Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
MessiNeymarSuarez
Presidente del Barça
Hozzászólások: 10071
Csatlakozott: 2014.10.18. 14:14:18
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.03. 10:43:55

Sajnos az idő utólag őt igazolta(na nem egyénileg hanem csapatilag), mégha nem is tudatosan történt ez, kétlem hogy előre tudta volna hogy így leépül a csapat.

Ettől függetlenül amiből kimaradt: Roma-i, Liverpooli égések + a Bayern elleni, amíg minket kitömtek addig ő a PSG-vel Bl döntőt játszhatott ami nem sokon múlott.Ha itt marad, ki tudja mi lett volna az említett meccsek vége, de lehet hogy ha marad akkor többet nem lát BL döntőt.

Túl nagy lett az arca, túl sokat hitt magáról, ezért (+ a pénzért) elment máshova mert azt hitte hogy majd megváltja a világot ha nem Messivel játszik egy csapatban, de ahhoz túl kellett volna Messi teljesítményét szárnyalni is.
Benne volt hogy a Messi+Ronaldo és a többi játékos közötti hatalmas űrt kitöltse és ott legyen a TOP3-ban de sajnos ezt nem tudta meglépni, jó játékos még mindig de ugyanolyan mint 2017-ben, pár zseniális megmozdulásra jut tripla annyi bézánás, mint mikor 2017 tavaszán számoltuk hogy hány ziccert fog még kihagyni .

Abba mondjuk kifejezetten szomorú belegondolni, hogy az évek azt hozták hogy egy olyan csapat ahova hokizni ment, már sokkal esélyesebb ellenünk, és sajnos könnyen benne van egy újabb zakó.

Nekünk a történelmi égések mellett az jutott hogy azóta se tudtuk pótolni, neki meg az hogy az aranylabda gálán twitch-en kockuljon.



Nero: +1, egy idióta volt, de mindig azok közé tartozott akik hajtottak a győzelemért.
Avatar
Sinya22
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3186
Csatlakozott: 2017.08.21. 17:40:25

2021.02.03. 08:13:42

Nero. írta:
2021.02.03. 00:56:31

Engem lesújtott a távozása, de az ő szemszögéből valahol érthető volt, mert akkor úgy nézett ki hogy a PSG lehet hogy komoly csapat lesz, illetve itt soha nem lesz aranylabdás.
Ne szépítsük. Elment egy valag pénzért. Akkor amikor elment,semmivel nem volt több esélye arra,hogy ott aranylabdás lehet. Az egy épülő csapat volt,itt meg volt 2 olyan társa,akiket sehol máshol nem talált volna. Fosta a gólokat, vele még valószínű nyertünk is volna pár dolgot.

Elment egy gyengébb bajnokságba, egy nagyon épülő csapatba,aztán miután látta,hogy nem váltják meg a világot,szaladt volna vissza.

De azzal egyetértek,hogy amikor itt volt,vitte a hátán a csapatot. De hát brazil,és pénzéhes,szóval így járt.
bojankrkic27
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 262
Csatlakozott: 2008.03.01. 14:28:23

2021.02.03. 07:38:53

Nero. írta:
2021.02.03. 00:56:31
Nehéz hova tenni a gyereket. Ugye sokaknak nem szimpatikus a fizimiskája meg a viselkedése miatt, de én mindig csak a nettó teljesítményt néztem.

Abban a 4 évben ameddig nálunk volt szerintem egyértelműen Messi után a második legjobbunk volt, és sokszor voltak olyan meccsei amikor ő cipelte a csapatot.
Engem lesújtott a távozása, de az ő szemszögéből valahol érthető volt, mert akkor úgy nézett ki hogy a PSG lehet hogy komoly csapat lesz, illetve itt soha nem lesz aranylabdás.
A PSGben jól játszik, de sem a BL sem az Aranylabda nem volt közel. Utólag nem biztos hogy jó döntés volt. Az évek mennek, és a Ligue 1ben nehéz történelmet írni.

Képességei alapján simán be kerülhetett volna a nagy brazilok mellé a történelemkönyvbe, de így hogy inkább Párizsban bulizik, így nem fog.

Én imádtam a játékát és soha nem értettem azokat a culékat akik köpködnek rá. Főleg hogy a nagy meccsekre húzta fel magát.

Kicsit hiányzik is.

Sokszor lett ráaggatva a “bohóc” jelző, de én emlékszem arra hogy sírva fakadt a Juve elleni kiesés után, Atletico ellen ment mint a mérgezett egér és hergelte a Camp Nout hogy “hangosabban!”, PSG ellen kb. egyedül fordított, a Real elleni bajnokikon mindig nagyot játszott, a védekezésből mindig kivette a részét, stb.

Meg volt benne az az akarás meg győzelmi éhség ami a mostani csapatban egyáltalán nincs meg. Arról meg ne is beszéljünk hogy miután elment, kik és milyen színvonalon játszottak a posztján.
Minden szavával egyetértek :!:
Távozása sajnos egy nagy törés volt a klub életében. Főleg hogy a “pótlása” teljes csődnek bizonyul... se Demb se Cou nem hozza még megközelítőleg sem azt a szintet amiért meg lettek véve. sajnos
Avatar
davi10
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6589
Csatlakozott: 2007.10.06. 20:02:40
Tartózkodási hely: Budapest

2021.02.03. 06:56:22

2017-ben ment el, 2018 óta nem hogy aranylabdát nem kapott, és nem hogy top3-ba nem volt, de ha jól látom top10-be se került :D

A játékát a fetrengéseken kívül bírtam, de bennem nem tört össze a világ, amikor elment. Plusz szerintem ha marad, Valverde nem bírt volna vele, nem illett bele a nyugodt közegbe :D
A csúcson "adtuk el" csúcspénzért. Szerintem ha a City-be ment volna (ott is kapott volna egy rakat pénzt), akkor lehetett volna esélye az aranylabdára.

De kicsit gyanús ez a hosszabbítás, nem lepődnék meg, ha jövőre összeállna ott a Neymar-MBAppe-Messi sor hátul egy Ramos-szal.
Kép
"A Futball nyer, ha a Barca nyer"
"Ez a két szín, zöld és fehér minden másnál többet ér
Hát indulj és bátran énekelj velünk egy dalt a Fradiért"
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.02.03. 04:57:52

Ill nalam R9,sem a dinho rivaldo sor.
3x aranylabdas,nekem O a tortenelem legjobb csatara.
Nalam O meg felettuk jar,aztan jon Ronaldinho,majd Kaka,Rivaldo stb.
Azert itt 3x,1x aranylabdasokrol van szo,akik egy anno sokkal latvanyos,extrabb,egyenlieg tobb kiemelkedo jatekosokat megelt korszakbol vannak.
Szoval ezeket atgondolva,meg foleg hogy nem irnam ot R9 es akar R10 nevsoraba.
Neymar egyedul maradt a csellokkal,trukkokkel. De teljesitmenyben semmi koze a ket emlitetthez.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.02.03. 00:56:31

Nehéz hova tenni a gyereket. Ugye sokaknak nem szimpatikus a fizimiskája meg a viselkedése miatt, de én mindig csak a nettó teljesítményt néztem.

Abban a 4 évben ameddig nálunk volt szerintem egyértelműen Messi után a második legjobbunk volt, és sokszor voltak olyan meccsei amikor ő cipelte a csapatot.
Engem lesújtott a távozása, de az ő szemszögéből valahol érthető volt, mert akkor úgy nézett ki hogy a PSG lehet hogy komoly csapat lesz, illetve itt soha nem lesz aranylabdás.
A PSGben jól játszik, de sem a BL sem az Aranylabda nem volt közel. Utólag nem biztos hogy jó döntés volt. Az évek mennek, és a Ligue 1ben nehéz történelmet írni.

Képességei alapján simán be kerülhetett volna a nagy brazilok mellé a történelemkönyvbe, de így hogy inkább Párizsban bulizik, így nem fog.

Én imádtam a játékát és soha nem értettem azokat a culékat akik köpködnek rá. Főleg hogy a nagy meccsekre húzta fel magát.

Kicsit hiányzik is.

Sokszor lett ráaggatva a “bohóc” jelző, de én emlékszem arra hogy sírva fakadt a Juve elleni kiesés után, Atletico ellen ment mint a mérgezett egér és hergelte a Camp Nout hogy “hangosabban!”, PSG ellen kb. egyedül fordított, a Real elleni bajnokikon mindig nagyot játszott, a védekezésből mindig kivette a részét, stb.

Meg volt benne az az akarás meg győzelmi éhség ami a mostani csapatban egyáltalán nincs meg. Arról meg ne is beszéljünk hogy miután elment, kik és milyen színvonalon játszottak a posztján.
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2021.02.02. 22:44:48

ktm írta:
2021.02.02. 21:55:02
Barcaforever írta:
2021.02.02. 21:23:21
Számomra kicsit, de csak kicsit meglepő módon hosszabbított most 2025ig a PSG-nél, akkor lesz 32 éves. A brazilok sose voltak azok a nagy a 30 felett még kiemelkedőt hozó típusok, ő meg aztán főleg nem lesz az a 30+ spíler típus.

Szerintetek neki összeségében 10-15 év múlva milyen lesz a megítélése, hogy tele lesz francia érmekkel? (ha levesszük a barcelonaiakat)

Nem az unszimpátia beszél belőlem, jó játékos, nagy tudással, de ha így marad minden, Bl, világbajnokság, komoly bajnokság a francián kívül akkor én személy szerint nem említeném, Rivaldo, Kaka, Dinho, Ronaldo mellett. [-X
En siman odarakom a listaba, bar engem nem is erdekel, hogy valaki mennyi bajnoki cimet stb. halmoz. 10-15 ev mulva megkerdezik ki volt Neymar? "Az utolso brazil labdazsonglor aki miatt erdemes volt leulni a tv ele."

Egyebkent remelem csak azert hosszabbitott, hogy nyaron ne ingyen jojjon.:)
A körülötte lévő hype miatt oda lehet rakni a névsorba, de az ő teljesítménye sosem volt olyan csúcson, mint az említett játékosoknak. 2015-ben közel került hozzá, ott csak már egy kicsit kellett volna előrelépnie, hogy a legjobbak közé emelkedjen. Fejben viszont nem tudta megugrani a szintet, és azóta már a 2015-ös teljesítményét sem tudja megközelíteni. Nagyon jó játékos így is, főleg a mostani mezőnyben, de a legnagyobbak közé nem sorolnám.
Avatar
miro.
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1402
Csatlakozott: 2017.03.08. 17:57:31

2021.02.02. 22:36:40

A “tipikus” brazil futballistak meg rosszabb verzioja.
El sem jutott a 30 eves korig,mar a konnyebb utat valasztotta,elit ligaban,extra csapatban volt par jo eve, viszont azota bohockodik a francia bajnoksagban,ezzel kikerulve az ev nagy reszeben a pixisbol.
Kozeleben sincs a felsorolt ronaldo,ronaldinho sorhoz.
Szvsz tehetsegben sem,de fejben,karrier szinten abszolut nem.
" Ha valaki három órát áldoz arra az életéből hogy megnézzen a tv-ben,akkor kötelességem a legjobbat nyújtani. Mindvégig a legjobbat. " - Michael Jordan


rmcf
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2021.02.02. 21:55:02

Barcaforever írta:
2021.02.02. 21:23:21
Számomra kicsit, de csak kicsit meglepő módon hosszabbított most 2025ig a PSG-nél, akkor lesz 32 éves. A brazilok sose voltak azok a nagy a 30 felett még kiemelkedőt hozó típusok, ő meg aztán főleg nem lesz az a 30+ spíler típus.

Szerintetek neki összeségében 10-15 év múlva milyen lesz a megítélése, hogy tele lesz francia érmekkel? (ha levesszük a barcelonaiakat)

Nem az unszimpátia beszél belőlem, jó játékos, nagy tudással, de ha így marad minden, Bl, világbajnokság, komoly bajnokság a francián kívül akkor én személy szerint nem említeném, Rivaldo, Kaka, Dinho, Ronaldo mellett. [-X
En siman odarakom a listaba, bar engem nem is erdekel, hogy valaki mennyi bajnoki cimet stb. halmoz. 10-15 ev mulva megkerdezik ki volt Neymar? "Az utolso brazil labdazsonglor aki miatt erdemes volt leulni a tv ele."

Egyebkent remelem csak azert hosszabbitott, hogy nyaron ne ingyen jojjon.:)
Avatar
bence0330
Az Év Fórumozója 2022
Hozzászólások: 6887
Csatlakozott: 2020.07.16. 19:01:18
Tartózkodási hely: Pécs

2021.02.02. 21:49:30

Barcaforever írta:
2021.02.02. 21:23:21
Számomra kicsit, de csak kicsit meglepő módon hosszabbított most 2025ig a PSG-nél, akkor lesz 32 éves. A brazilok sose voltak azok a nagy a 30 felett még kiemelkedőt hozó típusok, ő meg aztán főleg nem lesz az a 30+ spíler típus.

Szerintetek neki összeségében 10-15 év múlva milyen lesz a megítélése, hogy tele lesz francia érmekkel? (ha levesszük a barcelonaiakat)

Nem az unszimpátia beszél belőlem, jó játékos, nagy tudással, de ha így marad minden, Bl, világbajnokság, komoly bajnokság a francián kívül akkor én személy szerint nem említeném, Rivaldo, Kaka, Dinho, Ronaldo mellett. [-X
Egyetértek. Lehetett volna minden idők 4.-5.-6. legjobb játékosa, az általad említett játékosok közül Ronaldinhot a jó időszaka rövidsége, a többieket meg szintben leelőzte volna, és becsatlakozhatott volna valahová C Ronaldo köré-mögé.
Persze nyerhet még a Párizzsal 3 BL címet 2 aranylabdával, nincs 100%-osan kizárva, de ehhez hasonló eredmények kellenek neki, hogy bekerüljön az igazán nagyok közé, akiknek fennmarad a neve.
Szerintem még egy Ibrát is pl. komoly cím nélkül is tovább fogják emlegetni, mint őt, ha nem durrant a hátralévő pár évében igazán nagyokat.
ter Stegen; Cancelo - Cubarsí - Araujo - Koundé; Gündogan - Christensen - Pedri; Felix - Lewy - Raphinha
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2021.02.02. 21:23:21

Számomra kicsit, de csak kicsit meglepő módon hosszabbított most 2025ig a PSG-nél, akkor lesz 32 éves. A brazilok sose voltak azok a nagy a 30 felett még kiemelkedőt hozó típusok, ő meg aztán főleg nem lesz az a 30+ spíler típus.

Szerintetek neki összeségében 10-15 év múlva milyen lesz a megítélése, hogy tele lesz francia érmekkel? (ha levesszük a barcelonaiakat)

Nem az unszimpátia beszél belőlem, jó játékos, nagy tudással, de ha így marad minden, Bl, világbajnokság, komoly bajnokság a francián kívül akkor én személy szerint nem említeném, Rivaldo, Kaka, Dinho, Ronaldo mellett. [-X
Kép
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2021.01.14. 01:27:33

LG írta:
2020.12.29. 16:13:10
https://index.hu/sport/2020/12/27/neyma ... EKOd8Z33zc

Újabb kreténség tőle. Kíváncsi vagyok, kap-e valami büntetést, mármint valami ténylegeset, nem pedig vicc kategóriába tartozót. De meglepődnék. Pedig annyi patkánysága volt már, adót is csalt, nem keveset. Ha egy átlag ember lenne, már simán megjárta volna a börtönt.
https://www.instagram.com/p/CKALi0CgALy ... 0je50igarf

És egy újabb
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2020.12.29. 16:13:10

https://index.hu/sport/2020/12/27/neyma ... EKOd8Z33zc

Újabb kreténség tőle. Kíváncsi vagyok, kap-e valami büntetést, mármint valami ténylegeset, nem pedig vicc kategóriába tartozót. De meglepődnék. Pedig annyi patkánysága volt már, adót is csalt, nem keveset. Ha egy átlag ember lenne, már simán megjárta volna a börtönt.
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2020.12.15. 14:28:30

ktm írta:
2020.12.14. 23:01:43
Remelem ott lesz a bl meccsen es akkor Messivel meg tudja dumalni hogyan tovabb.
Mert anélkül biztos nem tudnak kommunikálni. :D
ktm
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 449
Csatlakozott: 2012.05.18. 22:59:24

2020.12.14. 23:01:43

Remelem ott lesz a bl meccsen es akkor Messivel meg tudja dumalni hogyan tovabb.
Mascherano14
Capitá del Barça
Hozzászólások: 618
Csatlakozott: 2018.01.04. 00:19:27

2020.12.14. 15:42:52

Nem kell operálni, jöhet a Camp Nou-ban, vendégnek.
Avatar
Mihu
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4091
Csatlakozott: 2005.02.12. 21:35:42
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

2020.12.14. 15:27:06

Egyébként az nso-s cikkben asszem ott is van az előzmény... Volt egy totál elérhetetlen labda, mikor beállt elé a védő, hogy fedezze a kijövő kapust, erre frusztrációból az IQ bajnok rálökte a védőt a kapusra. Nem sokon múlott, hogy nem fejeltek össze, amiből komoly sérülés lehetett volna...Aztán persze megint más kérdés, hogy a portás akkorát fetrengett, mint anno maga Ney a válogatottban, de ez most másodlagos.

Agyilag teljesen zizi, a nehéz helyzeteket nem tudja kezelni, ilyenkor jön a balhé, a provokáció, a duma, stb.

Sokszor mondom, hogy én senkinek nem kívánok sérülést, de mondjuk nagyon szívesen látnám, hogy valaki úgy aláver Ramosnak, hogy rá kell számolni... Ugyan ez a helyzet sok esetben Neymarral is, hogy tesz érte gazdagon, hogy az ellenfelet ne csak az érdekelje, hogy a labdát vigye el... És ez teljesen független attól, hogy színezi a játékot, amit nyilván mindenki szeret nézni, én is...
Kép
Avatar
Barcaforever
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3973
Csatlakozott: 2004.10.13. 19:17:18
Tartózkodási hely: Barcelona/Budapest

2020.12.14. 15:15:18

geridoss írta:
2020.12.14. 09:44:13
Jézusom, nehogy már az ő hibája legyen, mert így alárúgtak. Próbál valami látványt, szórakozást hozni a játékba, ebben az egyre taktikusabb futballba, de ja, népművészeti cserépedény bohóc. =D>

Ráadásul úgy néz ki, hogy súlyos sérülést szenvedett, rúgjunk bele még egyet.

Akármennyire gyűlölöd, ilyet senki sem érdemel. Elég érdekes jellemre vall, hogy így állsz hozzá.
1. A jellemmel semmi baj nincs, köszönöm az aggodalmat. =D> :lol:

2. Semmilyen szinten nem gyűlölöm, nagyon szeretem Neymart.

Szóval szépen lassan alakulunk.

Azt írtam le, hogy jó lenne még sokáig látni őt, de ezeket a rúgásokat, sérüléseket elkerülhetné simán.
Kép
Peter
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3229
Csatlakozott: 2019.09.04. 02:22:17

2020.12.14. 14:21:49

Csúnyán állt az a láb nagyon az adott pillanatban....
Avatar
Leon
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2578
Csatlakozott: 2014.02.17. 16:20:26
Tartózkodási hely: Balkán sarkán

2020.12.14. 14:13:01

Nero. írta:
2020.12.14. 13:13:07
Ellenünk lesz?
Ja lehet Messivel együtt. :mrgreen:
Messi campion del Mundo 2022. G.O.A.T.

Gianluigi Buffon (a Messivel való találkozásról 2013-ban): Meg kellett érintenem Messit, hogy megbizonyosodjak róla, olyan ember, mint mi.

L4wandowski

Tito per sempre etern.Infinite Iniesta Grácies Xavi, Grácies Piqué!

Grácies Messi!
Avatar
Nero.
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6905
Csatlakozott: 2015.08.14. 19:02:12

2020.12.14. 13:13:07

Ellenünk lesz?
“Mindig is elakartam jutni Kínába. Soha nem gondoltam volna, hogy idővel Kína jön el hozzám.”
Atlantis
Capitá del Barça
Hozzászólások: 886
Csatlakozott: 2008.08.29. 13:25:29
Tartózkodási hely: Budapest

2020.12.14. 13:10:09

Nagyon sajnálom a srácot amúgy, mert elképesztően sokat sérül le, mondjuk Messihez vagy CR-hez viszonyítva. Emberileg vannak vele problémák, de azt nem lehet elvitatni, hogy rengeteg látványt tud belecsempészni a fociba, ami miatt öröm nézni a játékát a legtöbbször.

Mielőbbi jobbulást neki.
Avatar
NovaProspekt
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1912
Csatlakozott: 2019.11.26. 14:17:19

2020.12.14. 10:19:31

Samper írta:
2020.12.14. 10:14:58
Jó volna Neymart végleg töröloni az összes barcas fejekből.
ha a sérülésekkel továbbra is ilyen szerencsétlen lesz, az összes nem barcás fejekből is törölve lesz.
Samper
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3846
Csatlakozott: 2014.10.22. 16:22:27

2020.12.14. 10:14:58

Jó volna Neymart végleg töröloni az összes barcas fejekből.
Avatar
csababarca
Az Év Fórumozója - 2021
Hozzászólások: 15406
Csatlakozott: 2005.10.03. 21:19:38
Tartózkodási hely: Dabas

2020.12.14. 09:46:33

geridoss írta:
2020.12.14. 09:44:13
Jézusom, nehogy már az ő hibája legyen, mert így alárúgtak. Próbál valami látványt, szórakozást hozni a játékba, ebben az egyre taktikusabb futballba, de ja, népművészeti cserépedény bohóc. =D>

Ráadásul úgy néz ki, hogy súlyos sérülést szenvedett, rúgjunk bele még egyet.

Akármennyire gyűlölöd, ilyet senki sem érdemel. Elég érdekes jellemre vall, hogy így állsz hozzá.
jah hát akkor is ő volt a hibás, amikor beesernyőzte a bilbaos gyereket pl, mert "megalázta" :mrgreen:
"Amikor nézzük Őt, akkor értsük meg ez egy sajátos játékos akit látunk, ez totálisan egyedi. Háromszor verte meg úgy Gvardiolt, hogy az magasabb, erősebb, gyorsabb, fiatalabb, energetikusabb. Ezt írd már le nekem számokkal. Ez mutatja azt, hogy micsoda valójában a futball."
Válasz küldése