Marc Bartra

Itt találhatóak az előző szezon során írt hozzászólásaitok. Később érdemes lesz visszanézni őket!
Lezárt

Hány pontra értékeled az idei szezonját?

1
0
0 szavazat
2
1
3%
3
1
3%
4
1
3%
5
9
23%
6
5
13%
7
11
28%
8
8
20%
9
1
3%
10
3
8%
 
Szavazatok száma: 40
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.09.27. 19:25:08

Lehet, hogy csak én képzelem be, de ez a nyilatkozat nem ad túl nagy bizakodásra okot Bartra számára.

„Mindent elmond a jelleméről, a motiváltságáról és a hozzáállásáról, hogy mindenképp Barcelonában akar kiteljesedni. Ez nagyon dicséretre méltó, még akkor is, ha néhány helyzetben nem előnyös. Fiatal, türelmes, szóval biztos vagyok benne, hogy a következő években a legjobbját fogja nyújtani.”

Ne legyen igazam, de szerintem nem nagyon szerepel Tata jövőbeli elképzeléseiben. :( :(
Forca Barca!!!!
barlacy
Jugador del Barça
Hozzászólások: 202
Csatlakozott: 2011.03.08. 06:26:33
Tartózkodási hely: kecskemét

2013.09.26. 14:42:01

Mindig kedveltem, Ő a jövő.Szerencsére már a jelen is- ha játszatnák.Nagyon jól helyezkedik, rombol,és -jól fejel! is!
A gólról: ha keressük ki a hibás? Egyszerű a felelet: Hol volt már sokadszor Alves? Volt, hogy meccsünk ment el , mert elfelejtett visszajönni! Ha ő nem? akkor Alexis? Az ő oldalukon jöttek!
Gerard gyermeteg módon " állt helyt".
:shock: Középen? Igen, Busi és Marc. Nomeg a kapuban Viktor.Ők hárman a legkevésbé tehetők felelőssé a gólért!!!
Várom, hogy többet játsszon, ahogyan nem értem Montoya mellőzését sem.
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.09.25. 10:41:31

Tökéletesen szállt be a meccsbe és sokszor nagyon magabiztosnak éreztem, ami ahhoz képest, hogy ő is meccshiánnyal küszködik igen nagy szó. (Montoyán pl. ezt nem éreztem ilyen szinten a hétvégén). A gólja csak egy plusz adalék volt.

A bekapott gólunknál sokkal inkább hibáztatnám Alvest vagy Piquét. Piqué az ötösön belül vesztett el egy megnyerhető párharcot elég amatőr módon, Alves pedig gyönyörűen nézte, ahogy a többiek toldónak, csak ő ezt elfelejtette megtenni.

Talán több lehetőséghez fog most jutni, ha Mascherano kidől egy időre.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.09.25. 07:49:47

Messi pontos gólpasszával boldoggá tette tegnap Bartrát. Örültem neki,hogy a fiatal játékosnak is van sikerélménye. Szép gól volt.
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.09.25. 05:12:42

Piqué nézte a barcelonai naplementét annál a szituációnál. Bartra meg Busi kéz a kézben voltak a kapu előtt, a gólt Alves embere lőtte. Kollektív bűnösség.

Amúgy grat Bartranak. Annyi gólja van a Barca színeiben mint Neymarnak (ha nem több) :mrgreen: =D>
"And my heart will leave you never."
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.09.25. 00:53:05

zola8787 írta:Ha Bartra is megy, ki marad védőnek?

Puyol (szegényt inkább hagyjuk), Piqué, Alvas, Adriano, Alba. Ennyi? Masch meg Song nem védő ha már Yaya nem kellett... Hát ez elég karcsú.

Ha viszont Bartrának így a jobb, akkor inkább menjen, felesleges elFontás-oznia.

Hagyjuk már ezt a baromságot, hogy Masch nem védő. 3 év alatt játszott kb. háromszor vkp poszton, kit érdekel "papíron" mi a posztja. Ennyi erővel Bale-t bal bekknek vette a real.

Egész jó meccset hozott le Bartra, végig magabiztos volt. A gólt inkább írnám Adriano, de főleg Piqué számlájára. A brazil két méterről nézte a labdás embert, Piqué meg maga sem tudta mit akart.
Többet kéne nyomatni a srácot, ma például simán kezdhetett volna Piqué helyett. A gólja is szép volt, ügyesen és higgadtan oldotta meg bár fogalmam sincs hogy keveredett oda. Remélem önbizalmat ad neki és kicsit sűrűbben látjuk a pályán, ami mondjuk nem elképzelhetetlen mert Masch lába nem nézett ki túl szépen.
Forca Barca!!!!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.09.24. 23:34:33

Initom írta:+ Pique szépen asszisztált a csatárnak :)
Hát annál a labdalevételnél nem tudom mit csinált, vagy kit látott a leláton.
Avatar
Initom
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 2127
Csatlakozott: 2010.06.07. 16:11:17
Tartózkodási hely: Vas(trón)

2013.09.24. 23:24:25

+ Pique szépen asszisztált a csatárnak :)
Abi & Tito
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.09.24. 23:10:42

visca el barca írta:a gólnál nem ő aludt ott be?
Nem, ő ott volt a röviden az emberével, szerintem Alves nem ért vissza...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.09.24. 23:05:38

a gólnál nem ő aludt ott be?
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Charlie
Öreg Harcos
Hozzászólások: 6901
Csatlakozott: 2004.10.08. 11:13:39
Tartózkodási hely: East Side

2013.09.24. 22:48:14

Bartra in 58 minutes against Real Sociedad: - Passes: 35/35 (100%). - Balls won: 7. - Balls lost: 0. - Goals: 1
C.
"A spanyol futball jelenlegi problémája az, hogy mindenki azt gondolja, hogy olyan játékosai vannak, mint a Barcának. A Barca játékosaiban olyan technikai tudás van, amely a világ egyetlen másik csapatában sincs. Ezért nem próbálkozhatsz úgy játszani, ahogy ők, ez lehetetlenség." - Fabio Capello
Avatar
zola8787
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3717
Csatlakozott: 2009.03.01. 20:08:51

2013.07.09. 15:44:25

Ha Bartra is megy, ki marad védőnek?

Puyol (szegényt inkább hagyjuk), Piqué, Alvas, Adriano, Alba. Ennyi? Masch meg Song nem védő ha már Yaya nem kellett... Hát ez elég karcsú.

Ha viszont Bartrának így a jobb, akkor inkább menjen, felesleges elFontás-oznia.
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2013.07.09. 15:32:30

sjd írta:Az újságok most nagyon arról írnak, hogy kölcsön akarják adni. Ami szerintem a lehető legjobb megoldás lenne, a jelen helyzet nagy csapdája, hogy még nem tudja pótolni az előtte lévőket, és éppen ezért Tito nem is hajlandó semmikor betenni a helyükre. (Lesznek még problémáink ebből, hogy Tito egy fiatalnak nem szavaz bizalmat...)
Óriási probléma, hogy nem bízunk a fiataljainkban, Pep rengeteg fiatalt hozott fel magával anno pl. Pedro akit már el akartak küldeni a csapatból és Bl dőntőben rúgott nagyon fontos gólt vagy Busquets aki nélkül most már nem tudnánk elképzelni a kezdőt, de ott van Tello is. Bartra is ügyes gyerek, csak játszatni kéne, ehelyett súlyos milliókat akarunk költeni...
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.07.09. 15:12:05

Bartra a tegnapi sajtótájékoztatón:
Nagy megtiszteltetés a Barça mezét viselni, ha rajtam múlna, ennél a klubnál élném le az életemet.
Az ügynököm jelenleg tárgyal a klubbal, megpróbálja kitalálni, mi lenne a legjobb megoldás nekem és a Barçának is. Még nem beszéltem Titóval, de tudom, hogy bízik bennem, és ez a legfontosabb.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.07.07. 12:42:16

Az újságok most nagyon arról írnak, hogy kölcsön akarják adni. Ami szerintem a lehető legjobb megoldás lenne, a jelen helyzet nagy csapdája, hogy még nem tudja pótolni az előtte lévőket, és éppen ezért Tito nem is hajlandó semmikor betenni a helyükre. (Lesznek még problémáink ebből, hogy Tito egy fiatalnak nem szavaz bizalmat...)
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.07. 12:34:45

visca el barca írta:
Barcaman14 írta:Én is megbíznék benne, mert látszik, hogy van jövője a srácnak és ha éreztetik vele, hogy fontos szerepet szánnak neki, akkor tényleg megoldást jelenthet a védő problémákra.

Viszont van egy olyan érzésem, hogy Tito nem fogja vállalni a kockázatot és ha T.Silvát nem sikerül elhozni, akkor találni fog valaki mást.
teljesen adom, sajnos szerintem sem fog többet játszani mint tavaly. puyol, piqué, masherano biztos előtte lesznek a sorban, ha jön bárki uj akkor ő is.

tito láthatóan tart a fiataloktól.
Bármennyire is gyenge pont volt a védelmünk idén egy Kompany vagy barátai nem oldanák meg a problémát. Én úgy vagyok vele, hogy ha TS vagy mondjuk David Luiz nem elérhető, akkor ne is hozzunk senkit. Azért nem csak a védelem gyengesége járult hozzá a szokatlanul sok kapott gólhoz. Nem hiszem, hogy újra megtörténne, hogy egyszerre lesz ilyern sérüléshullám ott, ráadásul az egész pályás letámadásunk is teljesen eltűnt, így közel sem biztos, hogy egy középszerű, vagy egy kicsit jobb új ember ezt megoldaná. Bartra-ra a képességei és mentalitása alapján nyugodtan lehetne építeni. Szívesen belelátnék Tito fejébe, hogy miért nem játszatta többet, mert valami oka biztos volt. Remélem a következő szezonban ez máshogy lesz, a bajnokság csapatainak 3/4 része ellen simán kezdő is lehetne. Majd meglátjuk, én bízom benne. A nyilatkozatai alapján kellően magabiztos is és nem egy rinya-p...a, türelmesnek tűnik.
Forca Barca!!!!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.07.07. 12:20:42

Barcaman14 írta:Én is megbíznék benne, mert látszik, hogy van jövője a srácnak és ha éreztetik vele, hogy fontos szerepet szánnak neki, akkor tényleg megoldást jelenthet a védő problémákra.

Viszont van egy olyan érzésem, hogy Tito nem fogja vállalni a kockázatot és ha T.Silvát nem sikerül elhozni, akkor találni fog valaki mást.
teljesen adom, sajnos szerintem sem fog többet játszani mint tavaly. puyol, piqué, masherano biztos előtte lesznek a sorban, ha jön bárki uj akkor ő is.

tito láthatóan tart a fiataloktól.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Barcaman14
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4373
Csatlakozott: 2008.04.15. 16:40:28
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.07.07. 10:26:30

Én is megbíznék benne, mert látszik, hogy van jövője a srácnak és ha éreztetik vele, hogy fontos szerepet szánnak neki, akkor tényleg megoldást jelenthet a védő problémákra.

Viszont van egy olyan érzésem, hogy Tito nem fogja vállalni a kockázatot és ha T.Silvát nem sikerül elhozni, akkor találni fog valaki mást.
Kép
„Ez a Barça ezzel a generációval értékesebbé teszi a labdarúgást, egyedülállóbb rangot ad neki." Josep Guardiola-GRÁCIES PEP!

Fc Barcelona ***-Més Que un Club-***
Avatar
messideco
Presidente del Barça
Hozzászólások: 12231
Csatlakozott: 2008.07.08. 16:49:07

2013.07.06. 20:12:18

Azon kevesek közé tartozom, akik megbíznak a kis Marcban. Szerintem megvan benne a kellő tudás, hogy stabilizálni tudja helyét a csapatban, akár pár éven belül a kezdőben is (Puyol lassan visszavonul, Piqué már rég volt világsztár, Masch még mindig nem komplett középhátvéd). Elsősorban neki kell türelem, remélem Tito nem fél bedobni őt a szezon elején a könnyebb meccsekre, majd fokozatosan a kupatavaszig felveheti a tempót. Felkészülési meccsek + kiesőjelöltek elleni meccsek + spanyol kupameccsek +BL, a szezon első felében kalkulálok kb. 10-15-20 hivatalos meccsel (fogom követni), remélem meglesz ennyi.Szorítok érte. :)
"And my heart will leave you never."
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.07.06. 13:04:10

socio66 írta:egyetértek Tito-val,a prioritás legyen egy klasszis védő, de ha ilyet nem találunk, akkor én attól sem fázok, hogy Bartra legyen jövőre a védelmünk egyik stabil tagja.
Ha ilyet nem találnak akkor valszeg vége a dalnak ismét.Ilyen szezon után ami egyértelműen megmutatta a problémákat, nagyon nehéz lesz normális kh nélkül neki indulni a köv szezonak. :? Számomra hihetetlen hogy csak TS van egyedül a világon, aki minőségi javulást jelentene a csapatnak minden szempontból nézve.Batranak rengeteget kellene még tanulni, amit nem gondolom hogy a barca védelme megengedhetne magának egy teljes szezonon keresztül. :oops: Én még mindig úgy gondolom hogy látva a helyzet kezelését is, még mindig nem hiszem hogy ő a legalkamasabb ember erre a posztra, és ezt nem csak most az igazolások terrére értem.De könyörgöm ezt az alapvető problémát is már számos magyar szakértő is mint pl.Nyilasi Tibor, Bodnár György....akik már azért letettek valamit az asztalra, és ezt már számtalanszor elmondták a tvben is.Ez a csapat legnagyobb rákfenéje és ezzel mindenki tisztában van, ezért tartom hülyeségnek villanova részéről, hogy egy zöldfülü kölökkel való kisérletezgetést folytatna, hogyha nem sikerülne az elfogultan kezelő Ts-ját elhozni a PSG-ből.Na de mindegy, az idő majd eldönti ezt is. :roll: Ott van pl.Alves aki bizonyította hogy már nem olyan megbizható a védelemben, Piqúé is az elvárt szint alatt teljesít, akkor ezek után nem lenne felelőtlenség egy kezdő tinédzsert bedobni melléjük. :?: :?: Az év véleményem az, hogy egy stabil erős fizikumú és határozott szellemű ember kellene ide. :idea: Aki nem feltétlenül Ts, hanem lehet pl. Subotic, D.Luiz stb.stb. :roll:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
socio66

2013.07.06. 12:29:07

egyetértek Tito-val, a prioritás legyen egy klasszis védő, de ha ilyet nem találunk, akkor én attól sem fázok, hogy Bartra legyen jövőre a védelmünk egyik stabil tagja.
amit eddig mutatott, az nem rossz, a pályán kívüli megnyilvánulásain is látszik, hogy nem egy elveszett gyerek, fölöslegesnek érzem a nyakára hozni egy középszerű játékost, vagy egy másik tehetséget.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.14. 17:23:21

Bocs a dupláért.

Egy interjú Bartrával az U21-es Eb kapcsán:
http://www.uefa.com/under21/news/newsid ... ra+spanish

Eddig amúgy két találkozón kapott lehetőséget a kontinenstornán, a spanyol válogatott ezek közül egyiken sem kapott gólt, köszönhetően Marcnak is, aki mindkét meccsen remekelt. :)
Valószínűleg a norvégok elleni elődöntőben is a kezdőcsapatban kap majd helyet.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.05.28. 14:53:34

A Marca szerint a Barça néhány napon belül megkezdheti a tárgyalásokat Bartra ügynökével a fiatal védő szerződésének meghosszabbításáról. :)
Jó lenne, ha megtartanánk, és jövőre jóval többet játszhatna.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.04.24. 21:01:04

Az utóbbi mérkőzésein amiken játszott, nagyon jól teljesített, egy szavunk se lehet rá. Tegnap is hozta amit kellett, nem rajta múlt. Kiváncsi leszek a visszavágón megint kap-e lehetőséget vagy Abidal játszik majd, mert Adriano biztos nem lesz. Én mindenképpen marasztalnám, ha jön középső védő, ha nem.
A következő szezon vízválasztó lehet nála. Lehet, hogy kiderül, hogy csak egy középszerű védő teljesítményét képes lehozni vagy netán megtaláltuk Puyol utódját. (de szép is lenne) Inkább találom őt vezéralaknak a védelem tengelyében, mint Piquét, ami a jövő csapatát illeti. De egy kicsit előreszaladtam.
Forca Barca!!!!
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.04.24. 19:48:11

sjd írta:Én konkrétan nem emlékszem olyanra, hogy ez a 4 ember egyszerre egészséges lett volna. Talán valamikor decemberben, de tényleg meg kell erőltetnem magam. Puyol kb. 0-nak számít eleve, mert bármikor kidőlhet a sorból, ráadásul a kora miatt már eleve rotációra van szüksége. (És attól tartok Abidal ugyanez)
Szóval én is az igazolás mellett vagyok, de attól félek, h annak meg az lenne a következménye, h Bartra útját kiadják.
Szerintem konkrétan nem is volt olyan. :D
Na igen, az meg a másik kérdés, hogy Bartrának lenne-e helye az új bekk (Hummels?) mellett, de végül is ha azt nézzük, hogy így lenne öt középhátvédünk, akik közül legalább egy mindig sérült, talán meg lehetne oldani az ő rendszeres játszatását is, pláne, hogy Puyol szerintem még egészségesen is fokozatosan egyre kevesebb lehetőséget fog kapni. (Ettől függetlenül meg fog maradni a szellemi vezérnek, annak az embernek, aki összefogja a csapatot.)
De szerintem Bartra közelmúltbeli teljesítménye meglepően jó volt (ha nem is varane-i), így remélhetőleg a vezetőség nem gondolkodik abban, hogy vegyünk egy középhátvédet, Bartrát meg adjuk el egy spanyol középcsapatnak.
Lezárt