Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2013.06.05. 13:07:54

Sipi24 írta:Amúgy nem tudom a hajának mi köze hozzá? Ha ilyen el shaarawy-s hajjal jött volna az se érdekelne.. Szerintem egyértelmű, hogy nem nagyképűen megy bemutatkozni, meg hát azért biztos mondták neki, hogy normálisan viselkedj. Én inkább attól, félek, hogy ha megszokja a légkört és fekszik neki a játék, elkezd néha egy két flip flap-ot csinálni meg fél pályáról megindul kicselez 4-5 embert és gólt lő, a sajtó meg mindenki élteti, az mennyire fog tetszeni Messinek, mert biztos hogy nagyon fog majd tetszeni, főleg ha istenítgetik majd Neymart. Na mind1 ne legyen igazam, és tudjanak összejátszani, és együtt és csapattal szép és eredményes játékot játszani.
az én véleményem szerint, miért is ne tetszenek Messinek, ha olyanokat fog művelni. sztem ezalatt a pár év alatt Messiről mindent el lehetett mondani, csak azt nem hogy egoista nagyképű stb.. összes aranylasztiját Xaviéknak ajánlotta és köszönte!!!!ráadásul sztem jól fog jönni neki, hogy nem kell majd 90 gólt lőnie egy évben, lesz más is aki viszia szekeret a hátán... meg ugyen jöna vb is és Messi nem titkolta, hogy jelenleg neki az a legfontosabb!!! szóval még élvezni is fogja, hogy nyárra tud egy kicsit tartalékolni, mivel lesz aki brillírozik még mellette. és Messit ismerve inkább így fogja fel, mint, hogy "basszus jött valaki aki ugyanolyan jó vagy jobb lehet ezért most kitúrom innen"....de ugyse lesz olyan jó. remélem megközelíti és akkor profit lesz belőle minden téren. Messinek meg szurkolok, hogy húzza be a vb-t!!! :)
Sipi24
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2012.08.20. 08:05:32
Tartózkodási hely: Kunmadaras

2013.06.05. 13:02:37

Amúgy nem tudom a hajának mi köze hozzá? Ha ilyen el shaarawy-s hajjal jött volna az se érdekelne.. Szerintem egyértelmű, hogy nem nagyképűen megy bemutatkozni, meg hát azért biztos mondták neki, hogy normálisan viselkedj. Én inkább attól, félek, hogy ha megszokja a légkört és fekszik neki a játék, elkezd néha egy két flip flap-ot csinálni meg fél pályáról megindul kicselez 4-5 embert és gólt lő, a sajtó meg mindenki élteti, az mennyire fog tetszeni Messinek, mert biztos hogy nem nagyon fog majd tetszeni neki, főleg ha istenítgetik majd Neymart. Na mind1 ne legyen igazam, és tudjanak összejátszani, és együtt és csapattal szép és eredményes játékot játszani.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.06.05. 12:50:28

Szerintem tisztában van Neymar, hogy itt már komolyan kell venni a szitut...

Ha nem vettétek volna észre, hogy már nem mohikán séróban jött, ki hanem tök normálisan:

Kép


Szóval nem lesz gond itt vele...



Miksi Józsefné :!:

Ne parázz, nem lesz gond Messivel. Ha mégis úgy alakulna, hogy nem működik a Messi-Neymar duó, akkor Neymar lesz elküldve, nem Messi... Nehogy már azt hidd, hogy Neymar fog maradni, és Messi megy el :D
KépKép
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2013.06.05. 12:44:17

visca el barca írta:
Miksi Józsefné írta:Nahát akkor olvasd el,hogy a játékvezetőt Neymar miatt menesztették mert Neymar hisztizett és ugye ott a Santosnál is ekkora "sztár" mint Spanyolba meg itt.
ó ez most olyan, hogy régen képes voltam simán meginni fél liter vodkát egy este alatt, 2 éve meg már attól is rosszul vagyok ha megérzem a sör szagát :D

változnak az emberek. neymar is fog. ha első számú kedvenc akarna lenni, nem ide jött volna.
nem ide tartozik, de sztem tökéletes példa erre Roger Federer. fiatal korában minden meccsen átlag 3 ütőt tört szét és legalább kétszer ordibált a bíróval( hihetetlen mi?) aztán lenyugodott és láttuk az eredményt. szóval sztem Neymar ideérkeztével kicsit benőtt a feje lágya, komo.y csapat, komoly liga, komoly célok, komoly(abb) emberek!!! oda fogja Ő tenni magát no para, nincs kétségem!!! ;)
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.06.05. 12:44:11

Dehogynem első számu kedvenc, már az is. Tudod ilyen a tömegpszihozis, ha naponta elmondjuk százszor hogy ő a legjobb a Barcában és naponta cikkek tömkellegét irjuk még jó hogy elhiszi a tömeg hogy ő a Barca megmentője. Most olvastam Leohoz irt délamerikai rajongók levelét hogy fel a fejjel,nekik akkor is a legnagyobb Messi és hogy tulzásnak találják hogy Neymarpedenciát csináltak a Barcából. Látod már el is érte a katalán sajtó és a Barca hogy ez a kép jön le, nem kellett hozzá sok csak a rengeteg reklám. Szóval nem lesz könnyü a fiuknak sem a többieknek sem,, én megmondom őszintén nem sok jót látok a jövőben pontosan emiatt. Messi is mondta hogy itt akar maradni a Barcánál, de hát sosem tudhatja az ember hogy mi történik, azért még ilyent sosem nyilatkozott igy. Még neki is van választási lehetősége nem csak Neymarnak.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.05. 12:36:18

Miksi Józsefné írta:Nahát akkor olvasd el,hogy a játékvezetőt Neymar miatt menesztették mert Neymar hisztizett és ugye ott a Santosnál is ekkora "sztár" mint Spanyolba meg itt.
ó ez most olyan, hogy régen képes voltam simán meginni fél liter vodkát egy este alatt, 2 éve meg már attól is rosszul vagyok ha megérzem a sör szagát :D

változnak az emberek. neymar is fog. ha első számú kedvenc akarna lenni, nem ide jött volna.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.06.05. 12:30:02

A véleményeket olvasgatva az jött le, hogy sokan azt hozzák fel érvként, hogy ebbe a Guardiola által létrehozott Messi központú rendszerbe nem illik Neymar. Ez teljesen igaz, csak hogy szerintem pont ez a rendszer vált idén a fő problémává, ezt kellene orvosolni, amire viszont tökéletesen alkalmas a brazil. Azt a rendszert szeretném viszont látni, ami Guardiola első évébnen jellemezte a csapatot, a három támadó mindegyike valóban támadó volt, egyenlőek voltak a szerepek. Én ugyanezt megvalósíthatónak látom a Neymar-Messi-Alexis hármassal is.
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.06.05. 12:28:06

Nahát akkor olvasd el,hogy a játékvezetőt Neymar miatt menesztették mert Neymar hisztizett és ugye ott a Santosnál is ekkora "sztár" mint Spanyolba meg itt. A másik meg nem kell ez az érzelgősség, gondolom neki is van tanácsadója, az elmondta neki,hogy mit kell mondani nagyjából, meg hát a focipályán való részvétel a nagy fizetés arányában teljesiteni kell .Mondjuk engem érdekelne Messi hogyan és miképpen vélekedik erről a helyzetről, mindenki róla is beszél Neymarral kapcsolatban, de ő eddig egyetlen egy mondatot mondott a nyilvánosságnak és azon tul nem nyilatkozott.gondolom azért nem mert tudja,hogy uj sztár van és elég a cimlapokat nézni ahol napok óta a cimlapon az ujságban csak Neymarról szólnak a dolgok. De mindegy is, amit ő gondol azt megtartja magának,Biztos vagyok benne,hogy neki is van B terve mindenféle esetre mert nem elveszett gyerek Messi. Azt meg nem kivánja hogy Neymar neki dolgozzon,hanem dolgozzon a csapatért ahová szerződött.Messi meg az ő részét megoldja.
Avatar
sopisz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010.07.05. 01:07:02

2013.06.05. 12:17:24

Én valamiért úgy érzem nagyon szép dolgokat művelnek majd együtt a pályán,akárki,akármit mond.Hallva Neymar nyilatkozatait Messiről úgy sejtem Neymár most oda adná mindenét ha adhatna egy gólpasszt Messinek. És szerintem 100%-ig elégedett lenne ha azt mondanák Messi után ő a legjobb :)
Messivel a kapcsolatáról annyit hogy szerintem azért nem lesz gond mert Neymar tiszteli Messit és ez kölcsönös,és Messi nem az ellenfelet látja benne hanem a társa akivel közös célért harcolnak.(nem mint ibra akivel nem szimpatizáltak és közvetlen riválisok voltak)
"Absque pugna non est victoria"
Avatar
MQuCsabi
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6340
Csatlakozott: 2007.07.12. 14:50:03
Tartózkodási hely: Budapest

2013.06.05. 11:29:59

Miért hisztek még a médiának? Azért mert hipotéziseket állít fel a MArca vagy akármelyik lap, az akkor "nem véletlen, lehet, hogy igaz" ? :o :lol: Azért ehhez már nem kicsit kell egyszerűnek lenni.

Legközelebb majd a bors sporthíreire fogunk alapozni?! :roll:
Kép
Sipi24
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2012.08.20. 08:05:32
Tartózkodási hely: Kunmadaras

2013.06.05. 11:20:49

Hát ja, az is benne van, hogy jól fog elsülni a dolog. De azért azt kétlem, hogy minden meccsen 10-et lőnének :D :D következő szezonban minden kiderül, addig csak találgatunk hogy mi lesz.
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.06.05. 11:16:34

Én mondjuk attól nem félek,hogy Neymar sikeresebb lesz mint Messi. Messi egyedi és utolérhetetlen a mai fociban, még megkockáztatom,hogy Neymar Dinho nyomában sem léphet. Azért mert csinál egy-egy trükköt attól még nem zseniális focista.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.05. 10:58:44

aztán a nagy egok harca nehogy odáig fajuljon, hogy olyan brutális szinten motivalni fogják egy egészséges versengés keretében, hogy minden meccsen 10-et lövünk. :lol: mert aztán ilyen verzio is a pakliban van.

sancheznek is jot fog tenni, h nem mindenki vele fog foglalkozni. ő is lő minden meccsen hármat, aztán, jovore mindent behuzunk ilyen 13-5-ös eredménnyel :lol:

nem is kell védő :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Sipi24
Jugador del Barça
Hozzászólások: 109
Csatlakozott: 2012.08.20. 08:05:32
Tartózkodási hely: Kunmadaras

2013.06.05. 10:26:51

Azért Messi-nek is elég nagy egója, hisz világ legjobbja 4-szeres aránylabdás, most itt van Neymar, nem biztos, hogy Neymar majd csak úgy beáll a sorba mint a többiek, lehet még jobb játékos is lesz Neymar mint Messi, szóval nem biztos, hogy jót fog tenni, hogy Messi és Neymar egy csapatban játszik. Na majd a következő szezonban minden kiderül.
ZolTano
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 298
Csatlakozott: 2012.03.12. 12:49:39

2013.06.05. 10:03:33

Miksi Józsefné írta:Most hogy forditóprogram segitségével elolvastam a Sport és a Mundo Deportivo cikkeit, az egyik ujságban arra figyelmeztetik Leot a sportszakiró,hogy vigyáznia kell Neymarral nehogy a feltevés beigazolódjon,hogy /Eto-Ibra-Villa/ !!!! ha esetleg Neymarral nem jön ki, a másik ujságban van Villa bár ott nem hozzák Messi nevét ugy szóba de Neymarral kapcsolatban,hogy el kell neki menni. Szóval én ugy érzem,hogy Neymar által hozott marketing jobban fog győzni mint Messi zsenialitása.Én mint Messi rajongó ugy gondolom,hogy ha esetleg Messi nem érezné jól magát ebben a helyzetben,mert azt ugye tőle sem lehet megkivánni,hogy alárendelje magát Neymarnak,,hogy bár nyilatkozta,hogy nem menne el a Barcától de én ugy gondolom,hogy ember nincs a földön aki ha rosszul érzi magát egy közegben,hogy ott maradna,mert ezek a cikkek nem véletlenül születnek és gondolom célzás értéküek Messi irányában. Jött az új király a régi mehet. És mivel ezek az ujságok szoros együttmüködésben vannak a csapattal feltételezem,hogy nem engednének ilyen cikkeket nyilvánosságra hozni. Na ,majd meglátjuk
búlvár szennylapp...atom f.szság!!!!!!! uramatyám, Messinek mennie kell majd Neymar miatt..:) persze. emlékezzünk Roni10 és Messi kapcsolatára. két szupersztár már akkor (igen Messire is értem) és R10 nagyon sokat segített Messinek. itt sem lesz ez másként, pláne , hogy Neymar fenéz Messiékre!!!!
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.06.05. 09:58:55

Most hogy forditóprogram segitségével elolvastam a Sport és a Mundo Deportivo cikkeit, az egyik ujságban arra figyelmeztetik Leot a sportszakiró,hogy vigyáznia kell Neymarral nehogy a feltevés beigazolódjon,hogy /Eto-Ibra-Villa/ !!!! ha esetleg Neymarral nem jön ki, a másik ujságban van Villa bár ott nem hozzák Messi nevét ugy szóba de Neymarral kapcsolatban,hogy el kell neki menni. Szóval én ugy érzem,hogy Neymar által hozott marketing jobban fog győzni mint Messi zsenialitása.Én mint Messi rajongó ugy gondolom,hogy ha esetleg Messi nem érezné jól magát ebben a helyzetben,mert azt ugye tőle sem lehet megkivánni,hogy alárendelje magát Neymarnak,,hogy bár nyilatkozta,hogy nem menne el a Barcától de én ugy gondolom,hogy ember nincs a földön aki ha rosszul érzi magát egy közegben,hogy ott maradna,mert ezek a cikkek nem véletlenül születnek és gondolom célzás értéküek Messi irányában. Jött az új király a régi mehet. És mivel ezek az ujságok szoros együttmüködésben vannak a csapattal feltételezem,hogy nem engednének ilyen cikkeket nyilvánosságra hozni. Na ,majd meglátjuk
komutnemukod
Jugador del Barça
Hozzászólások: 143
Csatlakozott: 2005.11.02. 19:20:59

2013.06.05. 09:34:13

Poszi írta:Az előbb a sport1-en a Fiesta című műsorban Neymarról beszélgettek, és Farkas Norbert, ill. Vincze Ottó is (aki köztudottan Barca drukker) osztották azon véleményt, hogy Neymar nem fog passzolni Barca stílusához. Érveknek azokat hozták fel, hogy túl nagy egyéniség, túl nagy az egója (még ha tegnap szerényen is nyilatkozott, de ez nem jelent semmit, mivel egyértelmű, hogy az első "útján" behúzza "fülét-farkát") és eleinte még talán igen, de később már nem fogja elviselni, hogy nem körülötte forog a világ... Meg kb. azokat az érveket sorakoztatták még fel, amiket mi "Neymar ellenzők tábora" is szajkózunk itt a fórumon hónapok óta. Kérdés, hogy befogadják-e a többiek, tud-e csapatjátékos lenni...stb.
Szerintem a sikeressége ebben a csapatban nem az ego-k harcán fog múlni. Főleg nem a Messi-vel vívott "harcok" fogják ezt meghatározni. Itt a Xavi-Puyol vonulatba kell beilleszkedni ők sokkal inkább tűnnek ego-nak mint Messi.
Viszont amitől én tartok, hogy a beállt védelmek ellen mire megyünk vele. Amennyit én láttam játszani(ami nem sok) abból inkább egy Ronaldinho típusú lendületből "rávezetem" játékosnak tűnik.
Szóval én jobban félek attól amit valójában tud és amit ennek a csapatnak adni tud, mint attól hogy kiskakasok módjára hisztiznek.
Egyébként is úgy gondolom, hogy az egyik következik a másikból, tehát ha gurul a szekér mindenki happy, ha nem megy a csapatnak akkor jön majd a hiszti.
Renka
Barça B
Hozzászólások: 51
Csatlakozott: 2013.01.31. 13:18:28

2013.06.05. 09:20:51

Én úgy gondolom, h egy ideig nem kell a két dudás miatt aggódni...mert szerintem csak egy van, és Őt Lionel Messinek hívják. Neymar egy fiatal, tehetséges srác, de nem holnap jön el az a nap amikor Ő vezére lesz egy európai csapatnak. Ugyanakkor nagyon bízom benne, h akar és képes is lesz tanulni...és akkor egyszer majd odaérhet...nem beszélve arról, h nagy hasznára lesz a Barcának. Egyébként a válogatott meccseket elnézve szerintem a brazilok is csalódni fognak, ha csak tőle várják a megváltást...fiatal, idő kell még neki.
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.06.05. 08:35:22

Én ugy gondolom,hogy az a 4 és fél év nem olyan sok Messi és Neymar között, Mess és Dinho között 7 és fél év volt annakidején és tökéletesen megvoltak egymással. Sok embert aki Neymar rajongó biztos zavarja,hogy Messi kora miatt még sokáig fog focizni és még ezután fognak neki jönni a legszebb focista évei lévén még 26 éves sincs. Én kiváncsi leszek erre a közös focira bár én nem nagyon ,sőt egyáltalán nem bizok az együttmüködésben mert hiszem amit irnak a szakértők,hogy kioltják egymást és az a focista aki hazájában népszerü és birót küldenek el ha "hisztizik" az nem fog taktikailag éretten viselkedni egy más kulturában.
Avatar
baas11
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1232
Csatlakozott: 2007.08.02. 11:19:13
Tartózkodási hely: Közép-pálya

2013.06.04. 23:37:03

dudu0209 írta:Én kicsit azt látom, hogy mostanában a többség igazolásokkal akarja megoldani a problémákat (persze kell az is...)! Szerintem nem ez a helyes út! Nem hiszem, hogy Neymar fogja majd a pluszt jelenteni, ha meddőnek bizonyul a támadó játékunk egy csapat ellen (talán egyszer-egyszer).
Szerintem éppen a Barcelona bizonyította be (Pep vezetése alatt), hogy a focihoz csapat, rendszer, fegyelem, eltökéltség, magas edzettségi állapot és alázat kell! Ha ez megvan, akkor jöhetnek az egyéniségek. De ekkor sem szabad hagyni, hogy a csapat kárára bontakozzanak ki. Hogy egy példával éljek (és ezért talán nem leszek túl közkedvelt), ma a Barca főként Messi köré épül, és időnként az az érzésem, hogy nem Tito, hanem Messi akaratának kell megvalósulnia a pályán. Messinél nagyobb játékost nem láttam a focipályán, de még ő sem helyezhető a csapat fölé, és az ő akarata sem juthat érvényre olyan mértékben, amilyen mértékben időnként szerintem (külső szemlélőként) érvényre jut. Lehet egy csapatot egyéniségek köré építeni, de a kiindulópont a csapatmunkán kell, hogy legyen. Pep irányítása alatt az utolsó tavasz már nem olyan volt, mint előtte... Aztán Pep hagyatékából maradt még valami őszre, januárban-februárban viszont kiderült, hogy az kevés. És akkor arról ne is beszéljünk, hogy a csapat edzettségi állapota is lehetne jobb...
Én nem gondolom, hogy a játékosállomány minőségét kéne elsősorban javítani. Csapatot kell építeni, új taktikai elemeket kell bevezetni, vagy módosítani, csapat szinten kell meglepni az ellenfeleket. Nehogy bárki félre értsen... most is jó csapat vagyunk, de csapat szinten elbújhatunk az 1-2 évvel ezelőttitől. A jó alap megvan...

i:)
Tökéletesen egyetertek.....erre nagyon jo pelda a Bayern is.....nem azert jok vagy jobbak mert teszem azt Robben micsoda fantasztikus spíler lett hanem mert cspataszinten rengeteget fejlodtekl ahogy mi is anno amikor meg volt egy karakteres edzonk !
-
A Neymar Messi páros viszont kicsit túl van dimenzionalva.....a brazil egy igazi mestert mestereket kap Messi,Xavi,Iniesta.... es az argentin pedig végre egy Nála joval fiatalabb de rendkivul tehetséges jatszotarsat kap es nem egy mar nem gy masik jatekolturaban felépített bejáratott ven sztárt :)......ezoval szerintem működni fog ez ha gaz lesz nem ezen fog múlni ez tuti!
"a nagyobbnak mindig igaza van, még akkor is ha téved..." Lefty ; Fedőneve: Donnie Brasco
dudu0209
Barça B
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2009.08.16. 22:08:38

2013.06.04. 22:47:53

Én kicsit azt látom, hogy mostanában a többség igazolásokkal akarja megoldani a problémákat (persze kell az is...)! Szerintem nem ez a helyes út! Nem hiszem, hogy Neymar fogja majd a pluszt jelenteni, ha meddőnek bizonyul a támadó játékunk egy csapat ellen (talán egyszer-egyszer).
Szerintem éppen a Barcelona bizonyította be (Pep vezetése alatt), hogy a focihoz csapat, rendszer, fegyelem, eltökéltség, magas edzettségi állapot és alázat kell! Ha ez megvan, akkor jöhetnek az egyéniségek. De ekkor sem szabad hagyni, hogy a csapat kárára bontakozzanak ki. Hogy egy példával éljek (és ezért talán nem leszek túl közkedvelt), ma a Barca főként Messi köré épül, és időnként az az érzésem, hogy nem Tito, hanem Messi akaratának kell megvalósulnia a pályán. Messinél nagyobb játékost nem láttam a focipályán, de még ő sem helyezhető a csapat fölé, és az ő akarata sem juthat érvényre olyan mértékben, amilyen mértékben időnként szerintem (külső szemlélőként) érvényre jut. Lehet egy csapatot egyéniségek köré építeni, de a kiindulópont a csapatmunkán kell, hogy legyen. Pep irányítása alatt az utolsó tavasz már nem olyan volt, mint előtte... Aztán Pep hagyatékából maradt még valami őszre, januárban-februárban viszont kiderült, hogy az kevés. És akkor arról ne is beszéljünk, hogy a csapat edzettségi állapota is lehetne jobb...
Én nem gondolom, hogy a játékosállomány minőségét kéne elsősorban javítani. Csapatot kell építeni, új taktikai elemeket kell bevezetni, vagy módosítani, csapat szinten kell meglepni az ellenfeleket. Nehogy bárki félre értsen... most is jó csapat vagyunk, de csapat szinten elbújhatunk az 1-2 évvel ezelőttitől. A jó alap megvan...

Neymarra visszatérve... Remélem, hogy pluszt tud adni a csapatnak, de én nem tőle várom a "megváltást". Gyors, technikás, és szerintem bevállalós, de sokszor öncélú is kicsit.
Neymar nagy valószínűséggel a Barcaban egy lesz a sok közül (Messi árnyékában)... ezt meg kell tanulnia majd kezelni. Vannak olyan játékosok (Ini, Xavi), akiknek fekszik ez a szerepkör, és csendben beáldozzák tudásukat a csapatért... és vannak, akiknek kell az, hogy ki tudjanak emelkedni kicsit... Szerintem Neymar az utóbbi kategória, de ez változhat.

Ez a véleményem... lehet kicsit off... Lehet egyetérteni, lehet másképpen látni:)
pep71
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1092
Csatlakozott: 2011.08.30. 00:28:51

2013.06.04. 21:45:28

Nagyon nagy csapat lehet itt jövőre, ha bejön ez az igazolás gyerekek. Messi ha csak hozza azt amit eddig, már pedig miért ne hozná. Akkor van egy Iniestánk akibe benne van egy óriáse szezon. Fabregas remélem összekapja magát(a mostani szezonja nem volt jó, de a statjai alapján még így is jó volt). Busi meg hozza amit szokott és akkor még van Xav és Thiago is, meg persze Alexis. Ha ezekből az emberekből a fele hozná a legjobbját, akkor már nagy gond nem lehet..azért nem sok csapat van, ahol ilyen mély keret és ilyen lehetőségek..
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2013.06.04. 21:40:11

Barcaman1993 írta:Neymar azért van itt, hogy előrébb vigye a Barcát. Nem pedig azért, hogy Messit kitúrja a No.1. pozícióból, összevesznek és vége mindennek. Mi történt Ibrával? Nagy dolog, mintha máshol ez nem történt/történhetett volna meg...
Ez a gyerek sose lesz annyira nagyképű és arrogáns, mint misztorr. És igen. Még lehet nem is beszélt kb egyik új csapattársával se, várjuk már meg...
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2013.06.04. 21:28:52

Igen dereng. De az a "tridente" Rijkaard keze alatt nem működött olyan jól. Pep rakta őket helyre, róla meg tudjuk, hogy keménykezű... Direkt ezért írtam, hogy fontos az edző személye is! Titóról meg kevesebb, mint fél év után, szerintem nem tudunk messzemenő következtetéseket levonni. "jövő ilyenkor okosabbak leszünk"

Hogy ne kanyarodjunk el teljesen a Neymar témától, arról a szituról tud valaki valamit, amikor a kis brazil miatt rúgták ki a Santos edzőjét? Igazából csak morzsafoszlányokat olvastam erről, megköszönném, ha valaki felvilágosítana... :)
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.06.04. 20:58:59

Persze biztos megoldható az is, hogy két dudás elférjen egy csárdában
Bizony h elférhet.. a Tridente dereng még? nem volt olyan régen... :)
Az igaz hogy Tito keze is kell ahhoz, hogy a dolgok helyes irányban haladjanak.... én azért nem izgulom túl az ügyet...
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Válasz küldése