Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
Facsy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.11.30. 21:53:16
Tartózkodási hely: Tószeg

2013.05.26. 09:26:11

Lionel85 írta:
Deus írta:Na, gyorsak voltak a srácok 8)

http://www.youtube.com/watch?v=cRk4m2B6Vas
Ez mind nagyon szép, de kapásból két dolgot meg kell tanulnia itt. A csapatjáték, ami a Barçánál alapdolog, szépek ezek az egyéni villanások, meg a labda végigvitele a pályán, de Barcelonában nem ez a divat. A másik meg a flikk-flakkok. Ilyen nem lesz, hogy fél percig áll az ellenfelével szemben és hülyíti. A Pepe-Terry féle tetvek felrúgják a lelátóra, nem várnak vele. Ami még szemet szúrt, hogy amikor odapakol a védő, könnyen elszáll. Kis izomzat-növelés is rá férne.
NA szerintem pont ez hiányzik most a Barcából. Valaki Messin kivül tök váratlanul rugja meg a lasztitt, igenis húzzon váratlant!!! vannak már itt elegen akik passzolhatnak ha kell ha nem. Persze fontos a csapatjáték, ne legyen önző, de ne csak beálljon a sorba passzolgatni könyörgöm.
Avatar
Facsy
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 255
Csatlakozott: 2010.11.30. 21:53:16
Tartózkodási hely: Tószeg

2013.05.26. 09:23:56

Üdvelet itt Junior!
ugyan picit tartok ettől az egésztől, főleg hogy mindenki majd itt nagy csodákat vár tőle már az első évben, és ha nem lesznek meg akkor egyből elpártolnak tőle. Meg persze Messivel hogy férnek el egymás mellet :D Bekell látnia hogy Messi, Messi, persze remélem nem az lesz megtanitva neki h üres kapu előtt is passzoljon egyet még.
bízom a srácban nagyon. türelmesnek kell lenni, sok változás lesz neki, de neki is alázatott kell mutatni. hirtelen ennyi. hajrá :)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.05.26. 09:19:29

Deus írta:Na, gyorsak voltak a srácok 8)

http://www.youtube.com/watch?v=cRk4m2B6Vas
Ez mind nagyon szép, de kapásból két dolgot meg kell tanulnia itt. A csapatjáték, ami a Barçánál alapdolog, szépek ezek az egyéni villanások, meg a labda végigvitele a pályán, de Barcelonában nem ez a divat. A másik meg a flikk-flakkok. Ilyen nem lesz, hogy fél percig áll az ellenfelével szemben és hülyíti. A Pepe-Terry féle tetvek felrúgják a lelátóra, nem várnak vele. Ami még szemet szúrt, hogy amikor odapakol a védő, könnyen elszáll. Kis izomzat-növelés is rá férne.
Kép
Kép
Kép
mess2009
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4285
Csatlakozott: 2009.01.30. 11:58:28

2013.05.26. 08:41:47

hát....ha most arra gondolok, hogy megidul ez a hármas: Neymar, Iniesta, Messi...... ahogy mondják: "Isten legyen irgalmas..."
Avatar
Bob_Marley
Presidente del Barça
Hozzászólások: 19486
Csatlakozott: 2010.02.06. 19:42:14

2013.05.26. 04:46:59

Sok sikert neki nálunk, mást nem lehet kívánni, én már leírtam mit várok tőle, bízom benne ezeket hozza is.Fiatal, fejlődőképes, nehéz dolga lesz beilleszkedni, megtanulni a játékot, de már az pozitív hogy nem rágódott annyit, s hozzánk jött, innentől tanulni, tanulni, tanulni s jó lesz, remélem, ilyen ár mellett kénytelen lesz :D
Kép
Kép
Kép
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.05.26. 04:18:59

Na most már teljesen nyugodt vagyok ugyanis brazil tinizseni a facebook oldalán is közölte: ő már a miének! 8)
https://www.facebook.com/Neymaroficial

HIVATALOSAN a Barca oldalán:

http://www.fcbarcelona.com/football/fir ... ve-seasons
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.05.26. 00:33:23

Na, gyorsak voltak a srácok 8)

http://www.youtube.com/watch?v=cRk4m2B6Vas
KépKép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.25. 23:38:45

Boixos írta:azért bízom benne, h nem csak azért lett elhozva a gyerek, h ezzel is odaszrjunk a madrid asztalára, hanem konkrét elképzelés is van a nálunk játszott játékáról, a helyéről a rendszerben stb.
kispad :lol: pedro előrébb van a rangsorban :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.25. 23:33:17

Boixos írta:
Capon írta:...
Jól hangzik a Neymar-Messi páros, meg hogy hány védőt fognak lekötni, de én meg azt várom, hogy ha eddig sündisznó alakzatba álltak ki az ellenfelek szinte 0 területtel a játékra, akkor most a teknős béka kutya füle lesz hozzájuk képest még kisebb területtel.
Ezt kéne megoldani és akkor szinte mindegy is ki játszik. Gyorsabb támadásépítés és hasonlók.
...
hát ha majd mindenki a saját ötösén áll majd ellenünk, akkor nézzük a null-nullás meccseket, és majd szurkolunk a kamu 11esekért! :D

azért bízom benne, h nem csak azért lett elhozva a gyerek, h ezzel is odaszrjunk a madrid asztalára, hanem konkrét elképzelés is van a nálunk játszott játékáról, a helyéről a rendszerben stb.
Én is remélem, hogy nem csak a neve miatt lett elhozva aztán majd megoldja valahogy baloldalon, hanem kész tervek vannak mit akarunk vele kezdeni.
Egyébként úgy hiszem, hogy első számú gólpasszfelelősünk lehet. Megteremti másoknak a helyzeteket mind a kp mind a támadósorban érkező társaknak. Elsősorban ezt várom tőle meg egy jó adag szambát ami már nagyon hiányzik.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.05.25. 23:26:54

Capon írta:...
Jól hangzik a Neymar-Messi páros, meg hogy hány védőt fognak lekötni, de én meg azt várom, hogy ha eddig sündisznó alakzatba álltak ki az ellenfelek szinte 0 területtel a játékra, akkor most a teknős béka kutya füle lesz hozzájuk képest még kisebb területtel.
Ezt kéne megoldani és akkor szinte mindegy is ki játszik. Gyorsabb támadásépítés és hasonlók.
...
hát ha mindenki a saját ötösén áll majd ellenünk, akkor nézzük a nulla-nullás meccseket, és majd szurkolunk a kamu 11esekért! :D

azért bízom benne, h nem csak azért lett elhozva a gyerek, h ezzel is odaszrjunk a madrid asztalára, hanem konkrét elképzelés is van a nálunk játszott játékáról, a helyéről a rendszerben stb.
PUYOL-XAVI-INIESTA
ViscaelBarca1899
Barça C
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013.04.24. 17:23:43

2013.05.25. 23:25:21

Üdv a csapatban! :)

Már nagyon várom az érkezését a csapathoz, rengeteg potenciál rejlik benne.
Azért egy Neymar-Messi-Sanchez támadósor nem lesz rossz, főleg, ha a chilei az utóbbi időben mutatott játékot tudja produkálni.

Már csak a védőproblémát kell megoldani +Ter Stegen. Aztán remélem jövőre megint világverő csapatunk lesz. :twisted:

Sok sikert a brazilnak :!:
Sanama
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 8028
Csatlakozott: 2008.08.16. 11:49:04

2013.05.25. 23:22:06

Mondjuk most kap tőlem egy piros pontot, hogy tartotta a szavát, és tényleg ide jött, és nem ribanckodott, a Real meg a Barca között.

Remélem be fog válni, sok sikert neki!
Avatar
Capon
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 5390
Csatlakozott: 2005.08.26. 20:17:06
Tartózkodási hely: Budapest VIII-XV-ker Rezervátum

2013.05.25. 23:19:00

Ez már ennyire tuti?

Sok sikert neki, de nem lesz könnyű dolga. Olyan elvárás lesz vele szemben ami nem sok játékossal szemben van, szóval jól fel kell kötnie a gatyáját. Remélem felnő a feladathoz.

Jól hangzik a Neymar-Messi páros, meg hogy hány védőt fognak lekötni, de én meg azt várom, hogy ha eddig sündisznó alakzatba álltak ki az ellenfelek szinte 0 területtel a játékra, akkor most a teknős béka kutya füle lesz hozzájuk képest még kisebb területtel.
Ezt kéne megoldani és akkor szinte mindegy is ki játszik. Gyorsabb támadásépítés és hasonlók.

Egyébként nem egy nagy gólgyáros a fiú, remélem nem fognak sokan a kardjukba dőlni ha nem lesz meg neki az évi 30-40 gól.
Én szép kreatív játékot várok tőle és hogy kisegítse a csapatot úgy ahogy a Pedro, Villa, Alexis hármas nem tudta.
Klinsmann; Rivaldo; Maldini; Nesta; Puyol; Xavi; Ronaldinho; Iniesta; Messi
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4461
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2013.05.25. 23:15:26

Akkora híre van ennek a "gyereknek", kíváncsi vagyok mire lesz képes. Először jön európába, máris a legjobb csapatba, olyan társakat kap, akiket más álmában kíván. Tito lesz talán a kulcs mennyire tudja megnevelni és beépíteni ebbe a rendszerbe. Megmutassa valóban szükség van rá, és nem az elmúlt szezon kudarcait próbálja egy nagy névvel a vezetés "kárpótolni". Ha le köt 2-3 védőt folyamatosan akkor Messi nagy győztese lesz elől, de abból a brazil fociból ami mindig csak ígéret manapság, el tud hozni valamit európába és maradandóvá tudja tenni, úgy mint korábbi legendává nőtt honfitársai, akkor már megérte ez a rakat lé. Egy kalappal neki, fel kel kösse a gatyát rendesen, de rohadt kíváncsi vagyok rá.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
fcbarca78
Jugador del Barça
Hozzászólások: 162
Csatlakozott: 2008.02.04. 11:48:06

2013.05.25. 23:09:38

nagyon örülök neki. Én az elmúlt 1-1,5 évben többször kifejtettem, hogy valami nem stimmel a csapattal ( sokan formahanyatlásra fogták és nem akarták meglátni mi is a helyzet). Én azt írtam jelentős változtatások kellenek. Ez már nálam az. Talán így nem az lesz, hogy messit kiveszik 3an a játékból, inire is kicsit jobban odafigyelnek, és meghaltunk. Neymar nagyon nagy lesz. Figyeljétek meg. Jövőre megint jóóóóó csapatunk lesz. Bas.....mód örülök.
Boixos
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 9655
Csatlakozott: 2004.11.21. 11:00:59
Tartózkodási hely: monaco di bavaria

2013.05.25. 23:05:29

messi, nejmár.... hát... ha megy nekik együtt a bugi, akkor 4-5 embert ki lehet xelni az ellenfelektől, akik csak ezután a két gyerek után fognak majd rohangálni a meccseken, úgyhogy onnantól akár iniesta v xavi is zárhatja 30 góllal a szezont.
ha összejön ez az elképzelés, akkor elől nagyon bikák leszünk, már csak hátul kéne vmit csinálni, mert nehezen bírnám idegekkel a 6-5ös meccseket...
PUYOL-XAVI-INIESTA
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.05.25. 23:00:20

socio66 írta:el nem tudom képzelni a helyét, és szerepét a csapatban, szinte minden racionális érv ellene szól, de hatalmas impulzust fog adni az érkezése, az pedig a klub nagyságát mutatja, hogy a világ legnagyobb tehetsége minket választott.
egyelőre ennyi, a bizalmat természetesen ő is megkapja, aztán várom, hogy megnyerjen magának.
:)
bal szélső... akkor szted hol lesz a helye? :shock:

bár ha vilanován mulik simán bekket csinál belőle :lol:
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
socio66

2013.05.25. 22:58:51

el nem tudom képzelni a helyét, és szerepét a csapatban, szinte minden racionális érv ellene szól, de hatalmas impulzust fog adni az érkezése, az pedig a klub nagyságát mutatja, hogy a világ legnagyobb tehetsége minket választott.
egyelőre ennyi, a bizalmat természetesen ő is megkapja, aztán várom, hogy megnyerjen magának.
:)
Avatar
Stalkyard
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3161
Csatlakozott: 2010.05.19. 19:10:30

2013.05.25. 22:50:08

sörvirsli írta: Szerintem a legtöbb értelmes Barca drukker nagyon várta már ezt a tinizsenit
Igen, a legtöbbjük biztosan várta. Veled nem tudom, mi a helyzet. :lol:
Az éjjel soha nem érhet véget!

Klopp on Coutinho bid: "I think tomorrow they (Barcelona) will offer a McDonald's Happy Meal and we get the toy as well!?"
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2013.05.25. 22:38:08

sörvirsli írta:
hank1ee írta:Üdv nálunk, Neymar!!! Sokakkal ellentétben én bírom a srácot, szimpatikusnak is tartom. Amit megcsinál a labdával félelmetes, ahogy hülyíti a védőket elképesztő!! Persze ez más szint, de szerintem lehet olyan jó játékos, mint Dinho volt itt. Sok sikert!!!
Szerintem a legtöbb értelmes Barca drukker nagyon várta már ezt a tinizsenit,szóval nem tudom kik azok sokan akik ellenezték?
Pláne a mostani abszolút Messi függő időkben!
De én csak akkor hiszem el,hogy a Barcáé amikor végre magára ölti a Blaugrana mezt!
Szó sem volt itt az ellenzésről, ha figyelmesen elolvasod ezt az egy sort, csak annyit mondtam, hogy kedvelem, mivel sokan NEM kedvelik. Más a játéktudása.
Avatar
sörvirsli
Capitá del Barça
Hozzászólások: 577
Csatlakozott: 2013.02.22. 22:30:29
Tartózkodási hely: A tizenhatoson belül

2013.05.25. 22:29:14

hank1ee írta:Üdv nálunk, Neymar!!! Sokakkal ellentétben én bírom a srácot, szimpatikusnak is tartom. Amit megcsinál a labdával félelmetes, ahogy hülyíti a védőket elképesztő!! Persze ez más szint, de szerintem lehet olyan jó játékos, mint Dinho volt itt. Sok sikert!!!
Szerintem a legtöbb értelmes Barca drukker nagyon várta már ezt a tinizsenit,szóval nem tudom kik azok sokan akik ellenezték?
Pláne a mostani abszolút Messi függő időkben!
De én csak akkor hiszem el,hogy a Barcáé amikor végre magára ölti a Blaugrana mezt!
Aki azt hiszi, hogy a Messi és a Messiás szavak és jelentések összecsengése véletlen, az orbitálisat téved: Isten kegyelméből való ez az ember.

Messi-Neymar = the ultimate forward duo

Paul Walker - We are always gonna miss you forever!
Avatar
Messi199
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2008.11.04. 19:22:29
Tartózkodási hely: Győr , Koroncó

2013.05.25. 22:21:31

Üdv Neymar a világ legnagyszerűbb Klubjában , remélem hozod az elvártakat és visszatér a brazil varázslat is a Camp Nou gyepére :)
Tots Unit Fem Forca !!
Avatar
hank1ee
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2512
Csatlakozott: 2013.02.27. 03:08:33

2013.05.25. 21:43:47

Üdv nálunk, Neymar!!! Sokakkal ellentétben én bírom a srácot, szimpatikusnak is tartom. Amit megcsinál a labdával félelmetes, ahogy hülyíti a védőket elképesztő!! Persze ez más szint, de szerintem lehet olyan jó játékos, mint Dinho volt itt. Sok sikert!!!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.05.25. 21:31:56

üdv itt, a kérésem az, hogy a védőkből nagyobb bohócot csinálj, mint aminek téged néznek, és akkor nem lesz gáz. :)
mert anyagilag biztos nem bukunk vele.

sjd, hogy érzed most ? nem örülsz neki, vagy megbékéltél vele ?
Avatar
JOseppe
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 335
Csatlakozott: 2012.12.20. 16:48:57
Tartózkodási hely: Camp Nou, My House

2013.05.25. 21:09:18

Állitólag a sráccnak, "mohikán" a beceneve brazil honban. :lol: :mrgreen:
Tata:" Fontos hogy magabiztosak legyünk. Nem kérek sokat a csapattól csak azt hogy egész évben játszunk jól és nyerjünk meg mindent.".
FCB: Ter Stegen, Mário Fernandes, Hummels, Piqué, Alba, Cesc Fabregas, Busquets, Iniesta, Neymar, Messi, Griezmann. Edző: G.Tata Martino
Válasz küldése