Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.06.05. 19:14:51

Bestbarca írta: Samana előttem már megválaszolta...
Magyarul, nem. Köszi, erre voltam kíváncsi csak.
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.06.05. 18:52:51

sjd írta:
Bestbarca írta:Plusz megosztja a figyelmet,ha csak futkátozik és nem kap labdát már előrébb vagyunk,mert nem csak Messire figyelnek a védők...Megoszlik a figyelem,és így több terület lesz...Nem mind1 ha van egy ilyen játékos mint Neymar vagy nincs...
Annyi kérdésem lenne azokhoz, akik ezt leírják, h fociztatok-e már valaha is komolyabban? (Mondjuk esetleg védőként)
Samana előttem már megválaszolta...Azért írtam hogy plusz,mert ez kb 10%nyi dolog,de ez is szempont,és ebben is többet tud hozzátenni mint az ideiek...Amúgy nem tudom mit nem lehet ezen érteni...Ha van vki Messin kívül aki sokat mozog,vállal,egy-egy embert könnyedén megver,akkor az egész ellenfél csapat jobban fog figyelni rá...És ha nagyobb figyelem van rajta,alias 2 ember mindíg kell rá,akkor kevesebb jut Messire is...Alias megosszák az ellenfél játékosait védekezésnél és nem tudnak egy emberre annyian koncentrálni...

Kicsi off...Az meg hogy fociztam e vagy sem nem tartozik ide...Nem nem fociztam...De azt hiszem hogy bárkinek is van focista tapasztalata,nem feltélten mérvadó egy Barcelona szinten...Nem hinném hogy itt bárki is játszott ilyen szintű csapatban,illetve védekezett ilyen szintű csapat,illetve játékosok ellen...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.06.05. 18:38:17

KépKép
Avatar
Alexis9Sánchez
Jugador del Barça
Hozzászólások: 173
Csatlakozott: 2012.10.01. 15:10:29
Tartózkodási hely: Szolnok

2013.06.05. 18:30:59

Tunya írta:"A Real Madridtol távozó Mourinho már megkezdte a nagytakarítást a Chelsea-nél. Angol lapok arrol számoltak be hogy a portugál ajánlatokat vár Fernando Torres és Juan Mata Duóért, ugyais nem számol velük az új idényben...."
Ha ez a hír egy kicsit is igaz,remélem a barca nagyon gyorsan le csap a játékosra!!:)
sztem Xavi játékában nincsen benne amit mondjuk Mata tudna nyújtani,hiába ő a passzkirály(nagyobb csapatok ellen elég kevés!)
Mata sokkal jobban cselez és ez néha nagyon kellene egy-egy meccsen!!
ne h csak minidg messi és iniesta tudjon 1-2 emberen átmenni és abból legyen gólhelyzet éppen.ezenkivül _Mata is nagyon jól lát a pályán,nagy passzai vannak és még gólerős is:)
Thiago és Fabregas játéka nincs meg ezen a szinte sajnos...
Igaz h előbb védőt(-ket) kellene igazolnia a csapatnak,viszont ha Mata eladó lesz remélem nem hagyja futni a barca ezt az esélyt!:))
Szerintem Mata a büdös életbe nem jönne ide, mivel Madrid nevelés! bár ettől nem feltétlen nem jönne, csak valószínű, szóval szerintem erről ne álmodj! Bár attól függetlenül örülnék neki én is, mert jó játékos tényleg, csak nem nagyon tudnám itt elképzelni :D
Katalán szív, kék lélek, Barcelona drukker maradok, amíg csak élek !!!
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.06.05. 18:27:20

sjd írta:
Bestbarca írta:Plusz megosztja a figyelmet,ha csak futkátozik és nem kap labdát már előrébb vagyunk,mert nem csak Messire figyelnek a védők...Megoszlik a figyelem,és így több terület lesz...Nem mind1 ha van egy ilyen játékos mint Neymar vagy nincs...
Annyi kérdésem lenne azokhoz, akik ezt leírják, h fociztatok-e már valaha is komolyabban? (Mondjuk esetleg védőként)
Én nem játszottam, de azért csak nem fogják annyira otthagyni Neymart, mint mondjuk Sanchezéket, akikről tudják, hogy nem mernek meghúzni 1 cselt vagy távoli lövést sem.
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.06.05. 18:22:49

Bestbarca írta:Plusz megosztja a figyelmet,ha csak futkátozik és nem kap labdát már előrébb vagyunk,mert nem csak Messire figyelnek a védők...Megoszlik a figyelem,és így több terület lesz...Nem mind1 ha van egy ilyen játékos mint Neymar vagy nincs...
Annyi kérdésem lenne azokhoz, akik ezt leírják, h fociztatok-e már valaha is komolyabban? (Mondjuk esetleg védőként)
Tunya
Barça C
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2010.06.08. 20:27:25
Kapcsolat:

2013.06.05. 18:15:05

"A Real Madridtol távozó Mourinho már megkezdte a nagytakarítást a Chelsea-nél. Angol lapok arrol számoltak be hogy a portugál ajánlatokat vár Fernando Torres és Juan Mata Duóért, ugyais nem számol velük az új idényben...."
Ha ez a hír egy kicsit is igaz,remélem a barca nagyon gyorsan le csap a játékosra!!:)
sztem Xavi játékában nincsen benne amit mondjuk Mata tudna nyújtani,hiába ő a passzkirály(nagyobb csapatok ellen elég kevés!)
Mata sokkal jobban cselez és ez néha nagyon kellene egy-egy meccsen!!
ne h csak minidg messi és iniesta tudjon 1-2 emberen átmenni és abból legyen gólhelyzet éppen.ezenkivül _Mata is nagyon jól lát a pályán,nagy passzai vannak és még gólerős is:)
Thiago és Fabregas játéka nincs meg ezen a szinte sajnos...
Igaz h előbb védőt(-ket) kellene igazolnia a csapatnak,viszont ha Mata eladó lesz remélem nem hagyja futni a barca ezt az esélyt!:))
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.06.05. 17:25:02

sjd írta: Azért arra kíváncsi lennék, h pl. a Bayern elleni meccseken hány helyzetet rontottak el. Már csak azért, mert tképpen helyzeteink sem voltak. Ez mi más, mint a támadás csapatszintű problémája?
Ez tény...De senki sem mondta hogy majd ő egymaga fogja megoldani a problémáinkat...És már megint a Bayern elleni meccsen lovaglás megy...Az egész csapat szét volt esve,emrt enm volt edzőnk fél éve,ezért nem ebből kellene kiindulni...De még egy ilyen szituban is segíthet majd Neymar,ugyanis ha teszem azt visszalép,meg tudja tartani elviszi egy ember mellett majd ad egy jó passzt,az már nem mind1...No erre képtelen volt idén mindenki,Messi meg nem játszott akkor vagy kb húzta a lábát...Plusz megosztja a figyelmet,ha csak futkátozik és nem kap labdát már előrébb vagyunk,mert nem csak Messire figyelnek a védők...Megoszlik a figyelem,és így több terület lesz...Nem mind1 ha van egy ilyen játékos mint Neymar vagy nincs...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.06.05. 16:55:31

visca el barca írta:
Bob_Marley írta:Pont hogy csapatszinten voltak gondok
hátul a védekezésben, de nem elől a támadásokban. azt h villa, pedro meg sanchez kihagyott az idén cirka 50 ajtó ablakot az mind egyéni hibák.
Azért arra kíváncsi lennék, h pl. a Bayern elleni meccseken hány helyzetet rontottak el. Már csak azért, mert tképpen helyzeteink sem voltak. Ez mi más, mint a támadás csapatszintű problémája?
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.05. 16:48:59

Bestbarca írta: Mindkettő zseni,egymás pozícióját nem fenyegetik...Innentől...Akkor lenne itt para ha egy pozícióra pályáznának...Ibrának is ez volt részben a baja,hogy Messi bekerült középre,elé...
Na, végre valaki leírta ezt a mondatot. Teljesen más poszt a kettő, attól meg Messinek nem kell tartania, hogy nem ő lesz a number1 a Barca-ban, amíg itt játszik az argentin lesz a legnagyobb sztár a csapatban Neymar ide vagy oda.
Forca Barca!!!!
Avatar
Bestbarca
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1036
Csatlakozott: 2008.05.10. 11:29:48

2013.06.05. 16:23:25

Jézusom mi zajlik itt...Nem is értem...Hogy lehet feltételezni hogy elküldik Messit majd Neymar miatt...A létező összes szempontból baromság...

-Sportszakmailag elküldeni a valaha volt legjobb játékost...
-aki a valaha volt legjobb annak marketingértéke is minimum top3
-ha Rosell elüldözné Messit,akinek aranyszobrot akarnak állítani a katalánok(jogosan),akkor kb addig lenne elnök...

Egyszóval semmilyen szempontból nem kivitelezhető,és értelmes döntés...bárhogy is alakuljon a 2 játékos teljesítménye...

Az meg hogy marketingértékben ki hányadik pont nem érdekli a klubbot,anyagi szempontból az érdekli,hogy a világ 2 legnagyobb marketing értékű játékosa itt lesz...Ugyanis Neymar 27% már többet ér ahogy átszerződött Barcelonába...Persze ez sajtó,de kb valós lehet,nyilván nem kell magyarázni a Neymar a Santos játékosa,és Neymar a Barcelona játékosa közötti különbséget marketing szempontból...A klubbnak az a lényege anyagi szempontból hogy mindkét helyről dőlni fog a lé...Mindketten aranytojást tojó tyúkok más más szempontok miatt...Tök mind1,több lé összesen a lényeg...A klubb akkor sem küldené el egyiket sem sztem,ha nem működne az összjátékuk,mert jó hát majd összecsiszolódnak...Anyagi szempontból kreténség lenne,remélem ebből nem lesznek problémák,ha teszem azt sportszakmai szempontokból megbukik a dolog...De nem fog...

Messi meg amúgy érinthetetlen,kihagyhatatlan,"pihentethetetlen"...Rá is rá fog férni hogy nem kell mindig 100%ot nyújtania,több ereje fog maradni szezon végére is...Motiváció szempontjából sem rossz,ha van vki aki hasonló dolgokra képes mint ő...Sztem meg eleve ő is örül Neymarnak,miért ne tenné...Az ő pozíciója kikezdhetetlen...Ha lesz egy társa akivel végre egy szinten van vele,neki is könnyebb...Most az hogy teszem azt 100szituból kb 20szor nem passzol neki hanem megoldja,hát ezen nem fog hisztizni az is tuti...Ha bemegy megtapsolja,ha nem max int hogy hé itt voltam ennyi...Amúgy is az utóbbi 2 évben Neymar nem önzőzött már a Santosban sem,majd pont itt fog...Messit meg csak a madridiak akarják beállítani kis fasisztának,de közel nem az...A legnagyobb erénye pont az alázat és a szerénység,még a mai napig...Ibrának meg ne hogy már higgyünk jajjj kitúrt...Persze nem ment neki itt vkire fogni kellett,a könyvét meg minél nagyobb példányszámban el kellett adni...Pont neki higgyünk aki nem kicsit alattomos játékos...

Befog ez jönni mert Neymar felnéz Messire,Messi meg elismeri Neymart...
Mindkettő zseni,egymás pozícióját nem fenyegetik...Innentől...Akkor lenne itt para ha egy pozícióra pályáznának...Ibrának is ez volt részben a baja,hogy Messi bekerült középre,elé...

Az meg hogy a felállt védelem ellen mit fog érni,hát többet mint Villa,Pedro,vagy akár Sanchez,mert kreatívabb,és álló helyzetből is lefut bárkit,nem lehet tőle elvenni a labdát,elképesztő meglátásai vannak passzoknál is,sokkal jobbak a bemozgásai,több labdát át fog tudni venni...Így hirtelen csak ennyi...De nyilván nem csak ezen fog múlni,hanem a csapatszintű mozgásokon is egy-egy jól védekező együttes feltörése...De sokszor ilyenkor egy egy váratlan húzás passz jelenti a különbséget,vagy egy zseniális labdaátvétel...No ezért leszünk beljebb sztem ilyenkor is vele...
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola

„Teljesen tehetetlenül érzed magad, ahogy látod, milyen kényelmesen, és élvezettel játszanak.” Raúl a Real-Barca után (2-6)

http://www.youtube.com/watch?v=CESroqFl ... re=related - Hatalmas!!!
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.05. 16:14:32

Marley kommentje szépen összefoglalta az igazságot, most kéne bezárni a topikot :lol: Egyébként többszőr megfogadtam már, hogy a Barca játékosok topikokat csak a humor topik után látogatom majd, ezt ujból bevezetem. Ha az átlag szurkolón múlna, már régen polgárháború lenne mindenhol.
Kép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.05. 16:14:16

Bob_Marley írta:Pont hogy csapatszinten voltak gondok
hátul a védekezésben, de nem elől a támadásokban. azt h villa, pedro meg sanchez kihagyott az idén cirka 50 ajtó ablakot az mind egyéni hibák.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.06.05. 16:01:13

sjd erre utalt, véleményem szerint elég szarkasztikusan és bántóan:
http://hu.wikipedia.org/wiki/Kontinense ... st%C3%A1ja
Nem 159 ország van, a véleményed érdekes, ne rettegjünk előre :D
dudu0209 írta:Én kicsit azt látom, hogy mostanában a többség igazolásokkal akarja megoldani a problémákat (persze kell az is...)! Szerintem nem ez a helyes út! Nem hiszem, hogy Neymar fogja majd a pluszt jelenteni, ha meddőnek bizonyul a támadó játékunk egy csapat ellen (talán egyszer-egyszer).
Szerintem éppen a Barcelona bizonyította be (Pep vezetése alatt), hogy a focihoz csapat, rendszer, fegyelem, eltökéltség, magas edzettségi állapot és alázat kell! Ha ez megvan, akkor jöhetnek az egyéniségek. De ekkor sem szabad hagyni, hogy a csapat kárára bontakozzanak ki. Hogy egy példával éljek (és ezért talán nem leszek túl közkedvelt), ma a Barca főként Messi köré épül, és időnként az az érzésem, hogy nem Tito, hanem Messi akaratának kell megvalósulnia a pályán. Messinél nagyobb játékost nem láttam a focipályán, de még ő sem helyezhető a csapat fölé, és az ő akarata sem juthat érvényre olyan mértékben, amilyen mértékben időnként szerintem (külső szemlélőként) érvényre jut. Lehet egy csapatot egyéniségek köré építeni, de a kiindulópont a csapatmunkán kell, hogy legyen. Pep irányítása alatt az utolsó tavasz már nem olyan volt, mint előtte... Aztán Pep hagyatékából maradt még valami őszre, januárban-februárban viszont kiderült, hogy az kevés. És akkor arról ne is beszéljünk, hogy a csapat edzettségi állapota is lehetne jobb...
Én nem gondolom, hogy a játékosállomány minőségét kéne elsősorban javítani. Csapatot kell építeni, új taktikai elemeket kell bevezetni, vagy módosítani, csapat szinten kell meglepni az ellenfeleket. Nehogy bárki félre értsen... most is jó csapat vagyunk, de csapat szinten elbújhatunk az 1-2 évvel ezelőttitől. A jó alap megvan...

Neymarra visszatérve... Remélem, hogy pluszt tud adni a csapatnak, de én nem tőle várom a "megváltást". Gyors, technikás, és szerintem bevállalós, de sokszor öncélú is kicsit.
Neymar nagy valószínűséggel a Barcaban egy lesz a sok közül (Messi árnyékában)... ezt meg kell tanulnia majd kezelni. Vannak olyan játékosok (Ini, Xavi), akiknek fekszik ez a szerepkör, és csendben beáldozzák tudásukat a csapatért... és vannak, akiknek kell az, hogy ki tudjanak emelkedni kicsit... Szerintem Neymar az utóbbi kategória, de ez változhat.

Ez a véleményem... lehet kicsit off... Lehet egyetérteni, lehet másképpen látni:)
Ezzel értek leginkább egyet Neymar témakörben, baromi túlzásnak érzem, ami megy körülötte, már csillagként beszélni róla stb
Pont hogy csapatszinten voltak gondok, ezért elengedhetetlen, hogy minél hamarabb beépüljön, fel vegye a ritmust, megértse a játékot.
Ez a 2 dudás témakör meg olyan, hogy jelenlegi támadórendszer működik, ha Neymar szépen alázatosan áll a dologhoz, nem lesz itt gond, ebben kell reménykedni.
Kép
Kép
Kép
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.06.05. 15:52:19

SJD!
Azt hiszem én is tanultam valamit. Közel egy év után regisztráltam ide, de olvastam nem mondom én is ezeket a fórumokat és sokszor olyan mérges voltam egyes emberek irásainál ,hogy a szőr felállt a hátamon.. Amit leirtam azt nem én találtam ki , azokra volt válasz akik feltételezték,hogy Messi '"kicsinálja " Neymart. Egyébként ez a Neymar topik már akkor röhejes volt amikor elindult meg lehet nézni az elejét. Most nem akarom én sem előlről kezdeni,de ha valaki nem ért valami akkor ne szóljón bele főleg nem gunyosan. Az embereknek más és más a véleményük , ha valakinek jogában áll azt mondani,hogy Neymarnak csak egy szót kell majd megtanulni,hogy passzolj hozzám -- - érdekes erre nem volt reakció, de arra hogy én azt mertem irni ,miután valaki azt irta, hogy Neymar mehet vissza én meg azt hogy Messi , érdekes ez jobban röhejes volt egyeseknek mint a másik irás. Neymart miért rugná ki bárki. Na szóval gondolom a fórum nem annak indult hogy aki beir abba belekössenek. Igy mondom én is tanultam.
Avatar
Rinku
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2549
Csatlakozott: 2009.08.02. 14:28:48

2013.06.05. 15:43:54

sjd írta:Azt hiszem a mai nap sem múlt el úgy, hogy ne tanultunk volna valami újat.
Ne is mondd, kb. hülyére röhögtem magam azon, hogy feltételezi valaki, hogy Messi el fog innen menni egyáltalán valaha is. Nem hogy még egy ilyen alig huszonéves kölyök miatt. Az egész egyáltalán honnan jött, melyik idióta marha agyszüleménye egyáltalán az a gondolat, hogy valamilyen téren is ártó szándékkal lehet Messi felé? Betett a topicba való benézés...
Football, bloody hell. /SAF/
Avatar
ZotyaFace
Barça B
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2012.08.21. 13:27:03

2013.06.05. 14:53:21

MQuC írta:Kezd egy bohózattá válni ez a Neymar topik. Azon agyaltok, hogy mit irogatnak újságok és egyből háborút , meg egyik játékos elküldését vízionáljátok. Főleg Miksi Józsefné. Minek? Én aláírom, hogy biztosan én vagyok túl buta, de semmi értelme annak, amiket leírsz. Vagy legalább is nem sok: "érdekes ez a játék a számokkal" Szerintem egyáltalán nem az és biztosan vagyunk még így egy páran. Nem megtámadni szeretnélek, csak ez a "feszültségkeltés" vagy az ördög falrafestése ugyan úgy felesleges dolog, mint az állandó egymás marcangolása az élet számos területén.

Itt egy nagyszerű játékos, aki egy szenzációs csapathoz igazolt, hogy még magasabbra emelje, erre majdhogyy nem arról beszélünk, hogy romlásba viszi a csapatot majd, ráadásul Messinek sincs maradása... Csak nézek :roll: :o
A végén az egész csapatot elküldik Neymar miatt :D Hihetetlen,hogy mennyire elborult elmék járnak ide :roll:
Madridista. De nem az elvakult fajtából :)
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.05. 14:42:40

Kezd egy bohózattá válni ez a Neymar topik. Azon agyaltok, hogy mit irogatnak újságok és egyből háborút , meg egyik játékos elküldését vízionáljátok. Főleg Miksi Józsefné. Minek? Én aláírom, hogy biztosan én vagyok túl buta, de semmi értelme annak, amiket leírsz. Vagy legalább is nem sok: "érdekes ez a játék a számokkal" Szerintem egyáltalán nem az és biztosan vagyunk még így egy páran. Nem megtámadni szeretnélek, csak ez a "feszültségkeltés" vagy az ördög falrafestése ugyan úgy felesleges dolog, mint az állandó egymás marcangolása az élet számos területén.

Itt egy nagyszerű játékos, aki egy szenzációs csapathoz igazolt, hogy még magasabbra emelje, erre majdhogyy nem arról beszélünk, hogy romlásba viszi a csapatot majd, ráadásul Messinek sincs maradása... Csak nézek :roll: :o
Kép
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.06.05. 14:29:43

Miksi Józsefné írta:Mindenesetre mivel tudjátok rólam,elég olvasott vagyok mármint a külföldi hirekben angol lapban olvastam hogy 159 ország van
Azt hiszem a mai nap sem múlt el úgy, hogy ne tanultunk volna valami újat.
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7360
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.05. 13:57:21

ZolTano írta:
Miksi Józsefné írta:Zoltano!
Amit leirtál,hogy Neymart menesztik Messi helyett , -mivel nem olvastad valszeg amit irtam- már a publicisztika megjelent a két hires elfogult médaimarketing lapban- Sport-Deportivo-- cime a mai lapokban van, megnézheted, hogy Messi- Neymar ... és már figyelmezteti Messit,hogy Neymarral ki kell jönni,mert ott Eto-Ibra és Villa.... Na erre a hozzászólásokban azért jöttek Messi fanjai akik elmondták ennek a firkásznak a véleményüket,hogy nem kell már ellenségesnek lenni Messivel... Ne izgulj ha nem megy ugyis Messit küldik el Rosellék,nem az aranytojást tojó Neymart.
:) ok, de DEus írta lejjebb-valszeg azért nézted be, mert nem olvastad a kommentjeimet ( :) ), hogy nem Messit küldik el, ha úgy van, hanem Neymart ;)... no para ;)
és amugy erre alapozol, pár lapra meg kommentre, hogy Rosell Messit küldené el?? mondjuk eleve ez a valaki ellesz küldve baromság, de ha mégis így lenne akkor szted tényleg Messinek kéne mennie?? Rosell-t felkötnék a főtéren nyílvánosan...:)
Az tényleg komolytalan, hogy Messit elküldenék Neymar miatt, egyáltalán miért kellene akárkit elküldeni? Az argentin médiaértéke szintekkel magasabban aa brazilénál, szóval ez sem érv, azt meg sokan túlmisztifikálják, hogy Messi itt terrorban tart mindenkit. Mert egyszer összeszólalkoztak Villa-val vagy volt az a Tello-s incidens hány év alatt is?
AAkkor egy kérdés. Aki valaha is focizott mondja már meg kb. hányszor történt olyan, hogy ingerültebben odaszólt a csapattársnak, mikor az mondjuk rálőtte, ahelyett, hogy a jobb helyzetben lévőnek passzolta volna? Csak úgy hozzávetőlegesen.
Messit pedig azért ne kezdjük el sajnálni, hogy mit olvashat a médiában és hogy hat a pici szívére. Ez már tényleg vicces.

Megfért itt egy Eto'o, Ronaldinho, Messi hármas is Rijkard alatt, aki azért nem volt egy nagy keménykezű pszichológus, mégis működött a gépezet. Akkor miért ne működne Neymarral. Nagyon túl van spilázva ez az egész, amikor Messit megkérdezték Neymarról (asszem Katarban) elég korrekt választ hallhattunk és nem terelést, tudja azért ő is, hogy nagy segítséget jelenthet a brazil a csapatnak és ezt nem akarja elkú..ni.
Forca Barca!!!!
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.06.05. 13:52:43

Zoltano! Biztos Messinek kéne menni.. Aki Obama fogadtatásánál nagyobb tiszteletet kapott 21 évesen ez a Neymar gyerek akinek egyetlen egy pozitivuma volt eddig,hogy megszületett, talán azt ünnepelték mert még mást nem lehetettt. Azért kiváncsi vagyok,hogy a spanyolok hogy ünnepelnek olimpiai és világbajnokot akik ténylegesen letettek valamit az asztalra. Mindenesetre mivel tudjátok rólam,elég olvasott vagyok mármint a külföldi hirekben angol lapban olvastam hogy 159 ország van és csak 12 ország sajtósa és hirügynöksége vett részt a Neymar ceremonián és kérdezte az angol lap hogy hol volt a 147 db ország . Egyébként nagyon érdekes ha megnézed a Barca lapját is már mióta 25o e hiányzik a 43 millióhoz pedig cikkek tömkellegét küldi a barca a hivatalos lapjukon de ugy látszik mindig ugyanazok éltetik Neymart akik eddig is éltették szaporodni nem szaporodtak a követők. Szóval érdekes dolgok ezek igy a számokkal.
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.06.05. 13:27:41

Sipi 24! Na, azért nem kell ez a duma.. Ha megnézted itt senki nem beszélt Messivel és még csak nem is nyilatkozott amik itt elhangzanak az feltételezés.Nem gondol ő semmit - legalábbis nem tudjuk,hogy mire gondol - Iniesta meg miért lenne morcbbeos, hiszen Messi már majd 3 hónapja nem játszott gondolod,hogy akkor is morcos ha nem játszik??? Most mi a baj akkor ha játszik akkor is morcos ha nem játszik akkor is morcos. Az utóbbi időben mivel pályán sem volt Messi mindenkinek adott volt a csúcsdöntés nem lehet ráfogni semmit. Már ott vannak a közvélemény kutatások: Már Neymar jobb mint Messi mint CR , még jó,hogy Messit nem érdekli hanem készülődik a VB selejtezőkre. Na mindegy majd meglátjuk a vak is ezt mondta.
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2013.06.05. 13:20:55

Miksi Józsefné írta:Zoltano!
Amit leirtál,hogy Neymart menesztik Messi helyett , -mivel nem olvastad valszeg amit irtam- már a publicisztika megjelent a két hires elfogult médaimarketing lapban- Sport-Deportivo-- cime a mai lapokban van, megnézheted, hogy Messi- Neymar ... és már figyelmezteti Messit,hogy Neymarral ki kell jönni,mert ott Eto-Ibra és Villa.... Na erre a hozzászólásokban azért jöttek Messi fanjai akik elmondták ennek a firkásznak a véleményüket,hogy nem kell már ellenségesnek lenni Messivel... Ne izgulj ha nem megy ugyis Messit küldik el Rosellék,nem az aranytojást tojó Neymart.
:) ok, de DEus írta lejjebb-valszeg azért nézted be, mert nem olvastad a kommentjeimet ( :) ), hogy nem Messit küldik el, ha úgy van, hanem Neymart ;)... no para ;)
és amugy erre alapozol, pár lapra meg kommentre, hogy Rosell Messit küldené el?? mondjuk eleve ez a valaki ellesz küldve baromság, de ha mégis így lenne akkor szted tényleg Messinek kéne mennie?? Rosell-t felkötnék a főtéren nyílvánosan...:)
Avatar
palesz77
Az Év fórumozója 2014 & 2015
Hozzászólások: 12854
Csatlakozott: 2008.07.19. 20:23:02
Tartózkodási hely: over the rainbow

2013.06.05. 13:16:30

Sipi24 írta:Amúgy nem tudom a hajának mi köze hozzá? Ha ilyen el shaarawy-s hajjal jött volna az se érdekelne.. Szerintem egyértelmű, hogy nem nagyképűen megy bemutatkozni, meg hát azért biztos mondták neki, hogy normálisan viselkedj. Én inkább attól, félek, hogy ha megszokja a légkört és fekszik neki a játék, elkezd néha egy két flip flap-ot csinálni meg fél pályáról megindul kicselez 4-5 embert és gólt lő, a sajtó meg mindenki élteti, az mennyire fog tetszeni Messinek, mert biztos hogy nagyon fog majd tetszeni, főleg ha istenítgetik majd Neymart. Na mind1 ne legyen igazam, és tudjanak összejátszani, és együtt és csapattal szép és eredményes játékot játszani.
Azért az Messi szegénységi bizonyítványa lenne, ha az zavarná hogy van más aki képes jó teljesítményre.. Nehogy már azt gondoljuk, hogy rajta kívül senki nem játszhat jól. Iniesta is terrorban lehet Messi miatt a játéka alapján, most is milyen visszafogott szezont produkált. Meg az ifista Tello se meri meghúzni a cseleket. Ne feledjük, hogy Messit a csúcson járó Ronaldinho oktatta, tudja milyen fontos egy jó mentor, meg mennyit segíthet, gondolom ő sem lesz rest hinteni némi tudást és segíteni.. Ha rossz napja van néha morcos a csapattársakkal - főleg idén - ez tény, de nem hiszem hogy hosszabb távon elnyomna akárkit is, hogy csak ő csilloghasson. Annál nagyobb csapatember szerintem.. Neymar meg a nyilatkozatai alapján kb annyira csodálhatja Leot, mint anno ő Dinhot, szerintem ellesznek ők. Bízom benne, hogy hasonló mentor-tanítvány kapcsolat lehet kettejük közt. Az lenne a csúcs.

Neymarról meg annyit, hogy kb 1,5-2 éve nem hallottam róla szörnyű híreket, lehet jót tett neki a gyerek, meg hogy kezd benőni a feje lágya. Most meg még a legjobbakkal is játszhat együtt, tuti hogy nem lesz akkora arca, hogy ki kelljen szélesíteni az ajtókat hogy beférjen. Szerintem örül, hogy itt lehet és tanulhat.

szerk.: Miksi Józsefné

Az azért remélem csak vicc, hogy azt gondolod, hogy azt küldik el, aki jobb teljesítményt nyújt. Neymar lehet hogy arany tojást tojik jelenleg, de Messi akkor arany rögöket kb. Ha az nem is lenne elég, hogy egymaga rúg 50 gólt/szezon legalább - ja, biztos ezek után kiraknánk -, de még marketing értékben is bombasztikus.. Tudtommal az egyetlen focista aki a Times címlapján szerepelt. 4-szeres aranylabdás. Sorra dönti a rekordokat. Ráadásul saját nevelés, ami nálunk szent és sérthetetlen dolog.. Tényleg, szerintem álmatlan éjszakái lesznek annyira fog rettegni, hogy esetleg kiteszik egy olyan Brazil gyerek miatt, aki az se tuti hogy beváltja a hozzá fűzött óriási elvárásokat. Ne legyünk már komolytalanok. Az meg hogy a Sport mit ír az lényegtelen, láttunk már nagyobb hülyeséget is tőlük az ilyen cikkeknél.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára palesz77 2013.06.05. 13:25:17-kor.
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.06.05. 13:14:33

Zoltano!
Amit leirtál,hogy Neymart menesztik Messi helyett , -mivel nem olvastad valszeg amit irtam- már a publicisztika megjelent a két hires elfogult médaimarketing lapban- Sport-Deportivo-- cime a mai lapokban van, megnézheted, hogy Messi- Neymar ... és már figyelmezteti Messit,hogy Neymarral ki kell jönni,mert ott Eto-Ibra és Villa.... Na erre a hozzászólásokban azért jöttek Messi fanjai akik elmondták ennek a firkásznak a véleményüket,hogy nem kell már ellenségesnek lenni Messivel... Ne izgulj ha nem megy ugyis Messit küldik el Rosellék,nem az aranytojást tojó Neymart.
Válasz küldése