a vezetőségben, hogy egy korrekt árért elengedi és nem teszi tönkre a karrierjét!
Avatar
defender3
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1186
Csatlakozott: 2007.02.04. 14:58:23

2014.12.12. 22:07:19

http://www.insidespanishfootball.com/13 ... oing-well/

Nem lehetlen változtatni a helyzetén. Aha, meccs nélkül esélye sincs, hogy bizonyítson :?
Inkább kerüli a témát mintsem rendes választ adjon. :^o

Douglas esetében meg még mindig kell idő...
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7417
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2014.12.12. 18:18:11

Erxy írta: amúgy remélem legalább egy visszavásárlásit bele tudunk rakni a szerződésébe.
Bonyolódik az ügy.
Lehet, hogy nem lenne hülyeség ez a megoldás. Egy Denis-féle konstrukció jól is elsülhet.

http://barcanoticias.blog.hu/2014/12/12 ... em_engedne" target="_blank
Forca Barca!!!!
Erxy
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1368
Csatlakozott: 2012.03.31. 11:23:18

2014.12.11. 21:18:15

palesz77 írta:Douglas legalább jónak tűnhetne mellette.. :lol:
egy szint kb. :D

amúgy remélem legalább egy visszavásárlásit bele tudunk rakni a szerződésébe.
Kép
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2014.12.11. 21:06:56

Gareth Tello írta:Ugyan már. Patricot felhozzuk, és meg is van oldva a dolog. Baromi nagy potenciál van abban a srácban!!!
Douglas legalább jónak tűnhetne mellette.. :lol:

Nagyon sajnálom én is, hogy távozni fog, remélem Lucho után visszatér majd hozzánk, nem ezt érdemli ennyi év várakozás után.. Mindenesetre sok sikert neki, bízom benne, hogy olyan helyre fog távozni, ahol ki tud bontakozni, és bebizonyítja majd, hogy hiba volt elherdálni.

Montoya’s agent confirms Montoya is wanted at Barcelona, but the manager doesn’t want him.

Lucho Lucho.. :?
Avatar
Cseri
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1800
Csatlakozott: 2010.11.19. 08:58:48
Tartózkodási hely: Pécs

2014.12.11. 20:54:48

Sok sikert neki,bárhová is igazol. Mondjuk én fiatal játékosként biztos nem az Seria A-ba mennék,ott többre becsülik a rutint,hogy így fogalmazzak:)
„Az egyik oldalon van egy csapat. A másik oldalon is van egy csapat, amiben ott van Lionel Messi. Az úgy egy teljesen más történet. Amikor az emberek különböző csapatokat elemeznek, emlékeztetniük kell magukat arra, hogy ez az egy ember mindent megváltoztat. Vele másképp néz ki egy csapat.”
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2014.12.11. 20:51:51

Erxy írta:Montoya says in statement he has decided to leave in January on a permanent deal. He invites interested clubs to start talks with Barcelona.

a rac1 szerint a Juventus sportigazgatója találkozott az ügynökével.

jelen állás szerint jövőre egy jobbhátvéd lesz a keretben: Douglas.
(Alvessel mondjuk úgy is hosszabbítanak)
Ugyan már. Patricot felhozzuk, és meg is van oldva a dolog. Baromi nagy potenciál van abban a srácban!!!

Montoyának pedig sok sikert, akárhová is megy, nagyon sajnálom, hogy ilyen módon válunk meg tőle...
Lezárt