Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.07. 22:20:11

azért Ti sem vagytok kutyák :lol:

van az egyik oldal akinek csak lájk számit meg a mezeladás, meg vagytok Ti, akik már már betegesen várjátok hogy betlizzen és lehessen savazni :D
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.06.07. 21:55:16

socio66 írta:
LG írta:Ugye csak vicceltél?
:)
lassan annyi emberét 'vesszük le' az ellenfeleknek, amennyi nincs is.
egyébként talán neked volt anno egy jópofa mondásod, mikor Mikaos bizonygatta hasonló vehemenciával henry-vel kapcsolatban, hogy ő két embert leköt, aztán jött a válasz, hogy abból a kettőből az egyik akit leköt, az te vagy. :)
jót nevettem rajta, most is hasonlóan érzek sokakkal.
Először a hanyatló Ronaldinhonál jött elő egyébként ez az érv, hogy két embert így is leköt. Na már most, szerintem vissza kéne őt is hozni. Nem bukhatunk vele, mert a mezeladásokból visszajön többszörösen az ára meg a fizetése, és facebookon 8 millióan lájkolják, de ha visszatér ez felmehet 40 millióra is. Nagy lenne a hype, így a másik két védő is le lenne véve Messiről, így tehát neki már csak a kapus maradna, azt pedig meg szokta oldani.
socio66

2013.06.07. 21:32:50

LG írta:Ugye csak vicceltél?
:)
lassan annyi emberét 'vesszük le' az ellenfeleknek, amennyi nincs is.
egyébként talán neked volt anno egy jópofa mondásod, mikor Mikaos bizonygatta hasonló vehemenciával henry-vel kapcsolatban, hogy ő két embert leköt, aztán jött a válasz, hogy abból a kettőből az egyik akit leköt, az te vagy. :)
jót nevettem rajta, most is hasonlóan érzek sokakkal.
Avatar
bali 15
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2541
Csatlakozott: 2008.06.05. 20:18:25

2013.06.07. 21:16:28

A tag már csak a hype-ja miatt levesz két embert Messiről ami nekem már bőven elég tőle...
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.06.07. 20:58:57

egy büdös szót nem írtam marketing értékről Shocked én annyit irtam h kizártnak tartom h játék szinten betli legyen. ha nem lesz kiemelkedő, hosszu távon akkor is hozhat egy stabil átlagot.
Lehet, hogy te konkrétan nem, de topic tele van vele.
Azért én olyan teljesítményt várok tőle, hogy elmondhatjuk, hogy láthatóan erősödtünk vele. Ha csak azt tudja hozni, amit többi támadónk az elmúlt 2 évben (természetesen Messit leszámítva), vagy csak annál egy kicsit jobbak, akkor szerintem bukás, hisz nekünk olyan emberre van szükségünk, akivel jelentősen erősödik a támadószekciónk, illetve enyhíteni tud a Messi függőségen.
bali 15 írta:A tag már csak a hype-ja miatt levesz két embert Messiről ami nekem már bőven elég tőle...
Ugye csak vicceltél?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára LG 2013.06.07. 21:19:06-kor.
Avatar
Deus
Boixos Nois
Hozzászólások: 10028
Csatlakozott: 2006.07.16. 22:58:29
Tartózkodási hely: Valhalla

2013.06.07. 20:55:37

Ha már marketingezünk itt...

http://barcanoticias.blog.hu/2013/06/07 ... a_jatekosa

CsacsMate írta:Engem egyszer megkeresett email címen, és elküldött a búsba.
Kép
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Deus 2013.06.07. 21:00:07-kor.
KépKép
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.07. 20:34:07

LG írta:
visca el barca írta:azért félelmetes h leigazoljuk a világ egyik legnagyobb tehetségét, akivel egyszeruen nem lehet bukni (annyi golt mint sanchez biztos összehoz, max eladjuk vmelyik sejknek), ráadásul nincs a világon olyan focicsapat ahol ne tennék össze a kezüket egy fele ekkora tehetségért, ti meg itt annyit sírtok h elképesztő.
Nem lehet vele bukni? Ha nem tudná megadni azt a pluszt a csapatnak, amiért elméletileg leigazoltuk, azt én bukásnak értékelném, függetlenül attól, hogy mennyi Neymar mezt adnak el, és hányan lájkolják facebookon. Ez a marketing dologgal érvelés korábban madridista szokás volt, nem kéne a szintjükre süllyedni.
egy büdös szót nem írtam marketing értékről :shock: én annyit irtam h kizártnak tartom h játék szinten betli legyen. ha nem lesz kiemelkedő, hosszu távon akkor is hozhat egy stabil átlagot.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21051
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.06.07. 20:14:04

visca el barca írta:azért félelmetes h leigazoljuk a világ egyik legnagyobb tehetségét, akivel egyszeruen nem lehet bukni (annyi golt mint sanchez biztos összehoz, max eladjuk vmelyik sejknek), ráadásul nincs a világon olyan focicsapat ahol ne tennék össze a kezüket egy fele ekkora tehetségért, ti meg itt annyit sírtok h elképesztő.
Nem lehet vele bukni? Ha nem tudná megadni azt a pluszt a csapatnak, amiért elméletileg leigazoltuk, azt én bukásnak értékelném, függetlenül attól, hogy mennyi Neymar mezt adnak el, és hányan lájkolják facebookon. Ez a marketing dologgal érvelés korábban madridista szokás volt, nem kéne a szintjükre süllyedni.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.06.07. 19:31:42

sjd írta:
Alcantara írta: Saját nevelés, de nem a Madridé, mert ők egészen konkrétan a Lille csapatából igazolták "alig" 10 millióért.
Csak a "szakmai fórum " hitelességének kedvéért!

:wink:
A Lens csapatából igazolták. Csak a "szakmai fórum" hitelességének a kedvéért. :wink: :D
Jogos! A Lille a nevelőegyesülete! :wink:
Avatar
sjd
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 6400
Csatlakozott: 2007.07.09. 08:55:57

2013.06.07. 19:24:39

Alcantara írta: Saját nevelés, de nem a Madridé, mert ők egészen konkrétan a Lille csapatából igazolták "alig" 10 millióért.
Csak a "szakmai fórum " hitelességének kedvéért!

:wink:
A Lens csapatából igazolták. Csak a "szakmai fórum" hitelességének a kedvéért. :wink: :D
Avatar
CsacsMate
Capitá del Barça
Hozzászólások: 791
Csatlakozott: 2005.11.19. 12:42:29
Tartózkodási hely: Zala
Kapcsolat:

2013.06.07. 19:11:57

[quote="shutterisland"][/quote]

Engem egyszer megkeresett email címen, és elküldött a búsba. Vigyázz vele, mert nagy Messi fanatikus. De válaszra persze már nem méltatott... :D

Egyébként hülyeség ez a rajongós dolog. Nem mérvadó. Neymar villantana valamelyik nemzetközi tornán, akkor máris 30-40 millió lenne nála is, mert akkor ő a szent a braziloknál.
Alcantara
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3881
Csatlakozott: 2011.08.30. 09:31:30

2013.06.07. 18:56:41

kova4 írta: Tök jó, hogy leírod, hogy bartra vagy varane helyes, de mindkettő saját nevelésű védő, fiatal játékosok, akiért életükben alig fizettek még pénzt ki

Ebben a fórumban pedig férfiak vannak, és ez egy szakmai fórum
Tök jó, hogy leírod Varane saját nevelésű védő, akiért alig fizettek pénzt még eddig. Csak sajnos ez nem igaz!
Saját nevelés, de nem a Madridé, mert ők egészen konkrétan a Lille csapatából igazolták "alig" 10 millióért.
Csak a "szakmai fórum " hitelességének kedvéért!

:wink:
Avatar
miihii
KHAL
Hozzászólások: 8429
Csatlakozott: 2008.04.23. 01:11:00
Tartózkodási hely: Zeg-Zeg-Zeg ZALAEGERSZEG

2013.06.07. 17:53:54

shutterisland írta:
az official fiókját valaki betehetné nekem ide.
KATT :wink:

Neymar 11 milla, Messi 45, CR 57...

Ebből is látszik, amit mind tudtunk eddig is:

CR > Messi+Neymar :mrgreen:
There is only one god, and his name is death~Syrio Forel
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.06.07. 17:20:08

Na megjött Mari! :lol:
Az sh-n már 1 ideje osztja az észt, de már itt is itt van??? TROLLKING! Abszolút nem tudja mit beszél.. De majd látjátok ti is... :roll: :lol:
De hogy ne legyek off teljesen, megkérdezném lehet már tudni valamit Villával kapcsolatban, mert én 100 %-ra veszem, h Páva a 7 számot kapja meg.
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
Avatar
kova4
Barça B
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2013.02.10. 11:14:12

2013.06.07. 17:17:57

Kedves miksiné..
Tök jó, hogy leírod, hogy bartra vagy varane helyes, de mindkettő saját nevelésű védő, fiatal játékosok, akiért életükben alig fizettek még pénzt ki, és ha átigazolnának esetleg máshová, akkor se lenne akkora felhajtás körülöttük, mint Neymarnal, csak azért, mert elvileg :!: helyesebbek :!:
ja, és féltékeny :lol: nem egy szerelmi 3szöget kell megoldani :wink:

Ebben a fórumban pedig férfiak vannak, és ez egy szakmai fórum, szóval nem az számít, hogy ki mennyire helyes, mert sztem a fórumozok 99%-a férfi :wink:
" A sikert az életben nem a tehetség, hanem a kitartás hozza." - (C.W. Wendte, író)

" Mérkőzés előtt soha nem gondolok döntetlenre, vagy vereségre. Mindig a győzelmen jár az eszem, bármilyen színű mez legyen rajtam." - (Ronaldo)
startland
Jugador del Barça
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2009.12.22. 15:20:39

2013.06.07. 17:17:23

shutterisland írta:úristen. eddig egy hsz-t sem olvastam tőled, kedves miksiné.
de erre a marhaságra csak ennyit tudok reflektálni.

Kép
Én szinte mindet, de ennél találóbbat nem nagyon találtam volna ide :roll: :twisted:
Avatar
geridoss
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2785
Csatlakozott: 2008.11.30. 23:00:46
Tartózkodási hely: Eger

2013.06.07. 17:14:29

Nem zárhatnánk be ezt a topikot egy időre? A Barca igazolásokkal együtt... :roll: Mert ami ebben a kettő topikban mey, az :arrow: :lol:
"Látta a Real Madrid Villareal elleni 6-2-es győzelmét?" " Nem láttam, viszont emlékszek egy 6-2-re a Bernabeuból..." /Joan Laporta/

Visca el Barca!
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.06.07. 17:11:15

úristen. eddig egy hsz-t sem olvastam tőled, kedves miksiné.
de erre a marhaságra csak ennyit tudok reflektálni.

Kép
Miksi Józsefné
Barça B
Hozzászólások: 88
Csatlakozott: 2013.06.05. 07:51:02

2013.06.07. 17:06:46

Shutterisland! Te féltékeny vagy hogy Messinek 46 millió ember van a facebookján. Messi nem egyik napról a másikra marketing segitségével lett sztár. Rengeteg munka volt mögötte mire feltünt és sztár lett, nem a reklámok segitségével meg egy nagy reklámmarketing állt mögötte hanem kemény munka. A foci egyébként sem az Adoniszokról szól, mert Messi nem az, de Neymar sem.,mert nő létemre azért már láttam jobb képübb focistát is. A lánykák meg hogy cuppannak , cuppannak azok másokra is a mi többi fiataljainkra Bartrára is egy helyes srác vagy Varanera az is egy helyes sárc tehát ez nem mérvado. Messire meg a tehetsége miatt facebokolnak az emberek. Gondolom azért izgulsz ennyire Neymar facebokjáért,hogy ez a reklámmarketing tevékenysége is első legyen a Barcában, mert mást nem tudok elképzelni hogy ennyire izgulsz.A tehetség a munka számit egy sportembernél nem pedig a marketing.Szerintem.
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.06.07. 16:45:55

visca el barca írta:azért félelmetes h leigazoljuk a világ egyik legnagyobb tehetségét, akivel egyszeruen nem lehet bukni (annyi golt mint sanchez biztos összehoz, max eladjuk vmelyik sejknek), ráadásul nincs a világon olyan focicsapat ahol ne tennék össze a kezüket egy fele ekkora tehetségért, ti meg itt annyit sírtok h elképesztő.
valóban.
ráadásul egy új igazolás az átlagembert mindig kíváncsivá teszi, a legtöbb esetben kicsit felüdül tőle a nép.
nehogy már neymar miatt sírjon akárki is.
főleg, hogy egy büdös fillért nem kellett beleadni. :)

Messi mikor megnyitotta a Facebookját tavaly első nap 17 millióan lájkolták.... Most majdnem 46 milliónál tart.
az official fiókját valaki betehetné nekem ide.
ha neymar így halad (és miért ne haladna így, hiszen csak most kerül európába, a "szemek elé"...) akkor szvsz neki is meglehet ez a 46 miller "rövid" (relatív) időn belül.
ugyanis a lánykák is enyhén vannak rácuppanva.
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.07. 15:48:50

jenooo írta:Félreértés ne essék, én nem azért írtam ezeket, mert totál bukásnak érzem a srácot, csupán vannak páran, akik túlzottan is optimisták vele kapcsolatban. És nem hiszem azt, hogy ha az következik be, amit te is írtál, hogy pár év múlva eladjátok valami újgazdag csapatnak, akkor összességében nem lesz csalódott a Barca tábor nagyrésze.
nem neked irtam, hanem az általános sírás-rívás kapcsán.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
jenooo
Madridista
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2010.10.04. 01:13:47

2013.06.07. 15:34:22

Félreértés ne essék, én nem azért írtam ezeket, mert totál bukásnak érzem a srácot, csupán vannak páran, akik túlzottan is optimisták vele kapcsolatban. És nem hiszem azt, hogy ha az következik be, amit te is írtál, hogy pár év múlva eladjátok valami újgazdag csapatnak, akkor összességében nem lesz csalódott a Barca tábor nagyrésze.
Avatar
Barcaman1993
Director del Fútbol
Hozzászólások: 3727
Csatlakozott: 2010.03.02. 14:41:07

2013.06.07. 15:25:49

Minél jobban nézem a kölyök a videóit, annál jobban várom, hogy bemutatkozhasson. Te jó ég még másfél hónap... :D Nehéz ezt kibírni. :D
Rammalets-Foncho, Gensana, Grácia-Vergés, Garay- Kubala, Kocsis, Evaristo, Luiz Suárez, Czibor
Avatar
visca el barca
Presidente del Barça
Hozzászólások: 20964
Csatlakozott: 2005.02.01. 13:13:37

2013.06.07. 15:14:26

azért félelmetes h leigazoljuk a világ egyik legnagyobb tehetségét, akivel egyszeruen nem lehet bukni (annyi golt mint sanchez biztos összehoz, max eladjuk vmelyik sejknek), ráadásul nincs a világon olyan focicsapat ahol ne tennék össze a kezüket egy fele ekkora tehetségért, ti meg itt annyit sírtok h elképesztő.
Like a soul without a mind, in a body without a heart, I'm missing every part...
Kép
jenooo
Madridista
Hozzászólások: 78
Csatlakozott: 2010.10.04. 01:13:47

2013.06.07. 15:08:06

mindorokke_barca írta:
ugyancsak kudarcot vallott Madridban és máshol is...
Robinho egyáltalán nem vallott kudarcot Madridban. Később megtört a pályafutása, de Madridban az egyik legfontosabb láncszem volt amíg ott játszott.
Az első 1-2 évében esetleg, de utána ahogy mondtad, megtört a dolog ugyanúgy, mint annak idején Adriano-nál(a csatárnál). És még egyszer mondom, én a madridi szereplését annak fényében ítélem kudarcanak, hogy az odamanetelekor ilyen kijelentések hangoztak el, hogy Messinél nagyobb karriert fog befutni, legalább egy Aranylabdát, BL-t fog nyerni, a visszavonulásakor valószínüleg a legnagyobbak között fogják emlegetni, stb. Nem volt ő rossz, de az előzetes evárásoknak összességében nem tudott megfelelni (el is adták).
Régen sokkal könnyebb dolguk volt a brazil tehetségeknek, hiszen a legnagyobbak (Ronaldo, Ronaldinho, Rivaldo) mind kiscsapatban kezdték meg európai pályafutásukat. Az ő karrierjüknek volt egy "egészséges íve", ahogy egyik lépcsőről a másikra jutottak, míg végül felértek a csúcsra. Ma pedig egyből a mélyvízbe dobják őket, hiszen a kiscsapatok nem tudják kifizetni ezeket a horribilis összegeket, viszont a legtöbb tehetség nem tudja kezelni ezeket a hirtelen jött óriási elvárásokat. Persze vannak és lesznek is kivételek, azt viszont még senki nem tudhatja, hogy Neymar is egy ilyen kivétel lesz-e, vagy sem.
Válasz küldése