Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2013.06.04. 20:44:40

Castiel írta:Azért az már a másik véglet, amikor ismeretlenben, bemondják hogy : Meg fog bukni! Kb Messire is mondhatták volna anno... v Cé-re... hát...
Én úgy gondolom, hogy Neymar akkor válna be nálunk (az alap, hogy be tud-e illeszkedni az európai környezetbe/labdarúgásba), hogy ha nem lenne egy Messink. Tehát ő lehetne a húzóember, aki köré épül a taktika, és a többi. (szerény vélemény)
Persze biztos megoldható az is, hogy két dudás elférjen egy csárdában, de ahhoz olyan edző kell, aki el kapja azt a bizonyos dolgot, amit el kell kapni. Itt jön a kérdés, hogy erre képes lesz-e Tito. Jövő ilyenkor már okosabbak leszünk.

Amúgy meg a televíziós úriemberek nem azt mondták, hogy tízcsillió százalék, hogy nem válik majd be. És én sem jelentettem ezt ki bizton soha! Hangsúlyozom! Én leszek az egyik legboldogabb, ha nem nekem lesz igazam!
Renka
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013.01.31. 13:18:28

2013.06.04. 20:32:07

Poszi írta:Az előbb a sport1-en a Fiesta című műsorban, Neymarról beszélgettek, és Farkas Norbert, ill. Vincze Ottó is (aki köztudottan Barca drukker) osztották azon véleményt, hogy Neymar nem fog passzolni Barca stílusához. Érveknek azokat hozták fel, hogy túl nagy egyéniség, túl nagy az egója (még ha tegnap szerényen is nyilatkozott, de ez nem jelent semmit, mivel egyértelmű, hogy az első "útján" behúzza "fülét-farkát") és eleinte még talán igen, de később már nem fogja elviselni, hogy nem körülötte forog a világ... Meg kb. azokat az érveket sorakoztatták még fel, amiket mi "Neymar ellenzők tábora" is szajkóz itt a fórumon hónapok óta. Kérdés, hogy befogadják-e a többiek, tud-e csapatjátékos lenni...stb.
Én is néztem és szívesen megkérdeztem volna Őket, h kit igazoltak volna oda előre... Elég sok szó esett arról, h a Barcelona egy nagyon "speciális" csapat, nagyon nehéz bárkinek beilleszkednie ebbe a rendszerbe. Szóval szerintem ez a kérdés minden új igazolás kapcsán felvetődne...Neymarnál kicsit túl van lihegve ez a történet.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.06.04. 20:07:09

Poszi írta:Az előbb a sport1-en a Fiesta című műsorban, Neymarról beszélgettek, és Farkas Norbert, ill. Vincze Ottó is (aki köztudottan Barca drukker) osztották azon véleményt, hogy Neymar nem fog passzolni Barca stílusához. Érveknek azokat hozták fel, hogy túl nagy egyéniség, túl nagy az egója (még ha tegnap szerényen is nyilatkozott, de ez nem jelent semmit, mivel egyértelmű, hogy az első "útján" behúzza "fülét-farkát") és eleinte még talán igen, de később már nem fogja elviselni, hogy nem körülötte forog a világ... Meg kb. azokat az érveket sorakoztatták még fel, amiket mi "Neymar ellenzők tábora" is szajkóz itt a fórumon hónapok óta. Kérdés, hogy befogadják-e a többiek, tud-e csapatjátékos lenni...stb.
Kissé túl lett lihegve ez a dolog sztem. Egy olyan játékosról van szó és az ő bukásáról, aki konkrétan még 1 percet nem hogy nem játszott, de még a csapattársaival sem találkozott. Csak nehogy meglepetés legyen és szétszívassanak Messivel mindenkit. Ha jól emlékszem Del Bosque nyilatkozta azt, hogy náluk ilyen problémák nem voltak, holott azért pár világsztár megfordult abban az öltözőben. És azt továbbá megint ismét mindenki elfelejti, hogy Neymar azért van itt, hogy előrébb vigye a Barcát. Nem pedig azért, hogy Messit kitúrja a No.1. pozícióból, összevesznek és vége mindennek. Sztárokból van itt elég, eggyel most több van. A lényeg viszont az, hogy mi történik a pályán. Felőlem úgy utálhatják egymást, hogy rá nem néznek egymásra egész évben, ha ez nem mutatkozik meg a pályán mutatott teljesítményben. Erről pedig sem Ottó, sem Attila, sem Norbi még nem tud semmit. Mi történt Ibrával? Nagy dolog, mintha máshol ez nem történt/történhetett volna meg...
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.04. 19:59:33

Poszi írta:Az előbb a sport1-en a Fiesta című műsorban, Neymarról beszélgettek, és Farkas Norbert, ill. Vincze Ottó is (aki köztudottan Barca drukker) osztották azon véleményt, hogy Neymar nem fog passzolni Barca stílusához. Érveknek azokat hozták fel, hogy túl nagy egyéniség, túl nagy az egója (még ha tegnap szerényen is nyilatkozott, de ez nem jelent semmit, mivel egyértelmű, hogy az első "útján" behúzza "fülét-farkát") és eleinte még talán igen, de később már nem fogja elviselni, hogy nem körülötte forog a világ... Meg kb. azokat az érveket sorakoztatták még fel, amiket mi "Neymar ellenzők tábora" is szajkóz itt a fórumon hónapok óta. Kérdés, hogy befogadják-e a többiek, tud-e csapatjátékos lenni...stb.
akkor két év mulva eladjuk a citynek vagy a psg-nek 40-ért és annyi. tul nagy feneket keritenek ennek az egésznek.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.04. 19:58:40

Poszi írta:Az előbb a sport1-en a Fiesta című műsorban, Neymarról beszélgettek, és Farkas Norbert, ill. Vincze Ottó is (aki köztudottan Barca drukker) osztották azon véleményt, hogy Neymar nem fog passzolni Barca stílusához. Érveknek azokat hozták fel, hogy túl nagy egyéniség, túl nagy az egója (még ha tegnap szerényen is nyilatkozott, de ez nem jelent semmit, mivel egyértelmű, hogy az első "útján" behúzza "fülét-farkát") és eleinte még talán igen, de később már nem fogja elviselni, hogy nem körülötte forog a világ... Meg kb. azokat az érveket sorakoztatták még fel, amiket mi "Neymar ellenzők tábora" is szajkóz itt a fórumon hónapok óta. Kérdés, hogy befogadják-e a többiek, tud-e csapatjátékos lenni...stb.
ez megnyugtató akkor , mert gyakorlatilag sosincs igazuk:)
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.06.04. 19:56:45

Poszi írta:Az előbb a sport1-en a Fiesta című műsorban, Neymarról beszélgettek, és Farkas Norbert, ill. Vincze Ottó is (aki köztudottan Barca drukker) osztották azon véleményt, hogy Neymar nem fog passzolni Barca stílusához. Érveknek azokat hozták fel, hogy túl nagy egyéniség, túl nagy az egója (még ha tegnap szerényen is nyilatkozott, de ez nem jelent semmit, mivel egyértelmű, hogy az első "útján" behúzza "fülét-farkát") és eleinte még talán igen, de később már nem fogja elviselni, hogy nem körülötte forog a világ... Meg kb. azokat az érveket sorakoztatták még fel, amiket mi "Neymar ellenzők tábora" is szajkóz itt a fórumon hónapok óta. Kérdés, hogy befogadják-e a többiek, tud-e csapatjátékos lenni...stb.
Vicces hogy ilyen jól ismerik a futballt... kár hog a Magyar labdarúgás nem kamatoztatja a tudásukat... :D
Azért az már a másik véglet, amikor ismeretlenben, bemondják hogy : Meg fog bukni! Kb Messire is mondhatták volna anno... v Cé-re... hát...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2013.06.04. 19:53:07

Az előbb a sport1-en a Fiesta című műsorban Neymarról beszélgettek, és Farkas Norbert, ill. Vincze Ottó is (aki köztudottan Barca drukker) osztották azon véleményt, hogy Neymar nem fog passzolni Barca stílusához. Érveknek azokat hozták fel, hogy túl nagy egyéniség, túl nagy az egója (még ha tegnap szerényen is nyilatkozott, de ez nem jelent semmit, mivel egyértelmű, hogy az első "útján" behúzza "fülét-farkát") és eleinte még talán igen, de később már nem fogja elviselni, hogy nem körülötte forog a világ... Meg kb. azokat az érveket sorakoztatták még fel, amiket mi "Neymar ellenzők tábora" is szajkózunk itt a fórumon hónapok óta. Kérdés, hogy befogadják-e a többiek, tud-e csapatjátékos lenni...stb.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Poszi 2013.06.04. 20:51:30-kor.
Avatar
DaVeman
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2010.03.15. 09:36:29
Tartózkodási hely: Sin City

2013.06.04. 19:41:36

LG írta: Vagy inkább a statisztikái voltak csalókák Fabregasnak. Illetve voltak tényleg jó időszakai is, ekkor szerezte góljai és gólpasszai nagy részét, viszont a szezon nagy részében nagyon gyenge volt.
Jó, ezt elismerem, csak a Mallorca ellen szerzett 3 gól és adott 2 gólpasszt. Ettől függetlenül szerintem jogtalanul kritizálják sokszor. Pedronál nem volt szürkébb, Villa szinten sem hagyott ki ziccereket.

----

Nem lesz itt "két dudás egy csárdában nem fér meg" szituáció: a brazil - angolon a féltucatnyi lövése mellett rengeteg labdával akarta megjátszani a többieket, ahogy észrevettem (de ettől még előfordulhat, hogy önzőzik is majd). Ehhez ha hozzáveszem a nyilatkozatát (hogy segíteni akarja Messit), akkor pláne nem.
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.04. 19:20:23

LG írta:
Ami Neymart illeti, Villánál tényleg nem lesz nehéz jobbnak lennie, de azért ennél kicsit többet várok tőle. Ugye elvileg azért jött, hogy ne függjünk annyira Messi teljesítményétől, főleg a nagy rangadókon lenne égetően szükségünk valakire, aki tudja az argentint egy kicsit tehermentesíteni, vagy ha úgy alakul akár meccset eldönteni. Én egyébként főleg a komolyabb, jó védelemmel rendelkező csapatok ellen leszek rá kíváncsi mit tud, a spanyol kis és középcsapatok ellen azért valószínűleg nem lesz gond.
kiscsapatok ellen szerintem hamar felveheti a ritmust, de komoly csapatok ellen én nem is tőle hanem Tito-tól várok többet majd...
remélem kihasználja majd a sokszínűségét...azért össze lehetne zavarni egy-két védelmet ha néha Neymar lenne false 9-es stb
szeretnék újra meccs közben is változásokat mint anno a Tridente-nél...
a két szélső többet cseréljen mindenképpen helyet meccs közben is (Alexis is nagyon jól mozog mostanában)
nagyon sokat profitálhatunk szakmailag is belőle...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.06.04. 18:53:30

DaVeman írta:
barcalaci84 írta:azért szerencséje van , hogy az elmúlt idényben a támadók igen szürkék voltak és olyan extraklasszis teljesítmény nem kell tőle ahhoz hogy mondjuk Villát ne sírjuk vissza...pár gól, biztos győzelmeknél egy-két "bohóckodás" , csel és a nép kajálni fogja...
Én szerintem még így is lesznek kritizálói a telhetetlenek személyében - Fábregas a csalóka meccsképei ellenére is hozta az arsenalos gól- és asszisztszámot, mégis hányan el akarják zavarni.
Vagy inkább a statisztikái voltak csalókák Fabregasnak. Illetve voltak tényleg jó időszakai is, ekkor szerezte góljai és gólpasszai nagy részét, viszont a szezon nagy részében nagyon gyenge volt.

Ami Neymart illeti, Villánál tényleg nem lesz nehéz jobbnak lennie, de azért ennél kicsit többet várok tőle. Ugye elvileg azért jött, hogy ne függjünk annyira Messi teljesítményétől, főleg a nagy rangadókon lenne égetően szükségünk valakire, aki tudja az argentint egy kicsit tehermentesíteni, vagy ha úgy alakul akár meccset eldönteni. Én egyébként főleg a komolyabb, jó védelemmel rendelkező csapatok ellen leszek rá kíváncsi mit tud, a spanyol kis és középcsapatok ellen azért valószínűleg nem lesz gond.
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.04. 18:42:19

DaVeman írta:
barcalaci84 írta:azért szerencséje van , hogy az elmúlt idényben a támadók igen szürkék voltak és olyan extraklasszis teljesítmény nem kell tőle ahhoz hogy mondjuk Villát ne sírjuk vissza...pár gól, biztos győzelmeknél egy-két "bohóckodás" , csel és a nép kajálni fogja...
Én szerintem még így is lesznek kritizálói a telhetetlenek személyében - Fábregas a csalóka meccsképei ellenére is hozta az arsenalos gól- és asszisztszámot, mégis hányan el akarják zavarni.
viszont Fabregas csak egy játékos , Neymar meg egy "márka" illetve egy "mutatványos"
az más kérdés hogy itt meg lesz az ellentábora, de a fanatikus rajongóknak meg adja majd ami kell ...
csodát abszolút nem várok tőle , de szerintem a hiszti nem fog enyhülni körülötte (annyira szürkén egyszerűen nem játszhat)
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.06.04. 18:41:05

Robinho told Neymar to join Barça and never think of R.Madrid because it is not an ideal place for Brazilians.
KépKép
Avatar
DaVeman
Barça B
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2010.03.15. 09:36:29
Tartózkodási hely: Sin City

2013.06.04. 18:35:13

barcalaci84 írta:azért szerencséje van , hogy az elmúlt idényben a támadók igen szürkék voltak és olyan extraklasszis teljesítmény nem kell tőle ahhoz hogy mondjuk Villát ne sírjuk vissza...pár gól, biztos győzelmeknél egy-két "bohóckodás" , csel és a nép kajálni fogja...
Én szerintem még így is lesznek kritizálói a telhetetlenek személyében - Fábregas a csalóka meccsképei ellenére is hozta az arsenalos gól- és asszisztszámot, mégis hányan el akarják zavarni.
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.04. 18:34:49

visca el barca írta:
shutterisland írta:én józan ésszel úgy gondolom, hogy az eredeti mezekből darabonként azért pár euró üti a klub markát.
szerintem amit eladnak mezt, onnan az összes pénz a klubhoz megy. barcalenoa mezt vásárolsz neymar felirattal és nem neymar mezt barcelona felirattal.

ez olyan mint ha mukodtetsz egy hivatalos webshopot, ott is minden pénz a klubé.

viszont ha neymar elmegy egy natur nike poloba borotválkoznia giletthez, ott a klub semmilyen formaban nem jelenik meg, igy ott minden pénz a jatekosé.

gondolom én mint laikus :D
persze ez így van , de itt szerintem arra gondolt hogy egy mez kb 100 euró de nyilván ez nem tiszta haszon és a Nike nem ingyen gyártja számunkra:) a kérdés mennyi maradhat ?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára barcalaci84 2013.06.04. 18:35:47-kor.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.04. 18:29:25

shutterisland írta:én józan ésszel úgy gondolom, hogy az eredeti mezekből darabonként azért pár euró üti a klub markát.
szerintem amit eladnak mezt, onnan az összes pénz a klubhoz megy. barcalenoa mezt vásárolsz neymar felirattal és nem neymar mezt barcelona felirattal.

ez olyan mint ha mukodtetsz egy hivatalos webshopot, ott is minden pénz a klubé.

viszont ha neymar elmegy egy natur nike poloba borotválkoznia giletthez, ott a klub semmilyen formaban nem jelenik meg, igy ott minden pénz a jatekosé.

gondolom én mint laikus :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.06.04. 18:17:19

szívesen megnéznék egy marketing elemzést (persze konyhanyelven) neymarról meg en bloc erről a focista visszahozza az árát témáról.

én józan ésszel úgy gondolom, hogy az eredeti mezekből darabonként azért pár euró üti a klub markát.

az is biztos, hogy miatta rengeteg-rengeteg (főleg brazil,távolkeleti) drukkerünk lesz, ez nyilván közvetlen-közvetve hoz pénzt, jobb nézettség a meccseinknek (közvetítési jog pénzek) több barcás termék fogy, ugye a neymar miatt kilátogató nézők, meg ilyenek.

de így rendesen összefoglalva valakitől elolvasnám.
Gareth Tello
Az Év fórumozója 2013
Hozzászólások: 5728
Csatlakozott: 2012.03.03. 19:01:12
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.04. 15:02:19

További (amúgy nagyon jó) képek Neymar bemutatásáról ITT. :)
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.04. 14:58:12

azért szerencséje van , hogy az elmúlt idényben a támadók igen szürkék voltak és olyan extraklasszis teljesítmény nem kell tőle ahhoz hogy mondjuk Villát ne sírjuk vissza...pár gól , biztos győzelmeknél egy-két "bohóckodás" , csel és a nép kajálni fogja...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21052
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.06.04. 14:39:34

lui1698 írta:
LG írta: És nemcsak a nyilatkozatai legyenek alázatosak ész szimpatikusak, hanem a pályán is az legyen, mert vannak ebben is kétségeim, az előéletét figyelembe véve.
Majd Puyol letépi a taraját, ha páwáskodni akar. :)

Amúgy ehhez a marketing dologhoz annyit tennék hozzá, hogy nem tartom kizártnak azt, hogy ha még most nem is 1-2 éven belül első lesz ebből a szempontból. Iszonyatosan felkapott, és nem csak a mezek meg a focival kapcsolatos dolgok miatt. Azt hiszem ő a jelen Bechham-je.
Így lehet, de ehhez szerintem jó teljesítmény is kell. Mert ha nem lesz elég jó a pályán, akkor szerintem a felhajtás is alább hagy majd körülötte, és a találnak helyette egy másik csodagyereket, akik agyonsztárolhatnak.
Beckham is amellett, hogy a reklámokban elbohóckodott, azért a pályán is keményen odatette magát, és ott is sikerült korrekt pályafutást összehoznia.
Avatar
lui1698
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7704
Csatlakozott: 2007.10.16. 16:28:15
Tartózkodási hely: A felhők alatt a parton egy tengeröbölben állva...

2013.06.04. 14:22:37

LG írta: És nemcsak a nyilatkozatai legyenek alázatosak ész szimpatikusak, hanem a pályán is az legyen, mert vannak ebben is kétségeim, az előéletét figyelembe véve.
Majd Puyol letépi a taraját, ha páwáskodni akar. :)

Amúgy ehhez a marketing dologhoz annyit tennék hozzá, hogy nem tartom kizártnak azt, hogy ha még most nem is 1-2 éven belül első lesz ebből a szempontból. Iszonyatosan felkapott, és nem csak a mezek meg a focival kapcsolatos dolgok miatt. Azt hiszem ő a jelen Bechham-je.
Kép
Olyanokra képes vagy, amit talán még te se tudsz. Elfut az élet, jól teszed, hogyha vele futsz.
Avatar
kova4
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.02.10. 11:14:12

2013.06.04. 14:17:06

Nekem az is szimpatikus volt, hogy hagyta az embereket, hogy fotózkodjanak, adott aláírást mindenkinek, stb. Az sajtótájékoztatón is szimpatikus volt. Jó lesz ez, csak ne legyen belőle is ilyen sorkatona, mint Alexisből...
" A sikert az életben nem a tehetség, hanem a kitartás hozza." - (C.W. Wendte, író)

" Mérkőzés előtt soha nem gondolok döntetlenre, vagy vereségre. Mindig a győzelmen jár az eszem, bármilyen színű mez legyen rajtam." - (Ronaldo)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18359
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.06.04. 14:14:27

Neymar tegnapi napja Barcelonában egy percbe sűrítve. :
http://youtu.be/mcyvHl4gf6o
8)
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.04. 14:07:40

Chino írta:Ezt mindig is baromságnak tartottam, hogy ilyen euro-tízmilliók visszafolynak marketingből. Azért a nike is leszed abból a mezekből, a reklámbevételekből pedig egy kanyi fillért sem kapunk a hírek szerint. De ez a real-ra ugyanúgy igaz. Kaka cirka 110 milliója sokszorosan megtérült. Ühümm :lol: meg Ronaldo 150-160 millió euroja.
Azért ennyire ne legyünk mi se eltájolva, bejön az évi brutto fizetése és örülünk, minta majom...
ez kb így van szerintem is, bár azért szerintem azért a fizetésüknél jóval több összejön , nem véletlenül éri meg évekig padoztatni egy 10 milliót kereső játékost (Kaka) és az eladási értéke is milliókat esik évről évre...

Neymar saját reklámbevételeiből nem kapunk, de a klub reklámértékét azért növeli...
emellett ha Barcásként szertné valaki látni Neymart egy reklámban , akkor a klubnak is perkálni kell majd ebben biztos vagyok...

és igen a mezeladás csak pici szelet és mezből tényleg hihetetlen sokat kéne eladni...
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.04. 13:59:51

nem csak mezeladásból jön be pénz. gondolj bele mennyi ember kimegy pluszba a meccsekre csak hogy megnézhesse neymart. a sok japán meg brazil turista. és ez csak egy a sok millio lehetoseg közül.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.04. 13:48:20

Ezt mindig is baromságnak tartottam, hogy ilyen euro-tízmilliók visszafolynak marketingből. Azért a nike is leszed abból a mezekből, a reklámbevételekből pedig egy kanyi fillért sem kapunk a hírek szerint. De ez a real-ra ugyanúgy igaz. Kaka cirka 110 milliója sokszorosan megtérült. Ühümm :lol: meg Ronaldo 150-160 millió euroja.
Azért ennyire ne legyünk mi se eltájolva, bejön az évi brutto fizetése és örülünk, minta majom...
Forca Barca!!!!
Válasz küldése