Neymar

Mi a véleményed a csapat igazolási terveiről, hátországáról, vezetőségéről? Miért jó vagy rossz a taktikánk? Mi lesz a klub jövője? A csapat mögötti eseményekről és az események alakítóiról beszélgethetsz itt!
LG
Az Év fórumozója 2016
Hozzászólások: 21099
Csatlakozott: 2004.12.17. 21:03:01

2013.06.04. 13:34:01

neobarca írta:
Mikaos írta:Ha eladnak világszerte pár millió mezt, akkor vissza is jött az 57 millió euró. És már a srác jelenlegi marketing értéke alapján is azt kell mondanom, hogy garantáltak a milliós eladási számok. Anélkül, hogy a labdába belerúgna.
Jelenleg Neymarnak a 3. legnagyobb a marketing és reklám értéke a profi focisták között Messi és CR7 után. Biztos vagyok benne, hogy megtérül az érte kifizetett összeg... :wink:
Csak azért megint a kettős mérce... amikor a madridisták érveltek ezzel a hiába drága megéri mert megtérül szöveggel, akkor az itteni megmondóemberek szajkózták, hogy nem úgy van ám az. Most Neymarnál hirtelen úgy lett mégis.
Engem amúgy nem igazán érdekel, hogy marketing szempontból mennyire lesz kifizetődő, nekem a pályán kell igazolnia, hogy megérte az árát. És nemcsak a nyilatkozatai legyenek alázatosak ész szimpatikusak, hanem a pályán is az legyen, mert vannak ebben is kétségeim, az előéletét figyelembe véve.
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.04. 12:46:35

Mikaos írta:Ha eladnak világszerte pár millió mezt, akkor vissza is jött az 57 millió euró. És már a srác jelenlegi marketing értéke alapján is azt kell mondanom, hogy garantáltak a milliós eladási számok. Anélkül, hogy a labdába belerúgna. Talán ezért kicsit amatőrnek is tűnhet a Barca-tól, hogy nem osztották még ki a mezszámát...de úgy gondolom, hogy a...7-es szám megüresedésére várnak.
szerintem is a 7-es megüresedésére várnak...de nem érzem ezt a szám nélküliséget sem amatőrnek ,hisz a képekből látszott már tegnap rengetegen vettek Neymar mezt a stadionnál, rendelni is lehet ugyanúgy...és fogy is az szépen ebben biztos vagyok...akkora a felhajtás körülötte,hogy szám nélkül is veszik...bejelentik a számát és újabb roham lesz majd...

többen úgy vélik egyébként , hogy már Messi és CR előtt volt marketingértékben már eddig is és ez most nagyon durván megugrik majd a csapatváltással...őt nem is CR illetve Messihez kell hasonlítani ilyen szempontból hanem inkább a 90 -es évek 2000-es évek eleji Beckham kultuszhoz
Avatar
Chino
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7402
Csatlakozott: 2009.05.07. 12:32:57
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.04. 12:41:13

Nekem is nagyon szimpatikus volt, ez mindenesetre jó előjel, de azért ennyiből óvatosan vonjunk le következtetéseket. A Messis rész nekem -sokakkal szemben- nem igazán tetszett, kicsit sok volt. Nem hiszem, hogy szívből mondta, ne legyünk naivak, ha pedig tényleg komolyan gondolta, az se jobb. Az alázatosság egy jó dolog, de egy olyan focistának akitől ennyit várunk egy egészséges, jó értelemben vett "önzésre" is szüksége van. Én abban reménykedek hogy a rá nehezedő nyomás nem töri meg, hanem jobb teljesítményre sarkallja, remélem Puyiék segítenek neki.
Forca Barca!!!!
Avatar
szajko
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4907
Csatlakozott: 2008.04.07. 18:14:42

2013.06.04. 12:19:19

Lionel85 írta:Túl kevés a súlya a 175 cm magasságához képest. A videókon is látni az orvosi vizsgálatnál, hogy gyerektestű. Biztosan fel kell szednie pár kiló izmot, hogy ne tudják könnyen elnyomni, de természetesen csak addig gyúrjon, amíg nem megy a gyorsasága rovására.
Di María se egy kigyúrt állat, mégis simán megállja a helyét.
barcapowa
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 309
Csatlakozott: 2008.07.27. 13:56:19
Tartózkodási hely: Otthon!
Kapcsolat:

2013.06.04. 11:08:46

Sziasztok. El kell mondanom en is a velemenyem errol a Fickorol. Bevallom en nem akartam hogy jojjon hozzank, nem volt szimpatikus a srac az elmult par evben. Mostanaba igaz nem lehet olyan nyilatkozatokat hallani amiket ezelott tole nem tudom minek koszonheto de fogjuk arra,hogy remelhetoleg beerett az esze. Egy bo evvel ezelott egy nagykepu valakinek adta elo magat es hiszterikusnak a palyan,de ez mara mintha megvaltozott. Telnek az evek erik az ember(remelem az o eseteben is igyvan). Masik dolog amit be kell vallanom az egesz Barcelonai ceremonia soran nagyon szimpatikus volt. Nem hangzott el egy nagykepu szo sem a szajabol es a bemutatasan is voltak szep gesztusai. Masik dolog amit gondoltam rola,hogy olyan lesz mint Robinho mivel vekony es alacsony nem lesz akkora jatekos mint amekkora igeret volt. Potencialban meg hozzaallasban meg mentalitasban ossze sem lehet hasonlitani Robinhoval. Most hogy hozzank kerult nagyon bizok benne hogy hosszu tavon meghatarozo ember lesz a csapatnal. Ha legalabb olyan lesz mint R10 akkor mar sokat nyertunk vele,remelem nem eg olyan hamar ki mint R10. Bizzunk a Sracban,tamogassuk ot es majd elvalik mit hoz a jovo szamara a csapatnal. Kezdi elnyerni a tetszesem,ha majd a palyan is bizonyitani fog akkor teljes mertekben el is fogja.
Visçค Єℓ Bคrçค Visçค Єℓ кคтคℓuภyค!
„Uraim, ha ma veszítetek, akkor továbbra is a világ legjobb csapataként lesztek számon tartva - de ha nyertek, a nevetek örökre fent marad.” Josep Guardiola
Avatar
neobarca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2775
Csatlakozott: 2009.09.05. 15:16:59
Tartózkodási hely: Zuglowe

2013.06.04. 11:03:34

Mikaos írta:Ha eladnak világszerte pár millió mezt, akkor vissza is jött az 57 millió euró. És már a srác jelenlegi marketing értéke alapján is azt kell mondanom, hogy garantáltak a milliós eladási számok. Anélkül, hogy a labdába belerúgna.
Jelenleg Neymarnak a 3. legnagyobb a marketing és reklám értéke a profi focisták között Messi és CR7 után. Biztos vagyok benne, hogy megtérül az érte kifizetett összeg... :wink:
Barca Fanatics 1999-For Life!!!

"Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal" - /Oscar Wilde/
Mikaos
Director del Fútbol
Hozzászólások: 2613
Csatlakozott: 2008.11.17. 13:11:47

2013.06.04. 10:13:46

Ha eladnak világszerte pár millió mezt, akkor vissza is jött az 57 millió euró. És már a srác jelenlegi marketing értéke alapján is azt kell mondanom, hogy garantáltak a milliós eladási számok. Anélkül, hogy a labdába belerúgna. Talán ezért kicsit amatőrnek is tűnhet a Barca-tól, hogy nem osztották még ki a mezszámát...de úgy gondolom, hogy a...7-es szám megüresedésére várnak.

Egyébként hihetetlenül szimpatikus volt Neymar az egész bemutatója alatt. Nagy meglepetés volt az alázatos és szerény hozzáállása. Nem tudom, észre vette-e még valaki rajtam kívül, de akaratlanul is párhuzamot vontam Ibra bemutatásával: Ibra ideges és meg volt szeppenve - Neymar laza és szerény. Nem akarok ezoterikusnak tűnni, de ez jó előjel :)
Avatar
Lionel85
Llegenda del Barça
Hozzászólások: 7126
Csatlakozott: 2007.08.11. 10:38:38
Tartózkodási hely: Budapest, Pestszenterzsébet

2013.06.04. 09:42:14

Túl kevés a súlya a 175 cm magasságához képest. A videókon is látni az orvosi vizsgálatnál, hogy gyerektestű. Biztosan fel kell szednie pár kiló izmot, hogy ne tudják könnyen elnyomni, de természetesen csak addig gyúrjon, amíg nem megy a gyorsasága rovására.
Kép
Kép
Kép
Avatar
Castiel
Capitá del Barça
Hozzászólások: 954
Csatlakozott: 2012.07.11. 10:45:01
Tartózkodási hely: Csurgó

2013.06.04. 06:39:31

57 millába fájt :!:
"Nem hiszem, hogy érek ennyit, de köszönöm a Barçának, hogy ezt az összeget kifizetve valóra váltotta az álmomat."
Húúúú Problem???? :!: 8)
Szimpin tud nyilatkozni na....
Amúgy belegondolva, tényleg hogy temérdek pénzt keres majd a klub vele...
Lehet ez is egy szempont volt... Jó befektetésnek tűnik... :D
Kép
Fc Barcelona-Csurgói KK-Scuderia Ferrari-
barcalaci84
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 441
Csatlakozott: 2010.04.12. 12:56:59
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.04. 00:12:12

sopisz írta:
barcalaci84 írta:nagyon szimpatikus srácnak tűnik , ami nem kicsit meglepett , mert egészen más képet festett le idáig róla a hazai média...
az elején az aranylabdás kérdésre adott válasszál már megvett a srác :)
Bocs de nem néztem,mit válaszolt?
a második kérdező kérdezte hogy mit gondol, az 5 év alatt nyerhet -e aranylabdát itt?
erre ő azt mondta hogy reméli segíthet abban hogy továbbra is Messi nyerje a bogyókot

igazából ez így akkor ott meglepett , mert ahogy a kérdés fel volt téve ,szerintem mindenki valami olyat várt hogy :Igen , talán ha sokat fejlődök és én ezen leszek bla bla

ami még tetszett:
még az elején kérdezte egy csaj hogy hogy szereti Ney, Neymar vagy Neymar junior?
erre később válaszolt hogy "szólíts úgy ahogy szeretnél" :)

Beszélt e az igazolás őta Messivel?
"nem volt még alkalmam, de ha találkozunk megölelem" :)

volt benne valami gyermeki báj ahogy nyilatkozgatott
gyakorlatilag megértettem hogy hogy építhették fel köré ezt a már-már Beckham szintú kultuszt...
Avatar
Barca96
Jugador del Barça
Hozzászólások: 209
Csatlakozott: 2011.02.19. 22:03:54

2013.06.04. 00:02:20

nagyon szimpatikus a fickó, nekem máris az egyik legnagyobb kedvencem:D
”A bajnokságban nagyon nehéz dolgunk lesz, mert a Madrid nagyon jó állapotban van. De nyerjék meg ők maguknak, mi nem fogjuk még meg is lökni őket a cél felé.”
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2013.06.03. 23:31:57

Xavi001 írta:
shutterisland írta:hivatalos fb oldala.

a lájkokat nézzétek meg a neve alatt, néha frissítsetek. :shock: :lol:
Fél percig frissítettem, mp-enként kb. 10+ lájkoló :O :D
Nálam "csak" 2000-t növekedett kb negyedóra alatt
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.06.03. 23:27:46

én elkaptam egy olyan kb fél percet, ahol kb 1500-al növedett, nem vicc.
de hullámzó.
holnapra meglesz a 10 milla. :wink:

a lényege az, hogy bár ez csak egy apró jel, de innen is látszik, mennyire népszerű figura lesz.
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.03. 23:19:39

shutterisland írta:hivatalos fb oldala.

a lájkokat nézzétek meg a neve alatt, néha frissítsetek. :shock: :lol:
Fél percig frissítettem, mp-enként kb. 10+ lájkoló :O :D
Kép
Avatar
SuperMessi
Capitá del Barça
Hozzászólások: 615
Csatlakozott: 2008.07.17. 20:08:27

2013.06.03. 23:18:38

shutterisland írta:hivatalos fb oldala.

a lájkokat nézzétek meg a neve alatt, néha frissítsetek. :shock: :lol:
Másfél perc alatt kb 300-at növekedett. Mennyi volt pár órája vagy tegnap? Most 9.724.462
bubuka
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013.06.03. 19:19:45

2013.06.03. 23:01:29

sopisz írta:
barcalaci84 írta:nagyon szimpatikus srácnak tűnik , ami nem kicsit meglepett , mert egészen más képet festett le idáig róla a hazai média...
az elején az aranylabdás kérdésre adott válasszál már megvett a srác :)
Bocs de nem néztem,mit válaszolt?
Azért mert megmutatta rendszeresen,Ő más és nem akármilyen más?
Védőkből hülyét csinált,opersze megint jó az okos...... persze europa,érdekes módon ,elkaszálták,meghalt? nem..akkor?
Rivaldó óta a legjobb:)
Avatar
shutterisland
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4070
Csatlakozott: 2011.07.09. 22:54:27
Tartózkodási hely: bcs.

2013.06.03. 23:01:11

hivatalos fb oldala.

a lájkokat nézzétek meg a neve alatt, néha frissítsetek. :shock: :lol:
Avatar
sopisz
Jugador del Barça
Hozzászólások: 123
Csatlakozott: 2010.07.05. 01:07:02

2013.06.03. 22:53:34

barcalaci84 írta:nagyon szimpatikus srácnak tűnik , ami nem kicsit meglepett , mert egészen más képet festett le idáig róla a hazai média...
az elején az aranylabdás kérdésre adott válasszál már megvett a srác :)
Bocs de nem néztem,mit válaszolt?
"Absque pugna non est victoria"
bubuka
Barça C
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2013.06.03. 19:19:45

2013.06.03. 22:45:06

herlius írta:
DaVeman írta:
Varatrix írta: De dialektus van, és a tévhittel ellentétben a Brazilok és Portugálok alig értik meg egymást.
Így van, mert egy óceán választja el őket, ergo a két nyelv területi eltérése miatt másképp alakult az idők folyamán, a katalán azért érti meg a spanyolt és vica versa, mert nagyjából azonos "térben" helyezkednek el (magyar szakos attentionködés off).
Szerintem ez inkább azért van, mert alapjában véve mindkettő latin nyelv, és mert a katalánoknak kötelezően tudni kell a spanyolt is, lévén Spanyolországhoz tartoznak. Az erdélyi magyar sem azért érti meg a románt, mert területileg közel élnek egymáshoz, hanem mert muszáj tudnia, ha meg akar élni. Ettől függetlenül persze a brazil dialektus már nagyon eltér az anya-nyelvtől, de ez sokkal összetettebb dolog, nem csak a távolság az oka ennek.
Tökéetesen megértik egymást:)
Avatar
MatyiG
Adminisztrátor
Hozzászólások: 18362
Csatlakozott: 2009.01.27. 14:10:25
Tartózkodási hely: Budapest/Jászberény

2013.06.03. 22:40:38

Eleinte nem nagyon tetszett nekem ez a Neymar gyerek, de most a képeket meg a bemutatkozást, nyilatkozatot látva, hallva, szimpatikussá vált. Nem volt mezcsókolgatás, semmi nagyképű dolog, nyilatkozata is elég korrekt lett. Remélhetőleg ez folytatódik tovább, és egy szerényebb ember marad, persze csak a pályán kívül. :)
herlius
Entrenador del Barça
Hozzászólások: 1428
Csatlakozott: 2008.11.10. 11:55:35
Kapcsolat:

2013.06.03. 22:27:56

DaVeman írta:
Varatrix írta: De dialektus van, és a tévhittel ellentétben a Brazilok és Portugálok alig értik meg egymást.
Így van, mert egy óceán választja el őket, ergo a két nyelv területi eltérése miatt másképp alakult az idők folyamán, a katalán azért érti meg a spanyolt és vica versa, mert nagyjából azonos "térben" helyezkednek el (magyar szakos attentionködés off).
Szerintem ez inkább azért van, mert alapjában véve mindkettő latin nyelv, és mert a katalánoknak kötelezően tudni kell a spanyolt is, lévén Spanyolországhoz tartoznak. Az erdélyi magyar sem azért érti meg a románt, mert területileg közel élnek egymáshoz, hanem mert muszáj tudnia, ha meg akar élni. Ettől függetlenül persze a brazil dialektus már nagyon eltér az anya-nyelvtől, de ez sokkal összetettebb dolog, nem csak a távolság az oka ennek.
Avatar
Poszi
Jugador del Barça
Hozzászólások: 205
Csatlakozott: 2008.04.28. 17:37:22

2013.06.03. 22:06:06

Nem örültem a leigazolásának, és még mindig vannak kételyeim vele kapcsolatban, de öhm... izé... na szóval szimpatikus volt, ahogy viselkedett, mind a bemutatása során, mind pedig a sajtótájékoztatón tett nyilatkozata alapján. +1 pont! :)
Majd meglátjuk mit mutat a pályán, remélem rám cáfol, és varázsolni fog. És még az is lehet, hogy egyszer megkedvelem. No, ki tudja... :o :D
Xavi001
Jugador d'estrella
Hozzászólások: 455
Csatlakozott: 2008.05.28. 13:52:13
Tartózkodási hely: Debrecen

2013.06.03. 21:55:57

Végig néztem a srác útját a Camp Nou-ig , tényleg előzékeny , alázatos volt és tényleg boldog, hogy itt lehet és hálás is... és az a gyermeki rejtett mosoly az arcán.. :D

Sok sikert neki :)
Kép
Avatar
Ronaldinho&Barca
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4473
Csatlakozott: 2007.10.02. 19:49:32

2013.06.03. 21:47:23

Szimpatikus volt az a gyermeki öröm ahogy ezt a mai bemutatást lenyomta. Semmi fényűzés, semmi nagyképűsködés, arcoskodás.. szerintem valahol legbelül be van tojva rendesen, hogy milyen csapatba is került, Puyol, Xavi, Iniesta és a világ legjobb játékosa Messi, azért nem rossz társaság. :) Bízom benne hogy Tito jó irányba tudja majd terelgetni a srácot.
Visca El Barca!
Kép
Més que un club
Avatar
Varatrix
Director del Fútbol
Hozzászólások: 4857
Csatlakozott: 2007.12.26. 14:18:11
Tartózkodási hely: Böpö

2013.06.03. 21:01:52

A mundo szerint: 56. 500-an voltak a bemutatásán. Nem rekord de szép szám.
Kép
"Gavi egy porszívó hangja egy másnapos reggelen. Egy sirály, aki ellopja a halat, amikor már a zsinóron tekered. A villám, amit nem lehet megállítani. Egy vuvuzela a nagymamád temetésén. "- Javier Aznar
Válasz küldése